Rozhovor s témami J.R. Farra z MOJO

Ak nie ste hlavou Mojo Themes, je čas, aby ste to urobili. Sú jedným z najlepších miest na trhu, kde sa dajú kúpiť témy WordPress. V priemysle sú stále relatívne nové, ale určite rastú. Mali sme to potešenie, aby sme sa spoluvlastníkom J.R. Farrom zodpovedali na niektoré otázky, ktoré si určite chcete prečítať.!


1. Kedy a ako bol MojoThemes vytvorený?

Ja a Brady sme začali v roku 2009 položiť základy na vybudovanie nášho trhu Buy & Sell. Po mesiacoch tvrdej práce sme v marci 2010 konečne spustili obrovskú súťaž s názvom March Padness a otvorili sme dvere IBA predajcom. Než sme mohli otvoriť trh, potrebovali sme si vybudovať našu knižnicu tém. Po mesiaci nahratia niektorých úžasných položiek sme my otvoril trh pre kupujúcich v apríli 2010. Od uvedenia na trh sme každý mesiac rástli rýchlym tempom a od tohto momentu sme práve prešli 100 000 položiek a majú viac ako 50 000 používateľov..

Od začiatku sme obaja chceli, aby bol trh postavený na vrchole WordPress nielen preto, že milujeme WordPress, ale chceli sme ostatným ukázať silu za WordPress. Keďže sa trh rozrástol o viac položiek, viac používateľov atď., Zrejme sme museli ohýbať WordPress podľa našej vôle. Momentálne sme na trhu s verziou 3.0. Najnovšia verzia napája témy MOJO aj kód MOJO na rovnakej kódovej základni.

Mojo Themes

2. Koľko ľudí v súčasnosti pracuje v Mojo Themes?

Tím v súčasnosti pozostáva zo 7 z nás. Myself and Brady ako zakladatelia, 3 vývojári, 1 dizajnér a náš tím podpory.

3. Viem, že Mojo Themes beží na WordPress. Ako to pre vás vyšlo? Myslíte si, že je to najlepšie riešenie pre váš obchod?

Je to určite najlepšie riešenie, to však neznamená, že sme nemali spravodlivý podiel na problémoch s jeho využívaním. Najväčší doteraz boli problémy s rýchlosťou a výkonom. Pretože WordPress je taká náročná na databázy, spúšťanie dopytov rýchlosťou, ktorú sme nepracovali. S najnovšou verziou (v3) trhu sme prestavali trh tak, aby fungoval podobne ako prevádzka WordPress.com. Veci, ako je naše nové nastavenie HyperDB, ukladanie do vyrovnávacej pamäte na front-end a back-end aplikácie a samozrejme uistenie, že používame správne dotazy na zvýšenie rýchlosti.

4. Poznáte všetkých autorov tém, ktorí sa spoliehajú na Mojo Themes ako svoj hlavný zdroj príjmu?

Áno a v rovnakej poznámke má veľa predajcov plné tímy viac ako len tých, ktorí podporujú ich výrobky.

5. Všimli sme si, že pracujete na novom webe. Akékoľvek tajné pokukovanie?

Áno! To sa vlastne práve začalo. Je to 2. trh, ktorý bol pridaný do siete Mojoness. Náš nový trh, MOJO-Code.com, je náš nový Nákup a predaj trhu prémiového kódu. Môžete predávať alebo kupovať doplnky WordPress, rozšírenia Magento, skripty PHP, Java, CSS atď. Práve sa spustilo, ale sme nadšení, na čo tento trh už smeruje a aké príležitosti prináša existujúcej komunite MOJO..

Mojo kód

6. Koľko položiek sa odosiela mesačne do vášho obchodu a v priemere aké percento je akceptovaných?

Áno, každý mesiac prechádzajú stovky nahrávok a povedal by som, že v priemere bude schválených iba asi 10 – 15%. Väčšine položiek sa zamietne viackrát, ako sa schvália, pretože naše požiadavky na nahrávanie sa sprísnili. Napríklad nahrané témy WordPress sa posudzujú na základe troch častí. Položky musia mať dôkladnú dokumentáciu. Dizajn musí zodpovedať štandardu. Kód sa skontroluje odovzdaním témy na testovaciu inštaláciu WordPress. Spustili sme ich pomocou funkcie Theme Check, WP Debug a zabezpečili sme, aby sa v našom nastavení správne nainštalovala.

7. Existuje veľa obchodov s témami, čo vás odlišuje?

Skvelá otázka a to je presne to. Nie sme obchod s témami, kde iba predávame a podporujeme svoje vlastné produkty. Sme trh, ktorý umožňuje návrhárom tém a vývojárom predávať svoju prácu na našom trhu.

Zameriavame sa každý deň na to, ako môžeme zlepšiť trh, zvýšiť návštevnosť a väčšiu hodnotu pre našich predajcov, aby sme zarobili viac a viac peňazí..

8. Máte nejaké tipy / rady pre ostatných ľudí, ktorí chcú otvoriť svoj vlastný obchod s témami?

Ak sa chystáte otvoriť svoj vlastný obchod s témami, vážne by som si sadol a zvážil, čo sa skutočne týka. Myslím si, že väčšina dizajnérov tém si myslí, že všetko, čo trh prináša, je premávka a marketing k ich položkám, ale existuje veľa ďalších vecí, ktoré poskytujeme hodnotu. Napríklad väčšina nemyslí na to, akú platformu použijú na uľahčenie procesu predaja a procesu digitálneho doručovania. A čo poplatky za spracovanie karty? Poplatky za kompenzáciu? Sledujte denníky zmien tém? A čo fórum podpory? MOJO Themes to všetko zvládne a ešte oveľa viac. Viac o predaji na MOJO sa dozviete tu.

Navyše, v MOJO Themes, naši pracovníci podpory riešia zákazníkov tým, že im pomáhajú s jednoduchými otázkami týkajúcimi sa položiek predávajúcich napríklad „Ako môžem nainštalovať túto tému?“, „Kde nájdem dokumentáciu?“, „Ako nastavím toto menu, toto portfólio, moje obrázky sa nenačítajú atď.? “ Pomáhame filtrovať jednoduché otázky a odpovedať na ne, aby sa predajcovia mohli sústrediť na výrobu úžasných produktov!

9. Akékoľvek ďalšie myšlienky alebo veci, ktoré chcete spomenúť?

Pokračujte tu v dobrej práci a tlačte na skvelý obsah a úžasné témy! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map