20 geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų verslo tinklalapiams 2020 m

20 populiariausių „WordPress“ papildinių, skirtų verslo svetainėms 2017 m

Kam reikalingi „WordPress“ papildiniai, jei „WordPress“ yra tokia pat įspūdinga platforma, kaip sakoma? Tai iš tiesų didelis klausimas. Na, jums nereikia visų „WordPress“ papildinių, o tik kelių iš jų, kad pakeistumėte savo verslo svetainę į kitą lygį.


Kaip turinio valdymo sistema, „WordPress“ yra gana įspūdinga. Vis dėlto labai daug mūsų mėgstamų veiksmų yra tūkstančiuose nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ papildinių. Čia yra minios žmonių, išalkstančių kūrėjų, kurie dar daugiau uždirba kalbėdami.

Pirma, kaip būtų galima atsisakyti keleto įdomių faktų, kad žinotumėte, jog esate puikiai išvykoje. Jei taip, girdžiu iš vaikinų gale, kas aš tavęs laukiu? Ar tu žinai?

 • Iš populiariausių milijonų svetainių yra „WordPress“ sukurtų verslo svetainių skaičius penkis kartus „WordPress“ valdomos naujienų svetainės skaičius.
 • Yra nesuskaičiuojama daugybė „WordPress“ papildinių, skirtų saugumui, SEO, narystei, elektroninei prekybai, analizei, socialiniam bendrinimui ir dar daugiau.
 • Šiandien gausite nerūpestingą ne 10, o 20 roko žvaigždės „WordPress“ papildinių sąrašą, kad jūsų verslo svetainė būtų nuo gero iki puikaus ?! Lažintis, kad to nežinojai, bet aš vengiu.

Jei būtų galimybė, galėtume kartu parašyti šį šedevrą – jūs ir aš. Tai yra vienas iš tų „neterminuotų“ įrašų, jei leisite man. Viskas ar bet koks „WordPress“ įskiepis, kurį turite omenyje, yra tinkamas pokalbiui čia. Bet kol mes negalėsime rašyti pranešimų kartu, dalyvaukite komentarų skiltyje kaip visada. Visos nuomonės laukiamos ��

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Mielių SEO

„WordPress“ papildiniai

Jūs turėjote spėti, kad pradėsiu nuo SEO. Berniukas, SEO ar paieškos sistemų optimizavimas yra kažkas kita. Tai optimizuoja pavadinimus, talpina svarbiausius raktinius žodžius, rašo metadu aprašymus, išvalo URL, pateikia svetainių schemas ir „blah blah“.

„Yoast SEO“ visus šiuos veiksmus pateikia tik jūsų pranešimų redaktoriuje. Papildinys taip pat matuoja jūsų turinio skaitomumą. Žr., Jūsų turinys turi būti malonus ketvirtam klasėtui – manau, kad tai naudinga vartotojams išlaikyti. Pasakykite „ne“ žargonui ir stenkitės pabendrauti su savo skaitytojais.

Tai privalo turėti „WordPress“ papildinys kiekvienoje verslo svetainėje. Ir jei jūs esate „WordPress“ profesionalas, „WordPress“ papildinių talpykla niekada nėra pilna be „Yoast SEO“. Yoast SEO, kaip ugningos ugnies, kaip juodosios senovės Kinijos dulkės, veikia taip, kaip reklamuojama.

Ar galite išgirsti galvoje tas senovės Kinijos fleitas? Ne? Judėkime toliau. Tiesą sakant, viskas, ko jums reikia SEO SEO tikslais, yra Yoast SEO. Sužinokite daugiau apie papildinio naudojimą mūsų išsamiame „Yoast“ SEO vadove.

Oi, kad nepamirščiau, ji turi profesionalią versiją, kuri padės sutaupyti 150 metų. Žinoma, aš juokauju apie tuos metus, bet „Yoast“ SEO yra tikrai geras. Palaukite, ar tai skamba taip išparduodamai? Yra daugybė kitų „SEO WordPress“ papildinių, taigi jūs iš esmės galite laisvai ieškoti. Dienos pabaigoje „Yoast SEO“ yra Chuckas Norrisas iš SEO papildinių.

Bet, ar žinojai? Chuckas Norrisas gali plaukti iki krioklio? Haha.

Atsisiųskite „Yoast SEO Free“   Gaukite „Yoast SEO Premium“

Simpatiniai trumpieji kodai

„WordPress“ papildiniai

Jei norite pridėti elementų į savo svetainę, bet neturite laiko išmokti kodo, jums patiks „Symple Shortcodes“. Čia, rankų darbo, „Symple Shortcodes“ suteikia jūsų rankoms daugybę pratęsimo galimybių. Ką tai reiškia?

Pvz., Bet kurioje savo svetainės vietoje galite pritvirtinti „Google“ žemėlapį. Be to, galite visur, kur galite, pateikti atsiliepimus, padalijimus, stulpelius ir daug daugiau.

Keliais paspaudimais galite sukurti akordeonus, figūrines išnašas, mygtukus, akcentus ir socialines piktogramas. Asmeniškai šis „WordPress“ papildinys yra kiekvienoje svetainėje, o trumpieji kodai dažniausiai būna naudingi daugybę kartų. Tai jums palengvina gyvenimą.

Tai yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kuris yra švarus ir ypač lengvai naudojamas. Geriausias scenarijus yra tai, kad jūs jį naudojate, kad perkrautumėte savo puslapius, įrašus ir visas kitas savo svetainės sritis. Turėdama daugybę funkcijų, sukurtų iš pažiūros lengvo dizaino, uždirbu svarą kūno, todėl niekada nenuobodžiausi.

Koks lažybas?! Aš žinau, žinau … mes visi kartais pasišaliname, jei esate tas asmuo, kuris bandė ir pamilo papildinį šios diskusijos centre. „Symple Shortcodes“ yra grynas genijus ir aš jokiu būdu nesu šališkas.

Atsisiųskite „Simmple Shortcodes Free“

W3 bendra talpykla

„WordPress“ papildiniai

Jei keikiatės kiekvieną kartą pamatę ar išgirdę žodį „talpykla“, sveiki atvykę, nesate vienišas. Šis talpyklų verslas daugeliui žmonių kelia painiavą, todėl mes pateikėme visą įrašą šia tema. Jis pasirodys po poros dienų, todėl laukite to.

Bet kas yra „W3 Total Cache“ ir kodėl tai svarbu jūsų verslo svetainei? Talpyklos išsaugojimas yra techninis svetainės bitų saugojimas vartotojo įrenginyje. Tai taip pat gali apimti turinio pristatymo tinklą, taip pat sunkiųjų ir dinaminių PHP failų konvertavimą į lengvus HTML failus.

Nesvarbu, ar žinote, ką tai reiškia, ar ne, talpyklos kaupimas skirtas tik padidinti puslapio įkėlimo greitį. Šiuo metu ir epochoje negalite sau leisti turėti interneto svetainės, į kurią įkeliama amžinybė. Vartotojai tiesiog atšoks, ir jūs turėsite blogą skonį burnoje. „Google“ taip pat pasiųs į užmarštį.

Dėl šios priežasties jums reikia „W3 Total Cache“, talpyklos papildinio iš dievų. Tinkamai sukonfigūruokite ir iškart turėsite greitesnę svetainę. Konfigūruokite neteisingai ir esate tamsiojoje pusėje, kovodami su demonais ir kita. „Anyhu“, „W3 Total Cache“ yra numylėtinis, su kuriuo reikia dirbti, ir vienas iš paprasčiausių „WordPress“ įskiepių, kurį rasite.

Šio daikto ypatybės privers jus vėl stebėtis. Norėdami sužadinti apetitą, jūs gaunate madingas savybes, tokias kaip AMP (pagreitinti mobilieji puslapiai) palaikymas, SSL palaikymas, suderinamumas su bendru priegloba, išteklių sumažinimas ir dar daugiau.

Atsisiųskite „W3 Total Cache Free“

Reaktyvinė skraidyklė

„WordPress“ papildiniai

„WordPress“ draugų ratuose apie šį papildinį yra labai daug abejonių. Yra „WordPressers“ frakcija, kuri prisiekia „Jetpack“, ir kiti, kurie tvirtina, kad „Jetpack“ yra ne kas kita, kaip savybė, kuri kenkia jūsų greičiui..

Tada yra ir mes. Manome, kad „Jetpack“ yra nuostabus papildinys, kuris nusipelno pagyrimo ir daugiau pripažinimo. Žr., Jums nereikia suaktyvinti visų modulių. Atminkite, kad kiekvienas jūsų suaktyvintas modulis turi savo kodą – kodą, kuris pridedamas prie jūsų svetainės kiekvieną kartą įkeliant puslapį. Be to, jei turite puikų prieglobą, nėra ko jaudintis.

Ar geriau ne suaktyvinti tik tas funkcijas, kurių jums reikia? Esu susidūręs su daugybe „WordPress“ papildinių, bet tik su jais nedaugelis gali konkuruoti su „Jetpack“ atsižvelgiant į savybes ir bendrą dizaino koncepciją. Tai puikus įrankis perkrauti savo verslo svetainę taip, kaip niekada neįsivaizdavote.

Ar tai būtų viešas bendrinimas, viešai skelbiami įrašai, vaizdinės karuselės, susijusio turinio valdikliai, svetainės statistika, apsauga nuo žiaurios jėgos, komentarai ir dar daugiau, „Jetpack“ turi viską. Tai yra madingas mažas papildinys, kuris pristato. Pagrindinis planas amžinai yra nemokamas, tačiau yra daugybė aukščiausios kokybės variantų, kurie atitiktų jūsų poreikius.

Atsisiųskite „Jetpack Free“   Gaukite „Jetpack Premium“

Akismet

„WordPress“ papildiniai

„Jetpack“ pusbrolis Akismetas, populiaria nuomone, yra didžiausias šlamšto žudikas. Bet vien todėl, kad tai populiari nuomonė, ar tai reiškia, kad ji yra tiesa? Na, jūs nemanote, kad daugiau nei 3 milijonai aktyvių diegimų „WordPress.org“ yra puikus atspirties taškas?

„Akismet“ fiksuoja šlamšto komentarus, kol jie pasirodo jūsų svetainėje ir sukrečia. Galite tvarkyti komentarus bet kada. Šis „WordPress“ papildinys siūlo jums įrankius, reikalingus kategoriškai tvarkyti komentarų šlamštą.

Šiomis dienomis „Akismet“ siunčiama su savarankiška „WordPress“, taigi viskas, ką jums reikia padaryti, yra suaktyvinti API raktą. Procedūra yra gana nesudėtinga, kad nepatirtumėte jokių problemų. Geriausia dalis yra, tai viskas, ką reikia padaryti norėdami užfiksuoti ir sustabdyti šlamšto komentarus savo svetainėje.

Pagrindinis planas yra amžinai nemokamas (jis tinka mažiems / asmeniniams tinklaraščiams), tačiau „Automattic“ siūlo keletą aukščiausios kokybės skonių už mėnesinį mokestį. Prieinamumas priklauso nuo jūsų verslo poreikių, asmeninių pageidavimų ir, žinoma, biudžeto.

Atsisiųskite „Akismet Free“   Gaukite „Akismet Premium“

Verslo direktorijos papildinys

„WordPress“ papildiniai

Štai šis susitarimas:

Katalogai gerai parduodami internetinėje erdvėje. Ar pamenate keletą dalykų, kuriuos prieš kelias sekundes pasakėme apie SEO? Taip, aš lažinuosi, kad mes kalbėjome apie Yoast SEO. Mane domina tiksli frazė „paieškos variklio optimizavimas“. Pradedantieji net neįsivaizduoja, kas yra SEO.

Žiūrėkite, tą pačią akimirką, kai aš tai parašiau, iškart turėjau idėją. Tai eina maždaug taip: kaip būtų malonu turėti SEO katalogą besidomintiems SEO besimokantiesiems? Žmonės galėtų išvardyti įvairius su SEO susijusius dalykus. Galbūt tai atneštų milijonus puslapių peržiūrų, nes SEO yra vienas geidžiamiausių raktinių žodžių.

Ar tai net prasminga? Vis dėlto, jei jūs ieškojote katalogų papildinių, kad pakeistumėte savo įtraukimo į verslą verslą, jūsų verslo katalogo papildinį turite išlaikyti. Šiaip ar taip, tai nemokama ir pateikiama su įspūdingų funkcijų sąrašu. Vienoje eilutėje šios savybės jus padarys neprotingais.

Atsisiųskite verslo katalogą nemokamai   Gaukite „Business Directory Premium“

Sucuri saugumas

„WordPress“ papildiniai

„WordPress“ saugumas yra gana slidus gyvūnas. Kai tik manote, kad viską kontroliuojate, įsilaužėlis jus pagrobia iki beprotybės. Bet tu negali šaukti pražanga, taip pat negali. Jums tereikia aukščiausio lygio „WordPress“ saugos sprendimo, pavyzdžiui, „Sucuri“.

„Sucuri Security“ papildinys suteikia jums visišką „WordPress“ svetainės saugumo kontrolę. Kitaip tariant, tai yra saugos rinkinys, skirtas sustiprinti jūsų esamas saugumo pastangas. „Sucuri Security“ papildinys pateikiamas su keliomis madingomis funkcijomis.

Mes kalbame apie failų vientisumo stebėjimą, saugos veiklos registravimą, nuotolinį kenkėjiškų programų nuskaitymą, saugumo veiksmus po įsilaužimo, juodojo sąrašo stebėjimą, efektyvų saugumo grūdinimą ir saugumo pranešimus. Tai yra vienas iš „WordPress“ saugos priedų, kuris iš tikrųjų veikia.

Bet tai greičiausiai todėl, kad papildinį sukūrė tie patys vaikinai, kurie mums pateikė vieną geriausių žiniatinklio saugos sprendimų. Prijunkite šį papildinį ir papildomas „Sucuri Premium“ funkcijas, tokias kaip „CloudProxy“ svetainės užkardą, ir turite puikų saugos sprendimą, kad galėtumėte geriau miegoti naktį..

Atsisiųskite „Sucuri Security Free“   Gaukite „Sucuri Premium“

Susisiekite su 7 forma

„WordPress“ papildiniai

Ko gero, geriausios formos statybininkai, su kuriais susidūriau, „Contact Form 7“ siūlo daug jėgų, kiek reikia kurti ir integruoti kontaktines formas jūsų svetainėje. Šis įskiepis yra gelbėjimo priemonė, nes per rekordiškai trumpą laiką galiu susikurti kontaktų formas ir dėti jas kur nors į savo svetainę.

Šis „WordPress“ papildinys, kurį jums pateikė Takayuki Miyoshi, yra nepaprastas, nes taip pat gali valdyti kelias kontaktų formas. Tai ir jūs galite lengvai pritaikyti savo formas ir pašto turinį naudodami paprastą žymėjimą. aš pasakiau paprastas žymėjimas. Kai tik susitvarkysite daiktus, „7“ susisiekimo forma taps vienu mėgstamiausių „WordPress“ papildinių.

Kitos funkcijos apima AJAX maitinamą pateikimą, „Akismet“ šlamšto filtravimą, CAPTCHA, trumpųjų kodų funkciją ir dar daugiau. Be to, keletas nustatymų, kurie užtikrins, kad kiekvieną kartą gausite pateikimus iš savo svetainės. 7 formą lengva įdiegti ir naudoti. Čia yra daugiau nei 3 milijonai aktyvių įdiegimų, kaip mes kalbame.

Atsisiųskite „Kontaktų formą 7“ nemokamai

Dar vienas susijusių pranešimų papildinys (YARPP)

„WordPress“ papildiniai

Padėję skaitytojams lengvai rasti daugiau jūsų nuostabaus turinio, „WordPress“ svetainė gali reikšti tik puikius dalykus. Pradedantiesiems, kuo daugiau turinio jie randa, tuo ilgiau jie pasilieka jūsų svetainėje, o tai puikiai tinka vartotojų įtraukimui, srautui ir, galiausiai, konversijoms.

Dar vienas susijęs įrašų papildinys siūlo jums daugybę funkcijų, užtikrinančių jūsų turinio nesunkų aptikimą. Pirmiausia turite keletą susijusių pranešimų rodymo vietų. Numatytoji vieta, žinoma, yra žemiau jūsų turinio, bet jūs galite laisvai pridėti susijusių įrašų bet kur kitur, įskaitant valdiklio sritis ir šabloninius failus.

Be to, šis „WordPress“ papildinys pateikiamas su savotiška šablonine sistema, leidžiančia jums tinkinti, kaip skaitytojai mato rezultatus. Be to, galite rodyti susijusius įrašus savo žinutėse, puslapiuose, pasirinktinių įrašų tipuose ir netgi sklaidos kanaluose. Dėl įvairiapusio algoritmo, papildinys kaupia susijusį turinį iš visos jūsų svetainės.

Atsisiųskite „YARPP Free“

„MonsterInsights“

„WordPress“ papildiniai

Stebėti savo eismą privalo kiekvienas verslo savininkas. Turėdami srauto analizės metu surinktą informaciją galite pakoreguoti savo svetainę ir rinkodaros strategiją, kad pasiektumėte maksimalų poveikį. Be to, srauto analizė sudaro didelę jūsų tikslinės auditorijos supratimo dalį.

„MonsterInsights“ yra puikus srauto analizės įrankis. O jų įskiepis yra populiariausias „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys, turintis daugiau nei 1 milijoną aktyvių įdiegimų! Šis papildinys palengvina „Google Analytics“ integravimą su „WordPress“ svetaine.

Per kelias minutes galite pasakyti, kaip lankytojai suranda jūsų svetainę, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į dalykus, kurie juos nuolat sugrąžina. Keli paspaudimai gali sukonfigūruoti „MonsterInsights“ ir peržiūrėti „Google Analytics“ ataskaitas tiesiai „WordPress“ informacijos suvestinėje. Tai puiku, tiesa?

Šis įrankis yra gana patogus pradedantiesiems dėka puikių stebėjimo funkcijų, nustatymų ir darbo eigų, pelniusių „MonsterInsights“ vardą visame pasaulyje. Kitos svarbios funkcijos apima el. Prekybos analizę, skelbimų stebėjimą, realaus laiko statistiką, failų atsisiuntimų stebėjimą, nuorodų stebėjimą ir pasirinktinių aspektų stebėjimą..

Atsisiųskite „MonsterInsights Free“   Gaukite „MonsterInsights Premium“

WP Smush

„WordPress“ papildiniai

Pradėkime tik nuo bendro „WordPress“ papildinio, kuris pažada dešimt kartų padidinti jūsų verslo svetainės greitį. Ponios ir ponai, ištarkite didžiulį sveikinimą „Smush“ iš puikios „WPMU Dev“ komandos.

Ar žinojai, kad dideli vaizdo failai gali būti priežastis, kodėl tavo svetainė amžinai įkeliama? Iš visų dalykų, lėtinančių jūsų svetainę, vaizdai yra labiausiai žinomi. Tai iš tikrųjų liūdna, nes dauguma pradedančiųjų nesupranta vaizdo failo dydžio ir yra labai susiję su svetainės greičiu.

Kuo didesnis vaizdas, tuo ilgiau reikia įkelti savo svetainę. Įeina į „Smush“ ir jūs galite atsisveikinti su lėtų svetainių ir aukštų atmetimo dienų dienomis. Dėl šio papildinio vienu spustelėjimu galite pakeisti, suspausti ir optimizuoti visus savo vaizdus.

„Smush“ nuskaito naujus ir esamus jūsų svetainės vaizdus naudodamas WPMU super-serverius, tai reiškia, kad apkrova nukeliama nuo jūsų serverio. Be to, iš šio papildinio išpjaustomi visi nereikalingi duomenys, suspaudžiami ir keičiami vaizdai prieš išsaugojant juos medijos bibliotekoje..

Be to, „Smush“ optimizuoja visus vaizdus jūsų svetainėje. Tai apima vaizdus, ​​kuriuos pridėjo temos ir papildiniai. Tai daro net jei turite „WordPress“ diegimą keliose svetainėse. Tiesą sakant, yra tik tiek daug apie tai, kad parašytume apie šį papildinį, kad mums reiktų visiškos apžvalgos.

Atsisiųskite „Smush Free“   Gaukite „WP Smush Premium“

„Envira“ galerija

„WordPress“ papildiniai

Nors jums nereikia „WordPress“ įskiepių, kad „WordPress“ galėtų pavaizduoti vaizdų galerijas, galerijos papildinys, pavyzdžiui, „Envira“ galerija, įkrauna jūsų galerijas, leisdamas jums pateikti daug daugiau su savo atvaizdais.

Ankstesniame įraše mes apibūdinome, kaip sukurti nuostabias „WordPress“ galerijas, tačiau didžiausią dėmesį skyrėme tik integruotos galerijos funkcijai, kuriančiai pagrindines galerijas. Jei jums reikia nuvažiuoti papildomą mylią ir nueiti skaitytojus su savo atvaizdais, jums reikia „Envira“ galerijos. Kodėl? Jūs klausiate.

Pradedantiesiems šį papildinį jums pristatė Syed Balkhi, kuris yra „WPBeginner“. Garsus vardas „WordPress“ draugų ratuose, „Syed“ yra populiarus daugelyje aukščiausio lygio produktų, įskaitant „MonsterInsights“..

Kalbant apie savybes, „Envira“ galerija yra 100% reaguojanti ir tiekiama su „drag and drop“ galerijos kūrėju, su kuriuo palaima dirbti, socialinės žiniasklaidos integracijomis, „WooCommerce“ palaikymu, vaizdo galerijomis, vandens ženklais, vaizdo koregavimu ir nuostabiais paruoštais šablonais. tik paminėti keletą.

Parsisiųsti „Envira“ galeriją   Gaukite „Envira Premium“ galeriją

„WooCommerce“

„WordPress“ papildiniai

Jei vykdote el. Prekybos svetainę, naudojamą „WordPress“, tikriausiai naudojate „WooCommerce“. Tai, o galbūt jūs atradote būdą, kaip susieti savo internetinę parduotuvę su „Shopify“. Apskritai, „WooCommerce“ varžyboms už savo pinigus suteikia galimybę sėkmingai pasirodyti.

Per penkias minutes galėtumėte sukurti visavertę elektroninės prekybos svetainę. Taip, „WooCommerce“ yra labai gera. Ir jūs galite parduoti bet ką, apdoroti užsakymus ir sekti atsargas kaip viršininkas.

„WooCommerce“ tikrai yra „WordPress“ el. Prekyba dėžutėje. Svarbios funkcijos apima kelis mokėjimo šliuzus, nemokamą „Storefront“ temą, lengvai naudojamą prietaisų skydelį, daugybę galimybių valdyti savo internetinę parduotuvę ir daugybę nemokamų bei aukščiausios kokybės priedų, kurie privers jus sudominti..

Jums atnešė „Automattic“ (taip, įmonė, esanti „WordPress.com“, „Akismet“, „Jetpack“ ir tt), turinti daugiau nei 3 milijonus aktyvių įdiegimų ir puikų 4.5 / 5.0 reitingą. „WooCommerce“ yra vienintelis el. Prekybos papildinys, kurio jums kada nors prireiks..

Vis dėlto atkreipkite dėmesį, kad priemokos su papildomais prietaisais gali kainuoti daug pinigų, todėl naudokite tik tas funkcijas, kurių jums reikia. Vis tiek turite išbandyti „WooCommerce“ bičiulį.

Nuo pat įkūrimo „WooCommerce“ buvo mūsų el. Prekybos programa. Tam tikras patogumas, kai konkurentai naudojasi kitais „vežimėliais“. Plėtiniai ir priedai yra šiek tiek painūs ir gali būti brangūs. – Brentas

Atsisiųskite „WooCommerce Free“

Bebras statybininkas

„WordPress“ papildiniai

Jūsų verslo svetainės dizainas daro didelę įtaką jūsų konversijoms ir pardavimams. Neilgai trukus pakeičiau porą dizaino elementų savo portfelio svetainėje ir patikėkite manimi, paklausimai patrigubėjo iškart, kai buvau šokiruota. Sukrėstas buvau palikęs daug pinigų ant stalo.

Galbūt jūsų dizainas vagia jus. Taigi kokius dizaino pakeitimus iš tikrųjų atlikote jūs? Na, aš pašalinau sunkųjį slankiklį, kuris sulėtino mano svetainę, ir pasinaudojau pora funkcijų, rastų anksčiau paminėtame „Symple Shortcodes“ papildinyje. Į šabloninius failus taip pat įterpiau šiek tiek PHP kodo.

Ką gi tai daro, turi bendro su tavimi ar net „Beaver Builder“?

Na, aš sugebėjau pakeisti PHP kodą, nes žinau, kas yra atidarymo žyma. Ar galime pasakyti tą patį apie tave? Ką daryti, jei jums reikia pakeisti savo svetainės dizainą, neredaguojant kodo ar nekeičiant „WordPress“ temos?

Jūs pasirenkate „Beaver Builder“ – galingą „drag and drop“ puslapių kūrimo įrankį, kuris padeda kurti maketus iš šio pasaulio. Taip, jis suderinamas su bet kokia jūsų turima tema, be to, galite naudoti iš anksto paruoštus šablonus, kurie sutaupo daug laiko.

Atsisiųskite „Beaver Builder Free“   Gaukite „Beaver Builder Premium“

CSS herojus

„WordPress“ papildiniai

Pajutę, kaip ką tik palietėme dizainą, pakalbėkime apie „CSS Hero“ – aukščiausios kokybės „WordPress“ papildinį, kuris sutaupys daug laiko, kiek reikės pritaikyti „WordPress“ temai.. Klausyk: „WordPress“ temos vizualiai jūsų svetainei priklauso nuo CSS …, bet jūs nežinote, kokia CSS yra.

Jei norėtumėte pakeisti teksto dydį, spalvas, paraštes ir tokį dalyką, turėsite išmokti CSS, kuri, kaip mes turime pripažinti, vidutinio verslo savininkui užima daug laiko. Ką daryti vietoj to? Jei norite pakeisti tai, kaip jūsų verslo svetainė atrodo nerašydami kodo eilutės, turite padaryti CSS Hero savo draugu.

Šis „WordPress“ papildinys pateikia nuostabias funkcijas, tokias kaip 900 ir daugiau „Google“ šriftų, aukščiausio lygio spalvų tvarkyklė, specialieji efektai, paruošti stiliai ir teminiai elementai. Jūs netgi galite eksportuoti savo stilius į kitą platformą, nes šie vaikinai yra nuostabūs ��

Jei jūs kada nors buvote vienas iš tų žmonių, kurie nerimauja, kad nežinote pakankamai CSS, kad svetainė atrodytų tokia, kokios norite, dabar galite nustoti jaudintis. – Chrisas Lema

Gaukite CSS herojų

„Easy Social Share“ mygtukai

„WordPress“ papildiniai

Vienas iš bestselerių turinčių „WordPress“ įskiepių, „Easy Social Share Buttons“ yra daugiau nei tiesiog socialinio pasidalijimo įskiepis. Tai skirta perkelti savo informavimo misiją į visiškai naują lygį, su funkcijomis iš čia į Timbuktu.

Lengvi „Social Share“ mygtukai „WordPress“ papildiniai yra geriausiai žinomi dėl nuostabių funkcijų, tokių kaip 50 ir daugiau socialinių tinklų palaikymas, gražūs šablonai, daugybė mygtukų ir piktogramų animacijų, socialiniai skaitikliai, 27 ir daugiau ekrano pozicijų, „WhatsApp“ + kitų mobiliųjų programų palaikymas, medijos bendrinimas ir pasidalijimo veiksmai tarp kitų.

Be to (ir milijonas, ir dar viena nuostabi savybė), „Easy Social Share Buttons“ yra patogus naudoti mobiliesiems telefonams ir pasižymi puikia parama.. Tada jis pateikiamas su patraukliomis „optin“ formomis. Vienu papildiniu galite išplėsti savo socialinės žiniasklaidos stebėjimo ir adresų sąrašą. Užmušti du paukščiai tuo pačiu rūšies akmeniu.

Jūs turite pamatyti platų funkcijų sąrašą sau. Jei esate kažkas panašaus į daugelį iš mūsų, šis papildinys tikrai nušluos jus nuo kojų. Rašymo metu šis papildinys naudoja daugiau nei 80 000 svetainių, jo įspūdingas įvertinimas yra 4,66 / 5,00 ir kainuoja vos 19 USD..

Gaukite lengvas socialines akcijas

WP nariai

„WordPress“ papildiniai

Kad ir kur prisijungtumėte, naudodamiesi narystės modeliu, turite rasti bent vieną svetainę. Tai reiškia, kad jums reikalingas turinys yra užrakinamas už registracijos formos arba darbo užmokesčio sienos. Bet kaip verslo savininkams pavyksta sukurti narystės svetaines „WordPress“?

Nukreipimo į narystę svetainės kūrimas nuo nulio yra beprotiškai brangus ir reikalauja daug laiko, tuo labiau, kad yra nesuskaičiuojama daugybė narystės turinčių „WordPress“ papildinių, kurie visus nešvarius darbus gali atlikti už nedidelę dalį išlaidų. Jūs taip pat turėsite sutaupyti daug laiko.

Vienas tokių įskiepių yra Chadas Butleris – WP-Members – pirmasis „WordPress“ narystės įskiepis. Nustatyti šį papildinį yra gana lengva, tačiau jis yra galingas ir universalus. Funkcijos apima galimybę blokuoti prieigą prie pranešimų ir puslapių, šoninės juostos prisijungimo valdiklį, trumpus kodus, pasirinktinės registracijos ir vartotojo profilio laukus, vartotojo registracijos pranešimus ir šimtus išplėtimo parinkčių..

Jei norite sukurti ar atnaujinti narystės svetainę, „WP-Members“ yra jūsų pasirinktas papildinys.

Atsisiųskite „WP-Members Free“

Registracijos magija

RegistracijosMagic pasirinktinės registracijos formos - „WordPress“ papildiniai

Pamatę, kaip kalbame apie narystės svetaines, pažvelkime į „Registracijos magiją“ – specialų papildinį, padedantį pakelti vartotojo registraciją jūsų svetainėje į visiškai naują lygį. Geriausias registracijos „WordPress“ įskiepių žaidėjas. Šis blogas berniukas tiesiogiai prisideda prie jūsų pardavimų, o jūs galite pasiimti į banką..

Turėdama daugiau funkcijų, nei jums kada nors prireiks, „Registracijos magija“ suteikia jums visišką visų rūšių registracijų kontrolę. Pradedantiesiems galite sukurti tiek formų, kiek norite įvairių scenarijų. Kiekviena forma gali turėti savo iš anksto apibrėžtus laukus, o tai reiškia, kad dangus yra riba, kiek eina pastato formos.

Vienu paspaudimu galite pridėti mokėjimo šliuzus prie savo formų ir naudodami intuityvų prietaisų skydelį galite stebėti visus formos pateikimus ir veiksmus. Kitos funkcijos yra visavertis formos tvarkyklė, failų priedai, keli stiliai, „Google reCAPTCHA“, el. Pašto pranešimai ir 3rd partijų integracija tarp kitų.

Registracijos magija labai daug atneša ant stalo kaip individualus vartotojo registracijos papildinys. Anot autorių, šis įskiepis „trūksta„ WordPress “vartotojo registracijos sistemos ir yra galingas bet kurio„ WordPress “administratoriaus arsenalo papildymas“.

Vartotojai taip pat sako puikius dalykus apie registracijos magiją. Štai vienas iš daugelio:

Aš tikrai pradedančiųjų svetainių kūrėjas. Anksčiau aš sukūriau 3 paprastas svetaines, tačiau dabar užsiimu labai sudėtingos svetainės statyba vienai iš mano įmonių. Man reikėjo galingo įrankio įvairaus lygio nariams, kai kurie nemokami, kai kurie moka, kai kurie paprasčiausiai prenumeratų prenumeratoriams, ir bijodavau, kad man per galvą iki tol, kol atradau REGISTRACIJOS MAGIJĄ !! Tai tikrai yra magija. Lengva naudoti, lengva suprasti. Nereikia jokių programavimo įgūdžių. Tiesiog įveskite tai, ko norite, ir viską daro už jus! Tiksliai tai, ko man reikėjo, daro daugiau nei aš kada nors svajojau! Man malonu! – žiniatinklio valdytojas

Nemokama versija turi apie 80 nuostabių funkcijų, tačiau yra aukščiausios klasės versija, turinti daugiau nei 120 funkcijų, taigi, taip!

Atsisiųskite registraciją „Magic Free“   Gaukite „Magic Premium“ registraciją

„blogVault“ atsarginė kopija

„Blogvault“ - visa „WordPress“ atsarginių kopijų tarnyba

Savo laiku išbandžiau kelias atsargines paslaugas, o „BlogVault“ vagia dieną vien todėl, kad ją yra nepaprastai lengva nustatyti ir naudoti. Netrukus sukursite visas atsargines atsarginių kopijų, esančių ne svetainėje, naudingas, jei kažkas sugestų.

Daiktai visą laiką nutrūksta internete, nesvarbu, ar tai jūsų kaltė, ar ne. Naudodamiesi kasdienėmis atsarginėmis kopijomis, jūs miegate, žinodami savo turinį, taigi, verslą, yra saugu. Už mažą 9 dolerių kainą per mėnesį „blogVault“ įveikia daugybę kitų atsarginių sprendimų nuo dešimties iki dviejų, pavyzdžiui, „Bayern“ ar „Arsenal“..

Galimos funkcijos apima kasdienines „WordPress“ failų ir duomenų bazių atsargines kopijas, atsarginių kopijų kūrimą „Dropbox“, 30 dienų atsarginių kopijų kūrimo istoriją, atsarginių kopijų atkūrimą vienu paspaudimu, nemokamą planą su savaitinėmis atsarginėmis kopijomis, sklandų svetainių perkėlimą, tvarkomų atsarginių kopijų kūrimą ne svetainėje, aukščiausio lygio saugumą ir sustojimo zonas. tarp kitų.

IMHO, tai yra idealus atsarginės kopijos sprendimas, jei turite didžiulę svetainę, apimančią 10 GB GB. Vienas vartotojas praneša:

Aš išbandžiau keletą kitų nemokamų papildinių, tačiau jie buvo arba per daug klastingi naudoti, arba buvo neįtikėtinai lėti, kad sukurtų atsarginę kopiją. Šiandien įdiegiau „BlogVault“ ir jis maždaug per 45 minutes sukūrė visos mano svetainės atsarginę kopiją – 4,5 GB. Tai kasdien atnaujins atsarginę kopiją ir siūlo daugybę kitų paslaugų, įskaitant perkėlimą į kitą serverį. 9 USD per mėnesį, manau, kad tai verta ramybės. Mano svetainė yra gyvybiškai svarbi mano verslui. – trevormwilsonas

Atsisiųskite „blogVault Free“   Gaukite „BlogVault“

„Ninja“ iškylantieji langai, skirti „WordPress“

„Ninja“ iškylantieji langai

Interneto rinkodaros guru sako, kad pinigai yra sąraše, todėl apmaudu, kad neapėmėme nei vieno „WordPress“ papildinio, kuris palengvina 700% prenumeruoti vartotojus. Na, vaikinai, mes nurodome jus į „Ninja“ iššokančius „WordPress“ iššokančius papildinius, kurių rašymo metu pardavimai viršija 26 tūkst..

Kas išskiria „Ninja“ iškylančiuosius langus iš panašių „WordPress“ papildinių? Malonu, kad paklausėte. Už mažą, vos 25 dolerių kainą, galite įsigyti „drag-and-drop“ iššokančiųjų langų kūrimo priemonę, 65 ir daugiau gražių iššokančiųjų langų, riboto turinio socialinę spintelę, integraciją su pagrindiniais socialiniais tinklais ir 30 ir daugiau el. Pašto rinkodaros platformų, pasitraukimo ketinimas ir dar daugiau.

„Ninja“ iššokantieji langai, skirti „WordPress“, visiškai reaguoja, reiškia, kad jūsų „optin“ formos atrodys nuostabiai ir veiks išskirtinai gerai keliuose įrenginiuose. Šis papildinys yra „arscode“, elitinis „CodeCanyon“ autorius, ir jo įspūdingas pirkėjo reitingas yra 4,41 / 5,00. Be jokios abejonės, tai yra vienintelis papildinys, kurio jums kada nors prireiks visiems iššokantiems iššūkiams.

Gaukite „Ninja“ iššokančiųjų langų, skirtų „WordPress“

Nulis BS CRM

Nulis BS CRM

„Zero BS CRM“ yra ryšių su klientais valdymo papildinys, veikiantis „WordPress CMS“. Tai suteikia jums viską, ko reikia norint pradėti tvarkyti santykius su klientais. Viską laikykite vienoje vietoje (klientų įrašai) ir išrašykite sąskaitą savo klientams bei surenkite mokėjimus (registracija kaip operacijos).

Naudodami „Freelancer Bundler“ arba „Small Business Bundle“ gausite prieigą prie galingų plėtinių už nedidelį metinį mokestį. Kasmetinis atnaujinimas yra neprivalomas ir apima nuolatinę paramą ir atnaujinimus.

Pradėkite kontroliuoti savo verslo operacijas ir plėskite savo verslą naudodamiesi CRM, kad galėtumėte sekti savo vertingus klientus ir klientus. Parduokite jiems tik tai, ko jie nori, kai jie to labiausiai nori, pasimokydami iš jūsų esamų klientų sąveikos su jūsų verslu.

Atsisiųskite „Zero BS CRM Free“

Paskutinės pastabos

„WordPress“ papildiniai gali padėti perkrauti jūsų įmonės svetainę neišmokant kodo ir neišdaužant banko. Šiaip ar taip, tiesiog išsirinkite savo verslui reikalingus „WordPress“ papildinius ir nepamirškite apie visus papildomus priedus, kurie gali kainuoti likimą..

Šiame sąraše esantys „WordPress“ papildiniai turi būti pradedantiesiems, taip pat jau įsitvirtinusiems „WordPress“ vartotojams. Tačiau tai nereiškia, kad turite juos visus įdiegti savo „WordPress“ svetainėje. Ne, tiesiog išsirink porą ir judėk toliau.

Kurie yra jūsų mėgstamiausi „WordPress“ papildiniai?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map