20+ geriausios „WordPress“ verslo temos 2020 m

Geriausios „WordPress“ verslo temos

Bet kokio verslo pagrindinis jūsų verslo plano aspektas turėtų būti jūsų svetainė. Mūsų karta kasdien vis labiau orientuojasi į technologijas, ir jei neturite mobiliesiems parengtos svetainės, praleisite didžiulę rinkos dalį. Nežinote nuo ko pradėti?


Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Kas daro puikų verslo „WordPress“ temą?

Tai yra puikus klausimas – kas sudaro puikų verslo temą? Kurios savybės ar parinktys? Na, tai tikrai priklausys nuo jūsų verslo. „WordPress“ turi kažką visiems, ir jūs visada galite pridėti papildomų funkcijų į savo svetainę naudodami papildinį ar du. Tačiau yra keletas pagrindinių funkcijų, kurių tikriausiai norėsite iš karto.

Paslaugos
Juk jūs esate verslas, todėl jums reikia būdo, kaip pasidalinti su savo klientais, ką būtent jūs darote. Paslaugų pasiūlymų paaiškinimas Tai galite pasiekti naudodami specialių paslaugų pasirinktinį pašto tipą ar pasirinktinį personalo modulį ar net naudodami piktogramų dėžutes..

Personalas
Ar nenorėtumėte susitikti su mėgstamo verslo žmonių komanda? Na, o jūsų klientai nori su jumis susitikti – ar bent jau šiek tiek susipažinti. Dalykitės savo komandos nuotraukomis, jų pavadinimais ar galbūt keliais įdomiais smulkmenomis apie kiekvieną asmenį. Padarę jūsų įmonės svetainę patrauklesnę, galite padėti užmegzti ryšį tarp jūsų ir kliento, kad nepamirštumėte jų įsivaizduoti.

Portfelis ir galerija
Tai dera su tuo, kas buvo pasakyta apie personalą – klientai nori susipažinti su jumis, jūsų verslu ir jūsų produktais ar paslaugomis. Pridėję galeriją ar aplanką, jūs turėsite galimybę išties įvertinti savo daiktus potencialiems naujiems klientams. Pridėkite savo geriausią darbą, parodykite rezultatus, kuriuos gavote klientui, arba tiesiog parodykite savo komandą veiksme. Vėlgi, jūs norite užmegzti ryšį su savo klientais.

Atsiliepimai
Tiesiog būk sąžiningas. Ar jūs kada nors naudojote „Yelp“, „Angies List“ ar kitą apžvalgos tipo svetainę, kad priimtumėte sprendimą? Savo verslo svetainėje galite parodyti savo tvirtų laimingų klientų patirtį įrodymais. Kai kurios temos prideda pasirinktinius įrašų tipus, kitos turi puslapių kūrimo modulius ar valdiklius arba galite juos pridėti patys naudodami teksto lauką. Nepaisant to, kad jie pridedami, atsiliepimai daro didelę įtaką naujiems klientams.

Socialiniai saitai
Norite palaikyti ryšį su savo klientais? Norite pasiekti naujus klientus? Norite pasidalinti akcija? Jums reikia socialinės žiniasklaidos. Temos skiriasi priklausomai nuo to, kur pridedamos socialinės nuorodos (antraštės, valdikliai, puslapių kūrimo moduliai, darbuotojų profiliai ir kt.), Tačiau įsitikinkite, kad jas turite kur nors savo svetainėje (ir, žinoma, kad atitiktų aktyvios socialinės žiniasklaidos paskyras)..

Žinoma, tai tik keletas savybių, kurių prireiks daugumai įmonių. Atsižvelgiant į konkretų jūsų verslą, taip pat galbūt norėsite jo ieškoti „WooCommerce“ palaikymas, jei norite parduoti savo gaminius, WPML suderinamumas ir vertimas failų įtraukimas, jei norite lengvai išversti savo svetainę į keletą kalbų ar net įvykiai valdymo galimybes, jei ateityje planuojate surengti daugybę renginių.

Geriausios nemokamos ir „Premium“ „WordPress“ temos verslui

Taigi dabar, kai žinote, ko ieškoti, pats laikas išeiti ir rasti temą. Norėdami padėti jums, mes surinkome geriausių įmonių ir verslo „WordPress“ temų sąrašą iš viso žiniatinklio (pastaba: mes neišbandėme kiekvienos iš šių temų, mūsų pasirinkimas pagrįstas informacija, pateikiama temų puslapiuose). Mes padarėme viską, kad įtrauktume gerą nemokamų ir „premium“ temų derinį, todėl nesvarbu, koks gali būti jūsų verslo biudžetas, jums yra „WordPress“ tema (nors pažvelkite į šį šablonų sąrašą autorius „WPThemesChecker“ daugiau pasirinkimų). Taigi, pereikime prie to, kuo esate čia!

1. Iš viso

Bendra „Drag and Drop“ universalioji „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite temos su visais varpais ir švilpuku, „Total“ yra kelias. Viena iš populiariausių „Themeforest“ temų, „Total“ gali visa tai padaryti. Komplekte esantis „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonė leidžia jums vilkti ir mesti puslapio elementus, kad sukurtumėte visiškai tinkintus išdėstymus – nereikia kodo! Beveik kiekvienam elementui yra neribotos spalvų parinktys, šimtai piktogramų ir daugybė pasirinktinių puslapio kūrimo elementų, kurių nerasite kitose temose. Pridėkite visą savo personalą, klientų atsiliepimus, paslaugas, apie puslapius, neribotą aplanką, parduotuvių produktus, renginius, kontaktines formas ir dar daugiau. Be to, visa tema reaguoja, todėl jūsų puslapiai ir įrašai taip pat puikiai atrodys ir mobiliajame telefone.

2. Elegantiškas (nemokamas)

Elegantiška nemokama „WordPress“ verslo tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Reikia tiesioginės verslo temos? Pabandykite Elegantiškas. Ši profesionali ir visiškai nemokama „WordPress“ verslo tema turi viską, ko reikia norint sukurti savo verslo svetainę nemokamai. Į šią temą įtrauktas pagrindinio tinklalapio slankiklis, puikus pritaikyto pranešimų tipo aplankas, naudingo personalo pasirinktinio pranešimo tipas, funkcijų skyrius su piktogramomis (puikiai tinka kai kurioms paslaugoms pridėti) ir, žinoma, visas dienoraštis. Be to, yra šriftų, pasirinktinio logotipo, pasirinktinių autorių teisių ir dar daugiau galimybių.

3. Priekis

Priekinė profesionali daugiafunkcinė „WordPress“ tema

„Front“ yra nuostabi daugiafunkcinė tema, puikiai tinkanti verslo svetainėms, taip pat tinklaraščiams, programoms, pagalbos tarnyboms, agentūroms ir dar daugiau. Turėdami daugiau nei 150+ „Gutenberg“ puslapių kūrimo blokų ir 25 ir daugiau iš anksto sukurtų demonstracinių versijų, nesunku sukurti tobulą svetainę. Ši galinga tema gali pasigirti mega meniu, paralakso slinkties, turinio ar vaizdo slankiklių, mūro tinklelio išdėstymo, pasirinktinių spalvų ir nuolydžių bei dar tonų funkcijomis. Kadangi jis pastatytas ant „Gutenberg“, jūs kuriate savo svetainę naudodami pagrindinę „WordPress“ – tai viskas greitai!

Tema taip pat yra sukurta taip, kad puikiai veiktų su populiariais papildiniais, kad pridėtų platų funkcionalumą. Įdiekite „WP Job Board“, kad sukurtumėte savo darbo skelbimų svetainė su priekiu. Arba pridėkite „WooCommerce“, taigi pridėti parduotuvę prie savo svetainės yra vėjas. Tiesą sakant, beveik nieko fronto negali padaryti!

4. „Zerif PRO“

„Zerif Pro Business WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei jūs kada nors žiūrėjote į nemokamas temas „WordPress.org“, tikrai matėte nepaprastai populiarią „Zerif Lite“ temą. Na, „Zerif Pro“ yra aukščiausios kokybės versija, kuri yra ypatingai įkraunama nuostabių funkcijų jūsų verslui. Temoje yra pritaikomas pagrindinis puslapis, į kurį įdėtos jūsų funkcijų, aplanko, komandos, kainų, atsiliepimų, kontaktinės formos ir dar daugiau galimybių pridėjimo parinktys. Be to, yra spalvų, paralakso fonų ir keleto nuostabių pasirinktinių valdiklių variantų.

5. „Parallax One“

„Parallax“ viena nemokama „WordPress“ verslo tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Parallax One“ yra nemokama vieno puslapio „WordPress“ tema, puikiai tinkanti įmonėms. Šią temą sudaro lengvai naudojami skyriai, skirti pridėti savo paslaugas, komanda, atsiliepimai, nuorodos ir tinklaraštis. Ši nemokama tema net turi parduotuvę. Taigi vien todėl, kad turite mažą biudžetą, dar nereiškia, kad negalite sukurti gražios vieno puslapio svetainės – tiesiog suteikite „Parallax“ vieną.

6. „FreelanceEngine“

„FreelanceEngine“ verslo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„FreelanceEngine“ buvo sukurtas kaip išsamus darbo lentos sprendimas įmonėms ir laisvai samdomiems darbuotojams prisijungti (panašiai kaip „Upwork“). Tačiau ši tema gali nuveikti daug daugiau nei įrašai. Kadangi jame yra „Visual Composer“, galite vilkti ir mesti elementus, kad sukurtumėte bet kurį jums tinkintą puslapį, be to, kad skelbiate savo darbo skelbimus (arba priimate kitus)..

7. „OneEngine“ (nemokamas)

„OneEngine“ nemokama verslo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite vieno puslapio sprendimo, patikrinkite „OneEngine“. Ši glausta tema yra puiki galimybė sukurti nukreipimo ar papildomą puslapį jūsų verslui. „OneEngine“ su puikiu puslapių krautuvu, paprastu slankikliu, paslaugomis, apie laiko juostą, įgūdžių juostomis, personalu, skaitikliais, kainomis ir dar daugiau – įmontuota „OneEngine“ yra puiki bet kokio mažo verslo pradžia..

8. „CleanPort“

„CleanPort“ verslo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei jums reikia profesionalios, verslo temos, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas jūsų portfeliui, tada „CleanBold“ yra puikus pasirinkimas. Ši verslo aplanko „WordPress“ tema turi unikalų pagrindinį puslapį, kuriame galima pristatyti jūsų darbus, paslaugas ir naujausius tinklaraščio įrašus. Temos akcentas būtų gražus aplankas, kuriame galite parodyti savo komandos darbą įgyvendinant ankstesnius projektus. Be to, yra daugybė tinkinimo priemonės parinkčių, skirtų spalvų, šriftų ir stilių pritaikymui, kad būtų sukurta savotiška svetainė.

9. „Media Consult“

„Media Consult“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Media Consult“ yra „Premium WordPress“ tema, sukurta atsižvelgiant į įmonių verslo ir portfelio svetaines, tačiau ji taip pat gali būti naudojama beveik bet kokio tipo svetainėse, tokiose kaip asmeniniai tinklaraščiai. Tema siūlo „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės palaikymą, naudingų išteklių biblioteką (fono paveikslėliams, ataskaitoms ir el. Knygoms), daugybę šablonų ir trumpųjų kodų bei dar daugiau.

10. Ypatingai

„Ultra Business WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ultra“ yra lanksti „WordPress“ tema, kuria galėtumėte sukurti bet kokį profesionalių verslo svetainių skaičių. Naudodamiesi „drag and drop“ maketų kūrimo priemone jus riboja tik jūsų vaizduotė. Pridėkite skaidrių, vaizdo įrašų, paralakso fonų, figūrinių išnašų, portfelių, „WooCommerce“ parduotuvių ir dar daugiau. Be to, yra lengva naudoti spalvas, šriftus, vaizdų užrašus ir puslapio elementų animaciją, kad būtų galima papildomai įklijuoti.

11. Kolektyvas

Kolektyvinio verslo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kolektyvas yra kūrybinio verslo „WordPress“ tema, žaisminga spalvomis ir stiliais, kuriuos atsimins jūsų klientai. Temoje pateikiami drąsūs spalvų pasirinkimai (kuriuos galite lengvai pritaikyti naudodamiesi integruotais spalvų rinkikliais), įspūdingas HTML5 slankiklis, įmontuotas mega meniu, tinkinti trumpieji kodai ir dar daugiau.

12. Indai (nemokami)

„Gadgetry Free WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši miela maža nemokama tema yra tiesiog tobula profesionaliems tinklalapiams. Prietaisų komplekte yra parinktys, esančios iškart, nes pridedamos skaidrės, pasirinktinės spalvos ir trumpųjų kodų dalys, kad būtų sukurtos pasirinktinai atrodantys puslapiai (tiesiog įtraukite mygtukų, schemų, stulpelių, švieslentių, žemėlapių ir kitų kodus, kad sukurtumėte puslapius savo paslaugos ir personalas).

13. Verslo (nemokamas)

Verslo nemokama „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Paskutinė tema, kuria norime pasidalinti, yra nemokama „WordPress“ tema. Ši švari ir minimali tema turi keletą puikių funkcijų, kurias galite pradėti, pvz., Lengvai naudojamas pagrindinio puslapio slankiklis ir funkcijų skyrius, įmontuotas aplankas, skirtas demonstruoti savo projektus, personalo pasirinktinis įrašo tipas, skirtas pridėti visus jūsų komandos narius, visas dienoraštis, kurio stilius yra spausdinimas ir „Symple Shortcodes 2.0“ palaikymas (kurį galite naudoti norėdami pridėti socialinių piktogramų, skirtukų, akordeono, kainų lentelių, įgūdžių juostų, pranešimų skaidrių ir daugybę kitų).

14. Uostas

Uosto verslo „WordPress“ tema

Uosto tema yra gražiai minimali ir moderni tema, kuri puikiai tinka daugeliui įmonių. Švarus ir profesionalus išdėstymas leidžia jį lengvai pritaikyti daugelyje pramonės sričių. Naudokite savo fotografijos svetainės aplanką, herojų sritis ir klientų atsiliepimus, kad įtikintumėte agentūros svetainę, arba pasinaudokite įtraukta vaiko tema ir sukurkite savo svajonių svetainę, kad parodytumėte savo interneto dizaino sugebėjimus. Į temą taip pat įeina pasirinktiniai meniu stiliai, 10 ir daugiau nemokamų „ThemeBeans“ papildinių, keli aplanko stiliai ir dar daugiau.

15. 2 monstroidas

„Monstroid 2 Business WordPress“ tema

Sukurkite geresnę savo verslo svetainę naudodami „Monstroid WordPress“ temą. Ši galinga tema apima 9 iš anksto sukurtus demonstracinius demonstracinius pavyzdžius, kad galėtumėte greitai paleisti savo svetainę. Tada pasinaudokite integruotomis antraštės, tinklaraščio išdėstymo, pasirinktinių valdiklių, naudingų įtrauktų papildinių (pvz., Įvykių kalendoriaus, vyšnių tendencijų pranešimų, „MotoPress“ meniu, „Cherry Socialize“ ir t. T.), El. Prekybos, socialinių ir kitų parinkčių galimybėmis. jūsų pačių sukurta svetainė.

16. Advokatas ir advokatas

Advokato ir advokato profesionali „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite profesionalų internetinį buvimą naudodamiesi advokato ir advokato „WordPress“ tema. Ši finansų pramonės tema yra puikus būdas padaryti teigiamą pirmąjį įspūdį ieškant naujų klientų. Temoje yra visos funkcijos, kurių jums reikia norint pasidalyti savo finansinio verslo išmanymu, pavyzdžiui, verslo paslaugos, gairės, personalas, portfelis ir kita. Be to, lengva pradėti. „Layer & Attorney“ tema pateikiama su lengvu demonstracinio turinio diegimo programa, 30 ir daugiau metų paruoštų puslapių šablonais, paralakso slankikliais, antraštės ir poraštės išdėstymais bei temos odos perjungikliu..

17. Divi

Divi daugialypė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ar tikrai girdėjote apie „Elegantiškos temos“ „Divi WordPress“ temą? Ši populiari parinktis yra daugiafunkcinė tema, iš anksto supakuota su lengvai naudojamais demonstracinių pavyzdžių maketų pavyzdžiais, reaguojančiu redagavimu, lengvai pritaikomomis spalvomis / dydžiu / tarpais ir tt bei pasirinktiniais įskiepiais, įskaitant „Divi“ nuvilkimo puslapio kūrimo įrankį. Turėdami garso įrašų grotuvų kūrimo elementus, įgūdžių juostas, raginimus veikti, skirtukus, socialinius stebėjimus, naršymą po vaizdo įrašus, vaizdo skaidrių rinkinius, filtravimo portfelius, kainų lenteles ir dar daugiau, galėsite sukurti savo verslui vertą svetainę..

18. „Themify Ultra“

„Themify Ultra WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Themify Ultra“ yra lanksti „WordPress“ tema su visiškai reaguojančiomis ir stiliaus parinktimis, kad sukurtų savo pasirinktinę svetainę. Be to, į temą įeina daugiau nei 100 USD priemokų, skirtų atgaliniams skaičiavimams, progreso juostoms, skaitikliams, kontaktams, „WooCommerce“, laiko grafikams, vaizdų galerijoms, spausdinimo mašinoms, žemėlapiams, kainų lentelėms ir „pro“ skaidrėms. Nors yra daugybė tinkinimo parinkčių, iš anksto nustatyti spalvų pasirinkimai ir puslapio išdėstymo šablonai leidžia greitai ir lengvai pradėti darbą net pradedantiesiems..

19. Įdarbink

„Jobify“ verslo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Jobify“ yra galinga „WordPress“ darbo skelbimų lentos tema su JSON pagrįstais turtingais fragmentais, automatinio paleidimo turinio nustatymais, vietos filtravimu, atnaujinimo palaikymu, lokalizuotais vertimo failais ir tinklainės atvaizdo palaikymu – nesunku sukurti savo verslą ir susirasti naujų nuomininkų. Be to, į šią temą įtrauktas intuityvus „drag and drop“ pagrindinio puslapio kūrimo būdas, naudojantis tiesioginiu „WordPress“ tinkinimo elementu. Norite sukurti dar geresnį darbo variklį? „Jobify“ yra suderinama su populiariais papildiniais, tokiais kaip „WP Job Manager“, „Resume Manager“, „WooCommerce“ aukcionai, „Slider Revolution“ ir daugybė kitų, kurie gali jūsų svetainei suteikti papildomų funkcijų ir funkcijų..

20. Liejykla

Liejyklų daugiafunkcis „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Liejykla yra dinamiška „WordPress“ tema, sukurta visų tipų įmonėms. Dėl funkcijų, įskaitant suderinamumą su skirtingomis naršyklėmis, reaktyvų dizainą, galingas temos parinktis, neribotą išdėstymą ir vertimo palaikymą, liejykla puikiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms. Tiesiog įdiekite temą, tada naudokite pridedamą „Visual Composer“ papildinį, kad nutemptumėte kelią į tobulą svetainės ar nukreipimo puslapio išdėstymą..

21. „FinanceGroup“

„FinanceGroup“ apskaitos verslo „WordPress“ tema

„FinanceGroup“ tema yra klasikinio stiliaus verslo ir apskaitos „WordPress“ tema. Naudodami pateiktą „TemplateMonster“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo įrankį, galite greitai sukurti tinkintą svetainę, naudodami 25+ puslapių modulius, išankstinius nustatymus ir konfigūravimo parinktis. Tema taip pat suderinama su „Ecwid“, taigi, jei nuspręsite siūlyti papildomų produktų ar verslo paslaugų internetu, galite parduoti temą tiesiai iš savo internetinės parduotuvės.

22. „iBusiness“

„iBusiness WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„iBusiness“ yra dalis unikalios naujos eilutės, kurią lengva naudoti spustelėjus ir redaguojant „WordPress“ temas. Jūs tiesiog einate į tiesioginį demonstracinį demonstravimą, spustelėkite mygtuką, kad pritaikytumėte, tada naudodami vaizdinę rengyklę tiesiogine prasme spustelėkite ir redaguokite įvairius temos komponentus (figūrinė išraiška, paslaugos, fono paveikslėliai, personalas, aplankas, tinklaraštis, kainų lentelės, kontaktinė informacija, kt.). Kai baigsite, eksportuosite užpildytus temos failus į savo tiesioginę svetainę. Lengvas žirnis.

Daugiau išteklių jūsų verslui

Neapsiribokite vien tik profesionaliai atrodančia svetaine. Tai yra daugybė kitų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti dėl savo buvimo internete, rinkodaros ir dar daugiau. Čia yra keli naudingi mūsų autorių straipsniai, padėsiantys jums nukreipti teisinga linkme.

 • Paprastinkite buvimą internete naudodami „WordPress“
 • Pagrindinis „WordPress“ svetainės rinkodaros vadovas
 • Kaip padidinti perskaičiavimo kursus
 • Naudingi „WordPress“ papildiniai vietiniam verslui
 • Kaip sukurti laisvai samdomą verslą, paprastas „WordPress“ vadovas

Jei turite kitų patarimų, prašau pasidalinti jais toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map