Všetko najlepšie k narodeninám WordPress: Dôvody, prečo vás milujeme

Šťastné 11. narodeniny WordPress! Každý rok sa program WordPress neustále rozširuje a rozširuje – kód aj životy všetkých, ktorí používajú tento úžasný redakčný systém. Takže na počesť narodenín WordPress (a zo zvedavosti) som sa opýtal, prečo si ľudia myslia, že WordPress je taký veľký. Pokračujte v čítaní a zistite, čo si myslia profesionáli WordPress a prečo majú radi WordPress.


Prečo milujeme WordPress

Carrie Dils
Ako sa mi páči WordPress … dovoľte mi spočítať spôsoby! �� Stručne povedané, som rád, že si môžem zarobiť na živobytie pomocou WordPress. Existuje taký široký ekosystém používateľov, produktov a služieb, že ktokoľvek so sklonom môže na WordPress vybudovať dobrý obchod..
~ Carrie Dils
Freddy Muriuki
WordPress uľahčuje vytváranie webových stránok pomocou duplikátora. Do konca dňa môžete mať plne funkčnú webovú stránku! Okrem toho je platforma pomerne rozšíriteľná v tom, že môžete získať doplnok pre takmer akúkoľvek funkciu, ktorú si viete predstaviť. A čo viac, WordPress je láskyplne navrhnutý, čo nám poskytuje platformu CMS, ktorá je krásna, super rýchla a priateľská k SEO. WordPress je jednoducho úžasné! Existuje veľa skvelých vecí, ktoré sa dajú povedať o WordPress, že by som mohol napísať celý príspevok, takže sa tam zastavím.
~ Freddy Muriuki
Devesh Sharma
Používam WordPress približne 3 roky a vždy som si ho užíval. V minulosti som vyskúšal niekoľko ďalších systémov na správu obsahu, ale miloval som WordPress kvôli jeho jednoduchosti, ľahko použiteľnému rozhraniu, ľahkej prispôsobiteľnosti a silnej komunite. Nikdy som nebol svedkom žiadnej inej platformy s tak silnou komunitou.
~ Devesh Sharma
Gilbert Pellegrom
To, čo sa mi na WordPress páči, je otvorenosť komunity a skutočnosť, že všetci sa radi učia jeden od druhého a prispievajú späť do projektu WordPress. WordPress sa skutočne podarilo využiť étos „open source“ v plnom rozsahu a vo veľkom rozsahu, čo nie je malá úloha.
~ Gilbert Pellegrom
Brin Wilson
WordPress sa rýchlo inštaluje, ľahko sa používa a má vážne oprávnenie: WordPress je úplne úžasný – a to nehovoriac o krásnom – nástroji, ktorý dáva miliónom ľahko prístupný prostriedok na vstup do sveta online publikovania s minimálnym rozruchom! Stručne povedané, WordPress prináša revolúciu v publikovaní online – je to také jednoduché!
~ Brin Wilson
Ahsan Parwez
Mám rád WordPress, pretože jeho použitie je veľmi jednoduché pre blogerov aj pre vývojárov. Vďaka množstvu doplnkov a tém, ktoré máme k dispozícii, môžete vyladiť program WordPress a použiť ho na vytvorenie akejkoľvek webovej stránky. Tiež neustále rastúca komunita venovaná WordPress nám určite pomáha pri získavaní nových priateľov z celého sveta, s ktorými môžeme zdieľať svoje vedomosti a požiadať o pomoc. Som ohromený tým, do akej miery WordPress napreduje, a predpokladám, že WordPress pôjde ešte ďalej.
~ Ahsan Parwez
Peter Shilling
Na HelpForWP.com vyvíjame pluginy pre WordPress, náš tím taktiež vytvára stránky založené na WordPress takmer 5 rokov..
Prečo sa nám to páči? Z pohľadu vývojárov je to preto, že je tak prístupné. API sú jasné a jednoduché na použitie, vyzbrojené Kódexom, ktorý môže nový vývojár začať okamžite. Nie je to však iba základňa kódov, „prístupný“ platí aj pre spoločenstvo. Páči sa mi, že sa môžem na Twitteri spojiť s vývojárom doplnku alebo témy, položiť otázku alebo poskytnúť spätnú väzbu – je to úžasné!
~ Peter Shilling
Harri Bell-Thomas
WordPress pre mňa vyniká tým, ako uľahčuje a podporuje rozsiahle prispôsobenie. Umožňuje vývojárom doplnkov ľahko využívať svoje tvorivé schopnosti a rýchlo vytvárať veľmi silné veci. Môžete to vidieť prostredníctvom samotného počtu doplnkov WordPress a vývoj nie je výlučne pre profesionálov. Naopak, niektoré z najužitočnejších doplnkov WordPress boli vytvorené odborníkmi na fajčenie. Toto je umožnené skutočnosťou, že komunita WordPress je jednou z najšľachetnejších a najtalentovanejších v dnešnom svete; Táto priateľská komunitná atmosféra skutočne pomohla urobiť WordPress atraktívnym pre vývojárov a žiaduce ho použiť pre blogerov. Navyše, WordPress nie je len CMS pre vývojárov; bolo starostlivo navrhnuté tak, aby sa ľahko používalo pre ľudí zo všetkých oblastí života, či už poznajú kód alebo nie. To je dôvod, prečo sa podľa môjho názoru zaslúžene stala obľúbenou platformou blogov na svete. Heslo WordPress „Code is Poetry“ ukazuje, ako je WordPress poháňaný vášňou a túžbou po dokonalosti; projekt WordPress nie je zameraný na žiadne peňažné alebo podnikové ciele, ale na dokonalosť. To je mimoriadne, ukazuje, prečo je WordPress skutočne zázrakom internetu.
~ Harri Bell-Thomas
Tom Ewer
Kde môžem začať? Nie som si istý, či môžem dať jednu jednoduchú odpoveď! Som si však istý, že ľudia dostávajú odpovede na všetky najzjavnejšie veci: obrovský počet dostupných tém a doplnkov, jednoduché použitie, úžasná komunita atď. Takže skúsim niečo trochu iné: Milujem WordPress, pretože ponúka toľko príležitostí pre ľudí, ktorí chcú zarobiť peniaze online. Osobne som si vytvoril kariéru bloggera WordPress (okrem iného) a všetky moje stránky bežia na WordPress. Existuje len toľko príležitostí – ako spisovateľ, dizajnér, vývojár, programátor … zoznam jednoducho pokračuje ďalej. WordPress je ekonomika sama osebe!
~ Tom Ewer
Gerasimos Tsiamalos
V roku 2007 som si musel vybrať malý CMS pre webové stránky svojich klientov. Vtedy mala WordPress podporovať iba blogy, ale aj vtedy to nebolo zďaleka pravda. Mnoho zákazníkov je spokojných so svojím systémom na správu obsahu a dokonca aj dnes väčšina z nich aktualizuje svoje webové stránky sama. Rýchly posun vpred do roku 2014 a ako prvotriedny poskytovateľ tém WordPress musím povedať, že WordPress úplne zmenil môj život. Zdá sa, že zmenila aj životy našich 16 000+ zákazníkov. Ako je možné nemilovať WordPress?
~ Gerasimos Tsiamalos
Kevin Muldoon
Milujem WordPress pre jeho univerzálnosť. Iste, inštalácia je jednoduchá a ľahko použiteľná, aj keď existuje mnoho iných systémov na správu obsahu. Samotný objem doplnkov a tém, ktoré sú k dispozícii pre platformu WordPress, ju stavia nad jej konkurenciu. To je dôvod, prečo je WordPress tak populárny. Nemôže to urobiť veľmi málo. Preto ich používam na toľkých projektoch.
~ Kevin Muldoon
Phil Johnston
Pre mňa je WordPress pre webové stránky taký, aký by bol objav rýchlosti osnovy pre vesmírne cestovanie. Poháňa webové stránky ešte rýchlejšie, pretože tím vývojárov z celého sveta hľadá bezpečnosť a použiteľnosť – a je k dispozícii zadarmo pre každého! WordPress pracuje pre toľko vecí na toľkých rôznych úrovniach používateľov: webové stránky, aplikácie, členstvá, online obchody. Ako vývojár milujem vytváranie aplikácií a projektov pomocou programu WordPress, pretože má obrovské množstvo premyslených nástrojov, ktoré urýchľujú výrobu a umožňujú mi prejsť z bodu A (nápad) do bodu B (vykonanie tohto nápadu). ). Akcie a systém háčikov filtra sú skutočne úžasné a umožňujú toľko inovácií bez toho, aby zasahovali do toho, čo ostatní vývojári stavajú vedľa vás.
~ Phil Johnston
Chris Robinson
Existuje niekoľko hlavných dôvodov, prečo MILUJEM WordPress, jeho otvorený zdroj, úžasnú komunitu a biggie – to mi umožnilo prestať pracovať pre „človeka“ a vymýšľať svoju vlastnú cestu.
~ Chris Robinson
Kyla Glover
WordPress je skvelá platforma pre všetkých používateľov, a to, čo milujem, je to, aké je jej posilnenie. Každý môže vytvoriť webovú stránku pomocou programu WordPress. A navyše, ktokoľvek môže začať podnikať s WordPress. Funguje to pre každý rozpočet. Je nekonečne flexibilný (stačí nainštalovať niekoľko doplnkov). A pri každej aktualizácii je to stále lepšie. Takže v skutočnosti nie je dôvod na spustenie webovej stránky, keď to WordPress uľahčí.
~ Kyla Glover
AJ Clarke
To je ťažké – existuje veľa dôvodov! Je to zadarmo, takže je skvelé začať, neustále sa vylepšovať a ako vývojár je oveľa rýchlejšie vytvárať webové stránky, ktoré ako rámec používajú WordPress. Navyše sa neustále vyvíja – začalo sa to iba ako platforma blogov, ale teraz môžete prevádzkovať úplné webové stránky elektronického obchodu, fóra a robiť oveľa viac pomocou WordPress..
~ AJ Clarke

Si na rade

Tak prečo máte radi WordPress? Jednoducho zanechajte krátku poznámku v komentároch nižšie – radi by sme vedeli vaše dôvody!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map