30 ir daugiau geriausių bažnyčios ir ne pelno siekiančių „WordPress“ temų

Ne pelno organizacijoms ir su bažnyčiomis susijusioms organizacijoms reikalingos prieinamos svetainių parinktys, leidžiančios joms išlaikyti didžiąją dalį išteklių, reikalingų darbui, kurį jos sukūrė. „WordPress“ yra greita, lengvai mokoma ir naudojama, joje siūloma daugybė svetainių temų parinkčių. „Plus WordPress“ yra turbūt viena iš prieinamiausių galimų svetainių parinkčių, nes bet kuris lygio vartotojas gali nusipirkti ir nusiųsti temą, kad sukurtų savo svetainę (nereikia jokio kūrėjo)..


Jei naudojate ne pelno siekiančią ar bažnytinę „WordPress“ temą, turite turėti keletą funkcijų. Labai svarbu turėti organizuotą informaciją. Lankytojai turėtų galėti lengvai suprasti jūsų pranešimą ar tikslą. Idealiai tinka išdėstymas su koncentruotomis pagrindinėmis funkcijomis (tokiomis kaip misija, programos, paslaugos ir kt.) Ir reaguojantis išdėstymas. Integruota dovanojimo sistema taip pat yra puiki savybė, kurios reikia ieškoti, tačiau pagalvokite apie tai kaip apie premiją, nes visada galite įdiegti aukų „WordPress“ papildinys vėliau.

Turėdamas omenyje visa tai, kas išdėstyta pirmiau, aš ieškojau aukštos ir žemos nuostabių temų parinkčių, kurios, maniau, gali patikti. Peržiūrėkite mūsų populiariausias 30 didžiausių ne pelno siekiančių ir su bažnyčia susijusių „WordPress“ temų skiltis!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Jubiliejus

Jubiliejinės bažnyčios „WordPress“ tema

Jubiliejus yra greita bažnyčios „WordPress“ tema su kūrybine nuojauta. Pasirinkite savo organinę, kampinę ar kvadrato formą, kad jūsų bažnyčios svetainė suteiktų jums norimą „šiandieninę“ išvaizdą. Jis turi „lipnų“ meniu ir patogų mobiliesiems dizainą, kad naršymas lankytojams teiktų malonumą. Jubiliejus yra graži, lengvai naudojama tema, skirta padėti daugiau žmonių per jūsų bažnyčios duris. Ši „WordPress“ tema naudoja nemokamą „Bažnyčios turinio“ papildinį, kad skelbtų pamokslus (galima transliuoti transliacijas), įvykius, universiteto miestelio vietas ir komandos profilius. Tai labai lengvai pritaikoma ir naudojama įmontuotame internetinių puslapių kūrimo priemonėje su tiesiogine peržiūra, kurios naudoti negalėjo būti lengviau.

2. Žemė

„Earth Eco“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WPExplorer“ sukurta „Žemės nepelno“ tema buvo sukurta atsižvelgiant į ekologines ir aplinkosaugos agentūras, tačiau ji puikiai tinka visoms ne pelno organizacijoms. Ši tema turi: priekyje esančio „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė, „Aqua Resizer“ scenarijų vaizdams, pasirinktiniams valdikliams ir dar daugiau. Šią lengvai naudojamą temą taip pat pateikia įmontuotas „Ajax“ kalendorius ir 3 unikalūs kalendoriaus puslapio šablonai (kalendorius, sąrašas ir įvykių tinklelis)..

3. Išsaugota

Išsaugota bažnyčios „WordPress“ tema

Išsaugota yra sudėtinga, tačiau lengvai naudojama bažnyčios „WordPress“ tema. Įspūdingiausia yra realiojo laiko pagrindinio puslapio kūrimo priemonė. Užuot nusipirkę sudėtingą puslapių kūrimo priemonės papildinį, tiesiog įveskite „Customizer“ ir sutvarkykite valdiklius. Pats pagrindinis puslapis yra valdiklio sritis, į kurią galite vilkti bet kurį valdiklį. Bažnyčios valdikliai, kurių tema yra, yra specialiai sukurti naudoti pagrindiniame puslapyje. Jūsų bažnyčios svetainė bus labai pritaikyta, naudojant „Saved WordPress“ temą.

Kaip „WordPress“ tema bažnyčioms, „Saved“ turi tokių dalykų, kaip pamokslai ir įvykiai, funkcijas. Šių pranešimų tipai yra iš Bažnyčios temos turinio įskiepio, kuris yra geriausiai įvertintas pamokslų įskiepis WordPress.org. Tai nemokama. Galite skelbti garso, vaizdo ir teksto pamokslus. Jie gali būti klasifikuojami pagal eiles, temas, pranešėjus ir knygas. Lankytojai gali naudotis automatiniais archyvais, kuriuose galima naršyti pagal šias taksonomijas, arba jie gali peržiūrėti pamokslus nuo naujausių iki seniausių.

Įvykiai gali būti rodomi tiek mėnesio kalendoriuje, tiek sąrašo formatu. Norėdami sutaupyti laiko, galite sukonfigūruoti pasikartojančius įvykius. Kitos naudingos funkcijos Išsaugotos suteikia galimybę sukurti bažnyčios svetainę – tai vietos su žemėlapiais, personalo profiliais, tarnybų sąrašais ir liudijimais. Taip pat galite transliuoti savo pamokslus ir tinkinti spalvas ir šriftus. Išsaugota yra mobiliesiems pritaikyta bažnyčios „WordPress“ tema. Telefono vartotojams ir jūsų bažnyčios paieškos sistemos reitingui jis praeina „Google“ testą mobiliesiems su skraidančiomis spalvomis.

4. „Outreach Pro“

„outreachpro-charity-wordpress-theme“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Outreach Pro“ yra švari ir paprasta ne pelno siekianti ir labdaros „WordPress“ tema, kurią sukūrė „StudioPress“. Ši tema yra puiki svetainė labdaros organizacijoms, bažnyčioms, ne pelno organizacijoms, pagalbinėms grupėms, aplinkosaugininkų grupėms, mokyklų lėšų rinkėjams, evangelistams ir dar daugiau.

Ši tema yra puiki ne pelno siekiančios organizacijos svetainės pradžia. „Outreach“ apima puikų pagrindinį puslapį, kuriame yra pateiktas slankiklis, svarbių puslapių nuorodos ir figūrinės išnašos dalis. Tokiu būdu galite pridėti savo svarbiausią informaciją puslapyje, kurį vartotojai mato pirmiausia. Kaip ne pelno siekiančią organizaciją, galbūt norėsite įtraukti nuorodas į puslapius apie savo organizaciją, savo misiją, kada ir kur susitiksite, personalo ar narių bios, arba galbūt nuorodą į dabartinį jūsų lėšų kaupėją ar bendro finansavimo projektą. Taip pat galite įterpti įvairius daugialypės terpės failus į bet kurį įrašą ar puslapį naudodami „WordPress“ laikmenų biblioteką, kad pridėtumėte pamokslų įrašus, pdf renginių skrajutes ar net reklaminius vaizdo įrašus, kad galėtumėte bendrinti su skaitytojais..

„Outreach Pro“ yra vaiko tema, sukurta „Genesis Framework“. Tai reiškia, kad „Outreach Pro“ yra šriftų, įrašų viename puslapyje, srieginių komentarų, reklamos, automatinio vaizdo dydžio keitimo, įvairių valdiklių ir dar daugiau galimybių. Be to, tema turi papildomų savybių, įskaitant spalvų apvalkalus, antraštės socialines piktogramas ir pasirinktinę antraštę.

5. „PoliticalPress“

politinio spaudimo-labdaros, „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„PoliticalPress“ yra reaguojanti su politika ir kampanijomis susijusi „WordPress“ tema, pasiekiama „ThemeForest“. Ši tema yra puikus būdas sulaukti palaikymo jūsų partijai ar atstovui. Politikoje įvaizdis yra viskas, todėl būtina turėti aukščiausios klasės svetainę. „PoliticPress“ teikia paslaugas visuose frontuose. Tema yra aptaki ir elegantiška, tačiau visiškai funkcionali. Pagrindinis puslapis paryškintas, tačiau nemenkas ir jame yra svarbių įvykių, kuriuos norite bendrinti su skaitytojais (pvz., Naujausi tinklaraščio įrašai ir nauji galerijos elementai). Kampanijos žymėjimo žymeklis yra puikus pagrindinio puslapio papildymas, nes jis parodo vartotojams, kur tiksliai būsite jūs ar jūsų organizacija ateinančiais mėnesiais (prie kiekvienos datos pridedamos tinkintos etiketės ir vaizdai)..

Naudodami „PoliticalPress“ įtrauktą biografijos puslapio šabloną, galite lengvai pridėti visą reikalingą informaciją apie savo kandidatą ar jo priežastį. Į šią temą taip pat įtrauktas nemokamo „viskas viename“ renginių kalendoriaus „WordPress“ papildinio „time.ly“ palaikymas, kad galėtumėte pridėti išgalvotą filtruojamą kalendorių su visais būsimais pasirodymais, kalbomis, lėšų rinkėjais ir kitais įvykiais.

6. Biosfera

biosfera-labdara-„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Palaikykite savo ekologines ir aplinkos priežastis naudodamiesi „Biosfera“. Ši ryški ir linksma bendro finansavimo tema leidžia lengvai pridėti kiekvieną savo skirtingą projektą, pridėti galerijas ir rinkti aukas. Be to, tema apima „BudyPress“ socialinių tinklų palaikymą, „WooCommerce“ el. Prekybos parduotuves ir dar daugiau!

7. Išėjimas

Išėjimo bažnyčios tema

„Exodus“ yra moderni bažnyčios ir ne pelno stiliaus „WordPress“ tema, sukurta „ChurchThemes.com“. Dėl lankstaus dizaino ir puikių savybių ši tema puikiai tinka religinėms ir bendruomenės grupėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms ir net mažoms įmonėms.

Svetainės sukūrimas ir tvarkymas neturėtų trukti valandomis ir valandomis. O su Exodus to nebus. „ChurchThemes.com“ sukūrė puikias parinktis, kurios palengvina jūsų svetainės nustatymą. Be to, turinio pridėjimas yra vėjas. Įtraukti pasirinktiniai įvykių, pamokslų, vietų, personalo, galerijų ir tinklaraščių įrašų tipai užtikrina, kad pridėsite savo turinį ten, kur jis priklauso, kad jūsų skaitytojai galėtų greitai rasti tai, ko jie ieško. „Exodus“ taip pat palaiko kelis formatus, įskaitant teksto, garso ir vaizdo pamokslus, taip pat naudingas meta parinktis, tokias kaip pasikartojantys įvykiai ar įvykių vietos.

Norite pritaikyti ir savo temos išvaizdą? Jokių problemų – įmontuota „WordPress Theme Customizer“ pašalina spėliones dėl spalvų pataisų ir šrifto pakeitimų. Tiesiog „WordPress“ prietaisų skydelyje eikite į tinkinimo įtaisą ir atlikite dizaino pakeitimus (tik paspaudimai, be kodo). Geriausia yra tai, kad pakeitimus galite pamatyti tiesioginėje peržiūroje prieš juos įsipareigodami. Kitos temos funkcijos yra tinkintas pagrindinio puslapio išdėstymas, neribotas puslapių skaičius, pasirinktinio logotipo įkėlimas, plokščias dizainas, skyrių antraštės, išplėstinė paieška ir dar daugiau. Į „Exodus“ netgi įtraukiami nestandartiniai bažnyčios tipo raštai, skirti pridėti pamokslus, įvykius, žmones, dovanas, galerijas ir dar daugiau prie šoninės juostos ar poraštės..

8. Evangelistas

evangelistas-bažnyčia-labdara-„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Evangelistas yra nuostabi bažnyčios ir ne pelno siekianti „WordPress“ tema, kurią sukūrė „ThemeFuse“. Ši tema puikiai tinka labdaros organizacijoms, bendruomenių grupėms, bažnyčioms ir kitoms ne pelno organizacijoms. Pagrindinis bruožas yra įvykių kalendorius. Dauguma bažnyčių ir labdaros organizacijų yra suburtos aplink aktyviai įsitraukiančių žmonių bendruomenę. Naudodami spalvotą išsamų renginių kalendorių galite informuoti narius apie artėjančius susitikimus, renginius ir lėšų rinkėjus. Yra net būsimų įvykių skiltis, kurią galite įtraukti į savo pagrindinį puslapį, kad lankytojai galėtų greitai pamatyti, kas vyksta. Kitas pastebimas „Evangelist“ bruožas yra galimybė įkelti garso failus. Tai gali būti naudojama norint atsisiųsti pamokslus, dainas, grojaraščius, susitikimų atmintines, internetines transliacijas ir dar daugiau. Kiekvienas rodomas su pavadinimu ir atkūrimo / atsisiuntimo mygtukais.

9. Atleista

atleista-labdara-wordpress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Atleista“ yra elegantiška ir moderni bažnyčios stiliaus „WordPress“ tema, turinti daug naudingų funkcijų, kurias pamėgs bet kuri socialinė ar religinė grupė. Puslapio pritaikymas, „drag and drop“ kūrėjas, aukščiausios kokybės „Revolution Slider“, galingos pamokslo parinktys, „WooCommerce“ el. Prekybos parduotuvės palaikymas, pasirinktiniai renginiai ir darbuotojų puslapiai bei dar daugiau – tai visos priežastys, kodėl ši tema puikiai tiktų jūsų bažnyčios svetainei..

10. Maranatas

Maranatha bažnyčios „WordPress“ tema

„Maranatha“ yra bažnyčios „WordPress“ tema su nuostabiu, ilgai slenkančiu pagrindiniu puslapiu ir visomis funkcijomis, kurių reikia bažnyčios svetainei. Tai labai patogu naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose ir naudojamas „lipnus“ meniu, kuris pridedamas prie ekrano viršaus, kol jūs slenkate, kad jis visada būtų pasiekiamas. Tai ypač naudinga telefonų vartotojams. Pagrindiniame puslapyje yra keli skyriai su nuotraukų fonu ir paralakso įkvėptu efektu. Naudokite juos, kad paryškintumėte pagrindinį savo bažnyčios turinį, tokį pasveikinimo pranešimą, vietą, pamokslus, įvykius ir kt. Tai labai galima pritaikyti – tiesiog vilkite ir upuść..

Kalbant apie pritaikymą, jūs galite valdyti spalvas, šriftus ir dar daugiau. Įkelkite savo logotipą arba naudokite tekstą su pasirinktine šriftu. Įtraukti aukštos kokybės šriftai. Kadangi jis naudoja „WordPress“ tinkinimo priemonės funkciją, galite pamatyti pakeitimus tiesioginėje peržiūroje prieš pateikdami juos savo lankytojams (žr. Demonstracinę versiją, pavyzdžiui, tinkinimus). Galite atnaujinti savo bažnyčios svetainę tokiu dizainu, kuris atitiktų jūsų bažnyčios asmenybę pagal šią „WordPress“ temą. Taip pat atkreipkite dėmesį į užapvalintus mygtukus ir siaurą turinio sritį, kad būtų patogiau skaityti. „Maranatha“ sukurta šių dienų vartotojams.

Ši bažnyčios „WordPress“ tema naudoja labai vertinamą Bažnyčios temos turinio papildinį pamokslų, įvykių, žmonių ir vietų tvarkymui. Galite skelbti pamokslus kaip garso, vaizdo ir teksto priedus, taip pat įtraukti PDF pastabas. Suklasifikuokite pamokslus pagal eiles, temas, Biblijos knygą, kalbėtoją ir etiketę. Iš rodyklių šablonų ši bažnyčios tema yra išskirtinė, palyginti su kitomis. Galite juos naudoti norėdami sukurti puslapį, kuriame pateikiamos paskutinės jūsų serijos, aktuali rodyklė, pamokslų archyvas pagal datą ir dar daugiau. Kitos funkcijos yra visas renginių kalendorius ir šablonas, sudarytas išvardyti jūsų ministerijas.

11. Prisikėlęs

prisikėlimas-bažnyčia-labdara-„WordPress“ tema

„Prisikėlęs“ yra greitai reaguojanti bažnyčios ir ne pelno siekianti „WordPress“ tema, sukurta paprastiems žmonėms – jūs neturite būti dizaineris ar programuotojas, kad naudotumėte „Prisikėlusį“ kurdami savo svetainę. „ChurchThemes.com“ padėjo jums lengvai sukurti tobulą savo bažnyčios ar ne pelno organizacijos svetainę, naudojant įmontuotą pagrindinio puslapio šabloną ir pasirinktinius valdiklius. Tada yra temos tinkinimo priemonė, leidžianti greitai ir lengvai redaguoti spalvas, slankiklio parametrus ir kitus pakeitimus bei peržiūrėti juos tiesiogiai prieš išsaugojant. Į „Resurrect“ taip pat įtraukiami tinkinti įvykių, žmonių, vietų ir pamokslų tipai, be tinklaraščio, kad būtų lengviau pridėti ir tvarkyti turinį..

Ko gero yra puikus turinys, jei skaitytojai negali rasti to, ko ieško? Pakartotinių funkcijų parinktys, skirtos pamokslams ieškoti pagal temą, seriją, pranešėją ar datą. Be to, prie savo įrašų galite pridėti kategorijas ir žymas, kad skaitytojai ir nariai galėtų peržiūrėti dominančią temą. Kitos puikios galimybės yra darbuotojų profiliai, pasikartojančių įvykių palaikymas ir kelių vietų palaikymas (tai puiki galimybė, jei turite daugiau nei vieną vietą, vietų, kuriose reguliariai susitinkate, rinkinį, arba svarbias pasikartojančių įvykių vietas)..

Prisikėlimas turi daug kitų puikių funkcijų, kurias išvardijome žemiau, tokių kaip daugybė tinkinimo parinkčių (spalvų schemos, fonai, šriftai ir tt). be to, nesunku pradėti naudotis internetine temos dokumentacija, įtrauktais duomenų pavyzdžiais ir puikia parama, kurią gausite iš ChurchThemes.com darbuotojų. Šis pliusas daro „Prisikėlimą“ puikia bet kurios ne pelno organizacijos tema!

12. Maisha

„Maisha“ labdaros „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Maisha“ yra stulbinantis labdaros ir ne pelno stiliaus „WordPress“ stilius, turintis aukų, informacinių biuletenių integravimo, „BuddyPress“ socialinio tinklo ir „WooCommerce“ parduotuvės funkcijų. Geriausia, kad šia tema lengva naudotis, todėl jūsų labdaros svetainė gali veikti greitai. Tema buvo sukurta visapusiškai palaikant populiarųjį „Give WP“ papildinį. Tai reiškia, kad galite surinkti labdaros aukas iš savo globėjų tiesiai savo svetainėje. Norite pasiūlyti produktų ar paslaugų kaupti? Jokių problemų – „Maisha“ taip pat suderinama su „WooCommerce“, todėl galite lengvai susikurti savo internetinę parduotuvę.

Naudodamiesi tema galite lengvai atlikti tinkinimus iš tiesioginio „WordPress“ tinkinimo priemonės. Norėdami suprojektuoti savo svetainę taip, kad ji atitiktų jūsų prekės ženklą, naudokite savo išdėstymo, skaidrių, vaizdo įrašo, logotipo, spalvų schemos ir dar daugiau parinktis. Tema taip pat parengta vertimui ir apima RTL palaikymą, todėl ji turėtų puikiai veikti daugumoje kalbų.

13. Įstatymų leidėjas

Įstatymų leidėjo labdaros „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Įstatymų leidėjas yra galinga politinio stiliaus „WordPress“ tema, puikiai tinkanti politikams ir vyriausybinėms agentūroms. 6 spalvotos odos, reaguojantis dizainas, tinkinti puslapių šablonai, „MailChimp“ integracija, filtruojami aplankai ir galerijos, pasirinktiniai renginiai ir dar daugiau yra tik keletas nuostabių šios temos parinkčių..

14. Tikroji bažnyčia

reali-chuch-labdaros-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tikroji bažnyčia yra „drag and drop“ religinė „WordPress“ tema, kuri puikiai tiktų bet kuriai bažnyčiai, socialinei ar kitai grupei. Temoje yra daug puikių variantų, kurie palengvina jūsų organizacijos svetainės sukūrimą. Norėdami pradėti, tiesiog naudokite įmontuotų šriftų integruotas funkcijas, 3 tinklaraščių maketus, 6 poraščių išdėstymus, neribotas spalvas, neribotas šonines juostas ir daugybę pasirinktinių įrašų tipų (renginiai, pamokslai, galerijos, aplankai ir kt.).

15. „GiveAHand“

dovanoti-labdara-„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Padovanok ranką“ yra kūrybinga labdaros ir pelno nesiekianti „WordPress“ tema, paryškinanti drąsias savybes. „Drag and drop“ kūrimo priemonė yra labai paprasta naudoti, tinkinti „parallax“ slankikliai padaro jūsų puslapius išsiskiriančius, socialinė integracija leidžia skaitytojams lengvai skleisti informaciją apie jūsų priežastį, o „PayPal“ aukų palaikymas reiškia, kad galite surinkti finansavimą tiesiai iš savo pusės. svetainė.

16. Prisikėlęs

prisikėlusi bažnyčia-labdara-„WordPress“ tema

„Risen“ yra lanksti bažnyčios ir ne pelno siekianti „WordPress“ tema, kurią galite rasti „Themeforest“. Šioje temoje gausu puikių funkcijų, tokių kaip kelios spalvų schemos, pamokslų archyvai, pasirinktiniai šriftai, pasirinktiniai raštai ir dar daugiau, kad galėtumėte sukurti savo misiją atitinkančią svetainę. Tema yra atsakinga, todėl ji puikiai atrodo staliniuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Galite pasirinkti iš šviesių ar tamsių spalvų schemos, pasirinkti iš šimtų pasirinktinių šriftų ir net nusiųsti pasirinktinį foną (arba pasirinkti iš neribotų spalvų). Tokiu būdu galite sukurti pasirinktinį vaizdą bet kuriuo metu.

Viena iš geriausių Riseno savybių yra pamokslo (arba daugialypės terpės) įrašo tipas. Šis įrašo tipas palaiko daugelį daugialypės terpės formatų, todėl galite į savo svetainę įtraukti daugybę informacijos, kurią savo kongregacijai, pasekėjams ir nariams galite pasiekti bet kada. Įkelkite vaizdo įrašus, garso failus, MP3 atsisiuntimus ir net PDF failus. Galite dalytis pamokslais, maldomis, įvykių vaizdo įrašais ir šiaip viskuo, ko norėtumėte, arba manote, kad jūsų skaitytojams bus įdomu.

Kitas pastebimas bruožas yra Bažnyčios renginių kalendorius. Čia galite pridėti savo aptarnavimo laiką, specialius renginius, darbo valandas, savanorių galimybes ir dar daugiau. Taip pat „Risen“ tinkinti valdikliai leidžia lengvai pridėti greitas nuorodas į kalendorių, pamokslus ir įvykius bet kuriame puslapyje, kad jūsų skaitytojai visada žinotų, kas naujo ir kas vyksta..

17. Labdaros WP

Labdaros WP WordPress tema

Labdaros WP yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai ne pelno, nevyriausybinėms organizacijoms, labdaros ar lėšų rinkimo kampanijoms.. Ši tema jau apima 1 paspaudimo demonstracinį importuotoją. Į temą taip pat įtrauktos 6 pagrindinio puslapio demonstracinės versijos, tvirta aukų sistema, įvykių valdymas, atgalinis laikrodis, atskiras kampanijos meniu ir eigos juosta, kurios jums ir jūsų rėmėjui reikia sekti. O mygtukas „Paaukok dabar“ yra visada paruoštas, kad lankytojai galėtų spustelėti. Jų tiesiog prašoma pateikti paprastos informacijos, tada galite gauti savo fondą naudodamiesi daugeliu mokėjimo būdų, tokių kaip „Paypal“, „Stripe“ ar „AuthorizeNet“. Labai greita ir patogu!

18. Pena

„Pena“ labdaros ir ne pelno siekianti „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Pena“ yra universali, moderni ir lengvai naudojama labdaros tema, įkvėpta dokumentinio filmo „Gyvenimas už vieną dolerį“. Taigi temos demonstracinis vaizdas yra kuriamas naudojant tikrąjį turinį, susijusį su dokumentika ir jos misija. Tikimės, kad tai taip pat padės skleisti žodį ir tokiu būdu palaikyti šią didelę priežastį. Jei šiai temai pavyktų motyvuoti bent vieną žmogų padėti ir paaukoti šiai kilniai progai, ji mus labai nudžiugintų.

Pati tema sukurta naudojant standartines „WordPress“ funkcijas; puslapiai, įrašai, valdikliai, puslapiai vaikams ir tt Nereikia didelių puslapių kūrimo priemonės papildinių, kad būtų galima sukurti demonstracijoje pateiktus išdėstymus. „Pena“ siūlo skirtingus tinklaraščių išdėstymus, skirtingas antraščių parinktis, plačias spalvų parinktis ir dar daugiau. Kartu pateikiami daug gražiai suprojektuotų puslapių šablonų. Ši tema vizualiai palaiko „plugin“, kuris yra populiariausias, lanksčiausias ir lengvai naudojamas „WordPress“ papildinys, priimantis aukas..

19. Ne pelno siekianti organizacija

ekologiška nepelno labdara, „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Organinių temų nonprofit tema yra puiki galimybė daugeliui ne pelno siekiančių organizacijų. Pasirinktinės antraštės ir fonai bei kelios pagrindinio puslapio parinktys suteikia lengvą būdą, kaip jūsų svetainė išsiskirti.

20. Pakilimas

„Elevation“ labdaros, ne pelno ir lėšų rinkimo „WordPress“ tema

Aukštis yra puiki labdaros svetainių tema. Jis buvo sukurtas siekiant supaprastinti puikios interneto svetainės kūrimo procesą. Tema tinka kurti nepelno siekiančią svetainę, be to, joje yra daug pritaikomų ir lanksčių funkcijų. Pvz., Pagrindinės priežastys, Nuostabi galerija, Renginių skyrius, Partnerių skyrius ir pan. Temos autoriai ją taip pat integravo su veikiančiu „PayPal“ aukojimo mygtuku. Jūsų lankytojai gali paaukoti bet kokią sumą naudodamiesi „PayPal“. Labiausiai reikalingą skyrių ir funkciją gausite labdaros ar lėšų rinkimo svetainėje.

Parodykite būsimus įvykius savo pagrindiniame puslapyje ir pakvieskite savo auditoriją apsilankyti. Būtina parodyti tikrus labdaros ar ne pelno organizacijos veidus, todėl tema yra pridėta savanorių skiltis. Jis buvo sukurtas naudojant pasirinktinį pašto tipą. Pridėkite tiek, kiek jums reikia, ir parodykite juos pagrindiniame puslapyje. Taip pat pagrindiniame puslapyje yra vaizdo įrašo parinktis. Jei turite oficialų vaizdo įrašą, tai puiki idėja padaryti jį matomą kitiems. Nusiųskite jį vaizdo įrašų bendro naudojimo svetainėje, pvz., „YouTube“ ar „Vimeo “, tada pridėkite pagrindinio puslapio nuorodą prie savo vaizdo įrašo.

21. Labdaros greitasis redagavimas

Labdaros greitas redagavimas „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Labdara yra greito redagavimo „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Templatic“. Ši lengvai naudojama tema suteikia galimybę per kelias minutes susikurti tinkančios išvaizdos svetainę. „Templatic“ „QuickEdit“ labdaros tema yra puikus šaltinis bet kokiai ne pelno siekiančiai organizacijai, nes lengvai sukuriama vizualioji programa, leidžianti vienu mygtuko paspaudimu pakeisti išdėstymus, spalvas ir kitus puslapio elementus. Kodavimo nereikia! Be to, pridėtas „WooCommerce“ suderinamumas reiškia, kad galite parduoti produktus ar priimti aukas tiesiai iš savo svetainės. Kitos puikios temos funkcijos yra WPML palaikymas kalbų vertimams, kainų lentelės, aplankai, daugybė puslapių kūrimo blokų, informacinių biuletenių integracija, socialinės nuorodos ir daug daugiau..

22. Fondas

fondas-labdara-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Organizuotų temų fondas“ yra pelno nesiekianti tema. Ši tema pagrindiniame puslapyje turi puikų informacinį biuletenį ir aukų juostą, taip pat įmontuotas pašto šimpanzes, SEO ir personalo puslapį. Tema taip pat yra parengta vertimui ir pateikiama su pasirinktiniais valdikliais ir integruota socialine žiniasklaida.

23. Filantropija

Filantropijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Filantropija yra akį traukianti ne pelno siekianti ir sutelktinio finansavimo „WordPress“ tema, sukurta „ThemeFuse“. Ši tema yra puikus būdas surinkti paramą ir finansavimą jūsų reikmėms – nesvarbu, ar tai banginiai, gelbėjantys banginius, ariantys šulinius ar teikiantys pagalbą. Filantropija yra puikus jūsų svetainės pagrindas. Įtraukti puslapių šablonai ir paprasta naudoti „Fuse“ sistema leidžia lengvai pridėti turinį ir pritaikyti temos elementus.

Be to, filantropijoje yra puikių pritaikytų slankiklių, kad galėtumėte pridėti įkvepiančių nuotraukų į savo pagrindinį puslapį, aukų puslapius ir dar daugiau. Kalbant apie aukas, šioje temoje yra naudingų aukų puslapių šablonų, kuriuose galite paaiškinti savo organizacijos projektus, tikslus, pridėti galerijas, parodyti dabartinį finansavimo lygį ir įtraukti nuorodas į „PayPal“, kad surinktumėte viską, ką gali jūsų skaitytojai. Tai dar ne viskas, ši tema taip pat yra visiškai reaguojanti ir parengta tinklainei, joje yra daug trumpųjų kodų, joje yra naudingų įvykių kalendorius (su pasikartojančių įvykių galimybėmis), neribotos spalvų parinktys (naudokite tik spalvų pasirinkimą, kad rastumėte geriausią atspalvį), „Google“ šriftų palaikymas ir dar.

24. Ekologinė gamta

„Eco Nature“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Eco Nature“ yra šviesi ir linksma ekologija ir gamtosaugos apsaugos priemoka „WordPress“ tema iš „Themeforest“. Ši tema buvo sukurta siekiant padėti jūsų ne pelno siekiančioms organizacijoms skleisti žodį, nes tai palengvino jūsų svetainės kūrimą. Norėdami pridėti turinį greitai, naudokite įtrauktus pasirinktinius įrašų tipus projektams, profiliams ir dar daugiau. Kitas puikus „Eco Nature“ bruožas yra įmontuotas „PayPal“ ir „WooCommerce“ palaikymas. Tai reiškia, kad galite pridėti „PayPal“ aukų mygtukus prie savo projektų, taip pat įsteigti savo internetinę parduotuvę, kad būtų galima surinkti lėšų..

Tema gali nuveikti daug daugiau. Turite galimybę kurti vieno ar kelių puslapių tinklalapio išdėstymą, naudoti trumpus kodus, kad pridėtumėte daug stiliaus (yra 99 trumpieji kodai tokiems dalykams kaip skaitikliai, nuorodos, piktogramos ir kt.), Kurti tinkintas anketų ir kontaktinių formų formas ir net pridėkite tinkintus valdiklius „Flicker“, „Facebook“, „Twitter“ ir dar daugiau.

25. Advokatas

advokatas-labdara-wordpress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Advocate“ yra ne pelno siekianti „WordPress“ tema „ThemeForest“. Ši tema puikiai tinka visų rūšių ne pelno organizacijoms – įskaitant aplinkos agentūras, politines grupes, labdaros organizacijas, aktyvistus ir dar daugiau. Keletas pastebimiausių funkcijų yra įvykių kalendoriaus papildinys, dovanojimo puslapis, daugybė galerijų ir aplanko maketų bei neribotos spalvų parinktys..

26. Kandidatas

Kandidatuojama „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kandidatas yra modernaus ir profesionalaus politinio stiliaus „WordPress“ tema. Ši tema puikiai tiktų politinės figūros, labdaros, ne pelno organizacijos ar kitos kampanijos reklamai. Tiesiog įdiekite, pridėkite savo turinį ir esate pasiruošęs eiti!

Puikus šios temos bruožas yra integruoti papildiniai. „WooCommerce CrowdFunding“ sistema suteikia jums galimybę pridėti kampanijas ir projektus į savo „WooCommerce“ parduotuvę. Be to, naudodamiesi „Visual Composer“ ir „Visual Composer“ lengva forma, galite sukurti bet kurį puslapį, įrašą ar formą, kurių jums gali prireikti – nuo kandidatų profilių iki darbuotojų programų. Kitos temos funkcijos yra daugybė puslapių šablonų, pasirinktiniai valdikliai ir trumpieji kodai, „Iconic“ šriftų integracija, „MailChimp“ palaikymas ir dar daugiau.

27. OrganicWeb

organinė internetinė labdara - „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Natūralus internetas yra „ThemeForest“ aplinkos tema. Individualūs skelbimų ir aukų raštai padeda maksimaliai padidinti jūsų nepelno organizacijos lėšų kaupimą, o tinkinti puslapių tipai ir trumpi kodai leidžia jums sukurti reikiamą svetainę. Automatinis sugeneruotas pagrindinio puslapio slankiklis yra dar viena puiki savybė.

28. Gyvenimo linija

gelbėjimo linija-lėšų rinkimas-labdara-„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Lifeline NVO“ yra reaguojanti „WordPress“ tema iš „Themeforest“, kurią galite naudoti savo labdaros, bažnyčios ar ne pelno siekiančioje svetainėje. Turėdami puikias savybes, įskaitant aukščiausios kokybės „Revolution Slider“, 8 pagrindinius puslapių išdėstymus ir „WooCommerce“ integraciją, galite sukurti bet kurią ne pelno siekiančią svetainę.

29. Gelbėtojas

gelbėtojas-labdara-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Gelbėtojas“ pagal „ThemeBuddies“ yra nuostabi pelno nesiekianti tema. Pagrindinės funkcijos apima siūlomą slankiklį, įvykių dienoraštį (su pasirinktomis datomis), įmontuotą kontaktinę formą ir pasirinktinį administratoriaus skydelį. Kelios galerijos ir pasirinktiniai valdikliai taip pat yra puikios šios temos parinktys.

30. „WordPress“ pagalba

pagalba-labdara-„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WordPress Aid“ ne pelno siekianti „WordPress“ tema „Themeforest“ yra puiki ne pelno ir labdaros tema. Ši stulbinanti tema turi daugybę unikalių savybių – aukų rodymo, raginimo veikti, avarinio įspėjimo langelio ir dar daugiau. Neribotos spalvų parinktys ir nuostabus adminų skydelis (naudojant „OptionTree“ papildinį) perkelia šią temą į viršų ir suteikia galimybę visiškai pritaikyti savo svetainę.

31. Akcija

kampanija-labdara-wordpress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kampanijos politinės „WordPress“ tema „ThemeForest“ yra apipinta puikiais stiliais ir funkcijomis. Tema pateikiama su įmontuotu įvykių kalendoriumi ir „WP ​​Email Capture“. Parinktys, tokios kaip 6 fonai, 4 spalvų schemos, 2 kūno stiliai ir dar daugiau, leidžia šią temą lengvai pakeisti ir stiliuoti pagal savo skonį..

32. Betliejus

Betliejaus bažnyčios „WordPress“ tema

Betliejus yra bažnyčios „WordPress“, kurią gali naudoti ne pelno siekiančios ir labdaros institucijos, siekdamos surinkti aukas, arba socialiniai verslininkai, norėdami surinkti lėšų savo projektams, naudodami dovaną, kuri yra „WordPress“ įskiepis aukoms tvarkyti. Juos parduotuvių savininkai gali naudoti norėdami parduoti produktus internetu naudodamiesi „WooCommerce“. Renginių valdymo įmonės gali naudoti sąrašą ir valdyti įvykius naudodamos Genties įvykių kalendorių. Be to, tema taip pat siūlo su bažnyčia susijusias funkcijas, tokias kaip pamokslai, ministerijos, pasakojimai ir komanda. Komplekte yra 3 skirtingi demonstraciniai variantai su 8 skirtingais antraščių stiliais ir 3 poraštės stiliais.

33. Palaiminimas

Palaiminimo bažnyčios „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Palaiminimas yra religinė ir nepelno siekianti „WordPress“ tema. Pagrindiniai šios temos elementai yra išskirtinis renginių kalendorius ir be galo naudingas informacinių biuletenių prenumeratos modulis. Bet kuriai organizacijai svarbu įtraukti visus dalyvius ir įsitikinti, kad jie lengvai pasiekia tvarkaraštį. Tai užtikrina laiku paruoštus sriubų pietus, lėšų rinkėjus, aukcionus, susitikimus, drabužių repeticijas – kad ir kas būtų. Įtaisytas palaiminimų kalendorius tam puikiai tinka. Galite pridėti visą svarbią informaciją apie kiekvieną įvykį – datą, laiką, vietą (įvykio žemėlapį) ir pan. Net galite nustatyti periodinius renginius, pavyzdžiui, savaitinius susitikimus ar metinius vakarėlius. Tai puiki savybė, kuria norėsite pasinaudoti!

Be to, „Blessing“ teikiama kartu su el. Pašto abonentu, kad nariai būtų informuojami ir atnaujinami apie naujausias naujienas ir įvykius. Galite lengvai išsiųsti el. Laišką, kad praneštumėte nariams apie naują įvykį, nes abonentas yra integruotas su renginių tvarkaraščiu. Kitos puikios palaiminimo savybės yra daugybė trumpųjų kodų, žinučių tipų, valdiklių ir išplėstinė temos parinkčių panelė, leidžianti pritaikyti temą. Palaiminimą taip pat sudaro „Revolution“ ir „Flex“ slankikliai – ir labai galingi, ir naudingi slankikliai. „Plus Blessing“ yra visiškai atsakingas, lokalizuotas ir pateikiamas su kontaktinės formos konstruktoriumi.

34. Epas

Epas-bažnyčia-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Epinės bažnyčios tema pagal organizuotas temas yra nuostabi reaguojanti tema, sukurta atsižvelgiant į bažnyčias. Individualizuotos prenumeruotų transliacijų raštai, pašto šimpanzių integracija ir lokalizuotas vertimo failas leidžia lengvai paskirstyti jūsų pranešimą.


Tikimės, kad rasite geriausią savo labdaros, ne pelno organizacijos, bažnyčios ar politinės svetainės temą. Jei naudojote bet kurią iš šių temų, praneškite mums, kas jums daroma (ar nepatinka). Ir jei praleidome temą, palikite mums komentarą komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me