20 geriausių „WordPress“ įkrovos temų

20 geriausių „WordPress“ įkrovos temų

Kaip daugelis iš jūsų gali žinoti, Bagažinė yra nemokama sąsaja, kurią sudaro įrankiai svetainėms ir žiniatinklio programoms kurti. Jame yra HTML ir CSS pagrįsti tipografijos, šablonų, mygtukų, navigacijos ir kitų sąsajos komponentų dizaino šablonai, taip pat pasirenkami „Java“ plėtiniai, skirti naršymui, slankiojančiam elementui, perėjimams, slinkties šnipui, skirtukams, perspėjimams ir dar daugiau.


„Bootstrap“ iš pradžių sukūrė Markas Otto (@mdo) ir Jacobas Thorntonas (@riebalai) „Twitter“ kaip vidinių priemonių nuoseklumo skatinimo sistema. Dabar jis yra atviras šaltinis ir yra populiariausias „GitHub“ plėtros projektas. Nuo tada, kai atnaujinta 2.0 versija, „Twitter“ nebesiejama su „Bootstrap“.

Nuo pat įkūrimo dienų „Bootstrap“ naudojimas eksponentiškai išaugo ir iki šiol juo naudojasi milijonai svetainių, todėl „Bootstrap“ yra populiariausia „front-end“ sistema. Žiniatinklio dizaineriai žino, kokia vertinga „Bootstrap“ technologija padeda kurti patrauklias, tačiau reaguojančias svetaines, pagrįstas HTML, CSS ir „JavaScript“ plėtiniais. Paleidus kompiuterį, internetinė svetainių plėtra yra greitesnė ir neskausminga.

„WP Bootstrap 4“ yra ideali pradinė tema „WordPress“ tinklaraštininkams. 4.0 versija yra naujausia versija ir joje naudojama galinga pirmojo mobiliojo telefono dėžutė, sukurta visų formų ir dydžių maketams. Tai greitas, lengvas ir visiškai integruotas „Bootstrap 4“. Tai taip pat reiškia, kad ši tema reaguoja į mobilųjį telefoną ir yra optimizuota atsižvelgiant į SEO standartus. Be to, tema buvo kruopščiai patikrinta WP.org komandos, siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę.

Esu didžiulis šios sistemos gerbėjas. Ir tikiuosi, kad jums tai taip pat gali būti naudinga kartu su „WordPress“ ar bet kuria kita tinklaraščių ar CMS platforma. Prieš įtraukdamas temas į šį sąrašą, panagrinėjau dizaino kokybę, temų išdėstymą, įvairovę ir našumą. Esu tikras, kad tai yra geriausios „Bootstrap WordPress“ temos, kurios gali pakelti jūsų svetainę į kitą lygį.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Programinė įranga

„WordPress“ programinės įrangos tema

„Softwarepro“ yra didelio našumo ir novatoriška, intelektualių žinių reikalaujanti ir kūrybinga, intuityvi ir labai reaguojanti programinės įrangos nukreipimo puslapio „WordPress“ tema. Tai yra lanksti sistema, skirta sklandžiam efektyvių, lengvų ir greitai įkraunamų svetainių, apimančių šiuolaikinius archetipus ir naudojimo atvejus, kūrimui..

Ši tema buvo sukurta remiantis aptakiu ir lengvu moduliniu dizainu, pagrįstu „Bootstrap“. Dėl to jis idealiai tinkamas didelio srauto atvejais, kai serveris tampa kuo mažesnis. „Softwarepro“ puikiai tinka žiniatinklio valdytojams, kuriems reikia nukreipimo puslapio, galinčio efektyviai nukreipti srautą, kurį sukuria kuponų rinkodaros kampanijos, reklaminės kampanijos, mobiliosios programos ar bet kuris kitas šaltinis, sukuriantis masinio srauto srautą.

Kallyas

„Kallyas WordPress“ tema

KALLYAS yra „Bootstrap WordPress“ tema su visiškai lanksčiu, reaguojančiu ir mobiliesiems parengtu išdėstymu. Tai daugiaprasmis interneto dizainas, turintis daugiau nei dvidešimt pagrindinių pavyzdžių ir įkeliantis daugiau vidinių puslapių stilių. Kuriant modernią svetainę nereikia daug pastangų ir pastangų. KALLYAS turi visą reikiamą turinį, iš anksto numatytą tam, kad galėtumėte žaisti iš dėžutės.

Dėl KALLYAS universalumo dabar jūs turite visą internetinių svetainių kūrimo medžiagą, skirtą visų stilių puslapiams kurti. Nuo verslo ir tinklaraščių iki internetinių gyvenimo aprašymų ir elektroninės komercijos, KALLYAS juos visus tvarko lengvai ir patogiai. KALLYAS taip pat yra žaibiškas, visiškai optimizuotas paieškos sistemoms ir puikiai dera su šiuolaikinėmis interneto naršyklėmis.

„GutenX“

„Gutenx WordPress“ tema

Pradėti žiniatinklyje jau nėra per daug sudėtinga. Naudodami patikimą „Bootstrap WordPress“ temą, galite greitai pradėti internetinį projektą. Jei jus domina tinklaraščio kūrimas, darykite tai su „GutenX“. „GutenX“ yra „Gutenberg“ draugiškas įrankis – taigi ir pavadinimas. Be to, jis taip pat optimizuotas greitam krovimo greičiui ir SEO. Žinoma, „GutenX“ taip pat nepraleidžia visiškai reaguojančio išdėstymo, kuris tiesiog suderinamas su naršykle ir paruoštas tinklainei..

Kiekvienas „GutenX“ vartotojas laukia daugybė skirtingų maketų. Beje, jūs turite daugybę skirtingų kombinacijų, kurios padės jums pereiti greičiau, nei jūs manėte iš pradžių. Be to, „GutenX“ yra įvairių rūšių antraščių stilių, trylika tipų žinučių tipų, lipnus meniu ir „Kontaktų forma 7“. Galite pradėti dalintis savo istorija šiandien ir padaryti stiprų poveikį visiems.

Porto

„Porto WordPress“ tema

„Porto“ tema yra nepaprastai lanksti, joje įdiegtos nuostabios jūsų svetainės pritaikymo parinktys. Ši tvarkinga ir stilinga tema taip pat sukurta naudojant HTML5 ir CSS3 ir įgyvendina neįtikėtiną „Bootstrap“ reaguojančią sistemą, kad būtų visiškai reaguojanti ir patogi mobiliesiems. Be to, tai labai palaiko „WooCommerce“ su visomis priemonėmis, reikalingomis internetinei parduotuvei sudėti.

Universalus „Porto“ dizainas puikiai tiktų bet kokio tipo verslui, internetinei parduotuvei, aplankui ir tinklaraščių svetainei. Naudodamas integruotus SEO patobulinimus, „Porto“ yra pasirengęs padėti jūsų svetainei užkopti į visų susijusių paieškų gretas.

RAMOS

„RAMS WordPress“ tema

„RAMS“ yra minimalistinė „WordPress“ tema, kuri išsiskiria išskirtiniu ir elegantišku dizainu. Ši novatoriška aplanko tema yra ideali menininkams, laisvai samdomiems specialistams ir kūrybinėms agentūroms, norinčioms parodyti savo darbus internete. Ši tema tikrai padės sutaupyti daug laiko kuriant puikią ir lanksčią svetainę.

Be to, kūrėjai sukūrė tvirtą RAMS struktūrą, naudodami „Bootstrap 4“ technologiją. Jos visiškai reaguojanti tema yra sukurta taip, kad būtų galima sklandžiai pakeisti dydį skirtinguose ekranuose ir atrodyti ryškiai bei aiškiai aukštos skyros ekranuose. „Visual Live Composer“, įdėto į šią temą, suteikia šią neribotą pritaikymo galimybę. Taip pat WPML yra pasirengęs padėti sukurti daugiakalbę svetainę.

„Bootstrap“ naujienos

„Bootstrap“ naujienos „WordPress“ tema

„Bootstrap News“ yra „WordPress“ tema, kuri specializuojasi žiniasklaidoje, naujienose ir žurnaluose. Tai taip pat puikus rinkinys, norint gauti bet kokio pasakojimo rašymo skaitmeninę versiją. Gausite nuostabaus turinio puslapius, įskaitant tinklaraščius ir kontaktus.

Be to, „Bootstrap News“ pateikia paskutinį įrašo skyrių ir atskiria istorijas 4 aspektais. Tai yra pasaulio naujienos, naujausios žinios, redakcija ir įvykiai. „Bootstrap News“ pateikiama su šaunia viršutine juosta ir porašte, kurioje yra socialinės medijos piktogramos ir antraštė. Naudodamiesi šiuo puslapiu, jūs galėsite įdėti savo „pagrindinius puslapius į vietą“. Tiesiog išbandykite patys ir įsitikinkite.

Medicol

„Medicol WordPress“ tema

„Medicol“ yra medicininė „WordPress“ tema, skirta ligoninėms, klinikoms, vaistinėms, gydytojams, chirurgams, bendrosios praktikos gydytojams ir panašiai. Ši „WordPress“ tema su „Bootstrap“ yra suderinama su „Elementor Page Builder“ papildiniu. Tai leidžia jums sukurti puslapį su jo nuvilkimo funkcija. Nereikia rašyti vienos kodavimo eilutės. Be to, joje yra tokių funkcijų kaip išplėstinis temų skydelis, raginimas veikti, iškvietimo skyrius, pasirinktiniai raštai ir tt. Šios savybės leidžia sukurti galingą medicinos svetainę, kuri patrauktų visų lankytojų dėmesį. „Medicol“ yra 100% paruoštas mobiliesiems, lankstus, suderinamas su įvairiomis naršyklėmis ir paruoštas tinklainei.

Kaliumas

„Kalium WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Kalium“ yra gerai apgalvota, kruopščiai pagaminta rankomis, nepaprastai pažangi technologija ir be galo kūrybinga „WordPress“ daugiafunkcinė reagavimo tema. Ši galinga tema buvo sukurta kūrybingiems profesionalams ir verslui – pradedant architektūros firmomis ir grafinio dizaino studijomis, baigiant laisvai samdomais fotografais, kelionių žurnalistais ir daugeliu panašių kūrybinių sričių. Jis yra nepaprastai galingas, kai jis yra naudojamas svetainėse, kurios turi būti visiškai profesionalios ir iš esmės inovatyvios.

„Kalium“ sukurtas naudojant naujausias ir geriausias interneto technologijas. Taip pat su plačiu HTML5 kodavimu ir CSS3 stiliumi, kuris sukuria puošnias, elegantiškas ir efektyviai įkeliančias svetaines. Tai sklandžiai sukuria įspūdingus puslapius be jokio papildomo kodavimo.

Iziklas

„Iziclass WordPress“ tema

„Iziclass“ yra spalvinga ir reaguojanti „WordPress“ vaikų darželio ir ikimokyklinio puslapio tema. Ši tema yra puiki tema, norint per kelias sekundes sukurti su vaikais susijusias svetaines. Naudodami „Iziclass“ nereikia rašyti kodavimo eilutės, kad gautumėte nuostabių rezultatų. Turėdamas daug funkcijų ir universalus, „Iziclass“ padaro svetainių dizainą paprastą ir greitą. „WP Customizer“ ir „Rapid Composer“ leidžia greitai ir lengvai sukurti savo svetainę.

„Iziclass“ yra lengvai pritaikoma sistema, skirta bet kurios srities žiniatinklio valdytojams. Naudodamiesi reaguojančia „Bootstrap“ technologija, vartotojus galite pasiekti bet kuriame įrenginyje ir naršyklėje. Peržiūrėkite „Iziclass“ šiandien ir leiskite jiems ateiti.

„Bootstrap Lightpress“

„Lightpress WordPress“ tema

„Bootstrap Lightpress“ yra „WordPress“ tema su „Bootstrap“, kurią galite naudoti kurdami puikius ir patrauklius asmeninius tinklaraščius. Tai 100% reaguojantis ir suderinamas su keliomis naršyklėmis išdėstymas, kuris veikia visuose įrenginiuose kaip svajonė. Net kalbant apie tinklainės ekranus, „Bootstrap Lightpress“ užtikrina, kad visą laiką turinys bus pristatomas stulbinamai.

Be to, „Bootstrap Lightpress“ taip pat yra optimizuotas paieškos sistemoms ir greičiui. Dabar galite pradėti savo projektą greitai ir nenaudodami laiko, kiek įmanoma mažiau darbo ir energijos.

Kai kurios „Bootstrap Lightpress“ funkcijos yra mūro tinklelis, trys išdėstymai, profilio meniu ir mygtukas „atgal į viršų“. Jūs net nenorėsite daug pakeisti numatytųjų parametrų dėl to, koks jis gražus, švarus ir modernus.

„MediaTel“

„MediaTel WordPress“ tema

„Mediatel“ yra vizualiai estetiška „WordPress“ tema, skirta parodyti vaizdo turinį. Tai visiškai reaguoja ne tik į naršykles, bet ir į įrenginius bei ekranus. Be to, jį gausite naudodami tinklainei paruoštą vaizdo kokybę ir įspūdingą pritaikymą.

Gausite suderinamumą su „YouTube“, „Vimeo“ ir kt. „Mediatel“ turi specialių funkcijų, tokių kaip automatinės vaizdo miniatiūros ir vaizdo įrašų skirtukai. Kai kurie iš jų dirba tokiose kategorijose kaip populiariausi ir naujausi įrašai. Kuriuos pranešimus rodyti, jūs turėsite visišką sprendimą ir laisvę. Taip pat pateikiamas socialinės žiniasklaidos ryšys „Facebook“ ir „Instagram“. „Mediatel“ taip pat yra puiki internetinių transliacijų, naujienų kanalų ar internetinių žurnalų tema.

WPLMS

WPMLS „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Viena iš patikimiausių „WordPress“ švietimo temų, WPLMS siūlo unikalų produktą. Šią temą taip pat galite naudoti mokyklų ir universitetų svetainėse. Kūrėjai šią temą sukūrė naudodamiesi „Bootstrap“ sistema, o tai suteikė puikią patirtį tiek klientams, tiek kūrėjams. „WPLMS Education WordPress“ tema yra labai galinga, tačiau ja naudotis yra labai patogu. Be to, atlikdami darbą jums nereikia daug žinių apie programavimą. Be abejo, ši tema pranoks visus lūkesčius. Be to, ją sudaro kursai, renginiai, galerijos, slankiųjų elementų kūrimo priemonė ir išsami turinio biblioteka. Be to, joje yra naudingų trumpųjų kodų ir valdiklių.

Kokit

„KoKit WordPress“ tema

Nėra geresnio būdo efektyviai reklamuoti savo prekės ženklą, nei turėti geriausią skaitmeninės agentūros svetainę. Čia yra „Kokit“, viena iš geriausių skaitmeninės agentūros „WordPress“ temų, kurią turite įvertinti savo verslui. Tai galinga tema, sukurta naudojant „Bootstrap“ sistemą kartu su „WordPress“ papildiniais.

Be to, „Kokit“ taip pat integruoja nemokamus, bet galingus papildinius. Verta paminėti „WooCommerce“. Tai leidžia jums sukurti visiškai funkcionalią parduotuvę savo svetainėje, taigi parduoti beveik viską yra įmanoma.

„NewStore“

„NewStore WordPress“ tema

„NewStore“ suteikia visus reikalingus įrankius ir komponentus internetinei parduotuvei, kuri seka visas naujausias interneto tendencijas. Tai viena iš geriausių el. Prekybos „WordPress“ temų, turinti labai mažą įspūdį. Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo, kur galite naudoti „NewStore“. Tai gali būti baldai, drabužiai, papuošalai, rankinės, batai, bet kas, „NewStore“ yra pasirengusi visiems iššūkiams, kuriuos galite patirti. Naudodami šią galingą „WordPress“ temą, esate saugūs ir saugūs įkūrę pirmos klasės internetinę parduotuvę.

Ablogija

„Albogia WordPress“ tema

Jei ieškote paprasto ir gražaus modernaus savo tinklaraščio dizaino, „Ablogia“ yra geras pasirinkimas jums. Tema siūlo pasirinktinius antraščių vaizdus ir logotipo įkėlimo parinktis, kad antraštės dalis atrodytų patraukliai.

Tai yra minimalus dizainas, užtikrinantis, kad jūsų vartotojai turėtų didelę patirtį jūsų tinklaraštyje ir galėtų skaityti jūsų turinį be jokių trikdžių. Tai gali būti tikrai geras pasirinkimas asmeniniam tinklaraščiui ar naujienų žurnalui.

Tai švarus, minimalus ir SEO požiūriu patogus dizainas, kuris užtikrins, kad jūsų turinys bus žymiai geriau reitinguojamas „Google“ paieškos rezultatuose.

Eduma

„Eduma WordPress“ tema

Jei norite sukurti puikią svetainę, skirtą mokymuisi, ši tema gali būti jūsų didžiausia sąjungininkė. Tai tikrai viena iš geriausių „WordPress“ temų, kurią šiuo metu galite rasti rinkoje. „Eduma“ turi supaprastintą, praktišką dizainą, kuris tikrai pritraukia daug skaitytojų. Nereikia jokių žinių apie kodavimą ir nereikia samdyti internetinių svetainių kūrimo ekspertų.

Į šią „WordPress“ švietimo temą taip pat įtraukta gausybė papildomų funkcijų, kurios buvo pridėtos nemokamai. Norintys studentai gali pasiekti turinį iš savo išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių ar stalinių kompiuterių. Kol jame bus ekranas ir interneto ryšys, jis bus suderinamas su jūsų švietimo svetaine.

Artis

„Artis WordPress“ tema

„Artis“ yra „WordPress“ tema, skirta kūrybingiems asmenims ir profesionalams. Temoje yra daugybė demonstracinių svetainių, sukurtų skirtingoms nišoms ir poroms, turinčioms unikalų portfelio stilių, daugiau nei trisdešimt portfelių tipų, plačios pritaikymo galimybės, adaptyvūs vaizdai geresniam žiūrėjimui mažesniuose įrenginiuose, svaiginanti elektroninės komercijos patirtis su minimaliu dizainu ir daug daugiau.

Įtraukę daugumą populiarių papildinių, tokių kaip „Visual Composer“, „Revolution Slider“ ir „LayerSlider“, galite būti tikri, kad naudodami šią temą gausite puikių funkcijų. Kaip jau minėta, „WooCommerce“ taip pat yra sklandžiai integruota į patirtį kartu su patogiais gaminio išdėstymais, „Ajax Mini Cart“ ir patraukliais pelenų efektais..

Blogora

„Blogora WordPress“ tema

„Blogora Theme“ yra „WordPress“ įkrovos tema, kurią galite panaudoti kurdami puikius ir patrauklius asmeninius tinklaraščius. Tai 100% reaguojantis ir suderinamas su keliomis naršyklėmis išdėstymas, kuris veikia visuose įrenginiuose kaip svajonė. „Blogora“ tema taip pat optimizuota paieškos sistemoms ir greičiui. Dabar galite pradėti savo projektą greitai ir nenaudodami laiko, kiek įmanoma mažiau darbo ir energijos.

Kai kurios „Blogora“ temos funkcijos yra mūro tinklelis, trys išdėstymai, profilio meniu ir mygtukas „atgal į viršų“. Jūs net nenorėsite daug pakeisti numatytųjų parametrų dėl to, koks jis gražus, švarus ir modernus. Negaiškite daugiau laiko, rinkitės „Blogora“ temą ir iškart sukurkite puslapį ir paleiskite jį.

Gurmanams

Gurmanų „WordPress“ tema

Gurmanų restorano ir kavinės „WordPress“ tema yra sudėtingas ir novatoriškas tinklalapio šablonas, kurį galite naudoti kurdami įvairias svetaines, tokias kaip restoranas, kavinė, įmonės, verslas, asmeninė, fotografija ir netgi aplankas.

Ši tema turi vieno paspaudimo demonstracinę programą, leidžiančią viską nustatyti. Kūrėjai šią temą taip pat sukūrė aptakiai ir lengvai pritaikomoje sistemoje ir sukūrė ją ant naujausio „Bootstrap“. Tokiu būdu jūs galite be vargo kurti reaguojančias, vertimams paruoštas ir mobiliesiems paruoštas svetaines. Be to, ši tema reaguoja ir atrodo nuostabiai bet kokio tipo įrenginiuose, pradedant darbalaukiais, planšetiniais kompiuteriais ir baigiant mobiliaisiais telefonais.

Kleo

„Kleo WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Kleo“ visada laikosi savo turtingo standarto, kad galėtumėte išnaudoti visas galimybes, kai kuriate darbo lentą ir laisvai samdomų paslaugų interneto platformą. Tai tik parodo, kad šis „Bootstrap“ socialinio tinklo šablonas yra pats geriausias. „Kleo“ suteikia lankstumo, patogumo ir funkcionalumo kuriant aukščiausią internetinę darbo vietą ieškantiems darbo ir kitiems kūrybingiems asmenims. „Kleo“ smagu kurti, jame yra daugybė dokumentų ir palaikomos temos. Socialinė žiniasklaida yra visiškai integruota, kad sulauktų klientų / stebėtojų. Specialūs elementai yra kalendoriai, odos redaktorius ir neribotos spalvų parinktys. Svetainėje rodomos neribotos antraštės ir vaizdo fonas.

Apibendrinant

Be abejo, „Bootstrap WordPress“ temų naudojimas turi daug privalumų. Visų pirma, nereikia samdyti dizainerių. Taigi sutaupoma daug pinigų, taip pat projektuojamos pastangos. „WordPress Bootstrap“ temos taip pat taupo laiką, kurį reikėjo investuoti į ilgų puslapių projektavimo kodus.

Be to, tai pagreitina jūsų naujos svetainės kūrimo užduotį, nes ją sudaro paruošti kodavimo blokai. Tai leidžia greitai ir efektyviai sukurti svetainės prototipą. Be to, jame pateikiama daugybė scenarijų. Rašydami žiniasklaidos užklausas nebebus jūsų galvos skausmas.

Be to, ši tinkle pagrįsta sistema padeda tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Be to, jis suteikia lankstumo pritaikant savo temos elementus.

Tai buvo mūsų sąrašas geriausių šiuo metu rinkoje esančių „Bootstrap WordPress“ temų. Jei ieškote „WordPress“ temos, geriau pasirinkti „WordPress“ temą su „Bootstrap“, nes jos yra lankstesnės, pritaikomos, patrauklios ir patogios vartotojui..

Aš surinkau geriausias „Bootstrap“ temas, kurias galima rasti šiame įraše, ir toliau įtrauksime į šį sąrašą. Taigi nepamirškite pažymėti šios kolekcijos žymių.

Pasinaudokite jais ir leiskite man sužinoti apie savo patirtį komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me