14 geriausių „Gutenberg“ papildinių, priedų ir plėtinių

10 geriausių „Gutenberg“ papildinių, priedų ir plėtinių

„Gutenberg“ yra galingas turinio redaktorius, tačiau priedai papildo tai, ką gali padaryti revoliucinis bloko redaktorius. Turėdami tinkamus „Gutenberg“ priedus, plėtinius ir papildinius, galite įjungti redaktorių ir sukurti nepaprastus turinio išdėstymus, kurie skatina jūsų verslo darbotvarkę..


Pirmiausia panaudosiu „Gutenberg“ įskiepiai, priedai, ir plėtiniai keičiami šiandienos įraše. Kodėl? „WordPress“ priedas ar plėtinys yra įskiepis, pratęsiantis kitą papildinį arba „WordPress“ branduolį. Taigi „Gutenberg“ priedas, plėtinys ar papildinys yra bet koks „WordPress“ papildinys, praplečiantis „Gutenberg“ redaktorių.

Antra, tikiuosi, kad jums patiks ši „Gutenberg“ papildinių kolekcija. Kreipkitės į juos į „Gutenberg“ priedus, plėtinius, papildinius ar bet ką; šie įrankiai praplečia „Gutenberg“ redaktoriaus galimybes, virš jūsų fantazijos! Kitaip tariant, jūsų kelionė į geresnį interneto turinį tapo greitesnė naudojant „Gutenberg“ papildinius, kuriuos šiandien apžvelgiame.

Atminkite, kad dauguma „Gutenberg“ priedų siūlo panašius blokus. Tikrasis skirtumas yra tas, kokias galimybes kiekvienas papildinys siūlo už bloką. Todėl geriausias „Gutenberg“ papildinys yra tas, kuris suteikia visas galimybes, kurių reikia norint sukurti ir pritaikyti turinį prie širdies..

Kitame skyriuje mes nurodome jus į 14 geriausių „WordPress“ papildinių, kurie visiškai pakeis jūsų sąveiką su „Gutenberg“ redaktoriumi. Nesvarbu, ką tik pradedate, ar patyręs kūrėjas, šie „Gutenberg“ papildiniai siūlo daugybę galimybių sukurti norimą turinį..

Patobulinkime „Gutenberg“ redaktorių, naudodamiesi keliais priedais, be papildomo derinimo, kad galėtumėte sukurti tokį turinį, koks esate viršininkas. Pamirškite beveik kiekviename įraše siūlomą kavos puodelį; Aš vis tiek ilgai tavęs čia nelaikysiu. Tiesiog paimkite vieną „Gutenberg“ plėtinį iš šio sąrašo, paleiskite su juo ir linksminkitės!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Gauti

„getwid gutenberg“ blokuoja „WordPress“ įskiepį

Pirmoji pozicija atitenka „Getwid“, madingam „Gutenberg“ blokuojančiam įskiepiui, kurį suteikia „Motopress“ – patikimas „WordPress“ kūrėjas, turintis daugiau nei šešerių metų patirtį. Įskiepis yra fantastiška daugiau nei 30 turinio blokų kolekcija, suteikianti galimybę daug valdyti savo turinį. Nesunku nustatyti ir naudoti, kad turėtumėte būti ir paleisti.

„Getwid“ žymiai išplečia „Gutenberg“ redaktorių. Jis pristatomas kartu su nuostabiu turinio blokų rinkiniu, pavyzdžiui, laikmenos ir teksto skaidrėmis, vaizdų skaidrėmis, skyriais, reklamjuostėmis, vaizdų rinkinių galerijomis, kainų dėžutėmis, pasirinktiniais įrašų tipais, „Instagram“ ir „MailChimp“. Pagrindinį papildinį galima nemokamai atsisiųsti iš WordPress.org. Peržiūrėkite mūsų „Getwid“ apžvalgą ir vadovą, kad sužinotumėte daugiau!

2. ZeGuten

„ZeGuten“ blokai skirti „Gutenberg“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Naudodamiesi „ZeGuten“, jums nereikia rūpintis puslapių kūrimo priemone, nes galite tiesiog naudotis „Gutenberg“. Į šį blokų priedą šiuo metu įtraukta 11 turtingų blokų, kuriuos galite naudoti tinkindami įrašų ir puslapių išdėstymą naudodami „Gutenberg“. Pridėkite interaktyvių žemėlapių, neryškių nuotraukų, dėmesį patraukiančių reklamjuostių, karuselių, informacinių progreso juostų ir apskritimų, vaizdų palyginimą (arba prieš ir po jo), sąrašus su piktogramomis, pasirinktinius skyrius, įrašus ir net atgalinio skaičiavimo laikmačius (netrukus pasirodys kainų nustatymo skirtukai ir atsiliepimai!) ).

Bet tai dar ne viskas. Į blokus taip pat įeina pritaikomi nuolydžių perdengimų, formos daliklių, paralakso efekto, animacijos, reaguojančių maketų, pasirinktinių įklotų / paraščių (ir stulpelių tarpų) parametrai ir dar daugiau. „ZeGuten“ taip pat yra optimizuotas SEO, veikia su bet kuria naujausia „WordPress“ diegimo sistema ir yra labai lengvai naudojamas. Tiesiog įdiekite „ZeGuten“ norėdami pradėti kurti savo pasirinktinį dizainą!

3. Guteblock

„Guteblock“ - pagrindinis „Gutenberg Blocks Plugin“

„Gutenberg“ yra puiku, tačiau jame trūksta daug pagrindinių blokų, kurių nori tinklaraštininkai ir įmonės. Štai kur pasirodo „Guteblock“. Šis nemokamas papildinys užpildo spragą svetainių savininkams, norintiems pridėti savo svetainėms profesionalių ir pritaikomų blokų..

„Guteblock“ apima 12 kūrybinių blokų, kurie visi turi įmontuotus stilius, kad palengvintų interneto dizainą. Pvz., Autoriaus profilio, „Drop Cap“ ir „Post Grid“ blokai puikiai tinka kurti savo pasirinktinius tinklaraščių puslapius. Arba pasinaudokite komandos nariais, atsiliepimais ir CTA (raginimo veikti) blokais, kad sukurtumėte nuostabų savo verslo puslapį. Kiti galimi blokai yra konteineris, atskyriklis, tarpiklis / daliklis, numerio dėžutė, pranešimas, dalijimosi piktogramos.

Bet tai dar ne viskas – netrukus „Guteblock“ kūrėjas turi daugiau nei 15 naujesnių blokų! Taigi taip pat galėsite pridėti akordeonus, mygtukus, „Google“ žemėlapius, piktogramų sąrašus, kainų lenteles ir dar daugiau. Taip pat yra „Guteblog“ tema (tų pačių kūrėjų), skirta sklandžiam darbui su „Guteblock“ – taigi kiekviena funkcija ir stilius atrodo puikiai.

4. Atominiai blokai

„gutenberg plugins“ - atominiai blokai

Be jokios abejonės, „Gutenberg“ redaktorius visiškai pakeitė tai, kaip mes kuriame turinį. Kitaip nei anksčiau, dabar per kelias minutes galite sukurti neįtikėtinas svetaines. „Gutenberg“ priedų, tokių kaip „Atomic Blocks“, dėka garsių svetainių kūrimas dar nebuvo lengvas.

„Atomic Blocks“ papildinys pateikia jums daugybę įspūdingų puslapio kūrimo blokų, kurie leidžia jums sukurti norimą svetainę. Papildinys siūlo „Gutenberg“ blokus, tokius kaip informaciniai biuleteniai, skyrių ir išdėstymo blokai, konteineriai, bendro naudojimo piktogramos, raginimas veikti (CTA), vidiniai pranešimai ir išplėstiniai stulpeliai..

5. „CoBlocks“

„coblocks gutenberg“ blokuoja įskiepį

Gutenbergas sninga, o didžioji dalis augimo pastebima naudojant priedus, praplečiančius bloko redaktorių. Plėtinys, toks kaip „CoBlocks“, turi įspūdingų funkcijų. Tai leidžia jums maksimaliai išnaudoti „Gutenberg“ redaktoriaus galimybes, nesistengiant iš jūsų pusės.

„Coblocks“, kurį jums pateikė „GoDaddy“, siūlo jums blokus, tokius kaip perspėjimai, akordeonai, autorių profiliai, paspaudimas į tviterį, herojų skyriai, logotipai ir ženkleliai, žemėlapiai, daugialypės terpės kortelės, paslaugos ir dalytuvai. Papildinys yra neįtikėtinai galingas, tačiau lengvas, tai reiškia, kad galite sukurti gražią ir ypač greitą svetainę.

6. Paskutiniai Gutenbergo priedai

svarbiausi gutenbergo priedai

Kurdami svetainę, jums reikia visos pritaikymo galios, į kurias galite patekti. Ir jei jūs ieškote „Gutenberg“ plėtinio, siūlančio tokią galimybę, jums patiks „Ultimate Addons“. „Proto audros“ komanda už papildinį pralenkė save ir tai akivaizdu.

„Ultimate Addons“ siūlo daugybę kūrybinių „Gutenberg“ blokų, kad galėtumėte sukurti nepriekaištingas svetaines nerašydami kodo. Mes kalbame apie blokus, tokius kaip išskirtinės antraštės, išplėstiniai stulpeliai, rašomosios citatos, CTA, „Contact Form 7“ formavimo priemonė, turinio laiko juosta ir „Google Maps“..

BTW, jei jus domina, „Brainstorm Force“ siūlo jums daugiau nei 20 iš anksto sukurtų nemokamų startuolių svetainių, sukurtų naudojant „Gutenberg“, „Gutenberg“ svarbiausius priedus ir „Astra“ temą. Be svarbiausių priedų, jums reikia „Astra Starter Sites“ papildinys gauti nemokamas svetaines.

7. Kadence blokai

kadence blokuoja „gutenberg“ įskiepį

Anksčiau jums reikėjo arba „dievo“ lygio kodavimo įgūdžių, arba tvirto puslapio kūrimo priemonės papildinio, kad sukurtumėte gražius išdėstymus. Įėjus į Gutenbergą, viskas labai pasikeitė. Redaktorius yra galingas, taip, bet sujunkite jį su „Kadence Blocks“ įskiepiu ir gausite supernovą.

Pasirinktinius „Kadence“ blokus sudaro eilučių išdėstymas, išplėstinės galerijos, antraštės, mygtukai, piktogramos, tarpinės, atsiliepimai, akordeonai, informacijos langeliai, skirtukai ir piktogramos. Kiekviename bloke yra gausus variantų sąrašas, leidžiantis vizualiai sukurti išskirtinį turinį.

8. Ūdraus blokai

ūdra blokuoja gutenbergo priedus

„Otter Blocks“ jums pristatė „Themeisle“, vienas patikimiausių „WordPress“ kūrėjų žiniatinklyje. Papildinys yra graži kūrybinių „Gutenberg“ blokų ir paruoštų importuoti šablonų kolekcija. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, galite plačiai pritaikyti kiekvieną bloką ar šabloną.

„Otter Blocks Gutenberg“ papildinys siūlo daugybę blokų, įskaitant skyrius, paslaugas, kainoraščius, pašto tinklelius, „Google“ žemėlapius, atsiliepimus, „Font Awesome“ piktogramas ir dalijimosi mygtukus. Tai puikus įrankis norint sukurti nepriekaištingą turinį nesulaužant prakaito.

9. Stačiakampis

sukraunamas „gutenberg“ papildinys

Ir kai jūs manote, kad viską matėte, „Gutenberg“ įskiepiai vis ateina. Scenoje turime „Stackable“, madingą „Gambit Technologies“ „Gutenberg“ papildinį. Įskiepis siūlo jums naudingų funkcijų blokus, kurie paspaudimų metu padės sukurti svajonių svetainę.

Įspūdingus blokus, pateiktus su „Stackable“, sudaro konteineriai, separatoriai, pašto tinkleliai, funkcijų tinkleliai, akordeonai, vaizdų dėžutės, funkcijų blokai, piktogramų sąrašas, CTA, antraštės, kortelės, vaizdo iššokantys langai, skaitikliai, atsiliepimai, kainų lentelės, komandos nariai ir pan..

10. Pažangusis Gutenbergas

išplėstinis „gutenberg“ papildinys

Nors dauguma „Gutenberg“ papildinių siūlo beveik tas pačias funkcijas, tačiau „Advanced Gutenberg“ papildinys žengia dar vieną žingsnį į priekį. Be daugiau nei 20 turinio blokų, papildinys suteikia daugiau galimybių valdyti „Gutenberg“ redaktorių. Dabar galite suaktyvinti turinio blokus kiekvienam vartotojui. Tai reiškia, kad tik tam tikri vartotojai gali redaguoti konkrečius turinio blokus.

Pažangusis „Gutenberg“ yra su daugybe mielų ir lengvai naudojamų blokų. Jūs gausite stulpelių tvarkytuvę, skelbimų skaidrių rinkinius, „WooCommerce“ produktų slankiklius, išplėstinių mygtukų bloką, kontaktų formas, išplėstinio sąrašo bloką, akordeonus, atsiliepimus, skirtukus, aukštesnio lygio vaizdo ir vaizdo įrašų blokus ir kt..

11. Galutiniai blokai

„gutenberg plugins“ galutiniai blokai

Mes vis dar prie to. Devynių numeriu turime „Ultimate Blocks Gutenberg“ įskiepį. Tai madingas variklis, garantuojantis, kad jis įkraus jūsų „Gutenberg“ redaktorių. Tai yra geriausias „Gutenberg“ plėtinys tinklaraštininkams ir prekybininkams dėl daugybės įspūdingų funkcijų.

Turėdami daugiau nei 18 turinio blokų, „Ultimate Blocks“ siūlo daugybę amunicijos, kad sukurtų išskirtines svetaines, kurių nėra šioje galaktikoje. Pažymėtinus blokus sudaro turinio filtras, peržiūra, skirtukai, turinio lentelė, CTA, turinio perjungimas, stiliaus langeliai ir sąrašai, išplečiamas turinys ir dar daug daugiau.

12. „Qodeblock“

„qodeblock“ „gutenberg“ įskiepis

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad turime „Qodeblock“ „Gutenberg Blocks“ kolekciją. Tai yra fantastiškas „Gutenberg“ priedas, pateikiamas su daugiau nei 20 turinio blokų. Papildinys siūlo puikų sąrašą blokų, suteikiančių daugiau galimybių greitai sukurti ir paleisti bet kurią norimą svetainę.

Galimus laikrodžius sudaro išplėstiniai stulpeliai, akordeonai, autorių profiliai, mygtukai, CTA, konteinerių blokas, el. Pašto informaciniai biuleteniai, įdėtiniai pranešimai, kainų lentelės, pranešimų / puslapių tinkleliai, socialinės žiniasklaidos piktogramos ir sąrašas tęsiasi. Ši „Gutenberg“ blokų kolekcija suteikia daug lankstumo kuriant savo svetainę taip, kaip įsivaizduojate.

13. RedaktoriaiKitas

„Gutenberg Page Building Toolkit“ - „Redaktorių rinkinys“

„EditorsKit“ apima papildomas teksto formatų (įskaitant „nofollow“ / remiamas nuorodas, paryškintą tekstą, teksto transformaciją, įtraukimus ir tt) blokavimo parinktis, žymėjimo palaikymą, matomumo parinktis (rodyti / slėpti blokus pagal įrenginį, prisijungę vartotojai, ACF arba sąlyginė logika). , numatomą skaitymo laiką, patikrintus sąrašus, reaktyvų teksto derinimą ir dar daugiau. Bet galbūt viena naudingiausių funkcijų yra bloko importavimo ir eksporto parinktis. Su juo jūs galite lengvai eksportuoti ir pakartotinai naudoti savo blokus tiesiai iš redaktoriaus.

Tiems, kuriems patinka kodas, „EditorsKit“ taip pat pridėjo daugiau CSS klasių kaip kodų redagavimo režimą (komplektuojamas su sintaksės žymikliu).

14. Gridbuilderis WP

„Gridbuilder WP“

Ieškai geresnių tinklelių ir filtrų, kuriuos būtų galima naudoti savo puslapiuose? Duok „Gridbuilder“ WP pabandyti. Šis papildomas įskiepis apima paprastas parinktis kurti savo pasirinktinius tinklelius (pasirinkti iš mūrinių, pagrįstų, metro ar karuselių), kuriuose yra briaunotos paieškos nustatymai. Be abejo, šis papildinys suderinamas su „Gutenberg“, taip pat su ACF tinkintiems laukams, „Polylang“ ar „WPML“ vertimams, „WooCommerce“ produktams ir dar daugiau.


„Gutenberg“ yra galingas turinio redaktorius, turintis šviesią ateitį. Tai leidžia jums sukurti nuostabias svetaines vos spustelėjus. „Gutenberg“ priedai / papildiniai / plėtiniai yra sukurti pagal numatytąjį „Gutenberg“ redaktorių, siūlantį jums dar daugiau jėgų sulenkti „Gutenberg“, kad ir kaip norėtumėte..

Norėdami pasirinkti geriausią jūsų poreikiams „Gutenberg“ papildinį, turite būti pasirengę išbandyti keletą variantų. Dauguma „Gutenberg“ papildinių siūlo tuos pačius turinio blokus. Tačiau kiekvienas „Gutenberg“ papildinys turi skirtingas parinktis tinkinti kiekvieną bloką, ty tai, kas tinka man, gali neveikti jūsų.

Tikimės, kad rasite puikų „Gutenberg“ papildinį, kuris įkrauna jūsų „WordPress“ svetainę. Kol kas mano mėgstamiausias yra „MotoPress“ įskiepis „Getwid Gutenberg“. Bet kuris yra jūsų mėgstamiausias „Gutenberg“ įskiepis? Prašome pasidalinti savo geriausiu pasirinkimu komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map