9 labākās “Easy” e-komercijas platformas un vietnes (2020)

Pārskatītas labākās e-komercijas platformasLabākās e-komercijas platformas izvēle nav viegls uzdevums.


Tirgus ir plašs, un ir jāņem vērā daudzi faktori. Jūsu izvēlei ir liela ietekme uz jūsu tiešsaistes biznesu, tāpēc tā ir svarīgi pirms reģistrēšanās pārdomāt to pietiekami.

Lai jums palīdzētu, mēs esam salīdzinājuši 9 populārākos e-komercijas vietņu veidotājus. Noslēgumā mēs ceram, ka esat gatavs pieņemt lēmumu par to, kura platforma jums ir vispiemērotākā.

Kas ir e-komercijas platforma un kāpēc jums to vajadzētu izmantot??

Pirmais jautājums ir, kas ir “e-komercijas platforma”?

E-komercijas platforma ir programmatūras gabals, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu un vadīt uzņēmējdarbību tiešsaistē. Tas dod jums rīkus vietnes izveidošanai un pārvaldībai, ieskaitot produktus un ikdienas operācijas. Lielākā daļa, ja ne visi, e-komercijas veidotāji izmanto vilkšanas un nomešanas funkcijas.

Šīs ir labās ziņas – lai izveidotu izskatīgu tiešsaistes veikalu, jums nav jābūt tīmekļa izstrādātājam.

E-komercijas platformu izmantošanai ir daudz dažādu iemeslu, taču šie ir vissvarīgākie:

 • Viegli (iesācējiem) – Agrāk, ja vēlējāties tiešsaistes veikalu, jums pašam vajadzēja to izveidot. Vēlāk bija iepirkumu ratiņi, taču, lai tos integrētu savā vietnē, jums joprojām bija jābūt izstrādātāja prasmēm. Tagad mums ir spraudņi. Izmantojot e-komercijas platformas, jūs visu iegūstat vienā rokā un varat sākt darbu uzreiz.
 • Lēti – E-komercijas platformas nav īpaši dārgas, dažas no tām pat neko nemaksā. Lai gan jums noteikti ir izdevumi, vadot tiešsaistes veikalu, tas ir daudz mazāk nekā paša izstrādāta risinājuma izstrāde no nulles. Turklāt, jo vairāk jūs maksājat, jo vairāk savu biznesu parasti varat nodot tehniskajiem risinājumiem.
 • Viens risinājums der visiem – Īpaši tad, ja dodaties ar mitinātu risinājumu, jūs varat atbrīvot citas vietnes darbības daļas. Nav jātiek galā ar tīmekļa mitināšanu, drošību, atjauninājumiem un tamlīdzīgām lietām. Tā vietā jūs varat vienkārši koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi.
 • Pieejams klientu atbalsts – Turklāt, izmantojot komerciālu risinājumu, jūs gūstat labumu no atbalsta struktūras. Atvērtā koda risinājumi, piemēram, WordPress, bieži tiek virzīti uz kopienu, un tāpēc jūs esat atkarīgs no šīs kopienas, lai sniegtu atbalstu. Lai gan tas var arī darboties ļoti labi – ja jums ir izmisīgi nepieciešama palīdzība svētdien plkst. 3:00, ir patīkami saņemt garantiju, ka tā būs tur.

9 labākās e-komercijas platformas opcijas

Labi, ka tagad, kad jums ir labāks priekšstats par to, ko meklēt e-komercijas platformā, ir pienācis laiks runāt par to, kas tur atrodas. Turpmāk mēs apskatīsim dažu populārāko pieejamo e-komercijas platformu priekšrocības un trūkumus, to cenu struktūru un to, kam tās ir vispiemērotākās.

Pilnīga izpaušana: Mēs nopelnām komisiju ikreiz, kad jūs pērkat e-komercijas platformu, izmantojot mūsu pārsūtīšanas saites. Tas palīdz mums darboties vietneiSetup kā biznesam. Paldies par atbalstu.

1. Wix veikali – vienkārši, skaisti, lēti

Wix apskats

Wix sākotnēji ir vietņu veidotājs, kas ļauj izveidot vietnes, izmantojot vilkšanu un nomešanu. Papildus tam ir arī funkcijas, kas ļauj jums izveidot tiešsaistes veikalu.

Proti, izmantojot Wix veikalus

Tāpat kā Shopify, e-komercijas platforma ir vienkārši lietojama un ātri uzstādāma. Kodēšana nav nepieciešama, jūs varat burtiski pārvilkt saturu uz jebkuru vietni, izmantojot lietotājam draudzīgu redaktoru.

Wix lietotāja interfeisa labākā e-komercijas platforma

Jauki, ka viņiem ir vairāk nekā 500 veidņu, kas īpaši izveidoti tiešsaistes veikaliem, un tie pat piedāvā krājuma attēlus, kurus varat izmantot uzreiz.

Protams, Wix piedāvā pilnībā aprīkotu iepirkumu grozu ar visām nepieciešamajām funkcijām. Oficiālajā lietotņu tirgū ir simtiem lietotņu, lai vēl vairāk aktivizētu jūsu vietni.

Pakalpojums ir arī pilnībā mitināts, tāpēc par šo daļu nav jāuztraucas.

Mīnusi, izmantojot Wix veikalus

Jums jāpatur prātā, ka Wix nav tīra e-komercijas platforma. Pirmkārt, un galvenokārt vietņu veidotājs ir spējīgs pārdot lietas. Tāpēc e-komercijas iespējas var būt nedaudz pamata.

Ņemiet vērā arī to, ka pēc vietnes publicēšanas jūs nevarat mainīt vietnes veidni, kas ir liels trūkums.

Cenu noteikšana

Wix ir balstīts uz abonēšanu un piedāvā dažādi iepakojumi. Viņu apmaksātie e-komercijas plāni ir no USD 23 līdz USD 49 mēnesī. Lētākais e-komercijas plāns sākas no USD 17 mēnesī.

Wix cenas un plāni

Pārbaudes braucienā varat izmantot viņu bezmaksas plānu platformu, taču tai ir patiešām ierobežotas iespējas un nav e-komercijas iespēju.

2. SiteBuilder – vislabāk iesācējiem

Vietņu veidotāju pārskats

Vietņu veidotājs ir labākais vietņu veidotājs, ko līdz šim esam pārskatījuši. Tagad mēs esam izpētījuši tās e-komercijas iespējas, kas šķiet pietiekami pienācīgas. Tas ir līdzīgs Wix – jums ir jāsaņem visaugstākais plāns, lai sāktu darbu ar tiešsaistes veikalu.

Vietnes Builder lietošanas priekšrocības

Tas ir patiešām ērti lietojams. Tāpat kā es nekad neesmu redzējis-mājas lapas saskarni, pirms viegli.

Vietņu veidotāja e-komercijas veidotājs

Viņu vilkšanas un nomešanas interfeiss ir intuitīvs, vienkāršs un visaptverošs. SiteBuilder ir viss nepieciešamais, lai sāktu – domēns, mitināšana, analītikas rīki, SEO un pietiekami daudz e-komercijas rīku. Tam ir neierobežots joslas platums un uzglabāšanas vieta.

Viņu atbalsts ir patiešām draudzīgs un izpalīdzīgs. Mēs izveidojām savienojumu dažu sekunžu laikā, un viņu atbalsta aģents veltīja laiku, lai atbildētu uz mūsu padziļinātajiem jautājumiem par e-komercijas rīkiem. Tāpēc pat tad, ja rodas nepatikšanas (kas ir ļoti apšaubāmas, ņemot vērā to, cik vienkāršs ir viņu vietņu veidotājs), jūs nekavējoties saņemat palīdzību (no plkst. 7 līdz 17 pēc Arizonas laika)..

Mīnusi vietnes SiteBuilder lietošanai

Kaut arī SiteBuilder ir aprīkots ar simtiem veidņu, tikai aptuveni 100 ir piemēroti e-komercijai.

Līdzīgi kā Wix, viņu e-komercijas iespējas var tikt ierobežotas pieredzējušiem lietotājiem. Gandrīz nav modernu mārketinga rīku, norēķinu iespēju un loģistikas papildinājumu.

Cenu noteikšana

VietneiBuilder ir 3 galvenie plāni kuriem visiem ir 60% izmēģinājuma atlaide uz 1 gadu (pēc atjaunošanas uz parasto cenu). Tiešsaistes veikalam ir jāietver e-komercijas plāns.

Vietņu veidotāju cenas un plāni

Bieži tiek teikts, ka jūs saņemat to, par ko maksājat. Kaut arī SiteBuilder ir nedaudz ierobežots, jūs noteikti saņemat daudz vairāk nekā to, par ko jūs maksājat – viņu iespējas ir vienkārši ļoti draudzīgas iesācējiem, taču tajā pašā laikā pietiekami plašas, lai apstrādātu profesionālas vietnes kvalitāti.

Jūs varat izmēģināt SiteBuilder e-komercija 14 dienas ar naudas atdošanas garantiju.

3. BigCommerce – labākais mazam biznesam

BigCommerce logotipsBigCommerce nodrošina mitinātu e-komercijas risinājumu kā pilnu SaaS platformu, kā arī iepirkumu grozu cita veida vietnēm. Tas, iespējams, visvairāk līdzinās Shopify. Abas no tām bieži tiek pieminētas vienā un tajā pašā elpā.

Plusi, izmantojot BigCommerce

E-komercijas platformai ir lielas veikala pārvaldības iespējas. Tas piedāvā lielu skaitu rīki un funkcijas, piem. akcijas, neierobežoti produktu varianti, atgriešanās, kuponu un atlaižu apstrādes iespējas. Vēl viens izcēlums ir elastīgās piegādes iespējas, kas ļauj veikt tiešās cenas un aprēķināt cenas.

lieltirdzniecības apskats

Turklāt BigCommerce integrējas ar Amazon, eBay un sociālajiem tīkliem. Tas ļauj pārdot daudzos dažādos pārdošanas kanālos. Tam ir arī daudz mārketinga rīki ar ļoti precīzām vadīklām, piemēram, pilnīgu URL formāta kontroli.

Vairāki API palīdz padarīt to pielāgojamu un elastīgu. BigCommeerce ir arī liels lietotņu veikals ar paplašinājumiem visu veidu vajadzībām, piemēram, e-pasta mārketings, automatizācija un produktu reklamēšana. Jūs saņemat arī vairāk nekā 40 maksājumu apstrādes iespējas bez maksājumiem par transakcijām!

lieltirdzniecības maksājumu vārtejas labākā e-komercijas platforma

Priekšrocības noapaļo daudz veidnes no kuriem izvēlēties, spēja izveidot savu vietni un liela atbalsta sistēma, kas palīdz uzlabot e-komercijas centienus.

Mīnusi, izmantojot BigCommerce

Tradicionāli BigCommerce atpalika savos veidņu piedāvājumos. Kamēr viņi ir nokļuvuši, lietotāji saņem tikai septiņas bezmaksas veidnes, no kurām izvēlēties. Arī premium motīvi var būt nedaudz dārgi. Diemžēl dizaina pielāgošana ne vienmēr ir visdraudzīgākā.

BigCommerce nav vietējo POS funkciju, tāpat kā citos risinājumos, un jūsu plānā ir pārdošanas ierobežojums. Ir samērā dārgi iegūt tādas uzlabotas funkcijas kā pamests groza taupītājs.

Cenu noteikšana

BigCommerce plāni maksā no 29,95 līdz 249,95 USD. Jūs varat ietaupīt naudu par augstākiem plāniem, maksājot katru gadu. Pastāv arī izvēles iespēja uzņēmumam, taču jums par to ir jājautā. Turklāt tēmu izmaksas ir no USD 145 līdz 235.

lieltirdzniecības cenu noteikšana

Lai gan visi plāni sniedz jums visu, kas jums nepieciešams, lai sāktu, ar augstākām opcijām jūs iegūstat vairāk iespēju, piemēram, modernu klientu segmentēšanu un produktu filtrēšanu.

Darījumu maksas trūkums padara BigCommerce pievilcīgāku nekā citas iespējas šajā sarakstā. Izmantojiet 15 dienu izmēģinājumu, lai uzzinātu, vai tas jums ir piemērots.

4. Shopify – labākais Boutique veikalos

Shopify pārskats

Shopify ir kļuvis par vienu no vispazīstamākajiem nosaukumiem e-komercijas jomā. Tas ir pilnībā aprīkots mitināts risinājums ar simtiem tūkstošu lietotāju. Mums ir arī pilns raksts par to, ja tālāk sniegtā informācija jums nav pietiekama.

Plusi, lietojot Shopify

Tirdzniecības platforma ir ļoti ērti lietojama un ātri uzstādāma. Vienkārši reģistrējieties, izmantojot savu e-pasta adresi, un jūs varat sākt veidot savu veikalu un uzreiz pārdot. Intuitīvais interfeiss arī ļauj viegli izveidot produktus, un tajā ir iekļautas SEO funkcijas, piemēram, virsrakstu tagi un meta apraksti.

pievienot produktus veikalā

Shopify piedāvā desmitiem bezmaksas mobilajām ierīcēm optimizētu, elegantu motīvu. Vairāk ir nopērkami. Lai tos pielāgotu, nav nepieciešama kodēšana. Lai veiktu izmaiņas, izmantojiet tikai peli.

Shopify tēmu veikals

Turklāt platforma piedāvā visaugstāko atbalstu pa tālruni, e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un Twitter, kas ir pieejami visu diennakti. Tas ir blakus detalizētai dokumentācijai un tiešsaistes forumi kur jūs varat saņemt palīdzību no citiem lietotājiem.

Shopify atbalsta arī daudz trešo personu maksājumu vārtejas, un tam ir liels lietotņu tirgus ar vairāk nekā tūkstoti piedāvājumu ar dažiem klikšķiem pievienot vietnei funkcionalitāti.

Visbeidzot, viņi piedāvā papildu pārdošanas kanālus, nodrošinot jūs ar programmatūru un aparatūru, kas tiek pārdota fizisko veikalu vietās, sociālā pārdošana un integrācija tādās tirgus vietās kā Amazon.

Mīnusi

Viens no lielākajiem Shopify trūkumiem ir tas, ka izmaksas var viegli sniegt sniega pikas. Papildus pamata maksai jūs maksājat par daudziem spraudņiem, tēmām un funkcijām. Daži no tiem ir vienreizēji maksājumi, daži mēnesī, daži katru gadu. Turklāt, ja nelietojat iebūvēto norēķinu sistēmu, ir jāmaksā par transakcijām. Tas viss var kļūt mazliet sarežģīti un grūti plānot.

Vēl viens trūkums jūsu vietnes pielāgošanā ir tas, ka Shopify izmanto savu iezīmēšanas valodu ar nosaukumu “Šķidrums”. Tā pamatā ir Ruby on Rails un apgrūtina izmaiņu veikšanu, izmantojot kodēšanu pašam.

Cenu noteikšana

Shopify piedāvā dažādus cenu līmeņi ar papildu funkcijām atkarībā no tā, kuru plānu izmantojat.

veikalā labākās e-komercijas platformas cenu noteikšana

Ir arī Shopify Lite. Tas ļauj pārdot sociālajos tīklos un iegult produktus savā tīmekļa vietnē, lai izmantotu iepirkumu groza iespējas. Šis plāns maksā 9 USD / mēnesī, kas ir diezgan taisnīgi.

Bez tam biznesa klientiem ir arī Shopify Plus. Jums būtu jājautā par cenām, bet baumas apgalvo, ka tā sākas no USD 1200 mēnesī.

Kā minēts, papildus bāzes cenai jūs maksājat arī par lietotnēm un papildu funkcijām. Šīs patiešām aptver plašu cenu diapazonu, tāpēc noteikti izpētiet to iepriekš!

Neaizmirstiet arī kredītkartes un transakciju maksas, kad izmantojat trešo personu maksājumu pakalpojumu sniedzējus. Tie mainās atkarībā no jūsu plāna.

Shopify piedāvā 14 dienu izmēģinājuma periodu, lai pirms apņemšanās varētu palūrēt zem pārsega.

5. Volusija

volusion logo

Šis risinājums ir vēl viena mākoņdatošanas balstīta mitināta iespēja izveidot tiešsaistes veikalu. Tas ir bijis kopš 1999. gada un šajā laikā ir pārstrādājis vairāk nekā 28 miljardus USD.

Plusi, izmantojot Volusion

Volusion ir vietņu veidotājs ar vilkšanu un nomešanu ar rediģēšanu lapā. Tas piedāvā visaptverošu meklēšanu vietnē, daudzus atsaucīgas tēmas (11 no tiem ir bez maksas) un iespēja pielāgot savu.

Turklāt tam ir stabili e-komercijas un produktu pārvaldības rīki, piemēram, bagātināta teksta produktu apraksti, vietējās izpildes iespējas, abonēšanas iespējas, lojalitātes programmas un daudz kas cits. Tas ir integrēts arī ar daudziem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, un tas neietver maksājumus par transakcijām.

Mārketinga iespējas cita starpā ietver SEO funkcijas, sociālo pārdošanu, Amazon integrāciju tirgū un eBay. Ņemiet vērā, ka daži no tiem ir pieejami tikai augstākos plānos.

Lietotāji arī saņem atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi un tālruni (pēdējais nāk ar augstāku plānu). Tas ir papildinājums visaptverošai zināšanu bāzei ar rakstiem, ceļvežiem un daudz ko citu.

Mīnusi, izmantojot Volusion

Diemžēl Volusion’s cenu struktūra ir nedaudz mulsinoši, jo viņiem ir noteikts joslas platuma ierobežojums. Ja jūs izsīkjat, jums jāmaksā par papildu satiksmi. Tas var nedaudz apgrūtināt plānošanu, jo īpaši tāpēc, ka to noklusējuma joslas platums ir salīdzinoši mazs.

Par SSL jums ir jāmaksā papildus, kas ir obligāts jebkuram tiešsaistes veikalam. Citi konkurenti to nodrošina bez maksas. Premium veidnes Volusion ir nedaudz dārgas.

Arī platforma nepiedāvā blogošanas iespējas. Izvēlnē varat iekļaut tikai saites uz citām emuāru vietnēm. Tas patiešām ir trūkums digitālajā pasaulē, kas darbojas ar satura mārketingu.

Cenu noteikšana

Veikalu vadīšana vietnē Volusion jums izmaksās no USD 299 līdz USD 299 mēnesī. Maksājot katru gadu, jūs saņemat 10% atlaidi. Jums jāzvana dienestam, lai mainītos uz gada plānu. Pie dārgākiem plāniem jūs saņemat vairāk produktu, joslas platumu, labāku atbalstu un papildu funkcijas.

vēlēšanu izmaksas

Kā minēts, katram plānam ir joslas platuma ierobežojums (1, 3, 10 vai 35 GB). Jebkura satiksme, kas pārsniedz to, maksās 7 USD / GB. Tas var diezgan ātri sakrāties. Jums nevajadzētu aizmirst arī par maksājumu apstrādātāja darījuma maksām.

Ir arī ieguldījums SSL sertifikātā. Tie, kurus Volusion piedāvā tieši, ir no 149 līdz 995 USD. Protams, jūs varat arī iegūt savu bez maksas. Turklāt, ja jūs dodaties uz piemaksu tēmu, jums par to jāpiesaka 180 USD.

Izmantojiet 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu Volusion.

6. Kvadrāts

Laukuma kvadrāta logotips

Līdzīgi kā Wix, arī Squarespace ir vietņu veidotājs, kas darbojas ar vilkšanu un nomešanu. Viņi sāka darbu ar mērķi padarīt vizuāli pievilcīgas vietnes. Sākot ar vēlu vietne pieliek vairāk enerģijas e-komercijai un ļauj lietotājiem tās pārdot tiešsaistē. Tagad viņi sāk kļūt par pilntiesīgu e-komercijas platformu.

Plusi, izmantojot kvadrātveida

Pakalpojumam ir vienkārša un intuitīva lietotāja saskarne, un tas ir ļoti draudzīgs iesācējiem.

Laukuma laukuma satura rediģēšana

Viņu piedāvātās vietņu veidnes ir elegantas, skaistas, pulētas, un tām visām ir mobilās reaģēšanas iespējas. Koncentrēšanās uz dizainu padara Squarespace īpaši piemērotu tādu produktu pārdošanai, kuriem nepieciešami augstas kvalitātes attēli.

Kvadrātveida telpas veidnes

Bez tam jums ir visas standarta iespējas, piemēram, produktu varianti, krājumu pārvaldība, neierobežoti produkti, kuponi, nosūtīšana, darbi. Platforma arī tiek integrēta ar Shipstation.com, lai to izpildītu, un tai ir lielisks klientu serviss.

Tie nodrošina daudz datu punktu, lai optimizētu jūsu vietni un reklāmguvumus, ieskaitot pārdošanas apjomus, ieņēmumus, trafika avotus un daudz ko citu. Mārketinga rīki iekļaujiet SEO iestatījumus, sociālos medijus, emuāru veidošanu un pamestu izrakstīšanās atkopšanu. SSL ir iebūvēts tieši platformā.

Mīnusi, lietojot kvadrātu

Nelabvēlīgo faktoru pusē laukums Squarespace ir nedaudz ierobežots. Piemēram, tai ir ierobežotas maksājuma iespējas (tikai Apple Pay un PayPal), un tajā trūkst svarīgu iespēju sarežģītākiem veikaliem un liela skaita produktu vai variantu.

Turklāt tirgū nav tādu lietotņu, kurās varētu pievienot papildu funkcijas un funkcionalitāti. Jūsu iespējas pielāgot vietni, izmantojot kodu un iezīmēšanu, arī ir ļoti ierobežotas. Platforma ir integrēta tikai ar dažiem trešo pušu rīkiem un pakalpojumiem.

Cenu noteikšana

kvadrātveida izmaksas

Jūs maksājat par Squarespace katru mēnesi. Lai sāktu pārdošanu, jums ir jābūt vismaz Biznesa plānā, kas ir USD 18 mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu, pretējā gadījumā USD 26 mēnesī. Ņemiet vērā, ka par katru pārdošanu ir jāmaksā 3% no darījuma maksas.

Ņemiet vērā, ka jūs varat atteikties no pēdējās, ja izmantojat kādu no e-komercijas plāniem (no 26 USD līdz 46 USD mēnesī). Jūs arī iegūstat papildu funkcijas tiešsaistes veikala vadīšanai, piemēram, etiķešu drukāšanu, grāmatvedību un pamestu ratiņu automātisku atkopšanu.

7. Magento

Magento logo

Magento ir sava veida e-komercijas platformu WordPress. Tā ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kuru varat lejupielādēt un instalēt uz saviem serveriem. Tajā pašā laikā tas piedāvā arī mitinātu mākoņu versiju, piemēram, WordPress.com un WordPress.org.

Magento lietošanas plusi

Kā pašnovietots risinājums Magento sniedz jums daudz kontroles. Izmantojot tehniskās zināšanas, jūs varat mainīt gandrīz visu, ko vēlaties, funkcionalitātes un dizaina ziņā, kā arī izvēlēties pats savu servera vidi.

Ja pēdējais nav jūsu tējas tasīte, mākoņa izdevums varētu būt vairāk jums. Lai to iegūtu, jums jāsazinās ar pārdošanas nodaļu.

Lai arī kāds būtu jūsu ceļš, jūs izmantojat Magento garo funkciju un iespēju sarakstu. Dalības abonementi, periodiski maksājumi, atlaides, iespēja pielāgot saturu vienam lietotājam ir tikai aisberga redzamā daļa.

Jūs varat paplašināt savu vietni, izmantojot tirgus laukums. Ir spraudņi un motīvi visdažādākajiem mērķiem, sākot no klientu atbalsta līdz mārketingam līdz nosūtīšanai un vietnes optimizēšanai.

Magento tirgus

Platforma ir spēcīga arī daudzvalodu vietņu ziņā. Jūs varat izveidot atsevišķas vietnes dažādām valodām. Tam aiz muguras ir arī spēcīga kopiena, kas pastāvīgi uzlabo platformu un izstrādā jaunas tēmas un spraudņus. Tas nozīmē arī daudz atbalstu un pieejamie ekspertu ieteikumi.

Mīnusi Magento lietošanai

Kopienas izdevumam tiek piemēroti visi pašu mitinātu platformu negatīvie elementi. Esiet gatavs rūpēties par atjauninājumiem, drošību un visu pārējo, lai pārliecinātos, ka jūsu veikals darbojas pareizi.

Lai gan Magento ir daudz funkciju, attiecīgi tas var būt nedaudz izsalcis. Tam būs nepieciešams ieguldīt laiku un naudu optimizācijā.

Bez tam, platforma ir uzrakstīta PHP, tāpēc, ja vēlaties veikt jēgpilnas izmaiņas, jums ir jābūt nepieciešamajām karbonādēm vai jānoņem kāds par to. Katrā ziņā sagaidiet ieguldījumus attīstībā.

Ja izvēlaties mākoņa versiju, ņemiet vērā, ka tā ir paredzēta Enterprise klientiem un par to tiek noteikta atbilstoša cena. Vairāk par to zemāk.

Cenu noteikšana

Magento kopienas izdevums ir pirmā bezmaksas e-komercijas platforma šajā sarakstā. Tas ir pareizi, jūs varat to lejupielādēt un izmantot, nemaksājot par santīmu.

Tāpat kā daudzi citi patstāvīgi risinājumi, tas rada izmaksas neatkarīgi no tā, kas paredzēts mitināšanai. Augstas kvalitātes spraudņi vai veidnes un neregulārs izstrādes darbs arī var būt faktori.

Ja nevēlaties nodarboties ar daudz iepriekšminēto, ir arī mitinātā versija. Kā jau minēts, tas nav lēts. Mēs atradām numuru licencēšanai 18 000 USD gadā.

8. OpenCart

Opencart logotips

Mēs turpinām atvērtā koda e-komercijas platformu tēmu. OpenCart ir pieejams lejupielādei un instalēšanai uz jūsu paša servera. Pakalpojums piedāvā arī tā risinājuma mākoņa versiju.

Plusi, izmantojot OpenCart

Šajā e-komercijas platformā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu un pārvaldītu savu veikalu. Jūs varat iestatīt neierobežotu produktu daudzumu un produktu kategorijas gan digitālajām, gan fiziskajām precēm. Tam pievienoti pārskati par produktiem un vērtējumi ārpus tām, un tas atbalsta vairākas valūtas.

Informācijas panelis sniedz pārskatu par katru svarīgo jūsu veikala datu punktu, un jūs pat varat izveidot un kontrolēt vairākus veikalus no vienas saskarnes.

administratora interfeisa informācijas panelis

Bez tam, platformu var ļoti ērti pielāgot tūkstošiem motīvu un spraudņu paplašinājumu. Tas arī integrējas ar simtiem maksājumu vārteju.

Kā pats mitināts risinājums, tam ir visas priekšrocības, ko sniedz vietnes administrēšana uz sava servera. Liels atbalsta tīkls, izmantojot īpašu kopiena un dokumentācija palīdz jums šķipsnu.

Ja izvēlaties mākoņa versiju, varat sākt strādāt tikai dažu minūšu laikā. Jūs arī saņemat piekļuvi atsevišķai tēmai un spraudņu krātuvei, un jums ir jārūpējas par visām mitināšanas, drošības un dublēšanas vajadzībām.

Mīnusi, izmantojot OpenCart

Ja jums ir priekšrocības, ko vietne pati uzliek mitināšanai, jums ir jārisina arī trūkumi. OpenCart ne vienmēr ir viegli pielāgojams, un jaunu moduļu pievienošana var būt dārga.

Turklāt tās vietējās mārketinga iespējas ir diezgan ierobežotas. Piemēram, noklusējuma SEO iespējas nav ļoti labas.

Platforma ne vienmēr tiek dēvēta par ātrāko risinājumu, tāpēc, iespējams, pašu mitināts risinājums nav labākais risinājums, lai palielinātu izmērus..

Cenu noteikšana

Pati pašu mitinātā programmatūra ir bezmaksas. Paturiet prātā, ka tas nāk ar parastajām perifērijas izmaksām. Turklāt var būt izmaksas par paplašinājumiem un tēmām, kuru budžets vidēji palielina apmēram 100 USD.

Varat arī izvēlēties mākoņu mitinātu versiju, kas mēnesī maksā no 30 līdz 200 USD – pusi, ja maksājat par gadu iepriekš. Tajā ir arī bezmaksas SSL sertifikāts.

9. Zen Cart

zen groza logotips

Nākamais mūsu sāncensis ir tajā pašā kategorijā kā pēdējie divi. Tas ir atvērtā koda un pats mitināts.

Plusi, izmantojot Zen Cart

Tā kā tai ir GPL licence un tā atrodas uz jūsu paša servera, arī Zen Cart ir pilnībā pielāgojama. Tāpat kā citi risinājumi, jūs varat veikt visas nepieciešamās izmaiņas pat ārpus tām pieejamie paplašinājumi. Risinājumam ir arī laba reputācija attiecībā uz drošību un mērogojamību.

Turklāt tas piedāvā daudzas produktu konfigurācijas iespējas, ieskaitot kuponus, dāvanu sertifikātus un vairākus produktu attēlus. Mārketinga nodaļā varat izmantot iebūvētās SEO funkcijas un iespēju sūtīt HTML e-pastus no platformas iekšpuses.

A spēcīga lietotāju kopiena noapaļo Zen Cart priekšrocības.

Mīnusi, izmantojot Zen Cart

Šīs e-komercijas risinājuma nopietns trūkums ir novecojis lietotāja interfeiss gan priekšpusē, gan aizmugurē. Jums ir iespēja mainīt vismaz savas vietnes fontu. Tā kā lietotāja interfeiss nav intuitīvs, tas nedaudz rūpēsies par jūsu vietni.

Zen Cart var būt grūti uzstādīt un jaunināt. Nav arī speciāla atbalsta, tāpēc lietotājiem ir jārūpējas par sevi. Tās ekosistēma ir diezgan maza, tāpēc paplašinājumus un veidnes ir grūti panākt. E-komercijas platformai ir tikai dažas maksājuma iespējas.

Cenu noteikšana

Tāpat kā citi piemēri šajā sarakstā, pati programmatūra ir bezmaksas, taču jums ir jāpiešķir budžets arhitektūras palaišanai un uzturēšanai, ieskaitot SSL sertifikātu. Īpaši, ja jums nav tīmekļa attīstības iemaņu, jūs varat sagaidīt, ka algosiet palīdzību un būs nepieciešams tās budžets. Pagarinājumi un motīvi var būt arī likumprojekta daļa.

Pieejamo e-komercijas platformu veidi

Meklējot sev labāko e-komercijas platformu, jums ir dažādi veidi, no kuriem izvēlēties. Lai gan ir vairāki veidi, kā atšķirt platformas, viena no galvenajām atšķirībām ir to mitināšanas veids.

 • Pašnodrošināts – Tas nozīmē, ka jūs lejupielādējat programmatūras daļu un instalējat to uz sava servera. Tas ļauj jums daudz kontrolēt savu vietni. Tas arī uzliek visu atbildību, lai jūs to droši, atjauninātu un manuāli veiktu izmaiņas. Bieži vien šis modelis ir atvērtā koda e-komercijas risinājumiem.
 • Hosted – Alternatīva ir izmantot programmatūru, kuru mitina kāds cits. Šeit tipiskākie piemēri ir SaaS (programmatūra kā pakalpojums) risinājumi. Ieguvums: mazāk tehnisko izmaksu, ātra palaišana, vairāk draudzīguma iesācējiem. Visbiežāk arī lielākas izmaksas.
 • Sajaukts – Vairākas no tālāk norādītajām iespējām piedāvā iespēju iepirkumu groziņus iekļaut citās platformās (piemēram, WordPress). To sauc arī par komerciju kā pakalpojumu (CaaS), un tā var būt reāla un lētāka iespēja.

Protams, ir arī citi veidi, kā atšķirt e-komercijas platformas. Daudzi no tiem ir atkarīgi no jūsu personīgajām vajadzībām. Jūs varētu vēlēties apsvērt:

 • Izmaksas
 • Mērogojamība
 • Lietošanas ērtums
 • Pielāgojumi
 • Apkope
 • Tirdzniecības iespējas
 • Mobilās iespējas
 • Mārketings
 • Atbalsts

Ir laba ideja, ka jūs faktiski sev saprotat, kas jums ir vissvarīgākais. Tas ievērojami atvieglos to iespēju izslēgšanu, kuras neatbilst biļetei.

Kāda ir labākā e-komercijas platforma?

Autonomā e-komercijas platforma var būt lielisks risinājums tiešsaistes veikala izveidošanai. Tie piedāvā visas nepieciešamās funkcijas un specializēto funkcionalitāti, lai tiešsaistes tirdzniecība būtu veiksmīga.

Tomēr labākās e-komercijas platformas izvēle nav viegls uzdevums. Vienkārši ir pārāk daudz faktoru, kas jāņem vērā, un tirgū ir daudz piedāvājumu. Iepriekš zinot, kādas ir jūsu vajadzības un prasības, jūs, visticamāk, atradīsit labu piemērotību no augšējiem 3 augšējiem parametriem. Mēs iesakām Wix, Vietņu veidotājsBigCommerce, un Shopify.

Cerams, ka šī rokasgrāmata jums ir palīdzējusi pieņemt lēmumu. Ja tas ir, kā būtu ar atlaižu kodu jūsu tikko atvērtajam veikalam? Tomēr spiediena nav.

Kāda ir jūsu personīgā izvēle labākajai e-komercijas platformai un kāpēc? Lūdzu, paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map