15+ geriausi „WordPress“ narystės papildiniai

Ar turite „WordPress“ narystės svetainę ar planuojate netrukus ją pradėti kurti? Jie yra puikus būdas užsidirbti iš svetainių, kurių nariai dalijasi išskirtiniu turiniu, vadovėliais, nuolaidomis ir dar daugiau. Narystės svetainių yra visur ir kiekvienoje pramonės šakoje, įskaitant narystę internetiniuose laikraščiuose, tokiuose kaip „Wall Street Journal“, prekybos svetainėse su nuolaida, tokiose kaip „Shoedazzle“, arba „premium“ „WordPress“ temų narystės svetainėse, tokiose kaip „Elegantiškos temos“. Jei jums priklauso vienas (gerai ar gerai), šis straipsnis jums bus labai naudingas.


Šiandienos įraše apimsime keletą svarbiausių „WordPress“ narystės papildinių, kad galėtumėte įjungti jūsų narystės svetainę. Įskiepiai į jūsų svetainę pridės įvairiausių funkcijų ir elementų, suteikdami jums visas jėgas, reikalingas vartotojams, turintiems patirties, kaip niekas kitas. Mėgaukitės ir tęskite pokalbį toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1 .Re griežtas turinio „Pro Premium“ narystės papildinys

Apriboti „Pro WordPress“ narystės papildinį

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Apriboti turinį „Pro“ yra vienas geriausių „premium“ turinio narystės papildinių. Tai ne tik suteikia jums galimybę apmokestinti vartotojus už naudojimąsi jūsų svetaine, bet taip pat galite sukurti neribotą skaičių narystės lygių, kurių kiekviena turi skirtingus tarifus, sąlygas ir (arba) naudą. Kita puiki savybė yra galimybė apriboti tam tikras jūsų svetainės dalis. Taigi vis tiek galite palaikyti viešą tinklaraštį, kad sugeneruotumėte naujo srauto, kartu sukurdami tik narių pranešimus ir puslapius. Apriboti turinį „Pro“ taip pat apima narystės registracijos ataskaitą, kad galėtumėte pamatyti, kiek vartotojų registruojasi ir kaip jūsų svetainei apskritai sekasi.

Kitos įskiepio funkcijos apima lengvą sąranką, puikų palaikymą, visišką narių valdymą, neribotą prenumeratų / narystės lygį, „PayPal“ paramos palaikymą, reklamos / nuolaidos kodo palaikymą, uždarbio ataskaitas, duomenų importą / eksportą, įmontuotą pagalbos skirtuką, kuris padės jums sąrankos metu, plius puikūs papildinių plėtiniai (pvz., „Strip“, „PayPal Express“, stiprūs slaptažodžiai, matematikos patvirtinimas ir dar daugiau). Tai puikus įskiepis, į kurį būtinai turėtumėte atsižvelgti. Tiesą sakant, mes tai naudojome čia, „WPExplorer“, norėdami prisijungti. Papildinys greitai nustatomas ir juo lengva naudotis. Kūrėjo požiūriu tai taip pat lengva pritaikyti pagal jūsų poreikius.

2. „PrivateContent“ daugiapakopio turinio papildinys

privatus turinys-daugiapakopis turinys-papildinys-„WordPress“ -narystė-papildinys-„wpexplorer“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ar norite apriboti prieigą prie įvairių savo „WordPress“ narystės svetainės sričių? Jei taip, „PrivateContent“ papildinys yra būtent tai, ko jums reikia. Dėl išradingo šio papildinio dizaino galite nukreipti vartotojus, kas mato tam tikrą turinį ar slėpti visas jūsų svetainės sritis. „PrivateContent“ leidžia į savo svetainę įtraukti kelių lygių prisijungimo formas, vartotojo valdymo funkcijas, privačius vartotojo puslapius ir privačias zonas. Be to, galite apriboti prieigą prie visų tipų turinio, įskaitant įrašus, puslapius, meniu ir net kategorijas.

Kitos funkcijos yra lengvas diegimas, laiką taupantys trumpieji kodai, vieno mygtuko paspaudimo užraktas, kad paslėptumėte visą savo svetainę, praplečiama, viešoji API, vertimas paruoštas su palaikymu keliomis kalbomis ir atsidavęs palaikymo personalas.

3. USERPRO vartotojo profiliai su socialiniu prisijungimu

„Userpro-user-profils-with-social-login-wordpress-membership-plugin-wpexplorer

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„UserPro“ yra galingas „WordPress“ bendruomenės įskiepis iš elito autoriaus „DeluxeThemes“. Jis siūbuoja siūlėmis, siūlo prisijungimo ir registravimo funkcijas, taip pat gražius priekinius profilius, kad jūsų narystės svetainėje būtų šiek tiek nuojautos. Išskyrus tai, „UserPro“ padės sukurti ieškomus narių katalogus, neribotus pasirinktinius profilius ir kelias prisijungimo formas.

Papildinys papildomai palaiko trumpųjų kodų funkcionalumą ir socialinio ryšio integraciją. Jūsų vartotojai gali prisijungti ir prisijungti naudodamiesi savo mėgstamais socialiniais tinklais, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Bkontakt“ ir kt. „UserPro“ lengvai integruojasi su „WordPress“, „bbPress“, „WooCommerce“ ir „MailChimp“..

4. Vartotojo profiliai, padaryti lengvai pagamintu papildiniu

vartotojo profiliai-padaryti-lengvai-WordPress-narystė-įskiepiai-wpexplorer

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šis „WordPress“ narystės papildinys padės integruoti prisijungimą, registraciją, taip pat ir „end-end“ profilius į savo „WordPress“ svetainę. Jums nebereikia gvildenti savo vartotojų dėl (ar sudėtingumo) foninės įrangos. Galite sukurti pasirinktinius profilio laukus ir visiškai tinkinti registracijos formas (ir profilius), kad jie atitiktų likusią jūsų svetainės dalį. Tiesiog yra tiek daug, ką galite pasiekti naudodamiesi papildymu „Vartotojo profiliai“!

Papildinys yra populiarus dėl jo įgalinto paieškos katalogo nariams, lengvų trumpųjų kodų, visiškai reaguojančio dizaino, prisijungimo parinkčių (naudojant vartotojo vardą ar el. Paštą), įmontuoto „FontAwesome“ piktogramų palaikymo, šlamšto sustabdymo „ReCaptcha“, puikaus palaikymo, automatinio „WooCommerce“ sinchronizavimo ir dar daugiau. Šis įskiepis tikrai yra puikus savybių.

5. „Modal Login“ registracija Pamirštas „WordPress“ papildinys

modalas-prisijungimas-registracija-pamiršta-WordPress-plugin-WordPress-narystė-plugin-wpexplorer

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šis nuostabus „PressApps“ papildinys prideda daugybę puikių (ir naudingų) funkcijų jūsų „WordPress“ narystės svetainėje. Asmeniškai manau, kad jie turėtų pakeisti pavadinimą į ką nors trumpesnį ir saldesnį. Neklykite, tačiau „Modal“ prisijungimo registracija Pamirštas „WordPress“ įskiepis nugrimzta į narystės įskiepį..

Kai kurios išskirtinės savybės apima prisijungimo ir atsijungimo peradresavimus, registracijos el. Pašto šablonus, trumpųjų kodų funkcionalumą, reaguojantį dizainą, išsamią dokumentaciją ir specialų klientų palaikymą..

6. „MemberPress“ narystės papildinys

„MemberPress“ „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šis papildinys nepanašus į devynis, kuriuos ką tik aptarėme aukščiau. Pirmiau pateikiami papildiniai tik prideda papildomų funkcijų jūsų narystės svetainėje, tačiau „MemberPress“ padeda jums greitai sukurti narystės svetainę. Aš čia įtraukiau šį papildinį kaip būdą pristatyti antrąją „WordPress“ narystės papildinių dalį. Antrojoje šio įrašo dalyje bus aprašyti tik narystės įskiepiai, kurie padės nustatyti narystės svetaines „WordPress“. Atgal į „MemberPress“.

„MemberPress“ yra profesionalus „WordPress“ narystės įskiepis, siūlantis visas funkcijas, kurių reikia norint paleisti visiškai funkcionalią narystės svetainę. Papildinys geriausiai žinomas dėl tokių funkcijų, kaip apriboti prieigą prie viso (ar konkretaus) turinio jūsų svetainėje, valdyti neribotą kiekį vartotojų, pasiūlyti kelis kainų puslapius ir paketus, neribotas turinio prieigos taisykles, parduoti neribotą skaičių produktų, „PayPal Express Checkout“ ir „Stripe“ mokėjimą vartų palaikymas. „MemberPress“ siūlo du kainų planus: „Verslas“ ir „Kūrėjas“, iš kurių abu yra apmokestinami kasmet. Jie taip pat siūlo vienkartinio mokėjimo parinktį, kuri neįtraukia palaikymo ir atnaujinimų.

7. „Profile Builder“ – vartotojo registracija, prisijungimas ir profilio redagavimas

Profilio kūrėjas

„Profile Builder“ papildinys yra labai paprastas naudoti papildinys, kuris leis jums sukurti prisijungimo, registracijos ir profilio redagavimo ekranus naudojant trumpuosius kodus. Numatytoji „WordPress“ prisijungimo forma yra tinkama, tačiau ji nėra labai lanksti, nebent „susipainiojote ir nešvariai“ naudojate kodą ir jei naudojate nario laivo svetainę, jūs tikrai norite, kad žmonės galėtų registruotis, prisijungti ir redaguoti savo profilius naudodami priekyje, o ne WP prietaisų skydelyje.

Taip pat yra mokama „Pro“ papildinio versija, kuri yra labai brangi. Aš asmeniškai to nenaudojau, todėl negaliu pasakyti, ar tai gerai, ar blogai. Nors atrodo, kad ji suteikia daug daugiau funkcijų ir palaikymą.

8. Mokamos nario prenumeratos

Atsisiųskite narystės ir turinio apribojimus - mokamos narių prenumeratos

Ar patinka profilių kūrėjas? Tada susijaudink. Naudodami mokamų narių prenumeratas galite sukurti narystės lygius, priimti mokėjimus, valdyti savo narius ir netgi pasiūlyti išskirtinį narių turinį. Į papildinį įeina lengvai naudojami trumpieji kodai, kuriuos galite naudoti šoninėse juostose, žinutėse arba kurdami pasirinktinius prisijungimo, prisijungimo ir kt. Puslapius. Papildinys taip pat palaiko pakopinius (ir nemokamus bandomuosius) prenumeratos planus, narių el. Laiškus ir apima įmontuotas ataskaitas. Be to, jis puikiai veikia su „PayPal“ ir „WooCommerce“!

Norite daugiau? Apsvarstykite galimybę atnaujinti versiją į Mokama narių prenumerata Pro. Atnaujinę turėsite prieigą prie „bbPress“ integracijos, nuolaidų kodų, „reCAPTCHA“, narystės nustatytu laikotarpiu, periodinių mokėjimų, „Stripe“ palaikymo ir dar daugiau!

9. „Wishlist Member“ „WordPress“ papildinys

Pageidavimų sąrašas „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WishList Member“ yra puikus „WordPress“ narystės papildinys, turintis daugiau nei 47 000 svetainių visame pasaulyje. Tikriausiai taip yra todėl, kad „WishList Member“ yra lengvai naudojamas sprendimas, kuris per kelias minutes paverčia jūsų „WordPress“ platformą galinga narystės svetaine..

Šis „WordPress“ narystės įskiepis turi daugybę puikių funkcijų, tokių kaip neribotas narystės lygis, lengva „WordPress“ integracija, valdoma, kas peržiūri jūsų turinį, lanksčios narystės galimybės, nuoseklus turinio pateikimas, integruojamos siuntimo išlaidos, lengvas narių valdymas, daugiapakopė turinio prieiga ir daug daugiau.

Be to, papildinys pristatomas su tokiomis premijomis kaip nemokamos profesionalios temos, piktogramos, palaikymo vadovai ir nemokamas mokymas.

10. „S2Member Free WordPress“ papildinys

„S2Member Free WordPress“ papildinys

Ar ieškote profesionalaus „WordPress“ narystės papildinio, kuris sklandžiai integruojamas su el. Laiškų, pirkinių krepšeliais ir kitomis tipiškomis narystės svetainės ypatybėmis? Turite ribotą biudžetą ir negalite leisti pinigų išleisti už „WordPress“ narystės papildinį?

Jei kuris iš jūsų atsakymų buvo rimtas „taip“, „S2Member WordPress“ narystės papildinys yra būtent tai, ko jums reikia. Atsižvelkite į kai kurias „S2Member“ funkcijas, įskaitant universalias ir galingas parinktis (ji prisitaiko prie bet kurios jūsų naudojamos „WordPress“ temos), lengvą integravimą su „PayPal“ ir kitomis mokėjimo šliuzais, pasikartojančius atsiskaitymus, filialo veiklos (ty komisinių) stebėjimą, pasirinktinių registracijos formų, pasirinktinio profilio laukų , įskiepių ir valdiklių plėtiniai, adresų sąrašo funkcijos ir palaikymas socialiniuose tinkluose.

Jei manote, kad „S2Member“ yra jums reikalingas „WordPress“ narystės papildinys, galite pasirinkti 100% nemokamą „S2Member Framework“, kuriame yra visos jums reikalingos funkcijos nemokamai!

11. „MagicMembers WordPress“ papildinys

„MagicMembers“ „WordPress“ papildinys

Už vienkartinę 97 USD kainą galite turėti vieną iš geriausių „WordPress“ narystės įskiepių, dirbančių jums visą parą. „MagicMembers“ yra puikus „WordPress“ narystės papildinys, ypač jei norite parduoti kursus ar lašinti turinį laikui bėgant. Papildinys geriausiai žinomas dėl puikių turinio išpylimo galimybių.

Kitos funkcijos apima integraciją su automatiniais atsakikliais, tokiais kaip „AWeber“, „Constant contact“ ir „Mailchimp“, suderinamumą su tokiais mokėjimo moduliais kaip „PayPal“ svetainės mokėjimai, „eWay“, „WorldPay“, „Skrill“ (ypač „MoneyBookers“) ir „iDeal“, turinio prieigos kontrolė, atsisiunčiamų skaitmeninių produktų atsisiuntimo tvarkytuvės (arba tai, ką aš mėgstu vadinti DDP), daugiapakopį narystės palaikymą (vartotojai gali nusipirkti daugiau nei vieną narystės lygį), S3 „Amazon“ palaikymą, valdiklius papildomoms funkcijoms, kuponų palaikymą, turinio lašėjimo sistemą (populiariausia funkcija!), importuoti / eksportuoti vartotojus savo noru, nemokamas palaikymas, reguliarūs atnaujinimai ir net kelios premijos. Sukurkite unikalią „WordPress“ narystės svetainę ir lengvai ją valdykite naudodami „MagicMembers“ papildinį.

12. Narystė „WordPress“ papildinyje „WPMUdev“

https://premium.wpmudev.org/project/membership/

„WPMU DEV“ yra daugybė puikių priedų. Vienas iš šių puikių papildinių yra populiarus narystės papildinys, kuris leis lengvai ir greitai nustatyti narystės svetainę. „WPMU DEV“ narystės papildinys padės sukurti puikias „WordPress“ narystės svetaines, tokias kaip „GigaOm“, „The New York Times“ ir „Mixergy“. Kitos narystės funkcijos apima lanksčias narystės galimybes, lengvai naudojamą sąsają su sąsaja, tiesioginį turinio pristatymą mokant, turinio lašėjimą, pasirinktinius narystės lygius, kelis mokėjimo šliuzus, suderinamumą su WordPress ir BuddyPress, puikų palaikymą, „eNewsletter“ papildinį jūsų el. pašto kampanijas, neribotus atnaujinimus ir dar daugiau.

Galite pasirinkti Narystės papildinį kaip savo WPMU DEV narystės dalį. Turėdami tai gausite prieigą prie nuostabių papildinių, temų, plačios „WordPress“ ekspertų bendruomenės ir be kitų dalykų neribotą palaikymą. Gana pakuotė, tiesa? Tai tikrai yra kaip turėti savo asmeninę „WordPress“ kūrimo komandą.

13. Mokamos narystės nemokamas „WordPress“ papildinys

Mokamos narystės nemokamas „WordPress“ papildinys

Turėdamas daugybę atsisiuntimų ir daugybę unikalių funkcijų, „Mokama narystė Pro“ yra tikras dalykas. Mokama narystė „Pro“ yra 100% nemokama, ji gerai žaidžia su populiariais mokėjimų tvarkytojais ir pateikiama su gausia dokumentacija. Įskiepis pasižymi keliais narystės lygiais, lanksčiomis kainų nustatymo galimybėmis, kelių lygių prieiga prie turinio, narių pranešimais, galimybe paslėpti skelbimus nuo „premium“ narių ir yra visiškai paruoštas SEO..

Ieškai daugiau? Kūrėjas sukūrė nemažai nuostabūs priedai. Pridėkite „PayPal Express“ funkcijų, automatinių atnaujinimų, „BuddyPress“ integracijos, aukų, vartotojų importavimo, narių ženklelių ir dar daugiau.

14. „aMember Pro WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„aMember Pro“ yra labai lankstus ir patogus naudoti „WordPress“ narystės papildinys, kuris padės priimti prenumeratos mokėjimus, pristatyti atsisiuntimus ir skaitmeninį turinį, siųsti naujienlaiškius, vykdyti pačią dukterinę programą, lengvai integruoti internetinę bendruomenę su „WordPress“ ir net valdyti jūsų vartotojai / nariai. Papildinyje yra daugybė kitų įdomių funkcijų, tokių kaip internetinis administravimas, palaikymas keliomis kalbomis ir nemokamas diegimas. Nors „$ 179,95 doleriai“, „aMember Pro“ yra šiek tiek brangesnis.

15. WP-narių nemokamas „WordPress“ papildinys

WP-narių narystės papildinys

„WP-Members“ yra populiarus nemokamas „WordPress“ narystės įskiepis, turintis daugybę puikių funkcijų. Tai neveikia, lengvai įdiegiama ir pradedama naudoti, sukuriamas tik turinys nariams, registracija ir prisijungimas yra neatsiejami nuo jūsų turinio ir temos, pasirinktinio prisijungimo valdiklis, pasirinktinio registravimo lauko parinktys, administratoriaus patvirtinimo parinktis naujiems vartotojams, „CAPTCHA“ integracija, daugybė kabliukų pasirinktiniams plėtiniams. Šis įskiepis yra puikus ir prieinamas pasirinkimas pagrindinėms narystėms jūsų „WordPress“ svetainėje.

16. „OptimizePress WordPress“ narystės papildinys

„OptimizePress WordPress“ narystės papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jų tinklalapyje „Optimizuoti yra naujas būdas sukurti labai konvertuojančius nukreipimo puslapių pardavimo puslapius ir narystės portalus“. Iš šio paprasto įvado galite iš karto sužinoti „OptimizePress“ pranašumus. Galite lengvai kurti narystės portalus, autoritetų tinklaraščius, pardavimo puslapius, užbaigti paleidimo kanalus ir konvertuoti nukreipimo puslapius.

Šis „WordPress“ narystės įskiepis aprėpia nuostabias funkcijas, įskaitant patogų mobiliesiems dizainą, naudingus internetinius seminarus, išsamią registravimo sistemą, „LiveEditor“ sistemą, skirtą kurti ir redaguoti realiuoju laiku, visiškai integruotą su „WordPress“ ir daugiau nei trisdešimt (30 ir daugiau) šablonų. „OptimizePress“ kainuoja nuo 97 iki 197 USD.

17. „ARMember WordPress“ narystės papildinys

„ARMember WordPress“ narystės papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Yra daugybė „WordPress“ narystės papildinių, tačiau ne visi jie turi tam tikrų funkcijų, kurių gali prireikti norint sukurti savo narystės svetainę. Kai kurie iš jų siūlo skirtingą narystės lygį ir prenumeratos tvarkymo funkciją, o kiti yra tik geri, jei norite parduoti prenumeratą viename lygyje. Kai kurie iš jų aprūpinti plačiomis mokėjimų šliuzomis, prieigos prie turinio kontrole, lengva integracija ir kitomis patikimomis funkcijomis, kad sukurtų be vargo „WordPress“ narystės svetainę..

Jei ieškote „viskas viename“ paketo, turinčio daugybę priedų ir paminėtų funkcijų, esate tinkamoje vietoje. „ARMember WordPress“ narystės papildinys leidžia jūsų verslui pasiekti sėkmės viršūnę, nes jis gali sukurti visą narystės sistemos rinkinį..

„ARMember“ yra šveicariškas „WordPress“ narystės įskiepio peilis. Geriausias „WordPress“ narystės papildinys tapo dar geresnis, naudojant daugybę išskirtinių funkcijų. Taigi trumpai pasilikime kiekvieną funkciją po vieną, kad gautume aiškų supratimą ir priežastis išbandyti ARMember WordPress narystės papildinį..

ARMember turi unikalų ir paprasčiausią narystės vedlio metodą, kuris sukuria vieną trumpąjį kodą, kad viso dalyvavimo procesas būtų paprastas ir naudingas. Kartu su įmontuota formų kūrimo priemone sukuriama viliojanti prisijungimo galimybė ir „WordPress“ registracijos formos su daugeliu kitų projektavimo tinkinimų. Pasirinkite iš daugelio narystės modelių. Taip pat pridėkite socialinius prisijungimus, nustatykite mokėjimo ciklą, įgalinkite daugiapakopę narystę, pridėkite nemokamą bandomąją versiją ir sinchronizuokite su „WooCommerce“. Plius ARMember siūlo unikalias galimybes kviesti narius, paskyros užrakinimą ir registraciją dviem etapais.

Priešingai nei kiti narystės įskiepiai, ARMember taip pat turi integruotas integracijas, kurias kiti įskiepiai siūlo kaip mokamus priedus. Be to, tai yra visas paketas, skirtas sukurti narystės sistemą, neturint tolygaus pagrindinio programavimo pagrindo.

18. „WooCommerce“ narystės papildinys

„WooCommerce“ narystės papildinys

Jei norite sukurti savo parduotuvės narystę, tada vienas geriausių variantų yra „WooCommerce“ narystė. Tai galite sukurti ir parduoti narystę, o tai savo ruožtu suteikia vartotojams prieigą prie tam tikrų produktų jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje. Taip pat galite nustatyti parinktis suteikti prieigą prie narystės įsigijus produktą, metines ar mėnesines prenumeratas arba rankiniu būdu priskirti narystę „tik kviestiems“ nariams..

Kita unikali savybė yra prieiga prie lašelinio turinio. „WooCommerce“ narystės dėka jūs galite suteikti prieigą prie įvairaus turinio ar produktų priklausomai nuo narystės laikotarpio (1 savaitė, 1 mėnuo, 1 metai ir tt). Taip pat nariui galite pasiūlyti išskirtinį pristatymą ar nuolaidas.

19. Didžiausia narystė

„ulltimate“ narystės pro „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ultimate Membership Pro“ yra narystės ir prenumeratų valdymo „WordPress“ papildinys, kurį galite naudoti norėdami sukurti tik nariams skirtą turinį savo „WordPress“ svetainėje. Naudodami šį papildinį galite greitai užsidirbti pinigų iš savo turinio!

Sukurti tik nariams skirtą turinį yra puikus būdas gauti papildomų pajamų iš savo tinklaraščio, o naudodamiesi „Ultimate Membership Pro“ turite daugybę variantų, kaip nustatyti specialų turinį tik savo nariams. Viena galimybė yra kurti puslapius tik savo nariams, tačiau jūs taip pat turite galimybę apriboti puslapio turinį, o ne visą URL..

Kitas puikus „Ultimate Membership Pro“ bruožas yra galimybė sukurti prenumeratos lygius. Tokiu būdu galite sukurti papildomą turinį ar privilegijas (pvz., Nemokamas elektronines knygas ar net specialius kuponų kodus) tiems, kuriems narystė yra priemoka. Nesijaudinkite dėl mokėjimų rinkimo, nes „Ultimate Membership Pro“ palaiko daugybę mokėjimų šliuzų („PayPal“, „Scribe“ ir kt.), Taip pat vienkartinius ir periodinius mokėjimus..

Kitos nuostabios papildinio savybės yra el. Pašto rinkodaros integracija su 9 populiariomis platformomis, vertimo palaikymas, socialiniai prisijungimai, pasirinktiniai peradresavimai, projektavimo parinktys ir šablonai bei dar daugiau. Daugiau funkcijų yra išvardytos žemiau arba galite užsisakyti peržiūrą ir sužinoti daugiau apie „Ultimate Membership Pro“.

Paskutinės mintys apie geriausius „WordPress“ narystės papildinius

„WordPress“ narystės svetainė yra puikus verslo modelis, turintis tiek daug augimo galimybių. Jei galvojote įkurti „WordPress“ narystės svetainę, dabar turite daugiau nei 15 geriausių „WordPress“ narystės papildinių, kad padarytumėte sunkų jūsų naštą..

Neskubėkite pasirinkti sau tinkamo. Viskas, kas geriausia, kai kuriate nuostabią „WordPress“ narystės svetainę!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map