10 „WordPress“ papildinių, kuriuos turėtų turėti visi

visa tai specialiai pradedantiesiems, papildiniai gali padėti visiškai pakeisti ir patobulinti „WordPress“ diegimą. Šie saldūs kodo fragmentai gali tikrai padėti praturtinti jūsų svetainę ir atlikti anksčiau neįmanomas užduotis. Be to, jie padeda daugeliui interneto naujokų atlikti tam tikras nesudėtingas užduotis, neliesdami jokio kodo.


Aš asmeniškai netikiu, kad turiu daugybę papildinių, nes jie tikrai gali sulėtinti jūsų svetainę ir padidinti pažeidžiamumą įsilaužti, tačiau yra keletas tikrai nuostabių įskiepių (kai kuriuos aš asmeniškai naudoju), kuriuos tikrai smagu turėti. beveik bet kokio tinklaraščio. Čia yra dešimt mano mėgstamiausių ir tai, ką laikau geriausių „WordPress“ papildinių dešimtuku. Mėgautis!

1. Viskas viename SEO paketas

Viskas viename SEO paketas yra pagrindinis paieškos sistemos optimizavimo papildinys, skirtas „WordPress“. Šis papildinys leis jums pakeisti visų įrašų, puslapių ir net pagrindinio puslapio meta aprašymus ir raktinių žodžių žymas. Be to, tai leidžia atlikti kai kuriuos pakeitimus, kad būtų išvengta pasikartojančio turinio visame jūsų tinklaraštyje. Yra dar keli tikrai puikūs SEO įskiepiai, tačiau aš visada naudoju ir mėgau „All In One“ SEO paketą.

Gaukite „Viskas viename“ SEO

2. Akismet

Nėra tokio šlamšto kaupiklio, kaip Akisment. Šis įskiepis automatiškai įdės tai, ką mano apie šlamšto komentarus, tiesiai į jūsų šlamšto aplanką, kad jums nereikėtų jų spręsti. Kai kuriuose savo tinklaraščiuose kasdien gaunu šimtus automatinių šlamšto komentarų, šie papildiniai palengvina mano gyvenimą, kai aš einu ir patvirtinu komentarus..

Gaukite Akismet

3. „Google XML Sitemaps“

Ar jūs kada nors bandėte užkoduoti savo XML svetainės schemą? Jei taip, nei žinai, kiek tai čiulpia. Tai trunka amžinai ir yra labai pasikartojanti. „Google XML Sitemaps“ papildinys automatiškai atnaujins jūsų svetainės schemą, kai į savo svetainę įtrauksite turinį, taip pat „ping top“ paieškos varikliams pranešdami apie jūsų atnaujinimus. Tai būtina bandant patobulinti savo tinklaraščio SEO.

Gaukite „Google XML“ svetainės schemas

4. Robotai Meta

Tai įskiepis, kurį atradau neseniai, tačiau greitai įsimylėjau. „Robots Meta“ leidžia lengvai pridėti atitinkamas robotų metažymas į visus jūsų puslapius ir informacijos santraukas, taip pat išjungti nenaudojamus archyvus ir nebeatlikti tam tikrų nuorodų jūsų tinklaraštyje. Šis papildinys veiks fone, kad padėtų jūsų svetainei indeksuoti ir tinkamai reitinguoti.

Gaukite robotų Meta

5. Hiper talpykla

„WordPress“ temos veikia tam tikrus skambučius į savo duomenų bazę ir tuos skambučius grąžina į naršyklę, kad ji galėtų pateikti HTML. Tai puiku, nes tai leidžia turėti administratoriaus skydą ir foninę struktūrą, tačiau kiekvieną kartą, kai kas nors įkelia puslapį iš jūsų tinklaraščio, jūsų svetainė turi atlikti visus tuos PHP skambučius ir gauti reikiamą turinį, taip sulėtindama jūsų svetainės veikimą. „Hyper Cache“ sukurs talpykloje išsaugotas HTML versijas ir parodys jas lankytojams peržiūrint jūsų svetainę, todėl jūsų svetainė bus įkelta daug greičiau. Ir kaip jūs žinote, didysis G dabar mano, kad svetainės greitis yra faktorius reitinguose.

Gaukite „Hyper Cache“

6. „jQuery Image Lazy Load“

Turbūt pastebėjote, kad dauguma tinklaraščių šiomis dienomis yra užpildyti visokiais vaizdais. „Visi“ turi miniatiūrų atvaizdus žinutėse ir „visi“ sudaro milžiniškus „geriausių dalykų“ (tokių kaip aš) sąrašus su šiais didžiuliais ir gražiais vaizdais. Problema ta, kad dėl visų šių gražių vaizdų jūsų svetainė gali daug greičiau užpildyti skylę ir niekam nepatinka amžinai laukti, kol svetainė bus įkelta. „JQuery Image Lazy Load“ papildinys naudoja „jQuery“ vaizdams įkelti į jūsų tinklaraštį, lankytojams slenkant žemyn. Nuostabu!

Gaukite „jQuery Image Lazy Load“

7. WP125

Visi tinklaraščius rašo norėdami užsidirbti pinigų, teisingi? Gerai, kad ne visi, bet tikrai dauguma žmonių. WP125 yra puikus ginklas norint užsidirbti pinigų savo tinklaraštyje. Šis wp papildinys leis lengvai pridėti ir sekti 125 × 125 pikselių reklamos vietas jūsų svetainėje. Taigi, jei įsitraukiate į partnerių programas ar parduodate skelbimų vietas savo svetainėje nevykdydami trečiosios šalies, tai jums yra papildinys.

Gaukite WP125

8. Skelbti „Twitter“

Skelbti „Twitter“ yra tikrai paprastas įskiepis, viskas, ką jis daro, yra automatiškai paskelbti „Twitter“ žinutes jūsų naujausiame tinklaraščio įraše. Kai tik paskelbsite ką nors savo tinklaraštyje, papildinys automatiškai perskaitys įrašą. Jei esate panašus į mane ir nelabai rūpinatės „Twitter“, tačiau tai yra labai naudinga priemonė, kaip SEO teikiama nauda ir papildomas srautas. Naudodamiesi „Post to Twitter“, jums niekada nereikės prisijungti prie „Twitter“, kad žmonėms praneštumėte, apie ką jūs … tiesiog atnaujinkite savo tinklaraštį.

Gaukite „Twitter“

9. Prenumeruokite komentarus

Nėra geresnio būdo gauti papildomų apsilankymų jūsų svetainėje ir skatinti diskusiją, nei leisti žmonėms užsiprenumeruoti jūsų pranešimų komentarus. Asmeniškai aš neprenumeruosiu daugybės pranešimų, bet kaskart jūs rasite gana aršias diskusijas ar nuostabų tinklaraštį ir jis yra nenugalimas. Prenumeruoti komentarus pridedamas šiek tiek žymimasis laukelis jūsų komentaro formos apačioje ir, jei pažymėtas, kai vartotojas pateikia komentarą, jie bus išsiųsti el. Paštu, kai į tą konkretų įrašą bus paskelbti nauji komentarai..

Gaukite prenumeratą į komentarus

10. „reCaptcha“ forma

„ReCaptcha“ forma yra bene lengviausias ir paprasčiausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys, turintis teisėtą šlamšto filtrą. Tiesiog suaktyvinkite papildinį, pridėkite „reCaptcha“ klavišus nustatymų skydelyje, o ne naudokite trumpąjį kodą, kad jūsų svetainėje būtų rodoma pagrindinė kontakto forma. Puiku, jei norite sukurti kontaktų puslapį savo tinklaraštyje.

Gaukite „ReCaptcha“ formą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map