10+ „WordPress“ papildiniai vaizdo įrašo našumui optimizuoti

Svetainė be vaizdų yra gera, niūri. Žinai, nuobodu. Svetainė su neoptimizuotas vaizdai yra visiški nutempimai ir sunaikins jūsų brangų pralaidumą, sulėtins beveik viską ir sugadins vartotojo patirtį (UX).


Kiekvienas svetainės savininkas turėtų stengtis bet kuriuo metu lankytojams suteikti geriausią vartotojo patirtį. Naudodami sunkius vaizdus, ​​kurių įkėlimas užtrunka ilgą laiką, ne taip užtikrinsite supaprastintą vartotojo patirtį. Ir jei jūsų svetainėje yra sunkių vaizdų, greičiausiai to paties ne optimizavote paieškos sistemoms. Jūs prarandate UX ir SEO taškus kairėje, dešinėje ir centre, o internetinis verslas – visa tai.

Šios dienos įrašas jums parodys, kaip optimizuoti vaizdus, ​​kad svetainė būtų našesnė ir SEO. Aš turiu omenyje, kokia prasmė turėti labai greitą svetainę, turinčią pašėlusį SEO įvaizdį? Be to, atrasite naudingų vaizdo optimizavimo papildinių, kurie pagerins jūsų mylimos „WordPress“ svetainės veikimą. Mėgaukitės įrašu ir pasidalykite savo mintimis (ar dar kuo nors kitu) komentaruose. Mes visada laukiame to ��

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Kaip optimizuoti „WordPress“ vaizdus (prieš įkeliant)

Prieš žiūrėdami į „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinius, pažvelkime į keletą dalykų. „WordPress“ vaizdų optimizavimas siekiant geriausio našumo ir SEO yra ne tik papildiniai. Pavyzdžiui, jūs turite užtikrinti:

 • Jūsų vaizdai tinkamai pavadinti (puikiai tinka SEO)
 • Vaizdai yra tinkamo dydžio (kodėl reikia įkelti didžiulį failą, kai mažesnį galima padaryti?)
 • Jūs matote savo vaizdus (sumažina vaizdo failų dydį)
 • Tu pridėjai alt ir pavadinimas jūsų vaizdų atributai (puikiai tinka SEO)

Tinkamai pavadinti paveikslėlius

Savo paveikslėlius turite pavadinti rinkodaros specialistais arba turėdami omenyje SEO. Motyvai čia yra gana paprasti: tinkamai pavadinti vaizdai pasirodys „Google“ vaizdų paieškos rezultatuose, o tai suteikia didžiulį srautą. Be to, tinkamai pavadintus vaizdus lengviau sekti ir rasti. SEO: jei dirbate su raktiniais žodžiais, būtų puiku į savo paveikslėlio pavadinimą įtraukti raktinį žodį.

Nesiųskite savo vaizdų, panašių į „PHOTO101.jpg“ ar panašius, tinkamai pavadinkite visus savo paveikslėlius. Techniškai kalbant, tinkamas vaizdų įvardijimas neturi jokios įtakos svetainės našumui, tačiau tai naudinga SEO.

Vaizdų naudojimas naudojant tinkamus dydžius

Jei įkeliate beprotiškai didelius vaizdus ir vėliau juos pakeisite naudodami HTML, manau, kad švaistote laiką ir lėtinate savo „WordPress“ svetainės veikimą tuo pačiu prakeiktu laiku. Pavyzdžiui, jei norite rodyti 300 x 300 vaizdą, prieš įkeldami įsitikinkite, kad vaizdas yra 300 x 300.

Jei galite sumažinti vaizdą ir pakeisti jį iki 300 x 300, naudodami HTML, nepakenkdami kokybei, tuo geriau. Tiesiog nepadarykite savo vaizdų didesnių, nei jums iš tikrųjų reikia.

Garsūs vaizdai

Dėl garsių garsų žymiai sumažės jūsų vaizdų dydis. Proceso metu pašalinami nemokami duomenys, tokie kaip GPS koordinatės, naudojamos kameros tipas ir sukūrimo data.

„Sprites“ naudojimas

„Sprites“, gana gerai žinoma CSS technika, leidžia naudoti vieną vaizdą, norint pasiekti skirtingus dizainus visoje svetainėje. Priešingai nei kelių vaizdų (tai užtrunka) įkėlimas, „Sprites“ įkels vieną vaizdą, leis sutaupyti daug sekundžių per puslapio įkėlimo laiką.

Visada pridėkite ALT atributą prie savo vaizdų

Įrašyta alt jūsų vaizdų atributas nepagreitina jūsų „WordPress“ svetainės, tačiau tai tikrai tinka jūsų SEO kampanijai. Paieškos sistemos vorai nemato jūsų vaizdų taip, kaip tai daro skaitytojai iš žmonių. Jie remiasi prie jūsų atvaizdo pridėta informacija (pvz., Atvaizdo pavadinimu ir vaizdo turiniu) alt atributas) klasifikuoti ir galutinai suskirstyti įvaizdį.

Kol alt atributas turėtų būti naudojamas norint laikyti alternatyvų paveikslėlio tekstą (jei vaizdas dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta įkelti, alternatyvus tekstas rodomas vietoje), šį atributą galite naudoti SEO tikslams. Galite įmesti raktinį žodį ar raktinę frazę į alternatyvų tekstą ir žiūrėti, kaip jūsų SEO auga.

Dešimt geriausių (10) „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinių

Turėdamas galvoje šią pirmąją dalį, turėčiau nustoti atskleisti SEO prekybos paslaptis ir pereiti prie sultingesnės šio įrašo dalies; „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildiniai!

„EWWW Image Optimizer“ „WordPress“ papildinys

EWWW Image Optimizer Vaizdo optimizavimas „WordPress“ papildinys

„EWWW Image Optimizer“ yra daugiau nei trys šimtai tūkstančių (300 tūkst.) Atsisiuntimų ir puikus 4,8 / 5,0 žvaigždutės įvertinimas. Tai vaizdo optimizavimo papildinys, kuris išsaugos jūsų „WordPress“ svetainę. Programavę veikti automatiškai, galite naudoti „EWWW Image Optimizer“, kad optimizuotumėte vaizdus, ​​įkeldami juos į savo svetainę, taip pat anksčiau įkeltus vaizdus

Išskyrus tai, galite lengvai konvertuoti vaizdus į mažesnio formato failus. Papildinys naudoja „gifsicle“, „jpegtran“, „pngquant“, „pngout“ ir „optipng“ vaizdo įrankius, kad optimizuotų savo vaizdus neprarandant kokybės. „EWWW Image Optimizer“ naudojimo pranašumai:

 • Greitesnės atsarginės kopijos
 • Tinklalapiai įkeliami greičiau
 • Mažiau pralaidumo
 • Papildinys yra labai greitas, jį lengva įdiegti ir naudoti (išbandžiau pats)
 • Geresnis PNG optimizavimas
 • Ir tt

„CW Image Optimizer“ „WordPress“ papildinys

CW Image Optimizer Vaizdo optimizavimas „WordPress“ papildinys

Ar ieškote efektyvaus ir saugaus vaizdo optimizavimo papildinio? „CW Image Optimizer“ yra jūsų atsakymas. „CW Image Optimizer“ naudoja „Linux littleutils“ vaizdo įrankį, kad sumažintų jūsų vaizdo failų dydį, savo ruožtu pagerindamas „WordPress“ svetainės našumą.

Be to, Jacob Allred – autorius – nori, kad jūs žinotumėte, o kai papildinys yra pagrįstas WP Smush.it, jums nereikia rūpintis „Smush.it“ privatumo politika ir TOS (paslaugų teikimo sąlygomis), nes jūsų vaizdai niekada nepaliks jūsų serverio . „Linux“ programėlių diegimas gali būti sudėtingas pradedantiesiems „WordPress“, tačiau su įspūdingu 4,4 / 5,0 įvertinimu ir daugiau nei dvidešimt tūkstančių (20 000) atsisiuntimų „CW Image Optimizer“ verta patikrinti..

„WP Smush.it“ „WordPress“ papildinys

„WP Smush.it“ vaizdo optimizavimo „WordPress“ papildinys

Tvarko ir prižiūri „WPMU DEV“, „WP Smush.it“ leidžia optimizuoti vaizdus, ​​suglaudinant juos atskirai Medijų biblioteka arba urmu iš Žiniasklaida meniu „WordPress“ administratorius (informacijos suvestinė). „WP Smush.it“ integruoja „WordPress“ su „Smush.it“ API, kuri yra platforma, įgalinanti šį vaizdo optimizavimo papildinį:

 • Ištrinkite papildomus duomenis iš JPEG
 • Optimizuokite JPEG glaudinimą
 • Konvertuoti GIF į PNG
 • Iš indeksuotų vaizdų išbraukite nenaudojamas spalvas

„WP Smush.it“ automatiškai optimizuoja jūsų vaizdus užkulisiuose. Papildinys gali optimizuoti vaizdus, ​​kai juos pridedate prie savo dienoraščio, o esamus vaizdus galite optimizuoti vos keliais paspaudimais. „WP Smush.it“ buvo atsisiųsta daugiau nei 800 kartų, jos reitingas yra 4,1 / 5,0, o iš „WPMU DEV“ profesionalios komandos galite tikėtis didelio palaikymo ir daugiau funkcijų.

„Lazy Load WordPress“ papildinys

„Lazy Load Image Optimization“ „WordPress“ papildinys

Gana pavadinimas įskiepiui, kuris suteikia puikų vaizdo optimizavimą, kad svetainė būtų našesnė. Geriausia yra „Lazy Load“, veikianti be dėžutės, tai reiškia, kad jums nereikia konfigūruoti daug laiko reikalaujančių parinkčių. Papildinys, kuris gali atsisiųsti daugiau nei aštuoniasdešimt tūkstančių (80 tūkst.) Atsisiuntimų ir įvertinti 4.5 / 5.0, veikia automatiškai ir naudoja „jQuery.sonar“ vaizdams įkelti tik tada, kai jie matomi vartotojui. Vaizdai pasirodys vienas po kito, kai vartotojas slinks žemyn puslapiu.

„Lazy Load“ yra nuostabus Džeiko Goldmano iš „10up LLC“, „Automattic“ ir „TechCrunch“ bendrų pastangų rezultatas. „Lazy Load“ puikiai atspindi „jQuery.sonar“ galią ir puikus vaizdo optimizavimo papildinys „WordPress“.

SEO draugiški vaizdai „WordPress“ papildinys

SEO draugiškų vaizdų optimizavimas „WordPress“ papildinys

Jei atsiliekate nuo savo įvaizdžio SEO, ketinate išsiaiškinti, kodėl „SEO Friendly Images“ yra jums reikalingas „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinys. Taip pat priskiriamas „WordPress“ SEO įskiepiui, „SEO draugiški vaizdai“ automatiškai prideda alt ir pavadinimas jūsų vaizdų atributai. Tiesiog nustatykite savo alt ir pavadinimas parinktys lengvai ir jūsų darbas yra padarytas!

Kaip matėme anksčiau, alt atributas yra labai svarbus optimizuojant paieškos variklius. pavadinimas atribute yra tekstas (patarimas), kuris pasirodo, kai užveskite pelę virš vaizdo. SEO draugiškus vaizdus sukūrė Vladimiras Prelovacas (garsus „WordPress“ įskiepių autorius, populiarus kitų populiarių įskiepių, tokių kaip „Smart YouTube Pro“ ir Teminis bandymas) turi reitingą 4.0 / 5.0 ir daugiau nei vienas milijonas (1 mln.) parsisiuntimų.

„Hammy WordPress“ papildinys

„Hammy“ vaizdo optimizavimo „WordPress“ papildinys

Norite optimizuoti vaizdą keliuose įrenginiuose, ypač mobiliuosiuose telefonuose? Jei pasakėte „taip“, Hammy jus sudomins. Užuot sumažinęs jūsų vaizdų dydį, „Hammy“ paima vaizdus iš jūsų įrašų ir puslapių ir sukuria porą mažesnių vaizdų. Kai skaitytojas patenka į jūsų svetainę, „Hammy“ automatiškai pateikia tinkamiausią vaizdą. Tai jūsų mobiliųjų įrenginių vartotojams suteikia geresnę patirtį.

Įskiepis priklauso nuo „jQuery“, tačiau jei pastarojo nėra, „Hammy“ grįš į pradinį vaizdą. Tai gali sukelti problemų, ir galbūt tai yra vienintelė priežastis, kodėl papildinio reitingas yra 3,8 / 5,0, o atsisiųsti galima tik apie septyniolika tūkstančių (16,9 tūkst.). Hammy taip pat griebiasi metaduomenų alt ir pavadinimas atributai iš originalaus atvaizdo, o tai yra didelis pliusas. Deja, įskiepis nepalaiko pasirinktinių įrašų tipų ir tam tikrą konfigūraciją reikia atlikti.

„Imsanity“ „WordPress“ papildinys

„Imsanity“ vaizdo optimizavimas „WordPress“ papildinys

Ar pavargote nuo bendraautorių (ar vartotojų) įkėlimo beprotiškai didžiulės nuotraukos? Na, jums nebereikia vaizdų mažinti rankiniu būdu, nes dabar jūs turite neišmanymą. Galite lengvai sukonfigūruoti maks., Naudodami aukštį ir vaizdo kokybę, kurie padeda „Imsanity“ išlaikyti visus įkeltus vaizdus. Įskiepis sumažina didelius vaizdus iki iš anksto sukonfigūruoto dydžio ir tada pakeičia originalus. Papildinyje yra masinio dydžio keitimo parinktis, kuri rūpinasi anksčiau įkeltais vaizdais. „Immanity“ laivai, turintys kitas aukščiau nepaminėtas savybes, kurių reitingas 4,9 / 5,0.

„Prizm Image WordPress“ papildinys

„Prizm“ vaizdo optimizavimo „WordPress“ papildinys

Anot „Accusoft“, autoriaus, šis „WordPress“ vaizdo optimizavimo įskiepis leidžia „… sumažinti savo atvaizdų failo dydį iki 70% …“ neprarandant raiškos ir vaizdo kokybės. Turėdami tik keturis tūkstančius (4 tūkst.) Atsisiuntimų ir įvertinę 3.5 / 5.0, galime teigti, kad „Prizm Image Optimization“ įskiepis ten pasiekiamas žingsnis po žingsnio, arba veikiau vaizdas pagal atvaizdą.

„Prizm Image“ padeda optimizuoti JPEG glaudinimą, PNG ir GIF optimizavimą, metaduomenų pašalinimą iš JPEG failų ir dar daugiau. Norėdami naudoti papildinį, turite prisiregistruoti ir gauti nemokamą „Prizm Image“ paskyrą. Jei paklaustumėte manęs, šis vaizdo optimizavimo papildinys atrodo puikiai, tačiau keli atsisiuntimai ir mažiau nei keturių žvaigždučių įvertinimas suteikia jam blogos savybės.

PB reaguojančių vaizdų „WordPress“ papildinys

PB reaguojančių vaizdų optimizavimas „WordPress“ papildinys

Būčiau norėjęs pasakyti, kad atsakingas interneto dizainas yra ateitis, tačiau jis yra čia pat su mumis, dabartyje. Jei to dar nežinote, reaktyvus dizainas leidžia kurti svetaines, kurios puikiai atrodo visuose įrenginiuose, neatsižvelgiant į ekrano plotį.

Norint pasiekti geriausią rezultatą, jūsų tekstinis turinys ir vaizdai turi būti jautrūs. Čia pateikiami „PB Responsive Images“ vaizdai. Įskiepis performatuoja jūsų vaizdus pagal standartines CSS laikmenų užklausas, suteikdamas daug lankstumo. Galite tinkinti daugialypės terpės užklausas pagal įvaizdį, įrašą ar išdėstymą. „PB Responsive Images“ sukūrė Jacobas Dunnas ir Phenomblue, o jų įvertinimas yra 4,5 / 5,0.

„Media File Renamer“ „WordPress“ papildinys

Medijos failo pervardytojo vaizdo optimizavimas „WordPress“ papildinys

Tikriausiai bent kartą anksčiau pastebėjote neteisingai pažymėtą vaizdo failą savo „WordPress“ svetainėje. Failo pervadinimas rankiniu būdu reiškia, kad jūs turite redaguoti ir visas nuorodas į tą vaizdą. Jei jūsų paklausite, tai skamba sunkiai, ypač jei turite didelę svetainę.

O kas, jei galėtumėte gauti „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinį, kuris rūpinasi sunkiu jūsų kėlimu? Na, atspėkite, „Media File Renamer“ yra tik tas įskiepis. Šis įskiepis padeda pervardyti vaizdus, ​​nesulaužant prakaito. Be to, „Media File Renamer“ automatiškai atnaujina visas nuorodas (pranešimų ir puslapių nuorodas, src ir tt), o tai palengvina jūsų darbą. Jūs netgi galite visus failus pervardyti vienu metu. Tiesiog pagalvokite, ką tai reikš jūsų įvaizdžio SEO pastangoms.

„ShortPixel“

„ShotPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė

„ShortPixel“ yra vaizdų glaudinimo papildinys, kuris tiesiog veikia: įdiekite jį ir pamirškite. „WordPress“ pateikia daugiau nei 20 000 aktyvių diegimų. Tai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie supranta, kad svarbu optimizuoti vaizdus savo svetainėje..

Svarbus SEO faktorius yra svetainė, kuri greitai įkeliama, o vaizdai paprastai yra didžiausias išteklius bet kurioje svetainėje. Galingi „ShortPixel“ algoritmai užtikrina, kad atvaizdų (JPEG, PNG ir GIF) ir PDF dydžiai būtų tinkamai pritaikyti. Tai lemia greitesnes svetaines, kurias myli „Google“! Jau nekalbant apie geresnę lankytojų patirtį.

„ShortPixel“ gali ne tik pakeisti ir suglaudinti senesnius jūsų svetainės atvaizdus / PDF failus, bet ir automatiškai tą patį daro kiekvienam naujam jūsų svetainėje pridėtam vaizdui. Taigi jums tereikia įdiegti papildinį, jį sukonfigūruoti ir pamiršti. Tai bus tiesiog stebuklinga fone, kol jūs dirbate su kitais savo svetainės darbais.

Tau…

Dabar galite rinktis iš daugybės „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinių pasirinkimo galimybių. Pasirinkite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Jei norite eksperimentuoti, galite išbandyti du papildinius vienu metu, bet nėra jokio naudojimo – turėtų pakakti vieno vaizdo optimizavimo papildinio..

Kurį vaizdo optimizavimo papildinį naudosite savo „WordPress“ svetainės našumui pagerinti? Prašome pasidalinti su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje. „Adios amigo“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me