Trendy WordPress a webdizajnu v roku 2016, aby ste boli nadšení

Trendy WordPress A Web Design 2016

Webový dizajn sa neustále vyvíja a to platí najmä pre WordPress. WordPress sa tak prirodzene stal zdrojom trendov webdizajnu, pretože stále viac a viac webu využíva populárny a ľahko použiteľný rámec..


V tomto príspevku sa dostaneme k tomu, čo si myslíme, že bude (aj naďalej) najväčším trendom v oblasti WordPress a webdizajnu v roku 2016. Mnohé z nich ste už pravdepodobne videli predtým, ale bez ďalších okolkov sa zapíšeme!

Dizajn materiálu

Dizajn materiálu

Určite ste už počuli o Material Design. Google to uviedol štandardizovaný dizajn koncept v poslednej dobe a je to určite trend, aby ste sa v priebehu roka sledovali. Čo presne to je Dizajn materiálu? Je to vlastná sada odporúčaných farieb, ikon, typografia, používateľské rozhranie, rozloženia, navigácia, mriežky, zoznamy, posuvníky, tlačidlá, ponuky, karty, popisy, načítanie obrázkov, posúvanie, gestá a mnoho ďalšieho..

(Takmer) plochý dizajn a rozloženie mriežky

Dvoma najväčšími výrobkami z oblasti materiálového dizajnu sú pokračovanie plochých webových dizajnov s pridaným stočením tieňov, ktoré vytvárajú rozmer, a ľahko čitateľné rozloženie mriežky. Material Design je skutočne zameraný na čitateľnosť pre vašich návštevníkov a jeho vynikajúci príklad nájdete v blogu o dizajne vzácnych materiálov..

Téma vzácneho dizajnu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Táto téma využíva veľa nie všetkých odporúčaní od spoločnosti Google. Štandardné predvolené farby, jednoduché tiene, krásne malé gombíky, popisné obrázky a ďalšie. Stačí sa len pozrieť na seba – určite sa zamilujete.

Snímky, ktoré majú vplyv

Fotografie a snímky

Ďalším veľkým trendom, ktorý je do istej miery prenosom z roku 2015, sú veľké snímky. Veľké v zmysle nárazu a skutočnej veľkosti. Obrázky hrdinov sú určite stále vecou a nájdete ich takmer v každej nezávislej agentúre alebo agentúre pre webový dizajn. Parallax je všade. A s toľkými novými a fantastickými zdrojmi bezplatných fotografií (napr Pixabay a Unsplash) nie je pochýb o tom, prečo sa k tomuto trendu pripojilo toľko ľudí.

Obrázky> Text

Obrázky sú dôležité. V mnohých situáciách nemá fotografia hodnotu len tisíc slov, robí slová úplne zbytočnými. A pre mnohé podniky fotografie majú zásadný význam pre ich online prítomnosť. Napríklad reštaurácie sa do značnej miery vždy spoliehali na fotografiu a vďaka trendu pôsobivých snímok sa webové stránky o potravinách stali väčšími, lepšími a chutnejšími. Stačí sa pozrieť na Plate.

Doska reštaurácia WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Táto tematická téma WordPress v reštaurácii využíva veľké a odvážne obrázky, ktoré sú ideálne na to, aby urobili vašu klientelu hladnou a pripravili sa na rezerváciu. Téma navyše plne reaguje, takže všetky tie krásne obrázky, ktoré pridáte, budú vyzerať skvele na každom zariadení.

Videá namiesto zdĺhavých príspevkov

Pridávanie videí do WordPress

Jediná vec lepšia ako pôsobivý obraz je video a sú všade. Videá sú skvelým spôsobom šou váš produkt v akcii predstaviť váš tím, k lepšiemu vysvetliť vaše služby alebo jednoducho povedať, čo chcete na svojom blogu povedať. Navyše je tu nová vlna vlogging témy, ktoré na mnohých trhoch klesali.

Moview Video WOrdPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Jednou z takýchto tém je Moview, ktorá uľahčuje zdieľanie vašich názorov, návodov a ďalších informácií so svojimi čitateľmi. Okrem natívnych funkcií WordPress, ktoré sú súčasťou aplikácie, táto téma prichádza s ďalšími možnosťami pre hodnotenie, vlastným rozložením stránky, podporou bbPress a BuddyPress a ďalšími.

Vzostup vstupnej stránky

Ďalším trendom, ktorý sme videli, sú vstupné stránky. Prečo si vytvoriť jednoduché stránky s labyrintom stránok, keď ich môžete jednoducho vytvoriť jedna úžasná stránka získať vyššie konverzie? Hoci stránky jednej stránky nie sú ideálne pre každého, sú šité na mieru pre nezávislých agentov, agentúry a samozrejme jedinečné produkty alebo služby.

Pridajte miestny zvitok, aby ste si užili bezproblémový dojem používateľa

Spolu s jedinou stránkou, keďže celý web pridáva miestne posúvanie, je kľúčové, aby čitatelia mohli ľahko prejsť do rôznych sekcií bez toho, aby museli posúvať na večnosť. Našťastie veľa tém zahŕňa podporu miestneho posúvania (a ďalších funkcií vstupnej stránky), jedna z najlepších je celkom.

Celkový počet vstupných stránok

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Bez ohľadu na to, aký typ vstupnej stránky, ktorú chcete vytvoriť, to zvládne. Neprichádza téma s rôznymi ukážkami jednotlivých (a viac) stránok, ktoré môžete použiť na náskok a úplnú podporu miestneho posúvania, ale existuje toľko prvkov nástroja na tvorbu stránok a možností prispôsobenia motívu, že môžete doslova vytvoriť ľubovoľné rozloženie, ktoré chcete. , Pomocou tejto flexibilnej a výkonnej témy WordPress môžete pridať popisy, tlačidlá, animovaný obsah a ďalšie položky.

Dizajnéri ako vývojári

Dizajn webových stránok a vývoj webových stránok boli vždy vzájomne premiešané. Aj keď predtým ste si mohli najať celý tím ľudí na zostavenie nového webu pre svoju firmu, pre vášho návrhára a vývojára sa v niektorých z nich stáva novou normou. Čiastočne je to kvôli bohatstvu bezplatných informácií na webe, ktoré umožnili stať sa čoraz väčšiemu počtu ľudí vývojári, ktorí sa učili samostatne a pre ostatných je úžasné tvorivá inšpirácia na stránkach ako Dribbble a Behance.

Ale okrem všetkých bezplatných produktov na webe, vzostup prémiových tvorcov stránok skutočne vytvoril dokonalý vývoj a dizajn. Ak ste už niekedy používali program WordPress (a predpokladajme, že ste od tej doby ste v prehliadači WPExplorer), pravdepodobne ste v posledných mesiacoch narazili na niekoľko tvorcov stránok..

css-hrdina

CSS Hero je fantastický doplnok, ktorý používateľom umožňuje doslova ukazovať, klikať a upravovať ľubovoľnú tému. Toto otvára obrovské dvere dizajnérom s obmedzenými znalosťami CSS. Ak chcete zmeniť vzhľad vašej témy v CSS Hero, jednoducho kliknite na prvok a potom pomocou editora zmeňte farby pomocou nástroja na výber farieb, v rozbaľovacej ponuke vyberte nové písma, upravte veľkosti pomocou prepínača a ďalšie.

visual-skladateľ-page-builder

Ďalším tvorcom stránok, o ktorom ste už určite počuli, je populárny a výkonný vizuálny skladateľ. S týmto môžete navrhovať a vyvíjať bez akýchkoľvek skúseností (aj keď ste veteránom, pokiaľ ide o tento doplnok, určite vám uľahčí život). Nainštalujte a použite priložené prvky stránky plus možnosti štýlu na vytvorenie webovej stránky, ktorá je 100% jedinečná.

Čestné uznanie výstrelkov

Existuje toľko trendov, je skutočne ťažké udržať si ich nad všetkými. Pri prehliadaní webu v tomto roku je však treba hľadať ešte niekoľko ďalších.

Hamburger a skryté ponuky

Téma Nobel Portfolio WordPress

Zjednodušené ponuky už nie sú len pre mobil. Mnoho miest sa rozhodlo pre klasický hamburger na plochách, ako aj pre čistejšie, minimálne estetické vlastnosti. To je skvelé, ak má váš web iba niekoľko stránok a skutočné zameranie je na domovskú stránku, ako napríklad s témou Noble (ktorá používa ponuku hamburger aj skrytý postranný panel)..

Karty namiesto dlaždíc

Téma časopisu Sowe WordPress

Mriežka a murivo sú už nejaký čas populárne, ale keď skombinujete murivo s odporúčanými obrázkami a textom navrchu, získate úplne nový dizajn kariet. Podobne ako to, čo vidíte vyššie v ukážke témy Sowe, rozloženie karty uľahčuje čitateľom zistiť, o čom je váš najnovší obsah..

Tučné písmo

Candid WordPress Téma

V rovnakom duchu ako odvážne snímky je aj koncept odvážnej typografie. Nenechajte si ujsť obrovské písmená písma a odvážnejší text uľahčuje všetkým čitateľom skutočne to, že viete., čítať váš príspevok. Veľkým príkladom je téma Candid od Array. Veľký, tučný text zvyšuje čitateľnosť témy, ale svojím minimálnym dizajnom nepresahuje vaše publikum..

Nepredvídateľné funkcie

Stále viac a viac vývojárov sa pri tvorbe svojich tém a doplnkov trochu zabávalo a pridáva špeciálne funkcie, ktoré nenájdete vo všetkých ostatných položkách na trhu. Zahŕňa to jednu z animácií, zábavné rozloženia a premyslené vznášania sa.

Stav WordPress Téma

Stav má niekoľko jedinečných a zábavných funkcií. Najskôr je super vznášať dúhové menu. Ak ju chcete vidieť, musíte navštíviť ukážku a potom pomocou kurzora posúvať položky navigačnej ponuky – úplnú dúhovú úžasnosť. Ďalším elegantným nápadom je odkaz na náhodný príspevok v strúhanke. Čitatelia tak môžu náhodne rezervovať príspevky na vašom webe, aby im mohli prečítať nový obsah a získať viac zobrazení starých príspevkov.

A ton viac

Ako sme povedali – existuje toľko trendov, ktoré nedokážeme sledovať. Tak nám povedz – aké trendy ste videli na webe? Ktoré nové dizajnové prvky sú podľa vás ďalšou veľkou vecou? Dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map