15+ geriausias renginių kalendorius „WordPress“ papildiniai 2020 “

Renginių kalendorius „WordPress“ papildiniai

Jei jūsų organizacija vykdo renginius (net ir nedidelius skaičius), svarbu, kad jūsų svetainės lankytojai lengvai juos rastų. Be to, jei jūsų artėjančių įvykių sąrašą sunku rasti ir prieiti prie jo, tą dieną galite pamatyti nedidelį dalyvavimą.


Viena iš priežasčių, kodėl mes mėgstame „WordPress“, yra daugybė galimų papildinių – ir rinkoje yra daugybė įvykių kalendoriaus papildinių, kurie leidžia greitai ir lengvai parodyti ir administruoti jūsų įvykių sąrašus..

Šiame įraše pateiksime jums dešimt geriausių įvykių kalendoriaus „WordPress“ papildinių pasirinkimą – iki to laiko, kai būsime baigę, tiksliai žinosite, kuris iš jų atitiks jūsų reikalavimus.

Akivaizdu, kad yra daugybė kalendoriaus papildinių, todėl turėjome išlaikyti sąrašą tvarkomą. Šie papildiniai atspindi mūsų dešimtuką, jokia ypatinga tvarka.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Renginių kalendorius

Įvykių kalendorius „WordPress“ papildinys

Vienas populiariausių įvykių kalendoriaus papildinių, esantis „Modern Tribe“ renginių kalendoriuje, turi daugiau nei 400 000 aktyvių įdiegimų ir 4,7 žvaigždučių pasitenkinimo žvaigždute. Šis nemokamas papildinys padės lengvai sukurti ir valdyti įvykius naudojant „WordPress“, be to, yra rinkinys „premium“ priedai siūlanti papildomą funkcionalumą. Be to, kaip rodo pavadinimas, jis visiškai suderinamas su „Total WordPress“ tema (patikrinkite mūsų „Tvariojoje demonstracinėje versijoje“).

Įvykių kalendorių lengva naudoti ir jis yra lengvai pritaikomas. Į jį įtrauktos tokios funkcijos kaip „Google Maps“ integracija, įvykių paieška ir „mikroformatai“, kad jūsų įvykių kalendorius būtų perkeltas į kitą lygį..

2. „WordPress“ renginių kalendoriaus registracija ir rezervavimas

WP renginių kalendorius

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei reklamuojate įvykį, greičiausiai norėsite apie tai papasakoti pasauliui per savo svetainę. Tam labai rekomenduoju „WordPress“ įvykių kalendoriaus papildinį.

Papildinys leidžia jums sukurti gražias, stilingas renginių „korteles“. Pridėkite šias korteles prie bet kurio įrašo ar puslapio, įklijuodami trumpąjį kodą arba naudodami tam skirtą valdiklį. Įvykio kortelės viršuje taip pat galite pridėti didelį matomą vaizdą, taip pat galite pateikti visą svarbiausią įvykio informaciją ir interaktyvias funkcijas, tokias kaip „Google“ žemėlapis ir atgalinis laikrodis. Be to, yra galimybių pritaikyti spalvų schemą, pasirinkdami neribotas spalvas.

„WP Events“ kalendoriaus įvykių kortelės ekrano kopija

Be to, „WordPress“ įvykių kalendorius yra veiksmingas jūsų įvykių valdymo įrankis. Lankytojai gali užsiregistruoti dalyvauti jūsų renginyje, o jūs galite sukonfigūruoti pasirinktinę registracijos formą, kad būtų renkama tik jums reikalinga informacija. Taip pat galite parduoti bilietus į savo renginį, kai svečiai gali atsiskaityti per „PayPal“. Galite sukurti įvairias bilietų kainas (pavyzdžiui, standartinę ir VIP kainodarą), taip pat galite sukurti laiko atžvilgiu svarbius kuponų kodus..

Jei vykdote kelis įvykius, papildinys palaiko kalendoriaus rodinį, pateikdamas patogų vaizdinį vaizdą, kur ir kada vyksta jūsų įvykiai. Kartotinius įvykius galite automatiškai pridėti prie kalendoriaus, taip pat galite spalvinti kodo įvykius tose pačiose kategorijose. Norėdami padėti lankytojams, kalendorius taip pat gali būti filtruojamas.

Jei norite, kad pasaulis žinotų apie jūsų įvykį, ir norite parduoti daug bilietų, peržiūrėkite „WordPress“ įvykių kalendorių.

3. Renginių vadybininkas

Renginių tvarkyklės papildinys

Įvykių tvarkyklės įskiepis iš tikrųjų yra visavertis įvykių registracijos papildinys, tačiau taip pat siūlo galingą įvykių kalendorių, kaip vieną iš daugelio funkcijų..

Sukurtas būti lankstus ir patikimas, šis nemokamas papildinys leidžia suskirstyti įvykius į kategorijas, pridėti pasirinktinių atributų (pvz., Aprangos kodą) ir lengvai valdyti kiekvieną detalę, kaip įvykiai rodomi jūsų svetainėje. Į renginių registraciją ir bilietų įsigijimo funkcijas įtraukiant nemokamą versiją, šį papildinį verta apsvarstyti, jei jums reikia daugiau nei kalendoriaus.

4. Laiku „viskas viename“ įvykių kalendorius

Laiku „viskas viename“ renginių kalendorius

Kitas yra gražus „Viskas viename“ įvykių kalendoriaus papildinys iš „Timely“. Ten turėti praeityje buvo keletas klausimų, susijusių su jo importavimo funkcija, tačiau dėl jo gražaus dizaino gali būti verta pasidomėti patiems.

Spalvotos įvykių kategorijos, kalendoriaus rodiniai, tokie kaip darbotvarkė ir skelbimų lenta, ir vidinis kalendoriaus temos redaktorius yra tik keletas funkcijų, kurias šis papildinys suteikia, kad jūsų įvykių kalendorius išsiskirtų..

5. Mano kalendorius

Mano kalendoriaus nemokamas „WordPress“ papildinys

Prieinamas ir labai lengvai pritaikomas „Mano kalendoriaus“ papildinys turi daugiau nei 30 000 aktyvių įdiegimų. Šiuo nemokamu papildiniu lengva naudotis, tačiau jis yra pakankamai lankstus dizaineriams ir kūrėjams, kuriems reikalingas tinkintas kalendorius.

„Mano kalendorius“ taip pat siūlo dalijimąsi įvykiais tinkle, leidimais ir prieigos valdikliais bei tinkintų kodų generatoriumi tinkintiems vaizdams. Redaguojama CSS ir „JavaScript“ elgsena padeda padaryti šį įskiepį tvirta lankstaus kalendoriaus sprendimo parinktimi.

6. „EventOn“

„EventOn“ kalendoriaus papildinys

Gražus funkcinis dizainas yra „EventOn“ kalendoriaus papildinio požymis.

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„EventOn“ yra reaguojantis įvykių kalendorius „WordPress“ papildinys, pasiekiamas „CodeCanyon“. Pridėkite pasirinktinių kalendorių prie bet kurio įrašo, puslapio ar valdiklio paruoštos srities. Šis papildinys yra aprūpintas visomis funkcijomis ir nuostabiu dizainu.

Daugeliui organizacijų renginiai yra svarbus būdas skatinti ir plėsti jūsų verslą. Puikus būdas reklamuoti įvykius yra pilnas renginių kalendorius į savo svetainę. Su „EventOn“ lengva sukurti ir pridėti įvykius prie paprastų ar sudėtingesnių kalendorių. „EventOn“ yra tiek daug parinkčių, kurias galite sukurti bet kuriame kalendoriuje, kokį tik galite įsivaizduoti.

Patys renginiai apima palaikymą vienai ar kelioms dienoms, matomus vaizdus ir įvykių pasikartojimo galimybes. Taip pat galite kurti įvykius be pabaigos datos ir laiko – tai puiku, kai vykdote nuolatinę kasdienę programą ar renkate lėšas. Kai tik pridėsite įvykių prie savo kalendoriaus (-ių), skaitytojai galės iš karto atsisiųsti juos į „Google“ kalendorių arba „iCalendar“ per ICS failą, kad jie nepamirštų!

Kitos puikios funkcijos yra „Eventbrite“ ir „Paypal“ palaikymas (jei norėtumėte parduoti bilietus, mokėti už renginius ar rinkti aukas), pasirinktinės renginių spalvos, pasirinktinės taksonomijos ir lengvos įterpimo parinktys. Tiesiog naudokite kalendoriaus valdiklį arba pasinaudokite įmontuotu kalendoriaus trumpųjų kodų generatoriumi. Kurkite ir pridėkite įvykių kalendorius prie savo svetainės dar niekada nebuvo taip lengva. Pažvelkite į kitas papildinio funkcijas žemiau.

7. „WordPress Pro“ renginių kalendorius

„WordPress Pro“ renginių kalendorius

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WordPress Pro“ renginių kalendorius yra dar vienas pilnas „premium“ papildinys, siūlantis gražų dizainą. Šis papildinys, turintis daugybę paprastų parinkčių, yra geras pasirinkimas tarp geriausių įvykių kalendoriaus papildinių.

Šį papildinį galima lengvai pritaikyti lengvai naudojamais nustatymais, todėl galite sukurti unikalų kalendorių, kad patenkintumėte savo poreikius. Vartotojo pateikiami įvykiai, „Google Maps“ integracija ir trumpųjų kodų generatorius yra keletas papildomų funkcijų, kuriomis galite remtis kurdami unikalų įvykių kalendorių..

8. Kalendorizuokite jį!

Kalendorizuokite jį! Prijunkite

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

The Calendarize it! Papildinys siekia pateikti jums lankstų ir turtingą funkcijų sprendimą, kaip sukurti jūsų įvykių kalendorių. Šis nuostabus kalendorius yra pilnas galingų galimybių, leidžiančių lengvai valdyti tvarkaraštį ir dalytis juo su visais savo skaitytojais.

Puiku turėti pilną kalendorių, tačiau kuriant įvykių kalendorių nereikėtų užtrukti valandų. Naudodamiesi „Calendarize It“, galite greitai sukurti ir valdyti „yoru“ įvykius naudodami lengvai naudojamą taškų ir paspaudimų sąsają. Be to, pridedant renginius, galite pasirinkti periodinių renginių (dienos, savaitės, dvi savaites, mėnesio, metų ir tt) kūrimo parinktis, taip pat pridėti pradžios / pabaigos datas ir laiką..

Taip pat greitai ir lengvai galima pritaikyti papildinį. Yra parinkčių, kaip pakeisti spalvas, šriftus ir paraštes naudojant CSS rengyklę. Be to, nustatymuose galite tinkinti laiko ir datos parametrus, atsižvelgiant į tai, kur gyvenate. Be to, „Calendarize“ yra parengtas vertimui, todėl jūs galite padaryti jį lengvai skaitomą visiems lankytojams.

Papildinyje yra daugybė variantų. Yra pritaikyti mini kalendorių ir būsimų įvykių kalendorių valdikliai, kuriuos galite pridėti prie bet kurios valdikliui paruoštos srities. Čia palaikomi tinkinti įrašų tipai (atsižvelgiant į jūsų turimą temą), išplėstiniai kalendoriaus filtrai, pasirinktinės taksonomijos ir net vartotojo kalendoriai. „Chackout hte“ masinių funkcijų sąrašas pateiktas žemiau. Ir jei to jums nepakanka, taip pat yra 6 nemokami priedai („Visual CSS“ redaktorius, plokščias vartotojo sąsajos kalendoriaus valdiklis, angliška žinynas, įvykiai „Blogroll“, tinkinti mygtukai, nėra vertikalios slinkties juostos) ir 11 „premium“ priedų – dar daugiau įvykių kalendoriaus ypatybės.

Šis papildinys taip pat visiškai suderinamas su populiariu „WP Bakery“ puslapių kūrimo priemonės papildiniu, o nemokamas vaizdinis CSS priedas leidžia lengvai pritaikyti įvykių kalendoriaus spalvas, stilius ir šriftus. Taip pat galite tinkinti įvykių ir vietų išdėstymą naudodami įmontuotą maketo rengyklę.

9. Cukraus renginių kalendorius

Cukraus renginių kalendorius

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Paskutinis „premium“ pasirinkimas mūsų sąraše yra „Pippin“ papildiniai. „Cukraus“ renginių kalendorius yra paprastas ir lengvas kalendoriaus papildinys, kurio saldus kainos vienoje svetainėje yra 18 USD. Papildinys sukurtas siekiant išvengti sudėtingumo pateikiant tik tai, ko vartotojui reikia norint sukurti įvykius ir kalendorius.

Taikant supaprastintą požiūrį, šis įskiepis nėra toks pilnas, kaip kitos šio sąrašo parinktys. Tačiau, jei norite švaraus ir patikimo kalendoriaus, kuris tiesiog veikia, šį papildinį verta patikrinti.

10. WD kalendorius

„WD“ renginių kalendorius - nemokamas „WordPress“ papildinys

„WD“ kalendorius (buvęs „Spider“ įvykių kalendorius) yra tvirtas nemokamas kalendorius, skirtas pateikti labai konfigūruojamą ir lengvai naudojamą įvykių kalendorių..

Spalvų koduotos kategorijos ir tinkintas HTML įvykių aprašymuose yra tik ilgo šio papildinio funkcijų sąrašo pradžia. Išsamesnis jūsų įvykių kalendoriaus išvaizdos tinkinimas yra skirtas „Pro“ versijai. Tačiau nemokamas papildinys teikia platų funkcijų spektrą, kuris padės patenkinti jūsų reikalavimus.

11. Renginių kalendorius WD

Renginių kalendorius „WD Free WordPress“ papildinys

Paskutinis mūsų sąraše yra „Event Calendar WD“, kuriame yra daugiau nei 30 000 aktyvių įdiegimų. Lengva elegancija yra šio nemokamo papildinio, o ne visų funkcijų, dėmesys.

Be pagrindinių įvykių funkcijų, nemokama „Event Calendar WD“ versija teikia „Google Maps“ integraciją ir įvykių paiešką vartotojams. Yra aukščiausios klasės versija, tačiau paprastiems reikalavimams nemokama versija galėtų būti ideali.

12. Renginių „Espresso WordPress“ renginių tvarkyklė

„EventEspresso“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Espresso“ yra „WordPress“ papildinys, kuris buvo sukurtas siekiant padėti jums sukurti ir valdyti įvykius per „wp“ admin skydelį, palengvinant renginių, konferencijų, klasių, seminarų, mokymų, vestuvių planavimą ir koordinavimą..

Šiandien žmonės daugiau nei bet kada naudoja internetą, norėdami padėti planuoti ir valdyti savo renginius, nes tai leidžia žmonėms daug lengviau registruotis į renginį ir sekti svarbiausias naujienas. Bet sukurti internetinį renginių vadybininką gali būti sudėtinga, ypač tiems, kurie neturi jokios interneto svetainių kūrimo patirties.

Renginys „Espresso“ yra internetinė renginių registravimo ir valdymo sistema, padedanti sutaupyti jūsų organizacijos / administracijos darbo laiką ir sumažinti išlaidas. Eikite „be popieriaus“ ir imkitės registracijos bet kuriuo dienos metu tiesiai iš savo svetainės! Ir kadangi viskas, pradedant pasirinktiniais patvirtinimo ir priminimo el. Laiškais ir baigiant mokėjimų valdymo sistema, šis įskiepis viską tvarkys ir stebės už jus.

13. Renginių tvarkaraštis

Renginių tvarkaraščio papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Įvykių tvarkaraštis yra lengvai naudojamas planavimo ir įvykių kalendoriaus „WordPress“ papildinys. Tai greitas ir paprastas būdas įtraukti tvarkaraščius į savo „WordPress“ svetainę.

Nesvarbu, ar jūs naudojatės sporto sale su kasdienėmis kūno rengybos klasėmis, ar mokykla ar švietimo organizacija, kuriai priklauso savaitės tvarkaraščiai, bendruomenės grupei, rengiančiai mėnesinius renginius, ar bet kuriam kitam verslui, renginių kalendorių yra patogu įtraukti į savo svetainę. O naudojant „Renginių tvarkaraštį“ yra labai lengva sukurti tinkinamą savaitės tvarkaraštį!

Yra integruotos spalvų parinktys, 5 tvarkaraščių stiliai, skirtukai, sąrašai ir dar daugiau. Be to, renginių tvarkaraščiai yra paruošti tinklainei, apima neribotas klases ir išplėstines filtrų parinktis. Ir, be abejo, jis suderinamas su „Visual Composer“, taigi, jei naudojate tokią temą kaip „Total“, kurioje yra „Visual Composer“ (arba jei patys turite įskiepio kopiją) Įvykių tvarkaraštis prideda savo pačių lengvai naudojamą tvarkaraščio modulį, kurį galite įterpti. į bet kurį puslapį.

Kitos nuostabios įskiepio savybės yra SEO optimizavimas, vertimo palaikymas, suderinamumas tarp naršyklių ir daugybė internetinės dokumentacijos, DUK ir dar daugiau. Tiesiog pažvelkite į demonstracinę versiją, kad sužinotumėte, ką dar gali padaryti įvykių tvarkaraštis!

14. „ConnectDaily“

„WordPress“ įvykių kalendoriaus papildinys - „connectDaily“

„connectDaily“ yra įvykių kalendoriaus sistema, suderinama su „WordPress“ ir „Joomla!“ Čia pateikiamas reaguojantis viso dydžio kalendorius, mini kalendorius, paprastas įvykių sąrašas, išsamus įvykių sąrašas, „iCalendar“ eksportas ir viešų renginių kūrimas..

Kas iš tikrųjų išskiria „connectDaily“, yra tai, kad ne tik renginių publikavimas, bet ir išteklių valdymas. Naudodami „connectDaily“ galite savo renginiui priskirti išteklius, tokius kaip kambariai, transporto priemonės, personalas ir įranga. Tai leidžia įsitikinti, kad ištekliai nėra užsakomi du kartus. Kiekvienas šaltinis gali turėti savo unikalų patvirtintoją. Pvz., Mokykloje lengvosios atletikos vadovas gali patvirtinti bet kokį gimnazijos panaudojimą.

„connectDaily“ taip pat teikia pranešimus apie naujus įvykius ir priminimus apie suplanuotus įvykius. Galite gauti priminimus apie įvykius el. Paštu arba SMS žinute. Galite sukurti tiek priminimų, kiek reikia kiekvienam įvykiui.

Tai taip pat suteikia integraciją su „Facebook“ ir „Twitter“. Naudodamiesi „connectDaily“, galite sukurti įrašų apie artėjantį įvykį kampaniją ir automatiškai išstumti juos į savo „Facebook“ puslapį ar paskyrą.

„connectDaily“ taip pat teikia visą saugos sistemą. Tai leidžia apibrėžti skirtingus kalendorius ir valdyti, kas gali skelbti įvykius kiekviename kalendoriuje, kas gali matyti kiekvieną kalendorių ir kas gali patvirtinti kiekvieno kalendoriaus įvykius..

Geriausias mūsų duomenų eksportas leidžia išgauti duomenis „iCalendar“, JSON, CSV ir RSS formatais. Jis taip pat gali importuoti įvykius „iCalendar“, JSON ir RSS formatais. Jūs netgi galite sukonfigūruoti periodiškai pakartotinai importuoti duomenis iš nuotolinių šaltinių.

Tinkintų laukų funkcija leidžia apibrėžti įvykių pasirinktinius laukus, kad būtų galima užfiksuoti papildomą informaciją. Gali būti kaupiama informacija apie maitinimo poreikius, konfigūraciją, rinkodarą!

15. „Stachethemes“ renginių kalendorius

„Stachethemes“ renginių kalendorius

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Stachethemes“ įvykių kalendorius yra „Premium WordPress“ papildinys, kuris leis sukurti išsamius jūsų „WordPress“ palaikomos svetainės įvykius. Lengvai pridėkite ir tvarkykite įvykius naudodami „WordPress“ ir rodykite juos vartotojams / lankytojams.

Su šiuo kalendoriaus papildiniu galite įtraukti visą informaciją apie savo renginį, pavyzdžiui, įvadinę dalį su išsamia informacija, įskaitant nuotraukų galeriją, renginių tvarkaraštį, svečių sąrašą, vietos žemėlapį ir nuorodas, orų prognozę, prekes ir komentarų skyrius. Taip pat galite sukurti vienos ar kelių dienų renginius ir pakartoti juos kiekvieną dieną, savaitę, mėnesį ar metus, taip pat pasirinkti tarpą tarp pakartojimų ir to, kiek kartų įvykis kartosis per tam tikrą laiką. Funkcija ne visada pasiekiama kituose įvykių papildiniuose.

„Stachethemes“ įvykių kalendoriaus papildinys turi daug daugiau naudingų funkcijų, tokių kaip „WooCommerce“ integracija, suteikianti galimybę parduoti prekes tiesiai iš kalendoriaus įvykio arba importuoti .ics failus iš „Google“, taip pat jas eksportuoti..

Viena iš naujų naudingų papildinio funkcijų yra galimybė leisti visiems lankytojams, net ir neturintiems registracijos, pridėti įvykių prie savo kalendoriaus iš „front-end“ arba apriboti jų prieigą tokioms kategorijoms kaip registruoti vartotojai, moderatoriai, autoriai ir pan. Tai leidžia jums sukurti vartotojo pateiktus įvykių kalendorius svetainėje. Kažkas naudingo mokykloms, komandoms ir kitoms grupėms.

16. „WordPress“ reaguojančių įvykių planavimo priemonė

Reaguojantis „WordPress“ renginių planuoklis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Rengti renginį neprisijungus? Manau, norite, kad viskas vyktų kuo sklandžiau, tiesa? Vienas geriausių būdų tai pasiekti yra suderinti dalyvių lūkesčius su siūloma patirtimi. Sudarykite išsamų tvarkaraštį, o lankytojai žinos, kas, kur ir kada vyksta.

„Adaptyvių įvykių planavimo priemonės“ papildinys sukuria pačius stilingiausius įvykių tvarkaraščius – ir, kaip nurodoma papildinio pavadinime, jie taip pat visiškai reaguoja, todėl jie atrodo nuostabiai bet kokio dydžio įrenginiuose..

„WordPress“ ekrano kopija

Papildinys leidžia visiškai koordinuoti įvykių tvarkaraščius pagal spalvas. Tai ne tik užtikrina, kad jie atrodo aukščiausio lygio, bet ir palengvina naršymą. Kiekvienas tvarkaraštis taip pat gali būti toks pat išsamus, kokio tik norite, įskaitant palaikymą įvairiose vietose ir kelių dienų renginius. Kiekvienoje laiko srityje yra vietos visai svarbiai informacijai, įskaitant: laiką, datą, garsiakalbį, garsiakalbio atvaizdą (su pasirinktais apskritimo ir kvadrato atvaizdais), aprašą, nuorodas ir socialinės medijos profilius..

Kiekvienas įrašas yra plečiamas, todėl lankytojai gali pamatyti tiek informacijos, kiek nori. Papildinys gali būti naudojamas įvairiose pramonės šakose, įskaitant muzikos festivalius, konferencijas, susitikimus ir klases.

Paskutinės mintys apie geriausių renginių kalendorių „WordPress“ papildiniai

Jūsų renginiai reikalauja dalyvių, o gražus ir funkcionalus įvykių kalendorius tam tikru būdu padeda užtikrinti, kad jūsų renginiai bus išparduoti.

Šiame įraše mes pateikėme savo populiariausių dešimtuką. Tarp jų turėtumėte sugebėti rasti geriausią įvykių kalendoriaus papildinį. Nesvarbu, ar turite paprastų poreikių, ar reikalaujate sudėtingesnio sprendimo. Turėdami daugybę įskiepių, turite daugybę galimybių išsitraukti vieną. Tikimės, kad galėsite išsirinkti sau tinkamiausią.

Ar turite mėgstamiausių įvykių kalendoriaus papildinį, nepaminėtą aukščiau, ar turite patarimų ir patarimų, kaip su jais dirbti? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me