14 geriausių „WordPress Store“ vietos papildinių

Geriausi „WordPress Store“ vietos papildiniai

Jei jūsų verslas turi kelias vietoves, „WordPress“ parduotuvės ieškiklio papildiniai gali būti naudingi jūsų svetainės papildymai. Motelių tinklai, degalinės, parduotuvių tinklai, grožio salonai – visa tai gali būti naudinga, jei pridedami parduotuvių lokatorių įskiepiai. Jie padeda vartotojams lengvai rasti jūsų verslo vietą. Šie papildiniai, rodydami vietas, remiasi „Google Maps“. Taigi, norėdami pasiekti artimiausią parduotuvę, galėsite pasinaudoti ir „Google Maps“ funkcijomis, tokiomis kaip skirtingi žemėlapio vaizdai, geografinė padėtis ir nuorodos. Be to, jei jūs teikiate bet kokias katalogų paslaugas, šie „WordPress“ parduotuvės ieškiklio papildiniai gali padėti parodyti išvardytų paslaugų fizinę vietą..


Nardykime tiesiai (atkreipkite dėmesį – tai nėra ypatinga tvarka, o tik mūsų geriausi pasirinkimai).

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „MapSVG Store Locator“

„MapSVG Store Locator“ ir „World WordPress Map Plugin“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite stulbinantį ir pritaikomą parduotuvių vietos žemėlapį su „MapSVG“ papildiniu. Šis galingas ir populiarus papildinys apima tūkstančius žemėlapio stilių, pritaikomus konteinerius (žemėlapių meniu, filtrui ir informacijai) ir paprastas parinktis, kurias galite įjungti savo svetainės lankytojams. Pridėkite filtrų, kad vartotojai galėtų rūšiuoti pagal adresą, miestą, parduotuvės tipą ar bet kurį kitą pasirinktinį lauką. Arba pridėkite parinktį ieškoti pagal atstumą, kad jie galėtų pamatyti, kurios parduotuvės yra netoliese!

Ar norite pridėti daugiau prie žemėlapio vietų? Su „MapSVG“ galerija priedą galite pridėti iškylantįjį langą arba informacijos peržiūros galeriją. Įtraukite miniatiūras, vaizdus ir slankiklius, naudodami patogią naršymą. Tai puikus būdas patobulinti jūsų vietovių sąrašus!

O jei esate kūrėjas, galite papildomai išplėsti ar pritaikyti papildinį naudodami įmontuotą šabloną, CSS ir JS redaktorius. Kitos svarbios įskiepių funkcijos apima pasirinktinius vektorinius žemėlapius, paspaudžiamas formas, sąrašų katalogą, automatinius žemėlapių žymeklius ir suderinamumą su naršykle..

2. „Mapify Pro“

„Mapify Pro“

Naudodami „Mapify“ galite sukurti reaktyvius parduotuvių vietos nustatymo žemėlapius (arba bet kuriuos žemėlapius iš tikrųjų), naudodamiesi jų patobulintomis, tačiau lengvai naudojamomis funkcijomis. Tai apima „žiupsnelio“, mastelio keitimo ir perbraukimo funkciją, parengtį mobiliesiems, vietos galerijas, pritaikomus žemėlapių patarimus, tinkinamus vietos filtrus, neribotas žemėlapio žymeklių piktogramas, priekinio vartotojo pateiktus duomenis, pasirinktinius vaizdų žemėlapius, žemėlapių grupes ir vertimo palaikymą (per WPML). Ir tai nėra net visos savybės!

Bet, kalbant apie parduotuvę, galbūt dvi svarbiausios savybės yra galimybė ieškoti pagal spindulį ir ieškoti artimiausių vietų. Jūs netgi galite susieti žemėlapio vietas su konkrečiais puslapiais ar trečiųjų šalių svetainėmis – taigi, jei norite susieti su savo vietos „Yelp“ puslapiu, galite. Norite išbandyti „Mapify“ savo svetainėje? Na, galite išbandyti nemokamai – tiesiog paimkite „Mapify Lite“ pradėti (atminkite, kad ji neturės visų „Pro“ versijos funkcijų).

3. „WP Multi Store Locator Pro“

„WP Multi Store Locator Pro WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WP Multi Store Locator Pro“ yra galingas parduotuvių lokavimo priemonės papildinys, kurį galite naudoti reklamuodami ir teikdami informaciją apie įvairias jūsų parduotuvių vietas. Pridėkite savo buvimo vietos informaciją ir adresą, svetainės nuorodą ir nuorodas. Tada jūsų svetainės lankytojai gali peržiūrėti netoliese esančias parduotuves, taip pat ieškoti pagal kategoriją ar žymą. Į papildinį įtrauktos pridėtos naudingos parduotuvės statistikos savybės, pridėta parduotuvės tvarkyklė ir importavimo / eksporto parinktys.

Geriausia, kad „WP Multi Store Locator Pro“ visiškai integruota su populiariais puslapių kūrėjais. Tiesiog naudokite jų pasirinktinį bloką „Visual Composer“, „Divi“, „Elementor“ ir „Beaver Builder“ (pakeliui naudodami daugiau puslapių kūrėjų). Norite atidžiau pažvelgti? Patikrinkite tiesioginę 5 apžvalgą „WP Multi Store Locator Pro“ išdėstymai.

4. „WP Store Locator“ (nemokamas)

„WP Store Locator“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„WP Store Locator“ yra nemokamas papildinys, pridedantis visas jūsų vietas žemėlapyje, kurį galite visiškai pritaikyti. Žemėlapyje ir važiavimo instrukcijose gali būti ta kalba, kuri jums patinka. Kiekvienai vietai galite pridėti tinkintų etikečių ir padėti vartotojams rasti vietas naudojant kelis filtrus, pvz., Spindulį ar kategoriją.

„WP Store Locator“ padeda parodyti bet kokį parduotuvių skaičių ir leidžia pakeisti kalbą iš „admin“ skydelio. Dirbdami su trumpaisiais kodais, galite pridėti išsamią informaciją, pvz., Darbo valandas, adresus, orientyrus ar telefono numerius. Galimos devynių tinklainės paruošimo žymeklių piktogramos, kurias redaktoriuje galite nuvilkti į bet kurią tikslią vietą žemėlapyje. Jei turite koncentraciją parduotuvių bet kurioje srityje, žymeklių grupavimo ypatybė pasirodys patogu. Be to, „premium“ priedus galima importuoti dideliais kiekiais, rinkti statistiką ar pridėti paieškos valdiklį.

5. „Store Locator Plus“ (nemokamas)

Store Locator Plus „WordPress“ papildinys

Nesvarbu, ar turite dvi parduotuves, ar tūkstančius parduotuvių, „WordPress Store Locator Plus“ papildinys gali sukurti vietos ieškiklį jūsų svetainėje. Neįtraukdami per daug sąrankos, galite sukurti puslapį, įvesti savo vietas ir pridėti trumpąjį kodą. Daugelis tarptautinių prekės ženklų, tokių kaip „Bosche“, naudoja šį papildinį, kad padėtų vartotojams rasti savo parduotuves.

Dirbdami iš „Administratoriaus“ skydelio ir naudodami priedus galite tinkinti naudodami CSS ir HTML. Priedai suteikia galimybę pridėti daug daugiau funkcijų, kad būtų galima pritaikyti vartotojo patirtį, pvz., Įjungti arba išjungti paieškos parinktį, suskirstyti vietas į kategorijas, sukurti SEO draugiškus kiekvienos vietos puslapius ir dar daugiau. Jis veikia su trečiųjų šalių priedais, kad į visas jūsų vietas galėtų įtraukti socialinės žiniasklaidos nuorodas, prie jūsų vietų pridėti pasirinktinius laukus arba leisti vartotojams valdyti vietas. Jis taip pat susideda iš „Gravity Forms“ formoms kurti ir „Event Location Manager“, kad susietų įvykius su jūsų buvimo vieta. Nemokamas papildinys palaiko kelias šalis ir kalbas.

6. Agile WordPress Store Locator

Agile Store Locator

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Norėdami rasti išsamią vietos valdymo sistemą, kurioje gausu funkcijų, ieškokite toliau nei „Agile Store Locator“. Kartu pateikiama visa programos valdymo sistema, skirta valdyti temas, stilius ir žymenis. Tai leidžia importuoti / eksportuoti parduotuvių vietas, tvarkyti kategorijas ir rodyti vietas pritaikytuose žemėlapiuose. Ne tik galite tinkinti savo ekraną, bet yra ir daugybė paruoštų šablonų.

Viena parduotuvė gali būti rodoma keliose kategorijose. Be to, bet kuriuo metu vien tik atidarytos parduotuvės gali pasirodyti perjungdamos įjungimo / išjungimo laiko jungiklį. Į papildinį įtraukta daug šablonų, įskaitant akordeono šabloną su šalių, valstijų, miestų ir parduotuvių hierarchija. Jei vietų skaičius yra didžiulis, žymeklių grupavimas, tinkinti filtrai ir kategorijų žymekliai gali padėti susiaurinti paiešką. Informacijos lango turinį galima tinkinti, o bet kurią jūsų sukurtą parduotuvės vietą galima kopijuoti vienu paspaudimu. Naudodami „Analytics“ juostos diagramą taip pat galite stebėti paieškas, populiariausias parduotuves ir populiariausias vietas. „Administratoriaus“ prietaisų skydelyje galite pasiekti visą statistiką, susijusią su parduotuvėmis, paieškomis, kategorijomis ir žymekliais.

7. Super Store ieškiklis

„Super Store Finder“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Super Store Finder“, skirtas „WordPress“, aprūpintas intuityviu reaguojančiu dizainu ir galingu „WordPress“ parduotuvės ieškiklio vietos administratoriaus skyriumi. Šiame administratoriaus ekrane galite valdyti žemėlapio nustatymus, kategorijas, žymas ir pranešimus bei tinkinti stilius, spalvas ir etiketes. Tai palaiko daugybę kalbų, taip pat viso „Google“ žemėlapio ekraną.

„Super Store Finder“ yra plokščias teminių parduotuvių ieškiklis ir tvarkingas parduotuvės filtras su sulankstomu skydeliu. Integruota geografinės padėties nustatymo funkcija leidžia vartotojams rasti tikslią jūsų parduotuvės vietą ir trumpiausią kelią iki jos pasiekti. Gali būti keičiamas gatvės vaizdas, kuriuo vartotojas gali nueiti tiesiai į jūsų parduotuvės slenkstį. Galite įkelti gražius vaizdus ar vaizdo įrašus, kad žiūrovai galėtų lengviau žvilgtelėti į jūsų parduotuvę. Papildinys leidžia naudoti pasirinktinius žymeklius ir ieškoti parduotuvių pagal regioną ar kitus filtrus. Naudojant CSV failus, galima masiškai importuoti parduotuvių adresus. Norėdami tiksliai nustatyti tikslias vietas, tiesiog vilkite ir numeskite žymeklius. Taip pat yra priedų, praplečiančių funkcijų spektrą.

8. Išplėstinis parduotuvės ieškiklis

Advanced Store Locator

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite parodyti savo parduotuvių vietas trimis būdais – „Google“ žemėlapyje, sąraše ar abiem, galite naudoti „Advanced Store Locator“. Ne tik tai, kad jūs galite parašyti įrašą apie bet kurią savo „WordPress“ tinklaraščio vietą ir tada susieti vietą su šiuo įrašu naudodamiesi trumpaisiais kodais. Tvarkingas būdas pritraukti skaitytojus į jūsų įrašą, taip pat pasiūlyti vartotojams informaciją apie tą vietą. Informacija apie parduotuvę taip pat gali būti siūloma susijusiuose pranešimuose. Vartotojai taip pat gali ieškoti vietos pagal adresą, naudoti gatvės vaizdą norėdami rasti savo vietą ir gauti nuorodas į ją.

Išjungę integruotą sąsają, galite greitai pridėti, redaguoti ar ištrinti parduotuves ir automatiškai geokoduoti adresus. Remdamiesi adresais ar pašto kodais, vartotojai gali ieškoti artimiausios parduotuvės. Saugiame https URL papildinys gali nustatyti vartotojo vietą ir parodyti artimiausią parduotuvę.

9. „WordPress“ parduotuvės ieškiklis

„WordPress“ parduotuvės ieškiklis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WordPress Store Locator“ papildinys leidžia pridėti tiek filtrų, kiek jums patinka. Tai palaiko tiesioginį filtravimą ir trumpuosius kodus bet kuriame puslapyje. Jei produktų kategorijas susiejate su parduotuvių kategorijomis, galite įgalinti automatinį filtravimą produktų puslapiuose. Paieškos rezultatuose rodomų rezultatų skaičių, rodomą informaciją ir susijusius raginimo veikti mygtukus galima pritaikyti visiems. Taip pat galite nustatyti numatytuosius nustatymus savo naujoms parduotuvėms, kad būtų lengviau jas pridėti.

Naudodami šį papildinį galite pridėti parduotuvės ieškiklio mygtuką savo „WooCommerce“ produkto puslapyje. Tada ieškiklis pasirodys pagal modalą. Informacijos langą galima nustatyti taip, kad būtų rodoma kontaktinė informacija, raginimas veikti, vaizdas išsaugomas arba darbo valandos. Turėdami daugiau nei dešimt galimų maketų ir 90 ir daugiau parinkčių, nieko jūs negalite padaryti, kad padėtumėte vartotojams rasti jūsų parduotuvę.

10. Vietinis SEO pagal Yoast

Mielių parduotuvės ieškiklis

„Yoast“ vietinis „WordPress“ papildinio SEO turi „WordPress Store Locator“ funkcijas. Norėdami tai naudoti, turėsite įsigyti metinę licenciją vietos ieškiklis funkcija nors.

Papildinys leidžia vartotojams filtruoti parduotuves ar bet kurią kitą vietą pagal spindulį, būseną ar pašto indeksus. Tiesiog spustelėdami mygtukus ir pažymėdami parinktis galite pridėti savo parduotuvės adresą į puslapį. Tavo darbo valandas galima pridėti tame pačiame laukelyje kaip ir adresas. Arba naudodami trumpus kodus, galite juos įterpti atskirai. Trumpuosius kodus galima pridėti prie bet kurio puslapio ar įrašo arba pačių vietos puslapių. Jūs taip pat turite galimybę pridėti „WordPress“ parduotuvės ieškiklio valdiklį bet kurioje jūsų svetainės valdiklyje.

11. Išplėstiniai „Google Maps“

Išplėstiniai „Google Maps“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei naudojate tik ribotą vietų skaičių, galite tiesiog pasikliauti „Google“ žemėlapio papildiniu, pvz., „WordPress“ skirtu „Google“ žemėlapių papildiniu. Galite pažymėti tas vietas žemėlapyje ir padėti ir nuorodomis. Šis geriausiai parduodamas žemėlapių papildinys yra suderinamas su GDPR, apima palaikymą keliais žemėlapių filtrais, siūlo kelis maršrutus (puiki funkcija žmonėms greitai rasti ir nuvykti į jūsų parduotuvių vietas) bei ypač naudinga funkcija „ieškoti netoliese“, kad nustatytų jūsų artimiausią vietą..

12. VO Store Locator (nemokamas)

„VO Store Locator“ papildinys

„VO Store Locator“ yra nemokamas papildinys, apimantis įrankius, padedančius rinkodaros specialistams, franšizėms ir platintojams. Tai leidžia tinkinti kaiščių spalvas kiekvienoje etiketėje, kad būtų galima atskirti vietas. Integruotos funkcijos, tokios kaip automatinė vietos nustatymas, kad būtų galima rasti parduotuvę, kuri yra arčiausiai jūsų dabartinės lokalės, ir nuorodos „turn-by-turn“ leidžia lengvai rasti jūsų parduotuvių fasadus. Be to, neseniai atnaujintas papildinys veikia su „Visual Composer“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemone, kad galėtumėte įtraukti pasirinktinius žemėlapius į bet kurį įrašą ar puslapio išdėstymą..

13. „SimpleMap“ parduotuvės ieškiklis (nemokamas)

„SimpleMap Store Locator“ papildinys

„SimpleMap Store Locator“ yra lengvai naudojamas tarptautinių parduotuvių lokacijos papildinys, leidžiantis vartotojams ieškoti duomenų bazėje naudojant pašto kodus. Tai padeda jūsų vietoms išsiskirti naudojant tinkinamas žymas. Kitos puikios funkcijos yra neribotos vietos, tinkinami žemėlapių paieškos rezultatai, lengvos nustatymų parinktys (nereikia kodo) ir greito redagavimo funkcija, skirta žemėlapių ir duomenų bazių atnaujinimams realiu laiku..

14. „Locatoraid“ (nemokamas)

„Locatoraid Store Locator“ papildinys

„Locatoraid“ yra dar vienas „WordPress“ parduotuvės ieškiklio papildinys, kuris yra lengvas, reaguojantis ir apima daugybę konfigūruojamų žemėlapio stilių. Tiksliau sakant, įskiepis aprūpintas automatinio geoko kodo funkcija, kad pridėję vietų jūsų klientai galėtų jas iškart rasti. Dėl lengvo ieškinio dėl trumpojo kodo įterpti savo žemėlapį (su apibrėžtu paieškos teksto vietos žymekliu, spinduliu, išdėstymu ir kt.) Lengva – tiesiog redaguokite parametrus, kai pridedate trumpąjį kodą prie bet kurio įrašo, puslapio ar valdiklio teksto srities. Be to, yra tinkinamų žemėlapių stilių, kurie užtikrins, kad jūsų parduotuvės ieškiklis atitinka likusios jūsų svetainės išvaizdą.

Apvyniokite geriausius „WordPress Store“ vietos papildinius

Jūs tikrai turite daugybę variantų, kaip padėti savo parduotuves žemėlapyje, kad padėtumėte klientams. Ar bandėte bet kurį iš jų? Praneškite mums, kuris iš jų dirbo jums. Jei norite, rodydami savo vietas žemėlapyje, taip pat galite būti labai vaizdingi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map