19 geriausių nemokamų „WordPress“ skaidrių papildinių

15+ geriausi nemokami „WordPress“ slankiojančių papildiniai

Neseniai paskelbtame pranešime aptarėme geriausius „WordPress“ slankiojančius papildinius. Ir buvo daugybė nuostabių variantų, iš kurių jūs galite rinktis! Tačiau šį kartą daugiausia dėmesio skirsime tik geriausiems nemokamiems „WordPress“ slankiosioms papildiniams.


„Kodėl?“ – Jūs klausiate. Nemokami papildiniai, kuriuos rasite „WordPress.org“, yra griežtai tikrinami ir, kad juos būtų galima paskelbti, turi atitikti naujausias „WordPress“ konvencijas. Nors galite gauti slankiojamąjį papildinį, kuriame nėra tiek daug parinkčių, šie apribojimai reiškia, kad judančių dalių yra mažiau. Papildinys dažnai yra stabilesnis, saugesnis, greičiau sukonfigūruojamas ir lengviau įkeliamas puslapis (ir puikus naujiems „WordPress“ vartotojams).

Visada geriausia naudoti „WordPress“ temą, kuri visiškai suderinama su slankiojančiais papildiniais, su kuriais ji yra komplekte. Aš visada siūlau išbandyti mūsų „Total WordPress“ temą, kuri buvo kruopščiai išbandyta su dviem šiandien labiausiai naudojamais slankikliais.

Jei nenorite perjungti temų, bet vis tiek norite karuselės savo svetainėje, tada sąrašas bus naudingas. Čia išvardyti papildiniai atitinka dvi svarbiausias sąlygas. Jie yra:

  • Reguliariai atnaujinamas
  • Pateikite gerą palaikymą per „WordPress.org“ forumus

Atrodo, kad vis dar yra didelis skaidrių poreikis, o tai yra nuostabu, o tinkamai juos naudojant galima pagerinti vartotojo patirtį ir kartais net konversijų rodiklius. Dažnai išleidžiami nauji ir jaudinantys nemokami „WordPress“ slankiojančių papildiniai ir mes padarysime viską, kad neatsiliktume.

Peržiūrėkime keletą geriausių nemokamų slankiosios medžiagos papildinių ir išsiaiškinkime, ar jie suteikia naujų funkcijų, kurios gali atnaujinti jūsų „WordPress“ svetainę.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Nivo Slider Lite“

„Nivo Slider Lite“ nemokamas „WordPress“ skaidrių papildinys

Jei ieškote žinomų kūrėjų, turinčių turtingą funkcijų slankiklį, išbandykite šį. „Nivo Slider Lite“ yra nemokamas „WordPress“ skaidrių papildinys, pagrįstas gerai įrodytu „Nivo Slider“, kuris dabar yra „ThemeIsle“ neįtikėtinų „WordPress“ gėrybių lobių skrynios dalis. Komplekte yra lengvai naudojamas trumpasis kodas, skirtas skaidrėms rodyti, taip pat daugybė galimų skaidrių dydžio, animacijos greičio, pauzės laiko, naršymo rodyklių ir kt. Parinkčių..

Be to, jei atnaujinsite „Nivo Slider“ iš „Lite“, gausite prieigą prie daugybės skaidrių tipo variantų (netgi galite ištraukti skaidres iš įrašų tipų), reaguojančių išdėstymų, temų, miniatiūrų naršymo, papildomų perėjimo efektų ir dar daugiau. Įskiepis netgi įtrauktas į „Pirate“ klubą, taigi, jei jau esate narys, be visų kitų nuostabių „Themeisle“ nuostabių temų ir papildinių (be viso gyvenimo palaikymo ir atnaujinimų) gausite „Nivo“ už vieną mažą kainą..

Pabrėžtina, kad „Nivo Image Slider“ yra labai greitas, reaguojantis „WordPress“ skaidrių papildinys, leidžiantis sukurti neribotą kiekį skaidrių, turinčių nuostabių efektų, unikalų tinkintą įrašą ir trumpųjų kodų sistemą. Jis išbandytas su visomis dabartinėmis naršyklių versijomis..

2. Pereinamasis slankiklis Lite

Pereinamasis slankiklis Lite

Tikriausiai jau girdėjote apie populiarų „Transition Slider“ papildinį, bet ar žinojote, kad jie siūlo „Lite“ versiją? Teisingai – šis nemokamas „Gutenberg“ suderinamas slankiklis siūlo daugybę puikių funkcijų, kurias galite naudoti kurdami stilingus slankiklius savo „WordPress“ svetainėje.

Naudodami „Transition Slider Lite“ papildinį, galite suprojektuoti pasirinktinius slankiklius su animuotais teksto elementais, įspūdingais „WebGL“ teikiamais perėjimo efektais, naršymo rodyklėmis, slankiojančia kilpa ir automatiniu paleidimu, giliu susiejimu, vaizdo skaidrėmis, mygtukais, išmaniuoju išankstiniu įkrovikliu ir dar daugiau. Yra net integruotos viso pločio arba viso ekrano slankiklių parinktys (puikus būdas padaryti ilgalaikį pirmąjį įspūdį svetainės lankytojams)

„Transition Slider Lite“ taip pat reaguoja, palaiko naršymą palietus ir vilkimus ir yra suderinamas su populiariausiomis interneto naršyklėmis. Norėdami gauti daugiau energijos, būtinai patikrinkite Pereinamasis slankiklis Pro – kuriame pridedami paruošti naudoti slankiojančių šablonai, mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams pritaikyti sluoksniai, aukščiausios kokybės palaikymas ir dar daugiau.

3. „SlideDeck“ reaguojantis slankiklis

„WordPress“ papildinys „SlideDeck Responsive Slider Free“

„SlideDeck“ yra galingas nemokamas „WordPress“ skaidrių papildinys, kurį galite naudoti norėdami pridėti vizualų susidomėjimą savo svetaine. Geriausia, kad „SlideDeck“ yra nemokama ir paprasta naudoti. Tiesiog įdiekite ir naudokite „SlideDeck“ tvarkyklę, kad sukurtumėte naujas skaidres nuo nulio, arba, jei norite pradėti, pasirinkite nemokamą šabloną. Tada galite pridėti vaizdų, vaizdo įrašų („Youtube“ ar „Vimeo“), pavadinimų ir net mygtukų. „SlideDeck“ apima įmontuotas skaidrių nuorodų parinktis (kad žiūrovai galėtų spustelėti bet kur), pavadinimus, ištraukas ir skaityti daugiau nuorodų.

Ieškai daugiau funkcijų? Galite atnaujinti į „SlideDeck Pro“, kad gautumėte nuostabių teksto skaidrių plėtinius, pasirinktinį CSS, „WooCommerce“ integraciją, pridėtus galerijos šaltinius, socialinės žiniasklaidos kanalų parinktis, raginimą veikti ir tonų daugiau „premium“ skaidrių šablonų..

4. 10Web slankiklis

„10Web Slider Free“ „WordPress“ papildinys

„Slider WD WordPress“ įskiepį radau vieną iš greičiausių. Tai veiksminga priemonė karuselėms kurti jūsų svetainėje. Galite juos įterpti rankiniu būdu, naudodami trumpąjį kodą, kaip valdiklį, bet taip pat į bet kurį savo temos failą naudodami PHP funkciją..

Naudodami „Slider WD“, galite pridėti neribotas skaidres, tiek atvaizdus, ​​tiek vaizdo įrašus („YouTube“ ir „Vimeo“). Yra daugybė perėjimo efektų, taip pat palaikomi 3 sluoksniai:

  • Tekstinis turinys
  • Vaizdai
  • Dalijimosi mygtukai („Twitter“, „Google+“, „Pinterest“, „Facebook“ ir „Tumblr“)

Įdomiausias dalykas, kurį radau jų aprašymo puslapyje, yra tai, kad jie siūlo išversti papildinį į bet kurią kalbą per 3 dienas. Manau, kad tai yra puikus papildinių palaikymo pavyzdys.

5. Meta Slider

„MetaSlider Free WordPress“ papildinys

Vienas iš populiariausių „WordPress“ skaidrių papildinių, naudodami „Meta Slider“ greitai sukursite karuseles. Tai galite padaryti pasirinkdami atvaizdus iš savo medijos bibliotekos, vilkdami-n-metdami juos, nustatydami skaidrių antraštes, nuorodas ir SEO žymas.

Galite pridėti jį prie įrašų ir puslapių, bet taip pat naudokite trumpųjų kodų arba šablono žymą, kad galėtumėte įterpti skaidrių demonstraciją kur tik norite. Tai vienas iš dažniausiai naudojamų nemokamų slankiojančių priedų, jis išverstas į 16 kalbų.

6. „Ultimate Responsive Image Slider“

„WordPress“ įskiepis „Ultimate Responsive Image Slider Free“

„Ultimate Responsive Image Slider“ yra dar viena gera galimybė, jei ieškote gerai prižiūrimo ir palaikomo nemokamo slankiklio papildinio. Tai suteikia jums galimybę įkelti kelis vaizdus į paketą, pridėti keletą skaidrių įraše ar puslapyje, įterpti naudojant trumpąjį kodą, individualiai reguliuoti slankiklių aukštį ir plotį, konfigūruoti naršymo mygtukus ir kt..

Įdomiausia savybė yra skaidrių miniatiūros. Jei skaidrėje yra keletas skaidrių, galite įjungti miniatiūras, kurios bus rodomos žemiau skaidrių, kad lankytojai galėtų jas peržiūrėti ir, jei norite, pereiti į priekį ar atgal. Kitas šio papildinio naudojimo bruožas yra tas, kad jame galite apibrėžti šriftus. Man nepatinka įskiepiai, kuriuose yra ši funkcija, vien dėl to, kad, jei įgalinsite, tai sulėtina jūsų svetainę. Bet jei norite turėti kitokius slankiojančius šriftus, nei apibrėžti jūsų tema, galite tai padaryti naudodami šį nemokamą „WordPress“ slankiklio papildinį.

7. „Supsystic“ slankiklis

„Supsystic Free WordPress Slider“ papildiniai

Supsistinis slankiklis yra reaktyvus sprendimas, leidžiantis sukurti vaizdų ir turinio slankiklius, turinčius keletą gražiai atrodančių šablonų ir daugybę variantų. Tai apima reaguojančius vaizdų skaidres, skaidrių demonstraciją, antraštes, skaidrių miniatiūras, pasirinktines nuorodas ir lengvą skaidrių kūrimo sąsają (vaizdo skaidrės, dinaminių įrašų tiekimas, karuselės ir HTML sluoksniai taip pat galimi su „pro“ versija).

Jis taip pat teigia, kad SEO yra optimizuotas, tačiau jūs galite padaryti bet kokį skaidrių vaizdą SEO patogų, parašydami unikalius ir tinkamus failų pavadinimus ir alt tags. Šiuo metu šis slankiojantis papildinys galimas 15 tarmių, todėl verta pagalvoti, ar ieškote lokalizuotos slankiklio parinkties.

8. Slankiklis pagal „Soliloquy“

„Soliloquy Free WordPress Slider“

Sukurkite gražius greitai reaguojančius slankiklius naudodami „Soliloquy“ vaizdo slankiklį. Šis susiaurėjęs slankiklis apima paprastas, bet galingas parinktis, kurias suteikia intuityvus vilkimo ir nuleidimo slankiklio rinkiklis. Tiesiog pridėkite savo atvaizdus, ​​naudokite numatytąjį išdėstymą (arba rinkitės iš paruoštų šablonų), pridėkite pasirinktinę CSS, jei norite, ir jūs turite paruoštą slankiklį.

Norite daugiau? „Soliloquy“ siūlo priedus, skirtus „premium“ šablonams, vaizdų apsaugai, karuselėms, miniatiūrų naršymui, „lightbox“, „Instagram“ ir „Pinterest“ integracijoms, „WooCommerce“ gaminiams, dinaminiams slankikliams ir tinkinamiems numatytiesiems parametrams (kuriuos galite pasiekti naudodamiesi visa „dev“ licencija)..

9. Pagrindinis slankiklis

„Master Slider Free WordPress“ papildinys

Pagrindinis slankiklis yra nemokamas ir reaguojantis vaizdo ir turinio slankiklis. Tai palaiko sklandžius perėjimus ir jutiklinę navigaciją.

Teigiama, kad jis buvo sukurtas naudojant geriausią „WordPress“ praktiką („backend“ ir „frontontend“), tačiau sąsaja neatrodo kažkas, kas priklauso „WordPress“ (galbūt taip yra todėl, kad jie norėjo sklandaus perėjimo tarp nemokamos ir „Pro“ papildinio versijos). Kita vertus, jis puikiai veikia su numatytomis „WordPress“ temomis, bet ir su keliomis kitomis temomis, kurias išbandžiau.

10. GIGA slankiklis

„GIGA Slider Free WordPress“ papildinys

Šis slankusis įskiepis yra greitas, neabejoju. Tai palaiko neriboto skaidrių su pavadinimu ir aprašu pridėjimą, taip pat siūlo 25 perėjimo efektus, puslapių vaizdus ar mygtukus, automatinio paleidimo parametrus, pauzę užvedus pelę, 32 odos tipus ir dar daugiau. Galite sukurti skaidrių ir vaizdo skaidrių atvaizdus savo „WordPress“ svetainėje. Tai reaguoja ir gerai veikia „Android“ ir „iDevices“.

Kalbant apie neigiamą pusę, „GIGA“ slankiklis naudoja gana erzinantį „upsell“ pranešimą papildinių puslapyje. Jis matomas visą laiką … taigi tikriausiai tai yra vienas iš nemokamų „WordPress“ slankiųjų elementų, kurio turėtumėte vengti naudoti kliento svetainėje. Tačiau asmeniniam naudojimui, vis dar tvirtas pasirinkimas.

11. „MotoPress Slider Lite“

„MotoPress Responsive Slider Free WordPress“ papildinys

„MotoPress“ buvo žinomas kaip tam tikrų kokybės „WordPress“ papildinių kūrimas. „MotoPress Slider Lite“ nėra išimtis. Tai geras sprendimas skaidrėms kurti, akcentuojant vaizdo efektus. Jame yra „drag“ n “sąsaja (kurios nesu nesu didelis gerbėjas), reaguojantis išdėstymas ir naršymas braukiant braukite.

Tai yra patikimas „Lite“ papildinys, palaikantis pasirinktinius įrašų tipus, sluoksnius ir net „WooCommerce“. Kita puiki savybė yra tai, kad galite importuoti ir eksportuoti skaidrių rinkinius. Nemačiau dar vieno nemokamo slankiojančiojo papildinio, suteikiančio jums šią parinktį. Taigi, jei turite kelias svetaines, bet norite naudoti tuos pačius slankiklius arba norite tiesiog išsaugoti slankiklio parametrus vėlesniam naudojimui, tai galite lengvai padaryti naudodami „MotoPress Slider Lite“.

12. „Smart Slider 3“

„Smart Slider 3“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„Smart Slider 3“ yra senesnio ir patikrinto „Smart Slider 2 WordPress“ papildinio tęsinys. Jis pretenduoja į visiškai naują ir intuityvų „WordPress“ papildinį, leidžiantį sukurti skaidres tokiu būdu, kokio dar niekad nemačiau, naudodamas bet kurį nemokamą skaidrių papildinį. Taigi, pažiūrėkime, kas yra gerai, o kas ne.

Šis įskiepis suteikia jums galimybę kurti „YouTube“ ir „Vimeo“ skaidres ir net naudoti savo „WordPress“ įrašus bei iš jų kurti skaidrių sąrašą, todėl toliau išbandžiau save. Man patinka, kad yra daugybė vaizdo įrašų, kaip sukurti tam tikrus vaizdo efektus, ir geras „pradžios“ vadovas. Tai reiškia, kad jei pasirinksite šį slankiklį, turėsite gerą palaikymą.

Tačiau man nepatiko, kad kūrėjai atsisako „WordPress“ geriausios praktikos, kai kalbama apie tai, kaip viskas atrodo ir jaučiasi prietaisų skydelyje. Man prireikė šiek tiek laiko, kol pripratau, kaip čia viskas veikia. Aš net nebuvau tikras, kad naudoju „WordPress“. Man tai atrodė kaip keista „Android“ versija. Išskyrus tai, atrodo, kad gražiai palaikomas ir gerai suapvalintas papildinys.

13. „Ultimate Slider“

„Slider Ultimate Free WordPress“ papildinys

„Ultimate Slider“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys su automatinio paleidimo funkcija, kuriame taip pat galite nustatyti slankiklio delsos ir skaidrių intervalo laikus. Naudojant pateiktą trumpąjį kodą [pagrindinis slankiklis] savo žinutėse ir puslapiuose galite lengvai įterpti savo sukurtas slankiklius.

Šis papildinys visiškai reaguoja ir suderinamas su „WooCommerce“. Tai leidžia jums sukurti skirtingas skaidres naudojant tokias kategorijas kaip ankstesnės, tačiau taip pat galite įvesti pasirinktinę CSS, kad pritaikytumėte skaidrių demonstraciją. Laikmačio juosta informuos lankytojus, kada tikimasi skaidrių pokyčių.

14. „FA Lite Responsive Slider“

„FA Lite Responsive Slider Free WordPress“ papildinys

FA reiškia „Teminiai straipsniai 3.0“, kuris yra „WordPress“ slankiojantis papildinys, leidžiantis jums sukurti slankiklius iš jau paskelbto turinio. Skaidres galite kurti iš savo įrašų, puslapių ar pasirinktinių įrašų tipų. Tačiau negalėsite jų sukurti iš savo vaizdų, nes ši funkcija skirta tik aukščiausios kokybės versijai.

Rasite visas standartines funkcijas, tokias kaip: naršymo rodyklės ir puslapiai, skirtingi išdėstymai ir animacijos, slankiojančios temos ir kt. Yra net keletas nestandartinių, tokių kaip galimybė įterpti ją naudojant trumpąjį kodą, valdiklius, automatiškai arba naudojant šabloną. žyma (PHP funkcija), todėl įdėjus šį slankiklį tiksliai ten, kur norite, nebus problemų. Taip pat turėčiau paminėti, kad tai yra veiksmai ir filtrai, todėl visi jūsų „WordPress“ kūrėjai tikrai įvertins šį papildinį.

Man labai nepatiko šis papildinys, kad daugelis jo funkcijų yra skirtos „premium“ versijai.

15. Slinkite bet ką

Pristatykite bet ką nemokamą „WordPress“ papildinį

Sukurkite stulbinantį slankiklį nemokamai naudodami „Slide Anything“. Šis nemokamas karuselės ir skaidrių papildinys apima paprastas skaidrių vaizdų, teksto, HTML ir dar daugiau pridėjimo parinktis. Naudodamiesi „Skaidrių visko“ parinktimis, jūs tikrai galėsite sukurti puikų, reaguojantį, greitai paliečiantį slankiklį.

Kadangi įskiepis neseniai buvo atnaujintas, kad būtų galima naudoti „Owl Carousel 2“, taip pat yra naujų galimybių begalinei kilpai, skaidrių nuorodoms, CSS3 versti 3D perėjimus ir stulbinantiems perėjimo efektams (pvz., Apversti, priartinti, išnykti, atšokti, išplėsti ir dar daugiau)..

16. rimtas slankiklis

„Rimtas slankusis„ WordPress “papildinys

Nemokamas „Serious Slider“ papildinys yra rimtai nuostabi galimybė pridėti skaidrių į savo svetainę. Tai ne tik lengva naudoti, bet ir papildinys yra patogus SEO, paruoštas vertimui ir visiškai reaguoja.

Sukurkite neribotą skaičių pasirinktinių skaidrių, naudodamiesi teksto, mygtukų, nuorodų, išvaizdos stilių, perėjimo efektų, antraščių animacijos ir tt nustatymais. „Rimtas slankiklis“ taip pat apima lengvą „laikmenos mygtuką“, todėl galite greitai įterpti slankiklius į pranešimus ir puslapius naudodami paspauskite.

17. „Elementor“ vaizdo karuselės valdiklis

„Elementor Page Builder“ papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„Elementor“ yra techniškai puslapių kūrimo priemonės papildinys, tačiau jame yra nuostabi vaizdų karuselė su nemokama versija (jei atnaujinsite į „Elementor Pro“, papildinys prideda galingesnių vaizdų ir vaizdo įrašų skaidrių). Taigi, jei vis tiek norite sukurti pasirinktinius maketus, „Elementor“ jau siūlo paprastą būdą sukurti paprastus vaizdų slankiklius – nereikia jokių papildomų papildinių. Vaizdo karuselės valdiklyje yra parinkčių, kaip pasirinkti naršymo stilių, greitį, skaidrių / išnykimo efektą, automatinį paleidimą ir pristabdymą.

„Elementor“ skaidrių valdiklis kita vertus, juos galima naudoti norint sukurti pašnekovų slankiklius su tekstu, mygtukais, visu pločiu ar visu ekranu, „Ken Burns“ efektu, turinio animacija, pritaikytais perėjimais ir dar daugiau. Vis dėlto šis valdiklis galimas tik naudojant „Pro“, todėl pirmiausia turėsite naujovinti, kad juo galėtumėte naudotis.

18. Responsive Flipbook

Reaguojantis „Flipbook“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite pateikti internetinę brošiūrą ar žurnalą, galite nenorėti tradicinio slankiklio. Tokiu atveju būtinas animacinis laikraštis.

Jei norite pridėti animacinius laikraščių knygas prie savo svetainės, žiūrėkite ne toliau kaip „Responsive Flipbook WordPress“ papildinys. HTML ir „jQuery“ įjungia papildinį, o tai reiškia, kad visi vartotojai galės peržiūrėti animaciją – net ir tuos, kurie neturi „Flash“ grotuvo. Įskiepis taip pat visiškai reaguoja, todėl jūsų sąsiuviniai visuose įrenginiuose atrodys stulbinančiai.

Svarbiausias prioritetas yra savo sąsiuvinių stilius, todėl įskiepių kūrėjai pridėjo įspūdingą kiekį tinkinimo galimybių. Tai apima 1 000 piktogramų, daugiau nei 650 „Google“ šriftų ir 11 iš anksto nustatytų knygų stilių. Mėgaukitės neribotomis spalvomis, užveskite pelės žymeklį ir tris išdėstymo parinktis. Turite puikią galimybę sukurti nepriekaištingą knygą, atspindinčią jūsų prekės ženklą – ypač svarbu, jei norite, kad jūsų sąsiuvinis pakeistų klientus.

Sukurti savo sąsiuvinį yra be galo lengva: kūrėjai sunkiai dirbo, kad sąsaja būtų kuo intuityvesnė. Tai apima masinio įkėlimo parinktį, du būdus, kaip peržiūrėti savo puslapius, ir PDF vedlį, leidžiantį greitai konvertuoti PDF failus į laikraščius..

19. Avartano slankmatis

„Avartan Slider“ reaguojantis „WordPress“ papildinys

„Avartan“ yra lengvai naudojamas nemokamas „WordPress“ slankiojantis papildinys, į kurį įdėta daugybė funkcijų. Į savo svetainę pridėkite įspūdingų vaizdo skaidrių, vaizdo įrašų skaidrių, turinio skaidrių, teksto ir animacijos. Tai taip pat apima trumpųjų kodų ir mygtukų elementus.

„Avartan“ slankiklis suteikia lengvą administratoriaus sąsają su tokiomis moderniomis funkcijomis kaip vilkimo ir nuleidimo slankiklio kūriklis, tiesioginė peržiūra ir skirtingų tipų elementų parinktys. Jame pateikiamos ryškių skaidrių demonstravimo parinktys, rodomos pateiktuose puslapiuose, žinutėse, pasirinktiniuose įrašų tipuose, žiniasklaidos atvaizduose „WordPress“ svetainėje. Tai taip pat suderinama su pagrindinėmis naršyklėmis, įskaitant „Firefox“, „Opera“, „Chrome“, „Safari“ ir „IE“.

„Avartan“ slankiklio elemento savybė apima automatinio vaizdo įrašo paleidimo, kitos skaidrės pabaigos vaizdo įraše, „loop“ vaizdo įrašo, viso ekrano „YouTube“, „Vimeo“ ir savarankiškai priimamų HTML5 vaizdo įrašų parinktį. Be to, jame yra galimybė pasirinkti mastelio vaizdą, priversti vaizdo įrašą atsukti atgal, nutildyti vaizdo įrašą.

Yra 13 rūšių perėjimų ir animacijų, pridedant HTML + paprastą tekstą, pasirinktinę CSS ir daug daugiau. Jums tiesiog reikia pasirinkti vaizdus iš savo WP bibliotekos, nuvilkti juos į tam tikrą vietą, nustatyti nuorodas, skaidrių antraštes ir SEO laukus iš vieno puslapio.

Tai yra progresyvus „WordPress“ slankiojantis papildinys, kuris įgudusiai vykdomas ir staliniuose bei mobiliuosiuose įrenginiuose. „Avartan“ slankiklis suteikia gražių įspūdžių vartotojams ir suteikia stilingų efektų. Tai nėra tik slankiklis – tai naujas būdas idėjoms pateikti!

Apvyniokite geriausius nemokamus „WordPress“ slankiklių papildinius

Visi paminėti nemokami „WordPress“ skaidrių papildiniai teigia, kad turi intuityvią sąsają, tačiau aš siūlau jums išbandyti juos patiems ir pamatyti, kuris iš jų siūlo geriausią funkcionalumo ir intuityvumo santykį. Kadangi nė viena „WordPress“ svetainė neveikia tik vieno papildinio, į tai reikia atsižvelgti ir kiekvienos jūsų svetainėje įdėtos apkrovos metu.

Tikimės, kad šiame straipsnyje pateikta informacija jums padės lengviau nustatyti, kuris iš populiariausių nemokamų „WordPress“ slankiklių papildinių yra jums tinkamiausias. Būtinai leisk man, kaip tai vyksta!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me