Kā izmantot WooCommerce tiešsaistes veikala izveidošanai


Tiešsaistes veikala darbības uzsākšana ar WooCommerce un WordPressŠajā apmācībā mēs iemācīsim jums izveidot WooCommerce + WordPress tiešsaistes veikalu, kurā varat uzskaitīt un pārdot fiziskus produktus.


WooCommerce ir bezmaksas spraudnis, kas ir vienkāršs un saprotams. Teikumā WooCommerce ir labākais veids, kā pārvērst jūsu WordPress vietni par pilnībā funkcionējošu e-komercijas veikalu.

 • Tas ir par brīvu un atvērtā koda – tāpat kā WordPress.
 • Tas ir populārākā e-komercija spraudnis WordPress, kas tur atrodas.
 • Jūs varat iestatiet to un pats to konfigurējiet.
 • iestatīšana notiek ātri. Parasti tas prasa tikai stundu.
 • Tas darbojas ar jebkuru dizainu / tēmu kas pašlaik atrodas jūsu WordPress vietnē – jums nav jāpamet pašreizējais vietnes dizains.

Mēs varētu turpināt iepriekš minēto sarakstu, bet tā vietā sacīsim, ka WooCommerce vienkārši sniedz jums visu, kas jums varētu būt vajadzīgs, lai izveidotu augstas kvalitātes e-komercijas veikalu ar WordPress.

Ko jūs varat pārdot, izmantojot WordPress + WooCommerce?

 • digitālie produkti (piemēram, programmatūra, lejupielādes, e-grāmatas),
 • fiziski produkti,
 • pakalpojumi,
 • rezervācijas (piemēram, tikšanās vai jebkurš cits, ko var rezervēt),
 • abonementi,
 • citu cilvēku produkti – kā filiāle,
 • pielāgojumus (piemēram, papildu pielāgojumus jūsu produktu uzskaitē) un daudz ko citu.

Citiem vārdiem sakot, jūs varat nopelnīt naudu ar savu vietni.

Mēs pat riskētu teikt, ka WooCommerce ļauj jums pārdot jebkas kam tam var būt piešķirta cenu zīme. Turklāt ikviens to var izmantot (ja jums jau ir izdevies iegūt WordPress vietni, jūs varēsit rīkoties arī ar WooCommerce).

Kā izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress un WooCommerce

Piezīme. Šīs rokasgrāmatas daļas mērķis ir parādīt visvienkāršāko funkcionālā e-komercijas veikala izveidošanas metodi WordPress, lai jūs pēc iespējas ātrāk iegūtu savu veikalu tiešsaistē. Tāpēc mēs koncentrēsimies tikai uz būtiskām lietām un izlaidīsim sarežģītākus aspektus.

1. Solis. Iegūstiet domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu

Lai izveidotu tiešsaistes veikalu vai jebkura cita veida vietni, jums būs jāveic divas lietas:

 • Domēna vārds ir jūsu veikala unikālā adrese tīmeklī. Kaut kas kā YOURSTORE.com
 • Tīmekļa mitināšana būtībā ir attālais dators, kas glabā jūsu vietni un pēc tam to apkalpo visiem, kas to vēlas apmeklēt. (sīkāks skaidrojums)

Pilnīga izpaušana: Mēs nopelnām komisiju, kad galu galā iegādājaties Bluehost. Tas palīdz mums darboties vietneiSetup kā biznesam. Paldies par atbalstu.

Ir simtiem dažādu hostinga / domēna pakalpojumu sniedzēju, tos parasti iegūstam no vietnes Bluehost.com. Viņi piedāvā pieejamu tīmekļa mitināšanu (ieskaitot bezmaksas domēna vārdu gadu) un uzticamību. Viņi ir arī viens no nedaudzajiem WordPress.org ieteiktajiem (oficiālajiem) mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Izmaksas? Sākot no USD 2,75 mēnesī.

Sākumā jums vienkārši jāiet uz vietni Bluehost.com, un noklikšķiniet uz pogas Sākt.

Reģistrējieties, izmantojot Bluehost

Tiks atvērta lapa, kurā varat izvēlēties sava veikala mitināšanas plānu. Varat sākt ar lētāko opciju, kas apzīmēta ar “pamata”:

bluehost izvēlēties
Ja izmantojat mūsu novirzīšanas saites, jūs varat saņemt Bluehost par USD 2,75 mēnesī.

Nākamais solis ir domēna vārda atlasīšana jūsu jaunajam tiešsaistes veikalam.

bluehost domēns

Tam nepieciešama zināma prāta vētra. Parasti jūs vēlaties, lai jūsu domēna vārds būtu unikāls, viegli atcerēties un āķīgs. Ja jūsu veikalam jau ir iestatīta biznesa vienība, jums, iespējams, vajadzētu to izmantot kā savu domēna vārdu.

Kad esat izvēlējies domēnu, varat pabeigt iestatīšanu un samaksāt sākotnējo hostinga maksu.

Lieliski! Jūs tikko esat ieguvis domēna vārdu un mitināšanas plānu, lai to varētu izmantot.

2. Solis. Instalējiet WordPress (BEZMAKSAS)

Nākamais solis oficiāli apzīmē jūsu piedzīvojuma sākumu ar WordPress – jūs plānojat instalēt WordPress savā mitināšanas kontā.

Tas varētu izklausīties grūti, bet patiesībā nē. Viss, kas jums jādara, ir doties uz savu Bluehost lietotāja paneli (Bluehost jums nosūtīs saiti apstiprinājuma e-pastā) – parasti tas ir pieejams vietnē my.bluehost.com.

Kad esat tur, ritiniet uz leju, līdz tiek parādīta ikona ar nosaukumu “Instalēt WordPress”:

izvēlēties WordPress

Noklikšķiniet uz tā un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Viss process jums tiks veikts soli pa solim, par ko nav jāuztraucas!

Ja jums ir nepieciešama vairāk praktiskas informācijas par domēna izvēli un WordPress tīras kopijas instalēšanu, lūdzu, dodieties uz priekšu un apmeklējiet šo rokasgrāmatu (ritiniet līdz 2. darbībai)..

Šajā brīdī jums vajadzētu būt instalētai tukšai WordPress vietnei.

 • To varat redzēt, dodoties uz galveno domēna vārdu (piemēram,., YOURSTORE.com)
 • Jūs varat pieteikties administratora panelī, dodoties uz YOURSTORE.com/wp-admin

Tagad ir laiks pārvērst šo tukšo WordPress vietni par pilnībā funkcionējošu e-komercijas veikalu, izmantojot lielisko spraudni WooCommerce.

3. Solis. Instalējiet spraudni WooCommerce (BEZMAKSAS)

Tāpat kā ar visiem WordPress spraudņiem, jautrība sākas ar navigāciju uz jūsu WordPress informācijas panelis / Spraudņi / Pievienot jaunu. Kad esat tur, meklēšanas laukā ierakstiet “woocommerce”. Jūs redzēsit WooCommerce kā pirmo meklēšanas rezultātu:

veikala komercijas instalēšana

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Instalēt tūlīt” blakus spraudnim.

Pēc pāris sekundēm pogas teksts mainīsies uz “Aktivizēt”. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz tā.

woocommerce aktivizēt

Šajā posmā jūs redzēsit WooCommerce ekrānā redzamo palaišanas / iestatīšanas vedni. Šī lieta padara procesu pārlieku vieglu un paņem visu ar roku. Lai sāktu, noklikšķiniet uz “Let’s Go!”

veikala komercijas vednis 1

Izveidojiet Essential Store lapas

Interneta veikali ir a īpaši sava veida vietne, un viņiem tāda ir vajadzīga īpaši lapas, lai tās pareizi darbotos. WooCommerce vedņa pirmais solis ir šo lapu izveidošana jums:

 • “Veikals” – šajā vietā tiks parādīti jūsu produkti.
 • “Grozs” – tas ir iepirkumu grozs, kurā klienti var koriģēt pasūtījumu pirms pārejas pie norēķiniem.
 • “Izrakstīšanās” – šajā gadījumā klienti izvēlas piegādes / piegādes veidu un maksā par visu, ko viņi ir iegādājušies.
 • “Mans Konts” – sava veida profila lapa reģistrētiem klientiem (viņi tur varēs aplūkot savus iepriekšējos pasūtījumus un pārvaldīt citu informāciju).

Viss, kas jums jādara šajā WooCommerce vedņa posmā, ir noklikšķiniet uz pogas “Turpināt”. WooCommerce izveidos šīs lapas jums.

Iestatiet lokalizāciju

Lokalizācija ir patiešām būtiska jūsu veikala iestatīšanas sastāvdaļa. Šie daži parametri nosaka jūsu uzņēmuma izcelsmi, valūtu un vēlamās vienības:

Woocommerce vednis 2

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Turpināt”..

Saprast pārdošanas nodokli

Nodokļi ir līdz šim vismazāk aizraujošā e-komercijas veikala vadīšanas daļa, taču tas ir arī kaut kas tāds, ko mēs diemžēl nevaram ignorēt.

Jums būs prieks redzēt, ka arī WooCommerce jums palīdz šajā jomā.

Pirmkārt, jūs varat izvēlēties, vai nosūtīsit fiziskas preces vai nē. Ja atzīmēsit rūtiņu, WooCommerce iestatījumos iepriekš iestatīs atlikušo ar piegādi saistīto informāciju.

Woocommerce vedņa nosūtīšana

Tālāk nodoklis! Vietnei WooCommerce ir ļoti glīts nodokļu modulis, un pats labākais ir tas, ka tas palīdz jums izdomāt nodokļu likmes, pamatojoties uz jūsu veikala atrašanās vietu (jūs to iestatījāt iepriekšējā solī).

Ja jūs plānojat iekasēt pārdošanas nodokli (vairumā gadījumu jūs esat), vienkārši atzīmējiet galveno nodokļu rūtiņu. Tiklīdz jūs to izdarīsit, parādīsies jauns lodziņu komplekts, kas informēs jūs par to, kas notiks tālāk.

Woocommerce nodokļu pārslēgšana

Piezīme: Lai arī WooCommerce jau iepriekš aizpildīs nodokļu iestatījumus, jums joprojām būs jāpārbauda vietējām varas iestādēm, kādi ir pašreizējie nodokļu noteikumi, it īpaši, ja neatrodaties ASV. Lai uzzinātu vairāk par WooCommerce veidu, kā rīkoties ar pārdošanas nodokļiem, Lasi šo. Visu vēlāk varat mainīt, tāpēc neuztraucieties, ja šobrīd neesat pārliecināts par noteikumiem.

Noklikšķiniet uz “Turpināt”.

Izvēlieties maksājuma veidu (ieteicams PayPal)

Spēja pieņemt maksājumus tiešsaistē ir jebkura e-komercijas veikala pamatā, WooCommerce patiešām piedāvā daudz pieejamo risinājumu ziņā.

Jūs varat izvēlēties:

Woocommerce vedņa maksājumi

Divas no populārākajām norēķinu iespējām ir pašā augšpusē – PayPal un Stripe – ir ļoti ieteicams savu vietni integrēt abās. Vienkārši noklikšķiniet uz attiecīgajām izvēles rūtiņām.

Varat arī atlasīt citas maksājuma metodes, kurām, šķiet, ir jēga. Vēlāk WooCommerce iestatījumu panelī būs pieejamas vēl citas iespējas.

Piezīme: lai tiešsaistes maksājumi darbotos, jums jāpiesakās atsevišķi ar PayPal vai Stripe. Vietnes WooCommerce iestatījumi ir paredzēti tikai esošo PayPal un Stripe kontu integrēšanai ar jauno e-komercijas vietni..

Kad tas ir izdarīts, atkal noklikšķiniet uz “Turpināt”.

Nākamais solis ir tikai apstiprinājuma ekrāns, ka viss gāja labi. Šajā posmā tiek veikta vietnes pamata iestatīšana – jūs tikko esat izveidojis tukšu e-komercijas veikalu ar WooCommerce!

Nākamais solis ir produktu pievienošana:

4. Solis. Pievienojiet savu pirmo produktu

Lai veikals varētu darboties, jums nepieciešami daži produkti datu bāzē (vai pakalpojumi, vai lejupielādes, vai neatkarīgi no tā, ko vēlaties pārdot).

Lai sāktu strādāt ar izstrādājumiem, dodieties uz savu informācijas paneli Produkti / Pievienot produktu:

pievienot produktu

Tas, ko jūs redzēsit, ir klasisks WordPress satura rediģēšanas ekrāns:

e-komercijas produktu pievienošana

 1. Produkta nosaukums.
 2. Galvenais Produkta apraksts. Šis lielais lauks ļauj ievadīt tik daudz informācijas par produktu, cik vēlaties. Tā kā tas ir WordPress, tur varat ievietot ne tikai vienkāršu tekstu, bet arī attēlus, kolonnas, virsrakstus, pat videoklipus un citus multivides failus. Būtībā neatkarīgi no tā, kas jums šķiet piemērots!
 3. Centrālā produktu datu sadaļa. Šajā vietā jūs iestatāt pievienojamā produkta veidu un to, vai tas ir fizisks, a lejupielādējami vai a virtuāls produkts (arī par virtuāliem produktiem tiek uzskatīti pakalpojumi). Šīs centrālās sadaļas ietvaros jūs arī saņemat cilnes dažādiem produkta parametriem:
  1. Vispārīgi. Šeit jūs varat noteikt cenu un nodokļus.
  2. Inventārs. WooCommerce ļauj pārvaldīt krājumu līmeni.
  3. Piegāde. Iestatiet svaru, izmērus un nosūtīšanas izmaksas.
  4. Saistītie produkti. Lieliski piemērots pārdošanas apjoma noteikšanai, dažādu preču pārdošanai utt. (Padomājiet: “Klienti, kuri nopirka šo arī nopirku ka.”)
  5. Atribūti. Iestatiet pielāgotos produkta atribūtus. Piemēram, ja jūs pārdodat kreklus, šeit varat iestatīt alternatīvas krāsas.
  6. Advanced. Papildu iestatījumi. Nav būtiska.
 4. Īss apraksts. Šis ir teksts, kas tiek parādīts produkta lapā ar nosaukumu. Vislabāk darbojas kā īss produkta kopsavilkums.
 5. Produktu kategorijas. Grupējiet līdzīgus produktus kopā. Piemēram, “cepures”. Tas darbojas tāpat kā standarta WordPress kategorijas.
 6. Produktu tagi. Papildu veids, kā palīdzēt sakārtot produktu datu bāzi. Tas darbojas tāpat kā standarta WordPress tagi.
 7. Produkta attēls. Galvenais produkta attēls.
 8. Produktu galerija. Papildu produktu attēli, lai parādītu to lieliskumu.

Pirmoreiz apmeklējot šo paneli, WooCommerce parādīs dažus noderīgus padomus, lai izskaidrotu katra lauka mērķi:

e-komercija pievieno produkta padomus

Kad esat iestatījis visu iepriekš minēto, noklikšķiniet uz lielās pogas Publicēt – tikko ir pievienots jūsu pirmais produkts!

Pēc nedaudz preču pievienošanas datu bāzei produktu sadaļai informācijas panelī vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

woocommerce produkti

5. Solis. Izvēlieties sava tiešsaistes veikala motīvu (BEZMAKSAS)

Ir ļoti labs iemesls, kāpēc mēs vispirms apskatījām, kā pievienot produktus jūsu veikalam, pirms apspriežam visas lietas vizuālo izskatu.

Godīgi sakot, ja datu bāzē nav neviena produkta, jūs nevarētu redzēt atsevišķas veikala lapas reprezentatīvā formā. Jūs nevarētu pārliecināties, ka viss izskatās pareizi.

Tagad, kad esat pievienojis lielāko daļu savu produktu, mēs varam pārliecināties, ka viss ir kārtībā no tīri vizuāla viedokļa.

WooCommerce vs jūsu pašreizējā tēma

Pēc noklusējuma WooCommerce darbojas ar jebkuru WordPress motīvu. Šīs ir lieliskas ziņas, it īpaši, ja esat jau izvēlējies savu dizainu un vēlaties to ievērot.

Kā alternatīvu varat doties ar īpašām WooCommerce optimizētām tēmām. Šīm tēmām ir iepriekš iestatīti stili, kas visiem WooCommerce elementiem ļauj izskatīties lieliski.

Šis ir mūsu ieteikums:

tēmas izvēle

Tiek saukta oficiālā WooCommerce tēma – un tā, kas, visticamāk, darbosies pareizi Skatlogs. Noklusējuma versija par brīvu, un ar to vajadzētu pietikt, lai jūs turpinātu.

skatlogs

Alternatīvi, jūs varat apmeklēt e-komercijas sadaļa vietnē ThemeForest – lielākais premium WordPress motīvu katalogs tīmeklī.

tēmu mežs

Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmis pieturēties pie savas pašreizējās tēmas vai esat izvēlējies kaut ko jaunu un WooCommerce optimizētu, kas jums jādara tālāk, pārliecinieties, vai atsevišķas veikala lapas izskatās labi. Darīsim to tagad:

E-komercijas veikalu noformēšanas noteikumi

Apspriedīsim dažus svarīgus aspektus, pirms mēs nokļūsim niķīgajā.

Galvenokārt – kas e-komercijas veikala dizainu padara labu (lasīt: izdevīgi)? Šie ir vissvarīgākie parametri:

 • Dizains jābūt skaidram un nekādā gadījumā nemulsinošam. Apjucis apmeklētājs neko neiegādāsies.
 • Centrālais satura bloks ir jāpievērš apmeklētāja uzmanība tūlīt pēc tam, kad viņš ierodas vietnē. Centrālais bloks ir vieta, kur tiks parādīti produkti.
 • Pielāgojami sānos. Jums jāspēj izvēlēties, cik daudz sānjoslu jums ir nepieciešams, un dažās lapās arī pavisam atspējot sānjoslu (vairāk par to vēlāk).
 • Atsaucīga un mobilajām ierīcēm optimizēta. Pētījumi norāda [2] ka aptuveni 80% cilvēku internetā pieder viedtālrunis. Saskaņā ar citu pētījumu [3], 61% jūsu mobilo ierīču apmeklētāju nekavējoties pamet un dodas pie konkurentiem, ja viņiem ir nepatīkama mobilās pārlūkošanas pieredze. Citiem vārdiem sakot, ir svarīgi pārliecināties, vai jūsu vietne ir optimizēta mobilajām ierīcēm.
 • Laba navigācijas struktūra. Jūs vēlaties skaidras izvēlnes, kuras ir viegli uztvert – lai jūsu apmeklētāji varētu atrast meklēto lapu.

Ņemot vērā iepriekš minēto, lūk, ko jūs varat darīt ar atsevišķām veikala lapām:

Jūsu veikala lapa

Šeit atrodams jūsu produktu galvenais uzskaitījums. Ja esat apmeklējis WooCommerce iestatīšanas vedni, šo lapu var atrast vietnē YOURDOMAIN.com/shop

Šī ir standarta WordPress lapa – jūs to varat rediģēt, izmantojot WordPress informācijas panelis / lapas.

Lietas, kuras ir vērts darīt:

 • Pievienojiet kādu kopiju, kas mudinās jūsu apmeklētājus iepirkties pie jums.
 • Izlemiet, vai vēlaties, lai lapā būtu sānjosla. Tas tiek darīts, izmantojot paša motīva lapu veidnes. Piemēram, Storefront ļauj man pāriet pilnā platumā, ko mēs darīsim:

pilna platuma

Veikalu lapas galvenā iezīme ir tā, ka tieši zem standarta satura, tai ir pielāgota daļa, kurā tiek parādīti jūsu produktu saraksti. Tas izskatās pēc Storefront tēmas:

woocommerce veikalu lapa

Kā redzat, jauki produktu attēli ir atslēga, tā ir pirmā lieta, kas jums jāsaņem! Citiem vārdiem sakot, jums, iespējams, vajadzētu strādāt ar savu produktu attēliem vairāk nekā ar kaut ko citu.

WooCommerce arī ļauj šajā lapā parādīt savus produktus alternatīvā veidā. Kad jūs dodaties uz WordPress informācijas panelis / WooCommerce / Iestatījumi / Produkti un tad Displejs sadaļa:

woocommerce produktu displejs

… Jūs varat izvēlēties, vai lapā Veikals vēlaties parādīt atsevišķus produktus vai produktu kategorijas. Atlasiet visu, kas jums šķiet visnoderīgākais, un pēc tam saglabājiet iestatījumus.

Atsevišķu produktu lapas

Lai tos redzētu, lapā Veikals noklikšķiniet uz jebkura produkta saraksta.

Ja izmantojat kvalitatīvu motīvu, šajā konkrētajā lapā jums nevajadzētu rasties grūtībām. Būtībā vienīgais, ko varat darīt, ir pielāgot teksta daudzumu, ko izmantojat atsevišķiem produktu aprakstiem, lai pārliecinātos, ka viss der vizuāli un ka nav tukšu vietu, kas pircēju varētu sajaukt.

Šis ir mūsu piemērs ar Storefront tēmu (bez papildu pielāgošanas):

kokapstrādes produktu saraksts

Iepirkšanās ratiņi

Vēl viena būtiska lapa, kuru var pielāgot Informācijas panelis / lapas.

Viena lieta, ko mēs ieteiktu, ir izvēlēties pilna platuma izkārtojumu. Jūs nevēlaties, lai pircējs šajā lapā dotu pārāk daudz iespēju, izņemot pirkumu.

kokapstrādes grozs

Izrakstīšanās

Iespējams, ka kase ir visu to vissvarīgākā lapa. Šeit pircēji var pabeigt pasūtījumus un veikt maksājumus.

Mēs faktiski nemudinām jūs veikt šīs lapas pielāgojumus, izņemot vienu:

Lapai Checkout noteikti jābūt pilnam platumam. Vienīgajam pircējam pieņemamajam izejai no lapas vajadzētu būt pasūtījuma pabeigšanai un neļauties atrauties no sānjoslā pieejamajām lietām..

To var izdarīt, izmantojot Informācijas panelis / lapas (vienkārši atkārtojiet procesu, kuru apmeklējāt, izmantojot lapu Veikals).

Bez tam, Checkout lapas noklusējuma izskats ir lielisks:

veikala komercijas kase

Šajā posmā jūs galvenokārt esat izdarījis pielāgošanu sava veikala dizainam, tagad izpētīsim iespējas paplašināt veikala funkcionalitāti.

6. Solis. WooCommerce paplašināšana – kā?

Vēl viena lieta, kas padara WooCommerce tik iespaidīgu e-komercijas risinājumu, ir tā, ka ir pieejami desmitiem vai pat simtiem paplašinājumu un spraudņu..

Norādīsim dažus no visnoderīgākajiem:

WooCommerce paplašinājumi

Sāksim ar paplašinājumiem – oficiālajiem papildinājumiem, kurus apstiprinājusi WooCommerce komanda.

Lai redzētu pieejamo, varat doties uz šī lapa.

Šis katalogs ir patiesi iespaidīgs un plašs. Mēs nevēlamies, lai jūs to iebiedētu. Jums noteikti nav nepieciešami visi šie paplašinājumi. Izturieties pret šo sarakstu kā ar bufeti – izvēlieties visu, kas šķiet foršs.

Daži no vairāk cienīgiem piemin:

 • Maksājumu vārti. Šie paplašinājumi ļauj jums pieņemt vairāk maksājuma veidu papildus standarta PayPal. Kopumā, jo vairāk maksājuma veidu varat atļauties pieņemt (šie vārti bieži tiek apmaksāti), jo labāk.
 • Piegādes paplašinājumi. Tās būs parocīgas, ja vēlaties savu veikalu automātiski integrēt oficiālajās pārvadājumu likmēs no uzņēmumiem, piemēram, UPS vai FedEx.
 • Grāmatvedības paplašinājumi. Integrējiet WooCommerce veikalu ar izvēlēto grāmatvedības rīku.
 • WooCommerce rezervācijas. Ļaujiet klientiem rezervēt pakalpojumu tikšanās, neizejot no jūsu vietnes.
 • WooCommerce abonementi. Ļaujiet klientiem abonēt jūsu produktus vai pakalpojumus un maksājiet nedēļas, mēneša vai gada maksu.
 • ES PVN numurs. Tiem, kas darbojas ES.
 • TaxJar. Ievietojiet tirdzniecības nodokli autopilotā.

Alternatīvi, ja nevēlaties tērēt naudu jauniem paplašinājumiem, varat pārlūkot vietni bezmaksas kategorija. Tur ir vairāk nekā pietiekami daudz lietu, lai jūs paliktu aizņemti.

Spraudņi, kas uzlādē jūsu e-komercijas veikalu

Atceļot paplašinājumus, varat arī izmantot citus WordPress spraudņus, lai vēl vairāk uzlādētu veikalu. Lūk, kas jums jāsaņem:

Tiešsaistes veikala izveidošana īsumā

Kā redzat, sarežģītības pakāpe, izveidojot savu e-komercijas veikalu, izmantojot WordPress, nav augsta, taču tas prasīs zināmu laiku, lai veiktu visas iepriekš minētās darbības – iespējams, pēcpusdienu vai divas.

Tas joprojām ir neticami, ņemot vērā, ka, piemēram, pirms pieciem gadiem jums vajadzēs nolīgt izstrādātāju un samaksāt viņiem uz ziemeļiem no USD 5000, lai iegūtu kaut ko līdzīgu. Tagad jūs varat darīt visu pats!

Jebkurā gadījumā, lai palīdzētu jums tikt galā ar visiem nepieciešamajiem uzdevumiem, šeit ir izgriezts un glabājams kontrolsaraksts:

Pirms tu sāc

 • Iegūstiet domēna vārdu, reģistrējieties tīmekļa mitināšanai, iegūstiet darbīgu WordPress instalēšanu.
 • Pārliecinieties, ka jaunā tukšā WordPress vietne darbojas pareizi (neparādās acīmredzamas kļūdas utt.).

WooCommerce instalēšana

 • Instalējiet un aktivizējiet galveno WooCommerce spraudni.
 • Dodieties cauri WooCommerce iestatīšanas vednim, īpašu uzmanību pievēršot:
  • Tiek izveidotas četras nepieciešamās lapas (Veikals, Grozs, Izrakstīšanās, Mans konts).
  • Veikala lokalizācijas iestatīšana.
  • Tirdzniecības nodokļa un piegādes iestatīšana.
  • Sākotnējo maksājuma metožu izvēle.

Izstrādājumi

 • Pievienojiet lielākajai daļai (vai visām) jūsu precēm vai produktu kategorijām veikalā.

Dizains

 • E-komercijas veikalam atlasiet pareizo WordPress motīvu. Dodieties vai nu ar savu esošo tēmu, vai arī pārlūkojiet citas iespējas. To darot, pārskatiet e-komercijas veikalu noformēšanas noteikumus.
 • Pielāgojiet lapu Veikals.
 • Pielāgojiet atsevišķas produktu lapas.
 • Pielāgojiet groza lapu.
 • Pielāgojiet lapu Checkout.

Paplašinājumi

 • Instalējiet maksājuma vārtejas, kuras vēlaties izmantot.
 • Apsveriet dažus no piegādes paplašinājumiem.
 • Apsveriet grāmatvedības paplašināšanu.
 • Pārlūkot citus paplašinājumi un bezmaksas kategorija.

Spraudņi

Apsveriet iespēju instalēt visus spraudņus, kas uzlādēs jūsu e-komercijas veikalu:

 • Rauga SEO
 • Yoast WooCommerce SEO
 • WooCommerce daudzvalodu
 • Sazinieties ar 7. veidlapu
 • UpdraftPlus
 • Sociālo ziņu sadaļas pogas izveidoja GetSocial
 • MonsterInsights
 • iThemes drošība
 • W3 kopējā kešatmiņa.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me