12 geriausių partnerių rinkodaros „WordPress“ temų 2020 metams

10 ir daugiau geriausių partnerių rinkodaros „WordPress“ temų

Užsidirbti pinigų internetu naudojant filialų rinkodarą yra vienas lengviausių būdų padidinti savo pajamas. Šiomis dienomis dukterinė rinkodara tapo tendencija beveik visiems interneto rinkodaros specialistams. Būdami antrinės įmonės rinkodaros specialistais, galite reklamuotis susiedami paslaugas ar produktus. Tada jūs uždirbate komisinį mokestį už kiekvieną jūsų sugeneruotą pardavimą ar švino. Kad tai įvyktų, visų pirma, jūs turite gerai apgalvotą svetainės dizainą, kad sudomintumėte savo lankytojus. Štai kodėl mes rekomenduojame naudoti vieną iš geriausių partnerių rinkodaros „WordPress“ temų. Geresnis dizainas padidina konversijų skaičių, todėl tas pats turėtų būti ir su partnerių temomis, tiesa?


Rinkoje aš mačiau, kad yra tiek daug kokybės temų, kad filialų rinkodara yra antraeilis prioritetas. Gali būti sunku parodyti dukterinius produktus, jei jūsų tema nėra sukurta filialų rinkodarai. Turėdamas omenyje faktą, šiame straipsnyje aš pasidalinsiu keliomis geriausių partnerių rinkodaros „WordPress“ temomis (mano nuomone), kad padidinčiau jūsų sėkmę.

Yra daugybė kokybiškų temų, kurios yra kuriamos ir skirtos tik dukterinei rinkodarai. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums išsirinkti kokybišką partnerio temą, pašalinant bet kokią painiavą šiuo klausimu. Temos, kurias čia paminėjau, yra aukščiausios klasės ir palaiko įvairovę, kuri gali palengvinti skirtingų nišų reikalavimus. Taigi, pradėkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Genesis“ temos programa

„Genesis WordPress“ temos sistema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Genesis“ sistema, kurią sukūrė „StudioPress“, yra viena populiariausių „temų“ rinkoje. Tai tikrai „WordPress“ sistema, o ne tema. Tai intuityvi ir prieinamiausia „WordPress“ tema, leidžianti transformuotis iš naujoko į ekspertą. Naudodamiesi šia tema galite lengvai sukurti profesionalią svetainę, kad per kuo trumpesnį laiką galėtumėte vykdyti savo filialų rinkodarą.

Naudodami daugybę teminių parinkčių, „Genesis“ suteikia laisvę tvarkyti bet kuriuos savo svetainės komponentus nuo vieno stulpelio iki trijų stulpelių turinio išdėstymo. Be to, galite gauti blaivią, elegantišką spalvų schemą, įmontuotus SEO įrankius, visiškai pritaikomą šoninę juostą, pritaikomus meniu, dvipuses šonines juostas. Jūs netgi turėsite paieškos sistemų indeksavimo būdus, kad padidintumėte savo svetainės reitingą paieškos rezultatuose.

2. „Kupon“ (dienos pasiūlymai ir kuponai)

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tai yra kuponų tema filialų rinkodaros ir tinklaraštininkams. Tema yra specialiai sukurta dienos pasiūlymams ir kuponų svetainėms. „Kupon“ yra patogi vartotojui sąsaja, palengvinanti vartotojui lengvai valdyti temą. Naudojant šią temą nereikia įdiegti jokių trečiųjų šalių papildinių. Be to, tai yra nuodugnus pritaikymo įrankis, kuris suteikia lengvą, greitą ir paprastą patirtį.

„Kupon“ gali naudoti filialų rinkodaros specialistai dėl daugybės funkcijų. Galite lengvai tinkinti antraštes, poraštes, šonines juostas. Galite integruoti temą su keliomis platformomis. Pavyzdžiui, galite integruoti temą su „WooCommerce“ ir „WC“ pardavėjais. Be to, jei dukteriniam prekybininkui reikia tvirtos struktūros, kad būtų galima parodyti įvairius ir įvairius katalogus visiems partneriams, „Kupon“ galėtų būti geriausias pasirinkimas. Į temą įtraukta „WooCommerce“ PDF kuponų integracija su dinaminės paieškos ir filtravimo galimybe.

3. „Simpli Pro“ („WooCommerce“ / parduotuvė)

„Simpli Pro WordPress“ tema

„Simpli Pro“ yra „WooCommerce“ ir „Blogging“ tema, skirta verslininkėms. Nors tema buvo sukurta ir sukurta moteriškai, ji gali būti naudojama beveik bet kurioje svetainėje. Tiesiog sureguliuokite spalvas ir šriftus. Jūs taip pat naudojate internetinių dienoraščių ir el. Prekybos tinklalapių temą. Kaip dukterinis rinkodaros specialistas, galite kurti tinklaraščių svetaines, skirtas produktams reklamuoti, arba taip pat galite sukurti „WooCommerce“ norėdami parduoti kitiems jūsų svetainės produktams. Vienas iš svarbiausių naudojimo aspektų „Simpli Pro“ yra universalus jo naudojimas visose srityse. Temą gali naudoti moterys verslininkės, tinklaraštininkės, sveikatos treneriai, politikai ir net motyvacijos pranešėjai.

Yra daugybė šios temos bruožų ir funkcijų. Dėl patogios pritaikymo priemonės viskas tampa patogesnė vartotojui. Svarbiausias šios temos aspektas yra integruota „King Composer“ puslapio kūrėjo ir WP sklandi forma papildinys, leidžiantis kiekvienam vartotojui valdyti visą svetainę, neparašant minimalaus kodo. Didžioji jūsų tikslinės auditorijos dalis gali apsilankyti jūsų svetainėje manydama, kad jūsų svetainė visuose įrenginiuose atrodys vienoda, o „Simpli Pro“ tema leidžia tai padaryti jums, padarydami jūsų svetainę mobilia..

4. Iš viso

Bendra reaguojanti daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Total“ yra intelektuali, lanksti ir reaguojanti aukščiausios kokybės daugiafunkcinė tema. Ši tema leidžia tinklalapio valdytojui lengvai kurti svetainių kūrimo patirtį, naudojant lengvai naudojamą sąsają. Tema labiausiai tinka įvairioms svetainėms ir įvairiems tikslams. Kaip pavyzdį galite naudoti temą įmonių tinklaraščiams, verslo tinklalapiams, profesionalų portfeliui ir komercinėms internetinėms parduotuvėms.

Naudodamiesi „Total“, galite integruoti „WooCommerce“ į savo svetainę, leidžiančią sukurti bet kokią turgavietę kuriančią svetainę, kurioje galite pradėti internetinį verslą, ir parduoti beveik viską, kas joje yra. Be „WooCommerce“ integracijos, tema siūlo įmontuotą revoliucijos skaidrių papildinį skaidrių demonstravimui. Be to, „Total“ savo vartotojams teikia daugybę elementų, trumpųjų kodų ir daugybę funkcijų. Yra 40 skirtingų elementų animacijų, kurių tema yra interaktyvesnė. Taip pat galite gauti kelias puslapių parinkimo ir kelių antraščių parinktis.

5. „MagPlus“

„MagPlus“ tinklaraščio ir žurnalo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MagPlus“ yra modernus, dinamiškas ir su GDPR suderinamas žurnalo „WordPress“ tema. Temą sukūrė elito žiniatinklio kūrėjų komanda, pavadinta „Tema Bubble“. Sakoma, kad prieš kurdami temą, jie praleido daugiau nei pusantrų metų, kad suprastų rinką ir kitus susijusius šios temos klausimus. „MagPlus“ vartotojams suteikia daugiau nei 40 integruotų šablonų.

Naudodamiesi „MagPlus“ tema galite sukurti bet kokio tipo svetainę, neatsižvelgdami į pasirinktą nišą. Partnerių rinkodaros specialistams tai gali būti puiki galimybė dirbti su tema. Galvodama apie vartotojo perspektyvą, tema siūlo vartotojams 25 ir daugiau pasirinktinių maketų. Yra dešimtys pasirinktinių stilių, kuriuos galite naudoti turiniui. Be to, „MagPlus“ taip pat tiekiama su daugiau nei 20 ir daugiau išskirtinai pritaikytų valdiklių, leidžiančių perkelti jūsų svetainę į kitą lygį.

6. Rinkodara

Rinkodara Pro SEO WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Marketing Pro“ yra išmanioji „WordPress“ tema, skirta filialų rinkodarai, skaitmeninei rinkodarai ir internetiniam pardavimui. Ši tema pateikia 7 įmontuotus demonstracinius modelius su išskirtinėmis pažangiausiomis funkcijomis. Čia taip pat pateikiami 9 iš anksto sukurti šablonai su vienu paspaudimu importuojamu įrenginiu. Viskas, ką galite gauti, nežinodami jokių kodavimo žinių. Naudokite kitą demonstracinę versiją, kurią rasite oficialiame diegime.

Be to, tema naudoja „Visual Composer“ kaip puslapio kūrėją. Be to, jame yra populiarus „Slider Revolution“ įskiepis. Be to, tema palaiko vertimo WPML ir tipografijos „Google“ šriftų stilius. Be to, parduotuvės ir visos su pinigais susijusios valiutos vyksta per „WooCommerce“ modulį. Naudodami įvairialypę temos dizainą, gausite galimybę žaisti su šešiomis skirtingomis antraštėmis, beribėmis šoninėmis juostomis ir 30 ir daugiau vidinių puslapių. „Marketing Pro“ yra neįtikėtina filialų rinkodaros specialistams, kurie nori pradėti nuo skirtingų nišų.

7. „Themify Ultra“

„Themify Ultra WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ultra“ yra viena populiariausių „Themify“ sukurtų daugiafunkcinių temų žemėje. Ši tema pateikiama su 60 iš anksto parengtų maketų. Ši nuostabi tema suteikia jums įmontuotą „drag and drop“ puslapio kūrimo įrankį. Turėdami daugybę integruotų dizainų, maketų ir šablonų, savo svetainę galite padaryti dinamiškesnę. Tinklalapių rinkodaros specialistams, norintiems kurti tinklaraščius, ši tema galėtų būti geriausia jų pasirinkimo galimybė.

Naudodami „Ultra“ gausite daugybę nuostabių funkcijų, tokių kaip slinktis paralaksais, animacijos, skaitikliai, „Slider“, „Google“ žemėlapiai ir daug daugiau. Tai leidžia tinkinti savo svetainę įvairiais būdais. Lengvai naudojamų parinkčių skydelyje galite pakeisti logotipą, spalvas, foną ir tt. Integruotas puslapių kūrimo priemonė taip pat leidžia jums sukurti gražius puslapių išdėstymus, kai jums to reikia.

8. Rehub (kainų palyginimas)

„Rehub“ kainų palyginimas ir partnerių rinkodaros tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Rehub“ yra aukščiausios kokybės tema, į kurią įtraukta daugybė funkcijų, skirtų filialų rinkodaros įmonėms. Yra daugybė „Rehub“ parinkčių, pavyzdžiui, susijusios produkto rodymo funkcijos, prie jūsų svetainės pridedamos apžvalgos, palyginimai, produktų demonstravimas ir dar daugiau. Jei esate susijęs su kitais produktais arba parduodate savo produktus, tai gali būti geriausias pasirinkimas. Įkėlę šią nuostabią temą galite visapusiškai palaikyti du pagrindinius galingus papildinius pavadinimu „WooCommerce“ ir „Easy Digital Downloads“..

Taip pat gausite keletą įmontuotų dukterinių įmonių įskiepių, vienas skirtas palyginimo lentelėms kurti, o kitas skirtas valdyti išeinančias dukterines įmones. Antrojo papildinio funkcija yra sekti paspaudimus, kuriuos gauna jūsų nuorodos, ir viską, ką galite valdyti iš vieno prietaisų skydelio.

Temos pritaikymo galimybė yra nuostabi, nes gausite daug lankstumo konfigūruodami temą skirtingais formatais. Jį sudaro skirtingos išdėstymo sistemos, internetinės parduotuvės formatas arba žurnalo išdėstymo formatas.

Žodžiu, naudodamiesi šia tema gausite visavertį modernų dizainą su daugybe su dukterinėmis įmonėmis susijusių funkcijų.

9. Pastovios pajamos

„SteadyIncome WordPress“ tema

„SteadyIncome“ buvo sukurtas ir sukurtas specialiai „WordPress“ partnerių programoms. Tema yra „MyThemeShop“ komandos produktas, parodantis, kad tai būtų puikus produktas. Vienas iš svarbiausių temos aspektų yra greitas įkėlimas, dėl kurio padidėja konversijų rodikliai ir pagerėja reitingas paieškos sistemose..

Be to, naudodamiesi „SteadyIncome“, gausite funkcijų rinkinį, kuris palengvins galimybę užsidirbti pinigų internetu per partnerių programas. Pvz., Galite gauti el. Pašto adresų sąrašo kūrimo įrankį, rodomus gaminių ekranus, socialinės žiniasklaidos piktogramas su reaguojančia į mobilųjį išvestį. Pagrindinio puslapio išdėstymą galite pasirinkti pagal savo reikalavimus naudodami granulių nustatymų sistemą. Įsigiję bet kurį iš produktų, įstoję į „SteadyIncome“ klubą, gautumėte daugiau prieigos prie daugiau produktų už mažą kainą..

10. „MoneyFlow“

„MoneyFlow WordPress“ tema

„MoneyFlow“ yra moderni ir profesionali tinklaraščio tema, kuri gali būti naudojama filialų rinkodarai. Ši tema siūlo pažangių funkcijų kolekciją su saugia pinigų gavimo galimybe. Ši tema taip pat yra „MyThemeShop“ produktas, pateikiantis išdėstymo rinkinį, iš kurio galima rinktis. Be to, švarus, patogus dizainas ir funkcijos gali padėti padidinti jūsų dukterinės įmonės pelningumą.

Jei esate rinkodaros partneris ir internetinis dienoraštis yra pagrindinis jūsų pajamų šaltinis, „MoneyFlow“ yra puikus būdas užsidirbti. Jis buvo sukurtas svetainėms, kuriose dažnai turimas galvoje daug turinio. Jei patikrinsite demonstracinę temos versiją, suprasite jos siūlomas funkcijas ir funkcijas. Vienas reikšmingiausių temos bruožų yra jos integracija su „WooCommerce“, leidžiančia į savo svetainę įtraukti visą dukterinę parduotuvę. Galite pridėti tinkinamų el. Pašto pasirinkimo formų, įvertinimų žvaigždutėmis produktų apžvalgoms ir „mega“ meniu patobulintai naršymui. Be to, tema taip pat yra SEO draugiška, kuri padės reitinguoti jūsų puslapį paieškos sistemoje.

11. Elektro

Elektroelektronikos parduotuvės „WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ar esate susijęs su kai kuriomis garsiomis el. Prekybos svetainėmis, tokiomis kaip „Amazon“, „Walmart“, „Aliexpress“, „SnapDeal“, „flipkart“ ir kt.? Ar norite, kad jūsų partnerių svetainė būtų patraukli taip pat, kaip ir tos svetainės, kuriose esate prisijungę? Sveiki apsilankę „Electro“, elektronikos parduotuvės „WooCommerce“ tema.

„Electro“ kūrėjai sukūrė šią temą specialiai dukterinėms įmonėms ir parduotuvių savininkams, ieškantiems „Amazon“, „Walmart“, „Aliexpress“ ir kitų panašių svetainių. Į šią temą įtrauktas naudingas vertikalus ir horizontalus megameniu, gaminių karuselė, kategorijų sąrašai, atskirų gaminių stiliai, aksesuarai ir kitos savybės..

„Electro“ taip pat integruotas su daugelio pardavėjų įskiepiais, tokiais kaip „Dokan“ arba „WC Vendors“, kad galėtumėte nustatyti ir kelių pardavėjų parduotuvę. „Electro“ taip pat visiškai suderinamas su „Visual Composer“ puslapių kūrėju, „Slider Revolution“ „WordPress“ slankikliu, „YITH WooCommerce“ norų sąrašu ir „YITH WooCompare“ kainų palyginimo papildiniu..

12. „Smart Passive Income Pro“ („Genesis“ vaiko tema)

„Smart Passive Income Pro“ - „Genesis“ vaiko tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ir paskutinė tema, kurią reikia įtraukti į sąrašą, yra „Genesis“ vaiko tema. Nors „Genesis“ yra puikus pats savaime, jis pagerėja tik naudojant vaiko temą. O kas geriau partnerių rinkodaros specialistams, nei tema, kurią sukūrė kolega rinkodaros specialistas?

„Smart Passive Income Pro“ sukūrė ir suprojektavo Pat Flynn – nepaprastas filialų rinkodaros atstovas. Į šį rinkinį įeina „Genesis“ sistema kartu su Pat’o individualiai sukurta vaiko tema, kuri padės jums sukurti geresnę filialų rinkodaros svetainę. Drąsus dizainas ir kurkite turinio sritis – tai puiki jūsų tinklaraščio ar rinkodaros svetainės pradžia. Įkelkite savo pasirinktinį logotipą, pasirinkite ryškias prekės ženklo spalvas, kad išsiskirtumėte, ir netgi pridėkite „WooCommerce“ parduotuvę.

Paskutiniai žodžiai apie geriausias partnerių rinkodaros „WordPress“ temas

Partnerių marketingas yra vienas iš svarbiausių būdų užsidirbti pinigų internete. Bet jei norite būti sėkmingas rinkodaros partneris, turite naudoti tinkamus įrankius tinkamoje vietoje. Aukštos kokybės „WordPress“ tema yra viena pagrindinių įrankių norint turėti kokybišką partnerių svetainę. Šios efektyviausios aukščiau paminėtos temos gali būti puiki galimybė pradėti savo filialų kelionę plačiau.

Rinkoje yra daug filialų temų, kurios gali būti painios. Šiuo straipsniu siekiama pateikti jums tvirtą idėją, kaip pasirinkti tinkamą jūsų kito filialo projekto temą. Taigi išsirinkite savo tikslams tinkamiausią partnerių rinkodaros „WordPress“ temą. Tada kuo greičiau įgyvendinkite savo rinkodaros planus.

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums labai padėjo išsirinkti sau tinkančią temą. Jei naudojate bet kurią temą, tinkančią filialų rinkodarai, kurios praleidau sąraše, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me