Rozhovor s ThemeFuse WordPress Theme Store

1. Kedy a ako bola téma ThemeFuse vytvorená?

Themefuse sme začali takmer pred 2 a pol rokmi, keď bolo tematické odvetvie WordPress veľmi odlišné miesto. Vtedy sme nemali vlastný obchod s témami WordPress, ale naše témy sme uverejňovali iba na špecializovaných trhoch, ako je napríklad Themeforest. Tam sa nám darilo veľmi dobre, ale vždy sme cítili, že chceme viac – svoje vlastné miesto, kde by sme mohli skutočne vyjadriť svoju kreativitu. Spustili sme teda vlastný obchod Themefuse.com.


Navštívte ThemeFuse

2. Koľko ľudí v súčasnosti pracuje na ThemeFuse?

Náš tím má v súčasnosti 12 členov, čo sa môže javiť ako dosť veľké na spustenie, ale snažíme sa udržať tento počet čo najmenší. Nechceme rásť náš tím iba kvôli filozofii „väčší je lepší“. Cítime, že niekedy je správne udržať tím dosť malý. Najímame ľudí iba vtedy, keď to situácia skutočne chváli, a my sme radi, že v menších tímoch sa každý cíti ako jedna veľká rodina.

3. Beží Themefuse skutočne na WordPress? Prečo áno alebo prečo nie?

Áno, samozrejme, na naše webové stránky používame WordPress. Výborne sa hodí pre všetko, čo potrebujeme, a to je to, čo vieme najlepšie. To bola pre nás jasná voľba. Navyše stále viac a viac webových stránok zo všetkých odvetví (nielen z blogov) začína používať WordPress ako svoju základňu, čo z neho robí najpoužívanejší redakčný systém – to znamená, že existuje veľa zabezpečenia, funkcií a rozšíriteľnosti WordPress.

4. Aké sú vaše tri najpredávanejšie témy?

Tri najpredávanejšie témy pre nás sú:

1. Welcome Inn, téma WP pre hotely, motely alebo penzióny

Vitajte v hoteli Inn

2. Medica, šablóna pre lekárov, zubárov a zdravotnícky personál

Téma Medica WordPress

3. Envision, téma WordPress pre podniky, podniky, začínajúce podniky na internete.

Pozvánka na tému WordPress

5. Do WordPressu sa neustále pridávajú nové funkcie. Snažíte sa vždy integrovať nové funkcie do svojich tém, uveďte príklad?

Vždy sa snažíme aktualizovať naše témy na najnovšiu verziu WordPress čo najskôr, takže naše témy okamžite podporia nové funkcie Automatické prináša vždy, keď niečo pridajú. Tiež, keď hovoríme o nových funkciách, ktoré vznikajú v priemysle WordPress alebo webovom dizajne všeobecne, ako napríklad Shortcodes alebo Responsive WD, radi by sme ich do našich tém pridali veľmi rýchlo, ale iba vtedy, ak im to skutočne prinesie hodnotu. Zvyčajne sa snažíme analyzovať tento nápad skôr, ako skočíme hlavu do dôležitého vývojového cyklu. Príliš rýchle pridanie funkcií znamená, že trávite veľa času prácou na veciach, ktoré sa zatiaľ nepreukázali ako skutočne oplatiteľné, po počiatočnom humbuse, pretože ich používatelia z dlhodobého hľadiska nebudú využívať..

6. Čo ďalej? Akékoľvek tajné vrcholy, ktoré môžete dať našim čitateľom?

Momentálne pracujeme na funkcii členstva v klube pre náš obchod s témami, vďaka čomu budú naši stáli klienti veľmi spokojní, čo im umožní platiť iba pár dolárov mesačne za plný prístup do našej knižnice tém. Táto aktualizácia našej webovej stránky prinesie aj veľa nových skvelých funkcií pre našich používateľov – či už ide o klientov, pridružené spoločnosti alebo iba návštevníkov. Už čoskoro!

Ďalej, najbližšie vydanie je naša najkomplexnejšia téma k dnešnému dňu – HomeQuest Real Estate. Táto téma bola navrhnutá špeciálne pre realitný priemysel s množstvom skvelých funkcií, vďaka ktorým bude život realitných kancelárií pri propagácii ich nehnuteľností veľmi jednoduchý. Skutočne veríme, že tento typ projektu s funkciami a možnosťami, ktoré pečieme, nebol doteraz vykonaný v priemysle tém WordPress. Áno, je to naozaj také dobré … [Na Dribbble vidíte nejaké tajné vrcholy]

Náhľad nehnuteľností

7. Existuje veľa obchodov s témami, čo vás odlišuje a prečo by si ľudia mali zvoliť váš motív pred ostatnými?

Themefuse je o originálnych dizajnoch a nápadoch. Napríklad, pokúsime sa pokryť špecializované šablóny ako hotely, Kaviarne, lekársky, Športové časopisy alebo Advokátske kancelárie motívy namiesto toho, aby robili rovnaké všeobecné šablóny, ktoré vidíte na mnohých konkurenčných obchodoch.

Problém so všeobecnými témami je v tom, že hoci sú silné a všestranné, na prvý pohľad nepritiahnu kupujúcich, pretože nevyzerajú nič ako to, čo klient chce alebo očakáva. Keď sa však ľudia pozerajú na naše špecializované témy, už tam uvidia svoju budúcu webovú stránku, pretože naše šablóny sú navrhnuté a vyvinuté pre presné potreby zákazníkov v tomto odvetví..

8. Máte nejaké tipy / rady pre ostatných ľudí, ktorí chcú otvoriť svoj vlastný obchod s témami?

Áno, iba jeden: NECHTE. Žartovné stranou, toto odvetvie sa preplňuje naozaj rýchlo a ak nemáte nadšenie a vedomosti na vytvorenie niečoho, čo zanechá všetky ostatné tematické obchody v prachu, potom to pravdepodobne nestojí za to..

9. Akékoľvek ďalšie myšlienky alebo veci, ktoré chcete spomenúť?

Chcel som len pozdraviť čitateľov a fanúšikov WPExplorer. Používajte WordPress, chlapci! na zdravie!

Vyskúšajte ThemeFuse

Ak ste ešte nenavštívili ich stránky, možno budete chcieť prejsť na Themefuse a pozrieť si všetky skvelé témy, ktoré ponúkajú, kto vie, možno nájdete svoju „vysnívanú tému“. Užite si to!

Themefuse

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me