10 najväčších mýtov WordPress, ktoré musíte pochovať

10 najväčších mýtov WordPress, ktoré musíte pochovať

Dnes kladivo kladieme podobne Thor o 10 z najrozšírenejších mýtov o našom obľúbenom redakčnom systéme, dobrý WordPress. Po vyskúšaní tohto dobročinného softvéru z prvej ruky môžem zaručiť, že pomocou WordPress dosiahnete úplne nemožné. Máte pochybnosti? Stačí sa pozrieť na týchto 20 veľkých značiek, ktoré ohýbajú WordPress, aby robili svoje ponuky.


Preto ma rozčuľuje peklo a späť, keď zistím, že ľudia hádajú nesprávne vyložené „zábavné fakty“ a.k.a leží o mojom milovanom WordPress.. Hookay, O krok ustúpim. myslel som náš milovaný WordPress.

Dnes tu ničíme 10 najväčších mýtov WordPress, z ktorých niektoré vás mohli brániť v tom, aby ste sa potápali a prežívali platformu ako žiadna iná, len aby ste videli WordPress v jeho úplnej a úplnej sláve. Dobre teda, dajte toto dieťa už na piate miesto.

WordPress je (iba) platforma pre blogovanie

WordPress je viac ako blogovacia platforma

Nebudem vyvrátiť skutočnosť, že WordPress sa narodil ako blogovacia platforma. V priebehu rokov sa však vyvinula v super výkonný systém na správu obsahu (CMS) a teraz poháňa neuveriteľných 25% internetu..

Určite tieto webové stránky nemôžu byť osobnými denníkmi / blogmi. Rozhodne musíme mať k dispozícii rôzne webové stránky založené na WordPress, najmä so všetkými sladkými funkciami, pre ktoré je CMS obľúbený.

S vlastnými typmi príspevkov, stránkami, miniaplikáciami, doplnkami a doplnkami môžete okrem iného rozšíriť svoju inštaláciu WordPress tak, aby podporovala niektoré z najväčších internetových hitov ako ViralNova, Time, CNN, TechCrunch, Harvard Law School, Mozilla Firefox, eBay, SONY a Microsoft medzi ostatnými. Používajú títo chlapci iba osobné blogy? Stavím sa, že nie; niektoré z týchto mien vlastnia webové stránky najvyššej úrovne, ktoré priťahujú veľa premávky, čo nás nejako privádza k ďalšiemu mýtu.

WordPress nie je škálovateľný

WordPress je škálovateľná platforma

Nevieme, či je to preto, že WordPress je „bezplatný“ alebo len „komunitný projekt“ vychádzajúci z blues, často sa však zobrazujú komentáre spochybňujúce škálovateľnosť platformy. Ako bude moja stránka fungovať, keď sa zvýši návštevnosť? Ktoré vlastnosti budú trpieť v prípade dopravnej špičky? Bude WordPress padať, keď sa stanete populárnym?

Možno ide o myšlienku, že WordPress bol kedysi platformou pre blogovanie Evolved do CMS, ale často nájdete klienta, ktorý sa obáva, že WordPress sa pri väčšom zaťažení rozpadne. Nepravda. Od malých blogerov až po veľké nadnárodné korporácie, každý sa snaží o kúsok koláča WordPress.

Ak vaše stránky klesnú z dôvodu dopravných špičiek, má to všetko spoločné s webovým hostiteľom, nie s WordPress. Ak máte dostatočné serverové prostriedky, ako sú komíny, ktoré ponúka WPEngine, WordPress bude podporovať vaše stránky bez ohľadu na veľkosť alebo objem prenosu, ktorý generujete..

WordPress je neistý

Zabezpečenie WordPress

Ale opäť, ktorý softvér je 100% spoľahlivý? Hackeri sa budú snažiť využiť najmenšie zraniteľné miesta v akomkoľvek softvéri, nielen v programe WordPress. Teraz je WordPress veľmi populárnou platformou a ako taký priťahuje útok po útoku len kvôli samotnému objemu, nie preto, že je náchylný na narušenie bezpečnosti..

Keby to nebolo o hlavných a bezpečnostných aktualizáciách, ktoré platforma dostáva pravidelne, internet by bol v túto chvíľu bedlamom. Ľudia strácajú svoje stránky vľavo, vpravo a v strede každý druhý deň. Straty by boli obrovské, web by sa zlomil a WordPress by išiel cestou doda.

Je to však už viac ako desať rokov, čo WordPress zasiahol web, a každým úsvitom rastie, je lepší a bezpečnejší. Príspevky od obrovskej komunity WordPress posilňujú našu milovanú redakčný systém jednu aktualizáciu naraz.

Každá aktualizácia prináša lepšie funkcie a prísnejšie bezpečnostné opatrenia, napríklad vylepšenú funkciu zabezpečenia hesla, ktorá bola uvedená v programe WordPress 4.3 „Billie“. Okrem toho môžete zvýšiť bezpečnosť svojho webu WordPress pomocou doplnkov, ako napríklad iThemes Security okrem iného.

Keď bude všetko povedané a hotové, bezpečnosť vašej stránky WordPress (a ešte viac zabezpečenia vášho cenného obsahu) začne s vami. Svoju inštaláciu WordPress, témy a doplnky musíte neustále aktualizovať. Navyše by ste mali vo zvyku vytvárať pravidelné a úplné zálohy stránok, ak by hackeri zasiahli.

Tajomstvo zabezpečenia neustáleho zabezpečenia WordPress pri implementácii základných bezpečnostných postupov a následnom zverejňovaní aktualizácií pri aktualizácii. Isté, bezpečnostné diery sú objavené občas, ale otvorená povaha WordPressu znamená, že tieto otvory sú tiež rýchlo zapečatené. – Mike Wallagher, HostingFacts.com

WordPress je ZADARMO (Z tohto dôvodu je prispôsobený na komerčné použitie)

WordPress je zadarmo, ale výkonný

Pre ľudí, ktorí milujú veci zadarmo, a to znamená, že každý z nás, WordPress je produkt zadarmo, je skutočne skvelá správa. Čo to však znamená zadarmo, čo sa týka WordPressu?

Pre začiatočníkov je WordPress bezplatný z hľadiska slobody (práva na čítanie). To znamená, že si môžete vziať WordPress, roztrhať ho, upravovať, vytvárať kópie a / alebo vytvárať svoju vlastnú jedinečnú verziu bez toho, aby ste požiadali o povolenie od akéhokoľvek orgánu.

Je to open-source; softvér vytvorený komunitou prispievateľov, čo znamená, že nepatrí do žiadnej konkrétnej spoločnosti alebo osoby. Po druhé, neplatíte za používanie systému WordPress, CMS – stačí si stiahnuť skript zo stránky WordPress.org, nainštalovať ho kdekoľvek a je dobré ísť.

Služba ako WordPress.com vám umožní zadarmo používať WordPress na ich platforme. Poskytujú bezplatnú subdoménu, napr. yourname.wordpress.com a bezplatný hosting. Ďalšie podobné služby, známe ako riadení hostitelia WordPress, vám v podstate umožňujú používať WordPress na ich platformách za poplatok (na rozdiel od štandardného webhostingu, kde máte na výber z rôznych možností ľahkej inštalácie).

Rozdiel? Bezplatná chuť WordPressu, ktorá sa zobrazuje na WordPress.com, je výrazne obmedzená z hľadiska funkcií a flexibility. Platíte tiež prísnu prémiovú cenu, aby ste si mohli dovoliť personalizovaný hosting doplnený vlastným názvom vašej domény. Náklady môžu rýchlo dosiahnuť až 3000 dolárov mesačne.

Na druhej strane spravovaní hostitelia WordPress vám umožnia zažiť WordPress v plnej sláve za zlomok ceny. Okrem toho vám tradiční weboví hostitelia, ako sú Dreamhost a Bluehost, tiež umožnia vychutnať si WordPress v jeho plnej kráse, aj keď máte menšiu silu, než keby ste šli so spravovaným hostiteľom WordPress..

Väčšina podnikateľov bude odteraz využívať bezplatné, otvorené a voľne dostupné riešenie v prospech zákazkového redakčného systému šitého na mieru jeho konkrétnym potrebám..

Možno je to byrokracia, veľké rozpočty alebo niekto, kto sa snaží orezať rohy, ale niekto musí týmto chlapcom (a ich šedým oblekom) povedať, že im evidentne chýba príležitosť ušetriť veľké peniaze a získať platformu, ktorá je mimoriadne univerzálna, alebo „ako beztvaré ako voda “, ako sa moja bývalá osoba popisovala. TMI? Získať to, WordPress je zadarmo a to pravé pre komerčné webové stránky.

WordPress neprichádza s podporou

Podpora WordPress

Teraz, keď ste práve povedali, WordPress je bezplatná platforma umožnená prostredníctvom vážených príspevkov komunity, na ktorú sa obrátim, keď sa stretnem s problémami.? Dobrá otázka.

Typická softvérová spoločnosť funguje nasledovne. Máte potrebu. Hľadáte serióznu spoločnosť, ktorá vám zase ponúka softvér, za ktorý platíte. Ak máte problémy s používaním softvéru, obráťte sa na tím technickej podpory a ste vyriešení.

Pokiaľ ide o WordPress, žiadna platforma nevlastní žiadna spoločnosť ani žiadna osoba, nikto ju neplatí a keď sa zaseknete … dobre … zaseknete sa.. zle.

WordPress má veľkú komunitu vývojárov, dizajnérov, prekladateľov, blogerov, podporných zástupcov atď., Ktorí zašli veľa času na zostavenie WordPress Codex; najmodernejšia dokumentácia, akú ste nikdy nevideli. To nie je všetko, WordPress sa môže pochváliť veľmi aktívnou činnosťou fórum podpory navštevované členmi komunity.

Vďaka týmto zdrojom a množstvu nezávislých servisných spoločností, poskytovateľov služieb údržby WordPress a veľa pripravených a dostupných nezávislých pracovníkov budete šokovaní, ako rýchlo je rýchle získať odpovede na svoje trápenia..

WordPress je pre elektronický obchod neadekvátny

WordPress pre elektronický obchod

Musím všade upúšťať „CMS“, aby som vás upozornil na univerzálnosť WordPress? V počiatočných dňoch WordPress bolo ťažké predstaviť si, že by ste mohli použiť WordPress na vybudovanie elektronického obchodu.

Už nie; komunita WordPress zaznamenala príliv nespočetných rámcov a doplnkov elektronického obchodu WordPress, ktoré uľahčujú budovanie elektronického obchodu ako koláča. V súčasnosti môžete vytvoriť plne funkčnú webovú stránku elektronického obchodu založenú na systéme WordPress, ktorá okrem iného obsahuje doplnky ako Woocommerce, WP ecommerce a Easy Digital Downloads..

Zábavnou časťou je, že WordPress sa ľahko nastavuje a používa ako internetový obchod. V skutočnosti väčšina zákazkových redakčných systémov vytvorených špeciálne pre elektronický obchod nemôže konkurovať WordPress v jeho súčasnej podobe. WordPress Tvorca webových stránok pre elektronický obchod? Kto by to uhádol?

Stránky WordPress sú pomalé

Rýchlosť stránok WordPress

Preč sú dni, keď boli webové stránky iba párom stránok HTML, grafiky a CSS zviazaných dohromady. S príchodom nových technológií sa webové stránky rozrástli na veľkosť a funkčnosť. Myšlienka inštalácie softvéru na začatie vytvárania webových stránok vás môže prinútiť uveriť, že WordPress môže spomaliť váš server.. nepravdivý.

WordPress používa najlepšie webové štandardy a sémantický XHTML, čo zaisťuje jeho rýchle nastavenie a používanie. Najlepšie postupy kódovania tiež zabezpečujú, že program WordPress je od začiatku otvorený SEO.

Pomalé rýchlosti stránok sú zvyčajne spojené s lacnými poskytovateľmi hostingu a / alebo zle kódovanými doplnkami. Poskytovatelia lacného hostiteľa zvyčajne hostia vaše stránky a milión ďalších webových stránok na rovnakom serveri, čo okrem iného vyvoláva slabý výkon..

Zle kódované doplnky pridávajú do dôležitých súborov, ako je header.php, „nevyžiadaný kód“, čo spomaľuje rýchlosť pri načítavaní nepotrebných objektov pred obsahom. Doplnky Buggy tiež predstavujú hrozbu pre bezpečnosť vášho webu WordPress.

Stačí si len vybrať ten najlepší hosting WordPress a seriózne doplnky a ste dobrí na párty.

Doplnky WordPress sú Dodgy

Doplnky WordPress

A vy ste tiež, ak inštalujete tienisté doplnky odkiaľkoľvek a potom vykrikujete, keď do riti zasiahne ventilátor. Bez ohľadu na množstvo viery, ktorú máte v ľudstvo, jednoducho nemôžete predpokladať, že všetky doplnky – zadarmo alebo prémiové – sú bezchybné. Bola by to pre vás služba, teraz by to tak nebolo?

Preto by ste sa mali vyhýbať doplnkom od dodávateľov, ktorým nemôžete veriť. Ak sa chcete vyhnúť doplnkom dodávaným s chybami, zastaralým a neefektívnym kódom, problémami so zabezpečením a nedostatočnou podporou, vždy vyhľadajte veľký počet stiahnutí, skvelé hodnotenia a recenzie a vynikajúcu podporu..

Doplnkové poznámky rozširujú funkčnosť vášho webu WordPress nepredstaviteľným spôsobom a umožňujú vám využiť toľko potenciálu, ktorý by bolo bez uvedených doplnkov veľmi ťažké alebo nákladné dosiahnuť..

Doplnky jednoducho nepridávajte slepo, pretože takto máte problémy so súdom, pokiaľ ide o slabý výkon a zvýšené bezpečnostné riziká. Urobte svoju povinnú starostlivosť môj priateľ. Vďaka pracovitosti.

Správa stránok WordPress je náročná

Správa stránok WordPress

Spravovanie takmer všetkých webových stránok, nielen webových stránok WordPress, môže pre začiatočníkov znieť skľučujúco. Inštalácia stránok WordPress je jedna vec, správa stránok je niečo iné.

Musíte mať prehľad o mnohých veciach vrátane schvaľovania komentárov, monitorovania bezpečnosti, sledovania premávky a aktualizácie tém, doplnkov a jadra WordPress. Ak máte na celom webe niekoľko webových stránok WordPress, môže sa to stať veľmi chaotickým.

To by sa však stalo, iba ak by ste vopred neplánovali, čo by vás napríklad informovalo o tom, že existuje šikovný doplnok známy ako ManageWP, ktorý vám pomôže sledovať všetky vaše inštalácie WordPress z jediného centrálneho dashboardu..

Vďaka ManageWP sú vaše povinnosti údržby stránok obmedzené na kliknutie na niekoľko tlačidiel a vaša práca je hotová. Chcete sa dozvedieť viac o správe stránok WordPress? Máme zakryté chrbát.

WordPress nereaguje (alebo dokonca na budúci dôkaz)

Citlivosť na WordPress

Máte obavy, že sa inštalácia WordPress nebude hrať s pokročilou funkčnosťou webu? Budúce technológie? Hádajte čo, nemusíte sa trochu obávať, ak WordPress je dôkazom budúcnosti, pretože … no … je to! Vďaka pravidelným aktualizáciám a najlepším webovým štandardom je WordPress vždy pripravený do budúcnosti.

A čo citlivosť? Ako sa váš web WordPress zmestí na rôzne šírky obrazovky? Ak vaša téma WordPress reaguje, vaše stránky budú reagovať automaticky. Je tak ľahké nájsť responzívne témy WordPress na WordPress.org a obchody s témami, ako sú Themeforest, Elegant Themes, aThemes a My Theme Shop. Ak chcete ušetriť čas, zvážte vyskúšanie našej vlastnej viacúčelovej témy Total responzívne.

Ak váš motív WordPress nereaguje iba z dôvodu, ktorý je vám známy, môžete vždy použiť doplnky pre mobilný telefón WordPress alebo vytvoriť verziu svojho webu pre mobilné zariadenia..

WordPress preberá technológiu po technológii hneď, ako sa objaví, čo znamená, že máte výkonný CMS, ktorý bude riadiť vaše stránky počas nasledujúcich dní, mesiacov a rokov. Môžete sa zabaviť s obľúbenými aplikáciami jQuery, backbone.js, Flash, CSS3, rôznymi rozhraniami API a ďalšími technológiami, vďaka ktorým môžete svoj web WordPress zmeniť podľa toho, čo si prajete..

Zabalenie

Jednoducho povedané, WordPress je presne CMS, ktorý ste hľadali. Ale ak potrebujete viac presvedčenia, dajte nám vedieť mýty, s ktorými ste sa stretli. Radi ich odhalíme! Čo sa vám na WordPress najviac páči? Docela moc otázky, aby vás premýšľal až nabudúce. Medzitým však zdieľajte svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie. Adios!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map