10 ir daugiau naudingų „WordPress“ papildinių jūsų el. Pašto sąrašui išplėsti

„Jei norite plėsti savo verslą, tada svarbiausias prioritetas turėtų būti veiksmingo el. Pašto sąrašo sudarymas“. – Tai patarimas, kurį gavau prieš kelerius metus, kai pirmą kartą pradėjau rašyti internetinius dienoraščius. Ir ji vis dar yra vertinga šiai dienai.


Daugelis iš jūsų jau gali suprasti, kodėl tai vertingas patarimas. Kai turite vis daugiau patikimų abonentų, lengviau nukreipti srautą ir gauti daugiau viešų akcijų į savo naujausius tinklaraščio įrašus. Ne tik tai, kad galite užsidirbti pinigų, siųsdami specialius pasiūlymus į savo sąrašą.

Šiame straipsnyje pasidalinsiu keletu geriausių nemokamų ir „premium“ sąrašo „WordPress“ kūrimo papildinių, kurie padės sugeneruoti daugiau abonentų, kurių srautas mažesnis. Į sąrašą taip pat įtraukiau keletą nemokamų papildinių tiems, kurie tik pradeda kurti internetinius dienoraščius arba neturi papildomų pinigų išleisti.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Getsitecontrol

„Getsitecontrol“ - „WordPress“ iššokantys langai, optiniai variantai, apklausos ir dar daugiau

Puikus tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems profesionalams, „Getsitecontrol“ yra išsami iššokanti, „optin“ forma, apklausa ir raginimas veikti papildinys, skirtas padėti greitai augti savo el. Pašto adresams. Naudodamiesi visomis integruotomis funkcijomis, galite suprojektuoti tobulą iššokantįjį langą ar formą pagal savo individualius poreikius (net pranešimą apie slapuką).

„Getsitecontrol“ siūlo lengvai naudoti valdiklio šablonus, kad galėtumėte greitai sukurti optin formas. Tiesiog pasirinkite norimą naudoti šabloną ir pakeiskite spalvas, tekstą, animaciją ir netgi elementų pozicijas. Arba galite susikurti savo formą naudodami pasirinktinę CSS. Taip pat galite importuoti vaizdus iš „Instagram“, pridėti apklausos elementus (žymimuosius laukelius, radijo mygtukus, įvertinimo skalę) arba naudoti API, kad pridėtumėte išplėstinę savo formų funkciją, pavyzdžiui, lankytojams parodyti asmeninius pranešimus. Baigę valdiklį tiesiog įdėkite jį į savo „WordPress“ svetainę naudodami papildinį!

Tačiau „Getsitecontrol“ yra išskirtinis įrankis auginti jūsų sąrašą, nes jis integruotas į 29 skirtingas rinkodaros platformas. Tai apima „Google Analytics“, „Convertkit“, „Drip“, „Hubspot“, „MailCHimp“, „Sendinblue“, „VerticalResponse“ ir dar daugiau. Kūrėjams taip pat yra keletas internetinių internetinių žurnalų, kuriuos galite naudoti norėdami pamatyti realiojo laiko duomenis apie savo „Getsitecontrol“ valdiklius.

Funkcijos:

 • Žingsnis po žingsnio formų kūrėjas
 • Tinkinimo parinktys
 • Šablonų galerija su iš anksto paruoštais maketais
 • Norėdami užfiksuoti laidus prieš jiems išvykstant, išeikite iš tyčinio stebėjimo
 • A / B padalijimų testavimas iki 5 variantų
 • Realaus laiko statistika ir „Google Analytics“ integracija
 • Galimybė dalytis prenumeratos formomis tiesiogiai

Kaina: Planai prasideda nuo 9 USD / mėn

2. „MailOptin“

„MailOptin“ - iššokantys langai, el. Pašto „Optin“ formos ir informaciniai biuleteniai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Norėdami išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą, turite sutelkti dėmesį į potencialių klientų generavimą – ir „MailOptin“ daro būtent tai. Šiame papildinyje yra galingas formų kūrimo priemonė, kurią galite naudoti kurdami įvairius jūsų svetainės optinus. Tinkinkite savo „optin“ formos dizainą, tekstą, laukus, animaciją ir netgi apibrėžkite rodymo taisykles (pvz., Išėjimo ketinimo aktyviklį arba po nustatyto laiko jūsų svetainėje). Turėdami „lightbox“ parinkčių, pranešimų juostų, turinyje (prieš / po arba įterpdami įterptus) ir dar daugiau, nesunku sukurti auditorijai tinkančią optin formą. Ir kadangi yra integruota analizė ir palaikymas A / B padalijimo testui, tikrai galite optimizuoti savo strategiją, kad jūsų el. Pašto sąrašas būtų greitesnis..

Tačiau tai dar ne viskas – „MailOptin“ siūlo integraciją beveik visoms el. Pašto paslaugoms ir CRM, kuriuos galite įsivaizduoti. Galite lengvai susieti savo „optin“ formas su „MailChimp“, „Campaign Monitor“, „aWeber“, „GetResponse“, „SendinBlue“, „MailPoet“ ir kt. „MailOptin“ taip pat sklandžiai dirba su „Google Analytics“ ir populiariais vertimo papildiniais, „Polylang“ ir „Weglot“. Kol yra nemokama „MailOptin Lite“ versiją, pasiekiamą „WordPress.org“, jums reikia aukščiausios kokybės versijos, kad atrakintumėte visas nuostabias papildinio funkcijas.

Funkcijos:

 • „Optin“ stiliai: „lightbox“, pranešimų juosta, šoninės juostos valdiklis, skaidrių įtaisymas, prieš / po, įterptas
 • Suaktyvintojai: išėjimas, laikas svetainėje, puslapių peržiūros, slinktis, spustelėkite paleisti, taikymas pagal įrenginį
 • Konversijos veiksmai su galimybėmis nukreipti vartotojus į konkretų URL
 • A / B optinų padalijimas
 • Skelbimų bloko aptikimas
 • Išmanioji „Honeypot“ šlamšto apsauga
 • Integracija su populiariais el. Pašto paslaugų teikėjais, CRMS, vertimo papildiniais ir „Google Analytics“
 • Naujienlaiškių tvarkymas (įskaitant automatizavimą, planavimą ir dar daugiau)

Kaina: Nuo 79 USD per metus

3. Klesti laidus

Klestėti veda

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Thrive Leads“ yra sąrašo kūrimo papildinys, kurį sukūrė „Thrive Themes“ kūrėjai. Šis įskiepis supakuoja perforatorių ir yra beveik visų rūšių pasirenkamų formų, apie kurias galite galvoti: galite sukurti iššokančius langus, skaidrių formos formas, juostelių stiliaus formas, rodomas ekrano viršuje arba apačioje, 2 žingsnius. pasirenkamos nuorodos ar mygtukai, ekrano pildymo formos, „Scroll Mat“ forma, panaši į „SumoMe“ pasveikinimo kilimėlį, galite įterpti pasirenkamąsias formas pranešimų apačioje, valdiklių vietose ar bet kurioje savo turinio vietoje.

Platus formų pasirinkimas ir pridedamas „drag-and-drop“ redaktorius suteikia daug lankstumo kuriant ir rodant pasirenkamas formas jūsų svetainėje. Tačiau pagrindinės „Thrive Leads“ reklamuojamos funkcijos yra susijusios su konversijų optimizavimu. Išplėstinis A / B testavimas ir išsami ataskaita yra integruoti į papildinį. Kitas akcentas yra tai, kad galite automatiškai paslėpti pasirenkamąsias formas lankytojams, kurie jau užsiprenumeravo jūsų sąrašą, ir netgi galite parodyti esamiems abonentams alternatyvų turinį, o ne įprastas pasirenkamąsias formas..

Funkcijos:

 • Dešimtys iš anksto sukurtų šablonų + nuvilkite šablonų kūrimo priemonę
 • Kiekvienas pasirinktos formos tipas, apie kurį galite pagalvoti
 • Savo abonentų sąrašo atsarginę kopiją ir eksporto funkciją
 • A / B išbandykite skirtingas pasirenkamąsias formas, skirtingus pasiūlymus, skirtingus formų tipus ir leiskite papildiniui automatiškai pasirinkti nugalėtoją
 • Rodyti skirtingą turinį esamiems abonentams
 • Išeiti iš ketinimų, „SmartExit“, slinkties paleidiklius, paspaudimų paleidiklius, nustatytus paleidiklius ir kt.
 • Daug, daug animacijos variantų

Kaina: Nuo 59 USD per metus

4. Sumo

„SumoMe“ naujienlaiškis

„Sumo by AppSumo“ yra patogus papildinys, skirtas parodyti paprastus iššokančius langus, kurie jums nekainuos nė cento. Tai labai daug puikių funkcijų, kurias paprastai rasite tokiuose „premium“ įskiepiuose kaip „OptinMonster“ ar „Ninja“ iššokantys langai..

Tai puikus papildinys pradedantiesiems tinklaraštininkams ar tiems, kurie nenori išleisti pinigų, nes jį galima lengvai integruoti į nemokamą automatinio atsakiklio paslaugą „Mailchimp“ (skirta iki 2000 prenumeratorių). Nors el. Laiškų skaičius per mėnesį ribojamas iki 12 000. „Mailchimp“ rinkoje buvo tiek ilgai ir turi gerą reputaciją už kokybiškas paslaugas.

Pastaba: jums tikrai reikia prisijungti prie paskyros „Sumo“ svetainėje.

Funkcijos:

 • Asinchroninis įkėlimas, kuris neturės įtakos puslapio įkėlimo greičiui
 • Išmaniojo el. Pašto iššokančiojo laiko nustatymas (pvz., „Exit Monitor“)
 • Nustatykite savo pasirodymo laiką
 • Visiškas pop-up turinio HTML valdymas
 • Peržiūrėkite el. Pašto prenumeratų statistiką visą laiką

Kaina: Laisvas

5. WP el. Pašto fiksavimas

wp-emailcapture-wordpress-plugins

„WP Email Capture“ sukūrė mano geras draugas Rhys Wynne. Įskiepis yra puikus sprendimas tiems, kurie nenori naudoti automatinio atsakymo paslaugų rinkdami el. Laiškus. Jis prideda 2 laukų formą (Vardas ir el. Paštas) el. Laiškams užfiksuoti.

Didelis skirtumas su šiuo papildiniu yra tas, kad jums nereikia išleisti pinigų trečiųjų šalių paslaugoms („Aweber“ ar „GetResponse“), viskas atliekama tiesiogiai „WordPress“ nustatymų puslapyje. Nemokama versija turi ribotas funkcijas, kurios gali būti naudingos, jei norite išbandyti papildinį prieš pirkdami.

Funkcijos:

 • Lengvai eksportuokite sąrašą į pagrindines automatinio atsakymo paslaugas
 • El. Laiškų siuntimui naudoja „WordPress“ vidinę wp_mail funkciją.
 • Dvigubas optinas patvirtinimui
 • Sukurkite kelis savo svetainės sąrašus
 • Stebėkite savo svetainės lankytojus ir tai, iš kur atsirado jūsų registracija.
 • Palaikymas pasirinktiniams įrašų tipams

Kaina: Nemokamas (su ribotomis funkcijomis)

6. „OptinMonster“

„OptinMonster WordPress Optin“ formos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„OptinMonster“ yra dar vienas galingas papildinys, dėl kurio labai lengva pridėti stilingų iššokančių formų. Tai taip pat leidžia pridėti pasirinktines formas po įrašais, šoninės juostos valdikliais, puslapiais, svetainės apačia ir skaidrių forma. Jį galima lengvai apibūdinti kaip „viskas viename“ kūrimo papildinį, skirtą „WordPress“, tačiau tai ne visiems (bent jau ne tiems, kurie tik pradeda veiklą), nes jis yra gana brangus, palyginti su kitais šio segmento papildiniais..

Pvz., Dauguma rinkoje pasirodžiusių iššokančiųjų papildinių nekainuoja daugiau nei 50 USD, vienas iš tokių papildinių yra „Ninja Popups“, aš jį naudoju savo svetainėje 6 mėnesius ir niekada nekilo problemų. Tačiau kaina nėra vienintelis dalykas, išskiriantis „OptinMonster“ nuo kitų įskiepių, ji taip pat aprūpinta „Exit-Intent“ technologija, kuri nustato lankytojų elgesį ir skatina juos tiksline kampanija tą pačią akimirką, kurią jie ketina palikti. Aš manau, kad pagrindinė priežastis, kodėl papildinys yra toks brangus, yra ta, kad jame yra išėjimo ketinimo technologija – tai, ką anksčiau galėjote rasti tik „Bounce Exchange“.

Funkcijos:

 • Gražūs „Optin“ formos dizainai
 • Lengvai išbandykite skirtingą turinį, antraštes, maketus ir stilius naudodami A / B testavimo modulį
 • Išeiti iš ketinimo technologijos
 • Analizuokite paspaudimus, rodinius ir bendrą konversijų rodiklį naudodami integruotą analizę.

Kaina: 199 USD

7. Sveiki, baras

„HelloBar“

„Hello Bar“ leidžia sukurti gražias pranešimų juostas, kurios ekrano viršuje yra paryškintos svetainės lankytojams. Galite naudoti juostą naujiems potencialiems klientams generuoti naudodami pardavimo kanalą arba pasirinktinę „optin“ formą.

Tai sugeneruoja pasirinktinį kodą, kurį galima pridėti naudojant „WordPress“ papildinį, arba jei nenorite naudoti papildinio, galite rankiniu būdu įterpti kodą į savo temą. Šiuo metu teikiamos tik 4 pagrindinės automatinio reagavimo paslaugos – „Aweber“, „Mailchimp“, „Campaign Monitor“ ir „Constant Contact“..

Funkcijos:

 • Integruota „Analytics“
 • Gerai suprojektuotos „Optin“ formos
 • Savarankiškai sukurtas „WordPress“ papildinys

Kaina: Nemokamas iki 10 paspaudimų

Taip pat yra papildomos versijos už 4,95 USD / mėn., Su papildomomis funkcijomis – SSL palaikymu, be prekės ženklo naudojimo, RSS ir „Twitter“ sklaidos kanalais ir iki 100 paspaudimų.

8. „OptimizePress“

„OptimizePress WordPress“ narystės papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„OptimizePress“ yra mano mėgstamiausias „WordPress“ papildinys, kai reikia sukurti profesionaliai atrodančius nukreipimo puslapius. Tai ne tik nukreipimo puslapių ir pardavimo kanalų kūrimas; „OptimizePress“ taip pat gali būti naudojamas kuriant narystės portalus.

Jame yra „drag and drop“ rengyklė, kurią naudoti yra labai lengva, tačiau taip pat galite sukurti nukreipimo puslapius, nesigilindami į visas parinktis..

Vienas didelis OP pranašumas – jis turi dvi galimybes, papildinį ir temą. Galite naudoti papildinio versiją, jei norite išlaikyti dabartinį tinklaraščio dizainą.

Funkcijos:

 • „Drag & Drop“ redaktorius
 • Trumpųjų kodų palaikymas
 • Paprasta automatinio atsakiklio integracija
 • Lengva sekti mokymo programas ir mokymus
 • Integruotos SEO funkcijos
 • Daugiau nei 30 šablonų

Kaina: 197 USD

9. El. Pašto abonentai ir informaciniai biuleteniai

El. Pašto abonentų ir informacinių biuletenių papildinio ekrano kopija.

El. Pašto abonentai ir informaciniai biuleteniai yra nemokamas el. Pašto, informacinis biuletenis ir potencialių klientų papildinys. Nors tai nėra tokia pritaikoma galimybė, tai yra puiki, lengva parinktis siųsti naujienlaiškius naudojant „WordPress“ (nors mes rekomenduojame perskaityti šį straipsnį apie naujienlaiškio „WordPress“ papildinius, kad gautumėte daugiau parinkčių). Naudodami šiuos papildinius galite siųsti pranešimus apie straipsnius, sudaryti abonentų sąrašą ir pridėti vienkartinius ir dvigubus pasirinkimo metodus.

Šis papildinys nėra pats tinkamiausias išoriniam pritaikymui, tačiau jis yra puiki galimybė pradėti, jei nenorite naudoti tokios platformos kaip „MailChimp“ ar „MadMimi“..

Funkcijos:

 • Laikykite duomenis savo serveryje
 • Kurkite neribotas formas, el. Pašto šablonus ir pranešimus
 • GDPR paruošta
 • Automatinis pasveikinimo el. Paštas
 • Paprasta naudoti HTML redaktorių

Kaina: Laisvas

10. Ninja formos

„Ninja Forms“ papildinio ekrano kopija.

„Ninja Forms Lite“ yra griežtai formų kūrėjas, tačiau jis įtraukia savo priedų abonentų sąrašo integraciją „MailChimp“, priedas, kurio kaina prasideda nuo 29 USD.

Kai jau esate nustatykite „MailChimp“ su „Ninja“ formomis, šis plėtinys leidžia jums sukurti „MailChimp“ paskyros formas naudojant „Ninja Forms“ teikiamą galią ir lankstumą.

Norėdami sudaryti abonentų sąrašą naudodami šį papildinį, jums reikia priedo, tačiau jo teikiamos funkcijos yra vertos priimtinos kainos. Be to, pati „Ninja Forms“ funkcija suteikia galimybę sukurti patrauklias prenumeratos formas per galingą „drag and drop“ formos kūrėją..

Funkcijos:

 • Pritaikomos prenumeratos formos
 • Iš anksto sukurti šablonai
 • Nuvilkite formavimo įrankį
 • Grupių abonentai
 • Keli „MailChimp“ prenumeratos vienoje formoje
 • Galimybė importuoti / eksportuoti savo abonentų sąrašą

Kaina: 29 USD (už „MailChimp“ priedą – pati „Ninja Forms“ nemokama)

11. „Jetpack“

„Jetpack WordPress“ papildinys

Paskutinis mūsų sąraše yra „Jetpack“, kurį sukūrė „Automattic“, ta pati įmonė už „WordPress“. Jos Prenumeratos modulis leidžia lankytojams prisijungti prie el. pašto atnaujinimų tiesiai iš jūsų tinklaraščio. Jūsų prenumeratoriai bus atnaujinti, kai bus naujų tinklaraščio įrašų, ir kai nauji komentarai bus pridedami prie skelbimo, kurį jie stebi.

Negalima eksportuoti viso jūsų abonentų sąrašo naudodamas „Jetpack“, tačiau galite eksportuoti informaciją apie tuos, kurie užsiregistravo naudodami savo el. Pašto adresus, o ne savo „WordPress“ paskyrą. Jei jums patinka, kad jūsų prenumeratos bus tvarkomos už jus, „Jetpack“ galėtų būti ideali. Be to, vien dėl patogumo naudotis ir dėl daugybės prenumeratos galimybių jis tampa vertingu papildiniu, be to, yra aukščiausios kokybės versija su dar daugiau funkcijų.

Funkcijos:

 • Greitas nustatymas (ypač jei savo svetainėje jau naudojate „Jetpack“)
 • Lengvos parinktys „užsiprenumeruoti svetainę“ ir „užsiprenumeruoti komentarus“
 • Prenumeratos formos valdiklis
 • Trumpasis kodas, skirtas pridėti formą prie įrašų ir puslapių

Kaina: Laisvas

Kodėl el. Pašto sąrašo sudarymas yra labai svarbus

„WPExplorer“ naujienlaiškio registracijos forma

Mums patinka, kad čia, „WPExplorer“, viskas būtų paprasta, abonentams generuoti pasirinkdami prisiregistravimo prie šoninės juostos formą.

El. Pašto (arba informacinio biuletenio) prenumeratų sąrašas yra būtent toks, kaip atrodo – klientų ar klientų, kurie pasirinko gauti rinkodaros el. Laiškus iš jūsų, sąrašas. Ar kada nors el. Paštu gavote informacinius biuletenius ar specialius pasiūlymus iš mėgstamos parduotuvės? Jei turite, tai greičiausiai todėl, kad esate jų prenumeratų sąraše.

Nors šie el. Laiškai gali atrodyti kaip nepatogūs, kai jų gaunate per daug, verslo požiūriu jie yra patogi priemonė. Turėdami abonentų sąrašą, galėsite:

 • Sukurkite daugiau konversijų ir pardavimo. Kuo daugiau žmonių matys jūsų pasiūlymus ir raginimus veikti, tuo daugiau pirkinių ir registracijų turėtumėte pritraukti. Paimkite, pavyzdžiui, „Amazon“: vienas būdų, kaip pritraukti jus toliau pirkti produktus, yra reguliarus el. Laiškų siuntimas el. Paštu.
 • Padidinkite srautą. Kai skelbiate naują įrašą ar atnaujinate savo svetainę svarbia informacija, galite nedelsdami apie tai pranešti savo abonentams. Tai turėtų padėti padidinti pakartotinį srautą ir išlaikyti auditoriją patrauklų jūsų turinį.

Malonus dalykas abonentų sąraše yra tas, kad jis leidžia jums tiesiogiai susisiekti su savo auditorija. Tarpininkas nėra įtrauktas ir jūs neprivalote įsitikinti, kad laikotės įvairių socialinės žiniasklaidos platformų taisyklių ir gairių. Jūs kontroliuojate savo sąrašą ir galite jį naudoti visais būdais, kurie jums ir jūsų abonentams yra geriausi.

Laimei, turėdami vieną ar du šiuos papildinius, tikrai padidinsite savo el. Pašto adresų prenumeratorių skaičių. Jei naudojote bet kurį iš šių papildinių, praneškite mums savo mintis komentarų skiltyje. Arba, jei turite papildymo rekomendaciją, kurią turėtume pridėti, praneškite mums, kas tai yra ir kodėl!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map