10 ir daugiau geriausių profesionalių nišos „WordPress“ temų

10 ir daugiau geriausių profesionalių nišos „WordPress“ temų

„WordPress“ yra populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje, tuo abejonių nėra. Daugiau nei 30% visų šiuolaikinių žiniatinklio svetainių veikia konkrečioje interneto platformoje. „WordPress“ kūrėjų bendruomenė auga ir tampa galingesnė. Nusprendę sukurti svetainę su tema, galite pasirinkti iš dešimties temų teikėjų ir prekyviečių. Nepriklausomai nuo to, kuriai nišai priklausote, inventoriuje yra paruošta „WordPress“ tema, kuri yra pritaikyta konkretiems tikslams. Šioje vitrinoje galite rasti daugiau nei 10 geriausių nišinių „WordPress“ temų žiniatinklyje.


Pradėję ieškoti nišinių „WordPress“ temų, pasieksite ir universalias, ir nišoms pritaikytas temas iš geriausių kūrėjų. Paprastai daugiafunkciuose dizainuose yra keletas nišai būdingų sprendimų, įskaitant funkcionalumą, tinkantį paleisti tam tikros rūšies projektą žiniatinklyje. Specialiose nišose yra šablonai, pagaminti pagal užsakymą ir aukščiausios kokybės plėtinius, leidžiančius internete kurti bet kokius asmeninius, verslo ar verslo projektus. Pvz., Kriptovaliutos tema, įtraukta į vitriną, turi įmontuotą skaičiuoklę, dovanojimo papildinį, kainų valdiklį ir kitus išmaniuosius įrankius..

Visi rinkiniai, kuriuose pateikiamos geriausios „WordPress“ nišos temos, yra redaguojamos, sukurtos naudojant galiojantį kodą ir optimizuotos nepriekaištingam našumui visuose įrenginiuose ir visose interneto aplinkose. Temos yra visiškai pritaikomos. Daugelyje jų yra „drag and drop“ „Visual Composer“ arba jų pačių tinkinti puslapių šablonai, kad būtų lengva sukurti svetainę. Leiskite kasti!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Iš viso (universalus)

Bendra reaguojanti daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šis konkretus „WordPress“ šablonas yra pateiktas su dideliu pasirinkimu unikalių variantų, kurie paverčia temą „viskas viename“ sprendimu, tinkančiu daugeliui tikslų. Ši tema su protingai sutvarkytais turinio skyriais yra būtent tai, ko jums reikia norint pristatyti savo produktus ir paslaugas. Jei norite sukurti sėkmingą internetinį šaltinį naudodami „WordPress“, turite naudoti galingą ir visavertį svetainės šabloną, palaikantį konkrečias formas ir papildinius. Dėl visiškai reaguojančio išdėstymo tema puikiai tinka bet kuriame įrenginyje, nesvarbu, ar tai būtų darbalaukis, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas.

Kriptonas (kriptovaliuta)

„Crypton“ - daugiafunkcinė „Cryptocurrency WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Crypton“ yra paruošta „WordPress“ kriptovaliutos tema, veikianti „ThemeRex“ sistemoje. Tai visiškai reaguoja ir apima funkcijas, kurios ypač tinka kriptovaliutų svetainėms. Įtraukti turinio blokai, elementai, į kuriuos įtrauktos dalys, paaiškina šablono dizainą. Šablonas sukurtas atsižvelgiant į įskaitomumą ir geriausią vartotojo patirtį. Išsamus dokumentų aplankas yra susietas.

Buriavimas (viešbutis)

Buriavimo viešbutis „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Buriavimas yra puikus sprendimas, kurį galite rasti savo viešbučio svetainėje. Turėdami daugiau nei 5 puslapius pagrindinius puslapius, „drag and drop“ kūrėją, „WooCommerce“, skelbimo formatus, socialinius ir kitus dalykus, jūsų svečiai tikrai neprieštaraus ilgesniam laikui tyrinėti jūsų svetainę.

Ryškiausia bruožas, kurį buriavimas gali pasitarnauti jūsų viešbutyje, yra parašo rezervavimo papildinys. Ši rezervavimo sistema padeda valdyti kambario būseną, klientus ir pan. Klientai tiesiog pasirenka atvykimo datą iš kalendoriaus, suaugusiųjų ir vaikų skaičių. Tada sistema patikrins, ar yra laisvų kambarių, atitinkančių reikalavimus, ir nurodoma išsami kaina. Papildinys taip pat valdo kainų planus, kuponų valdymą, ataskaitų sistemą.

Buriavimas yra atsakingas dizainas. Visi puikūs jūsų viešbučio vaizdai vis tiek bus visiškai rodomi bet kokiuose įrenginiuose – nuo mažo mobiliojo telefono ekrano iki HD darbalaukio ekrano. Be to, vieno puslapio svetainės pristatymas padaro jūsų internetą paprastą, bet išmanų. „Revolution Slider“ taip pat įtrauktas į buriavimą su nuostabiais efektais ir animacija, galinčia sudominti bet ką. Bendradarbiaujant su „Drag & Drop Page Builder“, valdyti savo svetainę niekada negali būti taip paprasta!

„Bazinga“ (žurnalas)

„Bazinga“ - žurnalo ir virusinių tinklaraščių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šią „WordPress“ temą nesunku modifikuoti bet kokio tipo verslo projektui ir patiems sudėti žiniatinklio šaltinį. Integruotos įvairios išdėstymo parinktys, leidžiančios jums nuspręsti, koks yra optimaliausias būdas pristatyti savo projektą internete. Sukurkite savo internetinius išteklius dar sėkmingiau naudodami šį pritaikytą „WordPress“ dizainą. Tema buvo išplėtota kaip įmanoma lengvesnė, todėl jūsų svetainė tikrai gali būti įkelta greitai. Peržiūrėkite tiesioginę demonstracinę versiją, kad pamatytumėte, kaip ji veikia.

„Lifeline2“ (labdara)

„Lifeline2“ labdaros ir NVO tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Lifeline 2“ siūlo aštuonias internetinių mokėjimų apdorojimo parinktis, kad visame pasaulyje būtų teikiamos aukos. Tai yra vieno langelio ir visa apimantis paketas, skirtas visiems projektams, susijusiems su labdara, lėšų rinkimu, NVO ir ne pelno organizacijomis. Pasikartojanti internetinių aukų sistema yra tikrai puiki galimybė rinkti aukas kas savaitę, kas dvi savaites, mėnesį, pusmetį ir metus be jokių trukdžių ir nereikia priminti donorams..

Pradėkite sąranką vienu spustelėjimu, kelių sekundžių demonstracinės versijos diegimo procesu ir greitai suasmeninkite išdėstymą bei funkcijas naudodami „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonės papildinį „Visual Composer“. Naudojama „Redux“ parinkčių sąranka, užpakalinė programa suteikia neribotas galimybes valdyti ir modifikuoti kiekvieną išdėstymo ir funkcionalumo aspektą programinėje įrangoje. O 7+ unikalios demonstracinės versijos suteikia dinamišką ir gaivų dizainą, sklandų našumą ir išplėstinį pritaikymą.

Jums taip pat patiks, jei savo labdaros svetainėje turėsite didžiulį savanorių valdymo tinklą – čia veikia jūsų pasaulyje geriausia pasaulyje savanorių valdymo sistema. Net galite sukurti internetinę parduotuvę su visomis geriausiomis funkcijomis, įskaitant krepšelių ir kasų valdymą.

„LeGrand“ (daugiafunkcis)

„LeGrand“ - daugialypė verslo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Pasirinkę šį aukštos kokybės „WordPress“ šabloną, galite sukurti svetaines, tinkančias įvairiems tikslams. Šis reaguojantis „WordPress“ šablonas yra tinkamas sprendimas bet kokiam verslo ar įmonės interneto projektui. Tema taip pat visiškai reaguoja, todėl jūsų svetainė bus tinkamai rodoma bet kurioje programėlėje. Pasirinkę šią temą, jums pavyks nustatyti patikimą buvimą internete, kuris jūsų verslą profesionaliau ir elegantiškiau parodys interneto auditorijai. SEO atžvilgiu, jį lengvai ras potencialūs klientai, nepaisant to, kokia paieškos sistema jie naudojasi.

Kandidatas (politinis)

Nominantas - politinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kandidatas yra „WordPress“ kandidato / politinio lyderio tema, sukurta ypač politiniams ir visuomenės veikėjams. Tema, kurią galite naudoti bet kuriai ne pelno organizacijai, pavyzdžiui, labdarai, renginiams, kampanijoms ir kt.

Tema yra 100% atsakinga ir pateikiama su populiariausiu „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildiniu „Visual Composer“, kurį galite lengvai valdyti ir redaguoti naudodami vaizdinį kompozitorių. Į temą taip pat įeina papildomas „Revolution Slider“ papildinys, todėl vartotojas gali lengvai sukurti gražias skaidres naudodamas vartotojo tempimo ir nuleidimo funkciją.

Nominacijos tema apima keletą naudingų funkcijų, tokių kaip: įvykių tvarkymas, vartotojas gali lengvai valdyti ir sukurti įvykį naudodamas vizualinio kompozitoriaus vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo įrankį. Vartotojas taip pat gali nustatyti atgalinį laikmatį kampanijos datų skaičiavimui. Jis turi įvykių tvarkaraščio funkciją, vartotojas gali lengvai sukurti konkretaus įvykio tvarkaraštį naudodamas vaizdinį kompozitorių. Jis turi „PayPal“ aukų sistemą, todėl vartotojas gali surinkti lėšų kampanijai ir dar daugiau.

Fotografija (aplankas)

Fotografija „WordPress“, skirta fotografijai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Čia yra reaguojantis „WordPress“ šablonas su švariu išdėstymu ir patobulintomis funkcijomis. Fotografijos tema yra lengvai naudojamas šablonas, specialiai sukurtas fotografams ir internetiniams portfelio projektams. Reaktyvus dizainas leis jūsų svetainės maketui pritaikyti įvairaus dydžio monitorius, o pridedamos spalvų gamų (tamsios ir šviesios) parinktys, įvairūs galerijos stiliai, „lightbox“ stiliai ir puslapių šablonai leis greitai pritaikyti temą norint parodyti savo darbą..

Konsultantas (konsultavimas)

Konsultantas - verslo konsultavimo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Consultor“ yra šablonas, skirtas pristatyti konsultavimo įmones internete. Tai yra nepastebimas, lakoniškas ir lengvai pritaikomas šablonas, specialiai sukurtas įvairiems verslo projektams. Tema yra visiškai redaguojama. Jis taip pat gali būti naudojamas įvairiems kitiems verslo ar asmeniniams projektams. Šis išdėstymas visiškai reaguoja ir yra sukurtas taip, kad padidintų jūsų tinklalapio pozicijas SERP. Daugelį temos nustatymų galima nedelsiant pakeisti naudojant „WordPress“ tinkinimo įrankį.

„Drone Media“ (fotografija ir videografija)

„Drone Media“ - aerofotografija ir videografija „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Pagalvokite apie šio nuotraukų portfelio „WordPress“ šablono naudojimą, kuris siūlo visas būtinas savybes, kad atitiktų žiniatinklio valdytojo poreikius. Jei norite reklamuoti mados fotografą, laisvai samdomą fotografą ar nuotraukų aplanką, čia parodyta tema gali būti naudinga. Daugiausia dėmesio skirdama gražiai subalansuotai išdėstytai struktūrai, „Drone Media“ aprėpia visus reikalingus skyrius, kuriuose yra jūsų pranešimai ir produktai. Jei norite sukurti klestinčią svetainę naudodami „WordPress“, turėtumėte dirbti su stipriu ir visaverčiu svetainės šablonu, palaikančiu konkrečias funkcijas. SEO atžvilgiu, jį lengvai ras potencialūs klientai, nepaisant to, kokia paieškos sistema jie naudojasi. Šablonas suderinamas su įvairiomis naršyklėmis, reaguoja į jį ir siūlo visas funkcijas, kurių jums gali prireikti norint sukurti prieinamą internetinį projektą.

„Revirta“ (virtualus padėjėjas)

„Revirta“ - „WordPress“ virtualiojo asistento tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite sukurti profesionaliai atrodantį tinklalapį, šis reaguojantis „WordPress“ šablonas leis jums šią užduotį atlikti labai greitai. Stilingas vaizdas ir puikus našumas yra pagrindinės šio pro šablono, kuris yra specialiai skirtas įmonių ir verslo tinklalapiams, parinktys. Paprastas „akių“ puslapio išdėstymas, akcentuojant vaizdinius dalykus, gana lengvai patraukia klientų dėmesį, pritraukdamas juos. Šis specifinis svetainės dizainas taip pat yra gerai dokumentuotas ir apima saujelę aukščiausios kokybės plėtinių..

Nekilnojamasis turtas 7 (Nekilnojamasis turtas)

Nekilnojamasis turtas 7 - „WordPress“ nekilnojamojo turto tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kurdamas savo nekilnojamojo turto verslo svetainę, vienas geriausių pasirinkimų yra „Real Estate Pro 7.“. Pradėkite per kelias minutes su integruotu demonstraciniu importuotoju, naudokite pridedamą „drag and drop“ kūriklį norėdami sukurti pasirinktinius sąrašų puslapius ar agentų profilius, parduoti skelbimą vietų ar funkcijų sąrašai su integruotomis mokėjimo galimybėmis ir dar daugiau. Su daugybe antraščių, žemėlapių sudarymo, spalvų pritaikymo, bendro įtraukimo, rezervacijų, „Walkscore“, „IDX“ ir kitų specifinių nekilnojamojo turto parametrų pasirinkimo galimybių, šią nišos temą galima pamėgti..

„HotLock“ (šaltkalvis ir saugumas)

„HotLock“ - šaltkalvis ir apsaugos sistemos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šis ypatingas „WordPress“ dizainas gali pasigirti įvairiais efektais ir parinktimis, kurių vargu ar galite pamatyti bet kuriame kitame šablone. Tai puikiai tinka demonstruoti nuo mažų iki didelių verslo projektų. Daugelį temos nustatymų galima nedelsiant pakeisti naudojant „WordPress“ tinkinimo įrankį. Integruotas su populiariomis socialinių tinklų platformomis, čia parodytas šablonas gali būti ideali priemonė susisiekti su klientais. Be to, visiškai reaguojantis išdėstymas bus tinkamai rodomas bet kokiose programėlėse. Sukurti tinklalapį naudojant čia pateiktą temą bus naudinga norint pasiekti savo interneto tikslus.

Pradėti (kelionė)

Pradėkite kelionių užsakymą ir kelionių temą

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Galinga ir nuostabi „Embark“ yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai kelionėms ir kelionėms. Temoje yra tiesioginių frontencialių vilkimo ir kritimo puslapių kūrimo priemonė ir visiško užsakymo variklis su sklandžia internetinių mokėjimų integracija. Tris minutes įdiegę vieną paspaudimą galėsite greitai ir greitai įdiegti!

Jo galingas rezervavimo variklis padeda lengvai valdyti kelis užsakymus ir tvarkyti tvarkaraščius naudojantis „WordPress“. Vienu metu sukurkite kelis kalendorius, laiko tarpsnius (su ribotu prieinamumu arba be jo), pasirinktinių formų laukus ir klientų profilius. Tai užsakymas, mokėjimai ir planavimas, sujungti į gražų užsakymo sprendimą.

Sukurti svetainę kelionių ar kelionių įmonei yra nesudėtinga, kai „Embark“ tiesiogiai naudoja „drag and drop“ puslapio kūrimo programą. Sukurkite savo gražius maketus arba naudokite profesionaliai suprojektuotus iš anksto nustatytus parametrus, tokius kaip „Plaukimas upėmis“ nuotykių kelionėms, NYC „Pasivaikščiojimo kelionėms“ arba „Hop & Vine“ vyno ir alaus kelionėms. Nauji dizainai pridedami reguliariai. Gaunate prieigą prie daugiau nei 40 valdiklių ir daugiau nei 20 modulinių puslapių šablonų, kurie leidžia sukurti tobulą kelionių ir kelionių svetainę su neribotomis galimybėmis..

Apvyniokite

Kad ir kokioje nišoje norėtumėte sukurti svetainę, visada yra paruošta „WordPress“ tema, tinkanti pristatyti asmeninį ar verslo projektą palankiausioje šviesoje. Naudodamiesi šiomis „WordPress“ nišomis galėsite paleisti bet kurį interneto projektą su keliais nedideliais pakeitimais. Ir kadangi daugumoje „WordPress“ temų iš kompiliacijos taip pat yra intuityvių puslapių kūrimo priemonių (arba jos suderinamos su CSS tiesioginio redagavimo priemonės papildiniu), net ir ne technikos specialistai galės sukurti unikalų ieškomą interneto dizaino kodą.

Ką manote apie mūsų temų apvalinimą? Ar yra kokių nors kitų „WordPress“ temų, kurios, jūsų manymu, turėtų būti sąraše? Palikite komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map