15 ir daugiau geriausių „WordPress“ temų, 2020 m

Geriausios „WordPress“ temų atnaujinimo temos

Turint tiek daug informacijos internete, yra visiškai prasminga, kad ir tavo asmeninis gyvenimo aprašymas pateikiamas internete. Bet kaip greitai susikurti CV per tą rytą didelį interviu? Lengva – tiesiog patraukite vieną iš geriausių toliau pateiktų „WordPress“ temų ir paprastą prieglobos planą. Netrukus galite susikurti CV, internetinį gyvenimo aprašymą arba virtualią vizitinių kortelių stiliaus svetainę.


Svarbi atnaujinimo informacija

Norint paspartinti veiksmus, prieš pradedant kurti savo svetainę, svarbu, kad jūsų svarbi gyvenimo aprašymo informacija būtų parengta. Įsitikinkite, kad įvestas gyvenimo aprašymas jau yra jūsų rankose arba bent jau ranka parašyta informacija, kurią norite įtraukti į internetinį CV. Tai galėtų būti:

 • Greita vieno ar dviejų sakinių santrauka apie jūsų tikslą ir (arba) profesinius tikslus
 • Svarbiausi įgūdžiai ir galimybės
 • Išsilavinimas, ypač laipsniai ar pažymėjimai (būtinai nurodykite datas)
 • Darbo patirtis su atsakomybės ir pasiekimų aprašymais
 • Darbo pavyzdžiai, kuriuose gali būti projekto aprašymai, nuotraukos, vaizdo įrašai, garso įrašai, nuorodos į svetaines ar tinklaraščių straipsnius, prie kurių prisidėjote, ir t. T..
 • Bet kokie apdovanojimai ar pripažinimai (jei buvote „Forbes“ sąraše ar gavote svarbią stipendiją, nurodykite tai čia)

Taip pat numatykite savo kontaktinę informaciją. Kai kuriose pramonės šakose galbūt norėsite nurodyti savo adresą ar telefono numerį, tačiau paprastai pakanka socialinės žiniasklaidos nuorodų ir el. Pašto adreso, kurį reikia naudoti kontaktinėje formoje..

Pasirinkimas Hostingas

Kai jūsų informacija bus paruošta, mes taip pat siūlome įsigyti hostingo planą prieš pasirenkant savo temą. Mes jau anksčiau rašėme apie geriausią „WordPress“ prieglobą, tačiau norėdami, kad jūsų internetiniame gyvenimo aprašyme viskas būtų greita ir labai paprasta, siūlome pasirinkti pagrindinį kompiuterį, kuris kartu su jūsų planu siūlo ir domeno vardą. Tai palengvins sąranką, nes jums nereikės nurodyti savo domeno vardo iš trečiosios šalies registratoriaus.

Mes rekomenduojame „Bluehost“ visiškai naujiems tinklaraštininkams ar žmonėms, kuriantiems paprastą svetainę, kurioje nebus daug srauto. Kadangi sukursite internetinį CV (tikriausiai su viena geriausių „WordPress“ temų, kurią apvalinome žemiau), bendro naudojimo „Bluehost“ prieglobos plane siūloma daugiau nei pakankamai energijos ir funkcijų. „Bluehost“ siūlo vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimą, nemokamą domeno vardą (pirmaisiais metais), nemokamą SSL palaikymą ir dar daugiau, pradedant tik nuo 2,95 USD / mėn..

Gaukite „Bluehost“ už 2,95 USD / mėn

Kai pasirinksite prieglobą ir būsimą atnaujinimo informaciją, laikas pasirinkti geriausią „WordPress“ temą jūsų svetainei! Surinkome keletą geriausių turimų „WordPress“ temų, kad galėtumėte tinkamai pasirinkti. Atsižvelgiant į jūsų poreikius

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Graphix“ – bendra tema

„Graphix Online“ atnaujinti bendrą „WordPress“ temos dizainą

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Graphix“ yra švari ir profesionali „WordPress“ temos demonstracinė versija, sukurta naudojant „Total WordPress“ temą. Ši demonstracinė versija rodo, kaip galite sukurti internetinį gyvenimo aprašymą arba CV, kurį galite pasidalyti su darbdaviais, kad galėtumėte nusiųsti savo kitą darbą!

„Viso“ tema yra parengta su galingu priekinių puslapių kūrimo įrankiu, „premium“ slankmačiais ir pasirinktiniais įrašų tipais, kad sukurtų savo pasirinktinę svetainę. Pažvelkite į bendros temos „Graphix“ demonstracinę versiją, kad sužinotumėte, kaip galite sukurti savo internetinį gyvenimo aprašą (vos keliais paspaudimais galite importuoti „Graphix“ ar bet kurią iš kitų 40 ar daugiau versijų). „Graphix“ naudojome piktogramų dėžutes, tinkintus mygtukus, įgūdžių juostas, paralakso fonus, tinkintus „Google“ šriftus, vaizdų galeriją ir 7 formos „Contact Form“ skyrių. Tiesiog importuokite mūsų „Graphix“ pavyzdžių duomenis, užpildykite savo darbo istoriją (pridėkite keletą nuotraukų iš savęs) ir pridėkite atsisiuntimo nuorodą savo gyvenimo aprašymo pdf arba doc versijai (žinote, tiems senosios mokyklos tipams)..

Sukurti „CV“ ar CV stiliaus svetainę yra ypač lengva, nes į „Total“ įtraukiami stulpelių, piktogramų dėžių, įgūdžių juostų, diagramų, aplankų, mygtukų ir kontaktinės formos funkcijų moduliai. Be to, galite sukurti viso pločio arba viso ekrano eilučių, fono paveikslėlių, paralakso, vaizdo įrašų ir vietinio slinkties funkcijas, kad sukurtumėte savotišką internetinį CV. O „Total“ gali padaryti daug daugiau nei tai, ką matai „Graphix“ demonstracinėje versijoje. Temą sudaro visas aplankas, personalo ir atsiliepimų pasirinktiniai įrašų tipai bei tinkinamas tinklaraštis (su mūro išdėstymu, tinkleliu, mažų ir didelių atvaizdų galimybėmis), daugybė valdiklių, tinkintų puslapių kūrimo elementų ir dar daugiau. Galėčiau tęsti ir toliau, bet būtų daug greičiau, jei spustelėtumėte aukščiau esantį mygtuką ir sužinotumėte daugiau apie temą.

2. Aš

„Me“ kūrybinis aplankas ir atnaujinkite „WordPress“ temą

„Me Creative Portfolio“ tema yra drąsus ir šiuolaikiškas „WordPress“ stiliaus atnaujinimo stilius, sukuriantis didelį įspūdį. Tai puiki pradžia bet kuriam fotografui, laisvai samdomam darbuotojui, menininkui ar kitam kūrybingam asmeniui sukurti savo internetinį CV.

„Me“ tema taip pat pateikiama kartu su „Visual Composer“ puslapių kūrėju, stulbinančiu aplanku, įmontuotais tinklaraščių puslapiais (komplektuojamais su pasirinktiniais pranešimų formatais ir valdikliais), pažengusiajai tipografijai ir pasirinktiniams šriftams, sklandžiai reaguojančiam išdėstymui ir dar daugiau. Tiesiog pradėkite demonstracinio turinio pavyzdį arba sukurkite savo puslapius nuo nulio, kad parodytumėte geriausius ankstesnius darbus.

3. „Jab“ („vCard“)

„Jab Advanced Personal Resume“ „vCard WordPress Theme“

Jei ieškote vienos iš geriausių „WordPress“ temų, kad sukurtumėte savo vieno puslapio vcard ar CV, „Jab“ yra puiki galimybė. Ši „premium“ tema pasižymi lengvu dizainu su galingomis galimybėmis ir patraukliomis animacijomis, kurios padės nusileisti nuostabiam naujam darbui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įtraukti į savo informaciją.

Temą sudaro slinkties arba skaidrių sekcijų perėjimai, trys unikalūs naršymo tipai (skydelio, vertikalios arba horizontalios), išplėstinis izotopų filtravimas, animuoti nuolydžiai, SVG rodyklės, pasirinktinių tvarkaraščių palaikymas, ajax atvejų analizė, fono skaidrių demonstracija, paralakso efektai ir dar daugiau. Naudokite įrankius, kuriuos teikia „Jab“, kad pabrėžtumėte geriausias savo savybes ir sėkmę, kad išsiskirtumėte iš kitų kandidatų.

4. „ShiftCV“

„ShiftCV“ tinklaraštis, atnaujinimas, „WordPress“ aplanko tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„ShiftCV“ yra tinklainė, visiškai reaguoja ir yra pasirengusi RTL, kad galėtumėte lengvai parodyti savo talentą ir sukurti savo internetinį gyvenimo aprašymą jau šiandien. Temą sudaro lengvos parinktys, tokios kaip šviesių ir tamsių spalvų schema, pasirinktiniai įgūdžių raštai, įmontuotas QR kodo valdiklis (norint sukurti greitą nuorodą į jūsų biografiją) ir viso dienoraščio palaikymas, kuriame galite pasidalinti savo srities žiniomis..

Naudodami „ShiftCV“, galite lengvai pridėti savo atitinkamą patirtį, įgūdžius, pavyzdinį darbą ir dar daugiau prie interneto atnaujinimo. Į šią temą įeina nuostabus puslapio šablonas, kuriame galite pridėti savo gyvenimo aprašymą, kartu su jūsų užimtumo istorija, išsilavinimu, įgūdžiais, filtruojamą jūsų darbo „lightbox“ rinkinį, klientų atsiliepimus ir kontaktinę formą (visiems tiems darbo pasiūlymams, kuriuos gausite). Be to, yra spausdinimo puslapio šablonas, kuris sukuria jūsų internetinio gyvenimo aprašymo, kurį galima spausdinti, formą, kurią potencialūs darbdaviai gali atsispausdinti vėliau.

Šią temą taip pat sudaro puikus tinklaraštis, kurį galite naudoti rašydami apie naujausias savo srities naujienas, dabartinius projektus ar bet kokias kitas mintis, kurios jums gali kilti. Įrašo standartinis, galerijos, nuorodų, vaizdo įrašų, citatų ir garso formatas leidžia lengvai pridėti turinį, susijusį su viskuo, apie ką jūs rašote. Temoje taip pat yra šviesių ir tamsių spalvų apvalkalų, reaguojančio išdėstymo, pasirinktinių valdiklių, RTL palaikymo ir netgi psd failų, kad galėtumėte suplanuoti savo išdėstymą prieš nardydami.

5. Žr. Mano gyvenimo aprašymas

Žr. Mano gyvenimo aprašymas ir „vCard WordPress“ tema

Kurkite savo kūrybinę internetinę santrauką naudodami temą „See My CV WordPress“. Tai galinga tema, kurią lengva pasirinkti, kaip kurti ir tvarkyti savo gyvenimo aprašymus, pvz., Darbo istoriją, įgūdžius ir socialinius ryšius.

Tačiau „Žiūrėti mano CV“ nėra vien tik atnaujinimo tema, jame taip pat yra stulbinantis rinkinys su pritaikomu portfelio kūrimo įrankiu. Naudokite portfelio galvosūkį, kad suprojektuotumėte tinkintą tinklelį su naudingais užrašais ar etiketėmis, pridėkite stulbinamų animacinių skaidrių su pridėtais aukščiausios kokybės įskiepiais („Revolution“ ir „Layer“ slankikliais), suprojektuokite savo pasirinktinę kontaktinę formą ir dar daugiau. Yra daugybė dalykų, kuriuos gali pamatyti „Mano mano CV“.

6. Profesija

Profesijos vieno puslapio CV atnaujinimas „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųsti

Kurti gyvenimo aprašymą internete nebūtinai turi būti sunku, ypač jei naudojate vieną iš geriausių „WordPress“ temų, pvz., „Profesijos vieno puslapio“ CV temą. Matant, kad tai yra viena iš populiariausių „Premium Forest“ temų, yra natūralu, kad ji bus mūsų sąraše..

Temoje yra lengvai naudojamos parinkčių spalvų nustatymai, tinklaraščių dizainas, horizontalus išdėstymas, kuris mobiliajame telefone tampa vertikalus, citatos (puikiai tinka demonstruoti rekomendacijas), įmontuotas vaizdo ir garso įraše bei profesionalus rinkinys. Nors ketinama atnaujinti vieną puslapį, tikrai galite pridėti kelis puslapius, jei norite naudoti temos ypatybes kurdami savo aplanką ar kurdami paslaugų puslapius..

7. RScard

„RSCard“ atnaujinimas, CV ir „vCard WordPress“ tema

„RScard“ yra stulbinantis medžiagos dizaino stiliaus atnaujinimo „WordPress“ tema. Ryškios spalvos ir aiškus išdėstymas leidžia lengvai sukurti profesionalią svetainę, kurioje būtų galima parodyti savo darbus potencialiems darbdaviams.

Tema buvo sukurta naudojant „ACF Pro“ puslapių kūrimo priemonę, kad būtų galima greitai ir lengvai sukurti tinkintus puslapių išdėstymus su tokiais elementais kaip tinkintas logotipas, pomėgiai, socialinės nuorodos, laiko juosta, „Instagram“ sklaidos kanalas, įgūdžiai su procentais, nuorodų skyrius, statistika, klientų karuselė, pasiekiamumo kalendorius ir dar daugiau. Į temą taip pat įeina aplankas ankstesniam darbui parodyti ir visiškas „WooCommerce“ palaikymas. Taigi, jei šiuo metu turite produktų ar paslaugų, galite juos įtraukti į savo svetainę, kad galėtumėte parduoti.

8. NAUJAS

NAUJA „Retina Ready WordPress Vcard WordPress“ tema

NAUJA „WordPress Vcard“ tema yra sukurta tam, kad atnaujinimas internete būtų neskausmingas procesas. Ši tema, turinti paprastas integruotas atnaujinimo funkcijas ir aiškų dizainą, yra puiki galimybė, jei nežinote, nuo ko pradėti.

Parodykite save naudodamiesi nuostabia NAUJA „vCard“ atnaujinimo tema. Ši miela vieno puslapio tema yra puikus būdas pridėti savo gyvenimo aprašą ir aplanką internete, kur jį gali rasti klientai ir darbdaviai. Įdiegę NAUJĄ „WordPress Vcard“ temą, rasite paprastą vieno puslapio dizainą su naršymu viename puslapyje, neribotas spalvų parinktis ir man skirtus skyrius, kontaktinę informaciją, užimtumo istoriją, įgūdžius, aplanką ir kt. Tema taip pat yra atsakinga, tinklainė ir RTL paruošta.

Naudokite įmontuotas temos parinktis, jei norite įkelti savo gyvenimo aprašymą, pridėti savo darbo patirties, išvardyti geriausius įgūdžius ir dar daugiau. Be to, naudodami filtruojamą rinkinį galite pridėti savo atlikto darbo pavyzdžių, kad žmonės galėtų pamatyti, kaip gerai jūs darote tai, ką darote. NAUJIENOS taip pat yra puikus vieno puslapio tinklaraštis, kuriame galite pridėti savo mintis apie žiniasklaidą, naujienas, temas ar apskritai gyvenimą. Tiesiog nepamirškite, kad jūsų darbdaviai matys tinklaraštį – taigi greičiausiai norėsite, kad jis išliktų šiek tiek susijęs su jūsų pramone.

9. Kerge

„Kerge“ atnaujinti „vCard“ ir aplanko „WordPress“ tema

„Kerge“ tema puikiai tinka visų rūšių gyvenimo aprašymams, gyvenimo aprašymams ir internetiniams aplankams. Temoje yra 2 skirtingos demonstracinės versijos, kuriomis galite naudotis pradėdami, su modernesniu pagrindiniu puslapiu su nuotrauka arba tradiciškesniu atnaujinimo teksto stiliaus dizainu. Arba galite sukurti savo svetainę nuo nulio – tai priklauso nuo jūsų!

Nesvarbu, nuo ko jūs pradedate, „Kerge“ tema taip pat apima puslapio vilkimo ir kritimo parinktis, pasirinktinius šriftus, neribotas spalvų schemas, unikalius tvarkaraščius, pasiekiamumo kalendorių, bendrinti nuorodas, kainas, vaizdo įrašus, „Instagram“ ir dar daugiau. Norėdami pamatyti daugiau, patikrinkite tiesioginį demonstracinį demonstraciją.

10. Mari

„Mari“ atsakingas CV gyvenimo aprašymo „WordPress“ tema

Mari yra ypač švari ir moderni „WordPress“ tema, turinti unikalią balto ekrano kraštinę, leidžiančią mūsų atnaujinimo svetainei jaustis labiau kaip pristatymui. Marių tema, suderinta su išgalvotu skaidrių meniu, yra labai stulbinanti.

Tema visiškai reaguoja, todėl neturėtumėte jaudintis dėl to, kokį prietaisą jūsų potencialus darbdavys naudoja jūsų informacijai ieškoti. Be to, su puslapio elementais sukurkite puslapį apie mane, įkelkite savo gyvenimo aprašą, sudarykite darbo ar mokymosi patirties tvarkaraštį ir sudarykite galimybių rinkinį. Yra daugybė būdų parodyti savo įgūdžius..

11. Profilis

Profilis Asmeninis aplankas „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųsti

Profilis yra asmeninis tinklaraštis ir aplankas „WordPress“, kurį sukūrė „Organic Themes“. Ši elegantiška aplanko tema yra puikus būdas parodyti asmeninį savo darbų aplanką.

Profilio tema pateikiama su gražiu pagrindinio puslapio išdėstymu su unikaliu suapvalintu jūsų įvaizdžiu – priekyje ir centre. Ši tema atkreipia dėmesį į skaitytojų dėmesį. Jūsų „Twitter“ kanalas, socialinės nuorodos, trumpa skiltis apie jus ir žvilgsnis į jūsų portfolio yra rodomi iškart, kai tik nusileidžiate pagrindiniame puslapyje..

Aplanko skyrius yra formuojamas taip pat atsargiai, kaip ir pagrindinis puslapis. Pridėkite portfelio elementų ir sukurkite puikų savo darbo tinklelį. Be to, galite pridėti rodomų vaizdų ir vaizdo įrašų, o tai puiku, jei kai kurie jūsų projektai geriau suprantami per filmą. Visada galite naudoti trumpus kodus, norėdami dar labiau pritaikyti savo aplanko įrašus mygtukais, perspėjimais, „lightbox“ galerijomis ir dar daugiau.

12. Flatoo

„Flatoo vCard“, „Resume“, asmeninė „WordPress“ tema

„Flatoo“ yra aukščiausios kokybės „vCard“ ir CV stiliaus tema, paryškinta, plokščia konstrukcija, puikiai tinkančia kūrybingam ir spalvingam internetiniam gyvenimo aprašymui kurti. Šioje jautrioje temoje yra naudingas statybininkas, kuris tvarko jūsų gyvenimo aprašymą, kad geriausiai parodytų jūsų talentus.

Naudodami „Flatoo“ galite sukurti animuotą vaizdų tinklelį, viso pločio skaidrių demonstraciją, animuotus įgūdžių diagramas, darbo patirties tvarkaraštį, „Ajax“ filtruojamą aplanką, „Google“ žemėlapį su vietomis ir kontaktinę formą susisiekti.

13. Mefolio

Geriausios „Mefolio“ „WordPress“ temos

„Mefolio“ tema yra įspūdinga CV tema ir tikrai yra viena iš geriausių „WordPress“ temų atnaujinimo temų, nes ji buvo paskirta dienos „Awwwards“ svetaine. Vieno kampo pagrindinio puslapio išdėstymas, paryškintos spalvos, nuolydžiai, besisukantis tekstas, vaizdo fonai ir kelios meniu išdėstymo parinktys.

Ši tema pateikiama kartu su „King Composer“ puslapių kūrimo priemone, leidžiančia lengvai sukurti pasirinktinius puslapius, vieno spustelėjimo demonstracinį diegimą, kuris padės jums pradėti kurti savo gyvenimo aprašą, RTL palaikymą ir suderinamumą su WPML vertimo papildiniu, jei norite kreiptis į darbus kitose rinkose..

14. „ResumeX“

„ResumeX“ - daugiafunkcis atnaujinimas ir vieno puslapio aplankas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„ResumeX“ yra vieno puslapio atnaujinta „WordPress“ tema iš „Themeforest“. Ši tema yra puikus būdas parodyti savo darbo patirtį, baigtus projektus ir visa kita apie jus ar jūsų verslą, kuriuos galbūt norėsite pasidalyti su potencialiais darbdaviais ar klientais..

Puikus gyvenimo aprašymas yra labai svarbus norint praeiti per pirmąjį pokalbio turą, o įspūdingas aplankas gali padėti jums nusipirkti didelį darbą (ar didelį klientą). „ResumeX“ leidžia lengvai parodyti, gerai, jūs. Temoje yra puikių įmontuotų funkcijų, kurios tikrai patiks. Jis pasižymi stulbinančiu vieno puslapio dizainu, kuris yra puikus būdas greitai apžvelgti savo profesinę istoriją klientams ir viršininkams. Be to, lengvai naudojamos temos parinktys palengvina turinio skyrių vilkimą ir kritimą norima tvarka.

Geriausia „ResumeX“ dalis yra nuostabios turinio skiltys. Pridėkite skyrių apie pdf, atsisiuntimą pdf formatu (gyvenimo aprašymams, brošiūroms ar kažkam kitam), įgūdžių barus, patirties ar projekto tvarkaraštį, skaitiklius, išsilavinimą ar pažymėjimus (ar bet kuriuos gautus apdovanojimus), filtruojamą aplanką, klientų atsiliepimus, tinklaraštį. , socialiniai ryšiai ir miela skaidrių formos kontaktinė forma. Šioje temoje yra viskas, ko jums reikia, kad sužavėtų, o tada dar keletas!

Kitos temos funkcijos yra reaguojantis išdėstymas, kad žmonės galėtų patikrinti jūsų profilį bet kuriame jiems patogiame įrenginyje, viso ekrano fono skaidrių demonstracija, dėka galingo „Revolution Slider“ papildinio, kūrybingų CSS3 animacijų ir dar daugiau.

15. Nesavanaudis

Nesavanaudiškas vieno puslapio „WordPress VCard“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nesavanaudiška tema yra priešinga tam, kaip skamba vardas, nes viskas apie tave! Sukurkite stulbinantį tinklalapį, kuriame galėsite parodyti savo įgūdžius, kad darbdaviai galėtų motyvuoti jus įdarbinti vietoj jūsų konkurso. Naudokite aplanką, norėdami įkelti darbo pavyzdžius, pradėkite kurti savo tinklaraštį, kuriame būtų pilna patarimų, pridėkite kontaktinę formą, kad ją būtų galima lengvai pasiekti ir dar daugiau.

Temoje yra paprastos parinktys, kaip pridėti atsisiuntimo mygtukus, fono paveikslėlių skaidrių demonstraciją, įvairius techninius įgūdžius, kainų paketus, sąrašus ir dar daugiau. Tema taip pat palaiko pasirinktinį CSS tolimesniam stiliui kurti.

16. „unRovr“ (animacinis)

unRovr Animuoti „vCard“ ir atnaujinti „WordPress“ temą

„UnRovr“ tema yra stulbinantis „WordPress“ atnaujinimo tema, į kurią įtraukta daugybė demonstracinių pavyzdžių, iš kurių galite pasirinkti, kad pradėtumėte. Nesvarbu, ar norite sukurti paprastą puslapį su savo vardu, žyma ir atnaujinti failo atsisiuntimą, ar turtingą portfelio svetainę, „unRovr“ tema yra puikus pasirinkimas.

Temoje naudojamas galingas „Elementor“ nuvilkimo įrankis, kad būtų lengva pridėti socialinių nuorodų, „lightbox“, „ajax“ aplanko tinklelių, pasirinktinių šriftų ir dar daugiau.

Daugiau geriausių „WordPress“ atnaujinimo temų

Čia jį turite – pasidalinome trumpu svarbios informacijos, kurią turėtumėte įtraukti į savo CV, aprašymu, tvirtu prieglobos planu, kurį galėtumėte naudoti, ir daugiau nei 15-ies temų, iš kurių galite rinktis. Tikiuosi, kad jūs atradote temą, kaip pradėti savo gyvenimo aprašymą. Turėdami gerą temą ir paprastą prieglobos planą, tikrai turėsite tinkamo laiko savo CV internete rytoj.

Žinoma, tai tik trumpas sąrašas tų, kurios, mūsų manymu, yra geriausios „WordPress“ temų atnaujinimo temos, tačiau mes norėtume žinoti, ką panaudojote kurdami savo internetinį gyvenimo aprašymą. Jei radote puikią „WordPress“ temą, kurią norėtumėte rekomenduoti, palikite komentarą žemiau, kad galėtume ją patikrinti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map