20 úžasných príkladov stránok WordPress

Úžasné webové stránky vytvorené pomocou WordPress

Existuje kategória ľudí, ktorí netušia, že WordPress existuje. Potom máme chlapcov, ktorí počuli o platforme, ale nikdy to nevyskúšali. Máme túto ďalšiu skupinu ľudí, ktorí vyskúšali program WordPress, ale nikdy to neurobili ďaleko. A potom máme ďalší kaliber chlapcov, ktorí ohýbajú WordPress nepredstaviteľným spôsobom na vytváranie webových stránok, ktoré sú z tohto sveta..


Bez ohľadu na kategóriu, do ktorej spadáte, dnešný príspevok obsahuje pre vás potešenie 20 úžasných príkladov stránok WordPress. Tento príspevok slúži ako inšpirácia, ale skôr ako ilustrácia jedinečných schopností a sily redakčného systému WordPress. Bez plytvania ďalšiu sekundu sa poďme naťahovať.

La Pierre Qui Tourne

Úžasné príklady WordPress: La Pierre Qui Tourne

Balíme tieto vrecia a odletíme až do Francúzska, kde sa stretneme s Isabelle a Benedictom, úžasnými chlapcami za organickými sušienkami La Pierre Qui Tourne. Ich prevádzka je najmodernejšia a ich webová stránka vám umožňuje hladko sa pohybovať, akoby ste sa nachádzali priamo v jednom z ich obchodov..

Vďaka posuvníkom na celej obrazovke, úžasným snímkam, paralaxe, responzívnemu rozloženiu a zvodným animáciám CSS získava tento web dnes jednu pozíciu vďaka svojmu jednoduchému, aj keď elegantnému dizajnu, ktorý vám zanechá chuť na sušienky..

Jay Z

Úžasné príklady WordPress: Jay Z

Celebrity určujú trendy a jedným z najväčších mien na určovanie trendov v hudobnom priemysle musí byť Jay Z. S takou istou koncepciou dizajnu a silným zmyslom pre obsah sa nemusíte čudovať, prečo Jay Miesto Z získava našu 2. pozíciu. Myslím, že som nikdy nevidel ani nenapodobil taký dizajn.

Jedinečný posúvač galérie domovskej stránky, ľahko reagujúci dizajn a vynikajúce používanie vložení WordPress (checkout tie zoznamy skladieb Soundcloud) robia z tejto stránky vynikajúci príklad toho, čo môže WordPress urobiť pomocou skúseného vývojára..

Eginstill

Úžasné príklady WordPress: Eginstill

Potom máme Holandsko, domov Van Persie, tulipány, kanály a cyklistov. Všetci vieme, o čom je hlavné mesto Amsterdam, najznámejšie, takže nebudem chodiť do detailov. Holandsko je tiež domovom Eginstill, chlapcov v oblasti interiérového dizajnu, ktorí „… nevyrábajú kuchyne…, ale… vytvárajú priestor pre všetky veci, ktoré v živote považujete za dôležité“.

Dokonalé snímky sú veľkou vecou pri vývoji webových stránok a dizajnéri webových stránok Eginstill WordPress to vedia tiež. Posúvanie myšou spúšťané myšou funguje úžasne dobre pre tento web a budete sa čudovať, prečo ste ho nikdy nevyskúšali na svojej vlastnej stránke..

Nemám správne slová na to, aby som opísal, prečo je Eginstill taký úžasný web WordPress, musíte tomu veriť sami. Mimochodom, používajú veľmi jednoduchú farebnú schému, ale výsledky sú úžasné.

Cienne NY

Úžasné príklady WordPress: Cienne NY

Ak sa vaše cieľové publikum skladá z mladých žien, ich milencov a kohokoľvek iného, ​​kto by urobil čokoľvek, aby zostal pred krivkou v móde, musíte si požičať list z webu WordPress spoločnosti Cienne NY..

Táto stránka WordPress je jednoduchá, 100% responzívna, prichádza s úžasnými obrázkami, pevným menu a množstvom medzery. Zamieňali by ste túto krásu s jednostránkovým omračovačom WordPress. Je to však viacstránkový web, ktorý sa načíta tak rýchlo, že by ste mohli vynechať prekrásne prechody CSS. Je to pravdepodobne preto, že spoločnosť Cienne NY poskytuje obsah z CDN systému Shopify. Pohybujúce sa na…

Fubiz Media

Úžasné príklady WordPress: Fubiz Media

Hej, netrvalo dlho a vrátiť sa do Francúzska. A môžete nás obviňovať? Pokiaľ ide o krásny dizajn, Francúzi nepotrebujú váš súhlas, aby na vás urobili dojem. Nerobia ospravedlnenie; oni len robia svoju vec a vy ste, dobre, na podlahu.

Ak neveríte týmto slovám, ako sa pozrite na webovú stránku spoločnosti Fubiz Media? Mega ponuky, pevné ponuky, animované logá, techniky CSS3, krásna grafika a ešte oveľa viac sa spoja v špičkovej afére, ktorá je stránkou Fubiz Media..

Čo robia znova? Dabujú v umení. Je to online časopis „… ktorý prináša víziu a pohľad na najnovšie správy o tvorivosti, inšpirácii a popkultúre“. Mohli sme im dať miesto číslo 1, ale to je obsadené, takže je to piate miesto. Na Teraz.

ESPN Sports Programming

Úžasné príklady WordPress: ESPN Sports Programming

Awwwards dáva tejto webovej stránke priemerné hodnotenie 7,37 / 10,00. Dizajn dosiahol 7,57, použiteľnosť 7,29, tvorivosť prichádza na 7,14 a obsahové veľtrhy na 7,29. Skvelé skóre, ak sa ma pýtate, ale to stranou.

ESPN každý rok distribuuje 5 000+ hodín „… živých udalostí, podujatí, seriálov, štúdiových a skriptovaných médií vysielateľom po celom svete.“ Ich poslaním je slúžiť športovým nadšencom kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako však stiahnu tento zdanlivo neobvyklý čin? Dámy a páni, veľmi vítame webové stránky ESPN Sports Programming, ktoré fungujú na stále efektívnej platforme WordPress. S viac ako 14 miliónmi hodnotení Páči sa mi iba na Facebooku, môžete sa staviť, že táto stránka priťahuje veľa šťavy. Napriek tomu WordPress nesie deň pre týchto ľudí. Škálovateľnosť dieťaťa. škálovateľnosť.

Alexander Engzell

Úžasné príklady WordPress: Engzell

Vstupuje na engzell.me, webovú stránku portfólia Alexandra Engzella – kreatívneho riaditeľa zo Švédska – a môžete cítiť, že miestnosť doplní miestnosť WordPress..

Dobre, žiadne preháňania, toto je jedna webová stránka WordPress, na ktorej sa toho v porovnaní s jednostrannými aj viacstranovými prehliadačmi deje toľko. Grafika a typografia sú v poriadku. Animácie CSS3 sú vynikajúce. Nikdy ste nevideli portfólio tak jednoduché, ale neuveriteľne elegantné a výkonné. Do teraz.

HelloGiggles

Úžasné príklady WordPress: HelloGiggles

Určite ste už narazili na HelloGiggles – sú domovom mnohých správ o kultúre, jedle, zábave, práci, láske, štýle a oveľa viac. A do značnej miery sa zobrazia vo výsledkoch vyhľadávania, keď Google takmer vôbec nie je.

Vďaka zaujímavému rozloženiu v štýle časopisu, plynulej integrácii sociálnych médií, inteligentnému umiestňovaniu reklám a roztomilým detailom (napríklad „We Love You“ v päte stránky) je táto stránka vynikajúcim príkladom všetkého, čo môže WordPress urobiť.!

Bloomberg: Profesionálny

Úžasné príklady WordPress: Bloomberg

Na chvíľu ležte a povedzte mi, že ste to nevideli z diaľky. Bloomberg si samozrejme zaslúži zmienku v tomto zozname, pretože je to vynikajúci príklad toho, koľko môžete pomocou WordPress dosiahnuť.

Terminál Bloomberg Professional je podľa nich „najsilnejšou a najflexibilnejšou platformou pre finančných profesionálov, ktorí potrebujú údaje, správy a analýzy v reálnom čase, aby mohli robiť inteligentnejšie, rýchlejšie a informovanejšie obchodné rozhodnutia.“ A vybrali si WordPress pre svoje stránky propagujúce produkt, FAQ a blog. Cesta, ako ísť Bloomberg, cesta.

Katy Perry

Úžasné príklady WordPress: Katy Perry

Už sme na desiatej? Prepáčte, neuvedomil som si, že sa ponáhľame zoznamom so všetkými týmito skvelými webmi WordPress. Poďme sa však na tejto ceste trochu spomaliť a pozrime sa na webovú stránku WordPress spoločnosti Katy Perry.

Chcete webovú stránku, ktorá je úplne prispôsobená a 100% vás? Nehľadajte ďalej ako WordPress. Stačí sa pozrieť na Katy. Blikajúce pozadie obrázka na celej obrazovke, obrázky blogu orezané pomocou trojuholníka, vlastné animácie, efektný zdroj Twitteru s dvojitým posuvníkom, úžasné galérie lightboxov a ešte oveľa viac. Pekná stránka WordPress, ak sa nás opýtate.

Zastrelil som ho

Úžasné príklady WordPress: Zastrelil som ho

Po vložení vášho srdca a mysle do programu WordPress nie sú žiadne obmedzenia toho, čo môžete dosiahnuť. Zastrelil som ho, je dosť dôkazov.

V skratke, I Shot Him je dizajnérske štúdio so sídlom v San Franciscu. „… Veria, že dizajn má moc robiť viac, ako predávať produkt, ale že to môže zmeniť tým, že zmení vnímanie, emócie a činy pre dobro nás všetkých.“

Okrem iných funkcií, ktoré obsahujú pevné ponuky, paralaxy, animácie CSS3 a úžasnú typografiu, nemusíte tvrdo vyzerať, aby ste videli, prečo som ho zastrelil..

Železo na železo

Úžasné príklady WordPress: Železo na železo

Prináša nám návrhár Kevin a vývojár Jonathan, Iron to Iron je jedna stránka WordPress, ktorú stojí za vyskúšanie.

Nastavenie je do značnej miery jednoduché, ale plochý dizajn, úžasná typografia, bláznivé animácie a skvelé snímky, okrem iných funkcií, robí z Iron to Iron celkom impozantný web WordPress..

Iron to Iron sa nachádza na ulici 409 River Street, Troy, NY, v prípade, že by ste ich chceli rýchlo navštíviť.

Hudobné a zvukové produkcie GG

Úžasné príklady WordPress: GG Music & Audio Productions

WordPress nie je len pre dizajnérov, vývojárov, kreatívnych riaditeľov a pre nich ďalších profesionálnych odborníkov, je to pre každého a každého, kto hľadá elegantný a výkonný CMS.

Platforma je dosť všestranná a GG Music & Audio Productions to vedia veľmi dobre. Jedná sa o mnohostranný web WordPress, ktorý zameriava pozornosť čitateľa na obsah.

„Po veľkom množstve zdrojov a experimentovaní s Joomlou, Drupalom a WordPressom som sa usadil na svojom vlastnom firemnom blogu Tinderbox. Pokrok v používaní WordPress ako CMS potom bol prirodzeným krokom. Podľa môjho názoru, kde WordPress skutočne vyniká, je skutočnosť, že môj klient sa tak ľahko používa. “ – Adam Alloway, dizajnér.

Dievča s kamerou

Úžasné príklady WordPress: Dievča s kamerou

Girl With A Camera je webová stránka portfólia fotografky Ashley Baxterovej, ktorá vysvetľuje úžasné fotografie, ktoré si určite zamilujete.

Začala s Tumblrom, ale neustále (a sklamanie) prestoje, ktoré prišli so službou, ju poslali hľadať lepší CMS. Našla WordPress, ktorý sa dal neuveriteľne ľahko prispôsobiť, a nikdy sa neobzerala.

Teraz sa musí sústrediť iba na svoje Canon a WordPress urobí zvyšok. Môže ľahko prispôsobiť pozadie jednotlivých stránok / príspevkov a vytvoriť tak dokonalú náladu na doplnenie svojich diel.

Ak ste so sídlom v Glasgowe v Škótsku a hľadáte krásneho a slušného svadobného fotografa, viete, kde hľadať. BTW, má skvelé portfólio a niektoré úžasné knihy, ktoré by ste si mohli pozrieť.

Vogue India

Úžasné príklady WordPress: Vogue India

Ako svetovo preslávený módny časopis Vogue pravidelne navštevuje nejakú serióznu premávku. Ako však obsluhujete veľké množstvo multimediálneho obsahu celosvetovému publiku bez toho, aby ste prerušili svoje stránky? Bankujete na najspoľahlivejších platformách CMS – WordPress.

A to je presne to, čo urobila spoločnosť Vogue India, a teraz si udržia hordu milovníkov módy, ktorá sa bude baviť tým najlepším z módnych videí, príbehov, správ, obrázkov a oveľa viac. Majú toľko sily CMS, aby ušetrili, aby si mohli dovoliť slúžiť aj geniálnym reklamám.

Justin Bieber

Úžasné príklady WordPress: Justin Bieber

Vzhľadom na to, že WordPress používa takmer 1/4 webových stránok na internete, je skutočne prekvapujúce, že Biebs je jedným z nich? Ktorákoľvek dizajnérska spoločnosť, ktorú si najal, vykonala úžasnú prácu a vytvorila takú schému v rámčeku, ktorá sa zdá byť perfektnou pre speváka..

Pridali hornú lištu bohatú na funkcie (doplnenú o informačné bulletiny a sociálne odkazy), hlavnú posuvnú lištu s odkazmi na iTunes a najnovšie hudobné videá a samozrejme celý blog, kde fangirls (a boys) môžu vylepšiť, čo ešte Justin čaká. Navyše jeho stránka má fotogalériu a sekciu nadchádzajúcich udalostí, ktoré sú super jedinečné, ale veľmi potrebné pre akúkoľvek popovú hviezdu. Radšej tomu veríš.

TechCrunch

Úžasné príklady WordPress: TechCrunch

Potom máme TechCrunch, jeden z najpopulárnejších blogov o technológiách a spoľahlivý zdroj správ a informácií o startupoch.

Táto 100% responzívna stránka WordPress poskytuje množstvo informácií za menej ako 2,9 sekundy, čo je pre lokalitu svojej veľkosti úžasné. Či už ide o dizajn, rýchlosti načítania, vynikajúcu prezentáciu obsahu a početné widgety okrem iných sladkých funkcií, TechCrunch vám umožní zažiť WordPress v tom najlepšom prípade.

Rýchlosť, škálovateľnosť, prezentácia, výkon a ďalšie všetko v jednom CMS – WordPress.

Microsoft News Center

Úžasné príklady WordPress: Microsoft

Už ste niekedy počuli o spoločnosti s názvom Microsoft? Áno, to Microsoft. Používajú WordPress pre svoje spravodajské stredisko. Prečo? Pretože WordPress je spoľahlivá, prispôsobiteľná a ľahko použiteľná platforma.

Využili výkonnú schopnosť WordPressu predviesť množstvo mediálnych formátov vrátane videí. Čistý a svetlý dizajn je profesionálny, pútavý a ľahko sa používa, takže je pre zákazníkov ideálny na prehliadanie a využívanie.

Sony Music

Úžasné príklady WordPress: Sony Music

Spoločnosť Sony Music podpísala niektoré z najlepších hudobných aktov našej doby. Spomedzi spoločností ako Whitney Houston, Brad Paisley, Bob Dylan, Elvis Presley, Future a Travis Scott nie je Sony Music žartom, pokiaľ ide o dobrú hudbu.

Vedia, že majú hudobníkov, aby sa im poďakovali za ich úspech, a preto pravdepodobne vytvorili webovú stránku o umelcoch. Polovica domovskej stránky obsahuje pôsobivý posúvač, ktorý zobrazuje vysoko kvalitné fotografie rôznych činov.

Zvyšok stránky obsahuje hudobné videá, blogové príspevky, správy a obsah sociálnych médií. Je to jednoduchý web, ktorý obsahuje pomerne silný úder. Alebo je to rana? Silný tresk? Boom twaff? žiadny?

WPExplorer

Úžasné príklady WordPress: WPExplorer

Ako sa môžeme odhlásiť bez toho, aby sme spomenuli náš vlastný WPExplorer. Táto stránka používa WordPress na poskytovanie najlepšieho obsahu vo všetkých veciach súvisiacich s WordPress. Všetko od tutoriálov, inšpiratívnych príspevkov až po zoznamy príspevkov a najnovšie správy. WPExplorer má vaše chrbát zakryté.

Okrem toho ponúkame niektoré z najlepších tém a doplnkov WordPress vrátane témy Total WordPress a doplnku Symple Shortcodes. Dizajn je čistý a keďže používame WPEngine, môžete si užiť úžasné rýchlosti načítania stránky. Nebudem sa zaoberať detailami, poviem vám len toto: Think WordPress, think WPExplorer.

Záverečné slová …

Dúfajme, že táto zbierka vás inšpirovala k prihláseniu na úžasný hosting WordPress, vezmite si pre vás najlepšiu tému WordPress a začnite s tvorbou vlastnej super stránky poháňanej WordPress! Nie je žiadnym tajomstvom, že WordPress je v dnešnej dobe celkom populárny redakčný systém – veľký a mocný miluje platformu, a tak aj nováčikovia. Všetci idú na program WordPress. Je to provokujúce. Je to revolúcia.

A to preto, že je neuveriteľne výkonný a zároveň ľahko naučiteľný, nastaviteľný a použiteľný. Mnoho stránok, ktoré sme tu skontrolovali, sú jednoduché z hľadiska dizajnu, ale výkonné z hľadiska funkcií, ktoré by mali v budúcnosti informovať o vašom procese navrhovania. Jednoduchosť je napokon stelesnením sofistikovanosti. Alebo ako to hovorí Nick:

Neexistuje ľahšie použitie CMS ako WordPress. Je to zadarmo, inštalácia na jedno kliknutie a ponúka rozsiahlu zbierku tém a dizajnu, z ktorých si môžete vybrať, aby sa vaše nové webové stránky dostali v priebehu niekoľkých minút online. – Nick Anderson, Denný hosting.

Nezabúdajte, že niektoré z týchto stránok neboli navrhnuté ich vlastníkmi, ale skúsenými návrhármi na základe zmluvy. Ak tak urobím, rád by som spomenul, že existuje mnoho ďalších skvelých stránok WordPress, ktoré vytvorili vývojári a tiež bežní ľudia. Je to príliš zlé, že ich nemôžeme stlačiť do jedného príspevku.

Ako taký by sme mohli vynechať váš obľúbený web WordPress. Môžete tiež cítiť, že konkrétna stránka sa nehodí do tohto užšieho zoznamu. Nestačte. Ak sme vynechali váš obľúbený web WordPress alebo máte nejaké návrhy, napíšte nám riadok do sekcie komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me