20 puikių administratoriaus „WordPress“ papildinių

Jūs ir aš per pastarąsias dienas peržiūrėjome nemažai naudingų „WordPress“ papildinių. Aš turiu galvoje, kad mūsų vykdomas „WordPress“ papildinio nuotykis jau atskleidė mūsų pasirinkimus socialinėje žiniasklaidoje, „BuddyPress“, narystėje ir dar daugiau.


Tai yra daugiau nei 100 papildinių! Bet niekada neperžiūrėjome „WordPress“ administratoriaus papildinių. Ar niekam nerūpi užpakalinė dalis? Matote, kad dauguma „WordPress“ papildinių, kuriuos apžvelgėme aukščiau pateiktuose susijusiuose įrašuose, turi tiek daug bendro su „frontontend“. Tačiau papildiniai, kuriuos šiandien apžvelgsime, padės jums, be kitų dalykų, atlikti savo „WordPress“ administratoriaus pareigas.

Ar esate „WordPress“ kūrėjas? Stebėkite. Ar esate „WordPress“ tinklaraščio administratorius? Taip pat būkite budrūs. Norite pritaikyti savo „WordPress“ administratoriaus sritį? Mes taip pat aprėpėme jus �� Peržiūrėkite mūsų sąrašą geriausių nemokamų „Admin WordPress“ papildinių (tiesiog spustelėkite paveikslėlius, jei norite atsisiųsti papildinius). Mėgaukitės skaitymu ir pabaigoje pasidalykite mėgstamais komentarais!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Administratoriaus meniu redaktorius „WordPress“ papildinys

Administratoriaus meniu redaktorius „WordPress“ papildinys

Norite tinkinti savo administratoriaus meniu elementus? Norite pridėti pasirinktinius meniu elementus prie savo administratoriaus meniu? „Administrator Menu“ redaktorius suteikia visas jėgas, kurių jums reikia norint sukurti savotišką „admin“ meniu. Žinai, kažkas, kas tau patiks. Su šiuo įskiepiu galite padaryti tiek daug. Pavyzdžiui, galite redaguoti meniu pavadinimus, pakeisti meniu piktogramas ir nustatyti prieigos teises, lengvai vilkti ir mesti elementus, lengvai kurti papildomus meniu, paslėpti visą meniu (arba atskirus meniu elementus) ir kurti pasirinktinius meniu elementus, nukreipiančius į išorines nuorodas..

Jūs netgi galite atkurti visus numatytuosius meniu spustelėdami mygtuką, kad tikimybė, jog jūs ką nors sugadinsite. Apibendrinant, papildinys yra lengvai įdiegiamas ir naudojamas. Kas daugiau? Galite pasirinkti nemokamą ir „pro“ versiją. Akivaizdu, kad pastarasis turi papildomų funkcijų.

„Codepress“ administratoriaus stulpeliai „WordPress“ papildinys

Stulpelių rengyklės „WordPress“ papildinys

Jei ketinote pertvarkyti „WordPress“ administratoriaus ekranus, „Codepress Admin Columns“ yra jūsų įskiepis, kurio laukėte. Bendros pastangos Codepress, Tobiasas Schutteris, Davidas Mosterdas ir Jesperis van Engelenas, „Administrator Columns“ turi daugiau nei devyniasdešimt (90) pasirinktinių stulpelių, taip pat galimybę patobulinti jūsų klientų administravimo skydą, rūšiuojamų ir redaguojamų stulpelių parinktis, kad jūsų darbas būtų lengvesnis, galimybė importuoti. ir eksporto funkcionalumas, lengva integracija su kitais papildiniais, pritaikyti laukai visiems jūsų pasirinktiniams poreikiams (žiūrėkite, jūs gerai pasirūpinta) ir visa dokumentacija. Pridėkite gyvenimą (ir tiek daug naudingumo) savo administratoriaus srityje naudodami „Codepress“ administratoriaus stulpelius.

WP-Optimizuokite „WordPress“ papildinį

WP optimizuoti „WordPress“ papildinį

Ar jūsų „WordPress“ svetainė yra lėtesnė nei įprasta? Atspėkite, kokia problema gali kilti jūsų duomenų bazėje. Vienaip ar kitaip, šlamštas visada randa kelią į jūsų „WordPress“ duomenų bazę. Tai gali sukelti vangią svetainę ir sukelti porą „WordPress“ klaidų. Ką daryti? Kartkartėmis turite optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę. Tuo pat metu duomenų bazės optimizavimas gali būti užduotis aukštyn, jei nežinote pirmojo dalyko apie „PhpMyAdmin“..

Įveskite WP-Optimize ir diena (kartu su savo duomenų baze) bus išsaugota. Šis specialus papildinys turi daugiau nei vieną (1) milijoną atsisiuntimų, įspūdingas įvertinimas 4,6 / 5,0 ir padės automatiškai optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę. „WP-Optimize“ pašalins jūsų duomenų bazę nuo pasenusių taisymų, nepageidaujamų laiškų ir šiukšliadėžės komentarų, stebėjimo ir atstatymo duomenų, paminint tik keletą. Daugiau funkcijų galite pamatyti papildinio puslapyje „WordPress.org“.

Greitas puslapio / pranešimų peradresavimo „WordPress“ papildinys

Greitas puslapio / pranešimų peradresavimo „WordPress“ papildinys

Puikus 4,7 / 5,0 įvertinimas ir daugiau nei 550 000 atsisiuntimų, greito puslapio / pranešimų peradresavimo papildinys palengvina peradresavimą. Ar norite lengvai nukreipti vartotojus į kitus puslapius? Šios funkcijos paaiškins, kodėl greitas puslapio / pranešimų peradresavimas yra peradresavimo papildinys, kurio jums reikia. Tarp glaustų funkcijų yra visuotinės peradresavimo nuorodų tinkinimo parinktys, dabartinis „WordPress“ versijų suderinamumas, pasirinktinių įrašų tipų (ir kitų papildinių) integracija, galimybė peradresuoti vartotojus į naują ar tą patį langą, galimybė pridėti rel = „nofollow“ atributą. į nuorodas, peradresuokite 404 klaidų puslapius ir dar daugiau. Pereikite į kitą lygį naudodamiesi sparčiojo puslapio / skelbimo peradresavimo papildiniu.

Administratoriaus „WordPress“ papildinys

Administratoriaus „WordPress“ papildinys

Negalite (ar negalėsite) tvarkyti „MySQL“ duomenų bazių rankiniu būdu? „Administratoriaus“ papildinys suteikia visas jėgas, kurių reikia norint valdyti „WordPress“ duomenų bazę iš labiau pažįstamos „WordPress“ administratoriaus srities. Argi tai ne šaunu?

Galite atlikti bet ką, nuo lentelių naršymo iki SQL užklausų paleidimo ir duomenų bazės optimizavimo, be kitų funkcijų. Tai tikrai paprasta ir jums bus smagu, jei norėsite patekti į savo DB. Administratorius suderinamas su „WordPress 3.9.1“ ir „WordPress Multisite“, taigi, spėju, esate gerai aprūpintas. Jis turi daugiau nei 100K atsisiuntimų ir ryškus 4,8 / 5,0 įvertinimas.

Derinkite objektus „WordPress“ papildinys

Derinti „WordPress“ papildinį

Sveiki, „WordPress“ kūrėjas! Norite išanalizuoti klaidas ir geriau suprasti, kaip kurti naudojant „WordPress“? Jei sakėte „taip“, „Debug Objects“ yra būtent tai, ko jums reikia. Pasiektas 4,9 / 5,0 įvertinimas, šis lengvai įdiegiamas ir naudojamas įskiepis suteikia daug informacijos, tokios kaip atminties naudojimas, operacinė sistema, „WordPress“ versija, puslapio įkėlimo laikas, užklausos informacija, talpyklos informacija, „cron“ informacija, FTP ir SSH apibrėžimai, slapukų apibrėžimai, trumpieji kodai ir dar daugiau. Sukurtas Franko ir „Inpsyde GmbH“, „Debug Objects“ yra puikus įskiepis kiekvienam „WordPress“ kūrėjui..

„WP Super Edit WordPress“ papildinys

„WP Super Edit WordPress“ papildinys

Ar visada norėtumėte daugiau funkcijų iš savo „wysiwyg“ vaizdo redagavimo priemonės? Ar visada norite, kad būtų prieinamos tam tikros funkcijos? Argi tai nepridėtų jūsų tinklaraščių nuotykių? Ar pavargote laukti papildinio, kuris patenkintų šį norą? Na, laukimas baigėsi! „WP Super Edit“ prideda pasirinktinius „TinyMCE“ papildinius ir mygtukus prie vaizdo įrašų redagavimo priemonės, suteikdama daugiau funkcijų, kad jūsų turinys būtų atnaujintas. Pagrindinės šio įskiepio savybės yra patogi vartotojo sąsaja, nuleidžiama ir nuleidžiama, prieiga prie įmontuotų „WordPress“ parinkčių, papildomi „TinyMCE“ papildiniai ir mygtukai, lengvas diegimas ir konfigūravimo parinktys. „WP Super Edit“ įvertinimas yra 4.0 / 5.0 ir daugiau nei 250 000 parsisiuntimų.

Aihrus „WordPress“ papildinio atsiliepimai

Aihus „WordPress“ papildinio atsiliepimai

Jei savo svetainėje pridėsite atsiliepimų, tai yra puikus būdas padidinti klientų pasitikėjimą jūsų internetiniu prekės ženklu. „Aihrus“ atsiliepimai yra puikus įskiepis, kuris padės jums skaidrių tekstą, vaizdus ar vaizdo įrašus kurti besisukančiais atsiliepimais, skaidrėmis maišyti turinį, parodyti liudijimus atsitiktine tvarka, pridėti išblukimus ir kitus perėjimus prie atsiliepimų, filtruoti turinį pagal kategorijas, ID ar žymas skelbime. „Aihrus“ atsiliepimai, turintys įspūdingą 4,4 / 5,0 ir parsisiuntimą daugiau nei 450 000, yra geriausiai žinomi dėl šių funkcijų: API, kad būtų galima pritaikyti atsiliepimus, draugišką sąsają, CSS stilių, trumpuosius kodus, valdiklius ir pasirinktinius laukus, kad būtų galima pridėti pavadinimą, el. Pašto adresus, vietą, įmonė ir kt.

Dalyvių duomenų bazės „WordPress“ papildinys

Dalyvių duomenų bazės „WordPress“ papildinys

Jei planuojate atidaryti „WordPress“ narystės svetainę ar ją jau turite, turite turėti priemonių narių duomenų bazei kurti ir prižiūrėti. Tai reiškia, kad Dalyvio duomenų bazės papildinys yra. Šis papildinys leis įvesti įrašus atskirai, įkelti įrašus iš CSV failo arba leisti nariams patiems kurti įrašus. Šis papildinys yra visiškai pritaikomas, leidžia kurti kelias formas įrašams rinkti, apima nepaprastą trumpojo kodo funkciją, funkcijų formos nukreipimą užpildžius, palaiko el. Pašto pranešimus ir dar daugiau. Dalyvių duomenų bazės reitingas yra 5,0 / 5,0 (aukščiausias, kokį iki šiol matėme) ir beveik 100 tūkst. Parsisiuntimų.

„AJAX Live“ rašybos tikrinimo programos „WordPress“ papildinys

„Ajax Live“ rašybos tikrinimo programos „WordPress“ papildinys

Rašybos klaidos? Mes to nenorime dabar? Tai yra paprastas, bet galingas „Lab4Games“ (Kepo-ing Zz85) sukurtas papildinys. „Ajax“ rašybos tikrinimo priemonė leidžia pastebėti rašybos klaidas skrendant. Tai lengva įdiegti ir naudoti bei integruoti į Chriso Mellerio „Google“ rašybos tikrinimas ir Gassison Locke rašybos tikrinimas paslaugos.

„Firestats“ (+ diagramos) „WordPress“ papildinys

„FireStats“ „WordPress“ papildinys

Apsėstas statistikos ir eismo metrikos? Ar norite visiškai suprasti savo srautą, niekada neišeidami iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio? „Firestats“ yra tik jums reikalingas „WordPress“ administratoriaus papildinys. „Firestats“ siūlo daug įžvalgos apie srautą. Įdiegę papildinį galėsite suskaidyti srautą ir pamatyti, be kita ko, vartotojo IP adresą, gyvenamosios vietos šalį, operacinę sistemą ir naršyklės tipą. „Firestats Charts“ (atskiras papildinys, bet jūs galite jį vadinti „WordPress“ priedu) prideda išsamų „Firestats“ diagramos, pateikti patikimą grafinį srauto vaizdą.

„WordPress“ mobiliojo paketo „WordPress“ papildinys

„WordPress“ mobiliojo paketo „WordPress“ papildinys

Nesukurkite tiesiog reaguojančios „WordPress“ svetainės, kuri puikiai atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose, sukurkite programą mobiliesiems, naudodami „WordPress“ mobilųjį paketą ir suteikite savo mobiliajam lankytojui turtingesnę vartotojo patirtį (UX). Šis „WordPress“ mobiliųjų paketų turinys, skirtas beveik 600 tūkst. Atsisiuntimų ir aukštesnis nei 3,8 / 5,0, yra skirtas tinklaraštininkams, turinio rinkodaros specialistams ir leidėjams, norintiems įsigyti mobiliuosius skaitytuvus..

Papildinys veikia su „Windows Phone 8“, „iPhone“ įrenginiais, taip pat su „Android“ telefonais ir yra suderinamas su pagrindinėmis naršyklėmis. Be to, „WordPress Mobile Pack“ yra suderinamas su naujausia „WordPress 3.9.1“ versija ir turi puikių funkcijų, tokių kaip reaguojanti sąsaja, įvedimo parinktys, įrašų ir komentarų sinchronizavimas bei analizė tarp daugelio kitų tinkinamų funkcijų..

„Broken Link Checker“ „WordPress“ papildinys

„Broken Link Checker“ „WordPress“ papildinys

Žmonėms ir „Google“ robotams tai nepatinka, kai siunčiate juos į 404 klaidų puslapius. Jei nežinojote, neveikiančios nuorodos gali smarkiai pakenkti jūsų SEO, nes potencialūs klientai gali būti pašalinti. Taigi, kaip atsikratyti nutrūkusių nuorodų? Pirmiausia turite rasti nutrūkusias nuorodas. Čia įsijungia „Broken Links Checker“ papildinys. Įskiepis stebi, ar jūsų tinklaraštyje nėra sugadintų nuorodų, ir nedelsdamas praneša, kad vienas yra rastas..

Sugadintų nuorodų tikrinimo priemonėje yra paprastas pritaikymas, automatiškai redaguokite nuorodas iš papildinio puslapio, stebėkite nuorodas visoje jūsų svetainėje, pridėkite rel = ”nofollow” atributą sugadintoms nuorodoms, kad atgrasytumėte paieškos variklius, filtruojamas nuorodas ir kt. Įskiepio įvertinimas yra įspūdingas. iš 4,1 / 5,0 ir daugiau nei 2,5 mln. (mln.) atsisiuntimų (Be: Jei norite palengvinti puslapio įkėlimą, galite patikrinti neveikiančias nuorodas naudodami internetinę paslaugą, pvz. „W3C“ nuorodų tikrintuvas užuot įdėję papildinį).

„Google“ autentifikavimo priemonės „WordPress“ papildinys

„Google“ autentifikavimo priemonės „WordPress“ papildinys

Kaip matėme neseniai paskelbtame pranešime, „WordPress“ saugumas yra rimta problema. Nebent jūs turite „Vaultpress“ ar panašią paslaugą, niekada nepalikite savo „WordPress“ saugumo klausimų atsitiktinumui. „Google Authenticator“ papildinys siūlo dviejų faktorių autentifikavimą jūsų „WordPress“ svetainei. Visa operacija vykdoma naudojant „Google Authenticator“ programą. Puikiai įvertinęs 4,8 / 5,0, „Henrik Schack“ sukurtas „Google Authenticator“ yra papildinys, kurio reikia norint sustiprinti „WordPress“ apsaugą.

Ieškokite „Regex WordPress“ papildinio

Ieškoti „Regex“

„Search Regex“ vaidina vieną vaidmenį ir gerai jį vaidina. Papildinys suteikia jums galimybę ieškoti ir pakeisti bet kokio tipo duomenys jūsų svetainėje. Ieškai puslapių ar įrašų? Kategorijos, žymos ar komentarai? Vieną mygtuko paspaudimu galite rasti ir pakeisti bet ką. Šis papildinys skirtas palengvinti svetainių perkėlimą. Prisimeni, kaip sunku perkėlus svetainę rasti failus? John Godley „Search Regex“ veikia automatiškai ir yra patrauklus 4,7 / 5,0.

„AdRotate WordPress“ papildinys

Adrotate „WordPress“ papildinį

Ar dirbate su daugybe skelbimų? Galbūt jums priklauso daugiau nei keletas svetainių, kuriose yra daugiau nei keletas skelbimų, (ar jas naudojate)? Kaip jūs valdote skelbimus? Kaip jūs laikotės sveiko? Jūs pasirinkote „AdRotate“. „AdRotate“ suteikia daugiau nei 770 000 atsisiuntimų ir 3,8 / 5,0 reitingą, todėl galite lengvai pridėti ir valdyti skelbimus. Bazinio lygio daiktai; valdote skelbimus iš centrinės prietaisų skydelio, kuris siūlo daugybę galimybių. Jūs tikrai kontroliuojate savo skelbimus naudodami šį papildinį. Autorius Arnanas de Gansas įsitikinęs, kad jums patiks „AdRotate“. Uždirbti pinigų taps labai lengva, toliau tvirtina Arnanas.

„Redux“ parinkčių sistema

„Redux“ parinkčių sistema

Tai yra papildinys. Ne, tai yra sistema. Na, pasak autorių: „Redux“ yra paprasta, visiškai išplečiama ir reaguojanti „WordPress“ temų ir papildinių parinkčių sistema. Puikiai įvertinęs 5,0 / 5,0, „Redux Framework“ supaprastins „WordPress“ temos ir papildinių plėtrą. Tai siūlo išplėsti ir supaprastintą „WordPress“ sistemą, su kuria galima dirbti (jie turi net daugybę aukščiausios kokybės „Redux“ plėtinių). Šis įskiepis padės atsitrenkti į „WordPress“ temos ir įskiepio kūrimo procesą. Patikrinkite kai kurias mūsų ekrano kopijas, kurias turime „Themeforest“, kad pamatytume, kiek įmanoma naudoti „Redux“.

Įterpti komentarai „WordPress“ papildinys

Įterpti komentarai „WordPress“ papildinys

Komentarai rodo, kaip jūsų tikslinė auditorija reaguoja į jūsų pranešimą. Niekada neturėtumėte vengti komentarų kaip „WordPress“ svetainės savininkas. Verčiau turėtumėte prisidėti prie diskusijos ir priversti skaitytojus labiau jaustis kaip namie. Taip pat turėtumėte priversti paskatinti skaitytojus palikti komentarus naudodami papildinį, pvz., „Inline Comments“. Tai, ką daro šis madingas kodo gabalas, yra jūsų įrašų „pastraipų, antraščių ir kitų skyrių šone“ pridėjimas „… jūsų komentarų sistema“. Įskiepį gana lengva įdiegti ir tinkinti, jis veikia pridedant burbulą ant pasirinktos sekcijos šono. „Inline Comments“ sukūrė Kevinas Weberis ir įvertino 4,8 / 5,0.

Plaukiojantis administratoriaus meniu „WordPress“ papildinys

Plaukiojantis administratoriaus meniu „WordPress“ papildinys

Norite savo klientams suteikti dar šiek tiek vietos „WordPress“ administratoriaus srityje? Pristatome jums tik tam skirtą papildinį. Susipažinkite su „Float Admin Menu“ – ypač efektyviu „WordPress“ administratoriaus įskiepiu, kuris perkelia jūsų administratoriaus meniu iš kairės į viršų. Galite bet kada išplėsti meniu. Papildinys visiškai reaguoja, veikia su „WordPress 3.9.1“ ir turi įspūdingą įvertinimą 5.0 / 5.0. Aš plūduriavau savo admin meniu ir man tai patiko. Tai veikia suaktyvinus.

Atsisiųskite „Monitor WordPress“ papildinį

20 puikių „WordPress-admin-plugins-download-monitor-wpexplorer“

Ar savo svetainėje teikiate skaitmeninius produktus? Ar norėtumėte stebėti atsisiuntimo veiklą? Jei taip, „Download Monitor“ papildinys padės pridėti ir tvarkyti atsisiuntimus naudodamas draugišką vartotojo sąsają (UI), pridėdamas failų redaguodamas įrašus, įtraukdamas atsisiųstų paveikslėlių nuorodas, stebėdamas atsisiuntimų skaičių, apriboti ir kontroliuoti prieigą prie atsisiuntimų ir daugiau. Atsisiuntimo monitorius buvo atsisiųstas daugiau nei 620 tūkst. Kartų, jo įvertinimas yra 3,9 / 5,0.

Tau

Tikimės, kad jūs suradote keletą naujų papildinių, kurie padės jūsų „WordPress“ svetainėje (-se). Ar žinote apie visus „WordPress“ administratoriaus papildinius, kuriuos norėtumėte pamatyti čia įtrauktus? Prašome pasidalinti su mumis komentaruose. Laimingas tobulėjimas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me