Predaj, kupóny a ponuky WordPress v deň práce 2019

Predaj, kupóny a ponuky na WordPress

Je víkend práce! Pondelok je tu oficiálnym sviatkom tu v USA, čo znamená, že zatiaľ čo väčšina ľudí má vypnuté 3 (alebo 4, ak máte veľké šťastie) deň víkendu, dizajnéri WordPressu môžu chytiť úžasné ponuky predaja WordPress Labor Day za najlepší hosting WordPress. , motívy, doplnky a ďalšie.


Bez ohľadu na to, kde na svete ste, stále si môžete tieto úžasné kupóny, ponuky a propagačné akcie WordPress užiť. Popadnite chladný nápoj (a vašu peňaženku) a vykopajte sladký deň predaja WordPress alebo dva!

Najlepšie WordPress ponuky pracovných dní pre témy, hosting a ďalšie

Hostingové plány spoločnosti Bluehost 2,95 dolárov

Ušetrite viac ako 60%, keď sa zaregistrujete do nového zdieľaného plánu hostenia za pouhých 2,95 dolárov / mesiac v spoločnosti Bluehost počas propagácie v škole. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

2,95 dolárov Hosting od spoločnosti Bluehost

Ponuky kreatívneho trhu

Vedeli ste, že na Creative Market sú v predaji stovky položiek (motívy, doplnky, fotografie, ikony, grafika a ďalšie)? Choďte to skontrolovať! Nie je potrebný žiadny kód. Ak chcete zobraziť dátum ukončenia, pozrite si každú ponuku.

Uložiť na kreatívnom trhu

GeoDirectory 40% zľava na členstvo

Získajte 40% zľavu na nákup členstva v GeoDirectory (ktorý zahŕňa všetky témy, produkty, aktualizácie a prémiovú podporu) s kódom LABORDAY19. Ponuka končí 2. septembra 2019.

Ušetrite 40% na doplnku GeoDirectory

iThemes 2-for-1

Získajte pluginy iThemes Security Pro a BackupBuddy za jednu nízku cenu počas ich dohody 2 na 1! Ušetrite 50% pri zakúpení tohto balíka doplnkov, nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 50% na iThemes

OptinMonster zľava 50%

Noví zákazníci môžu ušetriť 50% na plánoch OptinMonster na vytváranie vlastných formulárov optin a popup, ktoré prevádzajú. je tu nie je potrebný žiadny kód – stačí navštíviť web OptinMonster a použiť výzvu v hornej časti obrazovky. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 50% na OptinMonster

MonsterInsights zľava 50%

Použite kód INTRO50 aby ste zobrali 50% na nákup MonsterInsights – jedného z najúčinnejších nástrojov SEO a analytických nástrojov pre WordPress. Konajte rýchlo, táto ponuka čoskoro končí.

Ušetrite 50% na stránkach MonsterInsights

EnviraGallery Zľava 20%

Ušetrite 20% doplnku EnviraGallery pre WordPress a začnite na svojich stránkach budovať lepšie obrázkové galérie a portfóliá. Stačí použiť kód SUMMER20 pri pokladni. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 20% na EnviraGallery

Soliloquy zľava 20%

Použite kód SUMMER20 pri pokladni, aby ste zobrali 20% zľavu na nákup jazdca WordPress responzívneho spoločnosti Soliloquy. Táto ponuka sa čoskoro skončí, takže si ju získajte, kým môžete.

Ušetrite 20% na Soliloquy

WPForms 50% zľava

Momentálne môžete použiť kód SAVE50 ušetríte 50% pri nákupe WPForms, jedného z najpokročilejších doplnkov WordPress pre vývojárov formulárov na trhu. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 50% na WPForms

WarfarePlugins zľava 30%

Ušetrite 30% na každom nákupe na serveri WarfarePlugins pomocou kódu LABORDAY2019 – vrátane ich populárneho (a výkonného) doplnku Social Warfare! Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 30% na WarfarePlugins

SiteGround – zľava až 77%

Ušetrite až 77% na zdieľanom, spravovanom WordPress, optimalizovanom WooCommerce alebo hostovaní prostredníctvom cloudu z lokality SiteGround. Nie je potrebný žiadny kód, ale táto ponuka sa čoskoro skončí. Kliknutím na odkaz môžete tieto ponuky uchopiť, zatiaľ čo môžete!

Ušetrite 77% na stránkach

Templatická zľava 10%

Zľava 10% na objednávku ľubovoľného prémiového motívu WordPress na Templatic, nie je potrebný žiadny kód. Ak chcete odomknúť zľavu, zadajte svoj e-mail. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 10% na Templatic

Themetrust 30% zľava

Ušetrite 30% na krásnych témach WordPress od spoločnosti Themetrust. Získajte akékoľvek z ich elegantných a profesionálnych tém s kódom iba 40 dolárov SUMMER30. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite 30% pri Themetrust

WPZoom Uložiť na všetky témy

Ušetrite až 200 dolárov a získajte balík WPZoom so všetkými témami (ktorý obsahuje 38+ prémiových tém WordPress a PSD) – od pouhých 99 dolárov. Nie je potrebný žiadny kód. Ponuka končí čoskoro.

Ušetrite až 200 dolárov na balík WPZoom All Themes Package

Zmeškali sme výpredaj pracovného dňa WordPress?

Chýba nám víkendový obchod vo vašom obchode? Alebo ste našli deň predaja WordPress Labor Day? Keď budeme narážať na nové ponuky, aktualizujeme náš záznam. Zanechajte nám komentár a čo najskôr dostaneme nové ponuky! Šťastný deň práce!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map