Kā lietot Wix (apmācība)


Wix apmācība


Wix ir viegli lietojams, jaudīgs un diezgan pieejamu vietņu veidotājs, ko var izmantot biznesa / personisko vietņu, tiešsaistes veikalu un portfeļu izveidošanai..

Šī vienkāršā, soli pa solim apmācība palīdz jums apgūt Wix vietņu veidotāja pamatus.

Mēs jums parādīsim, kā izveidot vietni, izmantojot Wix no paša sākuma. Tas ietver veidnes izvēli, vietnes pielāgošanu, lapu, produktu pievienošanu un daudz ko citu.

Gatavs? Sāksim…

Kā izveidot vietni, izmantojot Wix (satura rādītājs):

 1. Pierakstīšanās ar Wix
 2. Vietnes veida atlasīšana, kuru vēlaties izveidot
 3. Veidnes izvēle
 4. Vietnes pielāgošana
 5. Vietnes optimizēšana mobilajām ierīcēm
 6. Lapu izveide
 7. Emuāra palaišana
 8. E-komercijas veikala atvēršana
 9. Iepazīstiet galveno Wix informācijas paneli
 10. Funkcionalitātes pievienošana, izmantojot lietotnes
 11. Cenu plāna atlasīšana un sava veikala publiskošana

Kopējais vietnes izveidošanas laiks, izmantojot Wix: ~ 30 minūtes
Zināšanu līmenis: Iesācējs

Pilnīga izpaušana: Šajā apmācībā ir iekļautas Wix filiāļu saites. Ja jūs nolemjat iegādāties Wix caur mūsu novirzīšanas saitēm, mēs nopelnām komisiju. Paldies par atbalstu.

1) Dodieties uz vietni www.Wix.com un noklikšķiniet uz “Sākt”.

Wix ļauj tieši jums izveidot vietni, nedomājot par uzstādīšanas tehniskajām detaļām. Tomēr joprojām ir vērts veltīt minūti laika, lai izskaidrotu visu procesu:

Pirmais, kas jāzina, strādājot ar Wix, ir tas, ka vispirms jums jāveido sava vietne, un tikai tad jums jāizlemj, vai maksāt par papildu funkcijām vai palikt ar pilnīgi bezmaksas iestatīšanu.

Viss, kas jums jādara, lai sāktu, ir navigācija uz galveno Wix vietni, noklikšķiniet uz lielās Sāc pogu un pēc tam Pierakstīties.

wix.com

Ievadiet savu kontaktinformāciju un noklikšķiniet uz galvenās Pierakstīties pogu. Pēc tam jūs nokļūsit tieši tā sauktajā Wix ADI – mākslīgā intelekta dizainers.

wix adi

Klikšķiniet uz Darīsim to sākt.

Veicot šīs sākotnējās darbības, Wix uzdos jums virkni jautājumu un pēc tam iestatīs jūsu vietni ar īpašām optimizācijām, pamatojoties uz jūsu atbildēm.

Pirmais jautājums ir ļoti vienkāršs:

wix adi 1

Lieta, kuru jūs, visticamāk, vēlaties izvēlēties, ir “es pats”.

Otrais jautājums jums vaicā par vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot:

wix adi 2

Kā redzat, ir pieejamas vairākas iespējas. Jums nevajadzētu novārtā atstāt šo soli, jo Wix izmantos jūsu ieguldījumu un izmantos to jūsu vietnes iepriekšējai optimizēšanai.

Šajā rokasgrāmatā mēs izvēlēsimies “biznesu”, jo tas ir visizplatītākais vietņu veids, ko cilvēki izveido.

Nākamie jautājumi seko paraugam un ved pie jaukas, vienas teikuma definīcijas jūsu vietnei un tās mērķim.

2) Izvēlieties vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot

Ja sākotnējie jautājumi nebūs pieejami, Wix jautās, vai pietiekami uzticaties ADI, lai ļautu tai izveidot jums piemērotu vietni, vai arī vēlaties visu veidot ar roku. Doties uz ADI ir daudz efektīvāka pieeja, jo īpaši tāpēc, ka vēlāk varat atgriezties un pielāgot katru mazo vietnes detaļu. Jūs neesat iestrēdzis sākotnējos ieteikumos, ko Wix jums sniedz.

palaid adi

Klikšķiniet uz Sākt tagad.

Atkarībā no pirms minūtes sniegtajām atbildēm Wix būs daži papildu jautājumi, lai precīzi norādītu precīzu dizaina veidu un vietnes struktūru, kas, visticamāk, darbosies jūsu scenārijā..

Pirmais jautājums ir par uzņēmējdarbības veidu, kuram vēlaties izveidot vietni.

vietnes tips

⚠️ Piezīme; ja iepriekšējā solī izvēlējāties citu opciju – nevis “biznesa vietni”, bet, iespējams, “tiešsaistes veikalu”, tad Wix parādīs atšķirīgu opciju izvēli.

Tiklīdz jūs sākat rakstīt sava biznesa definīcijā, Wix būs izveidots virkne ieteikumu. Piemēram, ievadot “masāža”, Veiksam ir šādi ieteikumi:

masāžas ieteikumi

Mēs jums to parādīsim tikai tāpēc, lai norādītu, cik daudz dažādu uzņēmējdarbības veidu Wix atbalsta un kuriem jau ir izstrādāti dizaini un vietņu struktūras. Visbeidzot, vietnei, kuru veidojam, mēs esam izvēlējušies “Masāžas terapeits” no saraksta.

Klikšķiniet uz Nākamais kad atrodat sev vispiemērotāko uzņēmējdarbības veidu / vietni.

Balstoties uz visu, ko esat izvēlējies līdz šim brīdim, Wix ieteiks jūsu vietnes funkciju kopumu.

izvēlēties funkcijas

Mūsu gadījumā Wix piedāvā moduli tiešsaistes rezervēšanai, tērzēšanai, emuāram un nedaudzām citām lietām. Ko jūs redzēsit šajā ekrānā, var mainīties atkarībā no jūsu atbildēm. Dodieties cauri šim sarakstam un atzīmējiet funkcijas, kuras, šķiet, šķiet, ka tām ir jēga jūsu vietnei.

Nākamajā solī Wix jautās par jūsu uzņēmuma vārdu, kas kļūs par jūsu vietnes nosaukumu.

Uzņēmuma nosaukums

Ja tā ir jūsu veidota personīgā zīmola vietne, tur varat ievadīt savu vārdu.

Tālāk Wix jautās jums, vai jums jau ir kāds saturs tīmeklī, kuru vēlaties importēt uz jauno Wix vietni. Wix ļauj importēt no citām vietnēm un arī no Google vietu sarakstiem. Praksē satura importēšana no citām vietnēm var būt apgrūtinoša, tāpēc ieteicams to neņemt vērā. Vienkārši noklikšķiniet uz Nākamais.

importēt no citām vietnēm

Paveicot to, Wix tagad ļaus jums izvēlēties vietnes dizainu.

3) Izvēlieties veidni (dizains)

Wix mēģina padarīt dizaina atlases procesu pēc iespējas skaidrāku, tāpēc tā vietā, lai parādītu jums simtu sienu, no kurām izvēlēties, sienas, tā vispirms tiek uzdota tikai par izvēlēto dizaina stilu..

izvēlēties dizaina stilu

Ir dažas iespējas, un, balstoties uz jūsu atbildēm, Wix jums parādīs filtrētu veidņu sarakstu, kas saskan ar jūsu iepriekšējām izvēlēm..

Mēs jūtam, ka stils sauc “Breeze” masāžas terapeitam būs pareizi, bet jūs pats varat izvēlēties.

Tiklīdz jūs izvēlaties, jūs redzēsit, ka Wix apkopo diezgan precīzas mājas lapas alternatīvas, no kurām izvēlēties. Balstoties uz jūsu iepriekšējām izvēlēm, šīs mājas lapas tiks iepriekš aizpildītas ar atbilstošu grafiku un tām būs jāievēro noteiktais dizaina stils. Lūk, ko tas mums iesaka:

Wix mājas lapas ieteikumi

Jūs pamanīsit, ka šajās mājas lapās ir daudz ar masāžu saistītu attēlu. Jums jāzina, ka mēs viņus tur neievietojām. Tas ir visu Wix ADI pūļu mērķis, lai mēģinātu paredzēt, kas derēs man un manam biznesam. Lieliski!

Izvēlieties mājas lapu, kas jums patīk vislabāk, un turpiniet.

4) Pielāgojiet vietni

Pēc tam, kad esat izvēlējies sev tīkamo mājas lapu, jūs tiksit ielekts Wix ADI redaktorā, kur varēsit pielāgot katru sīku informāciju par vietnes izskatu un tās elementiem..

Sākumā redzēsit šādu saskarni:

Wix redaktors

Tas viss ir ļoti intuitīvs, tāpēc gandrīz katrs lapas elements uzvedas tā, kā jūs to gaidījāt.

Piemēram, ja vēlaties rediģēt kādu no lapas tekstiem, vienkārši noklikšķiniet uz dotā teksta. Tiks parādīta jauna sānjosla, kurā varēsit veikt izmaiņas.

Piemēram, zemāk mēs noklikšķinājām uz galveno bloku centrā (sakot “Wyatt Collier”). Parādījās sānjosla, kas ļāva man rediģēt vārdu, kā arī pievienot apakšvirsrakstu un aprakstu.

galvenais bloks modificēt

Noklikšķinot uz jebkura cita mājas lapas bloka, tas iegūs tādu pašu efektu – ļaujot jums nokļūt rediģēšanas saskarnē, kurā varēsit mainīt attiecīgā bloka saturu..

Šis ir piemērs tam, kā mēs strādājam pie bloka “Mani ārstēšanas veidi”. Katru teksta daļu varam rediģēt atsevišķi un arī strādāt pie ārstniecības darbu saraksta.

manu ārstēšanas bloks modificēt

⚠️ Piezīme; Wix ADI redaktors darbojas ar automātisko saglabāšanu, tāpēc jums nav jāuztraucas par progresa zaudēšanu.

Bet dizains ir jāpielāgo vairāk, nekā tikai tekstu mainīšana šeit un tur:

Sadaļu pārvērtēšana

Wix ADI redaktors ļauj vilkt un nomest atsevišķus elementus ap lapu, kā arī mainīt sadaļu secību.

Apskatot kādu no sadaļām, sadaļas augšējā labajā stūrī redzēsit divas bultiņu ikonas:

bloķēt bultas

Šīs bultiņas ļauj pārvietot doto sadaļu uz augšu un uz leju. Vienkārši noklikšķiniet uz tiem, un dažu sekunžu laikā jūs redzēsit, ka jūsu sadaļa mainās.

Sekciju dizaina stilu maiņa

Papildus satura sadaļu rediģēšanai varat mainīt arī pašu sadaļu kopējo dizainu. Piemēram, novietojot peles kursoru virs sadaļas “Manas procedūras”, augšējā kreisajā stūrī tiek parādīta maza poga ar apzīmējumu “Dizains”. Pēc noklikšķināšanas uz tā parādās pilnīgi jauns panelis ar dažiem alternatīviem dizaina stiliem, no kuriem izvēlēties:

slēdža bloka dizains

Vienkārši izvēlieties vienu, kas jums patīk vislabāk, un ar vienu klikšķi tas tiks nomainīts vecā vietā.

Jaunu sadaļu pievienošana

Lapā esošo sadaļu pielāgošana ir viena lieta, taču varat pievienot arī jaunas. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Pievienot pogu, kas atrodas augšējā izvēlnē, un pēc tam noklikšķiniet uz “Sadaļa uz lapu.”

pievienot sadaļu lapai

Jūs redzēsit, ka tiešām ir daudz dažādu satura sadaļu, no kurām izvēlēties. Par laimi, lai to padarītu vieglāku, sadaļas tiek iedalītas kategorijās:

sadaļu veidi

Jūs varat satvert jebkuru sadaļu no sānjoslas un velciet un nometiet to uz audekla pa labi.

Piemēram, lūk, kas: liecība sadaļa izskatās pēc pievienošanas lapai:

atsauksmes lapā

Kā jūs varētu gaidīt, jūs varat precīzi noregulēt jebkuru sīku informāciju par šo liecību sadaļu un tajā esošajiem tekstiem.

Fontu un krāsu iestatīšana

Kad sākat darbu ar Wix ADI redaktoru, jūs saņemsit iepriekš noteiktu krāsu shēmu un fonta iestatījumus tieši ārpus vārtiem. Tie vairumā gadījumu ir pietiekami labi, taču tos var viegli mainīt, lai iegūtu precīzāku izskatu.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Dizains pogu augšējā izvēlnē un pēc tam Krāsas.

mainīt krāsu fontus

Šī ir vēl viena vieta, kur Wix darīs visu iespējamo, lai atvieglotu jūsu darbu. Tā vietā, lai parādītu jums tūkstošiem krāsu opciju, tajā vienkārši tiek jautāts par galveno vēlamo krāsu, kurai vēlaties veidot savu dizainu, un pēc tam tiek ieteiktas īpašas krāsu shēmas, pamatojoties uz to.

krāsas liecina

 1. Izvēlieties galveno sēklu krāsu.
 2. Izvēlieties krāsu režīmu (tonēts, krāsains, dinamiskas, viegls, tumšs, samaisa).
 3. Izvēlieties no ieteikto krāsu palešu klāsta.

Kopumā visas krāsu shēmas maiņa prasīs tikai dažas minūtes.

Tas pats attiecas uz jūsu fontiem. Sāciet ar to pašu Dizains augšējā izvēlnē un atlasiet Fonti.

mainīt krāsu fontus

Atkal Wix būs jums virkne ieteikumu.

fonti liecina

Vislabāk ir tikai pārslēgties no vienas puses uz priekšu un atpakaļ, līdz atrodat kaut ko, kas jums patīk. Jums vajadzētu arī eksperimentēt ar fonta lieluma rīku, lai pārliecinātos, ka visi jūsu vietnes teksti ir lasāmi.

Attēlu, slaidrāžu un citu vizuālo iespēju pievienošana

Wix ir gatavs uzņemt jebkura veida vizuālo saturu jūsu vietnē. Vai tie būtu attēli, video, slaidrādes, galerijas, pat Instagram plūsmas; Wix ar to visu var tikt galā!

Sāksim ar pamatiem; attēlu pievienošana savai vietnei vai esošo mainīšana.

Vienkārši noklikšķiniet uz sadaļas, kurā ir attēls, kuru vēlaties aizstāt, un pēc tam sānjoslā noklikšķiniet uz Rediģēt un aizstāt.

aizstāt attēlu

Noklikšķinot uz šīs pogas, Wix parādīs citu paneli, kurā varēsit veikt papildu attēla pielāgojumus.

aizstāt 2. attēlu

Ja vēlaties nomainīt attēlu, vienkārši noklikšķiniet uz Aizvietot pogu. Jūs redzēsit, ka Wix piedāvā virkni ieteikto attēlu, kas seko vienai un tai pašai tēmai. Šie ir attēli, kurus varat brīvi izmantot savā vietnē, neuztraucoties par jebkādām autortiesību problēmām.

izvēlētie attēli

Ja vēlaties augšupielādēt savu attēlu, noklikšķiniet uz + Augšupielādēt multividi poga, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī. Pēc augšupielādes pabeigšanas jūs varēsit modificēt attēlu, ja tas būs nepieciešams.

attēlu modificēt

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Piesakies lai attēls būtu iekļauts lapā.

Lai pievienotu cita veida multividi, noklikšķiniet uz galvenās Pievienot pogu, kas atrodas augšējā izvēlnē, un pēc tam pieejamo sadaļu sarakstā dodieties uz vajadzīgo kategoriju:

pievienot vizuālās kategorijas

Procedūra ir ļoti līdzīga attēlu pievienošanai vai aizstāšanai. Vienkārši noklikšķiniet tādā pašā veidā blokā, pēc tam noklikšķiniet uz Rediģēt un aizstāt, un atbilstoši sakārtojiet savus medijus.

5) Vietnes pielāgošana mobilajām ierīcēm

Mūsdienās mobilie tālruņi bieži ir cilvēku galvenās ierīces piekļuvei tīklam. Faktiski vairāk cilvēku izmanto mobilos tālruņus nekā galddatorus un klēpjdatorus kopā (dati). Ko tas nozīmē praksē, ir patiešām vienkārši, jums noteikti jāpārliecinās, ka jūsu vietne mobilajā ierīcē izskatās pareizi! Ja jums tas neizdosies, cilvēki aizies un, iespējams, nekad neatgriezīsies.

Turklāt, ja jūs vadāt vietējo biznesu, mobilo ierīču ietekme ir vēl lielāka. Dažādi meklējumi “netālu no manis” veido lielu daļu no vietējās datplūsmas Google tīklā (dati) un spēja ātri apkalpot šos lietotājus ir ārkārtīgi svarīga, ja vēlaties nopelnīt viņu biznesu.

Piemēram, iedomājieties, ka jūs vadāt iepriekš minēto masāžas salonu. Ja kāds meklē “Masāža netālu no manis” un jūsu vietne tiek parādīta, bet tā tālrunī netiek ielādēta, potenciālais klients pie jums nenāks.

Par laimi, izmantojot Wix, vietni var optimizēt mobilajām ierīcēm. Lai sāktu, noklikšķiniet uz skatu pārslēgšanas pogas, kas atrodas augšējā joslā. Šis:

pārslēgties uz mobilo

Tādējādi lapa tiks atkārtoti ielādēta un parādīts, kā tā tiks parādīta mobilajās ierīcēs.

vietne mobilajā ierīcē

Vairumā gadījumu jūsu vietne izskatīsies tikai precīzi no vārtiem, taču jūs varat veikt nelielas korekcijas, lai izceltu svarīgākos elementus un paslēptu ne tik svarīgos..

Vissvarīgākais ir tas, ka visas šeit veiktās izmaiņas neietekmēs jūsu vietnes izskatu uz darbvirsmas. Tas ir paredzēts tikai mobilajām ierīcēm!

Lūk, ko jūs varat darīt, parasti padarot jūsu vietni labāku mobilajās ierīcēs:

 • paslēpiet attēlus, kas nav svarīgi, un vienkārši aizņemiet vietu mobilā attēla skatījumā
 • paaugstiniet savu kontaktinformāciju lapas augšpusē – cilvēki vēlas to sasniegt ātri
 • izceliet tikai savu galveno produktu vai pakalpojumu

Wix ļauj šeit pielāgot ļoti daudz, lai paslēptu dažādus elementus lapā, pārkārtotu veselas sadaļas utt. Izmantojiet šo iespēju un eksperimentējiet.

Kad esat pabeidzis, vienkārši pārslēdzieties uz darbvirsmas skats atkal. Jūsu veiktās izmaiņas tiks saglabātas automātiski.

6) Izveidojiet citas lapas

Tagad, kad mums ir sagatavota mājas lapa, ir pienācis laiks sākt strādāt ar dažām citām lapām, kuru ieguvums būs lielākajai daļai vietņu. Galvenais, jums vajadzētu izveidot:

 • lapā Par
 • kontaktu lapa

Pagaidām mēs koncentrēsimies tikai uz šiem diviem, lai parādītu principus, kā veidot jaunas lapas.

Par lapu

Lai sāktu, noklikšķiniet uz Lapa: Sākums poga, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī. Pēc tam noklikšķiniet uz + Pievienot lapu.

pievienot lapu

Wix jau piedāvā dažus populārus lapu veidus, kurus jūs varētu interesēt izveidot. Nejauši, pirmais saraksta ieteikums ir paredzēts lapai Par.

ieteiktās lapas

Wix ne tikai piedāvā lapas, kuras varat izveidot, bet arī ir daži iepriekš sagatavoti projekti, kas ir gatavi katrai lapai.

Lai pabeigtu lapu Par, vienkārši ritiniet pieejamo lapu noformējumu sarakstu un izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk.

Wix ADI redaktors atkārtoti ielādēs saskarni un ļaus strādāt pie savas jaunās lapas Par. Viss un viss, kā viss darbojas, ir tieši tāds pats kā mājaslapā.

Vienkārši turpiniet pievienot jebkuras satura sadaļas, kuras, jūsuprāt, vajadzētu būt lapā Par, un attiecīgi rediģējiet tās.

Pēc dažām minūtēm šeit pavadot, rokās vajadzētu būt diezgan glītai lappusei.

par lapu

Kontaktu lapa

Kontaktinformācijas lapas veidošanas veids ir ļoti līdzīgs, taču lapā būs pāris oriģinālu elementu. Lai sāktu, vēlreiz noklikšķiniet uz Lappuse pogu un pēc tam + Pievienot lapu. Pāriet uz Sazinieties un redziet, ko Wix jums piedāvā.

izvēlēties kontaktu

Izvēlieties vienu no ieteiktajiem dizainiem.

Wix ADI rediģēšanas interfeiss atkal tiksielādēts. Jūs, iespējams, redzēsit dažus oriģinālus bloķējumus šajā lapā, salīdzinot ar lapu Par vai pat sākumlapu. Tie ir:

 • kontakta forma
 • interaktīva karte

kontaktu lapa

Wix mudina izmantot abus šos elementus, lai klientiem atvieglotu jūsu biznesa atrašanu. Kontakta forma ir pilnībā funkcionāla, kas nozīmē, ka apmeklētāji to var izmantot, lai tieši nosūtītu jums ziņojumus.

⚠️ Ja neveicat uzņēmējdarbību un nevēlaties dalīties ar savu adresi, varat atspējot karti un vienkārši pieturēties pie kontaktinformācijas veidlapas.

Citas nišai specifiskas lapas

Balstoties uz sākotnējām atbildēm, kuras jūs sniedzāt, reģistrējoties Wix, jūs, iespējams, redzēsit citas vietnes vietnes, kuras ir sagatavojis Wix.

Mūsu gadījumā ir Rezervē tiešsaistē lapu un Rezervācijas izrakstīšanās lappuse. Noklikšķinot uz tā, varat redzēt, kāda ir situācija jūsu vietnē Lappuse vēlreiz augšējā kreisajā stūrī.

lapas

Skatiet, kā izskatās šīs lapas, un, ja nepieciešams, strādājiet ar tām. Principi ir vienādi.

Vietnes navigācijas precizēšana

Pēc noklusējuma katra jūsu izveidotā jaunā lapa automātiski tiks pievienota jūsu vietnes galvenajai izvēlnei.

Ja vēlaties mainīt secību, kādā lapas tiek parādītas izvēlnē, noklikšķiniet uz vietnes galvenes un pēc tam uz Rediģēt pogu blakus IZVĒLNE.

rediģēšanas izvēlne

Jūs varēsit vilkt un nomest lapas, lai tās pārkārtotu.

2. rediģēšanas izvēlne

Varat arī pievienot izvēlnes vienumus ar roku, ja vēlaties izveidot saiti uz vietām ārpus jūsu vietnes (piemēram, piemēram, jūsu sociālo mediju profiliem)..

7) Pievienojiet emuāru (pēc izvēles)

Emuāru veidošana ir viens no labākajiem veidiem, kā sasniegt jaunas auditorijas un pārvērst šīs auditorijas par potenciālajiem klientiem. Dažādas avotu ziņojums ka emuāru veidošana ir viens no visefektīvākajiem tiešsaistes uzņēmumu mārketinga kanāliem. Tā kā mārketinga speciālisti, kuri par prioritāti uzskata emuāru veidošanu, ir trīspadsmit reizes lielāki, iespējams, redzēs pozitīvu IA no saviem tiešsaistes centieniem nekā tie, kuri to nedara.

Citiem vārdiem sakot, ja vēlaties, lai cilvēki aktīvi meklē jūsu vietni, jums tas ir jāsniedz. Emuāru veidošana var būt viens no šādiem iemesliem, ja vien jūsu publicētais saturs ir kvalitatīvs un atbilst jūsu auditorijas vajadzībām un vēlmēm..

No tehniskā viedokļa emuāra izveidošana vietnē Wix ir patiešām vienkārša – jums ir visi nepieciešamie rīki, kas jau ir iebūvēti.

Emuāra izveidošana vietnē Wix

Augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz Lappuse pogu un pēc tam + Pievienot lapu. No saraksta atlasiet Emuārs un pēc tam izvēlieties sev tīkamu emuāra izkārtojumu.

izvēlēties emuāra izkārtojumu

Precīzs izvēlētais izkārtojums ir atkarīgs tikai no jums. Viņi visi darbosies lieliski! Wix redaktors tiks atkārtoti ielādēts, un jūs redzēsit savu jauno emuāra lapu darbībā:

emuāra lapa

Jūs varat rediģēt šo lapu tāpat kā jebkuru citu lapu, kas jums ir vietnē. Vissvarīgākais, ka jūs varat:

 • mainiet veidu, kā jūsu emuāru ziņas tiek parādītas lapā,
 • mainīt emuāra izkārtojumu (kur tiek rādīti attēli utt.)
 • mainiet to, kas tiek rādīts blakus ziņām (autora vārds, datums utt.)

Varat arī pārvaldīt emuāru un rakstīt jaunas ziņas.

Jaunu emuāra ziņu rakstīšana

Noklikšķiniet uz galvenās emuāra sadaļas un pēc tam uz Pārvaldīt emuāru.

pārvaldīt emuāru

Pēc tam jūs varat pārvaldīt esošās ziņas, kā arī izveidot jaunas.

emuāra svītra

Saskarni ir ļoti viegli izmantot, un tā atgādina to, ko redzētu MS Word vai Google Docs.

emuāru rakstīšana ui

Lūk, ko jūs saņemat:

 • Integrēti SEO rīki – lai jūsu ziņas tiktu rādītas Google tīklā
 • Bagātināta teksta redaktors
 • Kategorijas un atsauces
 • Iespēja strādāt ar vairākiem rakstniekiem
 • Lieliska mobilā pieredze
 • Pielāgots HTML atbalsts

8) Pievienojiet tiešsaistes veikalu (pēc izvēles)

Tas, iespējams, jums šajā brīdī nebūs pārsteigums, taču jūs varat diezgan ātri atvērt tiešsaistes veikalu ar Wix. Plus, tas būs pilnībā funkcionējošs tiešsaistes veikals, nekādā veidā neierobežojot jūs.

 • Jums var būt neierobežots produktu skaits.
 • Iegūstiet pielāgotu veikala un groza dizainu.
 • Pārdodiet fiziskus un digitālus produktus.
 • Track pasūtījumus.
 • Iestatiet piegādes tarifus.
 • Pieņemiet maksājumus tiešsaistē.
 • Pārdod caur Facebook un Instagram.
 • Pārvaldiet savus pārdošanas apjomus, izmantojot Wix App.

Tiešsaistes veikala izveidošana ar Wix

Augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz Lappuse pogu un pēc tam + Pievienot lapu. No saraksta atlasiet Interneta veikals un izvēlieties sev tīkamu veikala izkārtojumu.

izvēlēties veikala izkārtojumu

Lai pārvaldītu savu veikalu un pievienotu produktus, noklikšķiniet uz veikala sadaļas un pēc tam uz Pārvaldīt produktus.

pārvaldīt veikalu

Tiks parādīta atsevišķa saskarnes ielāde, kurā varēsit pievienot produktus, mainīt to aprakstus, iestatīt cenas utt.

pārvaldīt 2. veikalu

Veiksmīga tiešsaistes veikala izveidošana ir atsevišķa ceļveža tēma, tāpēc mēs šeit neiedziļināsimies. Galvenais, ko mēs šeit vēlējāmies parādīt, ir tas, ka ļoti iespējams ir palaist e-komercijas veikalu ar Wix. Jūs patiešām iegūstat visas funkcijas, kas jums kādreiz būs vajadzīgas.

9) Iepazīstiet galveno Wix informācijas paneli

Mēs galvenokārt nodarbojāmies ar Wix ADI un visu, ko ar to var sasniegt, un tas ir daudz!

Tomēr ir pieejams vesels atsevišķs Wix informācijas panelis. Tas ir paredzēts, lai sniegtu jums plašāku ieskatu par to, kas notiek ar jūsu vietni, un par visām dažādajām metrikām, kas ar to saistītas..

Lai piekļūtu informācijas panelim, vienkārši izrakstieties un atkal piesakieties Wix. Jūs redzēsit kaut ko līdzīgu:

Wix domuzīme

Paskaidrosim, kas šajā lapā ir bloķēts:

 • (a) – primārā sānjosla, kurā varat ātri piekļūt atsevišķām vietnes vietnēm. Ja jums ir emuārs vai tiešsaistes veikals, jūs redzēsit sadaļas, kur tur pārvaldīt savus produktus, pasūtījumus, emuāra ziņas vai rezervējumus. Ir arī saites uz citiem rīkiem un lietotnēm. Apakšā ir saite vietnes rediģēšanai, kas jūs atradīs tajā pašā Wix ADI redaktorā, kuru mēs izmantojām iepriekš..
 • (b) – jūsu vietnes galvenais vadības panelis. Šeit varat izvēlēties kādu no darbībām, kas jāveic jūsu vietnē.
 • c) – Iesākums iet cauri. Veiciet šīs darbības, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne ir 100% gatava to redzēt cilvēkiem.
 • Lapas augšpusē ir arī bloki ar tālākiem padomiem, kā izmantot savu vietni.

Viena no jomām, kurā jūs varētu vēlēties iedziļināties, ir Iestatījumi izvēlne – pieejama no galvenās sānjoslas. Šeit varat atrast visus galvenos vietnes iestatījumus, piemēram, vārdu, vispārīgu informāciju, integrāciju ar citiem rīkiem, maksājuma iespējas, valūtu un daudz ko citu. Pat ja jūs neko negatavojaties mainīt tur, joprojām ir ieteicams apskatīt šīs iespējas un redzēt pieejamo.

iestatījumi

10) Pievienojiet funkcionalitāti, izmantojot Wix Apps

Ja ar Wix iegūtajām funkcijām lodziņā nepietiek, varat ielūkoties Wix App Market. Tur atradīsit vairāk nekā 200 dažādas lietotnes, kas palīdzēs izveidot un paplašināt vietni.

Lai piekļūtu lietotnēm, noklikšķiniet uz Lietotnes Wix informācijas paneļa galvenajā sānjoslā.

lietotnes

Tur ir atrodamas lietotnes visdažādākajām lietām. Sākot no mārketinga palīgiem līdz SEO, tiešraides tērzēšanai, biļeteniem, sociālo mediju integrācijai, uznirstošajiem logiem, A / B testēšanai, pamesšanas rīkiem no groza, kontaktu menedžeriem un daudzām citām daudz vairāk.

Lietotnes var pievienot ar pāris klikšķiem. Vienkārši no saraksta izvēlieties lietotni, kas jums patīk, un noklikšķiniet uz Pievienot lietotni.

pievienot lietotni

Atkarībā no jūsu izvēlētās lietotnes, iespējams, būs nepieciešama papildu iestatīšana.

11) Izvēlieties cenu plānu un palaidiet savu vietni

Šajā procesa posmā jūsu vietne ir gandrīz gatava. Tagad jūs varat to publiskot. Ir tikai vēl dažas lietas, kas jums vajadzīgas …

Lai publicētu savu vietni, dodieties atpakaļ uz Wix ADI redaktoru (noklikšķiniet uz Rediģēt vietni pogu, kas atrodas Wix informācijas paneļa apakšējā kreisajā stūrī) un pēc tam noklikšķiniet uz galvenās Publicēt poga:

publicēt vietni

Jums būs jāizvēlas, vai vēlaties izmantot bezmaksas apakšdomēnu Wix (parasti tas izskatās YOURUSERNAME.wixsite.com/website) vai pievienojiet pielāgotu domēna vārdu.

apakšdomēns

Tagad, pirms jūs izdarāt šo izvēli, parunāsim par dažādu Wix plānu cenu noteikšanu, jo jūsu izvēlētais konkrētais plāns arī noteiks jūsu domēna izvēli.

Vispirms, ir pieejams pilnīgi bezmaksas plāns ar Wix. Kā daļu no tā:

 • jums ir atļauts izmantot tikai bezmaksas Wix apakšdomēnu un nevar izveidot savienojumu ar pielāgotu domēna vārdu,
 • Wix reklāmas parādīsies katrā jūsu vietnes lapā,
 • jūs saņemat līdz 500 MB krātuves un 500 MB joslas platuma, kas nav maz,
 • jūs nevarat atvērt tiešsaistes veikalu,
 • jūs nevarat izveidot savienojumu ar Google Analytics.

Ja jums ir pareizi ar šiem ierobežojumiem, varat doties uz priekšu un izvēlēties šo bezmaksas apakšdomēna opciju no iepriekš redzamā ekrānuzņēmuma. Šajā posmā jūsu vietne būs tiešsaistē un gatava uzņemt apmeklētājus. ��

No otras puses, ja šie ierobežojumi ir par daudz, jums būs jājaunina uz vienu no piemaksu plāniem. Vienkārši noklikšķiniet uz viena no Jaunināt pogas, kas redzamas informācijas panelī.

jaunināt

Izvēlieties sev vispiemērotāko cenu plānu. Ir pieejami divu veidu plāni:

 • Šīs ir cenas, ja vēlaties atvērt klasisko vietni ar Wix (nav tiešsaistes veikala vai kaut kas saistīts ar jūsu apmeklētājiem, kas maksā par kaut ko vietnē):

Wix cenu noteikšana 1

 • Šīs ir cenas, ja vēlaties kaut ko pārdot no vietnes:

Wix cenu noteikšana 2

Kā redzat, šeit ir daudz, taču lēmuma pieņemšanai nav nepieciešams tērēt pārāk daudz laika. Apsveriet šo vienkāršoto veidni, lai izvēlētos ideālu Wix plānu savai vietnei:

 • �� Vēlaties kaut ko pārdot vietnē? Izvēlieties Biznesa pamatne plāns USD 23 mēnesī. Jūs saņemat visas e-komercijas funkcijas, kas jums jebkad būs vajadzīgas.
 • �� Vienkārši vēlaties optimizētu personisko, biznesa informāciju vai emuāru vietni? Izvēlieties Neierobežots plāns USD 17 mēnesī.

Kāpēc mēs iesakām, kādi principā ir lētākie plāni? Vienkāršs; jūs vienmēr varat jaunināt uz dārgāku plānu, ja ievērojat kādus būtiskus ierobežojumus.

Aplūkojot kādu no ieteiktajiem plāniem, jūs arī pirmo gadu varēsit piekļūt bezmaksas domēna vārdam. Izvēloties domēna vārdu, atrodiet kaut ko tādu, kas ir viegli atcerēties un atbilst jūsu biznesam / zīmolam.

Tiklīdz jūs jaunināt uz kādu no šiem premium plāniem un pabeigt pirkuma procesu, jūsu vietne būs oficiāli tiešsaistē un gatava uzņēmējdarbībai! ����

Gatavs!

Apsveicu! Jūs tikko esat iemācījies, kā izveidot funkcionējošu vietni vietnē Wix, un to visu esat paveicis pats.

Kā redzat, Wix ir neticami spēcīgs un spējīgs DIY vietnēs. Tas ir diezgan neticami, kā mūsdienās jūs pats varat izveidot profesionālu vietni!

Ja jums ir kādi jautājumi, nevilcinieties tos iesniegt komentāros.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā reklamēt un attīstīt savu jauno vietni, skatiet citus mūsu ceļvežus:

 • 5 vienkārši veidi, kā palielināt vietņu trafiku
 • 33 Veidi, kā gūt peļņu no vietnes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map