10 ir daugiau geriausių „WordPress“ nuotraukų dienoraščių temų

Visi žinome, kad vaizdai kalba apimtimi (maždaug tūkstantis žodžių viename paveikslėlyje, tiesa?), Todėl suprantama, kad galbūt norėsite naudoti nuotraukas, norėdami pasidalyti savo gyvenimu internete, o ne rašyti tradicinius tinklaraščio įrašus. Žinoma, tai reiškia, kad jums reikės temos, kuri jūsų nuotraukas (ir jūsų vadovaujamą gyvenimą) atrodytų nuostabiai, tačiau kur pradėti?


Yra daugybė galimų „WordPress“ temų, leidžiančių lengvai kurti, atnaujinti ir prižiūrėti nuotraukų dienoraštį. Kiekvienas iš jų sukurtas atsižvelgiant į vieną dalyką – nukreipiant savo svetainės dėmesį į naudojamus vaizdus.

Šiame straipsnyje apžvelgsime dešimt geriausių galimų nuotraukų dienoraščių „WordPress“ temų, kad jūsų nuotraukų dienoraštis išsiskirtų jokia konkrečia tvarka. Mes padalijome savo sąrašą į nemokamas ir aukščiausios kokybės temas, todėl pradėkime nuo nemokamų temų (mums visiems patinka nemokami dalykai, tiesa?).

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Ananasai (nemokami)

Ananasų nemokama „WordPress“ tema

Ieškai švarios ir paprastos temos? Ananasai jums kaip tik tada tinka. Ši nemokama fotografavimo tema buvo sukurta čia, „WPExplorer“, kad fotoobjektams ir skelbėjams būtų lengva sukurti svetainę ir greitai veikti..

Dėl švaraus vieno stulpelio išdėstymo išdėstymas leidžia skaitytojams lengvai susikoncentruoti į jūsų turinį. Be to, pridedant atvaizdų, citatų, garso ir vaizdo įrašų palaikymą, nesunku pridėti savo kūrybą, nesvarbu, kokį medijos formatą naudojate. Kitos puikios funkcijos yra integruotos antraštės socialinės nuorodos, pasirinktinio logotipo įkėlimas, temos tinkinimo priemonės nustatymai ir dar daugiau.

2. Liukas (nemokama)

Liuko tema

Šiuo metu įdiegta daugiau nei 9000 svetainių Liukas „AlienWP“ tema yra labai populiari nemokama tema, skirta fotografijoms skirtoms svetainėms. Nors ji turi nedaug įvertinimų, ji yra gražiai atrodanti tema, kurią naudoja daugelis – todėl ją įtraukti čia yra pagrįsta.

„Hatch“ yra paprastas ir minimalus, sukurtas remiantis „Hybrid Core“ sistema ir vaizdams ir galerijoms valdyti naudoja įmontuotas „WordPress“ funkcijas. Apskritai, Hatch vaizdus demonstruoja gražiai.

3. „Pictorico“ (nemokamas)

„Pictorico“ tema

„Pictorico“ ateina pas mus iš Automattic, ir iš pradžių buvo išleistas už jų „WordPress.com“ vartotojams – bet dabar ji tapo prieinama tiems iš mūsų, kurie savarankiškai priima „WordPress“. Šiuo metu „Pictorico“ šiuo metu aktyviai diegiama daugiau nei 5000 svetainių ir turi 4,5 žvaigždutės pasitenkinimo įvertinimą. Dauguma apžvalgininkų temai skiria aukščiausią balą..

Gražioje tinkleliu paremtoje temoje jūsų įrašai rodomi vaizdų sienoje, todėl tai puikiai tinka nuotraukų tinklaraščių tinklalapiui. Jei norite parodyti keletą mėgstamiausių įrašų, puslapio viršuje galite naudoti slankiklį.

4. „Magnus“ (nemokamas)

Magnuso tema

Magnusas , kurią jums pateikė „Penkios temos“, ir įdiegta daugiau nei 3000 svetainių. Tik nedaugelis vartotojų tai įvertino, todėl įvertinkite 4,5 žvaigždutės įvertinimą su druskos grūdu – tačiau jis yra plačiai naudojamas ir vertas dėmesio..

Ši tema aiškiai parodo jūsų vaizdus, ​​kad būtų padarytas didelis tinklelio išdėstymas ir stipri tipografija. Jei naudojate aukštos kokybės vaizdus, ​​ši tema padės jums maksimaliai išnaudoti juos savo nuotraukų tinklaraščių tinklalapyje.

5. Pronto (nemokamas)

Pronto nemokama mūro galerijos „WordPress“ tema

„Pronto“ yra nemokama mūrinių tinklelių stiliaus galerijos tema, sukurta čia, „WPExplorer“. Su tūkstančiais atsisiuntimų ši tema turi puikių rezultatų ir yra nuolat mėgstama mūsų skaitytojų.

„Pronto“ pagrindiniam puslapiui naudoja švarų tinklelio išdėstymą, o norėdami sukurti gražius (ir reaguojančius) puslapius galite naudoti įmontuotą „WordPress“ galerijų palaikymą ir pasirinktinius trumpuosius kodus. Jei naudojate savo nuotraukų dienoraštį, norėdami parodyti nuotraukų esė ar vaizdų kolekcijas, ši tema gali būti ideali jums.

6. Optika (nemokama)

Optikos tema

Iš „Graph Paper Press“ žmonių mes pateiksime jums paskutinę nemokamą temą šiame sąraše – Optika. „Graph Paper Press“ specializuojasi fotografų temose, todėl jie žino ką nors ar du apie tai, kaip sukurti stulbinantį nuotraukų dienoraštį.

Optika yra graži mūro išdėstymo tema, tinkamai išnaudojanti neigiamą erdvę. Jei siekiate galiausiai parduoti savo atvaizdus, ​​aukščiausios kokybės optikos versija sklandžiai integruota su „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“ ir „Graph Paper Press“ nuosavu „Media Media“ papildiniu..

7. Iš viso

Iš viso daugialypės aplanko „WordPress“ tema

Pirmoji „premium“ tema mūsų sąraše yra „Total“. Šioje „uber“ lanksčioje temoje yra išplėstinė „Visual Composer“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemonės versija, kad galėtumėte sukurti bet kurią norimą svetainę. Dar geriau, kad jau yra daugybė puikių demonstracijų, kurias galite importuoti, kad galėtumėte pradėti pažinti savo dizainą.

Virš mūsų yra „Lefty“ aplankas, „Mason“ mūro tinklelis ir „TinyFolio“ paprasta galerija, kad parodytumėte, ką galite sukurti iš viso. Visų šių demonstracinių versijų vaizdai yra išdėstyti priekyje ir centre, o pridėtos antraštės dizaino parinktys, pereikite prie viršutinio mygtuko, paralakso vaizdo palaikymas, reaguojantis išdėstymas ir dar daugiau sukuria gražią vartotojo patirtį..

8. Yin ir Yang

„Yin & Yang“ aplanko tema

„Yin & Yang“ yra dar viena „premium“ tema, puikiai sukurta tam, kad suteiktų solidžią nuotraukų dienoraščių naudojimo patirtį, su keletu labai malonių funkcijų. Pateikiama kaip kūrybinių nuotraukų dienoraščių tema tiek fotografams, tiek tinklaraštininkams. Ši tema tikrai verta vadovautis.

Švarus pagrindinio puslapio išdėstymas, unikalus meniu užvedimo efektas, vaizdo pelės žymeklio efektai ir filtruojamas laikinai įdėtas rinkinys yra visos šios gražios temos ypatybės. Apskritai dėl šios temos jūsų nuotraukų dienoraštis tikrai išsiskirs – visi už prieinamą kainą.

9. Išskleiskite „Pro“

Išskleiskite „Pro“ temą

Iš „StudioPress“ („Genesis“ sistemos kūrėjų) ateina ši „Genesis“ vaiko tema, puikiai tinkanti demonstruoti jūsų gražius vaizdus. „Expose Pro“ yra „Genesis“ vaiko tema, kurią galima įsigyti už 99,95 USD.

Ši tema pateikiama su keliomis spalvų schemomis, taip pat daugybe tinkinamų parinkčių, o vieno stulpelio pagrindinio puslapio išdėstymas vaizdus pateikia švariai ir paprastai. Jei norite stulbinamų nuotraukų dienoraščių, sukurtų pagal „Genesis“ programą, tai gali būti jūsų tema.

10. Atviras

Atviras „WordPress“ tema

Atviras yra graži gražiai suprojektuota fotografijos tema iš „Array Themes“, skirta kurti ir dalintis savo darbais. Tema buvo sukurta kaip „tuščia drobė“, skirta kūrybingiems žmonėms dalytis savo turiniu internete.

Temoje pateikiamos paprastos naudoti įmontuotos pritaikymo parinktys, naudojant tiesioginį temos tinkinimo įrankį. Tai leidžia lengvai perjungti spalvas, šriftus, rėmelius, mygtukus, logotipą ir dar daugiau. Taip pat galite pakeisti savo mūrinių tinklelių stulpelių išdėstymą (1–3 stulpeliai), pridėti begalinį slinkties tašką ir pridėti pasirinktinius valdiklius prie bet kurio įrašo ar puslapio. Be to, jei jums patinka ši tema ir norite daugiau, taip pat galite prisijungti prie „Array“ klubo už 89 USD ir gauti prieigą prie visko, ką jie gali pasiūlyti.

11. Om

OM tema

„Om“ yra nuotraukų tinklaraščių ir vaizdinių pasakojimų tema, sukurta tam, kad jūsų turinys atrodytų nuostabiai. Ši „premium“ tema, kurią galima įsigyti už 44 USD, turi 4,89 žvaigždės įvertinimą ir daugiau nei 900 „ThemeForest“ pardavimų. Be to, jie siūlo gyvą temos versiją, kad galėtumėte išbandyti prieš pirkdami.

„Om“ puikiai naudoja tipografiją, spalvų pasirinkimą ir stilingą informaciją, kad pabrėžtų jūsų vaizdus, ​​o trys pagrindinio puslapio išdėstymai siūlo įvairius būdus, kaip parodyti jūsų turinį. Jei ieškote švarių žurnalų, ši tema gali būti ta, kurios ieškote.

12. Dizaineris

Dizainerio profesionalios „WordPress“ aplanko tema

Paskutinė mūsų sąrašo tema yra „Dizaineris“ – profesionali „ThemeBeans“ aplanko tema. Ši „premium“ tema yra puikus pavyzdys, kaip minimalų dizainą paversti moderniu ir įdomiu.

Dizaineris naudoja sklandų paralakso išdėstymą, norėdamas skaidrinti savo pagrindinio puslapio vaizdus, ​​naudodamas neigiamą erdvę, stilingus šriftus ir naudodamas daugybę papildomų pritaikymo galimybių, naudodamas tinkinimo priemonę. Dizaineris taip pat integruojasi su „WooCommerce“ per įtrauktą vaiko temą. Kitos puikios funkcijos apima plytelių galerijas, tingų krovimą, tinkinamą rinkinį ir daug daugiau.


Jei nusprendėte, kad vaizdai gali geriau pasakyti jūsų istoriją nei žodžiai, nuotraukų dienoraščių įrašymas yra puikus būdas dokumentuoti savo gyvenimą. Tačiau rasti tinkamą temą gali būti sudėtinga, jei nežinote, nuo ko pradėti.

Dėl to, kaip greitai reikia atsistoti ir veikti, „WordPress“ puikiai tinka laikyti nuotraukų dienoraštį. Be to, yra daugybė galimų temų, kurios gali padėti parodyti jūsų vaizdus – ir iš dešimties aukščiau pateikto sąrašo turėtumėte sugebėti rasti geriausią temą, kad galėtumėte sukurti nuotraukų dienoraštį..

Ar turite savo mėgstamiausią nemokamą ar aukščiausios kokybės nuotraukų dienoraščių „WordPress“ temą? Pasidalinkite ja su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map