25+ geriausių kavinių ir restoranų „WordPress“ temos

Šiandieniniame pirmajame mobiliajame pasaulyje jums reikalinga buvimas internete, kad galėtumėte plėsti savo verslą. Kai kurie žmonės gali pagalvoti, O man nereikia svetainės, visi mano klientai yra vietiniai! Bet jūs klystate. Negalite vienareikšmiškai teigti, kad gražiai atrodanti svetainė nepadės jums daugiau klientų arba kad pradinės sąrankos išlaidos viršys grąžą. Ypač ne tada, kai turime geriausių restorano „WordPress“ temų sąrašą.


Naudodamiesi „WordPress“ lengva sukurti savo verslo svetainę – viskas, ko jums reikia, yra nemokama popietė. Išskyrus jūsų laiką, norint pradėti, jums tereikia kelių prieinamų įrankių:

 • Hostingas: Tiksliau sakant, vienas, optimizuotas gerai dirbti su „WordPress“. Čia yra mūsų patarimai dėl geriausio „WordPress“ prieglobos, jei jums reikia šiek tiek pagalbos renkantis.
 • Domeno vardas: Tai greičiausiai bus jūsų įmonės pavadinimas – kaip matote mūsų tinklalapį yra WPExplorer.com, nes būtent tai mes ir esame. Galite gauti 4,99 USD domeno vardą iš „GoDaddy“ – jie yra mūsų pasirinktas registratorius.
 • Tema: Galiausiai jums reikės stulbinančios restorano „WordPress“ temos (todėl skaitykite toliau).

Pasirinkę „WordPress“ temą, specialiai skirtą restoranams, kavinėms, restoranams ir kitiems užeigoms, sutaupysite daug laiko. Šios temos paprastai apima įmontuotas funkcijas, kurias restoranams reikia meniu, rezervacijas ir dar daugiau.

Nors galėjote praleisti valandas naršydami visose restorano „WordPress“ temose, manėme, kad sutaupysime šiek tiek laiko. Čia yra mūsų mėgstamiausi ir geriausi restoranų „WordPress“ temų rinkiniai. Mes palietėme bazę nišos (įskaitant alaus daryklas ir maisto sunkvežimius), taigi, tikiuosi, jūsų svajonių tema yra žemiau!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. ROSA

„ROSA“ geriausių restoranų „WordPress“ temos

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Žvelgdami į geriausias restorano „WordPress“ temas, turite tiesiog pažvelgti į ROSA. Ši graži tema puikiai tinka bet kuriai kulinarijos vietai – nuo puikių pietų iki taco sunkvežimių. Ši jautriai reaguojanti dizaino tema apima viską, ko reikia, kad jūsų restorano svetainė būtų sukurta ir paleista. Pridėkite maisto meniu, darykite išlygas ir sukurkite įspūdingus paralakso puslapius. Jūs netgi galite įjungti internetinį užsakymą naudodami temos „WooCommerce“ el. Prekybos parinktis.

Šiandieniniame išmaniųjų telefonų pasaulyje klientai prieš pirkdami ar valgydami atlieka tyrimus. Taigi dabar kaip niekad svarbu turėti puikią svetainę, kurioje jūsų klientai galėtų naršyti. Naudodamiesi „Rosa“ galite parodyti savo restoraną ir meniu naudodamiesi visomis puikiomis temos funkcijomis. Sukurkite akį traukiantį pagrindinį puslapį su lygaus paralakso vaizdo fonais, pridėkite savo meniu naudodamiesi madinga meniu sistema ir bendrinkite visus būsimus įvykius tinklaraštyje.

Į šią temą įtrauktos integruotos atviros lentelės parinktys. Tai naudodami savo restorano „Open Table“ paskyrą galite pridėti rezervavimo formą prie bet kurio įrašo ar puslapio. Tokiu būdu klientai gali rezervuoti bet kurią savaitės dieną tiesiai iš jūsų svetainės.

Kita reikšminga temos ypatybė yra greitas demonstracinio įdiegimo vienu spustelėjimu įdiegimas, kad galėtumėte greitai sukurti savo svetainę. Be to, tema koduojama pagal greitį ir SEO, todėl klientams neturėtų kilti problemų ieškant ir naudojantis jūsų svetaine. „ROSA“ taip pat apima daugybę gyvų „Customizer“ stiliaus parinkčių, daugiau nei 600 „Google“ šriftų, vertimui parengtą .po failą ir puikų palaikymą. Dėl viso to (ir dar daugiau) „ROSA“ yra puikus pasirinkimas norint paversti jūsų restorano svetainę nuo žemės paviršiaus.

2. „CafeDia“

„CafeDia“ - restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite gražią svetainę savo didingam atidarymui naudodami „CafeDia WordPress“ temą. Nesvarbu, ar jums reikia savo kavinės, kavinės, maisto teismo, ar restorano „CafeDia“ svetainės, yra puikus pasirinkimas. Greitai pradėkite naudodamiesi demonstracinio importuotojo 1 paspaudimu. Tada pasirinkite iš 3 unikalių pagrindinio puslapio dizainų, apie puslapį, 2 meniu stilius, galingą tinklaraštį, galerijas ir net išlygų formą. Arba sukurkite pasirinktinį, savotišką išdėstymą naudodamiesi „WPBakery“ puslapių kūrimo priemone – vienu iš galingiausių ir populiariausių puslapių kūrimo priemonės papildinių rinkoje. Nesvarbu

„CafeDia“ taip pat suderinama su „Gutenberg“ – taigi jūs galite kurti tinklaraščio įrašus naudodami intuityvų blokų redaktorių. Kūrėjams patiks įtraukta vaiko tema, todėl galėsite pritaikyti temą pagal savo širdies turinį ir vis tiek galėsite ją atnaujinti. Kitos funkcijos apima lazdelės meniu, slinkties slankiklį, „Ajax“ informacinio biuletenio prenumeratos valdiklį, neribotas spalvų parinktis, „Google“ šriftus, reaktyvųjį ir tinklainei paruoštą dizainą, suderinamumą įvairiose naršyklėse ir dar daugiau.

3. Bendra kavinė

Kavinė pagal „Best Best Restaurant WordPress“ temas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kavinė yra nuostabi vieno puslapio kavinė ir restorano stiliaus „WordPress“ temos demonstracinė versija, naudojant galingą „WordPress“ temos „drag and drop“ versiją. Šis nuostabus „# 1“ temos pavyzdys parodo, kaip naudodami „WordPress“ galite pateikti savo restoraną žemėlapyje (ar bent internete)..

Kiekvienas restoranas turi pritraukti naujų klientų. Jūsų lojalūs klientai yra puikūs, bet jei jie nepasakys savo draugams, kaip jūsų verslas kada nors augs? Lengviausias būdas reklamuoti savo užeigą yra svetainė, kuria galima dalytis per „Yelp“, informacinius biuletenius ir kitas socialines žiniasklaidos priemones. Ir naudodamiesi mūsų kavinės temos demonstracija, jūs tikrai padarysite ilgalaikį pirmąjį įspūdį.

Kavinė buvo pastatyta visiškai su „Total“ ir įtraukta išskirtine išplėstine „Visual Composer“ versija. „Revolution“ slankiklis taip pat buvo naudojamas norint sukurti viso ekrano slankiklį (su ken burns efektu), kuriame demonstruojamas logotipas, rodomi meniu punktai ir, žinoma, darbo valandos. Tema taip pat parodo jūsų meniu elegantišku ir lengvai skaitomu formatu, naudodama pasirinktinį „Total Leads“ modulį.

Pažvelkite į tai, ką dar įdėjome į šią nuostabią kavinės ir restorano demonstracinę versiją! Kavinė yra atsakinga, parengta vertimui ir apima socialinės žiniasklaidos integraciją. Kadangi įmontuota tiek daug spalvų ir šriftų parinkčių, kavinės pavyzdžių duomenis nesunku importuoti, šiek tiek pataisyti dizainą tiesioginiame „WordPress“ tinkinimo priemonėje ir savo svetainę greitai sukurti ir paleisti.!

Bendros temos ypatybės:

 • Keturi aukščiausios klasės papildiniai NEMOKAMAI: „Visual Composer“, „Templatera“, „Slider Revolution“ ir „Layer Slider“
 • Šimtai tinkinimo parinkčių, naudojant „Live Customizer“
 • Daugiau nei 700 „Google“ šriftų, plius šrifto dydis, spalva, tarpai ir kita
 • Individualizuotos antraštės ir poraštės kūrėjas
 • Visas plotis ir dėžės išdėstymai
 • Individualizuotos pašto, aplanko, darbuotojų ir atsiliepimų rūšys
 • Gražus (ir pritaikomas) tinklaraštis
 • Ir dar daugiau!

Iš viso yra puiki tema, jei norite galingų variantų ir lanksčiai sukurkite norimą svetainę. Su visais tinkintais „Visual Composer“ elementais, tiesioginės temos tinkinimo priemonės parinktimis ir aukščiausios kokybės papildiniais nėra nieko, ko negalėtumėte sukurti.

4. Ristorante

„Ristorante“ - kūrybinio restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Puikiai sukurta „Ristorante“ tema su daugybe stulbinamų variantų.

 • Pirmieji iš jų buvo indai – galite juos suskirstyti į patiekalus, desertus ir kt. (Kažkas, ką vėliau naudosite)
 • Taksonomija padėjo filtruoti įvairius maisto produktus žmonėms, turintiems ypatingą skonį, pavyzdžiui, tik Brazilijos kavos pupeles.
 • Įvykių variantas buvo tik tuo atveju, jei Will nusprendė paleisti specialų 2 valandų kavos promo.
 • Be to, šioje temoje buvo puslapių kūrimo priemonės papildinys ir specialus „WooCommerce“ integravimas, kad „Will“ klientai galėtų užsisakyti rezervaciją.!

Žvelgiant iš vizualios perspektyvos, tema palaiko 6 skirtingus maketus – tokius kaip vienas stulpelis (su vaizdais arba be jų), du stulpeliai vienas šalia kito (su vaizdais ar be jų) ir puošnus karuselės ekranas, kuriame pateikiami trys ar penki elementai..

5. Monmartras

Monmartro kavinės restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„CMS Masters“ kuria puikias temas, o Monmartras nesiskiria. Ši nauja tema taip pat yra stulbinantis. Jame yra renginių planavimas, pasirinktiniai pašto tipai, griežta „WooCommerce“ integracija stalo užsakymams ir pristatymams į namus bei trumpieji kodai meniu. Be to, į temą įtrauktas galingas CMS Masters administratoriaus skydas leidžia lengvai pritaikyti beveik kiekvieną temos aspektą.

6. Didysis restoranas

„Grand Restaurant“ restorano kavinės tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tiesa, savo vardu, „Grand“ restorano tema yra įspūdinga. Kuriant šią temą nebuvo paliktas nė vienas akmuo. Temoje yra tiesioginis tinkinimo įtaisas, kad galėtumėte stebėti ir atlikti pakeitimus realiu laiku. Jame taip pat yra turinio kūrimo priemonė, daugialypis „Google Maps“ palaikymas (kad kiekvienas galėtų rasti bet kurią filialą) ir „WooCommerce“ integracija maisto pristatymui..

Padarykite pareiškimą ir užpildykite savo rezervacijas „Open Table“ tema „Grand Restaurant WordPress“. Ši tema yra paruošta jums, kad galėtumėte pridėti savo meniu, virėjų bios ir dar daugiau bei pradėti rezervuoti! Temą taip pat teikia turinio kūrėjas, todėl galite pakeisti tinkintus įrašų tipus (personalui, kainodarą, meniu, atsiliepimus ir kt.), Kad atrodytumėte, kaip norite.

Tema taip pat yra parengta „WooCommerce“. Tokiu būdu jūs galite parduoti savo pristatymo ir išėmimo meniu elementus iš savo svetainės, o ne naudoti trečiąją šalį. Taigi nustokite prarasti procentą pardavimų „Grubhub“ ir leiskite klientams užsisakyti tiesiai iš jūsų!

Kitos temos funkcijos, kurių turite laukti, – paralakso atvaizdai, greita paieška „Ajaxed“, pasirinktinių antraščių vaizdai, daugybė trumpųjų kodų ir valdiklių, pasirinktiniai meniu, „Google“ šriftai ir dar daug daugiau..

7. Dina

Dina - restoranas, baras, kavinė, maisto „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškote gražios modernios „WordPress“ temos savo restoranų verslui ir norite, kad ji būtų lengvai skaitoma ir minimali, tuomet „Dina“ yra tinkamas pasirinkimas jūsų klientams. Naudodamiesi patogiomis rezervavimo formomis, penkiais skirtingais meniu šablonais ir galerijos funkcija padės jums sukurti savo valgyklą, barą, kavinę, kepyklą, piceriją ar restoranėlį..

„Dina“ turi viso ekrano namų slankiklį, taip pat neribotas spalvų parinktis, leidžiančias jums tinkinti savo tinklalapį tiek, kiek norite. Jo elegantiška galerija leis jūsų būsimiems svečiams žinoti, ko tikėtis, ir privers juos apsilankyti jūsų vietoje, kai tik jie galės mėgautis jūsų skaniais patiekalais ar gėrimais ir atsipalaiduoti gražioje vietoje. Be to, išskirtiniai komandos šablonai leidžia supažindinti savo komandos draugus su visuomene. Žinoti, kas gamina jūsų maistą, yra didelis pliusas!

Spalvas galima rasti naudojant „Live Customizer“, taip pat pritaikytą logotipą ir tipografiją. Galite palaikyti ryšį su savo klientais ir dalytis nuostabiomis akimirkomis naudodamiesi „Instagram“ parinktimi ir socialinės medijos funkcijomis. Ir, žinoma, „Dina“ yra visiškai atsakinga ir lengvai naudojama kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ar mobiliuosiuose telefonuose, kad galėtumėte pasiekti tiek žmonių, kiek galite.

8. SNDWCH

SNDWCH - restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Viena iš įdomiausių šios temos savybių yra ta, kad joje yra rezervavimo sistema, maitinama „iPhone“ programos! Kaip beprotiškai skamba, čia yra tiksli citata:

Programa vadinama „Rezervuota“ ir bus paleista kartu su šia tema. Ši programa skirta restoranų vadovams, savininkams ir šeimininkams. Jis skirtas tiesiogiai susisiekti su jūsų „WordPress“ svetaine. Kažkas eina į jūsų svetainę ir pateikia rezervaciją, o jūs galite pasodinti svečius naudodami šios programos „iPhone“ ar „iPad“ versiją. Šios programos tikslas yra paprasčiausias būdas valdyti restorano stalo rezervacijas. Jūsų svetainė sugeneruos saugų slaptažodį, kurį galėsite tiesiogiai prijungti prie „iPhone“ ar „iPad“ programos.

Tema aprūpinta patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip neribotas duomenų sekimo meniu su kainos ir kalorijų skaitikliu sekimas, o temos kontaktinė forma duomenis saugo tiesiai savo duomenų bazėje..

9. Resca

„WordPress“ restorano temos atnaujinimas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Aš asmeniškai myliu šią temą dėl dviejų priežasčių. Viena, ji pateikiama su įmontuotu papildiniu, vadinamu „WordPress“ restorano meniu papildiniu. Dėl to yra nepaprastai paprasta kurti ir rodyti nuolat keičiamus restorano meniu. Antrasis – galimybė rezervuoti stalą naudojant „OpenTable“ arba įmontuotą rezervacijos formą. Be to, tema pagrįsta „Bootstrap 3“ sistema, turėjo nuostabų paralakso efektą ir „WooCommerce“ integraciją.

10. Smuklė

„Tavern“ restorano tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Funkcinė „Tavern“ tema taip pat sudaro sąrašą, nes ji yra daugialypė. Temoje yra paruošti 4 demonstravimo maketai (žinoma, ne tiek daug, kiek ankstesniame), tačiau ji palaiko rezervacijas per „OpenTable“, o kartu su tema pateikiamas „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonės papildinys.!

Išties įspūdingas yra minimalistinis temos išdėstymas, orientuotas į turinio pateikimą patraukliausiu būdu. Vieno puslapio išdėstymas kartu su dideliu šrifto dydžiu suteikia puikią vartotojo patirtį.

Techninėje pusėje į temą įtrauktas „Slider Revolution“ įskiepis, palaikantis patobulintą slinkimą paralaksu, įskaitant rodyklių klavišus iš klaviatūros. Jį taip pat patvirtina „Google“ pritaikytas mobiliesiems testas, todėl žinote, kad jūsų klientai gali užsisakyti skrydžio metu. Oi, tema taip pat turi nuostabią adminų skydą, kurią maitina „Redux“ sistema ir „WooCommerce“ integracija.

11. Alaus darykla

Alaus darykla: „WordPress“ tema alaus gamintojams

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Alaus darykla yra būtent tai, kas skamba – nišinė verslo nišos tema. Tai puiki tema alaus gamintojams, alaus darykloms ir vietinėms smulkiosioms kavinėms.

Temoje yra alaus katalogas, kuriame galite suskirstyti galimus alaus iš čiaupo alus, kad būtų lengva jį rasti. Jis taip pat turėjo parduotuvių ieškiklį (maitina „Google Maps“) ir internetu užsisakė per „WooCommerce“. Tačiau įdomiausia dalis yra „Live Customizer“. Tai leis greitai pritaikyti įvairius temos elementus, kad ji taptų sava.

12. Kataleya

„Kataleya“ restoranas Pica Kava „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši tema yra ideali ne tik kavinėms, bet ir kepykloms, ledų parduotuvėms, picerijoms ir restoranams. Temoje yra viskas, ko reikia internetinei parduotuvei. 5 greitos pradžios demonstracinės versijos, paprastas užsakymas internetu, meniu ir rezervavimo sistema. Išskyrus tai, kad pagrindiniame puslapyje yra stulbinantys vaizdų slankmačiai, kuriuos maitina „Revolution“ arba „Layer Slider WordPress“ papildinys – abu jie įtraukti į temą..

Tačiau jų tema taip pat yra „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonė. Taigi galite pažymėti, spustelėti ir vilkti ir mesti, kad sukurtumėte savo tinkintus puslapius savo restorano poreikiams.

13. BERGAS

BERG restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

BERG yra unikaliai suprojektuotas, todėl jis yra mūsų geriausių restorano „WordPress“ temų sąrašas, į kurį jūs turite atsižvelgti. Į temą įtrauktas ne tik populiarus „Visual Composer“ puslapio kūrėjas, bet ir dar vienas žingsnis į priekį. Yra tinkintų iš anksto apibrėžtų šablonų, kad būtų lengviau kurti savo svetainę naudojant puikius meniu, vaizdų perdangas ir žemėlapius. Integruoti socialiniai saitai, rezervavimo puslapio kūrimo elementas, tinkinami „Google“ žemėlapiai, „WooCommerce“ integracija ir WPML vertimo suderinamumas – visa tai daro BERG gana puikia tema.

14. Burgerio mėgėjas

Maisto sunkvežimis ir restoranas „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Maisto sunkvežimiai išpūtė populiarumą, todėl prasminga tik tai, kad jiems sukurtos nišos temos. Tinkamai pavadintoje „Maisto sunkvežimio“ tema yra daugiau nei 20+ iš anksto sukurtų internetinių maisto sunkvežimių šablonų, skirtų mėsainiams, keksiukams, „tacos“, kepsninėms, jūros gėrybėms, sumuštiniams, veganams ir kt., Nesvarbu, ką jūs parduodate, jie turi demonstracinę versiją, kurią galite greitai importuoti į greitai sukurkite savo svetainę.

Norėdami, kad jūsų klientai būtų atnaujinti, naudokite temos maisto sunkvežimių savybes, kad nustatytumėte dabartinę vietą, naujausius tviterius ir dabartinius dalykus. Į šią temą taip pat įeina „Contact Form 7“ palaikymas ir nemokamas informacinio biuletenio šablonas, kurį galite naudoti norėdami susisiekti su savo gerbėjų baze.

15. Nigiri

„Nigiri“ modernaus restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Nigiri“ yra švarus, modernus ir elegantiškas pasirinkimas jūsų suši restoranui, arbatos namui ar puikiems pietų restoranams. Tema visiškai reaguoja, joje yra nesudėtingi trumpi kodai, kuriais galima pridėti elementus į bet kurį puslapį (kainoraštis, klientų karuselė, portfelis, darbo valandos ir rezervacijų forma), taip pat yra intuityvios pasirinktys, tokios kaip spalvos ir šriftai. „Nigiri“ yra visiškai integruota su „OpenTable“ sistema, todėl galite valdyti savo rezervacijas visame internete. Galiausiai, į temą taip pat įeina aukščiausios klasės įskiepiai, tokie kaip „Slider Revolution“ ir „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonė, skirta beveik neribotoms puslapio dizaino galimybėms..

16. Caverta

„Caverta“ restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Caverta“ yra nuostabi restorano „WordPress“ tema, kurią galima lengvai pritaikyti pagal savo prekės ženklą. Norėdami pakeisti šriftus ir spalvas, naudokite tiesioginio tinkinimo priemonės parinktis. Arba pasinaudokite temos „Elementor Page Builder“ parinktimis, kad sukurtumėte savotišką puslapio išdėstymą nuo nulio. Kitos temos ypatybės:

 • Gutenbergas pasiruošęs
 • „Elementor“ puslapio kūrėjas
 • 3 Pagrindinio puslapio šablonas
 • 4 meniu išdėstymai
 • 4 galerijos dizainai
 • „Google“ šriftai
 • Parengta vertimui

Tema taip pat reaguoja, todėl ji puikiai atrodo bet kuriame darbalaukyje ar mobiliajame įrenginyje, kurį gali naudoti jūsų mecenatai.

17. Ohlala

„Ohlala“ pyragų parduotuvė, ledų ir sulčių baras „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ar jūs peržvelgėte geriausių restorano „WordPress“ temų sąrašą, ieškodami drąsių ir linksmų dalykų? Nesijaudinkite, kad paskutinį kartą išsaugojome linksmiausią. „Ohlala“ tema pasižymi ryškiu ir punktualiu dizainu, puikiai tinkančiu keksiukų parduotuvėse, sulčių baruose, ledų salonuose, bobų parduotuvėse ir dar daugiau.

„Ohlala“ visiškai reaguoja, apima greito importavimo parinktį, turi daugybę tinkinimo priemonės projektavimo galimybių ir naudingų trumpųjų kodų. Pasirinkite iš daugiau nei 800 „Google“ šriftų, pridėkite kainų skaičiuoklę prie savo kontaktinės formos, suprojektuokite pasirinktinius puslapius naudodami „Bold Builder“ ir netgi vykdykite pardavimus internetu naudodami „WooCommerce“. „Ohlala“ netgi pristato savo pačių mielų maisto piktogramų rinkinį, kurį galite naudoti savo puslapiuose ir meniu.

18. Pizzaro

„Pizzaro“ - greito maisto ir restoranų „WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ar turite greito maisto restoraną, kuriame yra picos, mėsainiai, tacos, įvyniojimai ir tt, ir norėtumėte svetainės, kuri iš tikrųjų atspindėtų jūsų patiekiamus patiekalus? Čia pristatome „Pizzaro“, „WooCommerce“ restoranų temą, sukurtą specialiai greito maisto restoranams. Tema integruota su „WooCommerce“, todėl ji leidžia jūsų mecenatams užsisakyti maisto internetu. Temoje yra 7 skirtingų tipų pagrindiniai puslapiai, 3 skirtingi produktų rodymo stiliai ir 14 skirtingų būdų pristatyti savo produktus.

Greito maisto restorano „Pizzaro WooCommerce“ temą sukūrė ta pati komanda, kuri sukūrė garsiąją „Electro WooCommerce“ temą. Pagrindinis dizaineris Michalas Kowalski šią temą sukūrė remdamasis savo pusmečio tyrimais. Jis buvo susitikęs su vietos restoranų savininkais ir įtraukė jų vertingą indėlį kuriant šią temą. Temoje yra daugiau nei 150 restorano elementų, kuriuos galima naudoti kartu, kad sukurtumėte tiek daug galimybių. Jame taip pat yra greito maisto piktogramų, kurias galima naudoti, taip pat galite naudoti savo pasirinktines greito maisto piktogramas. Numatytosios piktogramos yra picos, mėsainiai, tacos, įvyniojimai ir tt.

Greito maisto restorano „Pizzaro WooCommerce“ tema taip pat suderinama su tokiais papildiniais kaip „King Composer“, „Visual Composer“, taip pat su „Produktų parinkčių“ papildiniu, leidžiančiu pridėti įvairių produktų priedų. Pvz., Galite lengvai sukurti picą kaip produktą ir pridėti įvairių priedų kaip priedus. Vieno produkto puslapiai gali būti rodomi 3 skirtingais stiliais.

19. Liberis

„Liber Ultimate“ restorano ir baro „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Liber“ yra gražus, unikalus ir turtingas nišinės „premium“ restorano ir baro „WordPress“ tema iš „Anariel Design“. Ši elegantiška tema sukurta atsižvelgiant į restoraną, barus, vyno daryklas ir barus. Kartu pateikiamos specifinės nišos savybės, kurios padės efektyviai sukurti gražų ir galingą restoranų, barų ar barų tinklalapį.

Su „Liber“ jūsų klientai galės internetu užsisakyti stalą, rasti jūsų restoraną naudodamiesi žemėlapiu, gauti informaciją apie darbo valandas, naršyti po puikių patiekalų meniu, perskaityti visus būsimus įvykius tinklaraštyje ir daug daugiau. Be šių nišinių funkcijų, tema siūlo daugybę kitų dalykų, pvz., Socialinio tinklo barą, „WooCommerce“ parduotuvę, informacinio biuletenio prenumeratą ir dar daugiau.

„Liber“ pasižymi moderniu, švariu ir reaguojančiu išdėstymu su daugybe tinkinimo parinkčių, pasiekiamų tiesiogiai iš „WordPress Customizer“, kurias galite sujungti, kad patrauktumėte pagrindinį puslapį. Naudodamiesi tinkinimo priemone, galite tinkinti beveik viską – pradedant pagrindinio puslapio išdėstymo galimybėmis, baigiant tinklaraščio parinktimis, spalvų parinktimis ir dar daugiau, viskas čia yra, logiškai išdėstyta ir lengva naudoti.

Tai, be abejo, parengta vertimui ir patogi mobiliesiems telefonams, todėl nereikia nerimauti, kad jūsų svetainė visuose įrenginiuose spindės geriausiai. Tema naudoja standartines „WordPress“ funkcijas, tokias kaip įrašai, puslapiai, antriniai puslapiai, valdikliai ir tinkinimo priemonė. Nėra papildomų parinkčių skydų, kuriuos reikia išmokti, ir papildomo serverio svorio. „Liber“ siūlo intuityvų ir lengvą būdą sukurti nuostabią jūsų verslo svetainę. Be daugybės integruotų išdėstymo parinkčių, „Liber“ tema taip pat palaiko „Elementor Page Builder“, kuri prireikus gali padėti sukurti papildomus maketus..

20. „MyRestaurant“

„MyRestaurant“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MyRestuarant“ yra lengvai naudojama „Templatic“ sukurta „Spustelėkite ir redaguokite“ aukščiausios klasės restorano „WordPress“ temą. Ši tema leidžia kiekvienam lengvai sukurti puikią jūsų restorano, kavinės ar užeigos svetainę.

Sukurti savo maisto verslo svetainę nebūtinai turi būti sunku. „Templic“ paspaudimų ir redagavimo „MyRestaurant“ tema turi viską, ko reikia norint sukurti savo kavinės, restorano, baro ar restorano svetainę. Ir kadangi tai spustelėjama ir redaguojama, tai gali padaryti bet kas. Jūs tiesiogine prasme spustelite įvairius tiesioginio demonstravimo puslapio elementus, pridedate savo turinį ir eksportuojate juos.

Ši tema ypač puiki, jei jūsų restoranas jau yra įsteigtas arba jei turite apžvalgą „Yelp“, tačiau dar neturite svetainės. „MyRestaurant“ sąranka gali užtrukti tik keletą minučių. Taip pat galite pridėti savo ypatingų pasiūlymų, naujausių naujienų ir net klientų atsiliepimų ar nuotraukų galeriją.

Kitos puikios temos funkcijos yra WPML palaikymas kalbų vertimais, „Google Maps“, skirtas lengvam jūsų vietos rodymui, pasirinktinio logotipo parinktis, funkcijų piktogramų dėžutės, tinkintos animacijos ir dar daugiau. Pažvelkite į tiesioginį demonstracinį demonstraciją, kad pamatytumėte, kaip jis veiks!

21. Kapella

„Capella“ restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Capella“ yra stulbinantis „parallax“ restorano „WordPress“ tema iš „Themeforest“. Ši išsiskirianti tema patraukia jūsų dėmesį paryškintais vaizdais, todėl ji puikiai tinka bet kuriame restorane, viešojo maitinimo įmonėje, užkandinėje, bare ir grilyje ar bet kuriame kitame versle, kuriame yra meniu.

Pagaliau radote nepriekaištingą vietą, gražų dekorą, penkių žvaigždučių šefą, skanų meniu ir, žinoma, nuostabų personalą. Ką galėtum pamiršti? Svetainė! Naudodamiesi „Capella“ lengva sukurti savo interaktyvią savo restorano svetainę – net jei tai bus dieną prieš didįjį atidarymą. Įdėta į šią jaukią restorano temą yra puikios maisto pramonei būdingos savybės, tokios kaip 3 naudingi meniu išdėstymai (klasikinis, meniu kortelė ir paprastas), iš kurių galite pasirinkti, lengva naudoti rezervavimo forma, kuri siunčia užklausas tiesiai į jūsų pašto dėžutę, ir net puikus renginių modulis, leidžiantis jums lengvai įtraukti savo kalendoriaus specialiuosius renginius (restoranų savaitę, atostogas, gyvą muziką ir kt.) į savo kalendorių, kad globėjai būtų nuolat atnaujinami..

Bet tai dar ne viskas, dar daugiau puikių savybių slepiasi po šios temos gaubtu. Norėdami sukurti norimą svetainę, naudokite pridedamą „drag and drop“ turinio kūrimo priemonę pasirinktiniams maketams, pasirinktinių temų elementų spalvų parinkikliams, pasirinktinių antraščių atvaizdams ir nuostabiam paralakso fonui sukurti. Be to, į temą įtraukta net daugybė pasirinktinių trumpųjų kodų, kad galėtumėte pridėti mygtukus, antraštes, perjungimus ir dar daugiau visur, kur jums gali prireikti temos..

22. Skonis

Skonio restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Skonis“ yra moderni „WordPress“ restorano ir užkandinės tema, kuri padės pasidalyti savo restoranų restoranais su klientais. Šioje temoje yra viskas, ko reikia jūsų restoranui, kavinei, restoranėliui, užkandinei, deliui, barui, griliui, duonos kepimui ar kitam kulinariniam verslui.

Kai pradedate bet kurį verslą, verta įsteigti svetainę. Tai ypač pasakytina apie restoranus, nes svečiai greičiausiai patikrins jūsų apžvalgas „Yelp“ ar „UrbanSpoon“ ir norės prieš apsilankydami apsilankyti jūsų svetainėje. Sukurkite nuostabų ir informatyvų restorano tinklalapį naudodamiesi „Flavor“. Šioje temoje yra viskas, ko jums reikia norint greitai nustatyti savo kulinarinės svetainės sąranką – ji netgi įdiegiama vienu paspaudimu.

Yra keletas pagrindinių savybių, į kurias reikia atkreipti dėmesį geros restorano tematikos srityje, o „Flavor“ turi visas temas. Pirmiausia yra pasirinktinio meniu puslapiai. Tai yra lengviausias ir geriausias būdas į savo svetainę įtraukti pusryčių, vakarienės ar net specialių renginių meniu. Pridėkite vaizdų, kainų ir aprašymų prie savo meniu elementų ir pridėkite juos prie kategorijų, kad viskas būtų tvarkinga ir tvarkinga. Temą taip pat sudaro galingas įvykių kalendorius su pasikartojančiais įvykiais, todėl galite pridėti kiekvieną laimingą valandą, džiazo naktį, atostogas ir kitus renginius. Be to, su įmontuotu rezervavimo moduliu svečiai akimirksniu gali rezervuoti vakarą (arba vieną iš jūsų įvykių).

23. Umami

„Umami“ viso ekrano restorano „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Umami“ yra modernus viso ekrano restorano „WordPress“ tema iš „Creative Market“. Ši nepaprasta tema puikiai tinka barams, restoranams, kepsninėms, maitinimo įmonėms, valgykloms ir kitoms įstaigoms.

Kai klientai ieško jūsų verslo per „Google“ ar „Yelp“, jūs norite nukreipti juos į profesionalią svetainę, kuri reprezentuoja jūsų verslą ir pabrėžia jūsų maistą (ar kitus produktus). „Umami“ yra unikalus restorano svetainės šablonas, kuris tikrai padeda išsiskirti iš konkurentų. Temoje netgi naudojamas „WordPress“ temos tinkinimo įrankis, todėl prieš pritaikant pakeitimus lengva pritaikyti temos išvaizdą (spalva, šriftai ir kt.) Ir pamatyti jas kaip tiesioginę peržiūrą..

Pagrindinis Umami bruožas yra pasirinktiniai meniu. Pridėkite savo pusryčius, priešpiečius, vakarienę, gėrimus ar kitus meniu naudodami trumpus kodus, meniu puslapio šabloną arba pridėdami savo meniu tiesiai prie savo naršymo. Prie savo meniu elementų netgi galite pridėti vaizdo šviesų dėžutes, kad parodytų vakarienei, kaip atrodo jūsų maistas.

Į temą taip pat įeina palaikymas darbuotojams, patarimai, funkcijos ir kita. Be to, įtrauktas „WooCommerce“ palaikymas reiškia, kad galite savo svetainėje parduoti bet kokį padažų, marinatų, receptų knygų ar kitų produktų skaičių..

24. Elegantija

„Elegantia“ - restorano ir kavinės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Elegantia“ yra tema, skirta kavinėms, restoranėliams ir restoranams skelbti savo meniu ir renginius bei priimti išlygas. Bet kurios restorano svetainės internetinis meniu yra esminis dalykas. Turėtumėte mokėti išvardyti visą savo meniu, kad svečiai galėtų jį peržiūrėti prieš atvykdami. Kiekviename „Elegantia“ meniu elemento puslapyje yra kategorija, kaina, nuotrauka ir aprašymas, kur galite paaiškinti ingredientus ir atkreipti dėmesį į gaminimo būdą ar įdomius patiekalo faktus..

„Elegantia“ renginių puslapis yra puikus, kad klientai žinotų apie specialius renginius ar akcijas. Jei jūsų restorane per atostogas yra specialus iš anksto nustatytas meniu, jei jūs rengiate lėšų rinkėją, jei dalyvaujate restoranų savaitėje ar kituose renginiuose, malonu pranešti savo nuolatiniams darbuotojams iš anksto. Kiekviename įvykio puslapyje nurodoma įvykio data, laikas ir aprašymas. Be to, galite organizuoti įvykius pagal visus praeities ar būsimus įvykius.

Kitas puikus restorano bruožas yra rezervacijų modulis. „Elegantia“ leidžia jums patiems valdyti savo rezervacijas, nevykstant per trečiąją šalį, tokią kaip „Open Table“. Klientai gali tiesiog užpildyti užsakymo užklausą internetu ir ji bus atsiųsta jums peržiūrėti. Kaip lengva tai padaryti?

25. Užkandinė

Eatery „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Užkandinė puikiai tinka restoranams, kavinėms, restoranėliams, restoranams, barams ir net maisto sunkvežimiams. Tema buvo sukurta taip, kad gerai veiktų visų tipų restoranus ir kavines, turėdama tik reikiamą kiekį pritaikymo parinkčių, kad jūsų verslas atrodytų ryškiai ir be didelių pastangų.

Jis siūlo unikalų dizainą, nesijaučiantį kaip šablonas, skirtas paryškinti jūsų turinį, neieškant slapukų pjaustytuvo. Lankstus maisto meniu leidžia greitai ir lengvai pridėti visus maisto produktus. Rodyti meniu elementų grupes bet kurioje jūsų svetainės vietoje paprastu trumpuoju kodu.

26. Augintojas

Growler - alaus daryklos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Growler“ yra šauni alaus darykla ir „vintage“ tematikos „WordPress“ tema, turinti labai hipsterišką pojūtį. Ši tema puikiai tiktų bet kokiai mikrobangų daryklai, vietinei kavinei, pagamintai iš kepyklos ar kitos nugrimzdusios parduotuvės, kurioje jaučiamas atsitraukimas..

Vartotojai mėgsta vietinį verslą. Tai puikus būdas palaikyti bendruomenę ir atrasti fanatiškų prekių savo kaimynystėje. Taigi susisiekite su savo klientais ir sukurkite savo alaus daryklos, kavinės, perpardavimo parduotuvės ir kt. Svetainę. Growler tai palengvina.

Ši tema suteikia puikų vintažinį įspūdį, nuo ko pradėti, tačiau yra neribotos spalvų parinktys, kad galėtumėte sukurti norimą savo svetainės išvaizdą. Be to, su tema pateikiami visi demonstracinės versijos duomenų pavyzdžiai. Ar jums reikia šiek tiek pagalbos pradedant. Pridėję savo turinį, rasite daugybę puikių variantų, kaip tinkinti puslapio antraštės vaizdus, ​​renginius pagal pasirinktinį įrašo tipą (dalintis vietiniais įvertinant naktį, restoranų savaitę, artėjančius išpardavimus ar dar ką nors), kainų lenteles ir dar daugiau. „Growler“ taip pat visiškai reaguoja į tinklą ir yra paruoštas tinklainei, todėl jūsų įrašai ir vaizdai visada atrodo puikūs, juose yra puikus portfelis, parengtas vertimas, pateikiami pasirinktiniai valdikliai ir „WooCommerce“, kad galėtumėte parduoti savo gaminius internete.

Mintys apie geriausias restorano „WordPress“ temas

Tikiuosi, kad jums patiko mūsų temų kolekcija, skirta restoranams, kavinėms ir kitiems valgyklams. Ir nepamirškite, kad visada galite pridėti tikslinio restorano „WordPress“ papildinį, skirtą konkrečiai funkcijai, jei jūsų mėgstamos temos trūksta. Pavyzdžiui, įvykių kalendorius arba kontaktinė informacija. Jei turite kokią nors temą, kurią norėtumėte pasiūlyti, apžvelgdami geriausias kulinarines „WordPress“ temas, eikite į priekį ir palikite komentarą. Aš būtinai pažiūrėsiu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map