15+ geriausios „WordPress“ interjero architektūros temos

Geriausios „WordPress“ interjero dizaino temos

Interjero dizainas yra viena intelektualiausių ir kūrybingiausių darbo sričių, kuri po Antrojo pasaulinio karo įgijo trauką. Tai apima gyvenamųjų kambarių, prieškambario, viešbučio fojė, virtuvės, prausyklos, miegamojo, prieangio, restoranų ir kavinių parduotuvių ir net viešosios bibliotekos dizainą..


Jei esate kažkas, kas dirba interjero dizaino agentūroje, pasirinkote teisingą savo CMS programinę įrangą. „WordPress“ yra  atsakykite į visus jūsų reikalavimus. Pradėkime paprastai.

 • Kadangi jūsų agentūra yra orientuota į dizainas, negalite sau leisti turėti vidutiniškai atrodančią „WordPress“ svetainę su nemokama tema, kuri yra įdiegta visų kitų svetainėje.
 • Pirmas dalykas, kurio jums reikia įdiegus „WordPress“, yra sąrankos tinkinimas.
 • Kitas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti naują temą.
 • Prieš tai darydami, turite rasti teisingai jūsų interjero dizaino agentūros tema. Nei viena atsitiktinė tema nebus padaryta!

Mes galime jums padėti. Šiandien apžvelgsime keletą interjero dizainas „WordPress“ temos. Šios temos puikiai tinka norint parodyti jūsų interjero dizaino projektus, tokius kaip virtuvės perdarymai, magistrantūros studijų rekonstravimas, svetainės dekoravimas ir kiti jūsų agentūros vykdomi dizaino projektai. Pradėkime.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Bendros paprastos erdvės

paprastas tarpus-bendras-wordpress-tema-demonstracinis

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„Total WordPress“ temą sukūrėme mes, todėl, žinoma, mes ją rekomenduosime! Tai iki šiol populiariausia ir modulinė tema. Naudodami „Total“ galite sukurti bet kurią svetainę iš visų pridedamų „Customizer“ nustatymų ir „Visual Composer“ puslapio kūrimo modulių. „Simply Spaces“ demonstracinė versija yra labai mažo ir supaprastinto interjero dizaino tinklalapio, kurį galite importuoti naudodami pavyzdinius duomenis, pavyzdys, jei norite jį naudoti kaip startuolį arba galite „sukurti“ savo svetainę nuo nulio, pridėdami temą savo turinį, kokio norite, ir pritaikydami antraštę, poraštę, svetainės spalvas..etc pagal savo skonį.

2. H&D

1. HD - interjero dizaino „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tai yra aukščiausios kokybės tema, geriausiai naudojama gyvenamojo kambario interjero projektams atvaizduoti, dažniausiai apimanti aukščiausios kokybės baldus ir antikvarinius daiktus – geriausiai tinkanti klientams, norintiems pridėti senovinį vaizdą prie savo svetainės. Tema išsiskiria techniškai ir pateikia septynis nukreipimo puslapio išdėstymo variantų variantus, tokius kaip: viso pločio išdėstymas, paralakso išdėstymas, vaizdo slankiklio išdėstymas, teksto rotorius, vertikalus meniu, parduotuvės išdėstymas ir centrinis logotipo išdėstymas. Temoje pateikiamos galingos temos parinktys, tokios kaip visiška tipografijos kontrolė, tinklainės paruošimo piktogramos, „WooCommerce“ integracija ir kt. Jame taip pat yra 9 skirtingi portfelio išdėstymai, kuriuos galite pasirinkti.

3. Interjeras

Interjero dizaino įmonės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„TemplateMonster“ interjero dizaino įmonės tema yra „Elementor“ puslapio kūrimo priemonė, todėl jūs galite lengvai susikurti savo pasirinktinius maketus, kaip ir kurdami namų interjerą. Be to, pagrindinėje „Cherry“ sistemoje pridėtos funkcijos (tokios kaip komandos nariai, paslaugos, iššokantys langai, aplankas ir tt) leidžia lengvai sukurti svarbius puslapius, kad būtų galima pademonstruoti savo projektavimo darbus, pridėti personalą ir įtraukti socialines nuorodas. Tema taip pat yra tinklainė, paruošta aukštos kokybės vaizdams, reaguojanti į prietaiso dydį ir gerai dokumentuota.

4. Domikas

2. „Domik“ - kūrybinės reaktyviosios architektūros WP tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Domik“ tema yra švarus, elegantiškas ir drąsus dizainas, todėl idealiai tinka interjero dizaineriams ir architektams – visiems, kuriems reikalingas lengvas, patrauklus ir efektyvus būdas pasidalyti savo darbais su klientais. Tema pateikiama su „Visual Composer“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemonės papildiniu ir „premium“ šriftu, pavadinimu Futura PT, kurio vertė 20 USD. Manau, kad antrasis bruožas, dėl kurio „Domil“ tema yra išskirtinė mūsų sąraše.

Temą palaiko „Bootstrap 3“ sistema, ji palaiko AJAX puslapio perėjimus (tai reiškia, kad naršant iš vieno puslapio nereikia jokių puslapio atnaujinimų) ir palaiko daugybę išdėstymo variantų, neribotas spalvų variacijas, tinklainės paruoštas piktogramas ir daugybę kitų..

5. „Innova“

3. „Innova“ - interjero ir baldų „WordPress CMS“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši tema pirmą kartą buvo išleista 2009 m. Gruodžio mėn., Tai yra beveik prieš 6 metus! Vis dėlto ši tema yra viena iš labiausiai atsisiųstų (beveik 600 kartų) šioje kategorijoje! Tema pateikiama su keliomis pagrindinio puslapio ir aplanko išdėstymo galimybėmis, kurias visas galima pakartoti su demonstraciniais XML duomenimis, kurie pateikiami kartu su tema. Į šią temą įtrauktas „SiteOrigin Page Builder“ papildinys kartu su įtempta „WooCommerce“ integracija, 10 pasirinktinių valdiklių, pasirinktinių šoninių juostų ir galimybe sukurti kelis portfelius naudojant aplanko valdiklį..

6. Archi

4. „Archi“ - „WordPress“ interjero dizaino tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Archi“ tema yra nuostabiausias naujas vaikas bloke. Jame yra viso ekrano HTML5 vaizdo fonas, slinkties paralaksas, „WooCommerce“ integracija ir visiškai reaktyvus tinklainės paruoštas ekranas. Išdėstymo parinkčių tema palaiko 8 pagrindinius puslapius, 4 nukreipimo puslapius ir 4 „netrukus ateinančius“ puslapius. Tema taip pat pateikiama kartu su Vaizdinis kompozitorius ir Slankiklio revoliucija papildinys ir yra paruoštas vertimui naudojant WPML Prijunkite.

7. Dizanija

5. „Dysania“ - atsakinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Dysania“ yra švari ir moderni tema, pasižyminti a paryškintas šriftas daugiausia dėmesio skiriama skaitomumui ir tipografijai. Temos pateikiamos „Dysania Grid“ galerija ir Dzeuso slankiklis papildinys moduliniam palaikymui. Temą sudaro 20 skirtingų puslapių šablonų, 4 „vieno įrašo“ puslapio šablonai kartu su tinkintu 404 puslapio šablonu ir daugybė įmontuotų trumpųjų kodų. Tema parengta vertimui ir pateikiama kartu su demonstraciniais duomenimis.

8. deKor

6. „deKor“ - „WordPress“ interjero tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„DeKor“ tema yra elegantiškai suprojektuota tema, apimanti daugybę įtrauktų aukščiausios klasės priedų. Be visur esančio „Visual Composer“ ir „Revolution“ slankiklio, šią temą galima integruoti su „bbPress“, „WooCommerce“, „Google“ šriftais, „Font Awesome“ piktogramomis, WMPL ir „Mega Menu“..

Ši tema taip pat palaiko 5 skirtingus internetinių puslapių išdėstymus (visi priskiriami interjero dizaino kategorijai, RTL teksto įskaitomumą ir 5 skirtingas spalvų schemas)..

9. Drobė

7. Drobės interjero ir baldų portfelio WP tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Drobė yra nuostabiai suprojektuota tema, kurioje dosniai naudojamas ekrano išdėstymas patobulintai tipografijai. „WooCommerce“ integracijos dėka šią temą galima naudoti ne tik kaip interjero dizaino rinkinį, bet ir kaip baldų rinkinį ar parduotuvę. Taip pat gausite „Full Screen Slider“ ir „Revolution Slider“ papildinį šia tema, įskaitant mūro stiliaus aplanko išdėstymą ir galerijos albumus. Tema taip pat pateikiama dviem skirtingais meniu išdėstymais – numatytuoju viršutinės antraštės meniu ir šoniniu meniu. Taip pat turite klaviatūros naršymą, „Google“ ir „Font Awesome“ integraciją, kad galėtumėte papildomai pritaikyti.

10. ORIELIS

8. ORIEL - reaguojanti interjero dizaino „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Oreil“ tema pateikiama su galingu administratoriaus skydeliu, kuris suteikia neribotas spalvų ir šoninių juostų parinktis, reaguojančias karuseles, pasirinktinius valdiklius ir lengvai naudojamus trumpus kodus. Tema visiškai suderinama su WPML, „Contact Form 7“, „DV Gallery“ papildiniu („premium“ papildiniu, kuris pateikiamas kartu su šia tema) ir su „SiteOrigin“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemonės papildiniu..

11. Geometrija

9. Geometrijos interjero ir baldų parduotuvė

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Geometrija yra vienas ryškiausiai suprojektuotų papildinių šiame sąraše. Šią temą galite naudoti interjero dizaino įmonėje, bendrojoje dizaino agentūroje ir baldų parduotuvėje. Kiekviena iš šių kategorijų turi specialius komponentus, tokius kaip interjero dizaino šablono pasiūlymų dėžutė, kurie padeda padidinti konversijas. Į papildinį įeina „Visual Composer“, „Revolution Slider“ ir „Swiper Slider“ papildiniai. Jame yra 4 pagrindinio puslapio maketai, 2 tinklaraščių maketai, keli valdikliai ir trumpieji kodai, taip pat paruoštas vertimas!

12. Įspūdingas

10. Įspūdinga - reaguojanti į vidų „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tiesa, kad ši tema pavadinta, ji turi daugybę funkcijų, įskaitant 2 tipų rinkinius, 3 pasirinktinius pašto formatus ir tipus, neribotą šoninių juostų ir spalvų bei daugiau nei 35 trumpųjų kodų. Tema taip pat apima garsųjį „Visual Composer“, „Slider Revolution“ ir „DVHC Forms“ papildinį. Pirkdami šią temą taip pat gausite PSD failus ir temų demonstracinius duomenis.

13. Tarpukariu

11. „Interia“ - reaguojanti „WordPress“ CMS tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Interia“ temą maitina lengvas „SiteOrigin Page Builder“ papildinys, kuris leidžia per kelias minutes sukurti nuostabius puslapius. Kūrėjas įsitikina, kad įtrauksite puikų papildinį, pavadintą „Kaya Interia Page Widget“, kuriame bus visi pasirinktiniai valdikliai, sukurti šia tema, kad galėtumėte lengvai pereiti prie kitų temų, išlaikydami dabartinės temos duomenis. Tema taip pat suteikia pasirinktinį vaizdo foną ir kelis slankiojančius papildinius, pasirinktinį šoninės juostos generatorių ir visiškai integruotą „Google“ šriftų palaikymą.

14. Modernūs interjerai

12. Šiuolaikiškas interjero „WordPress“ 2 tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Modernus interjeras yra elegantiškai suprojektuota tema su tinklainei paruošta grafika ir patobulintomis stiliaus galimybėmis naudojant viso ekrano „Flex“ slankiklį. „G3 Page Builder“ (įtrauktas į temą) padeda lengvai kurti pasirinktinius puslapius, o temos administratoriaus skydelis vienu spustelėjimu suteikia prieigą prie svarbiausių temos dizaino nustatymų, tokių kaip spalvų ir šriftų tvarkymas..

15. Allstonas

„Allston“ šiuolaikinio interjero dizaino „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Allston WordPress“ tema buvo sukurta interjero ir architektūros įmonėms. Dėl švarios ir modernios estetikos jūsų darbas lengvai išsiskiria. Norėdami sukurti savo dizaino dienoraštį, aplanką ir net internetinę parduotuvę, naudokite įmontuotas funkcijas, tokias kaip puslapio kūrėjas, vitrinos, interaktyvios dėžutės, infografikos elementai, antraščių tipai, pasirinktinis trumpasis kodas ir dar daugiau. Temą taip pat teikia „Sider Revolution“, kuria siekiama aukštos kokybės, stulbinamų, animuotų skaidrių bet kuriame puslapyje ar įraše.

16. Koka

„Coca“ - interjero dizainas ir architektūra „WordPress“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Coca“ yra „WordPress“ interjero dizaino tema, turinti daugiau nei 18 pagrindinio puslapio maketų, galingų įskiepių („Visual Composer“ puslapio kūrėjas, „Slider Revolution“, „Real 3D FlipBook“, „Image Map Pro“, „UpQode Google Maps“), visišką „WooCommerce“ el. Prekybos papildinį palaikymą ir tinkinami temos nustatymai. Dėl viso to ir dar daugiau, „Coca“ yra puiki pradžia kurti savo dizaino atnaujinimą, internetinių agentūrų portfelį ar net pradėti dizaino rinką, kurioje parduodate rekomenduojamą dekorą. Jūsų galimybės yra begalinės!

Tikimės, kad mums pavyko pateikti patenkinamą kolekciją to, kas, mūsų manymu, yra viena geriausių „WordPress“ interjero dizaino temų. Jei žinote apie temą, kuri turėtų priklausyti šiam sąrašui, praneškite mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map