Ľudia poháňané WordPress: Kevin Graham

Existuje veľa blogových príspevkov a článkov online o stránkach, ktoré využívajú technológiu WordPress. Namiesto toho, aby sme písali „iba ďalší“ z týchto článkov, rozhodli sme sa tu vo WPExplorer začať sériu, ktorá sa ponorí hlbšie ako len webová stránka. V programe People Powered by WordPress sa zameriame na ľudí, ktorí sú schopní podnikať s pomocou WordPress, dopad, ktorý má WordPress na ich obchodné procesy, a na rôzne druhy života, ktoré sú schopní žiť z dôvodu svojho podnikania..


V prvej splátke som sa spojil so svojím priateľom Kevinom Grahamom, digitálnym nomádom, ktorého som stretol v Chiang Mai v Thajsku, a položil som mu pár otázok, aby som mu dal bližší pohľad na jeho život a podnikanie..

Predstavte sa a čo robíte …

Volám sa Kevin Graham a som zakladateľom dvoch spoločností poskytujúcich webhosting pre siete súkromných blogov – LaunchCDN a Hosting hromadného nákupu. Prevádzkujem tiež portfólio webových stránok s recenziami produktov a Softvér ako produkt s názvom Fresh Feedback, ktorý majiteľom firiem umožňuje získavať spätnú väzbu od svojich zákazníkov a usmerňovať svojich spokojných zákazníkov, aby im zanechali recenzie na stránkach s recenziami, na ktorých im záleží..

Kedy ste začali?

V tomto priestore som na plný úväzok od roku 2014, ale webové stránky budujem od roku 1999 a prvýkrát som použil WordPress v roku 2008, ktorý bol približne v čase WordPress 2.6..

Prečo ste sa rozhodli, že chcete začať online podnikanie?

Prevádzkujem online firmy, ktoré ponúkajú webový dizajn a zarábajú z reklamy, keď som mal asi 14 rokov. Začal som preto, lebo som sa zaujímal o technológiu a internet a chcel som byť skôr producentom nového obsahu pre internet, než len spotrebiteľom..

Kedy / prečo ste si vybrali WordPress?

Najprv som si vybral WordPress pre jeho ľahké použitie ako čisto blogovacej platformy – to znamená, aby som udržoval blog a zverejňoval informácie o nových veciach, ktoré som našiel online, a aktualizácie z môjho života a kariéry vo vzdelávaní..

V nedávnej dobe som prešiel na používanie WordPress ako viac jednoduchého systému na správu obsahu a vytvárania stránok pre statickejšie stránky marketingového štýlu a naozaj oceňujem pohodlie výberu skvelej témy WordPress a jej použitia ako základu budovania skvele vyzerajúca webová stránka.

Aké sú silné a slabé stránky WordPress v porovnaní s konkurenciou?

Sila programu WordPress pochádza z veľkej komunity, ktorá v okolí existuje, ktorí vyvíjajú úžasné témy a doplnky, ktoré pomáhajú rozširovať základné funkcie platformy. Vďaka tomu je možné rýchlo a ľahko využívať nové funkcie a používať WordPress na celý rad vecí vrátane spustenia obchodu s elektronickým obchodom s členmi WooCommerce alebo školiacich serverov s doplnkami ako je člen S2 alebo takmer čokoľvek iné, čo si viete predstaviť..

V minulosti som vyskúšal niekoľko ďalších systémov na správu obsahu, napríklad Drupal a Joomla, ale žiadny z nich nebol taký jednoduchý, ako začať s WordPress..

Povedzte mi niečo o vašom súčasnom životnom štýle (a o tom, ako sa líši od toho, keď ste pracovali pri poslednom zamestnaní).

Posledné 4 roky som digitálnym nomádom, ktorý mi umožnil cestovať po svete a zároveň viesť svoje podnikanie. Počas tohto obdobia som sa usadil v Chiang Mai na severe Thajska a v mojom rodnom meste Adelaide v Austrálii a odcestoval som do veľkého počtu krajín Ázie / juhovýchodnej Ázie, vrátane predĺžených ciest do miest vrátane Vietnamu, Japonsko, Južná Kórea a veľa Európy vrátane dlhodobých pobytov v Nemecku a na Azorských ostrovoch, vzdialenom súostroví, ktoré sa nachádza pri pobreží Portugalska..

Myslíte si, že existuje technická prekážka, ktorá blokuje ľudí, ktorí nie sú počítačovými inžiniermi, aby robili to, čo robíte, alebo aby vytvárali iné firmy online??

S špecializovanými spoločnosťami poskytujúcimi WordPress, ako sú WP Engine, Kinsta a Flywheel, je veľmi ľahké začať s WordPress. Myslím si, že dni, keď musíme byť počítačovým inžinierom na vybudovanie funkčného online obchodu, sú za nami a skutočne za nami a WordPress je určite v popredí uľahčenia výstavby krásnej webovej stránky a začatia predaja takmer všetkého, čo chcete online..

Čo si myslíte, že nedostatok takejto bariéry pre väčšinu ľudí znamená?

Znamená to, že je super ľahké začať vedľajší ruch online a zarábať niekoľko stoviek (alebo niekoľko tisíc) dolárov mesačne z vlastného blogu alebo online obchodu. Existuje veľa ľudí, ktorí to robia, a podcasty ako School Side Hustle School pomáhajú ľuďom predvádzať to, čo presne robia.

Kúpa vlastného názvu domény stojí menej ako 9 dolárov a vysoko kvalitného hostiteľa WordPress, ako je zotrvačník (poznámka: na blogu sme sa zaoberali zotrvačníkom a ďalšími najlepšími možnosťami hostenia WordPress) Stojí 15 dolárov mesačne – asi 50 centov za deň. Pridajte si jednorázovo asi 60 dolárov za prémiovú tému WordPress a večer môžete získať online svoju webovú stránku online.

Kde môžu ľudia zistiť niečo viac o vás a vašom podnikaní?

Moje spoločnosti poskytujúce sieť súkromného blogu nájdete na adrese LaunchCDN a Hromadné nakupovanie hostingu. Nazýva sa moja webová služba, ktorá umožňuje vlastníkom firiem získavať spätnú väzbu od svojich zákazníkov a usmerňovať svojich spokojných zákazníkov, aby im zanechali recenzie na stránkach s recenziami, na ktorých majú význam Nová spätná väzba. A môj osobný blog nájdete na KevinGraham.com.

Na záver, máte čo povedať ľuďom, ktorí snívajú o začatí podnikania na internete, ale nestláčajú spúšť?

Choďte a pozrite sa na podcast Side Hustle School, nájdite inšpiráciu z každodenných epizód ľudí, ako ste vy, ktorí vytvárajú online podniky, a čo je najdôležitejšie, v tomto smere podniknite kroky a začnite.

Doslov

Ďakujem vám veľmi pekne za to, že ste boli prvými opýtanými v tejto sérii Kevin. Vaše odpovede určite inšpirujú niektorých našich čitateľov, aby podnikli kroky, a založili svoje vlastné internetové podniky a dúfajme, že dokonca zmenia svoje životy.

A našim čitateľom: Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Kevina, akékoľvek otázky, ktoré by podľa vás mali byť pridané k nadchádzajúcim rozhovorom, alebo ak máte na mysli niekoho, s kým by ste chceli mať rozhovor, radi by sme to vedeli.. Prosím, zanechajte komentár s vašimi otázkami nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map