15 ir daugiau geriausių pasirinktinių prisijungimo puslapio papildinių, skirtų „WordPress“

Tinkintas „WordPress“ prisijungimo puslapis yra vienas iš efektyviausių prekės ženklo kūrimo būdų. Jei norite, kad jūsų verslas būtų sėkmingas, turėsite dirbti pagal prekės ženklo vertę. Jei norite gerai perskaityti, peržiūrėkite „Forbes“ straipsnį prekės ženklo kūrimo svarba. Dabar apsvarstykime keletą „WordPress“ pramonės pavyzdžių.


  • „StudioPress“ yra susijęs su pavadinimu „Genesis“ arba „Genesis Framework“. Visi žino ką „StudioPress“ atstovauja – pirmaujančios pramonės namai „Genesis Framework“ skirtas „WordPress“. Gražios, tvirtos temos su raktų dizainu ir negailestingu palaikymu.
  • Kai „Google“geriausios nemokamos „WordPress“ temos“, Pamatysite, kad„ WPExplorer “yra viršuje.

Visą tai be abejo neįvyko per dieną. Tai užtruko metų sunkaus darbo siekiant patekti ten, kur šiandien yra šios įmonės ir svetainės. Nepaisant to, prekės ženklo kūrimas turėjo padaryti: daug su tuo.

Paprastai „WordPress“ prisijungimo puslapis atrodo vienodai kiekvienoje svetainėje. Daugelis svetainių tiesiog naudos nepakeistą scenarijų „wp-login.php“, kurio dizainas yra tas pats. Tinkintas prisijungimo puslapis yra pirmasis „WordPress“ prekės ženklo prekės ženklo kūrimo žingsnis.

Daugelis „WordPress“ vartotojų gali išleisti 50 USD savo temoms kartu su 100 darbo valandų, tačiau tik nedaugelis iš jų laiko savo prisijungimo puslapiui suteikia unikalią išvaizdą (nebent esate vienas iš laimingųjų, įsigijusių „Total“ – tai apima tinkintos prisijungimo puslapio parinktys, jei norite sukurti savo unikalų puslapį, tokį, koks yra šio įrašo rodomame paveikslėlyje). Galite modifikuoti scenarijų wp-login.php, tačiau tam reikia kodavimo įgūdžių ir nemažos jūsų laiko sąnaudos. Nebent, žinoma, jūs esate tvirtas kūrėjas, pavyzdžiui, AJ. �� Šiuo tikslu mes išvardinome kelis geriausius „WordPress“ papildinius, kurie per kelias minutes padės sukurti „kickass“ prisijungimo puslapį..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Pritaikytas prisijungimo „WordPress“ papildinys

„ithemes“ pritaikytas prisijungimo „WordPress“ papildinys

Individualus prisijungimas padeda lengvai sukurti tinkintą „WordPress“ prisijungimo puslapį. Komplekte yra „Style Manager“, kurį naudodami galite įkelti pasirinktinį fono paveikslėlį ir įvairius prisijungimo formos aspektus. Antraštės atvaizdą taip pat galite pridėti iš „WordPress Media Library“. Pritaikytas prisijungimas sukuria du valdiklių sritys „WordPress“ prisijungimo puslapyje, kur galite patalpinti numatytuosius arba pasirinktinius valdiklius. Individualų prisijungimą galima rasti „iThemes“ papildinių pakete.

2. Individualizuotos prisijungimo temos puslapis „Premium WordPress“ papildinys

„WordPress“ pasirinktinio prisijungimo temos puslapis

Sukurtas azzaroco, šis papildinys pateiktas su savo pasirinktinių prisijungimo puslapių šablonų rinkiniu! Taip, teisingai. Be to, kad visiškai reaguojate ir stulbinantys animacijos efektai, galite pradėti kurti savo dizainą naudodami iš anksto pastatytų šablonų rinkinį. Papildinys suderinamas su „WordPress Multisite“, „WooCommerce“ ir „BuddyPress“.

3. Individualus prisijungimas ir prieiga prie „Premium WordPress“ papildinio

Individualizuotos prisijungimo prieigos „WordPress“ papildinys

Sukurtas „Elite Themeforest“ autorių „PressApps“, šis papildinys daro ne tik pasirinktinį prisijungimo puslapį. Matematikos klausimai yra pagrindinis anti-spam modulis. Galite blokuoti konkrečius puslapius, įrašus, įrašų tipus ir taksonomijas, pvz., Kategorijas ir žymas neprisijungusiems vartotojams.

Šis papildinys suskaido komponentus į modulius Prisijungti, Registruotis ir Pamiršote slaptažodį formas (modulius) galima dėti tame pačiame puslapyje. Nors nerekomenduojama, be abejo, malonu žinoti, kad galite! Taip pat galite apriboti „WordPress“ informacijos suvestinės prieigą abonentams ir peradresuoti vartotojus prisijungdami ir atsijungdami.

4. „Pathway Premium WordPress“ papildinys

Kelias Pasirinktinis prisijungimo puslapis „WordPress“ papildinys

„Pathway“ yra geriausiai parduodamas aukščiausios klasės „WordPress“ prisijungimo puslapio papildinys „Themeforest“ su daugiau nei 500 pardavimų šio straipsnio rašymo metu. Funkcijos apima prisijungimo formos CSS ir fono tinkinimą su užvedimo efektais. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite įtraukti pasirinktinį logotipą ir autorių teisių tekstą. Komplekte yra neribotos dizaino galimybės, taigi jūs galite žaisti, kol gausite tobulą dizainą.

5. „Branded Login Screen Free WordPress“ papildinys

Firminis prisijungimo ekrano „WordPress“ papildinys

Firminis prisijungimo ekranas yra nemokamas „WordPress“ tinkinto prisijungimo puslapio papildinys, pateikiamas naudojant viso ekrano ir reaguojančią foninį vaizdą, pritaikytą logotipo įkėlimą ir daugybę kitų tinkinimo parinkčių. Faktinę prisijungimo formą galite įdėti į kairę, dešinę arba centro vidurį, iš viso šešiose vietose.

6. „BM Custom Login Free WordPress“ papildinys

Dvejetainis Mėnulio prisijungimo prie „WordPress“ papildinys

Sukurtas „Binary Moon“, „BM Custom Login“ yra gana senas, tačiau paprastas, efektyvus ir lengvai nustatomas „WordPress“ tinkinto prisijungimo puslapio papildinys. Kūrėjas palaiko a „Flickr“ grupė kur papildinio vartotojai dalijasi kūrybiniais prisijungimo puslapiais, sukurtais naudojant šį papildinį (be kita ko).

7. A5 pasirinktinis prisijungimo puslapis – nemokamas „WordPress“ papildinys

A5 pasirinktinis prisijungimo puslapio „WordPress“ papildinys

Gerai žinomas „WordPress“ tinkinto prisijungimo puslapio papildinys, A5 pasirinktinis prisijungimas leidžia pridėti pasirinktinį logotipą, pakeisti fono spalvą ir kitus prisijungimo formos CSS efektus. Tai paprastas įskiepis be kaulų, tačiau darbas atliekamas.

8. „WP Custom Login Free WordPress“ papildinys

WP pasirinktinio prisijungimo „WordPress“ papildinys

Tai paprastas įskiepis. Viskas, ką reikia padaryti, tai pridėti savo tinklaraščio antraštę ir poraštės scenarijų prie prisijungimo puslapio. Tai skirta vartotojams, kurie iš įskiepio tikisi labai mažai (arba tik šio) funkcijos. Nepaisant to, antraštės ir poraštės įtraukimas pagerina vidinį jūsų svetainės susiejimą, kuris yra naudingas SEO.

9. Individualizuotos prisijungimo CSS nemokamas „WordPress“ papildinys

pasirinktinis prisijungimo CSS

Šis papildinys turi beveik tokias pačias funkcijas kaip „WP Custom Login“ – t.y., jis susieja jūsų antraštę ir footer.php su prisijungimo puslapiu kartu su integruotu tinkintu CSS kodu. Galite pasirinkti bet kurį iš šių papildinių.

10. Seksualus prisijungimo nemokamas „WordPress“ papildinys

Seksualus pasirinktinio prisijungimo „WordPress“ papildinys

Šis papildinys paima jūsų nuobodų prisijungimo puslapį ir paverčia jį AJAX ir jQuery maitinama prisijungimo / registravimo diskoteka. Tarp funkcijų yra SSL palaikymas, „reCAPTCHA“ patvirtinimas, užmirštų slaptažodžio užklausų valdymas, vartotojo avataro slėpimas, pasirinktiniai peradresavimo saitai ir dar daugiau. Be to, šio įskiepio sukurta prisijungimo forma visiškai reaguoja!

11. „Memphis“ pasirinktinis prisijungimo nemokamas „WordPress“ papildinys

„Memphis“ pasirinktinio prisijungimo „WordPress“ papildinys

Šis papildinys pateikiamas su įprastu paketu – pasirinktinėmis CSS parinktimis, fono pritaikymu, tinkintu logotipu ir tt. Unikalus pardavimo taškas yra įmontuotas SSL palaikymas, „Google Analytics“ integracija ir galimybė apsaugoti jūsų tinklaraštį slaptažodžiu..

12. „White Label Branding Premium“ „WordPress“ papildinys

balta etiketė, prekės ženklo pasirinkimas, skirtas „WordPress“, „Wpexplorer“

Apie šį papildinį jau kalbėjome anksčiau ir dėl rimtos priežasties. „White Label Branding“ yra galingas ir paprastas būdas jums (ar jūsų klientams) tinkinti savo administratoriaus ir prisijungimo puslapių išvaizdą. Be to, papildinys pateikiamas su išskirtinėmis spalvomis ir prisijungimo šablonais, kuriuos galite atsisiųsti naudodamiesi savo licencijos raktu, todėl jums nebus sunku greitai nustatyti tinkintą prisijungimo ekraną..

13. Mano „WordPress“ prisijungimo logotipas „WordPress“ papildinys

Mano „WordPress“ prisijungimo logotipo papildinys

Tai yra paprasčiausias pasirinktinio prisijungimo puslapio papildinys „WordPress“ saugykloje. Tai tiesiog prideda pasirinktinį logotipą prie jūsų „WordPress“ prisijungimo puslapio. Savo prisijungimo puslapyje taip pat galite pridėti pasirinktinių pranešimų ir išblukimo efektų.

14. „Erident Custom Custom“ ir prietaisų skydelio nemokamas „WordPress“ papildinys

„Erident“ individualus prisijungimas ir informacijos suvestinės WP papildinys

Šis papildinys yra pateiktas su pritaikymo funkcijomis, kurių pakanka jūsų prekės ženklo prisijungimo puslapiui sukurti. Įprastas parinktis sudaro CSS parinktys, leidžiančios pakeisti foną, įkelti pasirinktinį logotipą ir suprojektuoti formą. Dvi unikalios funkcijos apima „jQuery“ spalvų rinkiklį, keičiantį poraštės tekstą administratoriaus prietaisų skydelyje.

15. Socialinio prisijungimo nemokamas „WordPress“ papildinys

Socialinio prisijungimo „WordPress“ papildinys

Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių įskiepių. Tai prideda galimybę registruotis savo „WordPress“ svetainėje per 25 ar daugiau socialinių tinklų, įskaitant „LinkedIn“, „GitHub“, „PayPal“, „YouTube“ ir „Reddit“. Registracijos puslapyje, prisijungimo puslapyje ir kiekvienoje komentaro formoje pateikiama prisijungimo parinktis. Kartu su jūsų įmonės logotipu šis įskiepis rimtai pabrėžia jūsų internetinio ženklo kūrimo pastangas.

16. Skaitmenų mobiliojo telefono numerio registracija ir prisijungimas

Skaičiai „WordPress“ mobiliojo telefono numerio registracijos ir prisijungimo papildinys

„Digits“ yra papildinys, išplečiantis „WordPress“ funkcijas pridedant mobiliojo telefono numerio registravimo ir prisijungimo funkcijas į savo svetainę. Šiuolaikiniame technologijos amžiuje dauguma vartotojų pereina nuo el. Laiškų prie mobiliųjų ir žinučių siuntimo programų, jiems net nereikia savo el. Pašto ir slaptažodžio. Tačiau didžiausias neigiamas aspektas yra tada, kai vartotojui reikia prisiregistruoti svetainėje (pavyzdžiui, sukurtoje naudojant „WordPress“), jo paprašoma pateikti savo el. Pašto paskyrą. Kadangi jie neprisimena savo el. Pašto informacijos, jie gali pasirinkti tik palikti registraciją. Tai gali pakenkti svetainės savininkui, nes dėl šios problemos jie praranda klientus..

Jei tam tikru atveju vartotojui atrodo, kad reikia baigti registraciją, tada vartotojas turi prisijungti prie savo el. Pašto abonemento – atidaryti el. Laišką – paspausti patvirtinimo nuorodą ir tada jis / ji gauna prieigą prie jų paskyros svetainėje. Tada ateina slaptažodžiai, net jei vartotojui pavyksta visa tai padaryti, svarbiausia atsiminti savo / jos naujos sąskaitos paskyros slaptažodį. Šiame amžiuje sunku prisiminti skirtingus slaptažodžius skirtingose ​​sąskaitose ir juos valdyti.

Su „Digits“ įskiepiu bus pasirūpinta visomis šiomis problemomis. Vartotojams nereikia atsiminti ilgų „saugių“ beprasmių slaptažodžių ar jų laikyti užrašais. Prisijungdami vartotojai gali tiesiog naudoti savo mobiliojo telefono numerį ir OTP. Tai taip pat padės svetainių savininkams, nes padaugės pokalbių jų svetainėje.

Skaitmenims OTP siuntimui naudojamas „Facebook“ paskyros rinkinys, taigi, perkant SMS nereikia mokėti. Jums tereikia vieną kartą nusipirkti papildinį ir mėgautis visą gyvenimą trunkančiais nemokamais atnaujinimais su neribota OTP SMS žinute.

Išvada

Tinkinto prisijungimo puslapio sukūrimas, baltas „admin“ prietaisų skydelio žymėjimas ir 404 klaidų puslapių pritaikymas – visa tai yra jūsų prekės ženklo kūrimo dalis. Įsitraukimas į socialinę žiniasklaidą ir el. Pašto rinkodara čia vaidina didžiulį vaidmenį, tačiau mes sutelkiame dėmesį tik į prisijungimo puslapį šiame straipsnyje. Norėdami įkvėpti, peržiūrėkite keletą puikių pasirinktinių prisijungimo puslapių:

1. „CopyBlogger“ laikmena

prisijungimo puslapis „copyblogger media“

2. „StudioPress“

„studiopress“ prisijungimas

3. „WPExplorer“

prisijungimo puslapis „wpexplorer“

Akivaizdu, kad norint sukurti dizainą, panašų į „CopyBlogger“ nukreipimo puslapį, reikės daug daugiau darbo. Bet tai, kas naudojama čia „WPExplorer“, yra paprasta ir tinka sąskaitai.

Jums – kokios jūsų mintys pritaikyto prisijungimo puslapyje? Ar jau naudojate? Praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map