10 ir daugiau geriausių papildinių „WordPress“ medijos bibliotekai tvarkyti

Geriausi „WordPress“ medijos bibliotekos tvarkymo papildiniai

Šiandienos svetainėse yra tendencija užimti vietą, kad būtų rodoma daugiau vaizdų ir naudojama mažiau teksto. Taip pat pridedama daugybė daugialypės terpės failų, tokių kaip garso, vaizdo ir kiti daugialypės terpės elementai, siekiant sustiprinti teksto turinį. Bet štai dalykas. Įsivaizduokite, kad per dieną įkelsite apie 10 ar 20 vaizdų. Padauginus tai iš dešimčių ar šimtų žinučių, jūsų medijos bibliotekoje esančių failų kiekis yra neįveikiamas!


Jei atvirai, „WordPress“ nesiūlo pakankamai priemonių, leidžiančių sutvarkyti jūsų daugialypės terpės failus. Štai kur patenka „WordPress“ medijos bibliotekos tvarkymo papildiniai. Šie papildiniai palengvina jūsų gyvenimą tvarkant failus „WordPress“ medijos bibliotekoje. Galite pridėti funkcijų, pasirinkti kelis failus ir per kelias sekundes sukurti ar ištrinti aplankus.

Šiame įraše suapvalinome daugiau nei 10 patogesnių papildinių, kurie padės geriau valdyti „WordPress“ medijos biblioteką ir išlaikyti ją tvarkingą bei tvarkingą..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „FileBird“ – „WordPress“ medijos bibliotekos aplankai

„FileBird“ - „WordPress“ medijos bibliotekos aplankai

„FileBird“ yra tokia puiki ir patikima gelbėjimo priemonė, padedanti geriau organizuoti „WordPress“ medijos biblioteką vos keliais paspaudimais.

Šis papildinys yra labai paprastas naudoti ir apima galingas funkcijas. Labiausiai pastebima funkcija yra išmanusis kontekstinis meniu, leidžiantis greitai paspausti dešiniuoju pelės mygtuku, kad sukurtumėte, redaguotumėte ar ištrintumėte aplankus, kad tvarkytumėte savo daugialypės terpės biblioteką. Be to, naudodamiesi nuvilkimo sąsaja, failus perkelti ar nusiųsti tiesiai iš darbalaukio dabar yra taip paprasta, kaip „spustelėkite ir spustelėkite“. Gana šaunu, tiesa?

Keletas pagrindinių funkcijų yra:

 • Išmanusis kontekstinis meniu
 • Nuvilkite sąsaja
 • Puslapių kūrimo priemonės suderinamumas
 • Kelių kalbų palaikymas

2. WP laikmenų aplankai

WP laikmenos

Laikas sustabdyti vaizdo paiešką tūkstančiuose medijos failų, kaip tai darote kompiuterio failų naršyklėje. Naudodami „WP Media Folder“ galėsite įkelti ir nuvilkti laikmenas į aplankus ir poaplankius.

„WP Media Folder“ yra toks lengvai naudojamas ir realaus laiko taupymo papildinys, padedantis tvarkyti ir užsisakyti failus ir atvaizdus, ​​įkeliant vieną ar kelis failus tiesiai į norimą aplanką, kurti aplankus, pakatalogius ir kt. . Be to, šis papildinys leidžia filtruoti laikmeną pagal failo dydį, tipą ar pavadinimą ir bet kurią kitą. „Voila“, jūsų bibliotekos ekranas bus švarus ir tvarkingas, kai kitą kartą atidarysite „WordPress“ laikmenų biblioteką.

Jo savybių sąrašą verta patikrinti:

 • Sukurkite galeriją iš medijos aplanko
 • Automatiškai pridėkite prie galerijos naudodami naują laikmeną iš aplanko
 • Apibrėžkite galerijos vaizdo dydį
 • Pasirinkite vaizdo dydį
 • 4 temos: „WordPress“ numatytasis (patobulintas), mūrinis, slankiojantis, aplankas

3. Žiniasklaidos bibliotekos asistentas

Medijos bibliotekos asistentas

„Media Library Assistant“ yra dar vienas puikus daugialypės terpės bibliotekos papildinys, leidžiantis valdyti daugialypės terpės failus. Be to, jis taip pat gali būti naudojamas ne tik vaizdams, bet ir kitiems daugialypės terpės failams pridėti.

Įskiepis leidžia jums pridėti skaidrių demonstracijas, miniatiūrų juostas ir specialiuosius efektus prie savo naujų galerijų be jokių problemų. Be to, jis panašus į tai, kaip naudojate numatytąją „WordPress“ laikmenų biblioteką, nereikia jaudintis dėl naujo proceso išmokimo.

4. Medijų bibliotekos organizatorius

Medijų bibliotekos organizatorius

Vardas sako viską. „Media Library Organizer“ neleis jums atsisakyti paprastos naudoti vartotojo sąsajos ir galingų funkcijų. Tai padeda suskirstyti į kategorijas ir filtruoti nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitas laikmenos rūšis „WordPress“ laikmenų bibliotekoje.

Keletas kitų patrauklių ir pastebimų šio papildinio savybių yra:

 • Rūšiuokite failus pagal datą arba pavadinimą
 • Dirbkite su visais medijos bibliotekos vaizdais
 • Importuokite ir eksportuokite duomenis iš bibliotekos ar „WordPress“

5. Aplankai

Aplankų papildinys

Jūs ieškote „WordPress“ medijos bibliotekos tvarkymo papildinio, kad medijos turinys būtų kuo labiau organizuotas. Taigi, duokime kitą įskiepį, vadinamą aplankais. Papildinys leidžia greitai sutvarkyti visus puslapius, įrašus ir daugialypės terpės failus aplankuose.

Aplankas yra paprastas naudoti įrankis, leidžiantis sukurti skirtingo turinio pakatalogius ir palaikyti reikalus. Ryškiausia aplankų ypatybė yra tai, kad galite lengvai vilkti ir mesti failus bet kurioje vietoje ir pakeisti aplankų medžio rodinį, kaip norite. Papildomos funkcijos apima:

 • Masiškai pasirinkite vaizdus ir daugialypės terpės failus ir vilkite juos į bet kurį aplanką
 • Pridėkite ir pašalinkite aplankų meniu iš puslapių, įrašų ir laikmenos
 • Sumažinkite aplankų sritį, jei jums reikia papildomos vietos

6. „WordPress“ medijos bibliotekos aplankas

„WordPress“ medijos bibliotekos aplankas

Pavadinimas beveik viską paaiškina, naudodamiesi „WordPress Media Library Folders“, galite sukurti aplankus medijos bibliotekoje, kad vaizdai ar kiti failai būtų tvarkomi. Šis papildinys yra idealus tuo atveju, jei norite pridėti kategorijas prie savo daugialypės terpės failų.

Savybės trumpai:

 • Pridėkite ir kurkite naujus „WordPress Media“ bibliotekos aplankus
 • Perkelkite, nukopijuokite, pervardykite ir ištrinkite failus ir aplankus naudodami vilkimo sąsają
 • Atkurkite miniatiūras
 • SEO vaizdai, skirti nurodyti ALT ir TITLE atributus įkeliant

7. Tvarkykite laikmenų biblioteką pagal aplankus

Tvarkykite daugialypės terpės biblioteką pagal aplankus

Šio papildinio pavadinimas yra gana savaime suprantamas. Tvarkykite daugialypės terpės biblioteką pagal aplankus – tai tarsi „WordPress“ prietaisų skydelio priedas, leidžiantis sukurti įvairius aplankus jūsų turiniui. Be to, jums daug lengviau žinoti, kur tiksliai rasti medijos elementus, jei sudarote skirtingus žemėlapius.

Be to, turinyje galite naudoti naujus URL, kuriuos sukuriate savo aplankams. Tai labai naudinga tinklaraštininkams ar internetinių žurnalų / žurnalų savininkams. Papildomos funkcijos apima:

 • Tvarkykite failus į nurodytą aplanką
 • Gali kurti aplankus
 • Gali filtruoti paiešką pagal aplankus

8. Medijų bibliotekos kategorijos

Medijų bibliotekos kategorijos

Šis galingas daugialypės terpės bibliotekos papildinys suteikia galimybę lanksčiau naudoti kategorijas „WordPress“ žiniasklaidos bibliotekoje. Galėsite pakeisti, pridėti arba pašalinti kelių elementų kategoriją vienu metu.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite tvarkyti medijos kategorijas per administratorių taip pat, kaip kontroliuojate įrašų kategorijas. Tai taip pat leidžia filtruoti daugialypės terpės failus „WordPress“ laikmenų bibliotekoje, naudojant pasirinktinę taksonomiją tiek sąrašo, tiek tinklelio rodiniuose.

Savybės trumpai:

 • Pakeiskite kelių elementų kategoriją vienu metu atlikdami masinius veiksmus
 • Klasifikuokite parinktis ir valdymą laikmenų bibliotekoje
 • Filtruokite pagal kategorijas žiniasklaidos bibliotekoje

9. „WP Media“ kategorijų valdymas

„WP Media“ kategorijų valdymas

„WP Media“ kategorijos valdymas yra nemokamas ir lengvai naudojamas papildinys, kuris palengvins nerimą, kai reikia valdyti žiniasklaidos kategorijas, įskaitant masinius veiksmus..

Žiniasklaidos kategorijas galite organizuoti per administratorių, kaip ir jūs kontroliuojate įrašų kategorijas. Papildinys taip pat leidžia rūšiuoti laikmenos elementus „WordPress“ laikmenų bibliotekoje, naudojant taksonomiją tiek sąrašo, tiek tinklelio rodiniuose. Įkeldami daugialypės terpės failus galite pasirinkti numatytąją kategoriją. Papildomos gyvybinės savybės yra:

 • Masiškai perjunkite bet kurią medijos taksonomijos užduotį iš „Media Library“ per administratorių
 • Norėdami filtruoti laikmenas galerijose, naudokite naują ar esamą trumpąjį kodą
 • Įkeldami naudokite numatytąją kategoriją

10. Įgalinkite laikmenos pakeitimą

Įgalinti laikmenos pakeitimą

Galutinis narys šiandieniniame sąraše yra iš „ShortPixel“ su nemokamu, lengvu ir ypač lengvai naudojamu papildiniu „Įgalinti laikmenos pakeitimą“. Šis papildinys leidžia lengvai pakeisti esamą vaizdą ar failą savo medijos bibliotekoje nauju. Nuo šiandien nebereikia ištrinti senų failų, pervardyti ar iš naujo įkelti failų! Pakankamai lengva, tiesa?

Papildinys veikia gana gerai tuo atveju, jei norite pakeisti ar atnaujinti daugiau nuotraukų savo medijos bibliotekoje. Kaskart ištrindami failą ir įkeldami naują, tokiu pačiu pavadinimu, kiekvieną kartą, kai norite ką nors atnaujinti, nebejaučiate nuobodulio ir susierzinimo. Toks puikus laiko taupytojas!

11. Tikrosios žiniasklaidos biblioteka

„WordPress Real Media Library“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WP Real Media Library“ (RML) yra labai naudingas „WordPress“ papildinys, skirtas sutvarkyti tūkstančius jūsų daugialypės terpės failų medijos bibliotekoje. Tai leidžia sukurti individualią ir neribotą aplanko struktūrą „WordPress“ laikmenų bibliotekos rodinyje. Geriausias šio įskiepio faktas yra tas, kad gimtoji „WordPress“ laikmenų valdymo sistema naudojama visiems esamiems daugialypės terpės failams, tokiems kaip „Vaizdai“, „Garsai“ ir „PDF“, tvarkyti..

Pagrindinė daugialypės terpės bibliotekos vaizdo problema yra ta, kad norint surasti vaizdą reikia ilgai ieškoti. Ne su WP RML! Tiesiog nuvilkite failus į savo sukurtus aplankus ir naudokite juos kiekviename daugialypės terpės pasirinkimo dialogo lange, pavyzdžiui, įrašų dialogo lange „Teminis vaizdas“. Vienu paprastu paspaudimu aiškiai suplanuotoje įrankių juostoje galite sukurti, pervardyti, ištrinti ir pertvarkyti aplankus.

Ką RML pateikia jūsų svetainės priekyje? RML leidžia sukurti albumo ir galerijos ryšį šalia įprastų aplankų. Tai reiškia, kad savo svetainėje galite rodyti dinamines katalogų galerijas. Jei norite naudoti pažangiau naudojamą šios albumų galerijos koncepciją, turite patikrinti suderinamumą su aukščiausios klasės įskiepiu „Justified Image Grid“ (JIG). Jis vaidina kartu su JIG galerijomis.


Vaizdai, vaizdo įrašai ir kita laikmena užima daug vietos „WordPress“ svetainėje. Jei „WordPress“ laikmenų biblioteka tvarkoma aplankuose, vaizdus bus žymiai lengviau valdyti. Tokiu būdu galite išvengti tų pačių vaizdų įkėlimo du kartus arba surasti ir pakeisti šoninės juostos antraštes. Pirmiau paminėti žiniasklaidos įskiepiai tikrai padės jums geriau valdyti „WordPress“ laikmenų biblioteką ir išlaikyti ją švarią bei tvarkingą. Jie padeda klasifikuoti ir pridėti taksonomijas, kad būtų galima daug lengviau ieškoti ir rūšiuoti vaizdus.

Ar naudojate kurį nors iš šių papildinių ar kitus papildinius tvarkydami savo medijos biblioteką? Prašome pasidalinti savo patirtimi žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map