Vietnes zemes mēneša plāna maksājums (2020. gads) Vai es varu katru mēnesi maksāt par vietnes vietnes zemes izvietošanas plāniem?


Daži lietotāji sūdzas par to, ka vietne SiteGround ir nedaudz dārgāka, salīdzinot ar citiem zemas kvalitātes lētākiem koplietotajiem resursiem. Tas ir iemesls, kāpēc viņi pierakstās pie šādiem patētiskiem hostinga uzņēmumiem, lai tikai ietaupītu dažus penss, lai galu galā kļūtu neapmierināti un beidzot pārietu uz labāku resursdatoru. Tomēr es patiešām ticu, ka SiteGround plāni ir ļoti pieņemami, un arī to ikmēneša cena katram hostinga plānam ir pilnībā pamatota ar to pakalpojumu kvalitāti, darbības laiku, ātrumu un bieži tiek vērtēta kā Vislabākais hostinga pakalpojums!

PIEZĪME: Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi nepiedāvā mēneša plānus un izvēlas ievērot tradicionālos gada hostinga plānus.

Daži no klientiem, kuri vēlas parakstīties uz vietnes SiteGround ikmēneša mitināšanas plānu, jo viņiem tas ir ērtāk un budžetam draudzīgāk nekā vietnes SiteGround sākotnējie gada plāni. Šajā rakstā es atbildēšu uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par SiteGround ikmēneša plāna apmaksu ar padziļinātu pārskatu, analīzi un pilnīgu ikmēneša tīmekļa mitināšanas plāna izmaksu un atlaižu sadalījumu..

Vai vietne piedāvā ikmēneša tīmekļa mitināšanas plānus? Vai es varu maksāt mēnesī??

Jā, tiek piedāvāti vietnes Siteground ikmēneša plāni, kas ļaus jums katru mēnesi apmaksāt vietnes Siteground tīmekļa mitināšanas vajadzības. Bet man jums jāsaka, ka SiteGround mēneša plāns ir vairāk kā izmēģinājuma plāns, lai jūs varētu izmēģināt viņu mitināšanas pakalpojumu. Diemžēl nav īsti iespējams iestatīt ikmēneša SiteGround maksājuma modeli, ja vēlaties to izmantot Kopīgi hostinga plāni vai WordPress mitināšanas plāni bet šāds mēneša plāns ir pieejams ar Mākoņu mitināšanas plāni.

Šie ikmēneša Web vietas mitināšanas plāni no SiteGround ir ļoti noderīgi, ja jums ir ierobežota nauda kasē vai neesat tik pārliecināts, ka ieguldīsit vietnes SiteGround ikgadējos mitināšanas plānos salīdzinājumā ar viņu mēneša plāniem. Bet galvenais vietnes SiteGround mēneša plāna trūkums ir tas, ka no jums tiks iekasēta summa 14,95 USD (Vienreizēja plāna aktivizācijas maksa) reģistrējoties ar viņu ierakstu dalīta hostinga pakalpojumu un 24,95 USD (Vienreizēja plāna aktivizācijas maksa) augstākiem dalīta hostinga plāniem.

Vietnes zemes mēneša un gada norēķinu cikli

Vietnē SiteGround principā ir 4 dažādi hostinga plāna norēķinu cikli, kurus varat izvēlēties, ņemot vērā jūsu vajadzības, budžetu un ilgtermiņa plānus:

1 mēnesis (Viena mēneša vietnes zemes izmēģinājuma plāna norēķinu cikls)
12 mēneši (Vietnes zemes plāna ikgadējais norēķinu cikls)
24 mēneši (Reizi divos gados notiek SiteGround plāna norēķinu cikls)
36 mēneši (Trīs gadu Vietnes zemes plāna norēķinu cikls)

PIEZĪME: Ja būsiet izvēlējies norēķinu apmaksas ciklu, lētākais būs jūsu ikmēneša plāns ar SiteGround, jo mēneša atjaunošanas plāns maksā vairāk.

Es biju pārliecināts, ka es kādu laiku uzturēšu savus emuārus un vietnes, kā arī es domāju ietaupīt tik daudz naudas, cik es varēju, tāpēc es beidzu maksāt par SiteGround 3 gadu plāns. Tāpēc es neizmantoju viņu mēneša plānu vai citu norēķinu ciklu un esmu ļoti priecīgs, ka to izdarīju, jo esmu ļoti apmierināts ar viņu hostinga kvalitāti un apkalpošanu. Tāpat es ieteiktu to pašu arī jums vai vismaz samaksātu par viņu gada plāniem un ietaupītu vairāk.

3 gadu vietnes GrownBig hostinga plāns (īpašā melnās piektdienas izpārdošana)

Viena lieta, kas man ļoti patīk par SiteGround mitināšanu, ir tā, ka, lai arī viņiem nav pilnvērtīga mēneša plāna (izņemot viņu Izmēģinājuma plāns), viņiem ir 30 dienu MoneyBack garantija, kas darbojas kā kūkas glazūra, lai jūs varētu izmēģināt viņu mēneša vai gada plānus (bez riska).

Šeit ir detalizēta cenu analīze mēneša, gada, divu gadu un trīs gadu SiteGround plāniem ar pilnu izmaksu sadalījumu, atlaidēm un ietaupījumiem (aprēķināta no plāna uz plānu).

�� Vietnes starta sākuma un mēneša plāns [izmaksu sadalījums]

Vietnes vietnes mēneša plāns viņu StartUp mitināšanas plānam maksā tikai 3,95 USD mēnesī plus viņi pat iekasēs no jums papildu maksu 14,95 USD kas ir tikai vienreizēja maksa par viņu plāna aktivizēšanu. Tāpēc vietnes plāns ir kopējais (Sākotnējā mēneša maksa + aktivizācijas maksa) būtu 18,90 USD. Pēc pirmā mēneša no jums vēlāk tiks iekasēta maksa Mēnesis mēnesī – 11,95 USD bet, ja jūs maksājat par viņu StartUp gada vai ilgāku ilguma plānu, varat ietaupīt lielus līdzekļus!

PIEZĪME: StartUp cena ar atlaidi tiek piemērota tikai pirmo mēnesi, kad jūs izmantojat vietnes SiteGround mēneša plānu (kas ir izmēģinājuma plāns). Tas pats attiecas arī uz SiteGround GrowBig un GoGeek mēneša plānu.

1 mēneša izmēģinājuma plāns » 3,95 USD Mēnesī » 24,95 USD (Vienreizēja plāna sastādīšanas maksa)
12 mēnešu plāns » 3,95 USD Mēnesī » USD 47,40 Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
24 mēnešu plāns » 3,95 USD Mēnesī » 94,80 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
36 mēnešu plāns » 3,95 USD Mēnesī » 142,20 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
* Domēna reģistrācijas maksa nav iekļauta *

�� Vietnes GrowBig mēneša un gada plāns [izmaksu sadalījums]

Ja jūs reģistrējaties, izmantojot vietnes GrowBig mēneša plānu, pirmā mēneša kopējās izmaksas būtu 5,95 USD (Mēneša plāna maksa) plus 24,95 USD (Vienreizēja plāna aktivizācijas maksa). Lielā kopsumma būtu USD 30,90 vietnes Site GrowBig mēneša plānam un pēc tam Mēnesī – 19,95 USD. Tomēr, ja jūs maksājat par viņu GrowBig gada vai ilgāka termiņa plānu, jūs varat ietaupīt lielu summu!

1 mēneša izmēģinājuma plāns » 5,95 USD Mēnesī » 24,95 USD (Vienreizēja plāna sastādīšanas maksa)
12 mēnešu plāns » 5,95 USD Mēnesī » 71,40 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
24 mēnešu plāns » 5,95 USD Mēnesī » 142,80 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
36 mēnešu plāns » 5,95 USD Mēnesī » 214,20 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
* Domēna reģistrācijas maksa nav iekļauta *

�� Vietnes GoGeek mēneša un gada plāns [izmaksu sadalījums]

Ja jūs reģistrējaties, izmantojot vietnes GoGeek ikmēneša plānu, kopējā maksājamā summa par pirmo mēnesi būtu 11,95 USD plus aptuveni 24,95 USD (vienreizēja plāna aktivizācijas maksa). Tādējādi kopējais būtu 36,90 USD VietnesGround GoGeek mēneša plāns un Pēc tam mēnesī no USD 34,95. Tomēr, ja jūs maksājat par viņu GoGeek gada vai ilgāku ilguma plānu, jūs varat ietaupīt lielus līdzekļus!

1 mēneša izmēģinājuma plāns » 11,95 USD Mēnesī » 24,95 USD (Vienreizēja plāna sastādīšanas maksa)
12 mēnešu plāns » 11,95 USD Mēnesī » 143,40 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
24 mēnešu plāns » 11,95 USD Mēnesī » 286,80 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
36 mēnešu plāns » 11,95 USD Mēnesī » 430,20 USD Katru gadu (Nav iestatīšanas maksas)
* Domēna reģistrācijas maksa nav iekļauta *

Vai SiteGround Cloud mitināšanai un uzņēmuma servera mitināšanai ir kāds mēneša plāns?

Jā, SiteGround piedāvā ikmēneša maksājumu plānus ar savu Cloud hostinga pakalpojumu, kur viņu plāniem tiek noteikta cena USD 80 mēnesī (viņu ieejas mākoņa plānam). Vietnes vietne Serveru mitināšanas plāni (kādreiz izmantots ikmēneša maksājuma plāna modelis) nesen tiek pārtraukta, kamēr jūs katru mēnesi varat maksāt par viņu uzņēmuma mitināšanas plāniem.

�� Secinājums: vai SiteGround mēneša plāns ir tā vērts? Ja jums vajadzētu iet uz to?

Mana īsā atbilde uz šo jautājumu ir liels nē! Iepriekš aprakstītajā mūsu detalizētajā izmaksu analīzē mēneša, gada, divreiz gadā un trīs gadu SiteGround mitināšanas plānos būs skaidri pateikts, cik daudz tieši jūs varat ietaupīt, izvēloties gada vai augstāku SiteGround abonēšanas plānu viena mēneša laikā. Izmēģinājuma plāns.

Neatkarīgi no visa pārējā, tas ir tikai vietnes Extra ārkārtīgi pieejamais klientu serviss ar jebkuru no viņu mitināšanas plāniem, kas palīdz SiteGround izcelties no konkurentiem. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc es ļoti ieteiktu SiteGround mitināšanas plānus, pat ja jūs meklējat mitinātāju, kas piedāvā ikmēneša plānus.

Mēs ceram, ka šis pārskats notiks Vietnes līmeņa ikmēneša Web mitināšanas plāna maksājums (2020) bija jums noderīga! Es joprojām ieteiktu jums reģistrēties ikgadējā vietnes hostinga plānā, izmantojot viņu mēneša plānu, kas vairāk ir izmēģinājuma plāns, nevis īsti rēķins, par kuru katru mēnesi izmaksā rēķins..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map