10 ir daugiau geriausių „WordPress“ autorių dėžutės papildinių

Geriausi „WordPress“ autorių dėžės papildiniai (nemokami ir „Premium“)

Viena įprasta, bet dažnai nepastebima funkcija daugelyje „WordPress“ svetainių yra autoriaus biografija. Paprastai rastas tinklaraščio įrašo pabaigoje, autoriaus langelis padidina pamėgstamumą, taigi jūsų svetainės patikimumą ir teisėtumą..


Jūsų skaitytojai iš pirmo žvilgsnio gali daugiau sužinoti apie jus ar jūsų autorius. Be to, galite padidinti savo įtaką socialinei žiniasklaidai ir parodyti socialinį įrodymą, autoriaus laukelyje pateikdami nuorodas į savo paskyras. Tai tik du naudojimo atvejai.

Kitaip tariant, autoriaus biografija, kaip ir komentarų laukelis, yra dar vienas nuostabus būdas sudominti savo lankytojus. Štai kodėl liūdna, kad daugelis žmonių nepaiso autoriaus langelio, tuo labiau, kad turime daug „WordPress“ autorių dėžutės papildinių, kad darbas būtų labai lengvas.

Šiandienos įraše apžvelgiame ir nemokamus, ir geriausius „WordPress“ autorių dėžučių papildinius. Tikimės, kad rasite geriausią sprendimą jūsų konkretiems poreikiams. Prašome komentaruose pasidalinti savo mėgstamo „WordPress“ autoriaus lango papildiniu.

Nesiimdami į darbą, grįžkime į darbą.

Nesvarbu, ar pasirinksite nemokamą, ar „premium“ autorių dėžutės papildinį, čia rasti papildiniai padės atlikti darbą. Taigi jūsų pasirinkimas priklausys nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir konkrečių poreikių. Be to, nepamirškite išbandyti savo autoriaus langelio mobiliuosiuose įrenginiuose, kad patikrintumėte, ar viskas atrodo gerai ir veikia sklandžiai.

Atsižvelgiant į tai, galime pažvelgti į geriausius „WordPress“ autorių dėžės papildinius.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Paprastas autoriaus langelis

paprastas autorinis langelis

Pirmasis eilutėje yra paprastas autorių langelis, puikus ir lengvai naudojamas „WebFactory Ltd.“ „WordPress“ autorių dėžutės papildinys. Jūsų įrašų pabaigoje įskiepiai prideda reaguojančių autorių dėžutę. Tai leidžia rodyti autoriaus vardą, pavardę, aprašą ir socialinės žiniasklaidos profilius.

Galite visiškai pritaikyti papildinių stilius, kad jie atitiktų jūsų temą ir būtų stilingi bei vienodi. Paprastas autoriaus langas automatiškai įterpia autoriaus langelį į jūsų žinutes. Arba galite įterpti autoriaus laukelį rankiniu būdu į savo šablonų failus. Tai palaiko RTL ir AMP.

2. „Ultimate Author Box Lite“

galutinis autoriaus langelis

„Ultimate Author Box Lite“ yra fantastiškas įskiepis, leidžiantis automatiškai arba naudojant trumpuosius kodus pridėti daugiau informacijos apie savo autorius. Tai palaiko įrašus, puslapius ir pasirinktinius įrašų tipus, siūlydama platų pasirinkimą, kiek reikia rodyti autorių langelius.

Pirmiausia turite penkis gražiai suprojektuotus šablonus. Norėdami daugiau valdyti, turite neribotas pasirinktines spalvas. Be to, galite parodyti autorių avatarus iš „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ arba naudoti pasirinktinius vaizdus. Be to, galite pasirinkti rodyti autoriaus lauką konkrečiuose pranešimuose ar puslapiuose. Dešimt socialinių piktogramų ir daugiau funkcijų patvirtina sandorį.

3. „Ultimate Author Box Pro“

galutinis autoriaus langelis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ultimate Author Box“ yra mokamoji „Ultimate Author Box Lite“ įskiepio versija, apie kurią mes anksčiau kalbėjome. Įskiepis buvo atnaujintas neseniai, pridedant daugiau funkcijų į jau galingą „WordPress“ autoriaus papildinį. Tai yra vienas geriausių būdų parodyti ir įvertinti autorius savo „WordPress“ svetainėje.

Dėl puikių parinkčių, tokių kaip naujausių įrašų skirtukas, socialinės medijos skirtukai, piktogramos, avatarai, profiliai, el. Pašto adresai, telefono ir autorių vardai, niekas netrukdo jūsų autoriams pasirodyti nesąžiningais. Neseniai papildinys buvo atnaujintas dar galingesnėmis funkcijomis, todėl galite tikėtis puikiai praleisti laiką naudodami „Ultimate Author Box“.

4. (Tiesiog) svečio autoriaus vardas

(Tiesiog) Svečio autoriaus vardas

Jei dirbate su daugybe svečių įrašų, svečio autoriaus vardo įskiepis bus gana naudingas. Kai kviestiniai autoriai pateikia įrašus, jie dažniausiai peržiūrimi, kol pasirinksite juos paskelbti. Galite naudoti svečio autoriaus paskyrą, tačiau, kai turite daug bendraautorių, tai gali tapti varginanti.

Tačiau dėl aukščiau pateikto papildinio galite greitai pridėti svečio autorių prie įrašo ir spustelėję nuorodą į jų tinklaraštį. Jums nereikia jaudintis dėl to, kaip autorių langelis pasirodo skaitytojams; tiesiog pridėkite bet kurį svečio autoriaus vardą ir nuorodą, kurio norite, ir viskas. Jei esate linkęs, netgi galite lengvai pridėti autoriaus avatarą.

5. „Starbox“ – autorių dėžutė žmonėms

„starbox“ „WordPress“ autorių dėžutės papildinys

Ar norėtumėte sukurti puošnias autorių bio dėžutes, kurios įtikintų skaitytojus spustelėti ir skaityti daugiau apie jus ar jūsų autorius? Jei taip, jums patiks „Starbox“ puikūs vaikinai „Squirrly UK“. Įskiepis pateiktas su maloniu funkcijų rinkiniu, kad būtų sukurtos gražios veikiančios autorių dėžutės.

Norėdami greitai paruošti ir vykdyti, „Starbox“ yra iš anksto paruoštų temų, kurios autorių dėžutės sukūrimą palengvina. Be to, savo žinučių viršuje arba apačioje galite įdėti autoriaus langelį. Be to, papildinys pateikiamas su socialiniais profiliais, „Google“ ir „Facebook“ autorystėmis, turtingais „Google“ paieškos rezultatų fragmentais, nuorodomis į autoriaus įrašus, autoriaus darbo pavadinimu ir dar daug daugiau.

6. „Fancy WordPress“ autorių sąrašas

išgalvotas autorių sąrašas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškote daugiau nei tik autorių laukas, „Fancy WordPress“ autorių sąrašo papildinys siūlo jums naują sprendimą. Įskiepis leidžia rodyti autorių sąrašą gražiame tinklelyje, kurį skaitytojai gali lengvai pasiekti. Bet tai dar ne viskas, papildinys turi daugybę kitų funkcijų.

Autorių sąrašą galite lengvai parodyti šoninėje juostoje, puslapyje ar bet kurioje kitoje valdiklio srityje. Papildinys skatina sveiką konkurenciją tarp autorių, o tai reiškia puikius jūsų tinklaraščio dalykus. Be to, galite įkelti pasirinktinius vaizdus, ​​socialinės medijos piktogramas ir pridėti dinaminių efektų, kad pritrauktumėte naujų lankytojų.

7. Autoriaus bio dėžutė

autoriaus bio dėžutė

„Author Bio Box“ yra paprastas „WordPress“ autorių dėžutės įskiepis, kuris suteikia gana didelę reikšmę. Tai padeda lengvai pridėti autorių biografijas, avatarelius ir socialinės žiniasklaidos piktogramas. Turėdami daugybę funkcijų, dar niekada nebuvo taip lengva sukurti gražų pseudoportretą.

„Author Bio Box“ yra lengvai naudojama administratoriaus sąsaja, leidžianti lengvai sukurti tobulus autorių langelius jūsų svetainei. Tinkamų parametrų dėka galite pakeisti viską, pradedant spalvomis, ten, kur rodomi autorių langeliai, ir dar daug daugiau.

8. WP pranešimo autorius

wp įrašo autorius

Jei ieškote daugialypio „WordPress“ autorių dėžutės papildinio, negalite suklysti dėl „WP Post Author“. „AF“ temų intelektualumas, „WP Post Author“ siūlo platų pasirinkimą, įskaitant autoriaus biografiją, socialines piktogramas, trumpus kodus ir pan..

Kitaip tariant, papildinys padeda rodyti įrašo autoriaus vardą, avatarą, vaidmenį, el. Pašto adresą, socialinius profilius ir trumpą biografiją. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, galite pasirinkti rodyti / slėpti konkretų autoriaus turinį. Be to, papildinys pateiktas su valdikliais, leidžiančiais pridėti autorių laukelius šoninėse juostose ir kitose valdiklių vietose..

9. „Fanciest“ autorių dėžutė

geriausių autorių dėžutė

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Fanciest Author Box“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ autorių dėžutės įskiepis, padedantis keliais žingsniais suteikti jūsų tinklaraščiui tapatybę. „CodeCanyon“ siūlomą produktą „Fanciest Author Box“ kuria ir prižiūri „Slobodan Manic“, Draganas Nikolicas ir „ThematoSoup“ komanda..

„Fanciest Author Box“ veikia tiesiai iš dėžutės. Jis pristatomas su keliolika funkcijų, įskaitant socialinius profilius, trumpus kodus, valdiklius, „Google“ autorystę, pasirinktines spalvas, parengtą vertimui, reaguojantį dizainą, tingų įkėlimą ir pan. Tai yra fantastiškas autorių dėžės įskiepis visiems vartotojams, pradedantiesiems ir profesionalams.

10. Molongui autorystė

molongui autorystė

Atsiuntė jums Amitzy, aistringas ir gerbiamas „WordPress“ papildinių kūrėjas, „Molongui Authorship“ yra visas rinkinys autorių dėžučių funkcijų. Tai praplečia numatytąjį „WordPress“ autoriaus langelį naujais ir įdomiais būdais. Papildinys yra būtinas privalumas, ypač jei norite įskaityti du autorius už vieną įrašą.

„Molongui“ autorystę sudaro daugybė funkcijų, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, kelis autorius, kviestinius autorius, pilną įprastų autorių autorių dėžutę, susijusius pranešimus, autorių avatarus, reaktyvų dizainą, lanksčias dizaino galimybes ir 70+ socialinius tinklus, tarp kitų.

11. Stiprintuvo pratęsimas

stiprintuvo pratęsimas

Sukurtas puikios „ThemeInWP“ komandos, „Booster Extension“ yra ne tik „WordPress“ autorių dėžės papildinys. Tai yra galingų funkcijų rinkinys, puikiai tinkantis visiems „WordPress“ tinklaraščiams ir žurnalams. Jei ieškote autoriaus bio dėžutės papildinio, „Booster Extension“ jums siūlo būtent tai, o po to keletą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, „Booster Extension“ papildinys pateikiamas su bendro naudojimo mygtukais su dalijimosi skaičiumi, skaičiavimo ir rodymo skaitymo laiku, emojis atsiliepimais, reakcijos mygtukais, autoriaus langeliu su socialiniais profiliais ir pan. / Nepatinka skelbimo mygtukais. Galite smarkiai pritaikyti papildinį, kol neteksite.


Yra keli nemokami „WordPress“ autorių dėžės įskiepiai ir dar mažiau „premium“ priedų. Rinka nėra tokia prisotinta, kaip jūs tikėjotės, nes autorių dėžutė yra tokia maža savybė. Daugelis papildinių per kelerius metus nebuvo atnaujinti, todėl jie automatiškai diskvalifikuoti į mūsų sąrašą.

Apskritai, autoriaus langelis leidžia jums pagerinti įsitraukimą į savo „WordPress“ svetainę, naudojantis automatiniu pilotu. Tai suteikia jūsų skaitytojams galimybę susitikti ir užmegzti ryšius su jūsų autoriais ir tinklaraščiu apskritai. Aukščiau pateiktame sąraše yra pakankamai galimybių, kad galėtumėte pridėti bet kokio tipo autorių laukus.

Kuris yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ autorių dėžutės papildinys? Praneškite mums komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map