15 ir daugiau geriausių „Heatmap“ „WordPress“ papildinių ir paslaugų

Šilumos žemėlapis (parašytas kaip „šilumos žemėlapis“) yra vizualiai užfiksuotas matomų tinklalapio sričių paspaudimų vaizdas. Kitaip tariant, šilumos žemėlapis išryškina svetainės regionus, kuriuose sulaukiama didžiausio paspaudimų skaičiaus.


Šilumos žemėlapiai nurodo, kur spustelėja jūsų vartotojai

Ką gero daro „Heatmap“?

 • Šilumos žemėlapiai yra ypač naudingi jūsų turinio rinkodaros strategijoje. Jie padeda nustatyti jūsų tinklalapio sritis, kuriose sulaukiama didžiausio paspaudimų skaičiaus.
 • Paspaudimų skaičius, be abejo, yra tiesioginis vartotojo dėmesio matas. Taigi šilumos žemėlapiai rodo jūsų svetainės sritis, kur jūsų vartotojai iš tikrųjų kreipia dėmesį.
 • Sritys, kuriose yra didesnis paspaudimų skaičius, yra paryškintos raudonai, o tos, kuriose yra mažesnis paspaudimų skaičius, yra paryškintos geltona spalva, po to žalia ir mėlyna – panašios į faktinį šilumos (infraraudonųjų spindulių) spektrą..

Kaip veikia „Heatmap“?

Džiugu, kad paklausėte – šilumos žemėlapis paprastai sudaromas įkeliant „JavaScript“ failą lankytojo naršyklėje. „JavaScript“ failas nuotoliniu būdu prisijungia prie jūsų „WordPress“ duomenų bazės ir registruoja kiekvieno vartotojo „paspaudimų“ duomenis.

Dabar svetainėms, turinčioms daug vartotojų, tame pačiame serveryje, kuriame įdiegta „WordPress“, veikia šilumos žemėlapis, reikia žymiai didesnių išteklių. Tai gali sukelti nepagrįstą spaudimą serveriui, dėl kurio pablogėja našumas. Galų gale turėsite lėtą svetainę – ir niekas to nenori.

Dėl šios priežasties mes turime šilumos žemėlapių stebėjimo paslaugas. Jie atlieka tą patį darbą, tačiau iš savo serverio iškrauna skaičiavimo užduotis. Kiekviena paslauga turi tam tikrą pagrindinį stebėjimą, o kai kurios seka didesnį parametrų skaičių, pavyzdžiui, mobiliųjų įrenginių prisilietimų skaičių ir kt.

Duomenys įrašomi paslaugos duomenų bazėje, o ne jūsų serveryje. Tai pašalina jūsų serverio apkrovą. Galiausiai duomenys yra sudedami ir rodomi jums iš paslaugos vartotojo administravimo prietaisų skydelio. Idealiu atveju turėtumėte naudoti išorinę šilumos žemėlapių stebėjimo paslaugą, nes rezultatai bus patikimesni ir tikslesni. Šiandienos įraše apžvelgsime kelis geriausius „WordPress“ šilumos žemėlapio papildinius ir paslaugas..

Jei pradedate nuo turinio analizės, siūlau pirmiausia išnaudoti paslaugos bandomąjį laikotarpį – susipažinti su privalumais ir trūkumais, o tada pereiti prie mokamos prenumeratos..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Pelės srautas

„mouseflow-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service“

Informacija ir atsisiųsti

„Mouseflow“ daug dėmesio skiria atkūrimui ir registruoja visus pelės judesius – įskaitant paspaudimus, slinkties įvykius, klavišų paspaudimus ir formos sąveiką. „Mouseflow“ netgi gali įrašyti lankytojų klavišų paspaudimus užpildydami formas. Jis turi atskiras e-komercijos stebėjimo parinktis ir madingas „WordPress“ papildinys. Planai prasideda nuo 10 USD / mėn. Ir jie taip pat turi mažą, amžinai nemokamą planą.

2. „userTrack“

„userTrack“ - „WordPress Analytics“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„userTrack“ yra savarankiškas analizės papildinys, kuris registruoja tai, ką lankytojai daro jūsų svetainėje (apsilankymai puslapyje, pelės judesiai, paspaudimai, slinktis ir kt.), ir automatiškai sukuria šilumos žemėlapius ir atkuriamus įrašus, kuriuos galite peržiūrėti ir analizuoti, kad suprastumėte vartotojo elgesį. . Naudodamiesi „userTrack“, jūs taip pat gausite prieigą prie lankytojų statistikos, tokios kaip naudojama naršyklė, apsilankymo trukmė, vartotojo vieta, aplankyti puslapiai. Be to, galite pamatyti lankytojų, šiuo metu naršančių jūsų svetainėje, skaičių realiuoju laiku, taip pat keletą puikių papildomų statistinių duomenų.

„userTrack“ yra naudingiausia, kai naudojama stebėti lankytojus naujai sukurtose svetainėse, kurios vis dar atnaujinamos. Išanalizavę duomenis, kuriuos teikia „UserTrack“, galite priimti prasmingus dizaino pakeitimo sprendimus, kurie padidins konversijų rodiklius ir mažesnius atmetimo rodiklius..

Kita šauni savybė yra žymėjimo sistema. Lengvai sukurkite muitinės veiksmų paleidiklius. Pavyzdžiui, „jei šis vartotojas spustelėja mygtuką pirkti“, pridėkite [konvertuota] žymą šalia savo sesijos “. Reiškia, kad iš pirmo žvilgsnio matote, kuris iš jūsų lankytojų atliko konkretų veiksmą jūsų svetainėje. Taip pat galite filtruoti vartotojo įrašus pagal žymas, taigi, jei norite, galite žiūrėti tik tų vartotojų įrašus, kurie svyravo ant pirkimo mygtuko, bet jo nespustelėjo..

„WordPress“ papildinio „UserTrack“ versija apima visas autonominės versijos funkcijas ir galimybę pasirinkti, kurie jūsų svetainės puslapiai automatiškai įgalina stebėjimą. Jei esate priglobtas, jums nereikia mokėti jokio mėnesinio mokesčio už naudojimąsi „userTrack“. Nesivaržykite ja naudotis tiek, kiek norite ar tiek, kiek gali aptarnauti jūsų serveris. Siunčiant papildinį naudojama intelektuali duomenų rinkimo sistema, todėl tai neturėtų pakeisti jūsų svetainės našumo.

„userTrack“ taip pat palaiko kelis domenus. Galite įdiegti „userTrack“ į vieną serverį / „WordPress“ svetainę ir sekti tiek norimų domenų, tiesiog įtraukdami „tracker.js“ scenarijų į norimus įrašyti puslapius. Tai atlikę, dabar galite turėti skydą, kuriame, pavyzdžiui, galite iškart pamatyti, kiek lankytojų lankosi kiekvienoje jūsų svetainėje.

3. Crazyegg

„crazyegg-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service“

Sukurtas Hiteno Shaho ir Neilo Patelio, „Crazyegg“ yra puikus įrankis sekti pelės paspaudimus jūsų tinklalapyje..

Funkcijos:

 1. Spustelėkite duomenų šilumos žemėlapį
 2. Slinkimo žemėlapio sekimas
 3. Tam tikrų elementų paspaudimų skaičiaus perdanga
 4. Galimybė atskirti paspaudimus pagal nukreipimo šaltinius (natūralus, tiesioginis srautas ir kt.)
 5. Stebėkite kelis domenus vienoje paskyroje

„Crazyegg“ teigia, kad turi 88% stebėjimo tikslumo, palyginti su kitais akių stebėjimo bandymais. Jie taip pat turi nemokamą „WordPress“ papildinys lengvai integruoti į savo dienoraštį. Visi planai nemokami 30 dienų, o kainos prasideda nuo 9 USD / mėn.

4. Paspaudimas

„clickky-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service“

Informacija ir atsisiųsti

„Clicky“ yra viena didžiausių „Heatmap“ analizės paslaugų teikėjų, turinčių daugiau nei 695 000 aktyvių abonentų. „Clicky“ renka šilumos žemėlapių duomenis kiekviename puslapyje, taip pat atskirų vartotojo sesijų metu.

Kitos funkcijos apima:

 • Tikslo stebėjimas naudojant pakeitimus, susijusius su konkrečia vartotojo veikla
 • API, leidžianti stebėti vaizdo įrašus naudojant trečiosios šalies paslaugą
 • Išplėstinis atmetimo rodiklio skaičiavimas (peržiūrėkite šį įrašą, kaip sumažinti „WordPress“ svetainės atmetimo rodiklį)

„Plus“ plano planai prasideda nuo 14,99 USD / mėn. Ir nemokama 21 dienos bandomoji sąskaita su visomis galimybėmis naudotis visomis funkcijomis. Žinoma, yra nemokamas „Clicky WordPress“ papildinys greitai integruoti paslaugą į savo svetainę.

5. „SessionCam“

sessioncam-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

„SessionCam“ padeda stebėti vartotojo veiksmus jūsų svetainėje, įskaitant tai, kur jie perkėlė pelės žymeklį, kurias formas jie užpildė (net jei jų nepateikė), ir visas jų sugeneruotas klaidas.

Jis turi įdomią funkciją, vadinamą Sesijos pakartojimas, naudodami kurią galite pasirinkti vartotoją iš stebėjimo ataskaitų ir žiūrėti, kaip jo kelionė jūsų svetainėje atkuriama. Jis taip pat turi „WordPress“ papildinį.

Geriausia dalis – „SessionCam“ siūlo nemokamą planą, kurį sudaro visos jo savybės ir įrašai iki 500 puslapių kiekvieną mėnesį. Registruojantis taip pat nereikia kreditinės kortelės. Tai puikus pasirinkimas naujoms svetainėms.

6. „Clicktale“

„clickktale-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service“

Spustelėkitetale yra įmonės lygio pelių stebėjimo programinė įranga, naudojama didesnių prekių ženklų su tokiomis funkcijomis kaip seansų atkūrimas, daug duomenų turintys žemėlapiai, konversijos kanalai ir formų analizė. „Clicktale“ siūlo asortimentą, įskaitant:

 1. Pelės sekimo komplektas
 2. Šilumos žemėlapio komplektas
 3. Konversijos komplektas
 4. „ClickTale Touch“

Jis turi nemokamą planą, kuris gali aptarnauti iki 400 puslapių per mėnesį. Neigiama linkme turėsite paprašyti kainos pasiūlymo aukštesniems planams. Ryškioje pusėje galite naudoti „Clicktale“ kaip puikų įrankį stebėdami vartotojo sąveiką su jūsų naujuoju produktu ar tinklaraščiu. Tačiau, kai pasieksite 400 puslapių peržiūros limitą, turėsite atnaujinti.

7. Šilumos žemėlapis

heatmap.me-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Tai palyginti nauja paslauga, pasižyminti tokiomis standartinėmis funkcijomis kaip:

 1. Realiojo laiko analizė
 2. Asinchroninis įkėlimas – tai neturi įtakos jūsų svetainės įkėlimo laikui.

Tačiau skirtingai nei tam tikros paslaugos, jūs negalėsite atskirai sekti vartotojo. Visi sukurti šilumos žemėlapiai yra anonimiški ir taip apsaugo jūsų lankytojų privatumą. Planai prasideda nuo 100 USD per mėnesį su nemokama mėnesio prenumerata, kurią sudaro 1 milijonas puslapių peržiūrų, viena svetainė ir stebėjimas iki 5 puslapių.

8. Ptenginas

„ptengine-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service“

„Ptengine“ yra žiniatinklio analizės ir šilumos žemėlapių programinė įranga su 8 atskirais stebėjimo komponentais. Šilumos žemėlapio komponentas palaiko 6 funkcijas:

 • Kelių įrenginių stebėjimas
 • Spustelėkite Šilumos žemėlapis
 • Dėmesio šilumos žemėlapis
 • Puslapio analizė
 • Slinkimo pasiekiamumo žemėlapis
 • Šilumos žemėlapių palyginimas ir segmentai

Be šilumos žemėlapių, „Ptengine“ siūlo:

 • Renginių stebėjimas
 • Grupinė analizė
 • Kampanijos stebėjimas
 • Konversijų stebėjimas
 • Analizė realiu laiku
 • Kelių įrenginių ir kelių domenų stebėjimas
 • Galingas filtravimas

Yra nemokamas planas, kuris seka 20 000 puslapių peržiūras per mėnesį 1 domene. Planų pradžia yra 39 USD / mėn., Stebint 50 000 puslapių peržiūrų 20 domenų. Jis taip pat turi madingą „WordPress“ papildinį, kad jį būtų lengva integruoti.

9. Šilumos žemėlapiai, sukurti „SumoMe“

sumo-me-heatmaps-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Noumo Kagano įkurtas „SumoMe“ yra vienas iš nedaugelio naujų įmonių, teikiančių nuostabų įspūdį nemokamos rinkodaros priemonės (taip, tai daugiskaita) – tai iš tikrųjų dirba. Šilumos žemėlapio įrankis veikia visose svetainėse ir sklandžiai integruojasi su „WordPress“ su nemokama universalus įskiepis. Papildinyje yra visas „SumoMe“ produktų rinkinys, kuris gali pakelti jūsų turinio rinkodarą į kitą lygį.

10. „ExtraWatch“

extrawatch-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Nemokama papildinio versija palaiko šilumos žemėlapį, paspaudimų stebėjimą, atsisiųsti monitorių ir tiesioginių apsilankymų statistiką. Tačiau kūrėjas nepateikia nemokamos papildinio versijos palaikymo. Mokama versija turi keletą įdomių funkcijų, tačiau ją sunkiai riboja faktas, kad surinkti duomenys saugomi jūsų svetainės duomenų bazėje..

Nepaisant to, ar tinkamai optimizuotas saugojimo mechanizmas, jūsų duomenų bazė ilgainiui išsipūs. Siūlyčiau naudoti šį papildinį, jei toks yra, tik eksperimentavimui.

11. Šilumos žemėlapiai ir „Analytics“

seecolution-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Šis papildinys integruoja „SeeVolution“ stebėjimo kodą visuose jūsų svetainės puslapiuose. Faktinį stebėjimą atlieka pati tarnyba.

Funkcijos:

 • Spustelėkite šilumos žemėlapius
 • Pelės judėjimo šilumos žemėlapiai
 • Slinkite šilumos žemėlapiais
 • Realiojo laiko analizė

Planai prasideda nuo 29 USD / mėn., Metinėje prenumeratoje, palaikomi 300 mėnesinių apsilankymų, sudaromi 4 tipų šilumos žemėlapiai ir 30 dienų saugomi lankytojų įrašai..

12. Inspekcija

„inspectlet-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service“

„Inspectlet“ papildinys integruoja „Inspectlet Analytics“ į jūsų „WordPress“ svetainę. Paslauga stebi pelės judėjimą, slinktį, paspaudimus ir įvestą informaciją jūsų svetainėje. Trys pagrindiniai „Inspectlet Analytics“ pasiūlymai yra šie: sesijų įrašymas, šilumos žemėlapiai ir formų analizė.

Jį pasitiki daugiau nei 25 000 aukšto lygio kompanijų, įskaitant „New York Times“, „WordPress“, „Cisco“, „eBay“ ir „SalesForece“. Jie turi nemokamą planą, kuriame įrašoma 100 vienos svetainės sesijų. Mokami planai prasideda nuo 39 USD / mėn. Su 5000 sesijų įrašų vienoje svetainėje.

13. Laimingas apelsinas

luckyorange-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Dar viena šilumos žemėlapių analizės paslauga – „Lucky Orange“ teikia tiesioginį lankytojų stebėjimą ir registravimą, šilumos žemėlapius, apklausų stebėjimą, formų analizę ir pardavimo / palaikymo pokalbius. „Lucky Orange“ sportas yra unikali savybė, kurioje galėsite pasirinkti tam tikrą lankytoją, su kuriuo reikia kalbėtis, iš administratoriaus prietaisų skydelio.

Jos „WordPres“s Prijunkite greitai integruoja paslaugą jūsų „WordPress“ svetainėje. Planai prasideda nuo 10 USD / mėn. Ir palaiko tris svetaines, kurių bendras peržiūra per mėnesį yra 50 000. Perkoduoti šilumos žemėlapio duomenys saugomi 30 dienų. Jūs taip pat gausite 7 dienų bandomąjį laikotarpį, kurio metu nereikia kreditinės kortelės.

Daugiau „Heatmap“ papildinių

Žemiau išvardyti papildiniai nebuvo atnaujinti į naujausią „WordPress“ versiją, todėl geriausia jų atsisakyti. Vis dėlto aš pateikiu jų sąrašą tikėdamasi, kad vieną dieną jie bus atnaujinti.

14. „Clickheat“„Clickheat“ yra atvirojo kodo alternatyva, kurią sukūrė „Labs Media“, leidžianti sukurti šilumos žemėlapį iš pelės paspaudimų jūsų svetainėje. Jei esate kūrėjas, galite greitai integruoti paslaugą savo „WordPress“ svetainėje naudodami kelias kodo eilutes.

15. Šilumos žemėlapio stebėjimo priemonė: Tai labai paprastas papildinys, turintis stebėti lankytojų pelės paspaudimus.

16. „Hotspot Analytics“: Šis papildinys palaiko šilumos žemėlapius, vartotojo veiklą ir pasirinktinių įvykių stebėjimą.


„Heatmap“ analizė yra vienas iš tų dalykų, kuriuos būtina žinoti kiekvienam turinio rinkodaros specialistui ir norintiems verslininkams. Paprasčiau tariant, tai padeda geriau pažinti savo klientą. Panašiai kaip raktinių žodžių tyrimai – kur jūs įsikursite į savo kliento avalynę, šilumos žemėlapių analizė suteiks jums tikrus įrodymus, kur jūsų klientas spustelėja..

Turėdami šią naują informaciją galite optimizuoti nukreipimo puslapius, padidinti konversijų skaičių ir galiausiai sukurti geresnę patirtį lankytojams. Ar žinote apie šaunią šilumos žemėlapių analizės paslaugą, kurios čia nenurodėme? Praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map