Vietnes zemes atjaunošanas atlaide 2020. gadam (atjaunošanas cena 70% BEZ)

Vietnes zemes atjaunošanas maksas cenu atlaižu kupons (2020. gads)

Kā emuāru jaunuzņēmums jūs vēlaties reģistrēties ar tīmekļa vietni ar izcilu kvalitāti, un jūs arī nevēlaties tērēt pārāk lielus līdzekļus sava tīmekļa mitināšanas pirmo vai divu gadu laikā. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi meklē lētu resursdatoru, tā kā SiteGround ir par pieņemamām cenām uzņēmēja plus ar pārsteidzošu klientu apkalpošanu un veiktspēju. Es piekrītu, ka SiteGround atjaunošanas cena ir diezgan dārga, salīdzinot ar sākotnējo īpašo reklāmas cenu.


Ja jums izdodas reģistrēties vietnē SiteGround vairākus gadus, jūs saņemat maksimālu atlaidi, iegādājoties augstākās kvalitātes mitināšanu. Tātad, lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par SiteGround atjaunošanas atlaižu kuponu kodiem, reklāmas piedāvājumiem un daudz ko citu.

Vietnes zemes atjaunošanas cenu pieaugums

Jā, SiteGround palielināja kopīgotā hostinga pakalpojuma, ieskaitot WordPress mitināšanas plāni kas diemžēl varētu palielināt jūsu tīmekļa mitināšanas izmaksas, izmantojot vietni SiteGround, it īpaši atjaunošanas gadījumos!

Vietnes zemes web hostinga atjaunošanas cenu pieaugums

Iepriekš vietnes SiteGround StartUp, GrowBig un GoGeek plāna atjaunošanas izmaksas bija 9,95 USD, 14,95 USD, un USD 29,95 attiecīgi! Nesen, pieaugot vietnes SiteGround atjaunošanas maksām, vietnes SiteGround StartUp, GrowBig un GoGeek jaunajām atjaunošanas likmēm ir 11,95 USD (palielināts par 2 USD), 19,95 USD (palielināts par 5 USD), un USD 34,95 (palielināts par 5 USD) attiecīgi!

Vai vietnes Ground Web hostinga plāna atjaunošana ir cenas vērta?

Gandrīz katrs tīmekļa mitinātājs (ieskaitot SiteGround) ievēro augstāku atjaunošanas cenu viltību, lai iegūtu vairāk klientu, parādot sākotnējo lētāko cenu ar atlaidi un vēlāk viņi iekasē parasto cenu bez atlaides (atjaunojot). Jūs varat pārbaudīt vienu no šādiem piemēriem, kad emuāru autors populārā Facebook grupā sajaucas par viņa atjaunošanu SiteGround StartUp mitināšanas konts.

Jūs varat redzēt arī vairākus citus lietotājus, kas viņam ieteica vienkārši pieturēties pie SiteGround, neskatoties uz viņu augstākajiem atjaunošanas periodiem, jo ​​viņiem šķiet, ka SiteGround ir vienkārši labākais hostinga biznesā..

Kā iegūt vietnes atjaunošanas atlaižu kupona kodu viņu tīmekļa mitināšanas plāniem?

Vietnes SiteGround StartUp koplietotā hostinga plānā varat ietaupīt tik daudz, cik USD 192, vietnes Growbig plānā 336 USD un SiteGround GoGeek plānā USD 552, reģistrējoties viņu vietnē 36 mēnešu abonēšanas plāns.

36 mēnešu SiteGround GrowBig cenas atlaide plāna pirkumam

PIEZĪME: Vietne vietne nepiedāvā nekādus atlaižu kuponu kodus / reklāmas kodus par to atjaunošanas mitināšanas cenām, taču jūs joprojām izbaudāt vietnes SiteGround atjaunošanas cenu priekšrocības, izmantojot 24 mēneši vai 36 mēnešu plāns abonēšana.

Kā jūs varat saņemt lētus SiteGround atjaunojumus, kad to atjaunošanas cenas ir dārgas?

Pirms mēs pat runājam par SiteGround atjaunošanas atlaidēm un cenām, noskaidrosim, kāpēc SiteGround ir tik populārs un kāpēc cilvēki viņus mīl un, atjaunojot savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, nerodas otrās domas.

Aizmirstiet atjaunošanas cenu zīmi, SiteGround tiek vērtēta kā 1. numura saimniece!

Tagad noskaidrosim, kā tieši jūs varat ietaupīt naudu bez vietņu atjaunošanas mitināšanas piedāvājumiem vai atlaidēm kodiem.

�� -1. METODE: pērciet vietnes SiteGround hostinga plānu un vēlāk to atjaunojiet 24 mēnešus

SiteGround StartUp 12 mēnešu plāna cenas atlaide

Ja jūs pērkat SiteGround StartUp 12 mēnešu Shared / WordPress mitināšanas paketi, tas jums izmaksās…
3,95 USD x 12 mēneši = 47,40 USD
(Sākotnējā vietnes zemes starta konta diskontētā cena)

Vēlāk, ja jūs atjaunosit šo pašu mitināšanas plānu vēl uz 24 mēnešiem, tas jums izmaksās…
11,95 USD x 24 mēneši = 286,80 USD
(Parastā vietnes pamata vietnes sākuma cena bez atlaides)

KOPĒJĀS IZMAKSAS: (USD 47,40 + USD 286,80) = USD 334,20
(Uz 36 mēnešiem no SiteGround StartUp mitināšanas plāna)

PIEZĪME: Vietnes zemes domēna reģistrācijas maksa = USD 15,95 gadā ar līdzīgām atjaunošanas cenām.

��-2. METODE: Iegādājieties vietnes 3 gadu vietnes hostinga plānu maksimālai atlaidi

SiteGround StartUp 36 mēnešu plāna cenas atlaide

Ja vienā piegājienā iegādājaties SiteGround 36 mēnešu StartUp mitināšanas plānu, tas jums izmaksātu…
3,95 USD x 36 = 142,20 USD
(Sākotnējā vietnes zemes starta konta diskontētā cena)

KOPĒJĀ ATLAIDE: (USD 334,20 – USD 142,20) = USD 192,00

PIEZĪME: Vietnes zemes domēna reģistrācijas maksa = USD 15,95 gadā ar līdzīgām atjaunošanas cenām.

�� Vietnes Ground GrowBig atjaunošanas atlaide

SiteGround GrowBig 36 mēnešu plāna cenas atlaide
1 gada vietne GrownBig Cena: 71,40 USD
(USD 5,95 mēnesī ar atlaidi, kas piemērota pirmajiem 12 mēnešiem)
2 gadu vietneGround GrowBig Cena: 142,80 USD
(USD 5,95 mēnesī ar atlaidi, kas piemērota pirmajiem 24 mēnešiem)
3 gadu vietneGround GrowBig Cena: 214,20 USD
(USD 5,95 mēnesī ar atlaidi, kas piemērota pirmajiem 36 mēnešiem)
PIEZĪME: Vietnes zemes domēna reģistrācijas maksa = USD 15,95 gadā ar līdzīgām atjaunošanas cenām.

�� Vietnes GoGeek atjaunošanas atlaide

GoGeek SiteGround 36 mēnešu plāna cenas atlaide
GoGeek viena gada vietnes zemes cena: USD 143,40
(USD 11,95 mēnesī ar atlaidi, kas piemērota pirmajiem 12 mēnešiem)
2 gadu vietnes Ground GoGeek cena: 286,80 USD
(USD 11,95 mēnesī ar atlaidi, kas piemērota pirmajiem 24 mēnešiem)
3 gadu vietnes Ground GoGeek cena: 430,20 USD
(USD 11,95 mēnesī ar atlaidi, kas piemērota pirmajiem 36 mēnešiem)
PIEZĪME: Vietnes zemes domēna reģistrācijas maksa = USD 15,95 gadā ar līdzīgām atjaunošanas cenām.

SECINĀJUMS

Vietnes zemes atjaunošanas maksas samaksas apstiprināšana

Tātad, pirms izvēlaties SiteGround vai jebkuru citu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, vispirms ir jāpārbauda to atjaunošanas cenu politika un atlaides. Es ļoti iesaku jums palielināt vietnes SiteGround abonēšanas periodu līdz varbūt 36 mēneši lai gūtu maksimālu atlaidi saviem tīmekļa mitināšanas plāniem.

CENU KODS (ATBALSTS) ATKĀRTOTĀS ATJAUNOŠANAS CENAS UN KUPONA KODS (FAQ)

Cik maksā vietnes atjaunošana?

Vietnes zemes domēna vārda cena sākas no plkst Gadā 12,95 USD ar .com domēnu maksā Gadā 15,95 USD. Domēnu SiteGround atjaunošanas izmaksas ir vairāk vai mazāk līdzīgas populāro un uz valsti balstītajiem domēnu nosaukumiem. Tomēr vietnes SiteGround īpašo domēnu atjaunošanas izmaksas ir nedaudz augstākas.

Kā izslēgt norēķinu automātiskās atjaunošanas iespēju maniem vietnes abonementiem?

Pēc noklusējuma visi dalīta mitināšana un mākoņa servera mitināšana SiteGround konti ir iestatīti automātiskās atjaunošanas norēķinu režīmā. Vietņu, kuru hostings pārsniedz 12 mēnešus, konti tiek automātiski atjaunoti aptuveni 15 dienas pirms derīguma termiņa beigām.

Vietnes zemes automātiskās atjaunošanas norēķinu opcijas izslēgšana

Automātiskās atjaunošanas iespēja ir Ieslēdza pēc noklusējuma tikai tāpēc, lai padarītu vietnes Ground norēķinu procesu ērtu, lai jūs patiešām nepalaistu garām nevienu no saviem vietnes Ground maksājuma termiņiem. Turklāt jūs varat izvairīties no jebkāda pakalpojuma termiņa beigām vai iespējamas pakalpojuma apturēšanas (īpaši sakarā ar nokavētu / novēlotu atjaunošanas maksas samaksu).

PIEZĪME: Vietnes zemes automātiskās atjaunošanas norēķinu režīma atcelšana nozīmē, ka viņi nevarēs jums automātiski izrakstīt rēķinu, jo jūsu pakalpojuma derīguma termiņš ir beidzies, un tādējādi tas netiks atjaunots (ja vien jūs pats to nedarīsit manuāli).

Ja esat pārliecināts par SiteGround automātiskās atjaunošanas norēķinu režīma atcelšanu sava hostinga plāna abonementam, varat doties uz savu Vietnes zemes lietotāju zona »Norēķini» Norēķinu iestatījumi. Pēc tam jums jāizslēdz automātiskās atjaunošanas pārslēgs (atrodas tieši blakus pakalpojumam abonēšana).

Kā es varu atjaunot savu SiteGround mitināšanas kontu?

Vietnes zemes hostinga konta atjaunošana

Jebkurus vietnes Ground pakalpojumus var viegli un ātri atjaunot, izmantojot jūsu vietnes Ground User Area, dodoties uz Norēķini sadaļu un beidzot noklikšķinot uz Atjaunot poga, kas atrodas atbilstoši katram jūsu abonētajam SiteGround pakalpojumam.

Ja SiteGround atjaunošanas maksājums ir veiksmīgs, jūs nekavējoties saņemsit apstiprinājuma e-pastu un, ja tas neizdodas, viņi sazināsies ar jums pa e-pastu, lai pieprasītu turpmāku maksājuma atjaunošanas palīdzību jūsu vietnē daļa.

Ja es atjaunošu savu vietnes Hostinga kontu pat pirms tā termiņa beigām, kad tiks skaitīts atjaunošanas datums? Vai tas ir no atjaunošanas dienas vai no derīguma termiņa beigām?

Atjaunojot vietnes SiteGround mitināšanas kontu, tam nav īsti nozīmes, kad (pat ja jūs to atjaunojat tieši derīguma termiņa dienā vai dažas nedēļas / mēneši / dienas pirms derīguma termiņa beigām), konta atjaunošana vienmēr tiks skaitīta no termiņa beigām.

PIEMĒRS: Ja jūsu SiteGround konta derīguma termiņš beidzas 2020. gada 31. augustā un vēlaties to atjaunot uz vienu gadu 2020. gada 5. augustā, tad jaunajam vietnes SiteGround kontam derīguma termiņš būs 2021. gada 31. augusts, nevis 5. augusts. 2021. gads.

Kad mans SiteGround tīmekļa mitināšanas konts darbosies, tiklīdz es maksāšu atjaunošanas maksu?

Ja, beidzoties termiņam, jūsu vietnes SiteGround tīmekļa mitināšanas konta darbība tiek apturēta, viņi to tūlīt atkārtoti aktivizēs, atjaunojot vietni SiteGround. samaksa.

Kā es varu atjaunot savu domēna vārdu, kuru reģistrējis SiteGround?

Vietnes SiteGround domēna vārdu, kuru reģistrējāt vietnē SiteGround, varat atjaunot, dodoties uz savu Vietnes zemes lietotāju zona »Mani konti» Domēnu vārdi.

Atjaunojiet savu domēnu, kas reģistrēts vietnē SiteGround.com

Visiem vietnes Ground tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, ieskaitot domēnus, pēc noklusējuma ir iestatīti automātiskās atjaunošanas rēķini, kas nozīmē, ka vietne Ground automātiski mēģinās jums iekasēt rēķinu ikreiz, kad būs jāmaksā par jūsu abonementa atjaunošanu.

Ja jūsu domēna vārdam, kas reģistrēts vietnē SiteGround, ir beidzies derīguma termiņš, kas nav jūsu mitināšanas pakalpojums, jums tas ir jāatļauj līdz 24 stundām lai izplatīšanas process būtu pabeigts, pirms vietne SiteGround tiek atkārtoti aktivizēta un vietne tiks izveidota un darbojas.

Jūsu domēna vārdi, kas reģistrēti vietnē SiteGround, kuru derīguma termiņš ir beidzies vairāk nekā 45 dienas automātiski ievadiet Atpirkšanas periods kur jūs nevarēsit automātiski atjaunot savus domēnus. Tomēr jūs varat nosūtīt biļeti no sava Vietnes zemes lietotāju zona, un pēc tam dodieties uz Atbalsts un visbeidzot – Norēķini sadaļa, kurā palīdzēs vietņu vietņu atbalsta komanda tu.

Kā es uzzināšu, kad mana Web vietas Web hostinga abonementa atjaunošana ir beigusies?

Visi SiteGround tīmekļa mitināšanas konti pēc noklusējuma ir iestatīti automātiskā ikgadējā atjaunošanas režīmā galvenokārt tāpēc, ka tā ir daudz ērtāka prakse, kad SiteGround klienti dod priekšroku atjaunināt savus tīmekļa mitināšanas plānus katru gadu. Tādējādi viņiem nav jāuztraucas par konta darbības termiņa beigām un iespējamu pakalpojuma apturēšanu / pārtraukšanu.

Esošie SiteGround klienti saņem iesaldēto maksu par hostinga atjaunošanu un atjaunošanas laikā saņem arī līdz 30% atlaidi no regulārajām cenām. Vairāku gadu atjaunošana (vairāk nekā 1 gads) ir pieejami arī vietnes SiteGround dalītā mitināšanas kontos. Turklāt SiteGround klienti arī agri saņem atgādinājumus par gaidāmo tīmekļa mitināšanas plānu atjaunošana.

Vai mana galvenā domēna SiteGround atjaunošana ir iekļauta mana vietnes SiteGround mitināšanas konta atjaunošanā?

Vietnes zemes domēna vārdu atjaunošanas maksa nav iekļauta viņu tīmekļa mitināšanas atjaunošanā. Kādreiz tas notika, kad iepriekš SiteGround mēdza organizēt īpašus reklāmas pārdošanas gadījumus, izmantojot bezmaksas domēnu. Tomēr viņi šobrīd ir apturējuši šādu pārdošanu, un tādējādi jūsu vietnes Siteground domēna pagarinājumi tiek aprēķināti atsevišķi, izņemot jūsu vietnes vietnes Web hostinga maksu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map