30 ir daugiau geriausių „WordPress“ medicinos temų gydytojams

Geriausios medicinos „WordPress“ temos gydytojams ir ligoninėms

Mediko profesija yra konkurencinga sritis. Nesvarbu, ar esate bendras gydytojas, ieškantis naujų pacientų, gimdymo centras, sveikatos ir sveikatingumo organizacija, vietinė klinika ar medicinos kabinetų tinklas, jums reikalinga nuostabi svetainė. Medicinos svetainės turėtų būti profesionalios, lengvai skaitomos, jose turėtų būti palaikomos vaizdo galerijos, skaidrės ir, žinoma, bent jau kontaktinė forma. Šiandien mes pasidalysime geriausiomis medicinos žiniatinklio „WordPress“ temomis iš viso žiniatinklio, kad padėtume jums sukurti šiuolaikišką ir profesionalią svetainę, kurios reikalauja jūsų sveikatos verslas.


Šis įrašas yra nuostabi geriausių „WordPress“ temų, tinkamų gydytojams ir sveikatos priežiūros specialistams, kolekcija. Ar jūs ieškote puikios „WordPress“ temos savo sveikatos priežiūros svetainėje? Ar esate „WordPress“ kūrėjas, norintis pritraukti savo sveikatos priežiūros klientą (-us) į puikų dizainą ir funkcionalumą, kuris yra sinonimas „WordPress“ temoms? Atsisėskite ir mėgaukitės mūsų sąrašu. Papasakokite savo mintis komentarų skiltyje pabaigoje!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Medinas – medicinos centro „WordPress“ tema

Medinas - medicinos centro „WordPress“ tema

„Medin“ tema yra puikus būdas sukurti savo medicinos svetainę. Nesvarbu, ar jūsų biuras yra orientuotas į plastinę chirurgiją, lazerio terapiją, dermatologiją, odontologiją, krioterapiją, pediatriją ar bet kurią kitą specialybę, „Medin“ siūlo daugybę puikių galimybių sukurti jūsų svetainę. Tema yra reaguojanti ir parengta tinklainei, todėl ji puikiai atrodo bet kuriame įrenginyje, o įmontuoti temos išdėstymai (klinika, chirurgija ir stomatologas) leidžia lengvai pradėti..

Taip pat galite naudoti pridedamą „WPBakery“ puslapių kūrimo priemonę norėdami sukurti savo pasirinktinius išdėstymus. Tiesiog pridėkite puslapio elementus, tada nuvilkite juos į vietą. Yra prieš / po atsiliepimų, du galerijos variantai, įmontuota susitikimų užsakymo forma, lipnus meniu, tinkinti puslapiai ir dar daugiau. „Plus Medin“ palaiko RTL ir yra suderinamas su „Polylang“, todėl galite sukurti savo medicinos svetainę bet kuria jums reikalinga kalba.

2. MedicalPRESS

„MedicalPress“ sveikata ir medicininė „WordPress“ tema

Kaip vyksta jūsų sveikatos priežiūros rinkodara? Jei negalite pasakyti, kad tai puiku, galbūt jūsų „WordPress“ tema yra jūsų negandų priežastis. Norėdami padidinti potencialių klientų skaičių savo medicinos svetainėje, jums reikia į tikslą orientuotos „WordPress“ temos, tokios kaip graži „MedicalPress“. Sukurtas „Twitter Bootstrap“ su keturių tipų paskyrimo formomis, dviejų tipų skaidrėmis ir plačiu teminių variantų bei kitų funkcijų sąrašu. „MedicalPress“ yra puiki tema gydytojams, odontologams, sveikatos klinikoms, ligoninėms ir chirurgams. Tarp funkcijų yra reaktyvus dizainas, palaikymas keliomis kalbomis (WPML įskiepis), patogus SEO, „Google“ šriftai, įtraukta vaiko tema ir visa dokumentacija.

3. Iš viso

Bendras universalus „WordPress“ temos medicinos puslapis

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Turėdama daugybę puikių funkcijų, „Total“ iš tikrųjų yra vienintelė jums reikalinga „WordPress“ tema! Nors ši tema nebuvo specialiai sukurta medicinos svetainėms, visos puikios savybės ir lanksčios parinktys leidžia lengvai jas pritaikyti pagal jūsų poreikius. „Checkout“ 29 pagrindinio puslapio pavyzdys (matytas aukščiau), kad pamatytumėte, kaip ši tema gali būti idealiai tinkama jūsų medicinos svetainei. Tema buvo sukurta čia, „WPExplorer“, ir gali pasigirti šiomis funkcijomis, be kita ko: neribotas išdėstymas, paprastas naudoti „Drag & Drop“ puslapio kūrimo priemonė, greitas nustatymas (dėka pavyzdžių duomenų), parengta „WooCommerce“, pasirinktinės šrifto parinktys, neribotos spalvų parinktys, sukūrė elito autorius, nuostabus palaikymas, pastatytas su meile :), dažni ir automatiniai atnaujinimai ir daug, daug daugiau!

Tai mano mėgstamiausia tema ir metams bėgant naudojau daugiau nei 100. Joje gausu funkcijų, o palaikymas yra puikus. Be to, kūrėjas stengiasi tobulinti temą reguliariai atnaujindamas. – Maikas

Iš viso yra puiki „WordPress“ tema gydytojams ir visiems kitiems sveikatos priežiūros pramonės specialistams (ar kam nors kitam šiuo klausimu)..

4. Medikas

Medicinos sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

Galbūt jūs esate ne gydytojas, o rinkodaros specialistas, nukreiptas į gydytojus. Ar norėtumėte sukurti puikiai atrodančią sveikatos priežiūros rinkodaros svetainę, tokią kaip „Medical Website Academy“? Jei aiškiai pasakėte „taip“, „MediCenter WordPress“ tema nuleis ilgą kelią siekiant jūsų tikslo. Tai dar ne pabaiga. Ši tema vis dar tinkama gydytojams ir kitoms su medicina susijusioms sritims.

„MediCenter“ sudaro du išdėstymai – dėžutėje arba viso pločio. Tokiu būdu galite tinkinti savo temos išdėstymą, kad jis atitiktų jūsų verslą ar labdarą. Be to, abu išdėstymai yra jautrūs, todėl svetainė puikiai atrodo visuose įrenginiuose. Tinkinimai tuo nesibaigia. Galite pasirinkti iš 6 įtrauktų spalvų schemų arba sukurti visiškai savo spalvą. Tai reiškia neribotą spalvų derinį! Taip pat yra daugiau nei 20 puslapių išdėstymų, 200 ir daugiau piktogramų bei daugiau nei 80 šriftų, iš kurių galite pasirinkti, kad šią temą tikrai pritaikytumėte sau.

5. Diktuokite

Diktuokite „WordPress“ sveikatos ir medicinos temą

Ši „6 viename“ „WordPress“ tema pasižymi švaria ir modernia išvaizda, tinkančia gydytojų darbui. Tuo pačiu metu galite naudoti temą kitiems su grožiu susijusiems projektams, tokiems kaip mada, SPA ar salonas. Tema populiari dėl šių funkcijų: reaguojantis dizainas, daugiafunkcinė tema, „Visual Composer“ integracija, „Layer Slider“ įskiepių suderinamumas, „WordPress“ palaikymas keliomis kalbomis, „WooCommerce“ palaikymas, trumpųjų kodų galimybės, patobulintos temos parinktys, paruoštas SEO, išplėstinis adminų skydelis, paralakso skyriai, „Google“ šriftai, „Font Awesome“ piktogramos palaiko ir dar daugiau. Diktantas taip pat apima palaikymą ir nemokamus atnaujinimus.

6. „SoulMedic“

+ „Soul Medic“ sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

„SoulMedic“, pasižymintis plokščiu ir minimalistiniu dizainu, yra populiari „WordPress“ tema gydytojams ir su sveikata susijusioms svetainėms. Temą sudaro šios funkcijos: paruoštas SEO, suderinamas su WPML / vertimais, nemokamas renginių kalendoriaus papildinys, „MailChimp Newsletter“ valdiklis, „WooCommerce“ palaikymas, temos pritaikymas, mega meniu, visiškai reaguojantis dizainas, „Layer“ ir „Revolution“ slankikliai, 20 iš anksto apibrėžtų apvalkalų, trumpojo kodo funkcionalumas, šešių tipų šabloniniai puslapiai, penkių tipų pasirinktiniai valdikliai, HTML5 + CSS3, „Google“ žiniatinklio šriftai, visa dokumentacija ir dar daugiau.

7. Paeonas

„Paeon“ sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

Ar esate įstrigęs dėl savo medicinos ar sveikatos projekto? Ar jūs ieškote medicininės „WordPress“ temos, kad pakeistumėte savo sveikatos priežiūros rinkodarą į kitą lygį? Paeonas yra tavo išeitis. „Paeon“ lengva pritaikyti tai, ką turi jo minimalistinis ir unikalus dizainas bei gausus teminių variantų sąrašas. Už nedidelę kainą gausite nepaprastą „WordPress“ temą, siūlančią prie siūlių, su tokiomis funkcijomis kaip reaguojančios schemos, „Google Web Fonts“, spalvų parinkiklis su neribotomis spalvų schemomis, reaguojantis slankiklis, personalo ir paslaugų valdymas, išplėstinės temos parinktys, antraštės fono vaizdas, tinkintas valdikliai, dokumentacija ir palaikymas.

8. Mes rūpinamės

Mums rūpi sveikata ir medicininė „WordPress“ tema

„We Care“ yra viso pločio, tačiau reaguojanti „WordPress“ tema, tinkanti visiems sveikatos priežiūros specialistams. Nukreipimo puslapyje rasite nuostabų slankiklį su HD grafika. Be to, pamatysite darbinę paskyrimo formą, kuri padės atsitrenkti į bėgimą. Kitos funkcijos apima platų ir supakuotą išdėstymą, neribotą aplanką, neribotą skaidrių skaičių, palaikymą, vaizdinių trumpųjų kodų generatorių, išplėstines admin parinktis, IE8 palaikymą, „Google Web Fonts“, nuostabių šrifto piktogramas ir AJAX kontaktinę formą. Jei norite sukurti „We Care“ bandymą, jums tikrai nereikia sugadinti banko, kad sukurtumėte nuostabią svetainę.

9. Panacėja

„Panacea“ sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

Jei ieškote elegantiškos ir modernios sveikatos priežiūros svetainės temos, daugiau neieškokite; Panacėja jus apėmė. Didžiulė nuostabių savybių turinti ši paralakso tema padės jums pateikti savo sveikatos priežiūros rinkodaros pranešimą nepraradus prakaito. „Panacea“ aprūpinta daugybe funkcijų, įskaitant reaguojantį HTML5 + CSS3 dizainą, demonstracinį turinį, tinklainės vaizdo palaikymą, „Contact Form 7“ integraciją, „Google“ šriftus, nuostabių šrifto simbolių piktogramas, neribotas spalvas, pasirinktinius įrašų tipus, automatinius atnaujinimus, „Bootstrap 3.0“ ir kt..

10. Maxi sveikata

„Maxi Health“ „WordPress“ tema

„Maxi Health“ yra reaguojanti medicininė „WordPress“ tema, puikiai tinkanti gydytojų kabinetams, stomatologų praktikai ir kitiems sveikatos priežiūros pramonėje. Naudodamiesi nesudėtingomis temos parinktimis, „Maxi Health“ yra puikus pasirinkimas greitai kuriant svetainę.

Temoje yra dvi puslapių kūrimo parinktys. Pirmasis yra tinkintas trumpųjų kodų generatorius, kurį galima naudoti kuriant pagrindinius puslapio išdėstymus, ir jis yra tobulas, jei norite naudoti įmontuotus maketus ir puslapių stilius, įtrauktus į temą. Kita jūsų galimybė yra naudoti pridedamą „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonės papildinį. Nepriklausomai nuo to, kurią pasirinktumėte puslapio kūrimo parinktį (arba net jei naudojate esamą temą ir puslapių pavyzdžius), administravimo skydelyje ir tiesioginiame „WordPress“ tinkinimo priemonėje yra daugybė kitų lengvų variantų, kad būtų galima pakeisti spalvas, šriftus, antraštes, šonines juostas ir dar daugiau. Kitos temos funkcijos yra lipnus meniu variantas, tinkintas temos administravimo skydas, „FontAwesome“ piktogramų palaikymas, tinkinti „Google“ šriftai ir dar daugiau.

11. Vaistas

„Medicure“ sveikata ir medicininė „WordPress“ tema

Autorius: CMSMasters, „Medicure WordPress“ tema yra puikus sprendimas sveikatos ir medicinos tinklalapiams. Jie (CMSMasters) gavo šį šedevrą nuo pat funkcionalumo. Su puikiais slankmačiais, keliomis valdiklių sritimis, nuostabiomis spalvomis, paslaugų valdymo funkcijomis, tinklaraščiu, atsiliepimais ir dar daugiau, „Medicure“ yra „WordPress“ temos kūrimo bruožas. Temoje yra daugybė kitų funkcijų, todėl galite priversti „Medicure“ sunkiai dirbti savo sveikatos priežiūros versle.

12. „Medica PRO“

„Medica PRO“ sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šią tinkamai pavadintą „WordPress“ temą sukūrė „ThemeIsle“ medicininiams specialistams. „Medica PRO“ yra profesionaliai sukurta (tai reiškia, kad jūsų svetainei tai suteikia „zazz“). „WordPress“ tema geriausiai žinoma dėl šių funkcijų, reaguojančių į HTML5 + CSS3 dizainą, SEO draugišką, suderinamumą su įvairiomis naršyklėmis, naudingų temų parinkčių skydelį, neribotas spalvų parinktis, trumpųjų kodų funkcionalumą, vertimą. paruošta, puiki parama, valdikliui paruošta poraštė ir šoninė juosta ir tt.

13. „Healthflex“

„Healthflex WordPress“ tema

„Healthflex“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ tema, sukurta medicinos ir sveikatos pramonės specialistų, tokių kaip gydytojai, ligoninės, medicinos klinikos, gydytojai, sveikatingumo centrai, sveikatos produktų el. Parduotuvių ir kt., Poreikiams. Naudodamiesi vieno spustelėjimo demonstravimo įrenginio programa ir plačia demonstracine versija, savo svetainės nustatymas yra lengvas ir paprastas procesas. Galite patikslinti ir pritaikyti beveik kiekvieną temos aspektą be jokių kodavimo žinių.

Ši „WooCommerce“ parengta tema yra komplektuojama su galingu „Visual Composer Drag & Drop Page Builder“, „Revolution Slider“ ir „Redux“ parinkčių sistema. Šie labai intuityvūs įrankiai leidžia visiškai valdyti savo puslapių ir atitinkamų jų dalių išdėstymą, taip pat visų galimų elementų, trumpųjų kodų ir valdiklių išvaizdą..

Galite lengvai sukurti paskyrimų rezervavimo formas, pridėti kainų planus, integruoti „MailChimp“ prenumeratos formas, paįvairinti svetainę „Parallax“ skyriais ir animaciniais elementais, pridėti „Google“ žemėlapius ir daug daugiau. Naudojant tinkintus spalvų rinkinius, šimtus „Google“ žiniatinklio šriftų ir „FontAwesome“ piktogramų, galimybė pridėti tinkintą CSS ir „JavaScript“ bei nepaisyti temos parinkčių kiekviename puslapyje, nėra jokių apribojimų, ką galite sukurti naudodamiesi „Healthflex“..

14. SveikataPRESS

Sveikata ir medicina „WordPress“ tema

Tinka gydytojams, stomatologams, ligoninėms, sveikatos klinikoms, chirurgams ir kitoms sveikatos ar medicinos svetainėms. „HealthPress“ yra dar viena puiki svarstoma tema. Dėl tiesioginių tinkinimo priemonės nustatymų jūsų svetainė kuriama lengvai. Sukurtas „InspiryThemes“, „HealthPress“ siūlo lengvas ir plačias temos parinktis, papildomą „Revolution“ slankiklį, reaguojantį dizainą, parengtą SEO, suderinamą su WPML / vertimu, trumpųjų kodų galimybes ir kt..

15. „MedicalPlus“

„Medical Plus“ - atsakinga medicinos ir sveikatos tema

„Medical Plus“ yra paprasta „WordPress“ tema, akcentuojama lengvai. Tema pasižymi kompaktišku ir minimalistiniu dizainu. Tačiau neleiskite, kad supaprastintas dizainas jus nustumtų į priekį, „Medical Plus“ yra praktiškas daugybės funkcijų, tokių kaip SEO parinktys, gyvų spalvų parinkiklis, puslapių kūrėjas, funkcijomis turtingas administravimo skydas, šešių poraštės išdėstymo variantai, parengtas vertimas, fonas, logotipo ir šrifto įkėlėjas, kainų lentelė, trumpojo kodo funkcionalumas ir daug daugiau!

16. VAISTAS

„Medico“ sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

Jei jums patinka „Foundation 4“ sistema, atsakingas dizainas ir daugybė trumpųjų kodų, puikiai praleisite laiką su nuostabia „Medico“ tema. Autorius: „PremiumLayers“, „Medico“ gali pasigirti daugybe puikių funkcijų, tokių kaip tinkintas valdiklis, visiškai funkcionali paskyrimo forma, patobulintos administratoriaus parinktys, neribotos aplankai, vaizdinis trumpųjų kodų generatorius, temos palaikymas, reaguojantis išdėstymas, HTML5 garso / vaizdo palaikymas, neribotos spalvos, „Google Web“. Šriftai, „Font Awesome“ piktogramos ir jis visiškai suderinamas su „WooCommerce 2.0.x“.

17. VAISTAS

„Medicom“ sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

Jei norite sukurti puikų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą internete, turite išleisti protingai. Jums reikalinga tema, kuri rūpintųsi savo klientais, taip pat jūsų banko likutis. Norėdami tai pasiekti, turite pasirinkti puikią temų technologiją ir nuostabų dizainą. „Medicom“ siūlo jums abiem, o vienas žvilgsnis į temą įtikins jus būtent tai, ko ieškote, jei turite daiktų, skirtų viso puslapio slankmačiams ir daug laisvos vietos. Ši visiškai reaguojanti tema pristatoma su puikiomis funkcijomis, įskaitant „Bootstrap 3.0“, „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonę, „Font Awesome“ piktogramas, „mega“ meniu ir tris skirtingus tinklaraščių išdėstymus..

18. Sveikatos centras

Sveikatos centro sveikatos ir medicinos „WordPress“ tema

Ši visiškai reaguojanti „WordPress“ tema siūlo keturių tipų maketus, leidžiančius vienu spustelėjimu pakeisti savo svetainės išvaizdą. Galite pasirinkti: „Namai + Paskyrimo forma“, „Namai“ + „Individualių paslaugų dėžutės“, „Parallax“ namai arba „Pagrindinis puslapis“ + „Vieno puslapio meniu“. Kaip matote, jūs esate gerai aprėpti, kiek tai susiję su estetika. O kaip dėl funkcionalumo? Čia yra keletas funkcijų, kurias verta paminėti: nereikia jokių programavimo įgūdžių, administratoriaus parinkčių skydelis, vaizdo įrašų instrukcijos ir nustatymo vadovas, nuvilkite puslapio kūrimo priemonę, populiarųjį „Revolution“ slankiklį, nemokamus atnaujinimus visą gyvenimą ir palaikymą, „WooCommerce“ ir kt..

19. Sveikatos centras

Sveikatos centro „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Healthcentre“ yra aukščiausios kokybės sveikatos ir medicinos tema „WordPress“, sukurta specialiai medicinos specialistams. Ši reaguojanti tema puikiai tinka ligoninėms, klinikoms, medicinos paslaugų įmonėms, gydytojams, medicinos tinklaraščiams ir dar daugiau. Lengvai naudojamos spalvų schemos, iš anksto nustatytos fono parinktys, puslapių šablonai, pasirinktinės tipografijos parinktys ir įmontuotos paslaugos bei projektų skelbimo tipai daro šią temą nuostabiu pasirinkimu bet kurioje medijos svetainėje..

20. Gydytojai Pro

Gydytojai Pro - medicinos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Gydytojai yra puiki „WordpRess“ tema, į kurią mes visiškai reaguojame, optimizuota SEO ir turime daugybę tinkinimo galimybių. Tai tiesiog tinka sukurti medicinos centro svetainę, profesionalią gydytojo ar stomatologo kabineto svetainę, sveikatos ir grožio centrų reklaminę svetainę, greitosios pagalbos ar skubios medicinos pagalbos svetainę ir dar daugiau. Tema taip pat parengta RTL, apima šimtų „Google“ šriftų palaikymą, „Font Awesome“ piktogramas, neribotas spalvas ir temos tinkinimo priemonės parinktis..

21. Vitalinė sveikata

„Vital Health“ ir „MediaPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurti sveikatos priežiūros ar medicinos svetainę neturėtų būti sunku. Vietoj to, naudodami tokią temą kaip „Vital“, tampa labai lengva. Ši tema buvo sukurta atsižvelgiant į gydytojus, odontologus, terapeutus ir kitus sveikatos priežiūros specialistus. Ši tema sujungia įvairių tipų žinučių, tokių kaip atsiliepimai, personalas ir paslaugos, palaikymą su daugybe tinkinimo parinkčių per „WordPress“ temos pritaikymo įrankį, kad jūsų idealios medicinos svetainės kūrimas būtų paprastas. „Vital“ taip pat suderinamas su „WooCommerce“ ir „Gravity Forms“.

22. Procare

„Procare“ - medicinos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Procare for WordPress“ yra nuostabi medialinių svetainių tema. Ši jautriai reaguojanti ir SEO draugiška tema apima funkciją, kurią turite įtraukti į pacientų paslaugas, kurti gydytojų ir personalo profilius ir dar daugiau. „ProCare“ apima daugiau nei 600 „Google“ šriftų temos parinktis ir „Ajax“ kontakto formą, 300 ir daugiau tinklainės paruoštų piktogramų, pasirinktinių spalvų ir dar daugiau.

23. Medikitas

„Medikit“ - Sveikata ir medicina „WordPress“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MediKit WordPress“ tema naudoja „Google Material Design“ principus įvairiems medicinos temos elementams. Dėl švaraus ir naršyklėms pritaikyto dizaino „MediKit“ puikiai tinka visų rūšių medicinos, sveikatos, gydytojų, terapeutų, ligoninių ir kitoms panašioms svetainėms. Tema parengta vertimui, joje yra keli tinklaraščių išdėstymo stiliai, 3 gydytojo / personalo puslapių šablonai, 3 paslaugų parinktys, daugybė tipografijos variantų, 3 meniu stiliai, neribotos spalvos ir daug daugiau.

24. LT medicina

„LT Medical“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„LT Medical“ yra elegantiška ir reaguojanti vieno puslapio „WordPress“ medicinos tema. Kūrėjai turi įmontuotas neribotų spalvų parinktis, lengvai naudojamus trumpinius kodus, reaguojantį išdėstymą ir dar daugiau.

25. „DW PharmaStore“

„DW PharmaStore“ - WP el. Prekybos tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei turite vaistinę, vitaminų parduotuvę ar medicinos prekių tiekimo įmonę, tada „DW PharmaStore“ yra tobula „WordPress“ tema. Ši puiki tema apima visišką populiaraus „WooCommerce“ papildinio palaikymą ir stilių. Tai leidžia jums lengvai parodyti savo produktus internete. Temą taip pat sudaro įmontuotos pasirinktinio išdėstymo, analizės kodo, pasirinktinių spalvų, puslapių ir kitų parinkčių parinktys. „DW PharmaStore“ taip pat apima puslapių kūrimo priemonę, taip pat puslapių šablonus.

26. Pulsas

Medicininė impulsų-kineziterapijos tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Pulse“ yra nišinė „WordPress“ tema, skirta kineziterapijos medicinos pramonei. Į šią temą įeina ypatybės, susijusios su kineziterapeutais, sporto medicinos specialistais, reabilitacijos centrais, akupunktūra ir kitomis terapijos praktikomis. Sukurtas įtraukiant pasirinktinių kainų lentelių, galerijų, biurų vietų, karjeros ir dar daugiau funkcijų.

27. „ManoMedika“

„MyMedic WordPress“ tema

„MyMedic“ yra puiki medicininė „WordPress“ tema, kuri yra patogi ir mobiliesiems, ir vartotojams. Temoje yra nustatymai, kaip pridėti savo socialinius ryšius, gydytojų ir darbuotojų profilius, įvairius skyrių puslapius, pasirinktinę paskyrimo užsakymo formą, nuotraukų galerijas, visą tinklaraštį ir dar daugiau. „MyMedic“ kaina yra tik 39 USD už vieną temą, bet tik už 10 USD daugiau galite gauti Visos temos iš „ThemeJunkie“ temos tik už 49 USD (o tai yra puikus pasiūlymas!).

28. „iMedical“

„iMedical WordPress“ tema

„iMedical“ yra moderni medicinos „WordPress“ tema, skirta gydytojams, bendrosios praktikos gydytojams, veterinarams, medicinos centrams, bendrosios praktikos gydytojams, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, kurortams ir dar daugiau. Temos ypatybės yra puikus reaguojantis išdėstymas, 2 mega meniu tipai, lengvai naudojamas puslapio kūrėjas, aukščiausios klasės tvarkaraščio papildinys, 5 pasirinktiniai įrašų tipai (gydytojams, skyriams, tarnyboms, atsiliepimai ir slankiklis), tinkinti valdikliai, SEO optimizavimo parinktys ir daugiau.

29. Medikas

Gydytojo „WordPress“ tema

Kaip universalus medicinos tinklalapių kūrimo įrankis, „Medicalist“ turi 9 ar daugiau visiškai sukomplektuotų, nišinių namų išdėstymą, kurį galima pritaikyti bet kokiam kraštutinumui ir nepaprastai lengvai. Kiekvieno puslapio išdėstymas yra toks grynas ir padorus, kad jūs negalite padėti jo pamėgti. Galite užtikrintai ja naudotis gydytojų, ligoninių, klinikų, stomatologų, laboratorijų, hematologijos tarnybų, akių priežiūros, plaukų slinkimo, vaistų parduotuvių ir kt. Svetainėse..

Medicinos „viskas viename“ „WordPress“ tema turi išplėstinę paskyrų valdymo sistemą. Tai suteikia gydytojams ir medicinos paslaugų teikėjams galimybę sukurti tiek laiko tarpsnių, kiek jie nori, kad jie būtų prieinami. Jie taip pat gali paminėti laiką, kurį skirs kiekvienam pacientui.

Taip pat medicinos specialisto kraujo donorystės sistema yra labai pažangi ir moderni. Kraujo donorystės forma atidaroma kaip iššokanti priemonė ir joje reikalaujama donorų pateikti reikiamą informaciją.. Kai visa pirkinių valdymo sistema yra integruota į temą, jūs netgi galite ją naudoti internetinėje medicinos parduotuvėje. Arba gaukite mokėjimus internetu už medicinos paslaugas, įrangą ir daiktus.

Kitos išplėstinės temos funkcijos apima tokias funkcijas, kaip „Patarkite pacientą“, „Gaukite nemokamą konsultaciją (formą)“, „Tikros istorijos“, „Pasiekimų faktai“ ir „Paslaugų, draudimo, departamentų, komandos ir renginių“ puslapius ir kt..

30. Medicinos klinika

Medicinos klinika - sveikata ir gydytojo medicininė „WordPress“ tema

Medicinos klinika yra puiki galimybė bet kokio tipo sveikatos biurams. Nesvarbu, ar esate gydytojas, terapeutas, odontologas ar net sveikatos draudimo agentūra, šioje temoje gausu funkcijų, kurias tikrai mėgstate. Dėl daugybės jūsų tinklaraščio, aplanko ir paslaugų stilių galite greitai ir lengvai nustatyti savo svetainę. Be to, tema apima „WooCommerce“ palaikymą ir stilių, kad galėtumėte parduoti ir savo gaminius! Kitos temos funkcijos yra turinio šablonai, pasirinktiniai trumpieji kodai, spalvų ir šriftų rinkikliai, mega meniu, skaidrės ir dar daugiau.

31. Medikas

„Medicare“ - gydytojo, medicinos ir sveikatos tema

Sukurkite savo svetainės dizainą ir puslapio išdėstymą naudodami „Medicare WordPress“ temą. Ši sveikatos ir medicinos tema apima specifines savybes, tokias kaip prieš ir po vitrinos, susitikimų rezervaciją, darbo valandas / tvarkaraštį, pasirinktines medicinos piktogramas, sąmatos skaičiuoklę ir visišką „WooCommerce“ palaikymą. Be to, yra lengvų tinkinimo parinkčių, pavyzdžiui, paryškinto puslapio kūrimo priemonė, aktyvus „WordPress“ tinkinimo įtaisas ir daugybė „Google“ šriftų.

Tau…

Naudodamiesi šiuo sąrašu, neturite jokio pasiteisinimo kurti svetainę, kurios tema būtų mažesnė nei vidutinė. Pasirinkite vieną, kuris atitiktų jūsų poreikius, bet jei jums sunku pasirinkti, norėčiau (vėl) rekomenduoti „Total – Responsive Multipurpose WordPress“ temą. Ar žinote kokių nors kitų puikių „WordPress“ temų gydytojams? Praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map