15 geriausių jūsų verslo pagalbos tarnybos „WordPress“ temų

Kiekvienas verslas priklauso nuo klientų, be išimčių. Taigi kyla klausimas, kokio tipo klientai padės jūsų verslui klestėti? Atsakymas yra gana paprastas. Jūsų klientų bazę galima suskirstyti į dvi plačias kategorijas.


 • Tie, kurie pirks jūsų produktą tik vieną kartą pagal paaukštinimą
 • Tie, kurie pasirašys ir toliau bus jūsų nuolatiniai klientai

Dauguma rinkodaros pastangų (pvz., „WordPress“ teminių parduotuvių) yra linkusios priversti klientą nusipirkti temą ar prisiregistruoti dėl narystės paketo – paprastai tai padeda patrauklios amžinai žaliuojančios „vienkartinės“ pardavimo vietos. Ir jie tikrai gauna darbą. Pasirinkę tinkamą rinkodaros žingsnį, rinkodaros specialistai gali pasiekti puikų konversijos koeficientą.

Jūsų rinkodaros pastangos turėtų būti vienodai nukreiptos į tai, kad jūsų nuolatiniai darbuotojai būtų patenkinti.

Kodėl? Nes jei jūsų klientai mielai užsiima su jumis verslu, jie tikrai grįš nusipirkti daugiau jūsų produkto. Dienos pabaigoje, kuo laimingesnis esate klientas, tuo didesnė tikimybė, kad jis ir toliau pirks jūsų produktą ir nurodys jus į savo ratus..

Gaunate klasikinį „žodis iš lūpų“ kreipimąsi, kuris praplečia jūsų vartotojų ratą ir varo jūsų verslą į kitą lygį.

Štai kokius santykius norėsite užmegzti su savo klientais.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Kodėl mums reikia klientų palaikymo?

Depositphotos_32817757

Sėkmingo internetinio verslo paslaptis yra tai, ko reikalauja visuomenė. Jūsų produktas turėtų kalbėti pats už save ir suteikti didelę vertę klientams. Bet net ir tada, kai jūsų produktas suprojektuotas kuo patogesniam naudojimui, žmonėms bus ieškoma pagalbos. Ir jūs, kaip paslaugų teikėjas, turi teikti paramą.

Pažvelkime į pažįstamą pavyzdį. Tarkime, kad kuriate sudėtingą „WordPress“ temą su daugybe naudingų funkcijų. Net jei turite puikią dokumentaciją, kuriai pridedami vaizdo įrašų mokymai, turėsite laiku suteikti klientų aptarnavimą.

Žmonės tikisi atsakymų, kai moka už produktą. Jei jie nesugeba paleisti ką tik įsigytos 60 USD temos (net jei kaltė yra jų pačių), jie paliks neigiamų atsiliepimų.

Apsvarstykite alternatyvą. Jei sugebi padėti suklaidinti klientą, kad jis patenkintas, tada gali būti, kad jis mielai rekomenduos tave savo draugų ratams..

Jų produktas yra tikrai geras, tačiau jų klientų palaikymas yra dar geresnis!

Tai auksinė linija, kurios turėtumėte siekti.

Klientų palaikymo kanalai

šypsena-jaustukas

Kadangi kalbame apie klientų aptarnavimo temą, aš pasirinkau apibendrinti kai kurias populiariausias klientų palaikymo formas, kurias šiandien matote internete. Jei kada nors nusipirkote internetinį produktą ar paslaugą (pvz., Domeną ar prieglobos paslaugą), tikrai esate patekę į vieną iš šių. Jei norite praleisti šį skyrių, pereikite į Temų sąrašas.

1. Telefoninis klientų aptarnavimas

 • Telefoninis klientų aptarnavimas teikia asmeninę pagalbą realiu laiku, sukuriančią puikius santykius su klientais
 • Kalbant apie įprastą pusę, tai gali būti gana brangi, nes tam reikalingas 24 × 7 specialus pagalbinis personalas tarptautiniam verslui, pasiskirsčiusiam skirtingose ​​laiko juostose
 • Pavyzdys: Daugelis hostingo kompanijų, tokių kaip „HostGator“ ir „BlueHost“, teikia nemokamą palaikymą telefonu

2. Tiesioginis pokalbis

 • Kitas geriausias dalykas palaikant telefoninį klientų palaikymą – tiesioginiai pokalbiai teikia panašią asmeninę pagalbą klientams realiu laiku.
 • Tačiau ją lengviau prižiūrėti ir ji plačiai prieinama.
 • Verslą su mažesniu biudžetu gali naudoti šis modelis.

3. El. Pašto palaikymas

 • Pagrindinis klientų aptarnavimo pranašumas, palyginti su el. Paštu, yra tas, kad klientas neturi nieko blogo dėl to, kad turi dirbti su pagalbos tarnybos programine įranga. Galite tiesiog atsakyti iš savo el. Pašto programos neprisijungdami prie specializuotos pagalbos tarnybos programinės įrangos.
 • Deja, tai gana neorganizuota, nes gautuosius sudaro keli pranešimai iš įvairių šaltinių.

4. Bilietų palaikymo sistema

 • Bilietų palaikymo sistema yra plačiausiai prieinama ir dažniausiai naudojama klientų aptarnavimo sistema. Beveik visos hostingo kompanijos tuo remiasi.
 • Kiekvienai paramos užklausai suteikiamas unikalus bilieto numeris, kurį galima suskirstyti į prioritetus atsižvelgiant į skubumą ir suskirstyti į kategorijas pagal reikalingą palaikymo skyrių..

4 būdai, kaip šviesti savo klientą

Šiuo spartiu informacijos amžiumi perspektyviausiu būdu patraukti klientų lojalumą informuoja klientą apie jūsų produktą.

Parduokite savo produktą gerai

1. Funkcijų puslapis

Tai yra tipiškas puslapis, rodomas beveik kiekviename gaminyje. Svarbiausias dalykas yra pabrėžti esmines ir išskirtines jūsų produkto savybes saikingai. Jūsų funkcijų puslapyje turėtų būti kuo mažiau kopijų. Idealiu atveju tai turėtų būti sąrašas, pabrėžiantis geriausias jūsų produkto / paslaugos savybes.

2. Įvadinis vaizdo įrašas

Priklausomai nuo parduodamo produkto tipo, taip pat galite sukurti vaizdo įrašą, kuriame pavaizduotos produkto savybės ir jo tinkamumas. Tai padės jūsų klientui suprasti gaminį nuodugniai ir taip pat taps vadovu, kai ir kada juo naudositės. Dėl vizualinės sąveikos aspekto jis susisiekia su klientu asmeniškai, o tai savo ruožtu padeda jūsų reikmėms.

4. Žinių bazė

Žinių bazė yra jūsų produkto straipsnių ir vadovų katalogas. Tai klientams pateikia tikslią informaciją apie jūsų produktą (-us). Tai tampa labai naudinga, kai turite didelį atsargų kiekį panašių produktų.

5. DUK skyrius

Skyrius, kuriame dažnai užduodami klausimai, kaip rodo pavadinimas, yra sugeneruotas remiantis pradinių bandytojų, o vėliau būsimų klientų atsiliepimais. Tai labai efektyvus palaikymo būdas, nes DUK pateikiami atsižvelgiant į užduodamų klausimų dažnumą.

Procesas:

 • DUK skyriaus kūrimas prasideda nuo pradinių bandytojų atsiliepimų. Tai sudaro testavimo proceso alfa stadiją.
 • Tuomet produktas pateikiamas uždarai žmonių grupei, atliekančiai tą patį darbą kaip ir pradiniams bandytojams, tačiau nežinantiems apie produktą. Tai sudaro bandymo proceso beta stadiją.
 • Derinant juos, produktas galutinai pateikiamas plačiajai visuomenei.

DUK skyrius yra reguliariai atnaujinamas, atsižvelgiant į klientų pastabas ir atsiliepimus. Tai vis labiau tampa naudingiausiu ir perspektyviausiu būdu suteikti didelę reikšmę klientams greitą vertingą paramą.

Temų sąrašas (pagaliau)

Norėdami padėti šiek tiek daugiau jūsų stengiantis, mes atrinkome šiuos 15 modernių, profesionalių ir veiksmingų sąrašų Pagalbos tarnyba, žinių bazė (KB), DUK ir Palaikymas „WordPress“ temos. Naudodami šias temas galėsite išvengti brangios pagalbos tarnybos programinės įrangos pirkimo išlaidų.

1. Tiesioginis palaikymas

Tiesioginis palaikymas - „Helpdesk“ reaguojanti „WordPress“ tema

Tiesioginis palaikymas yra tiesioginio pokalbio pagalbos tarnyba ir „WordPress“ tema. Naudojant „BuddyPress“ palaikymą, WPML suderinamumą, reaktyvų dizainą, 4 pagrindinius tinklalapių išdėstymus ir dar daugiau, ši tema yra puiki galimybė teikti palaikymą internetu klientams..

2. „DeskPress“

„DeskPress“ - pastangų neturinti pagalbos tarnyba palaiko „WordPress“

Lengvai palaikykite „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“ ar „Envato“ klientus naudodami „DeskPress“ temą. Norėdami suteikti aukščiausio lygio palaikymą, naudokite integruotus DUK, žinių bazę ir „bbPress“ forumus.

3. Ticketrama

„Ticketrama“ - „WordPress“ pagalbos tarnyba | Bilietas | Palaikymas

„Ticketrama“ apima visiškai veikiančią bilietų pardavimo sistemą, kuri padės supaprastinti jūsų klientų aptarnavimą. Vartotojai gali prisijungti naudodamiesi „Facebook“ ar „Twitter“, tada gali pateikti bilietus, ieškoti žinių bazėje ir peržiūrėti DUK iš savo vartotojo prietaisų skydelio..

4. Pagalbos tarnyba

Pagalbos tarnyba - atsakinga pagalbos tarnybos tema

Pagalbos tarnyba yra dar viena puiki galimybė sukurti palaikymo svetainę. Ši reaguojanti pagalbos tarnybos tipo tema apima „bbPress“ palaikymą, skirtą lengviesiems klientų forumams, „ajax“ tiesioginę paiešką, kad vartotojai galėtų greitai rasti atsakymus, ir DUK puslapio šabloną jūsų dažniausiai užduodamiems klausimams ir atsakymams.

5. Žinokite

„KnowHow“ - žinių bazės „WordPress“ tema

Viena žinomiausių „WordPress“ žinių bazių temų internete „KnowHow“ yra puiki galimybė sukurti pagalbos tarnybos svetainę per kelias minutes. Dėl šios temos vartotojams paprasta rasti greitus atsakymus naudojant DUK ir tiesioginę paiešką. Be to, tema parengta vertimui, kad galėtumėte pridėti dokumentus visiems savo klientams..

6. „NowKnow“

„QAEngine-Knowledge-Base-WordPress-Tema“

Jei norite sukurti didelę klausimų ir atsakymų lentą, kurioje galite padėti klientams (ir jie gali padėti vieni kitiems), „Q&A Engine“ yra puikus pasirinkimas. Vartotojai gauna klausimus, ieško ankstesnių įrašų ir peržiūri atsakymus, kad gautų pagalbos.

7. Pagalbininkas

„Helper“ - žinių bazė / „WordPress“ palaikymo tema

„Helper“ yra reaguojanti žinių bazė ir palaikymo stiliaus „WordPress“ tema, visiškai reaguojanti, suderinama su „bbPress“ forumais ir apimanti pasirinktinius įrašų tipus bei puslapių šablonus, kad būtų lengviau sukurti jūsų palaikymo svetainę..

8. PagalbosGuru

„HelpGuru“ - savitarnos žinių bazės „WordPress“ tema

Klientai nori greitai rasti atsakymus į klausimus internete, todėl jums taip svarbu sukurti internetinę žinių bazę ir pagalbos centrą. Naudodamiesi „HelpGuru“ tiesiog įdiekite temą, pridėkite savo straipsnių ir leiskite klientams įvertinti straipsnius už naudingumą. Be to, palaikymas tema „bbPress“ taip pat skirtas palaikyti forumą.

9. Altera

„Altera“ - žinių bazės „WordPress“ tema

Jei išbandysite „Altera“ savo palaikymo svetainėje, rasite puikių funkcijų, tokių kaip neribotas išdėstymas, tinkinti valdikliai, tiesioginė paieška, RTL palaikymas, socialinių tinklų integracija, visiškai reaguojantis dizainas ir dar daugiau.

10. Žinių spauda

Žinių spauda | Viki | DUK „WordPress“ tema

„KnowledgePress“ yra savitarnos žinių bazė su „bbPress“ forumo integracija, kurioje jūsų klientai gali padėti sau. Pridėkite savo gaminio dokumentaciją, sukurkite DUK ir atsakykite į forumo pranešimus, kad galėtumėte geriau palaikyti ir laimėti klientus.

11. „TechDesk“

„TechDesk“ - reaguojanti žinių bazė / DUK tema

„TechDesk“ yra spalvingas pagalbos tarnybos sprendimas, turintis tiesioginę paiešką, DUK sistemą, pasirinktinius valdiklius ir trumpus kodus bei dar daugiau, kad galėtumėte padėti savo pirkėjams. Be to, yra daugybė stiliaus pasirinkimo variantų, todėl galite tinkinti savo svetainės išvaizdą.

12. „iKnowledge“

„iKnowledge“ - žinių bazė / „Wiki WordPress“ tema

„iKnowldege“ yra švari ir moderni žinių bazės „WordPress“ tema. Pridėkite naudingų straipsnių, dokumentacijos ir DUK, kad vartotojams būtų paaiškinta, kaip naudoti jūsų gaminį ar jį naudoti ieškant trikčių.

13. Sentric

„Sentric“ - palaikymo forumas ir žinių bazė

„Sentric“ yra nuostabi palaikymo ir žinių bazės tema, visiškai palaikanti „bbPress“ forumų papildinį (plius pasirinktinių moderatoriaus žymų laukiančioms, išspręstoms ir pan.), Ir įmontuotos parinktys, skirtos įtraukti žinių bazę ir DUK skyrius..

14. Plokščia bazė

„Flatbase“ - reaguojanti žinių bazė / „Wiki“ tema

„Flatbase“ yra patraukliai minimali žinių bazė arba „wiki“ tema. Naudodamiesi juo galite sukurti savo internetinę žinių bazę klientams, taip pat įtraukti greitų nuorodų DUK puslapį, kuriame pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, ir forumą, kuriame palaikoma aktyvesnė pagalba..

15. Bazė

Bazė - „Premium“ žinių bazė / „Wiki“ / DUK tema

Pagrindinė „WordPress“ tema yra lengvai naudojamas internetinis klientų aptarnavimo centras, kuriame galite pridėti pagalbos dokumentus, produktų naudojimo vadovus, DUK, „Wiki“ straipsnius ir dar daugiau. Dėl švaraus išdėstymo klientams lengva naudotis ir suprasti.

Išvada

Dabar, kai įsitikinote, kad jūsų klientas bus patenkintas tiek jūsų produktu, tiek klientų aptarnavimu, galite pagaliau atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti, nes dabar sukūrėte ištikimą klientą..

Išlaikykite aukščiausią klientų aptarnavimo lygį ir jums niekada nereikės nerimauti, kad turėsite nepatenkintų klientų.

Tai yra vienas iš pagrindinių klestinčio verslo kūrimo būdų. Tikimės, kad mes galėjome padėti jums paieškose rasti jums patinkančią temą, kuri padės sukurti suasmenintą ir patrauklų klientų palaikymą. Praneškite mums savo mintis. Laimingas pardavimas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me