Inšpirácia WordPress: Úžasné stránky v reálnom živote pomocou témy Total WordPress

Vo WPExplorer prevádzkujeme populárny blog s mnohými článkami, tipmi, návodmi a príručkami pre prácu s WordPress, ale vyvíjame aj bezplatné a prémiové témy WordPress. Našou najobľúbenejšou a najlepšou témou všetkých čias je téma Total WordPress, ktorá v tejto chvíli už prekonala 24 500 predajov pri zachovaní a 5 hviezdičiek a konzistentné aktualizácie.


Téma Total WordPress je veľmi univerzálna a v priebehu rokov sme ju videli, ako sa dobre používa. Mnoho našich zákazníkov si pomocou tejto témy vytvorilo skutočne úžasné webové stránky a cítili sme sa, že je čas zdieľať niektoré z týchto stránok s vami ako inšpiráciu a tiež tak môžete vidieť, čo je téma schopná. Toto je len veľmi málo vybraných stránok z mnohých miest, ktoré sme si postupne zaregistrovali, ale existuje oveľa viac úžasných stránok vytvorených pomocou programu Total. Ak máte zabudovaný, prosím, podeľte sa o komentáre nižšie! Ak ste ešte nepoužili našu tému, nezabudnite si pozrieť naše živé ukážky a kúpiť si túto tému ešte dnes.

Aplikácie pre sociálne siete

Aplikácie pre sociálne siete: Téma WordPress

Vedeli ste, že program Total pracuje úžasne s populárnym doplnkom Flow-Flow pre sociálny prúd WordPress (skutočne najlepším doplnkom pre sociálne médiá, ktorý si peniaze môžu kúpiť)? Títo dvaja spolupracujú tak dobre, že Vyzerá úžasne (tvorcovia Flow-Flow) sa rozhodli používať Total pre živé ukážky Flow-Flow! Aké úžasné je to?

Havajská univerzita

Havajská univerzita: Téma celkom WordPress

Havajská univerzita bola založená v roku 1907 a skladá sa z 10 univerzít v celom ostrovnom štáte so zameraním na výskum a udržateľnosť. Táto malebná vysoká škola, ktorá ponúka rôzne stupne vzdelania, postgraduálne a doktorandské vzdelanie, sa môže pochváliť malými triedami a pozoruhodnými absolventmi, napríklad rodičmi bývalého prezidenta Obamu..

klenutá

Sprung: Total WordPress Theme

Aj keď je web madebysprung.com pomerne jednoduchou implementáciou témy Total, zaradili sme ju medzi najvyššie, pretože ide o spoločnosť vlastnenú spoločnosťou Clay Johnston, ktorá je jedným z našich najlepších zákazníkov v oblasti Total s tonami a tonami nákupov. Sprung vytvoril mnoho úžasných webových stránok pomocou aplikácie Total a dôrazne odporúčame ich služby.

Actian Data Management

Actian: Total WordPress Theme

Actian je hybridná spoločnosť pre správu a integráciu dát, ktorá ponúka dátové služby pre finančný, zdravotnícky, softvérový a softvérový priemysel a ropný a plynárenský priemysel. Veľké mená ako Citi bank, Bloomberg, FICO, HSBC, Intuit a mnoho ďalších sa spolieha na správu a analýzu svojich údajov od spoločnosti Actian..

Konečný člen

Ultimate Member: Total WordPress Theme

Ultimate Member je úžasný doplnok WordPress, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť online komunitu zadarmo! Doplnok je vybavený úžasnými funkciami a môžete si kúpiť rozšírenia, aby ste ich ešte vylepšili!

WPPronto

WP Pronto: Téma celkom WordPress

WPPronto je hostingová spoločnosť, ktorá sa zameriava na webové stránky so systémom WordPress. V roku 2009 uviedli na trh pôvodnú sieť CDN pre WordPress a vysokovýkonný hosting. Teraz pod názvom WPPronto ponúkajú pokročilý hosting WP s integrovaným cloudom CloudFlare CDN a zrýchlením Railgun.

Brave Whale

statočné-veľryba

Brave Whale je webová a marketingová agentúra. Tému Total nepoužili iba na svojich webových stránkach, ale používajú ju aj pre mnohých svojich klientov na vytváranie krásnych webov. Bolo nám potešením spolupracovať s generálnym riaditeľom Brave Whale (Mark) pri mnohých príležitostiach, pretože mu veľmi pomohol pri hlásení chýb tém a navrhovaní zlepšení a dodatkov k aktualizáciám témy celkom. Brave Whale navyše ponúka jedinečnú „Celková služba nastavenia témy„Ak hľadáte tému, ale nemáte čas ani odborné znalosti, aby ste mohli začať sami.

kavyamanoharan.com

kavyamanoharan: Total WordPress Theme

Krásne a elegantné portfólio online. Táto stránka skvele využíva funkciu Total Overlay Header na moderné zobrazenie médií pod hlavnou hlavičkou.

Jóga vo výstavbe

Jóga vo výstavbe: Téma celkom WordPress

Super čisté a minimálne vykonávanie témy Total. Hotel Yoga Under Construction sa nachádza v meste Groningen a ponúka lekcie jogy a pilates.

Systems4Knees

Systems4Knees: Téma celkom WordPress

Na stránke systems4knees.com si môžete kúpiť prémiové produkty na zmiernenie bolesti kolena. Používajú WooCommerce na predstavenie svojich produktov a zatiaľ čo súčasná verzia Total, ktorú používajú, je mierne zastaraná, ale stránka vyzerá fantasticky!

Za očakávaniami

Beyond Očakávania: Total WordPress Theme

Beyond Očakávania je spoločnosť pre plánovanie udalostí a svadieb so sídlom v Surrey a na juhovýchode. Zameriavajú sa na vytváranie elegantných a štýlových vzorov pre oslavy, svadby a korporácie.

SimplyConfirm

Jednoducho potvrďte: Total WordPress Theme

Simply Confirm je zjednotená správa podniku a bezpečná komunikačná aplikácia, ktorá pomáha tímom lepšie spolupracovať. Súčasťou produktu je softvér na zapojenie zamestnancov (sledujte zapojenie zamestnancov v reálnom čase), inteligentný správca úloh na správu úloh vo vašej firme, zabezpečený chat, takže okamžitú správu vo vašej spoločnosti, šifrované cloudové úložisko na ukladanie, správu a zdieľanie súborov v rámci svojho tímu – a oveľa viac!

Sleep Baby Love

Sleep Baby Love: Total WordPress Téma

Susie Parker, majiteľka Sleep Baby Love, je držiteľom certifikátu „Family Sleep Institute“ a je vyškolená na pomoc rodinám, ktoré zápasia s rôznymi problémami spánku detí vo veku 0-5 rokov. Ona ponúka rôzne konzultačné služby a online kurzy, ktoré vám pomôžu von.

Metropolitní veterinárni spolupracovníci

Metro Vets: Total WordPress Theme

Metropolitné veterinárne asociácie sa nachádzajú v Valley Forge v Pensylvánii a ponúkajú celoročné pohotovostné služby pre veterinárne lekárstvo, chirurgický zákrok a kritickú starostlivosť o domáce zvieratá..

Jennifer Meyeringová

Jennifer Mayering: Téma celkom WordPress

Jennifer prevádzkuje úžasný blog, v ktorom zdieľa recepty, kutily, remeslá, sprievodcov fitness a všeobecné tipy na životný štýl. Tému Total použila veľmi jedinečným spôsobom s množstvom vlastných rozložení muriva, vlastných formulárov a prispôsobeného mega ponuky..

Palmy Golden Village

Golden Village Palms: Total WordPress Theme

Pekne vytvorená webová stránka pre RV Resort Golden Village Palms v Hemet v Kalifornii. Posaďte sa vo svojom vlastnom priestrannom mieste s úplným zapojením, ponorte sa do niektorého z 3 vonkajších bazénov alebo sa vydajte na hojdačku na ihriskách s futbalovými kurtmi, vyskúšajte posilňovňu, stolný stôl, práčovňu a ďalšie!

Webgrowth

Web Growth Agency: Total WordPress Theme

Webgrowth má korene v prichádzajúcom marketingu a pomáhajú korporátnym klientom od roku 2006. Ponúkajú kurzy digitálneho marketingu, ktoré v súčasnosti zahŕňajú osemtýždňový online kurz „Nadácie“ a „Pokročilý“ jednoročný online kurz..

Zelené normy

Zelené štandardy: Total WordPress Theme

Green Standards pomáha spoločnosti správne zlikvidovať prebytočný kancelársky nábytok a vybavenie v USA a Kanade. Poskytujú stratégie darcovstva, ďalšieho predaja a recyklácie s cieľom maximalizovať regeneráciu majetku, zefektívniť darcovstvo v komunite a pomáhajú eliminovať odpad.

Spoon & Stable

Spoon & Stable: Total WordPress Theme

Spoon and Stable je reštaurácia, ktorá sa nachádza v bývalom koni v 20. rokoch 20. storočia v Minneapolise v Minnesote. Jedlo je zamerané na sezónnosť Stredozápadu a je inšpirované francúzskym šéfkuchárom.

AliS Módny dizajn

Alis Fashion: Total WordPress Téma

Alis Fashion bola súčasťou rôznych svadobných zdrojov pre nevesty. Špecializujú sa na rôzne potreby oblečenia pre svadby, ako aj na vysoko kvalitné svadobné úpravy, na mieru pre pánske oblečenie a ďalšie!

Masterstudio

Master Studio: Total WordPress Theme

Masterstudio ponúka služby webdizajnu. V súčasnosti majú na svojich stránkach dve rôzne ceny (170 dolárov za štandardný balík a 240 dolárov za celý balík). Ich webová stránka vyzerá úžasne a rovnako funguje ich klient, takže ich nezabudnite skontrolovať.

Mobkii

mobkii: Téma celkom WordPress

Mobkii je webová / grafická agentúra zaoberajúca sa návrhom a aplikáciou so sídlom v Mexiku. Na ich webových stránkach sa zobrazuje veľmi čistá a elegantná implementácia témy Total WordPress. Ak hľadáte pomoc so svojím webom a hlavným jazykom je španielčina, mali by ste im poslať správu, aby zistili, či vám môžu pomôcť..

moula

Moula: Total WordPress Theme

Moula je pravdepodobne jednou z našich obľúbených implementácií témy Total kvôli jej mimoriadne čistému dizajnu a pokročilým úpravám, ktoré vykonal webový vývojár. V spoločnosti Moula môžete požiadať o podnikateľský úver až do výšky 250 000 dolárov!

Denny Karchner

Karchner Western Art: Total WordPress Theme

Denny Karchner je úžasný umelec a jeho webovú stránku vytvorila jeho dcéra pointeradvertising.com pomocou témy Total. Nielenže je skvelým umelcom, ale vývojár Lindsay Michael z PointerAdvertising je jedným z našich najdrahších zákazníkov! Kúpila veľa kópií témy Total a vytvorila s ňou niekoľko úžasných webových stránok. Ak hľadáte nejakú ďalšiu pomoc so svojím webom alebo by ste chceli vlastný web zostavený s programom Total, nezabudnite sa pozrieť na jej web.

Mali sme tiež to šťastie, že sme dostali tlač od Dennyho Karchnera ako darček, ktorý bol zarámovaný a obesený v kancelárii – vďaka!

Elit Academy

Elit Academy: Total WordPress Theme

Veľmi úhľadný a moderný firemný príklad témy Total WordPress v akcii, nemusíte robiť veľa, aby ste vytvorili jedinečný web, ktorý zodpovedá vašej značke a sprostredkuje vašu správu.

Hovorí, že áno

Hovorí, že áno: Total WordPress Theme

Získajte tipy, ktoré vám pomôžu začať podnikať, rozvíjať vaše sociálne médiá, tipy na osobný rozvoj a ďalšie! Je čas začať podnikať cestu a ona hovorí, že áno, pomôže vám to ísť!

Nechtové šperky Bling

Nechtové šperky Bling: Téma celkom WordPress

Nail Jewelry Bling je webová stránka elektronického obchodu, kde si môžete kúpiť malú dávku lakov na nechty, šablóny a ďalšie nástroje na vytváranie hodných manikúr na Instagrame. Tento roztomilý obchod používa celkom pre celý svoj obchod, blog a vlastné objednávky. Je to vynikajúci príklad toho, ako dostať svoju firmu na internet.

Káva Marley

Káva Marley: Téma celkom WordPress

Marley Coffee založil Rohan Marley (jeden zo synov Boba Marleyho), keď kúpil 52-akrovú farmu na Jamajke, aby pestoval udržateľnú, ekologickú a chutnú kávu. Celkovo to bolo skvelé riešenie, pretože vďaka vstavaným jazdcom, farebným variantom, typografickým úpravám a podpore WooCommerce bolo pre Marley Coffee jednoduché pripraviť krásnu webovú stránku a spustiť ju okamžite..

eStore Coaching

eStore Coaching: Total WordPress Theme

eStore Coaching je tu, aby vám pomohol vybudovať vaše obchodné podnikanie s 3 obchodnými piliermi, 30 dňovou výzvou a ďalšími. Títo odborníci si vybrali Total, pretože vedia, že v centre každého úspešného online obchodu je kvalitná webová stránka (a Total je skutočne jedným z najlepších).

Laurel Celá rastlina Organics

Laurel: Total WordPress Theme

Laurel používa celé rastlinné organické látky na vytváranie kvalitných produktov starostlivosti o pleť pre všetky vekové kategórie. Používajú iba najkvalitnejšie ingrediencie, takže samozrejme chceli, aby ich webová stránka vytvorila najlepšiu tému WordPress. S programom Total dokázali vytvoriť čistý a minimálny internetový obchod, ktorý posilňuje čistotu a kvalitu svojich výrobkov.

raj Vrtuľníky

Paradise Helicopters: Total WordPress Theme

Paradise Helicopters ponúka výlety a jeden z láskavých zážitkov na Havajských ostrovoch. Návštevníci si môžu vyskúšať živé zábery z predchádzajúcich zájazdov helikoptérami a balíčky kníh, a to všetko z ohromujúceho vlastného webu, ktorý bol založený na téme Total WordPress. Ak rozloženie webovej stránky nevzdvihne dych, prekrásne scénické videá sa objavia.

Good & Co

Good.co: Total WordPress Theme

Good.co je sieť, ktorá spája profesionálov s pracoviskami. Mali ste odpovedať na niekoľko otázok, aby ste našli svoje hlavné silné stránky, a potom vám pomôžu spojiť vás s dobrými spoločnosťami pre vašu úroveň kvalifikácie. Odviedli sme skvelú prácu s používaním aplikácie Total na zobrazenie a vysvetlenie svojej aplikácie, ako aj tímu a vedy, ktorá za nimi stojí.

Fúzia pilates

Pilates Fusion: Total WordPress Theme

Pilates Fusion je licencované školiace štúdio pre Stott Pilates, čo je skvelý spôsob, ako zlepšiť dýchanie, držanie tela, trávenie, hustotu kostí, vytrvalosť a celkovú pohodu. Celkom použili na vytvorenie krásneho webu na predstavenie svojich tried, polohy, skutočných svedectiev klientov, blogu a dokonca iba oblasti členov.

Frames Now

Frames Now: Total WordPress Theme

Frames Now je vynikajúcim príkladom aplikácie Total použitej na vytvorenie internetového obchodu. Používali WooCommerce na predaj svojich vlastných snímok a mnohých ďalších vstavaných možností Total (napríklad portfólio, vlastné animácie, sociálne odkazy, vlastný blog a ďalšie).

Rolling Storm

Rolling Storm: Total WordPress Theme

Rolling Storm je osobný blog Jasona, ktorý počas života zdôrazňuje zmes krásnej fotografie, kultúrnych odkazov, chutného jedla a zaujímavých postáv. Zobral celkom a vytvoril jeden z najúžasnejších denníkov na webe (vážne – akonáhle začnete čítať, idete s ním do mesta, aby ste sa s ním mohli stretnúť).

Celoživotné chudnutie: 60-dňová výzva

Celoživotná 60 dňová výzva: Téma celkom WordPress

Life Time je jedno z najlepších fitness centier v USA a Kanade, ktoré sa môže pochváliť fantastickými vymoženosťami, ako sú kúpele, salóny, tenis, olympijské bazény (plus vodný park, ako sú vonkajšie zariadenia), odborníci na výživu a úžasné osobné tréneri. Ponúkajú tiež exkluzívne online programy bez tiaže, ako je 60-dňová výzva, a používajú tému Total na zdieľanie správ, receptov a iných zdrojov so svojimi členmi..

Barrio Restaurant & Tequila Bar

Barrio: Total WordPress Theme

Barrio je kuchyňa v latinskom štýle a bar tequila, ktorý používa Total na riadenie svojej online prítomnosti. Pridali galérie, umiestnenia, ponuky, rezervácie, stravovanie a sociálne prepojenia, všetky pomocou vstavaných modulov Total building building..

Vista Outdoor

Vista Outdoor: Total WordPress Téma

Vista Outdoor je verejne obchodovaný dizajnér, výrobca a predajca špičkových produktov pre šport a rekreáciu v prírode. So sídlom vo Farmingtone v Utahu spolupracujú s mnohými ďalšími značkami ako Bushnell, Weaver, Champion, Camelbak a Redfield. Vista sa rozhodne zdieľať všetky svoje novinky, informácie o SEC, komunitné informačné programy a ďalšie prostredníctvom svojich úžasných vlastných webových stránok vytvorených s témou Total WordPress..

Punch Pizza

Punch: Total WordPress Theme

Punch Pizza (domov nejakej chutne vyzerajúcej autentickej neapolskej pizze vo veľkom štáte Minnesota) dôveruje celkom za ich stránku zamestnania. Môžete si vyskúšať svoje vlastné posúvače, otvorené pozície, schému kariérneho postupu a ďalšie, všetko postavené na súčte (plus, ak ste na trhu, môžete sa dokonca uchádzať o prácu).

Celoživotné vzdelávanie: Jadro 3

Životnosť Core3: Téma celkom WordPress

Život (ako sme už spomenuli) je jedným z premiérových fitnescentier v Severnej Amerike a pre svoj tréningový program Core 3 si vybrali celkom. Celkom použili na vytvorenie úžasných vstupných stránok pre svoje vzdelávacie programy s prekrásnym pozadím v celej šírke, vlastnou typografiou, vlastným blogom a ďalšími.

Gavin Kaysen

Gavin Kaysen: Téma celkom WordPress

Zoznámte sa s Gavinom Kaysenom – oceneným šéfkuchárom, ktorý má na starosti gurmánske reštaurácie. Vedie tím USA v medzinárodnej kuchárskej súťaži Bocuse d’Or a je semifinalistom ceny James New Bear Foundation za najlepšiu novú reštauráciu..

Kendall Commercial

Kendall Commercial: Téma celkom WordPress

Kendall Commercial je miestna obchodná realitná spoločnosť v partnerských mestách Minneapolis – Saint Paul. Využili všetky výhody ľahkých modulov Total Builder, prispôsobiteľného päty, podpory kontaktného formulára a vlastného príspevku portfólia.

Mazin

Mazina: Téma celkom WordPress

Mazina je spoločnosť produkujúca fotoalbumy, ktorá využíva inovatívne technológie FlexBind na vytváranie lepších albumov na prezentáciu svojich fotografií. Táto rodinná firma si vybrala celkom na propagáciu svojich produktov a rozrástla svoje podnikanie na internete.

muvee

muve: Téma celkom WordPress

Muve je spoločnosť zaoberajúca sa riadením zdravotnej starostlivosti, ktorá sa zameriava na potreby pacientov s náhradou kĺbov. Pracujú s chirurgmi, zdravotníckymi zariadeniami a pacientmi na zefektívnení a optimalizácii celého procesu. Keďže sa zameriavajú na to, aby pacientom ponúkali čo najlepšie, na svoje webové stránky používajú silnú tému Total.

Abdo Zoom

Abdozoom: Total WordPress Theme

Abdo Zoom je online zdroj pre deti, ktoré sa učia čítať pedagógov, ktorí ich učia. Toto je vysoko prispôsobená verzia témy Total WordPress a je vynikajúcim príkladom toho, čo môže talentovaný vývojár urobiť s trochou vlastného kódu (kontrola týchto vlastných kariet).

A to je len hŕstka úžasných webových stránok používajúcich tému Total WordPress! Vytvorili ste úžasný web s našou témou, ktorá nie je na zozname? Zanechajte odkaz v komentároch nižšie. Radi by sme ich videli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me