WPEngine pārskats

8.5 Kopējais reitings
WPEngine

WPEngine ir vadošais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar dažādiem hostinga plāniem, kas vērsti uz plašu lietotāju loku, sākot no personīgajiem emuāriem un beidzot ar misijai kritiskām vietnēm. Tā kā pārvaldīta mitināšanas vide, iesaistes ap WPEngine tiek atbalstītas tikai ar klientu atbalstu visu diennakti.

Pros
 • Vietņu drošība
 • E-komercija un e-pasta mārketings
 • Lielisks Uptime
 • Klientu apkalpošana
 • Naudas atdošanas garantija
CONS
 • Apmeklētāju cepures
 • Salīdzinoši dārgi
 • Personālajam plānam nav atbalsta pa tālruni
 • Trūkst e-pasta mitināšanas
9.2 Emuāru vērtējums

Cena
35 USD

Ja vēlaties mitināt jūsu emuāru vai vietni, ir daudz jēgas sadarboties ar uzņēmumu, kas ir apkalpojis vairāk nekā 60 000 klientu un kura pēdas atrodas vairāk nekā 136 valstīs. WPEngine ir izstrādājuši savu tehnoloģiju pārvaldītajā WordPress mitināšanā, kas līdz šim ir viena no labākajām emuāru mitināšanas platformām. Viņu tehnoloģija ir izcila, un tāpēc viņu platformas ir mērogojamas, ātras un drošas.

Emuāru mitināšanas plāni

Neatkarīgi no jūsu mitināšanas vajadzībām vietnē WPEngine atradīsit sev piemērotu plānu. Viņu piedāvātie 5 plāni ir:

Personīgais plāns – tas ir paredzēts mazām vietnēm un jaunizveidotiem uzņēmumiem. Tam ir 24 stundu diennakts atbalsts un 10 GB vietējās atmiņas. Tas mēnesī maksā 29 USD.

Profesionālais plāns – tas pieņem ne vairāk kā 10 instalācijas un piedāvā 20 GB vietējās krātuves. Satiksmes intensitāte, ko tā var apkalpot, ir 100 000 apmeklējumu mēnesī un maksā 99 USD mēnesī.

Biznesa plāns – ja jums ir tādu vietņu kopums, kuru kopējais apmeklējumu skaits mēnesī ir līdz 400 000, tas ir plāns. Jūs saņemat 25 instalēšanas reizes un 30 GB vietējās krātuves ar 249 USD mēnesī.

Premium plāns – šī ir īpaša arhitektūra, kas nodrošina augstu veiktspēju un pārvaldītu borta darbību. Tas mēnesī uzņem vairāk nekā 1 miljonu apmeklējumu un dod jums 150 instalācijas ar vietējo krātuvi līdz 300 GB.

Uzņēmuma pakāpes plāns – šis ir galīgais plāns, ar kura palīdzību īpašā vidē mēnesī var veikt vairāk nekā 5 miljonus apmeklējumu. Vietējā krātuve sasniedz 1 TB, un jūs saņemat atbalstu par biļetēm visu diennakti, lietojumprogrammu veiktspēju un konta stratēģisko pārvaldību.

Kas padara WPEngine emuāru mitināšanu īpašu

Apsverot WPEngine emuāru mitināšanas unikalitāti, tiek ņemti vērā daudzi faktori. Tālāk ir sniegts īss uzsvars uz to, ko nozīmē šeit mitināt jūsu vietni:

 • Cieta vietņu drošība ar SSL sertifikātiem, ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un ugunsmūri
 • Lielisks darbspējas laiks
 • Ārkārtas klientu apkalpošana, kas ietver bezmaksas atbalstu visu diennakti pa tālruni visiem plāniem, izņemot personiskos pakalpojumus, kas gūst labumu no 24/7 tiešraides tērzēšanas.
 • Naudas atdošanas garantija – jūs saņemat līdz 60 dienu izmēģinājuma periodu, lai piekļūtu plānu piemērotībai jums.

Negatīvie WPEngine emuāru mitināšanas pakalpojumi

WPEngine reitingu ietekmē šādi faktori:

 • Apmeklētāju skaita ierobežojumi, īpaši personīgiem un profesionāliem plāniem
 • Dārgi salīdzinājumā ar dažiem viņu konkurentiem
 • Personīgā plāna atbalsta trūkums pa tālruni

Kopumā, nosverot plusus un mīnusus, WPEngine joprojām piedāvā izcilus emuāru mitināšanas pakalpojumus, ko var apsvērt jebkurš bizness.

 • Cietīga vietņu drošība
 • Lielisks darbspējas laiks
 • Ārkārtas klientu apkalpošana
 • Naudas atdošanas garantija

.


Naudas atdošanas garantija
60 dienas
Diska vieta
10 GB – 400 GB
Domēna vārds
Nav

Mēs vēl neesam pārskatījuši WPEngine specializētās mitināšanas opciju, jo šķiet, ka viņi, iespējams, nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši VPS hostinga iespēju WPEngine, jo šķiet, ka viņi šobrīd nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

9.4 WordPress vērtējums

Cena
35 USD

Gandrīz 30% tīmekļa vietņu darbojas vietnē WordPress, un šī ir galvenā statistika tīmekļa mitināšanas platformu popularitātes novērtēšanai. WPEngine piedāvā ātrāku un drošāku jūsu zīmola audzēšanas veidu, izmantojot vairākas pārvaldītas WordPress platformas. Šajos plānos iekļauto uzņēmumu loks ir plašs – sākot no personīgajām emuāru vietnēm apakšējā galā līdz misijai kritiskām vietnēm augšējā galā.

WPEngine WordPress mitināšanas plāni

WPEngine piedāvātie mitināšanas plāni ir tikuši slavēti par to, ka tiem ir labākā klases arhitektūra un mērogojamība.

Personīgais plāns

Ar 60 dienu bezriska izmēģinājuma periodu personīgais plāns ir vislabāk piemērots klientiem ar vienkāršām vietnēm un minimālu budžetu. Šis plāns nāk ar jaudīgām tehnoloģijām un stabilu klientu apkalpošanu, kas 24 stundas diennaktī pieejama tiešraidē. Tas ir kopīgs plāns, kas nozīmē, ka jūsu vietne atradīsies platformā ar daudziem citiem resursiem. Šī iemesla dēļ mēnesī tas var uzņemt līdz 25 000 apmeklējumu, un vietējā krātuves vieta ir 10 GB. Par abonementu jūs saņemat arī bezmaksas SSL sertifikātu. Šī plāna izmaksas ir USD 29 mēnesī.

Profesionālais plāns

Šis plāns ir paredzēts uzņēmumiem ar pastāvīgu satiksmi vai lielu skaitu mazāku vietņu. Jūs varat mitināt līdz 10 vietnēm, ja kopējais apmeklējumu skaits mēnesī nepārsniedz 100 000. Vietējā krātuve ir 20 GB, un, abonējot, jūs saņemat arī bezmaksas SSL sertifikātu. Profesionālā plāna izmaksas ir USD 99 mēnesī, taču plāna piemērotības novērtēšanai ir paredzēts 60 dienu izmēģinājuma periods..

Biznesa plāns

Tāpat kā divi iepriekš minētie, arī šis notiek koplietotā platformā, taču tajā ir paredzēts daudz augstāks trafika līmenis – 400 000 apmeklējumu mēnesī. Vietējā krātuve ir līdz 30 GB, un tajā var ietilpt līdz 25 instalācijām. Izmantojot bezmaksas SSL sertifikātu, jūs varat garantēt saviem klientiem viņu datu un informācijas drošību, kad viņi mijiedarbojas ar jūsu vietni. Izmaksas ir USD 249 mēnesī un atkal jūs saņemat 60 dienu bezriska izmēģinājuma periodu.

Premium plāns

Šis ir pārvaldīts WordPress mitināšanas plāns uzņēmumiem, kuri aktīvi aug un kuru prioritāte ir optimāla veiktspēja. Jūs saņemat īpašu vidi, kurā jūsu vietne tiek mitināta vienā serverī, kurā apmeklē īpaši pielāgota klientu apkalpošanas komanda. Maksimālais instalāciju skaits ir līdz 150, un apmeklēto mēnesī mēnesī ir vairāk nekā 1 miljons.

Uzņēmuma pakāpes plāns

Šis ir plāns, ja mēnesī izmantojat satiksmi, kas pārsniedz 5 miljonus mēnesī, un vēlaties speciālu vidi ar vietējo krātuvi līdz 1 TB. Tikai Enterprise Grade Plan un Premium Plan nav izmēģinājuma perioda, jo viss tiek pārrunāts un pielāgots.

WPEngine WordPress mitināšanas plusi

Starp šī hostinga priekšrocībām ietilpst:

 • Mūsdienīga tehnoloģija, kas piemērota intensīvai satiksmei
 • Globāls tīkls ar datu centriem ir izplatīts EMEA, ASV un Āzijas un Klusā okeāna reģionos.
 • Dažādi tīmekļa mitināšanas plāni, lai apmierinātu jūsu vajadzības
 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un ikdienas dublējumi
 • Īpašs darbspējas laiks

Kāpēc WPEngine WordPress hostings var nebūt jums

 • Salīdzinoši dārgi
 • Personīgajā plānā abonentiem netiek sniegts atbalsts pa tālruni
 • Viņi nepārdod domēnus un nesniedz e-pasta mitināšanu
 • Nav uz Windows balstīta servera vide
 • Apmeklētāju cepures

Ikviens, kurš meklē vidēja līmeņa WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, WPEngine atrodas šajā nišā.

 • Mūsdienīgas tehnoloģijas
 • Globāls tīkls ar stratēģiski novietotiem datu centriem
 • Tīmekļa mitināšanas plānu dažādība Lieliska klientu apkalpošana
 • Ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un ikdienas dublējumi
 • Īpašs darbspējas laiks

.


Naudas atdošanas garantija
60 dienas
Diska vieta
10 GB – 400 GB
Domēna vārds
Nav

Mūsdienu pasaulē zīmoli ir daudz nozīmīgāki nekā tie bija pirms simts gadiem. Zīmoli apvieno zinātni un psiholoģiju par to, ko piedāvā jūsu bizness produktu un pat pakalpojumu sniegšanas ziņā. Ja vēlaties, lai jūsu zīmols pārsniegtu jūsu produktus un nodrošinātu ticamību, kvalitāti un pieredzi, jums ir jāuztur tā digitālais komponents. Par to ir domāts WPEngine. Kā pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, šis uzņēmums palīdz zīmoliem uzlabot savu digitālo pieredzi, izmantojot dažādus plānus.

Vai zinājāt, ka katra vietnes ielādes laika aizkavēšanās var radīt vairāk nekā 7% zaudējumu reklāmguvumos? Un 2 sekunžu aizkavēšanās var izraisīt 87% atteikšanos? Nu, ja jūs to nedarījāt, jūs tagad zināt. Tāpēc ir obligāti jāizvēlas platforma, kas sniedz jums pareizo tehnoloģiju un pakalpojumu sajaukumu, lai uzlabotu jūsu uzņēmuma sniegumu.

Pārskats par WPEngine

WordPress ir līdz šim visuzticamākais mugurkauls, kas atbalsta miljoniem vietņu visā pasaulē. Tieši šī iemesla dēļ daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, piemēram, WPEngine, ir nolēmuši koncentrēties tikai uz mitināšanu uz šo satura pārvaldības sistēmu. WPEngine ir novērtējuši vairāki tirgus dalībnieki, tostarp lielie zīmoli, kā vairāk nekā kompetents hostinga pakalpojumu sniedzējs, pateicoties lieliskajam darbības laikam, neierobežotam ikmēneša datu pārsūtīšanai, WordPress koncentrētai drošībai un citām lieliskām funkcijām..

Tā kā pārvaldīta mitināšanas vide, WPEngine iesaistīšanās tiek atbalstīta tikai ar klientu atbalstu visu diennakti. Vide ir īpaši izstrādāta, ņemot vērā WordPress instalācijas un spraudņus. Faktiski, izmantojot WPEngine, jums nav jāinstalē WordPress, kā jūs darītu ar citiem tīmekļa mitinātājiem. Katrs iegādātais WPEngine plāns ir iepriekš instalēts ar satura vadības sistēmu. Iedomājieties, ka atvērsit ievada e-pastu, lai apskatītu pieteikuminformāciju un atklātu, ka, lai sāktu, jums nav nepieciešama papildu iestatīšana.

Runājot par satura izveidi, WPEngine iepazīstina ar WordPress mitināšanas priekšrocībām, lai sniegtu jums klientiem draudzīgu vidi, kurā jūs varat izveidot lapas, ziņas un galerijas ar lielu vieglumu. Ne katrs WordPress spraudnis, ar kuru jūs saskaraties, ir automātiski saderīgs ar WPEngine. Tas ir tāpēc, ka uzņēmums novērtē spraudņus pirms to iekļaušanas savā platformā. Tiek izslēgti negatīvi veicoši spraudņi un tie, kas kopē visu WPEngine jau esošo.

WPEngine pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni

Ja jūs meklējat uzņēmumu ar dažādām hostinga paketēm, jūs to neatradīsit WPEngine. Tas ir tāpēc, ka šī kompānija ir veltījusi savus pētījumus, jauninājumus un produktu radīšanu ap WordPress mitināšanu. Dažiem cilvēkiem tas var likties par neizdevīgu situāciju, bet, no otras puses, tas ir palīdzējis WPEngine būt autoritātei šajā nišā.

Tāpēc, ja jūs meklējat sava zīmola personīgā emuāra izveidošanu vai pat sarežģītu un sarežģītu vietni, WordPress ir viena no platformām, kuru jūs varētu vēlēties apsvērt, un paplašinot WPEngine kā savu mitināšanas partneri. Neatkarīgi no jūsu prasībām šim tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir plāns, kas var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus. Zemāk ir īss pārskats par katra plāna piedāvājumiem.

Personīgais plāns

Ja jums ir viena vietne, kuru vēlaties palaist, piemēram, personīgais emuārs vai vienkārša veikala vietne, šī pakete ir piemērota jums. Arī cilvēki, kuri vēlas izvērst lielāku projektu, bet kaut kādu iemeslu dēļ vēlas sākt mazus un pirms apmešanās vienā izmēģināt vairāku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu pieredzi un plānus, šī ir arī laba ieejas platforma. Viena no personīgā plāna izcilajām lietām ir tā, ka to darbina inovatīvas tehnoloģijas un klientu apkalpošana visu diennakti.

Runājot par vietējo krātuvi, šis plāns dod jums līdz 10 GB vietas, kurai tehniski vajadzētu būt iespējai uzņemt jūsu augšupielādes un vietnes funkcijas, nepalēninot to. Skaistums ar plašo vietējo glabāšanas vietu ir tas, ka tas ļauj jums droši glabāt lielu datu daudzumu, kas attiecas tikai uz jūsu domēnu un protokolu. Jūs nepiedalāties šai krātuvei nevienam.

Šis plāns arī piešķir jums bezmaksas SSL sertifikātus, lai nodrošinātu savienojumus no jūsu tīmekļa pārlūka un servera. Ja jūs izmantojat nelielu e-komercijas vietni, tā noteikti ir papildu priekšrocība, jo klienti jums viegli uzticēs viņu informāciju, zinot, ka tā ir droša un neviens to nevar grozīt. Parasti šis plāns ir paredzēts vietnēm, kuras mēnesī vidēji apmeklē 25 000 cilvēku.

Profesionālais plāns

Šis WPEngine pārvaldītais WordPress mitināšanas plāns ir paredzēts, lai rūpētos par klientiem, kuri pārvalda vietnes, kurās ir vienmērīga satiksme, piemēram, lielas e-komercijas vietnes, komunālo pakalpojumu vietnes un pat vidējas ziņu vietnes. Reālais darījums profesionālajos plānos ir viņu elastība. Tas ļauj jums instalēt līdz 10 vietnēm, kas nozīmē, ka pārvaldības vienkāršības labad visi domēni var atrasties vienā platformā.

Satiksmes līmeņa profesionālie plāni, kas ir pielāgoti, apgrūtina tos lielākajai daļai klientu. Viņi mēnesī var veikt līdz 100 000 apmeklējumu, kas ir milzīgs daudzums jebkuram biznesam, kuram ir atbilstošs reklāmguvumu plāns. Vietējās krātuves ziņā šim plānam ir divtik vairāk nekā personīgajam plānam – 20 GB. Ieguvums ir arī bezmaksas SSL sertifikāts, kas nozīmē vietnes drošību.

Biznesa plāns

Šis plāns ļauj veikt ne vairāk kā 25 instalācijas. Tas var šķist diezgan daudz, bet, ja jūs esat bizness, kam ir atšķirīgas vietnes jūsu dažādiem produktiem, vai arī jūs darbojaties vairāk nekā vienā reģionā, tas jums noderēs. Šī plāna trafika ierobežojums ir četrreiz lielāks nekā profesionālā plāna – 400 000 apmeklējumu mēnesī. Tas nozīmē, ka vidēji dienā ir aptuveni 13 000, kas ir labs skaitlis jebkurai aizņemtai vietnei. Vietējā krātuve papildus bezmaksas SSL sertifikātiem sniedz jums līdz pat 30 GB.

Izcils šī plāna elements ir GeoIP. Tā pamatā ir visprogresīvākā tehnoloģija, kas palīdz noteikt datora termināļa ģeogrāfisko atrašanās vietu, izmantojot tā IP adresi. Ģenerējot saturu un vēlaties to atlasīt vai pielāgot konkrētai vietai, šī tehnoloģija ir noderīga. Arī GeoIP var labi izpildīt mērķtiecīgu reklāmu, surogātpasta novēršanu un ierobežotu piekļuvi, pamatojoties uz atrašanās vietu.

Premium plāns

Ir organizācijas, kuru prioritāte ir optimizēt savu vietņu darbību. Īsāk sakot, jūs nevarat atļaut savai vietnei pat sekundi palēnināties vai samazināties. Ja jūs esat šāds klients, tad piemaksu plāns ir tas, kas jums tieši nepieciešams. Šis plāns ir tik īpašs, ka tas apvieno viena servera vides unikālās iezīmes. Faktiski šis plāns nodrošina jums īpašu vidi, kurā ir mērķtiecīgs klientu serviss un daudz jaunievedumu, lai jūs varētu vadīt augstas veiktspējas pieredzi..

Šī iemesla dēļ šis plāns ir ļoti pielāgots un to var sakārtot, tiklīdz WPEngine saprot jūsu unikālās vajadzības. Atšķirībā no citiem, kuriem mēnesī ir noteikta summa, šim plānam nav precīza skaitļa. Izmantojot pārvaldītu iekāpšanu, kas ir viena no premium plāna galvenajām iezīmēm, jūs varat viegli pārvietot vietnes, nepiedzīvojot dīkstāves..

Uzņēmuma pakāpes plāns

Šis ir galīgais WPEngine rīcībā esošā laika, veiktspējas un mērogojamības plāns. Šis ir plāns, kas paredzēts kritiski svarīgām vietnēm un tiem, kuru trafiks ir ļoti liels. Jūsu vietnēm ir paredzēta īpaša klasterizēta vide. Šim plānam veltītais klientu serviss ir visaugstākajā kvalitātē.

Tāpat kā prēmiju plāns, uzņēmuma klases plāns ir pārvaldījis iekāpšanu, lai atvieglotu vietņu pārvietošanos. Tomēr kaut kas patiesi unikāls šim plānam ir kravas līdzsvarošanas tehnoloģija. Tehniski slodzes līdzsvarošana ir tehnoloģija, kas ļauj sadalīt darba slodzi vairākiem resursiem, piemēram, datoru klasterim. Ieguvums no tā ir tas, ka jūsu resursu izmantošana ir ļoti optimizēta un caurlaidspēja ir maksimizēta. Ikviens klients, kas apmeklē jūsu vietni, novērtēs samazinātu reakcijas laiku un vietnes ātrumu. Tas ir arī vienīgais plāns, kam ir stratēģiska konta pārvaldība, 24 stundu biļešu atbalsts un lietojumprogrammu veiktspēja.

WPEngine priekšrocība

Saskaņā ar statistiku, kas apkopota no WPEngine, uzņēmumam ir pieredze vairāk nekā 60 000 klientu uzņemšanā, kas izvietoti 136 pasaules valstīs. Viņu datu centri atrodas EMEA, Amerikas Savienotajās Valstīs un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Tas nodrošina, ka klientu vietņu ātrums vienmēr ir augsts neatkarīgi no to atrašanās vietas. Lai izmantotu šo pieredzi, WPEngine ir šādas galvenās priekšrocības.

Vietņu drošība

Ja esat bizness, kura mērķis ir pārdot produktus, izmantojot savu vietni, viena no lietām, kuras jums vajadzētu meklēt un kurām jums ir garantija, ir Secure Socket Layer (SSL) sertifikāts. Šī sertifikāta priekšrocība ir tā, ka tas aizsargā informācijas plūsmu no klienta uz jūsu serveriem. Šī uzticamība palīdz nopelnīt reputāciju, kuru viegli pārvērst reklāmguvumos. WPEngine klientu priekšrocībām ir viens bezmaksas SSL sertifikāts, kas paredzēts visiem hostinga abonementiem no personīgās uz uzņēmuma pakāpi.

Papildus tam WPEngine katru dienu veic ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, un tam ir spēcīgs ugunsmūris, kas paredzēts visu draudu novēršanai. Viņiem ir solījums, ka viņu vietne bez maksas salabos visas vietnes, kurās tiek uzlauzts.

E-komercija un e-pasta mārketings

WPEngine specializācija WordPress mitināšanas telpā ir nākusi ar daudzām citām priekšrocībām, kuras klienti var viegli izmantot, lai attīstītu tiešsaistes biznesu. Viens no šiem dārgumiem ir masveida bibliotēka satura pārvaldības sistēmas spraudņiem, kas īpaši izstrādāti e-komercijai. Daži no spraudņiem ietver WooCommerce un Shopify.

Papildus tam ir vairākas e-pasta mārketinga tehnoloģijas, piemēram, Mailflow, Drip un DirectIQ. Pat ar nelielu samaksu, ko iekasē e-pasta mārketinga un e-komercijas uzņēmumi, jums labāk darbojas šajā telpā.

Lielisks Uptime

Ikvienam hostinga pakalpojumam, kura vērts ir sāls, ir jāpiešķir prioritāte vietņu darbības laikam. Tas notiek tikai tāpēc, ka vietnes, kuru darbības laiks ir neparedzams, vilina klientus un lielā mērā grauj piedāvāto produktu un pakalpojumu pieejamību. Jūs varat burtiski pārbaudīt WPEngine darbības laiku, izmantojot vietnes uzraudzības rīku, un pierādīt to neticamo stabilitāti. Uptime lielākā mērā veicina klientu pieredzi tīmeklī.

Klientu apkalpošana

Nav svarīgi, cik labi produkts tiek tirgots vai tiek tirgots, ja nav pārliecinošas klientu apkalpošanas komandas, kas to dublētu, pamatvirziens nebūs nozīmīgs. Apzinoties, ka ne visi ir tiešsaistes guru, WPEngine piedāvā vienu no visnoderīgākajām klientu atbalsta līnijām, lai rūpētos par dažādiem jautājumiem no visas pasaules. Viņiem ir īpaša tālruņa līnija, kas ir atvērta visu diennakti un ir bezmaksas.

Turklāt viņiem ir tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas platforma, kas atkal ir atvērta visu diennakti, lai klienti varētu dalīties pieredzē, uzdot jautājumus un meklēt skaidrojumus. Šī platforma ir īpaši izdevīga personīgā plāna abonentiem, jo ​​tie netiek ņemti vērā bezmaksas atbalsta tālrunī.

Naudas atdošanas garantija

Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir pārliecināts par viņu piedāvātajiem produktiem, nevar kautrīgoties dot klientiem pīrāga šķēli, pirms viņi uzņemas saistības par pirkumu. WPEngine ievērojami pārsniedz to, ko izmēģinājuma logā piedāvā lielākā daļa viņu konkurentu. Viņi dod 60 dienu naudu atpakaļ garantiju personīgajam plānam, profesionālajam plānam un biznesa plānam. Tomēr tas neattiecas uz Premium un Enterprise Grade tīmekļa mitināšanas plāniem.

WPEngine negatīvie punkti

Lieliskās iespējas un novatoriskā tehnoloģija malā, daži klienti jūtas atstumti no WPEngine noteiktu faktoru dēļ:

 • Apmeklētāju skaita ierobežojums – vietnes apmeklētāju skaita ierobežojums ir šķērslis, jo īpaši uzņēmējdarbības uzsācējiem, kuri vēlas izmantot zemo cenu paketes.
 • Salīdzinoši dārgi – pat ar savu personīgo plānu, kura cena ir USD 29 mēnesī, WPEngine joprojām ir dārgi, salīdzinot ar dažiem konkurentiem. Gadā klienti par šo plānu maksā 348 USD, kas ir diezgan liela summa, lai tikai darbotos emuārs.
 • Personālajam plānam nav atbalsta pa tālruni – tas ir viens no galvenajiem šīs kategorijas abonentu kritumiem, jo ​​viņi par šo cenu gaidītu vairāk. Tas abonentiem ļauj būt atkarīgiem tikai no tiešsaistes tērzēšanas atbalsta.
 • E-pasta mitināšanas trūkums – klienti sagaida, ka e-pasta mitināšana būs daļa no WPEngine piedāvātajām pakotnēm. Tomēr tas tā nav un zināmā mērā tas ir sarūgtinājis dažus abonentus, kuriem hostings jāmeklē citur.

Grunts līnija

Aplūkojot gan plusus, gan mīnusus, WPEngine piedāvā galvenās funkcijas, kas papildinātas ar noderīgām funkcijām, kas var dot jums vieglu piezemēšanos, kad vēlaties noteikt savu pēdas nospiedumu tiešsaistē. WordPress draudzīgās funkcijas padara jūsu pieredzi vērtīgu, īpaši izmantojot klientu apkalpošanas darbiniekus, kuri vienmēr ir tiešsaistē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map