15 ir daugiau „BuddyPress“ papildinių, kuriuos turite turėti

15 ir daugiau geriausių „BuddyPress“ papildinių, kuriuos turite turėti

„BuddyPress“ yra „WordPress“ socialinių tinklų pagrindas. Jei norite sukurti socialinį tinklą (arba bendruomenę) savo esamoje „WordPress“ platformoje, „BuddyPress“ yra norimas papildinys.


Papildinys „atrakina“ „WordPress“ socialinių tinklų galimybes. Kitaip tariant, „BuddyPress“ leidžia vartotojams registruotis ir kurti profilius, siųsti pranešimus, kurti ryšius, kurti grupes ir apskritai bendrauti.

„BuddyPress“ autorius WordPress.org sako, kad įskiepis yra „socialiniai tinklai dėžutėje“, ir aš linkęs sutikti.

Norėdami sukurti patrauklų ir galingą „BuddyPress“ socialinį tinklą, jums reikia žudiko temos (arba dizainerio), laiko ir poros papildinių, kurie „BuddyPress“ ištiesia už vaizduotės ribų..

Šios dienos įrašas supažindins jus su daugiau nei 15 geriausių „BuddyPress“ papildinių, kuriuos turite išbandyti diegdami „BuddyPress“. Mėgaukitės ir nepamirškite pasidalyti savo nuomonėmis komentarų skiltyje.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Youzer“ bendruomenės ir vartotojų profiliai

„Youzer“ bendruomenės ir vartotojų profiliai „Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Suteikite savo „BuddyPress“ tinklui naują gyvenimą su „Youzer“ eros bendruomenės ir vartotojų profiliais. Numatytasis „BuddyPress“ papildinys jums nedaug siūlo estetikos. „Youzer“ yra „WordPress“ naudotojų profilių valdymo sprendimas, turintis saugią narystės sistemą, sąskaitos priekyje parametrus, galingą išsamų administravimo skydelį, sklandžius efektus, daugybę pažangių autoriaus valdiklių, visiškai reaguojančią konstrukciją ir ypatingai daug galimybių, tinkinamų su daugybe „neribotų“ funkcijos.

„Youzer“ laivai, turintys platų funkcijų spektrą, padėsiantį jums sukurti nuostabų „BuddyPress“ tinklą, nesulenkiant atgal. Galite tikėtis gėrybių, tokių kaip 16 spalvų schemų, 35+ raštai, 14 antraščių stilių, socialinė siena, patvirtinti ženkleliai, jaustukai, paminėjimai, patikimai, prisijungimas prie socialinio tinklo, privatūs profiliai, neribotos skelbimo vietos, keli skelbimo formatai ir visiškai reaguojantis dizainas, be kitų . Turėdamas daugiau nei 700 kitų parinkčių, „Youzer“ yra tik įrankis, kurio reikia norint į savo „BuddyPress“ tinklą įtraukti spalvas ir pompas.

Taip pat galite uždirbti daugiau pinigų naudodamiesi „Youzer“, reklamuodamiesi savo svetainės vartotojų profiliuose, kurdami neribotus skelbimus su abiejų tipų antraštėmis ir „Adsense“ kodu. Tokiu būdu jūs galite panaudoti „Youzer“, kad, jei protingai naudositės, taptų pajamų šaltiniu.

Kūrėjai sukūrė „Youzer“, kad sukurtų savotišką „WordPress“ papildinį. Jie žino, kad jūsų verslui labai svarbu pasirinkti tinkamus vartotojo profilių papildinius, nes geresnė platforma reiškia didesnes augimo galimybes. Būtent dėl ​​to „Youzer“ yra vienas geriausių „WordPress“ vartotojo profilių papildinių.

2. USERPRO vartotojo profiliai su socialiniu prisijungimu

„USERPRO“ vartotojo profiliai su „Social Login Premium WordPress“ papildiniu

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„UserPro“ siūlo jūsų vartotojams galimybę prisijungti prie jūsų „WordPress“ svetainės (ir jūsų „BuddyPress“ bendruomenės) per savo socialinių tinklų paskyras. Yra daugybė puikių variantų, kuriuos galite suaktyvinti, ir jei lankytojai nenori naudotis viena iš savo socialinių paskyrų, jie visada gali prisijungti prie jūsų svetainės senamadišku būdu. Papildinys kainuoja 30 USD, bet jis to vertas.

„UserPro“ pateikia beprotišką daugybę variantų, įskaitant kelias registracijos formas, „Google“ šriftus, „PayPal“ integraciją, kad galėtumėte kurti mokamą narystę, gražius narių profilius, narių paiešką, informacinių biuletenių integraciją, pasirinktines piktogramas ir dar daugiau.

Tai ne tik sklandžiai integruojasi su „BuddyPress“, bet ir su „bbPress“, „WooCommerce“, „MailChimp“ ir daugeliu „WordPress“ temų. Be to, joje taip pat yra lengvų naudoti parinkčių, kurios palengvina sąranką. Administravimo skydelis „nuvilkite“ pašalina spėliones iš jūsų tinkinimų, o 4 iš anksto suformatuotos spalvų spalvos leidžia greitai ir lengvai pradėti. Be to, tema yra parengta vertimui ir apima RTL palaikymą, todėl ji puikiai veikia nepriklausomai nuo to, iš kurios šalies yra jūsų tikslinė auditorija.

3. „BuddyPress Activity Plus“ (nemokamas)

„BuddyPress Activity Plus“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„BuddyPress Activity Plus“ yra įskiepis, kurio norite, jei norite padidinti vartotojų įsitraukimą ir paskatinti socialinę veiklą savo „BuddyPress“ bendruomenėje. Įskiepis prideda „Facebook“ stiliaus dalijimosi mygtukus prie „BuddyPress“ veiklos sklaidos kanalo, kad jūsų nariai galėtų greitai dalytis vaizdais, įrašais ir vaizdo įrašais. Jei norite, kad būtų lengviau skelbti ir dalytis turiniu iš viso interneto „BuddyPress“ tinkle, „BuddyPress Activity Plus“ yra jūsų atsakymas.

„BuddyPress Activity Plus“ yra 3 mygtukų stiliai, be to, galite pridėti savo pasirinktinius stilius. Be to, „BuddyPress Activity plus“ automatiškai sukuria turinio fragmentus, todėl dalijimasis turiniu yra palaima.

Be to, papildinys leidžia peržiūrėti ir redaguoti turinį prieš paskelbiant svetainėje, o tai reiškia, kad galite pridėti savo komentarus automatiškai traukdami pavadinimus, aprašus ir miniatiūras..

4. „BuddyPress“ registracijos parinktys (nemokama)

„BuddyPressRegistration“ parinktys Nemokamas „WordPress“ papildinys

Socialinių tinklų svetainėje yra visų tipų vartotojai. Turime civilių vartotojų, kurie yra šaunūs žmonės, tada yra automatiniai šlamšto robotai ir šlamšto platintojai, kurie yra priklausomi nuo chaoso. Jei norite palaikyti tinkamą druskos vertą socialinį tinklą, turite sugauti šlamštą, kol jis nesugadins jūsų puslapių. Čia įsijungia „BuddyPress“ registracijos parinkčių papildinys.

Kūrėjų teigimu, „BuddyPress“ registracijos parinktys „… leidžia įgalinti naudotojų prižiūrėjimą naujiems nariams, taip pat padeda sukurti privatų tinklą savo vartotojams“. Kitaip tariant, papildinys padeda užkirsti kelią šlamšto robotams ir naujiems vartotojams patekti į jūsų „BuddyPress“ platformą prieš patvirtinant. Be to, nauji vartotojai nebus rodomi Nariai sąrašą iki patvirtinimo.

Nepatenkinti vartotojai gali gauti patvirtinimus el. Paštu ir pasiekti savo vartotojo profilį, tačiau tai tik apie tai – jie negalės naudotis socialiniu tinklu ar bendrauti su kitais vartotojais, kol nepatvirtinsite jų..

Rašymo metu „BuddyPress“ registracijos parinktys palaiko tris kalbas, būtent katalonų, anglų ir hebrajų. Tačiau jei esate linkęs, galite tapti „WordPress“ bendradarbiais ir versti papildinį į savo kalbą.

5. Pažangus „viskas viename“ el. Pašto pristatymas

Išplėstinis „viskas viename“ pristatymas el. Paštu „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Taip pat žinomas kaip Viskas viename „WordPress“ el. Laiške, šis papildinys praplečia „WordPress“ el. pašto funkcijas, pridėdamas tokias funkcijas kaip:

 • Pasirinktiniai „Nuo“ laukai, skirti pakeisti „WordPress“ numatytuosius nustatymus
 • SMTP palaikymas, todėl galite siųsti el. Laiškus iš išorinių serverių
 • Švarūs HTML el. Laiškai ir šablonai
 • „BuddyPress“ ir „WP-eCommerce“ siunčia juos el. Paštu
 • „WordPress MU“ (daugialypės terpės) suderinamumas
 • WYSIWYG redaktorius ir peržiūros priemonė
 • Ir dar daugiau

Tačiau net ir naudodamiesi šiomis įdomiomis funkcijomis, nepainiokite patobulinto „WordPress“ el. Pašto pristatymo el. Pašto klientui; tai tik a tweaker kurie prideda šilumą ir asmenybę jūsų siunčiamuose el. laiškuose.

Papildinys suderinamas su naujausia „WordPress“, „BuddyPress“ versija ir gerai veikia visose naršyklėse, išskyrus „IE6“, kuri nepalaiko papildinio administratoriaus skydelio. Išplėstinis „WordPress“ el. Pašto pristatymas grąžins jums 18 USD, bet tai yra verta kiekvieno cento.

6. „BuddyPress“ ir „bbPress“ „rtMEDIA“ (nemokama)

rtMEDIA „BuddyPress“ ir „bbPress Free WordPress“ papildiniams

Jei savo „BuddyPress“, „bbPress“ ar „WordPress“ tinklalapyje ieškojote daugialypės terpės sprendimų, ieškokite daugiau, „rtMedia“ yra tikrasis sprendimas.

rtMedia, kurios autoriai buvo rtCamp ir 40 kitų kūrėjų, leidžia pridėti nuotraukų / vaizdo įrašų albumus, sąrankos dalijimąsi ir privatumo nuostatas, įdiegti iš anksto siunčiamus failus ir užkoduoti (konvertuoti) garso ir vaizdo failus.

Tai tik ledkalnio viršūnė, nes papildinys turi daugybę kitų funkcijų, įskaitant šabloninę sistemą, sklandžią „BuddyPress“ ir „WordPress“ integraciją, „rtMedia“ įkėliklį, palaikantį įkėlimą, nuleidžiant ir nuleidžiant, matomą mediją ir galimybę pridėti laikmeną prie veiklos srautų..

Šis papildinys yra dviejų versijų. Galite pasirinkti nemokamą versiją arba „rtMedia premium“ priedus, kurių komplektacijoje yra milijonas ir dar viena funkcija, prižiūrėjimas ir prioritetinis palaikymas. „rtCamp“ pataria prieš įsigyjant išbandyti nemokamą versiją. Jie įsitikinę, kad jums tai patiks.

7. „BuddyPress“ vartotojų pokalbiai (nemokami)

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Padidinkite vartotojų įtraukimą į jūsų „BuddyPress“ svetainę naudodamiesi pokalbio papildiniu, kaip niekas kitas. Jei ieškote pokalbių sprendimo savo bendruomenei, „BPChat“ siūlo daugybę įdomių funkcijų, tokių kaip:

 • „Facebook“ stiliaus pokalbiai visiems prisijungusiems vartotojams
 • Sklandi „BuddyPress“ integracija
 • Lengva pritaikyti naudojant neribotas spalvas, foną ir vaizdus
 • Garso signalizacijos sistema
 • Naršyklės pavadinimo pranešimai
 • Palaikymas kelioms kalboms
 • Internetinio / neprisijungusio rodiklis
 • 80 šypsenėlių piktogramų
 • Kelių vartotojų pokalbis
 • Draugų paieška
 • Reaktyvus dizainas ir „Ajax“ palaikymas
 • Ir daug daugiau

Papildinys suteikia jums galimybę suteikti vartotojams visapusišką pokalbių patirtį. Geriausia, kai papildinys suderinamas su „BuddyPress“, „WordPress“ ir „WordPress MU“, tai reiškia, kad galite naudoti jį beveik kiekviename „WordPress“ projekte. Trumpai tariant, jūs turite išbandyti „BPChat“, kad gautumėte jaudulį.

Suteikite savo vartotojams geresnę patirtį ir padidinkite „BPChat“ įsitraukimą į jūsų svetainę. Parduodama tik už 35 dolerius.

8. „BuddyPress“ numatytieji duomenys (nemokami)

„BuddyPress“ numatytųjų duomenų „WordPress“ papildinys

Jei ką tik pradėjote naudotis „BuddyPress“, prieš paleidimą norėsite išbandyti savo platformą. „BuddyPress“ numatytųjų duomenų papildinys leidžia automatiškai užpildyti „BuddyPress“ diegimą bandymo tikslais.

„BuddyPress“ numatytuosius duomenis lengva nustatyti. Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite papildinį, tada jį pasiekite „WordPress“ administratoriaus ekrano skiltyje „Įrankiai“. Paleidus papildinį, viskas, ką jums reikia padaryti, pažymėkite du žymimuosius laukelius ir spustelėkite „Importuoti pasirinktus duomenis“. Tai taip paprasta. Jūsų instaliacija bus nedelsiant užpildyta 25 vartotojais ir 75 veiklos elementais, kuriuos iš tikrųjų cituoja garsios asmenybės.

Tai dar ne viskas. Papildinys importuoja daugiau duomenų, tokių kaip 100 privačių pranešimų, 45 naujos grupės, 440 ir daugiau grupės narių, 95 ir daugiau draugų kontaktai ir 225 profilio įrašai..

Visi vartotojai turi tą patį slaptažodį, kuris jums yra atskleistas, todėl nesijaudinkite dėl to. Be to, spustelėję mygtuką galite išvalyti manekeno duomenis iš karto Išvalykite „BuddyPress“ duomenis mygtuką.

„BuddyPress“ numatytieji duomenys yra nuostabūs bandymo tikslais, tačiau nenaudokite jų tiesioginėje svetainėje. Be to, savo profilyje išjunkite el. Pašto pranešimus.

9. „BuddyPress Analytics“

„BuddyPress Analytics“ „WordPress“ papildinys

Norėdami neatsilikti nuo dalykų ir vykdyti tikslines kampanijas, turite geriau suprasti savo vartotojus. „BuddyPress Analytics“ papildinys jums pažada būtent tai.

Naudodami šį papildinį galite pamatyti bendrą vartotojų, kurie lankosi jūsų „BuddyPress“ tinkle, skaičių. Kas daugiau? Galite konsoliduoti statistiką, kad būtų rodomas pirštas į laiką, kurį kiekvienas vartotojas praleidžia jūsų svetainėje.

Be to, galite pasakyti, kuriuos raktinius žodžius vartotojai įveda dažniausiai paieškoje. Išskyrus tai, „BuddyPress Analytics“ rodo apsilankymų vienam vartotojui, grupei ir puslapiui skaičių.

Be to, galite pamatyti tuščių profilių vartotojų skaičių ir gauti paramą visiems metams su pilna versija.

Papildinys pateiktas su lengvai naudojamu prietaisų skydeliu, kuriame apibendrinama profilio statistika ir rodomas vartotojų skaičius. Taip pat gausite keletą gražių schemų, o autorius ateityje žada daugiau funkcijų. „Lite“ papildinys yra nemokamas, tačiau bet kuriuo metu galite pasirinkti pilną versiją už 55 USD.

10. „iThemes“ saugumas „BuddyPress“

„iThemes“ saugumas „BuddyPress Freemium WordPress“ įskiepiui

Kai tik jūsų „WordPress“ rinkodara pradės atsipirkti, į tralus būsite pritraukti įsilaužėlių ir nepageidaujamų skelbimų platintojų. Tai neišvengiama, ir jūs nieko negalite padaryti, kad šie nepageidaujami vartotojai patektų į jūsų svetainę.

Tačiau galite sustabdyti jų registraciją ir sukčiavimą „iThemes Security“. „IThemes Security“ – tai tokios nuostabios funkcijos kaip saugos patikrinimai, draudimas vartotojui, failų pakeitimų aptikimas, duomenų bazių atsarginės kopijos, apsauga nuo žiaurios jėgos išpuolių ir dar daugiau..

Papildiniu galima laisvai naudotis, tačiau jums reikia aukščiausios kokybės versijos, jei jums reikia papildomų funkcijų, tokių kaip dviejų faktorių autentifikavimas, pakartotinė CAPTCHA, slaptažodžio galiojimo laikas, kenkėjiškų programų nuskaitymo planavimas ir stebuklingos nuorodos..

Kad ir kaip pažvelgtumėte, tai yra puikus vogimas, nes „iTheme Security pro“ jums kainuoja nuo 80 USD iki 197 USD dolerių per metus. Tikrai tai yra maža kaina, kurią reikia sumokėti už pasaulinės klasės saugumą.

11. „Ultimate Membership Pro“

„Ultimate Membership Pro Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Svarbiausias „Envato“ narystės įskiepis. „Ultimate Membership Pro“ padeda užsidirbti pinigų iš savo „BuddyPress“ tinklo, nes naudodamiesi daugybe turinio užrakinimo funkcijų.

Galite užrakinti savo vertingiausią turinį, tai būtų puslapis, žinutė, tinkinti URL, produktai, turinio skiltys, meniu, kategorijos ir pan., Ir nustatyti peradresavimus ar pakaitinį turinį..

Papildinyje yra keletas patrauklių funkcijų, įskaitant:

 • Socialinis prisijungimas, palaikantis 7 socialinius tinklus
 • Palaikymas keliems mokėjimo šliuzams
 • Nemokamų / mokamų / bandomųjų mokėjimų modeliai
 • Lašinkite turinį, kad galėtumėte reguliariai leisti turinį
 • Turinio saugykla, skirta apriboti bet kokį puslapio turinį
 • Individualūs laukai vartotojo profiliams ir registracijos formoms
 • Integracija su 9 el. Pašto rinkodaros platformomis
 • Internetinės prekybos suderinamumas
 • Vaizdinis kompozitorius
 • Kupono kodai
 • Ir dar daugiau!

Negalime išvardyti visų „Ultimate Membership Pro“ funkcijų, todėl norėsite gerai pasidairyti.

12. Geltonas pieštukas Visual CSS redaktorius

Geltonas pieštukas „Visual CSS Editor“ „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Geras dizainas yra neatsiejamas nuo geresnio vartotojo įsitraukimo ir konversijų. Akivaizdu, kad paskutinis dalykas, kurio norite, yra „BuddyPress“ svetainė, kuri atrodo kaip 1960-ųjų metų reklama, nes būkime sąžiningi, mes neturime didžiulės vizualiai patrauklios „BuddyPress“ temų kolekcijos.

Ką daryti? Daugelį scenarijų galite atlikti su vidutiniškai atrodančia tema ir keletu pritaikymų. Na, jei turite kodavimo žinių ar dizaino įgūdžių, kad galėtumėte pritaikyti savo temą. Pakanka pasakyti, kad eiti šiuo maršrutu nėra galimybė daugumai jūsų įtrauktų „BuddyPress“ vartotojų.

Įvedamas „YellowPencil“ vaizdinis CSS stiliaus redaktorius ir diena išsaugoma. Nesvarbu, kokia yra jūsų kodavimo patirtis, galite naudoti „YellowPencil“, kad atliktumėte didelius bet kurios temos dizaino pakeitimus. Taip, jūs galite redaguoti savo svetainės dizainą realiuoju laiku ir iš anksto, neliesdami kodo eilutės.

Jūsų turimose funkcijose yra daugiau nei 600 šriftų, 300 ir daugiau fonų, vaizdų dydžio keitimas, vilkimas ir kritimas, 50+ animacija, tiesioginio kodo redaktorius, spalvų parinkiklis, paralakso fonai, CSS3 filtrai, 50+ CSS ypatybės, reaguojantis dizainas ir mes galime pereiti ir toliau. , bet tai jus tiesiog pagimdytų iki mirties.

13. ADS PRO reklamos valdymas

„ADS PRO“ reklamos valdymo „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Skelbimų pardavimas yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų iš savo svetainės, reklamuotojams per metus išleidžiant daugiau nei 150 milijardų JAV dolerių skaitmeninei reklamai..

Nors savo „BuddyPress“ svetainėje galite susikurti mokamą narystę, niekas netrukdo jums papildyti savo pajamų pora skelbimų.

Vis dėlto skelbimų valdymas nėra lengva užduotis, tuo labiau tobulam pradedančiajam. Jei nežinote, ką daryti ar nuo ko pradėti, kai parduodate reklamos plotą savo svetainėje, nurodome jus į „Ads Pro“ papildinį..

„Ads Pro Plugin“ pristatomos su tokiomis funkcijomis kaip 20 ir daugiau skelbimų rodymo vietų, 30 ir daugiau reklamavimo parinkčių, 3 mokėjimo būdai, 3 atsiskaitymo būdai (CPC, CPM ir CPD), skelbimų planavimas, A / B testai, 25+ skelbimų šablonai, išplėstinis „backend“ administravimo pultas, visa statistika, „WooCommerce“ palaikymas ir taikymas pagal geografinę vietovę.

14. „WPAchievements“ bendruomenės apdovanojimai

„WPAchievements“ bendruomenė apdovanoja „WordPress“ papildinį

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Būdami žmonėmis, mes klestime dėl konkurencijos ir tuo labiau dėl pasitenkinimo išėjus į viršų. Mūsų įgimtas noras laimėti yra būtent priežastis, kodėl „WPAchievements“ daro stebuklus jūsų „BuddyPress“ svetainėje.

Papildinys padeda pagerinti vartotojo sąveiką, nes gali kurti neribotus pasiekimus ir užduotis, kurie jūsų svetainės vartotojus priverčia vytis naujus pasiekimus. Be to, galite sukurti milijoną ir vieną gretas, kad vartotojas svajotų apie aukštesnį reitingą.

Galite nustatyti triukšmus savo pasiekimams ir paieškoms, kad galėtumėte pasiekti maksimalų savarankiškumą. Kas daugiau? Galite naudoti „WPAchievemens“, kad apdovanotumėte vartotojus, lankančius bet kurį neprisijungus, net ir naudodamiesi specialiais veiklos kodais, kuriuos vartotojai gali naudoti pasiekimams atrakinti.

Dizaino skyriuje „WPAchievements“ papildinys pradeda jus nuo daugiau nei 60 pasirinktinių piktogramų ir interaktyvių progreso žemėlapių, kurie motyvuoja jūsų vartotojus atlikti užduotis. Be to, papildinys pateikia trumpųjų kodų redaktorių, kuris padeda valdyti trumpų kodų „WPAchievements“, kad galėtumėte mesti savo pasiekimus ir užduotis kur tik norite. Be to, „WPAchievements“ yra kartu su iššokančiaisiais pranešimais, kad vartotojas akimirksniu informuotų, kai atrakina naują pasiekimą.

Kad neužmirštume, šis papildinys pateikiamas su specialiu „Pasiekimų ir užduočių“ puslapiu, kuriame vartotojai gali palyginti, ką atrado, ir sužinoti, kas liko. Jei šis papildinys skamba įdomiai, jums bus malonu žinoti, kad jis automatiškai paskelbia atliktus pasiekimus ir užduotis vartotojo veiklos sraute, o tai padidina interaktyvumą.

Išskyrus tai, kad „WPAchievements“ yra turinio užraktas, išsamios ataskaitos, vartotojų ir taškų valdymas, palaikymas keliose svetainėse / tinkluose, dalijimasis socialiniais tinklais, kad vartotojai galėtų dalytis savo pasiekimais, tinkintais valdikliais ir išplėstinių nustatymų skydeliu, be kitų..

15. „BuddyPress“ veiklos reakcijos (nemokama)

„BuddyPress Free WordPress“ papildinio veiklos reakcijos

Jūs turite neatsilikti nuo laiko, jei norite sujaudinti savo vartotojus ir konkuruoti su vaikinais, stebinčiais jūsų nariais. Tik kitą dieną „Facebook“ išleido „Reakcijos“ kaip liūdnai pagarsėjusio mygtuko „Patinka“ pratęsimas.

Dabar nelieka to, kas liko po „BuddyPress“ papildinio „Activity Reactions“. Paprasčiau tariant, šis papildinys leidžia jums pridėti „Facebook“ tipo reakcijas į savo „BuddyPress“ veiklos srautą.

Geriausia yra tai, kad įskiepis sukelia papildomą reakciją Dėkingas „Facebook“ reakcija, nes ji buvo skirta tik Motinos dienai.

„BuddyPress“ veiklos reakcijas paprasta įdiegti ir naudoti. Jums nieko nereikia konfigūruoti, nes papildinys veikia taip, kaip reklamuojama tiesiai iš dėžutės.

16. GEO My WordPress (nemokamas)

Nemokamas „WordPress“ papildinys

Internetas iš tikrųjų pavertė pasaulį globaliu kaimu, tad kodėl jūs dar labiau nepriartinate savo „BuddyPress“ tinklo vartotojų naudodamiesi papildiniu kaip niekas kitas? Jei naudojatės vietos nustatymo paslaugomis ar norite padėti „BuddyPress“ vartotojams surasti kitus netoliese esančius vartotojus, jums reikalingas papildinys „GEO my WordPress“.

Kūrėjo „Eyal Fitoussi“ žodžiais tariant, „GEO my WordPress“ yra „… geriausias„ WordPress “geografinės vietos nustatymo, žemėlapių sudarymo ir artumo paieškos sprendimas“. Taip, tai apima ir „BuddyPress“, tad nervinkitės nė vieno. Šis papildinys gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip:

 • Galimybė žymėti bet kurį savo įrašą ar puslapį
 • Neribotos artumo paieškos formos
 • „BuddyPress“ narių ieškiklis
 • Valdikliai ir trumpieji kodai
 • Veikia „Google Maps“ API

Bet kiek tai susiję su „BuddyPress“, įskiepis padeda jūsų vartotojams „… ieškoti ir rasti kitus narius šalia jų ar šalia bet kurio adreso, naudojant išplėstinę artumo paieškos formą“.

17. „SimplyChat“

„SimplyChat“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„SimplyChat“ buvo sukurtas specialiai „BuddyPress“. Tai yra atskiras papildinys, kuris veikia jūsų asmeniniame serveryje ir nereikalauja išorinių paslaugų naudojimo. Jis visiškai integruojamas su „BuddyPress“, kaupiant informaciją apie vartotojus ir grupes, profilio paveikslėlius, paskyras, draugus, narius ir dar daugiau. Tai taip pat apima, kad pokalbių papildinys automatiškai sukurs grupės pokalbį, kai bus sukurta „BuddyPress“ grupė. Be to, jis prideda / pašalina vartotojus iš tos grupės pokalbių, jei yra redaguojami BP grupės nariai.

Siūlydami privačioms ir viešoms grupėms, plačius bendruomenės tvarkymo įrankius ir parametrus svetainių administratoriams, kūrėjai išdidžiai vadina tai svarbiausiu „BuddyPress Livechat“ papildiniu..

„SimplyChat“ buvo sukurtas atsižvelgiant į reagavimą, taigi jūsų pokalbių vartotojai turės geriausią įmanomą patirtį vartotojui net savo mobiliajame telefone. Galimybė uždrausti vartotojus, filtruoti nešvankybes ir dar daugiau suapvalinti šį išsamų „livechat“ papildinį.

Tai suderinama su naujausia „WordPress“ ir „BuddyPress“ versija ir bus nuolat atnaujinama. Mūsų plane yra daugybė nuostabių naujų funkcijų, kurios netrukus pasirodys, įskaitant visišką šifravimą, daugiau bendruomenės valdymo įrankių ir dar daugiau.

18. Paprastas vartotojo profilis

Vartotojo profiliai sukurti lengvai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vartotojo profiliai „Made Easy“ yra vartotojo profilio valdymo papildinys, pridedantis nuostabius vartotojo profilius, taip pat tinkintas registravimo ir prisijungimo formas.

Naudotojo profiliai „Made Easy“ (arba trumpai – UPME) yra lengvai naudojamas įskiepis, pridedantis puikias vartotojo funkcijas bet kurioje „WordPress“ temoje. Papildinys suteikia pasirinktinių registracijos formų, pasirinktinių prisijungimo formų, neribotų pasirinktinių laukų, privataus lauko parinkčių, pasirinktinių laukų parinkčių, pasirinktinių prisijungimo valdiklių ir dar daugiau parinkčių. Galite sukurti lengvą nario registraciją naudodami konkrečiai jūsų svetainei skirtą formą (jei turite maisto gaminimo svetainę, paklauskite apie žmonių mėgstamiausius patiekalus, jei turite muzikos svetainę, nariai turi įtraukti savo mėgstamas grupes ir t. T.).

Papildinys buvo integruotas su „Gravatar“, todėl vartotojams prisiregistruojant tuo pačiu el. Laišku, jų „Gravatar“ vaizdas automatiškai pasirodys. „UPME“ papildinys taip pat buvo sukurtas su „WooCommerce“ vartotojo integracija. Tokiu būdu, jei savo svetainėje turite „WooCommerce“ parduotuvę, vartotojai gali pasiekti savo sąskaitos ir užsisakyti informaciją net neprisijungę du kartus. Kitos puikios funkcijos apima reaguojančius išdėstymus, išverstus failus, daugybę piktogramų ir keletą nuostabių trumpųjų kodų, kad būtų lengva pridėti formas į savo svetainę.

19. „Profile Builder Pro“

Profilio kūrėjas

Informacija ir atsisiųsti

„Profile Builder Pro“ yra naudingas papildinys, suteikiantis galią tinkinti „WordPress“ registraciją jūsų svetainėje. Sukurkite savo individualias registracijos, profilio ir prisijungimo formas naudodamiesi nuostabiomis „Profilio kūrimo priemonės“ parinktimis.

Viena iš geriausių „Profile Builder Pro“ savybių yra galimybė naudoti trumpus kodus, kad galėtumėte pridėti savo pasirinktines formas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti naują standartinį puslapį, suteikti jam savo formos pavadinimą, pridėti trumpąjį kodą ir paskelbti. Viskas. Jūs esate vos už kelių paspaudimų nuo pasirinktinės registracijos formos, prisijungimo formos, atnaujintos profilio formos ir kt.

Kita puiki savybė yra išplėstinis vartotojų sąrašų tvarkytuvas. Tai galite greitai redaguoti šablonus, kuriuose išvardijami visi jūsų vartotojai, prisijungę vartotojai, konkretūs vartotojo vaidmenys, vartotojai su konkrečia meta_ verte ir dar daugiau. Tai puikiai tinka sekti savo vartotojus, autorius ir dar daugiau.

„Profile Builder Pro“ taip pat palaiko pasirinktinę CSS, kad galėtumėte ją pritaikyti taip, kad ji atitiktų likusią temą, pasirinktinius avatarius (kad vartotojai galėtų įkelti savo atvaizdą, kuris bus rodomas profilio miniatiūroje komentaruose, forumuose ir dar daugiau), pasirinktinių formų užpildymo peradresavimą ir daug daugiau. Apsilankykite papildinio puslapyje, kad sužinotumėte daugiau ir pamatytumėte visas nuostabias „Profil Builder Pro“ funkcijas.

Tau…

Kurį (-ius) papildinį (-us) naudojate savo „BuddyPress“ svetainėje? Kaip jie padeda, ir ar norėtumėte pasidalinti savo patirtimi? Prašome nedvejodami pasidalinti savo širdies turiniu žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map