15 geriausių bendruomenės „WordPress“ temų 2020 m

Geriausios socialinių tinklų ir forumų bendruomenės „WordPress“ temos

Bendruomenė, forumai ir socialinės svetainės skatina daug lankytojų srauto. Tai reiškia, kad turite pasiūlyti savo vartotojams puikią patirtį ir koks geresnis būdas tai padaryti, nei naudojant vieną geriausių bendruomenės „WordPress“ temų?


Šiame įraše išvardijame 15 geriausių (mūsų nuomone) bendruomenės „WordPress“ temų, tinkančių jūsų „bbPress“ ar „BuddyPress“ svetainei. Mes apžvelgiame ypatingas ir jautrias temas, kurios sulaukia puikių klientų atsiliepimų.

Nepaisant to, leiskite mums sužinoti, ką gali pasiūlyti „WordPress“ bendruomenės rinkos. Mėgaukitės ir pasidalykite savo atradimais pabaigoje.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso („bbPress“)

Bendra „WordPress“ tema ir „bbPress“: geriausios „WordPress“ bendruomenės temos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ieškai greito ir lengvo būdo sukurti savo forumą? Turime paminėti bendrą temą. Naudojant „bbPress“ forumų integravimo ir stiliaus parinktis, „Iš viso“ yra puikus būdas sukurti svetainę, kad būtų galima pradėti pokalbį, sukurti savo produkto palaikymo formą, sukurti bendruomenės renginių lentą jūsų kaimynystėje ir kt..

Tema pateikiama su galinga išplėstine „WPBakery“ puslapio kūrimo priemonės versija, kurioje yra daugiau nei 50 skirtingų puslapio elementų, įskaitant mygtukus, pavadinimus, slankiklius, vaizdus, ​​skirtukus, perjungimus ir, žinoma, „bbPress“ forumus, prisijungimus ir dar daugiau, nuvilkimo modulius. Pridėtos tiesioginio „WordPress“ tinkinimo priemonės funkcijos leidžia pasirinkti pasirinktinius šriftus, spalvas, numatytuosius išdėstymus, antraštės ir poraštės dizainus ir dar daugiau.

Norite daugiau nei tik „bbPress“ tema? Ne problema. Iš viso suderinama su dauguma pagrindinių įskiepių, įskaitant (bet jais neapsiribojant) „WooCommerce“, „Renginių kalendorių“, „Elementor“, „Open Table“, WPML, „Polylang“, „Yoast SEO“, „JetPack“ ir kt. Be to, tema pateikiama su papildomais papildiniais, tokiais kaip „Slider Revolution“, „Visual Composer“ ir „ Šablonas NEMOKAMAI. Kitos pagrindinės funkcijos apima 40 ir daugiau greitų importo pavyzdžių demonstraciją, išsamią internetinę dokumentaciją ir 6 mėnesių papildomą palaikymą – kad galėtumėte greitai pradėti (arba prireikus paprašyti pagalbos).

2. „BuddyBoss“

„BuddyBoss“

Jei norite sukurti daugiau funkcijų turinčią bendruomenę, nei „BuddyBoss“ yra jums. Visiškai suderinama su „BuddyPress“, „BuddyBoss“ platforma padeda kurti ir tinkinti internetinę bendruomenę. Kurkite savo svetainę naudodami „Gutenberg“ redaktorių ir „Elementor“ puslapio kūrėjo galią. Įgalinkite „BuddyPress“ ir visus pagrindinius redaguojamų narių profilių, socialinių grupių, privačių pranešimų ir dar daugiau nustatymus. Tada skatinkite bendruomenę įsitraukti į taškus, apdovanojimus, gretas ir laimėjimus. Jūs netgi galite lengvai užsidirbti pinigų iš savo svetainės, kai naudojatės „BuddyBoss“. Pridėkite papildomų narystės, prenumeratų ar vienkartinių pirkinių kainą.

Tačiau „BuddyBoss“ tuo nesustoja. Tai taip pat siūlo daugybę naudingų integracijų, kad jūsų bendruomenei būtų dar daugiau funkcijų. Pridėkite įvykių kalendorių naudodami „Events Calendar Pro“. Sukurkite darbo skelbimų skyrių naudodamiesi „WP Job Manager“. Kurkite kursus naudodamiesi „LearnDash“. Sukurkite „WooCommerce“ parduotuvę prekėms parduoti. Su „BuddyBoss“ lengva sukurti norimą svetainę savo internetinei bendruomenei.

3. „ForumPress“

„ForumPress bbPress“ „WordPress“ tema

Jei norite sukurti forumą, geriausia yra „WordPress“ tema, sukurta ir sukurta specialiai tam tikslui. Viena geriausių „bbPress“ temų yra „HeroicThemes“ sukurta „ForumPress“ tema.

Norėdami pradėti, „ForumPress“ lengva įdiegti įdiegimo padėjėjo dėka. Tiesiog suaktyvinkite ir įdiekite temą kartu su raginimais. Jūs netgi galite įdiegti duomenų pavyzdžius, jei jums reikia šiek tiek pagalbos, kaip sukonfigūruoti pagrindinius forumo puslapius. Plius „ForumPress“ galima pritaikyti. Tiesiog naudokite tiesioginių temų tinkinimo priemonės nustatymus, kad forumai atitiktų jūsų prekės ženklą. Redaguokite spalvas, kūno šriftą, svetainės logotipą, poraštės autorių teises ir dar daugiau.

Be to, su „ForumPress“ yra integruotos visos funkcijos, kurių reikia norint išplėsti „bbPress“ forumą. Kurkite kelis forumus, kad vartotojai galėtų prisijungti. Tvarkykite temas ir atsakymus lengvai. Įgalinkite vartotojo profilius, vartotojo puslapius (kad būtų rodoma profilio informacija, vartotojo sukurtos temos, atsakymai ir mėgstami įrašai) ir netgi pridėkite tiesioginę forumo paiešką.

„ForumPress“ taip pat reaguoja, suderinamas su populiariais papildiniais (tokiais kaip „Yoast SEO“ ir „Kontaktų forma 7“) ir apima atnaujinimą bei palaikymą metams.

4. „Kleo Pro“

kleo bendruomenės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Kleo BuddyPress“ temos dėka nereikia kurti profesionalių kūrėjų ar dizainerių. Neleisk, kad terminas „BuddyPress“ jus išmes, „Kleo“ puikiai tinka „bbPress“ ir kitoms „WordPress“ bendruomenės svetainėms.

Septintoji karalienė, galios elito autorė, esanti už „Kleo“, siūlo jums 27 demonstracines versijas, kurias galite įdiegti spustelėdami. Arba galite sukurti savo šabloną nuo nulio, nes „Kleo“ pristato įspūdingų funkcijų būrį.

Mes kalbame apie tokias funkcijas kaip intuityvus administratoriaus skydelis, neribotos pritaikymo parinktys, keli svetainių išdėstymai, „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonė, „Sensei“ įskiepis, „Facebook“ prisijungimo integracija, „BuddyPress“ profilio ir grupių viršeliai, tiesioginiai pranešimai ir dar daug daugiau..

5. „Aardvark“ („BuddyPress“)

„aardvark buddypress“ bendruomenės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Aardvark“ yra išsami ir tvirta bendruomenės „WordPress“ tema, tinkanti jūsų „BuddyPress“ tinklams, sukurta „Power Elite“ autoriaus „GhostPool“, kuris specializuojasi „BuddyPress“ temose..

Tai dar ne viskas; „Aardvark“ taip pat tinka internetinėms parduotuvėms, mokamoms narystės svetainėms, internetiniams kursams, naujienų svetainėms ir bendriems tinklaraščiams tarp kitų svetainių. Viskas dėl to, kad tema yra labai sudėtinga funkcijų atžvilgiu.

15 iš anksto pastatytų demonstracinių versijų, kuriuos galite įdiegti spustelėję mygtuką, padės jums pradėti kurti savo projektą. Bet jei norite sukurti savo puslapio išdėstymą iš pagrindų, „Aardvark“ yra kartu su „WPBakery“ nuvilkimo ir statymo elementu.

Daugiau nei 200 temos parinkčių reiškia, kad galite sukurti savo svajonių bendruomenės svetainę neliesdami kodo eilutės.

6. Socializuokis

bendrauti bendruomenės WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ghostpool“ bendravimas yra nuostabi „WordPress“ tema, kuri puikiai tinka bet kuriai bendruomenei skirtai svetainei. Tai yra tiek pat spalvinga, kiek ir naudinga, nes su nuostabių funkcijų talpykla.

Mes kalbame apie paprastą „bbPress“ / „BuddyPress“ integraciją, keturis pagrindinio puslapio variantus, šešis įrašų išdėstymo variantus, devynis kategorijų stilius, „Ajax“ puslapio įkėlimą, „WPBakery“ puslapio kūrimo įrankį, puikius meniu ir neribotas tinkinimo galimybes, be kitų.

Bendravimas vyksta kartu su vaiko tema ir vieno spustelėjimo demonstracine svetaine, kurios abi sukurs jūsų bendruomenės svetainę.

7. Bičiulis

„Buddy“ universalioji „WordPress“ / „BuddyPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kurkite bendruomenės svetaines kaip „boss“ su „BuddyPress“ tema kaip niekur kitur. „Buddy“ yra visavertė bendruomenės tema, suteikianti jūsų rankoms daug dizaino laisvės. Jame yra unikalus „back-back“ forumo dizainas, kuris padeda jūsų socialinei svetainei išsiskirti iš minios.

Be to, „Buddy“ laivai su galingais trumpaisiais kodais, daugiakalbiu palaikymu, registracija priekyje, tinklainės vaizdo palaikymu, šrifto piktogramomis, paieška visoje svetainėje ir suderinamumas daugelyje svetainių.

„Buddy“ gerai žaidžia su tokiais papildiniais, kaip „BuddyPress“ (žinoma), „WooCommerce“, „bbPress“, „BuddyPress Activity Plus“, „Yoast SEO“ ir dar daugiau. Temą galima pritaikyti ir išplėsti.

8. Saldus pasimatymas

sweedate-dating-wordpress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Pažinčių portalas yra tik vienas iš daugelio socialinių svetainių, kurias galite sukurti „WordPress“, su papildiniais, tokiais kaip „BuddyPress“ ir „bbPress“, pavyzdžių. Pažinčių ir santykių industrijoje negalite sau leisti praleisti ženklo savo dizainu.

„Sweet Date“ siūlo „viskas viename“ temą, kuri žada padidinti vartotojo sąveiką jūsų pažinčių svetainėje. Na, o „Sweet Date“ galite naudoti ne tik pažinčių svetainėse, bet ir kitose svetainėse. Viskas todėl, kad temą lengva nustatyti ir pritaikyti.

Galite tikėtis tokių funkcijų, kaip narystės lygiai, prisijungimo prie „Facebook“ integracija, partnerių atitikimo sistema, intelektualūs pranešimai, unikalūs profiliai, internetinė būsena, „Ajax“ momentinė paieška, trumpieji kodai ir galingas administratoriaus skydas..

9. Klestėti (vidinis tinklas ir bendruomenė)

klestėti bendruomenės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„BuddyPress“ nišoje tik kelios „WordPress“ temos gali konkuruoti su „Thrive“ – galinga bendruomenės tema, kuriai pateikiamas gausus funkcijų sąrašas, o po to – keletas. Iš pirmo įspūdžio dizainas taip pat nenuvilia, vadinasi, jūs turite temą, nuo kurios galite priklausyti klestėdami..

Kas yra parduotuvėje? Na, visos funkcijos, kurių reikia norint sukurti puikią bendruomenės svetainę. „Klestėti“ gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip „Klestėjimo nustatymo vedlys“, „WPBakery“ puslapių kūrėjas, suasmeninti prisijungimo puslapiai, tiesioginiai pranešimai, projekto vadovas, failų bendrinimas, bendradarbiavimo dokumentai, bendruomenės forumai ir daugybė surinktų papildomų papildinių..

„Klestėti“ siūlo visas jėgas, kurių reikia kuriant socialines svetaines, personalo intraneto, mokymosi platformas, forumus, privačias svetaines ir bet kurią kitą jūsų turimą bendruomenės svetainę. Naudojant daugybę funkcijų, įskaitant neribotas pritaikymo parinktis, niekas netrukdytų kurti jūsų svajonių socialinę svetainę.

10. „BuddyApp“

„Buddyapp“ bendruomenės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Septintoji karalienė pasirodo dar kartą, šį kartą naudodama „BuddyApp“ – pirmąją mobiliųjų telefonų ir minimalistinę bendruomenės temą, tinkančią jūsų socialinei svetainei. Turėdami kūrybišką, mobiliesiems pritaikytą dizainą ir šio pasaulio ypatybes, galite paleisti savo tinklo svetainę keliaudami.

„BuddyApp“ tiekiamos su tokiomis funkcijomis kaip bonusinis HTML5 nukreipimo puslapis, tiesioginiai pranešimai, „Ajax“ paieška, visiškas tiesioginio pritaikymo palaikymas, tiesioginiai pokalbiai, žinių bazė, išplėstinis failų tvarkymas, trys meniu vietos, „bbPress“ forumai, prisijungimas prie „Facebook“, profilio / grupės viršelio nuotraukos ir sąrašas tęsiasi.

Be to, „BuddyApp“ pristatomi su naujausiais papildiniais, tokiais kaip „WPBakery“ puslapio kūrimo priemonė, „WP-Polls“, „BuddyPress Like“, „Cleverness To-Do List“, „Visualizer“: diagramos ir grafikai ir dar daugiau. Nekreipk dėmesio į tai, duok demonstracinę versiją išbandymui ir grįžk su savo išvadomis.

11. Pulkai

pulkų bendruomenės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Taigi, ką jūs darote, kad vartotojai plūsta į jūsų socialinio tinklo svetainę? Greitas atsakymas: kuriate patrauklią ir patogią svetainę naudodami tokią „WordPress“ temą, kaip „Flocks“.

Nors nėra tiek daug pardavimų, „Flocks“ siūlo puikų klientų įvertinimą, supaprastintą dizainą ir funkcijas, kurios pašalins jūsų peruką. „Flocks“ yra socialiniams tinklams parengta tema, kuri bet kurią bendruomenės svetainę sukuria taip pat lengvai, kaip pyragą.

Galite naudoti pulkus, nepaisant savo įgūdžių lygio, nes gausybė tokių funkcijų kaip aštuonios gražios demonstracinės versijos, socialinis prisijungimas, „WPBakery“ puslapio kūrimo priemonė, keturi unikalūs antraštės ir poraštės stiliai, suasmenintos viršelio nuotraukos ir dar daugiau jūsų galvos supančios baimės..

12. Besocialus

besocial buddypress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Puiki svetainė kainuoja ranką ir koją, tiesa? Neteisinga, ypač kai jūsų kampe yra Egemenerdas, elitinis autorius, rašantis už „Besocial WordPress“ temą..

„Besocial“ yra antra geriausiai įvertinta tema mūsų sąraše, ir manau, kad įvertinimas turi viską daryti su įspūdingu dizainu ir begaliniu funkcijų sąrašu..

Atsižvelgiant į tai, kas yra jūsų pasiūlymas? „Besocial“ siūlo įdomias parinktis, tokias kaip prisijungimas prie visuomenės, tiesioginiai pranešimai, įvykių kalendorius, pranešimų pateikimas iš anksto, abipusiai draugai, DUK sistema, „bbPress“ forumai, keli pranešimų formatai, „Facebook“ komentarai ir demonstracinis importavimas vienu spustelėjimu..

13. Eonetas

„Eonet“ bendruomenės „WordPress“ temos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Žmonės stebisi, kuri tema yra karšta, ir tas pokalbis čia baigiasi. „Eonet“ yra viena unikaliausių „WordPress“ bendruomenės temų, sukurta atsižvelgiant į jūsų bendruomenės sąveiką. Jis yra visiškai pritaikomas ir keičiamas, tačiau išlieka pakankamai paprastas, kad galėtumėte sukurti puikią svetainę nerašydami vienos eilutės kodo..

Jei siekiate pagerinti vartotojų sąveiką (o kas nėra) savo socialinėje svetainėje, norite pasirinkti „Eonet“ tinklo „WordPress“ temą. Tema yra supakuota su bruožais, kurie padeda skatinti bendravimą jūsų bendruomenės svetainėje.

Jei jums įdomu, „Eonet“ aprūpinta tokiomis funkcijomis kaip tiesioginiai pokalbiai, ryšių katalogas, dinaminis tinklaraštis, narių žemėlapis, „WPBakery“ puslapių kūrėjas, privatūs puslapiai, socialinis prisijungimas, demonstracinis turinys ir tvirta administratoriaus pultas. Tema padeda plačiai pritaikyti savo socialinį tinklą.

14. Sveikinimas

sveikinimo bendruomenės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nesvarbu, ar esate Boca Raton, gurkšnodami „Roca Patron“, ar keliaudami po visą pasaulį, darydami savo reikalus, jums reikia patikimos „WordPress“ temos, kuri užtikrintų, kad jūsų vartotojai smagiai leidžia laiką. Įeina pasveikinimas ir diena išgelbėjama.

Pasveikinimas yra supaprastinta „WordPress“ tema, suteikianti varžyboms varžybas už jų pinigus kairėje, dešinėje ir centre. Jis pasižymi paprastu dizainu, tačiau neturi klaidų; šis blogas berniukas pakuoja perforatorių, kiek tai susiję su savybėmis. Taip, ji atmesta, bet visomis prasmėmis tai yra didžiulė tema.

Funkcijų sąraše pateikiamos įprastos parinktys, tokios kaip „Slider Revolution“, „drag-and-drop“ maketo tvarkyklė, kontaktinių formų kūrėjas, šoninės juostos generatorius, neribotos spalvos, daugiakalbis palaikymas, iššokanti prisijungimo forma ir galingos administratoriaus parinktys..

15. Gwangi

„Gwangi“ pažinčių ir piršlybų bendruomenės „WordPress“ temos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra „Gwangi“, „WordPress“ tema, tinkanti visų tipų pažinčių ir tinklų svetainėms. Ši tema rinkoje yra palyginti nauja (rašymo metu ji buvo trijų mėnesių amžiaus), tačiau ji yra verta pretendentė į šią „WordPress“ bendruomenės temų kolekciją..

Kodėl? Jūs klausiate. Na, pradedantiesiems, „Gwangi“ dėmesį sutelkia į jūsų turinį ir pateikia šiuolaikišką dizainą. Be to, galite pritaikyti kiekvieną savo širdies turinį. „BuddyPress“ temų nėra tiek daug, todėl pastebėję akmenis, geriau juos išsaugokite. Gwangi yra viena iš tokių temų.

Funkcijų skyrius nuplėš jūsų kojines. Galite tikėtis tokių funkcijų kaip piršlybų sistema, narių mainų „Tinder“ stilius, „Ajax“ pasaulinė paieška, tarpusavio draugai, neribotas narių sąrašas, puikios pranešimų siuntimo funkcijos, galimybė sekti kitus vartotojus ir dar daug daugiau.

16. Lynk

„Lynk“ socialinių tinklų ir bendruomenės „WordPress“ tema

„Lynk“ yra „BuddyPress“ ir „bbPress“ suderinama tema, kurią galite naudoti kurdami socialinę svetainę ar internetinį forumą. Bet tai dar ne viskas – „Lynk“ siūlo daugybę kitų funkcijų verslo katalogams, žurnalams ar naujoms svetainėms, renginiams ir internetinėms parduotuvėms.

„Lynk“ siūlo viską, ko tikėtis iš bendruomenės temos, tačiau yra ir keletas netikėtumų. Tokie kaip „mega“ meniu, „ajax“ visuotinė paieška, tinkinamas vartotojo meniu, „front-end“ formos, vartotojo pranešimai (pranešimai, draugų prašymai, naujos žinutės ir t. T.), „MailChimp“ integracija ir dar daugiau.

Geriausių bendruomenės „WordPress“ temų baigiamieji žodžiai

Puikios „WordPress“ bendruomenės bendruomenės pasirinkimo paslaptis slypi suprantant jūsų konkrečius svetainės poreikius. Be to, mes raginame jus pasirinkti atsakingą ir turtingą temą. Pavyzdžiui, „Total WordPress“ tema – tai tikrai tikra daugiafunkcinė tema.

Pirmiausia nuspręskite tarp „BuddyPress“ ar „bbPress“ (iš esmės, socialiniame tinkle ar forume), tada pasirinkite vieną iš aukščiau pateiktų nuostabių temų (tik įsitikinkite, kad ji palaiko pirmame žingsnyje pasirinktą bendruomenės parinktį), pridėkite papildomų papildinių, jei jums reikia daugiau funkcijų (pvz. šiuos „BuddyPress“ plėtinius) ir galiausiai paskleisk savo tinkle žodį apie savo svetainę. Netrukus turėsite klestinčią bendruomenę.

Apskritai, stenkitės pasiūlyti puikią vartotojo patirtį ir jūsų bendruomenės svetainė greičiausiai pavyks, nepaisant pasirinktos temos. Turėti geriausią „WordPress“ temą reiškia „jack“, jei negalite pasiūlyti savo vartotojams puikiai praleisti laiką savo svetainėje.

Ar sutinkate su mūsų 15 bendruomenės „WordPress“ temų sąrašu? Ar mes palikome jūsų mėgstamą temą? Jei taip, prašome pasidalinti su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map