30 ir daugiau geriausių „WordPress“ naujienų ir žurnalų stiliaus temų

Geriausios „WordPress“ naujienų ir žurnalų stiliaus temos

Ar žinote, kad 53 proc. visų amerikiečių naudojasi internetu naujienoms skaityti kiekvieną dieną? Ir kad televizijos ir spaudos naujienos mažėja? Tai reiškia, kad niekada nebuvo geresnio laiko pradėti naudotis savo internetiniais šaltiniais, kad gautumėte naujausias ir geriausias naujienas, paskalų, madą, pasidaryk pats ar dar ką nors! Vis dėlto nesijaudinkite, mes esame tam, kad padėtume.


Šis raundas yra mūsų asmeninių populiariausių geriausių naujienų ir žurnalo „WordPress“ temų pasirinkimas. Ir kiekvienas iš jų yra tobulas, jei norite sukurti naujienų tinklaraštį ar internetinį žurnalą. Pagarbiai, tikiuosi, rasite tai, ko ieškote!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Laikraštis

Laikraščio „WordPress“ tema

Norėdami pradėti, kodėl gi ne kuriant savo svetainę su turimomis naujienų ir žurnalų temomis? Laikraščių tema yra pagrindinė jų niša dėl priežasties. Ši galinga ir lanksti tema yra didžiausias pasirinkimas norint sukurti stulbinančią naujienų svetainę, internetinį žurnalą ar tinklaraštį. Neseniai juos atnaujinus, tema yra lengvesnė ir dar geriau skelbti turinį jūsų svetainėje.

Laikraščių temoje yra daugiau nei 80 greitos pradžios demonstracinių versijų. Tiesiog importuokite vienu spustelėjimu, kad jūsų svetainė būtų stiliaus per kelias minutes. Arba naudokite „frontontend tagDiv Composer“, kad sukurtumėte savo pasirinktinį dizainą. Pridėkite pašto tinklelius, galerijas, figūrines išnašas, vaizdų dėžutes, skelbimus, slankiklius, valdiklius ir dar daugiau. Kodavimo nereikia! „TagDiv“ debesų bibliotekoje pilna 810 ir daugiau iš anksto paruoštų maketų, kuriuos galite lengvai įterpti, kad galėtumėte dar greičiau sukurti puslapius.

Tačiau pasirinkimo galimybės nesustoja. Integruotos skelbimų vietos, tipografija, pasirinktiniai raštai (orai, mainų rinka, „Instagram“, socialinis skaitiklis, autorių dėžutė, informacinis biuletenis ir tt), vaizdo efektai, SVG logotipo palaikymas, „tendencijas dabar“ naujienų tikrintuvas, peržiūros sistema, integruota vertimo pultas, „ajax“ paieška ir prisijungimas, tinkinama antraštė ir poraštė ir dar daug daugiau – visa tai yra laikraštyje. Tema taip pat yra parengta GDPR ir suderinama su „Contact Form 7“, „WPBakery“, „bbPress“, „BuddyPress“, „WooCommerce“ ir daugeliu kitų populiarių papildinių..

2. Janna

„Jannah“ laikraščių, žurnalų ir „AMP News“ „WordPress“ tema

Su Jannah jūs gaunate ne tik „WordPress“ temą, tinkančią internetiniams žurnalams ir tinklaraščiams. Yra daugiau nei 20 paruoštų naudoti demonstracinių versijų. Tai greitai paspartins puslapio, kuris tiksliai atitiks jūsų reikalavimus, sudarymo procesą. Pasirinkite norimą demonstracinį demonstraciją ir individualizuokite, paversdami jį pritaikytu dizainu. Viskas labai įmanoma su tokia pritaikoma tema. Kas yra nuostabu, galite balsuoti už kitą mėgstamiausią demonstracinį filmą. Iš tiesų su naujais atnaujinimais išleidžiamos naujos demonstracinės versijos, kurias vėliau galėsite naudoti norėdami pertvarkyti svetainę.

Integruoti pagreitinti mobiliųjų telefonų puslapiai (AMP) leidėjai gali lengvai sukurti mobiliesiems pritaikytą turinį, kuris akimirksniu įkeliamas visur. Tai taip pat reikalauja aukštesnio reitingo paieškos sistemose, o tai reiškia, kad padidėja srautas ir galbūt daugiau skelbimų paspaudimų.

Neribotas antraštės ir poraštės stilius, „Ajax Mega“ meniu ir daugiau nei 15 skaidrių išdėstymų yra tik keletas iš daugelio „Jannah“ temos funkcijų. Įrankį labai lengva naudoti, o naudodamiesi praktiniu puslapių kūrimo įrankiu galite greitai suformuluoti savo asmeninį šedevrą. Jau neminint to, kad Jannah taip pat yra suderinamas su „BuddyPress“, jei norite sukurti savo pačių socialinės žiniasklaidos bendruomenę.

3. 15zinas

15zine HD žurnalas ir naujienos „WordPress“ tema

„15zine“ yra tinklainei paruoštas žurnalas ir naujienų „WordPress“ tema. Ši tema puikiai tinka kurti internetinį žurnalą ar naujienų svetainę, kad galėtumėte pasidalyti įdomia informacija su savo skaitytojais. Ši tema kupina funkcijų. Ne, tikrai. Tiek daug, kad negalėtume jų net išvardyti. Viena nuostabiausių funkcijų yra įmontuota peržiūros sistema. Nesvarbu, ar jūs naudojate naujienų, ar žurnalo svetainę, norėsite peržiūrėti produktus, paslaugas, filmus, maistą ar dar ką nors, o naudodami „15zine“ pridėsite apžvalgų iškart. Galite pridėti savo apžvalgas, leisti skaitytojams palikti įvertinimus, pridėti tiek kriterijų, kiek norite, ir pasirinkti, ar naudojate žvaigždes, taškus ar procentus.

Kita puiki savybė yra „15zine“ lankstumas. Temą siūlo nuostabus puslapių kūrėjas ir daugybė įmontuotų parinkčių. Įtaisyti 4 tinklelio moduliai, 5 tinklaraščių stiliai, 6 įrašų formatai (galerija, vaizdo perdanga, vaizdo įrašo funkcija, garso įterpimas, savaiminis garso įtaisas ir standartinis), 4 slankiojančių elementų stiliai ir pasirinktinių spalvų bei fonų parinktys. Kitos temos funkcijos yra „WooCommerce“ suderinamumas, „bbPress“ integracija, tinkinti trumpieji kodai, tinkinti valdikliai, „Ajax“ paieška ir dar daugiau.

4. Būsena

status-worddress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Statusas yra stulbinantis temos dizainas, skirtas specialiai žurnalų, naujienų ir redakcinių tinklaraščių tema. Paprastas naudoti duomenų pavyzdžius leidžia lengvai pradėti darbą. Be to, tinkinti jūsų informacinio biuletenio raštai ir socialinės nuorodos padės jums greitai padidinti savo buvimą internete.

Šioje šiuolaikinėje temoje yra daugybė puikių tinkinimo parinkčių, esančių tiesioginiame „WordPress“ tinkinimo priemonėje 1-4 stulpeliams, dešinėje arba kairėje šoninėje juostoje (arba jos išvis nėra!), Tinkintame svetainės plote, neribotose spalvose (tereikia naudoti spalvų parinktuvus), 700+ „Google“ šriftų. , tinkinamus tinklaraščių įrašus ir dar daugiau. Yra netgi įmontuotų skelbimų vietų. Tokiu būdu galite pridėti savo reklaminių nuorodų ir vaizdų arba įterpti „Google“ skelbimus, kad galėtumėte iškart gauti pajamų iš savo svetainės!

5. Antraštė

Antraštės Naujienos ir žurnalas „WordPress“ tema

Antraštė yra švari ir moderni naujienų ir žurnalų stiliaus „WordPress“ tema iš „Themeforest“. Ši elegantiškai sukurta tema turi lankstų išdėstymą, kurį galite naudoti norėdami dalytis naujienomis, paskalomis ir straipsniais apie tai, kas kada nors domina jus ir jūsų skaitytojus.

Naudodami antraštę, pasirūpinsite visomis sunkiomis naujienų vertingos svetainės kūrimo dalimis. Temoje yra pilnas ir dėžučių išdėstymas, tiesiog pasirinkite, kuris jums tinka geriausiai. Tinkinti savo svetainę yra labai lengva, nes antraštėje naudojama „WordPress“ temos pritaikymo priemonė, kad galėtumėte greitai pakeisti spalvas, logotipą ir dar daugiau bei peržiūrėti pakeitimus tiesiogiai prieš juos išsaugodami. Tada naudokite turinio kūrimo priemonę, kad sukurtumėte savo unikalius puslapių išdėstymus. Į šią temą taip pat įeina 3 tinklaraščių maketai (mažas vaizdas, didelis vaizdas arba tinklelis) – taigi turite daugybę galimybių sukurti unikalią naujienų ar žurnalo svetainę.

Antraštėje taip pat yra daugybė pasirinktinių valdiklių (komentarams, kontaktinei formai, apžvalgai, reklamjuostėms ir tt), visa įvertinimų ir apžvalgų sistema, kad skaitytojai galėtų balsuoti už jūsų straipsnius, puikus slenkantis naujienų žvilgsnis, naudingi trumpieji kodai, įmontuoti susiję pranešimai ir daugiau.

6. Valenti

„Valenti News“ ir žurnalo „WordPress“ tema

„Valenti“ yra elegantiška naujienų ir žurnalo stiliaus „WordPress“ tema, kurią galite rasti „ThemeForest“. Ši tema turi įmontuotų funkcijų, todėl jūs galite bet kada sukurti savo internetines naujienas, žurnalus ar paskalų svetaines.

Kai pirmą kartą pradedate naudoti temą, turite daug lengvai naudojamų parinkčių, kad galėtumėte pritaikyti savo temą. Norėdami sukurti savo pagrindinio puslapio išdėstymą, įtraukti meniu į 3 skirtingas vietas, pasirinkti iš neribotų spalvų įvairiems puslapio elementams ir dar daugiau, naudokite „drag and drop“ pagrindinio puslapio kūrimo priemonę. Visos šios savybės leidžia jums sukurti unikalų ir savotišką žurnalą ar naują svetainę.

„Valenti“ taip pat yra ypač lankstus tinklaraštis, kuris yra puikus, nes pagrindinis temos akcentas yra visi jūsų nuostabūs įrašai! Galite pasirinkti iš 4 skirtingų tinklalapio tinklaraščių maketų, 4 skirtingų tinklaraščių stilių, 4 internetinių dienoraščių įrašo vaizdų stilių (viso pločio, paralakso, viso fono ar standartinio) ir 4 įrašo formatus (standartinį, skaidrių demonstraciją, garso ir vaizdo įrašą). Be to, tema apima įvertinimų ir apžvalgų parinktis, kurias galite pridėti prie įrašų, kad padidintumėte skaitytojų įsitraukimą. Ši tema apima daugybę kitų puikių variantų, tokių kaip tinkinti valdikliai, kelių puslapių šablonai, socialinė integracija, „Google“ šriftai ir dar daugiau.

7. Visuomenės nuomonė

Visuomenės nuomonės žurnalo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Neribota spalvų paletė, tinkinti valdikliai, nuostabios skelbimų juostų tvarkymo funkcijos ir tiesioginis tinkinimo įtaisas, padedantys stebėti tiesioginius pokyčius – tai dalis šios temos, galinčios tapti galinga naujienų / žiniasklaidos leidybos agentūra. Tema taip pat yra lengvai naudojama. „Elementor“ moduliai, todėl galite lengvai naudoti puslapių kūrimo priemonę tinkindami maketus. Dėl šios temos lengva sudėti vaizdo įrašus, garso įrašus, paveikslėlius kaip įrašų dalį.

8. Hesetas

„Heset Blog“ žurnalo „WordPress“ tema

„Heset“ yra visiškai atsakinga daugiafunkcio žurnalo / tinklaraščio tema, skirta žmonėms, mėgstantiems švarų, modernų ir minimalistinį dizainą. Temoje yra daugybė tinkinimo parinkčių, kurios padeda formuoti svetainę pagal jūsų poreikius neliesdami kodo eilutės. „Heset“ yra su 7 unikaliais pagrindinio puslapio išdėstymais ir gali būti lengvai atkurtas naudojant vieno paspaudimo demonstracinę versiją, kad tema atrodytų tiksliai tokia, kokią matote tiesioginėje peržiūroje. Labai rekomenduojama, jei ieškote gerai struktūruotos „WordPress“ temos, puikiai optimizuotos SEO ir puslapio greičiui.

Yra keletas skirtingų būdų, kaip galite pasiekti suasmenintą ir unikalų vaizdą žaisdami su įvairiomis parinktimis, tokiomis kaip keli populiarūs slankmačiai, antraštės stiliai ir rodomi įrašai ir tt. Logiškas, patogus naudoti valdikliui skirtas pagrindinis puslapis gali padėti pridėti ir rūšiuoti pagrindinį puslapį. elementai, tačiau jums patinka. Be to, „Heset“ yra gerai užkoduotas, kad galėtų integruotis su trečiųjų šalių papildiniais, tokiais kaip „Jetpack“, „WooCommerce“, „Kontaktų forma 7“, „SiteOrigin“ puslapio kūrimo priemonė ir kt., Kurie tikrai gali sutaupyti daug laiko..

9. „MagUp“

„MagUp“ modernaus stiliaus žurnalo „WordPress“ tema

„MagUp“ yra modernus stilius, turintis visą nišą, tinklaraštį, žurnalą, leidžiančią ir apžvalginę „WordPress“ temą su svečių paskelbimo sistema. Kita galinga savybė yra 100% įrenginio optimizavimas. Automatiškai reaguodami į kintančius prietaisų matmenis, atskiri elementai pasirinks sau tinkamą kolektyvinį reagavimą. Naudodami visiškai optimizuotą skelbimų išdėstymą, naudodamiesi „Google AdSense“ galite užsidirbti pajamų iš savo apžvalgų ar žurnalo. Ir, kaip minėta, jūs taip pat galite priimti nemokamus svečių pranešimus, kad padidintumėte turinį, ir užsidirbkite pinigų netiesiogiai naudodami „AdSense“.

Nerimaujate dėl personalizavimo? Tai taip paprasta, kaip jūs galite įsivaizduoti – tik keli paspaudimai, nutempimai ir lašai! Yra 5 ir daugiau unikalių temų maketų. Tada, naudodami įmontuotą „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonės papildinį, per kelias minutes taip pat galite sukurti naujus maketus. Numatytajame pagrindiniame puslapyje yra skyrius, kuriame yra karuselė, virš meniu juostos, turintis gilų paralakso efektą. Tuo tarpu yra keletas atskirų pranešimų išdėstymo variantų, tokių kaip „Galerija“, „Nuoroda“ ir „Citata“. Vienam įrašui yra klasikiniai, išgalvoti ir kūrybingi variantai. Kiekvienai galerijai galite pasirinkti bet kurį iš 8 ar daugiau stilių, nuorodą ir citatą.

„MagUp“ taip pat palaiko grakštų mega meniu. Jis turi kelis variantus. Taip pat galite pereiti prie karuselės stiliaus. Be to, tema palaiko visų tipų įrašus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, tekstą, standartinį, garso, vaizdo įrašą, kategoriją, žymą, be vaizdo įrašo („Vimeo“, „YouTube“ ir „Daily Motion“).

10. Žurnalas „CrazyBlog“

„Crazyblog“ žurnalo „WordPress“ tema

„CrazyBlog“ yra maždaug dviejų dešimčių demonstracinių versijų paketas, turintis šviežią ir lankstų dizainą. Septynios demonstracinės versijos yra žurnalų išdėstymas, o kitos septynios skirtos paprastiems tinklaraščiams. Tuo tarpu yra dar vienas septynių nišomis pagrįstų demonstracinių rinkinių rinkinys. Integruotas „premium“ nuvilkimo puslapio kūrimo įrankis leidžia lengvai pritaikyti dizainus jums.

Tema buvo visiškai optimizuota įrenginiams, paieškos sistemoms ir visapusiškam interaktyviam vartotojui. Šimtai lengvai naudojamų parinkčių ne tik suteikia jums galimybę visiškai suasmeninti temą su minimaliais paspaudimais, bet ir valdyti bei valdyti kiekvieną dalyką, susijusį su maketu ir darbu tiesiai iš viršutinės antraštės dalies į apačią. poraštės sritis.

„CrazyBlog“ yra visiškai optimizuotas skelbimas, tai reiškia, kad yra įvairių skelbimų paskirties vietų, natūraliai tinkančių išdėstymo vietose. Tai padės gauti maksimalų skelbimo parodymą ir paspaudimą, taip padidindami uždarbį. Naudodami kelis galimus įrašų stilius galite skirtingais būdais parodyti įvairių tipų įrašus. Taip pat galima pritaikyti kiekvieną išdėstymą. Taip pat galite sukurti kitą unikalų išdėstymą, paimdami elementus iš skirtingų pašto stilių ir suskirstydami juos į naują. Kitos funkcijos yra tipografijos parinktys, el. Prekybos palaikymas ir reguliarūs atnaujinimai.

11. Kuratorius

Kuruojamo „Ultimate Modern“ žurnalo „WordPress“ tema

Kuratuota yra ypač modernaus žurnalo „WordPress“ tema, kruopščiai sukurta, kad būtų estetiškai aukšta, švari ir moderni. Tinkama „WordPress“ tema norint parodyti visas jūsų puikias istorijas, kad sulauktumėte daugiau pasaulio dėmesio. Viena iš nuostabiausių „Curated“ funkcijų yra unikalus slankiklis, vadinamas „Moz-Slider“. Jis padeda tiek užtikrinti, kad jūsų naujienos ar turinys patraukia jūsų skaitytojus. Sukurtą su tinkinta peržiūros sistema, jūs norite peržiūrėti produktus, paslaugas, filmus, maistą ar dar ką nors kita.

Kuratorius taip pat supakuotas su galingu ir lengvu „Drag n ‘Drop” puslapių kūrimo įrankiu, kad galėtumėte smagiai kurti unikalų pagrindinį puslapį ar bet ką, ką tik norite. Tiesiog sukurkite pasirinktą maketą ir nurodykite! Oi, tema taip pat reaguoja į puikiai tinkančią bet kokio įrenginio formato mažą ekrano ekraną prie darbalaukio ekrano, iš namų ar bet kur, kur jie galėtų būti.

12. Medžiojama

Medžiojamo žurnalo „WordPress“ tema

„Hunted“ yra redakcinio stiliaus žurnalo tema, pasižyminti profesionalia išvaizda ir švariu dizainu. Taip pat labai gerai organizuotas temos pritaikymas. Tema buvo sukurta jūsų pasakojimams, straipsniams, naujienoms, mados žinutėms, dekoravimo patarimams, gyvenimo stiliui ir viskam, kas dalijamasi jūsų tinklaraštyje.

Medžiojama kartu su išsamia dokumentacija, leidžiančia džiaugtis tema be jokių rūpesčių. O kadangi „Hunted“ naudoja savąjį „WordPress“ tinkinimo įrankį, todėl labai lengva tinkinti jūsų svetainę. Daugelis dalykų, kuriuos norėtumėte padaryti, yra vos už kelių paspaudimų! Individualūs „Google“ šriftai, tinkinti valdikliai, 3 skaidrės, antriniai meniu, raginimas veikti, 7 tinklaraščių maketai, „WooCommerce“ palaikymas, įmontuotos reklamjuostės sritys ir dar daugiau yra tik keletas iš daugelio temos malonių funkcijų..

13. „Editum“

„Editium Clean WordPress Blog“ žurnalo tema

„Editium“ yra švari dienoraščio / žurnalo „WordPress“ tema, skirta jūsų turiniui pateikti naujausia forma. Mėgaukitės labai lengva sąranka ir nedelsdami pateikite savo svetainę internete. „Editium“ tinka daugelio tipų svetainėms, pradedant nuo gyvenimo būdo tinklaraščio ir baigiant turinio turinčiu žurnalu, nepamirštant jokio minimalaus tinklaraščio.

„Editium“ džiugins jūsų lankytojus patogia vartotojo patirtimi naudodamas bet kuriuos įrenginius, išlaikys savo dizainą elegantišką ir patogų naudoti. Jis buvo skirtas naudojant pirmąjį mobilųjį požiūrį ir „Twitter Bootstrap 3 CSS Framework“.

„Editium“ gali būti pritaikytas individualiems vartotojams, pradedant nuo spalvų ir baigiant tipografija, naudojant galingą sąrankos skydą. Siūloma daugybė variantų, ir nesunku sukurti patrauklius namus, tiesiog tempiant kai kuriuos pasirinktinius valdiklius dviejose pagrindinio puslapio valdiklių vietose. Greito paleidimo juosta gali gauti nuorodas į kategorijas ar puslapius ar net išorines nuorodas, pagrindinė sritis gali priimti pranešimų modulius, kad būtų rodomi straipsnių sąrašai pagal kategorijas su daugybe skirtingų išdėstymų..

14. Blokuoti

Blokuoti vienodo žurnalo „WordPress“ temą

„Block“ yra vienodo stiliaus žurnalo „WordPress“ tema, prieinama „Themeforest“. Švarų ir elegantišką išdėstymą lengva perskaityti, o pritaikytas desaturacijos efektas padarys jūsų svetainę išsiskiriančią internete. Be to, galite pasirinkti iš neribotų spalvų įvairių temų elementų, kad sukurtumėte pasirinktinį vaizdą.

Blokas buvo sukurtas naudojant visas funkcijas, kurių reikia norint sukurti savo svetainę. Yra 7 pasirinktiniai įrašų formatai (standartinis, vaizdo, garso, galerija, vaizdas, nuoroda, citata, nuošalė), kad galėtumėte greitai ir lengvai pridėti savo turinį. Į šią temą taip pat įeina pasirinktiniai valdikliai, todėl galite pridėti skelbimus, „Flickr“ sklaidos kanalą, pasirinktinį skyrių „Apie mus“ ir dar daugiau į bet kurią valdikliui parengtą sritį. Tai dar ne viskas. Ši tema yra parengta „WooCommerce“, apima socialinę integraciją, „Kontaktinės formos 7“ palaikymą, pasirinktinių šriftų parinktis, pasirinktinius puslapių šablonus ir dar daugiau.

15. „NewEdge“

„NewEdge“ reaguojančio „WordPress“ žurnalo tema

„NewEdge“ yra labai funkcionali ir graži „WordPress“ tema, skirta žurnalų ir laikraščių svetainėms. Tema yra visiškai reaguojanti ir optimizuota mobiliesiems, todėl ji suteikia sklandų vartotojo patirtį kiekvienoje platformoje. Kartu pateikiamas „Visual Composer“ nuvilkimo puslapio kūrėjas, tai reiškia, kad galite gražiai apipavidalinti savo žurnalo svetainę per labai trumpą laiką, neužkoduodami nė vienos eilutės..

Pavadinime yra kelios pagrindinio puslapio variacijos, pritaikomos spalvų schemos, turtingos temos parinktys, socialinių tinklų skaitiklio įskiepis ir dar daugiau. Jis gerai integruojamas su „MailChimp“ papildiniu, kad jūsų tinklo kūrimo pastangos būtų dar vaisingos.

„NewEdge“ turi keletą specialių plėtinių, kurie pagerins jūsų žurnalo / naujienų svetainės funkcijas ir naudotojų įsitraukimą. Pvz., Yra tinkintas apklausos papildinys, leidžiantis rinkti vartotojų atsiliepimus apie bet kokią problemą. Taip pat yra skelbimų valdymo papildinys, leidžiantis tvarkyti jūsų svetainėje rodomus skelbimus.

16. Žurnalas „MH“

„MH Magazine“ reaguojančio žurnalo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MH Magazine“ yra drąsi ir modernaus žurnalo stiliaus „WordPress“ tema iš „Creative Market“. Ši tema puikiai tinka rašyti apie tai, kas jums aistringa, ir dalintis savo raštais su pasauliu.

Ši tema buvo sukurta jums, kad galėtumėte skleisti naujienas apie tai, kas jus ir jūsų skaitytojus domina. Tinklalapyje yra įvairių turinio sričių, skirtų dėmesio centre esantiems straipsniams, populiariausiems pranešimams ir naujausiems pranešimams pagrindinėse kategorijose. Tokiu būdu skaitytojai gali greitai pamatyti jūsų naujausią ir populiariausią turinį, kai tik jis pasieks jūsų puslapį. Be to, „MH Magazine“ yra 25 valdiklių vietos ir įmontuotos skelbimų sritys, kad galėtumėte pateikti dar daugiau naujienų, straipsnių ir svarbios informacijos, kurią skaitytojai galėtų pamatyti..

„MH Magazine“ taip pat galima pritaikyti, todėl nesvarbu, ar rašote apie madą, automobilius, politiką, mokslą ar dar ką nors, galite pritaikyti temą savo nišai. Pridėkite pasirinktinę fono spalvą ar vaizdą, kad padarytumėte pareiškimą, pasirinkite įvairių temų elementų (pvz., Paveikslėlių antraščių, rėmelių ir tt) spalvas, pasirinkite pasirenkamą antrąją šoninę juostą, kad sukurtumėte trijų stulpelių išdėstymą ir tt. Temoje yra daug kitų puikių elementų. funkcijas, įskaitant įmontuotas autorių dėžutes, reaguojantį „FlexSlider 2“, pasirinktinį 404 puslapį, tinkintus „Google“ šriftus ir dar daugiau.

17. „Alfa“ naujienos

„Alpha News“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Alfa“ yra naujienų ir žurnalo stiliaus „WordPress“ tema, kurią sukūrė „WPZoom“. Ši tema aprėpta dviem unikaliais apvalkalais, puikiu įspėjamųjų naujienų langeliu ir dar daugiau. „Alfa“ lengvas ir optimizuotas pagrindinis puslapis, kuriame pilna jūsų turinio. Pagrindinio puslapio slankiklis yra priekyje ir centre, o elegantiškiausi yra naujausi kiekvienos kategorijos įrašai.

Puiki naujienų ir žurnalų ypatybė yra „Breaking News Ticker“. Ši funkcijos sritis, esanti tiesiai po naršymo meniu, nuolatos slenka naujienų istorijose, apie kurias jūs pranešate. Tokiu būdu skaitytojai gali lengvai spustelėti vieną iš slenkančių pavadinimų, norėdami pamatyti įrašą. Be to, yra įmontuotų skelbimų vietų, iš kurių galima gauti pajamų. Tai puikus būdas reklamuoti savo svetainės informacinį biuletenį, dukterinius produktus (ar net savo produktus) arba tiesiog parduoti skelbimus per trečiąją šalį (pvz., „BuySellAds“). Kitos puikios temos funkcijos yra naudingas naujausių įrašų skirtukas su įklijuotu įtaisu, palaikymas vaizdo įrašais ir tinkinti trumpieji kodai bei valdikliai..

18. Vyno mūras

4

Ne visai tas vardas, kurio tikėjotės iš naujienų / žurnalų tinklaraščio, bet neleisk, kad tave apgaudinėja! Ši tema suteikia mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių navigaciją, kuri yra puiki šių nešiojamųjų išmaniųjų įrenginių era. 8 pasirinktiniai valdikliai, tiesioginė paieškos funkcija ir apžvalgos sistema prideda šios temos vertę.

19. Daugiamandatės

2

Multinews gali būti naudojami internetiniame laikraštyje, žurnale ar tinklaraštyje. Tai lankytojui suteikia aplanko išdėstymo funkciją. „Multinews“ yra integruota „WooCommerce“ ir „BuddyPress“. Komplekte yra didelis meniu, keli išdėstymai ir „MailChimp“ integracija, kuri yra nuostabi savybė, kurią turite turėti, jei ketinate naudoti naujienlaiškius.

20. NEIVALI

12

„Mega“ meniu ekranas su 4 galimomis vietomis, kad būtų kuo geriau skaitytojui. Integruota peržiūros sistema ir įmontuotas simpatijų ir peržiūrų skaitiklis padeda lankytojui rasti geriausią jūsų svetainės turinį.

21. „WindowMag“

„WindowMag WordPress Magazine & Blog“ tema

„WindowMag“ yra „WordPress“ priemoka, skirta naujienų ir žurnalų svetainėms. Turėdama 5 unikalius demonstracinius variantus, 3 tinklaraščių maketus ir 3 antraščių išdėstymus, tema vartotojams siūlo keletą galimybių suasmeninti svetainę. Įdiekite tik 1 paspaudimu ir gaukite bet kokią demonstracinę versiją. Būdamas reaguojančio skysčio išdėstymas, jis buvo sukurtas remiantis mobiliuoju pirmuoju metodu, todėl jį galima sumažinti virš kitų.

Į temą taip pat įeina galingas ir lengvas adminų skydelis su daugybe galimybių viskam, kas yra tema. įkelkite pasirinktinį logotipą, „favicon“, skirtingų dydžių mobiliųjų telefonų piktogramas, pasirinkite dėžutės ar viso pločio ar įrėmintą išdėstymą, pasirinkite tinkintą „Google“ šriftą, pasirinkite pasirinktines spalvas ir daug daugiau. Su daugybe galimybių nesunku sukurti gražią, jūsų poreikius tenkinančią svetainę. Pažvelkite į mūsų temos demonstracines versijas ir sužinokite, ką ji gali padaryti.

22. Atgimimas

13

„Revival“ yra 4 gražūs išdėstymai ir viso pločio / dešinės šoninės juostos variantai bet kuriame jūsų svetainės puslapyje, ar tai būtų pagrindinis puslapis, ar archyvai. Tai leidžia lengvai pritaikyti naudojant 33 valdiklius, leidžiančius bet kuriai jūsų žurnalo ar tinklaraščio daliai suteikti funkcijų.

23. Osage

14

Universalus naujienų žurnalo tema, kurią galima modifikuoti, kad būtų rodomos naujienos įvairiomis temomis. „Fly-out“ mobiliųjų telefonų navigacija padeda sugeneruoti daugiau srauto, nes vis daugiau žmonių peržiūri jį iš kompiuterio į mobiliuosiuose įrenginiuose.

24. Agazinas

15

Agazine yra „WordPress“ tema, skirta internetiniams žurnalams, ir yra 3 antraščių stiliai, 5 išdėstymo parinktys ir 3 skirtingi tinklaraščių stiliai. Yra žiniatinklio naujienų žurnalas, kuris dienos metu nuolat atnaujina savo tinklalapių tiekimą.

25. Tribūna

„Tribune WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Tribune“ yra klasikinio stiliaus „WordPress“ tema, kuri puikiai tinka senosios mokyklos stiliaus naujienų svetainei. Jei įsitraukiate į politiką, techniką, finansus, pasaulio įvykius ar panašius dalykus, jūsų skaitytojams patiks švarus ir pažįstamas „Tribune“ išdėstymas.

Pagrindinis puslapis yra „Tribune“ širdis. Funkcijos (naujienų išdėstymo pagrindiniame puslapyje) apima naujienų rinkinį, rodomų įrašų skiltį, naujausius įrašus iš kategorijų ir rodomų įrašų poraštės karuselę – tai visa tai padeda išsiskirti iš jūsų svarbiausio. Pateikite daugybę informacijos, kad skaitytojai iš pirmo žvilgsnio galėtų pamatyti tai, kas naujo, padeda jiems rasti dar neskaitytus straipsnius ir juos dominančius įrašus..

Kadangi „Tribune“ buvo sukurta remiantis „ZOOM“ sistema, turite daugybę puikių tinkinimo parinkčių, kad tema atitiktų jūsų svetainę. Įkelkite pasirinktinį logotipą, pasirinkite pasirinktinę fono spalvą arba įkelkite vaizdą, pridėkite pasirinktinius trumpuosius kodus ir valdiklius prie savo įrašų ir puslapių, sukurkite ir pridėkite pasirinktinius meniu ir dar daug daugiau.

26. Mokslas ir tyrimai

Mokslo ir tyrimų žurnalo „WordPress“ tema

„Scientist“ yra šiuolaikiška naujienų ir žurnalų stiliaus tema, sukurta specialiai tiems, kurie yra mokslo ir tyrimų bendruomenėje. Šios temos dizainas yra švarus ir pagrindiniame puslapyje yra naujausių pranešimų skiltis. Turėdamas neribotų spalvų, šriftų, piktogramų, reaktyvaus dizaino, pasirinktinių valdiklių, puslapių ir įrašų išdėstymo variantų, bendro naudojimo, „Instagram“ sklaidos kanalo, RTL ir dar daugiau galimybių, Mokslininkas buvo puikiai suprojektuotas, kad galėtumėte bendrinti tai, kas naujo jūsų srityje..

27. Papildomas

Papildomos naujienos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Extra“ yra nuostabi naujienų ir žurnalo stiliaus „WordPress“ tema, kurią palaiko „Divi Page Builder“. Naudodamiesi „Extra“, lengvai sukurkite individualiai atrodančią naujienų stiliaus svetainę naudodami įmontuotą kategorijų kūrimo, skelbimų ir puslapių kūrimo įrankį, reaktyvų išdėstymą, įvertinimų ir apžvalgų funkciją, el. Prekybos palaikymą (naudokite „WooCommerce“ norėdami parduoti produktus, kuriuos peržiūrite ar rekomenduojate) ir elegantiškai. stiliaus parinktys.

28. Gazeti

„Gazeti News WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Gazeti“ yra atsakinga „WPZoom“ naujienų ir žurnalo „WordPress“ tema. Temos išdėstymas yra tinkamas skelbti straipsnius apie dabartinius įvykius, apkalbas, tendencijas ar bet kurią kitą temą. Be to, yra daugybė būdų, kaip vartotojai gali rasti jiems įdomų turinį. Pagrindiniame puslapyje yra didelis rodomas slankiklis (kuris taip pat palaiko vaizdo įrašus), taip pat rodomi pasirinktų kategorijų arba žymų įrašai.

Tema taip pat visiškai reaguoja ir įgalina lietimą. Taigi skaitytojai gali spustelėti arba perbraukti savo naujausius įrašus beveik bet kuriame jų turimame įrenginyje. „Gazeti“ yra puikūs pasirinktiniai valdikliai, skirti rodyti ir jūsų turinį. Turinio valdiklyje su skirtukais galite įrašyti įrašus pagal populiarumą, datą, komentarus ar bet kurį kitą norimą filtrą. Be to, yra paryškintas ir tamsus pranešimų valdiklis, kuris iš tiesų išskiria jūsų įrašus.

29. Žurnalistas

Žurnalisto žurnalo „WordPress“ tema

Žurnalistas yra švarus ir paprastas tinklaraščio ir žurnalo „WordPress“ tema, sukurtas rašytojams, norintiems pasidalinti savo mintimis su pasauliu. Į šią temą įeina elegantiškai išdėstyti pagrindinio puslapio išdėstymai, sukurti naudojant intuityvų nuvilkimo puslapio kūrimo įrankį, tinklainės vaizdų palaikymą, pasirinktinius jūsų žinučių valdiklius, lankstus mega meniu, protinga skaitymo eigos juosta ir dar daugiau.

30. „MightyMag“

8

„MightyMag“ yra tema, kuri gali padėti žmonėms, norintiems kurti ne tik naujienų leidybos svetaines ir žurnalus, bet ir peržiūrėti svetaines. Ši tema gali būti naudojama kartu su „WooCommerce“ pinigais. Peržiūros sistema gali būti naudojama žiniasklaidos namų straipsniams įvertinti pagal populiarumą.

31. 3 kolonų žurnalas

3 stulpelių žurnalo „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Žurnalas yra 3 stulpelių žurnalas ir „WordPress“ tema sukurta „Themify“ tema. Ši tema buvo sukurta dalintis straipsniais, naujienomis, patarimais, vadovėliais ir idėjomis su skaitytojais. Ši tema kupina turinio. Yra trys meniu – viršutinis, pagrindinis ir vienas poraštėje. Tai reiškia, kad į savo meniu galite įtraukti kiekvieną svarbų puslapį, o skaitytojams bus lengva naršyti po skirtingas jūsų svetainės dalis. Žurnale taip pat yra naujienų ir įspėjamųjų kortelių. Pasukite į svarbią informaciją, kad atkreiptumėte lankytojų dėmesį. Kita ypatybė, kurią reikia pabrėžti, yra mega meniu. Naujausius įrašus kategorijoje galima pateikti su miniatiūromis išskleidžiamajame meniu, esančiame pagrindiniame meniu.

Žurnalas taip pat visiškai reaguoja ir yra paruoštas tinklainei. Tokiu būdu jūsų svetainė puikiai atrodo visų tipų įrenginiuose, o skaitytojai gali pasiekti jūsų svetainės formą bet kur. Be to, „Themify“ smegenys įtraukė net unikalų mobiliųjų telefonų meniu. Tokiu būdu jūs vis dar galite turėti savo mega meniu tokiu būdu, kuris yra naudojamas mobiliesiems skaitytojams. Kaip puiku?

Žurnalas buvo pastatytas pasitelkiant fantastišką „Themify“ puslapio kūrėją. Tai reiškia, kad galite kurti savo puslapius taip, kaip norite. Yra 42 iš anksto sukurtos parinktys, kurias galite pataisyti arba galite pradėti nuo nulio. Žurnale taip pat yra įvairių pranešimų maketų, taip pat šešios šoninės juostos išdėstymo parinktys, todėl netrūksta šios temos puslapių kūrimo parinkčių..

32. Mini žurnalas

Mini žurnalas Šviesos tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei esate tinklaraščio savininkas ir norite patobulinti savo svetainę, galbūt atėjo laikas pereiti prie premium temos, o ne pasenusios ir prastai koduotos nemokamos. „Mini Magazine“ yra labai švari ir supaprastinta tema, kurią sukūrė „Templatic“, ir ji yra ideali naujienoms ir apkalbų tinklaraščiams.

Šia tema man patinka unikalus išdėstymas. Vietoj to, kad rodytų pluoštą teksto pagrindiniame ir kategorijų puslapiuose, „Mini Magazine“ orientuojasi į fotografiją. Tai leis jums parodyti nuostabias miniatiūras savo žinutėms ir, kai vartotojas užveskite pelės žymeklį virš vaizdo, jis gali pamatyti įrašo pavadinimą, datą ir kategoriją. Tai padės jūsų tinklaraštį padaryti unikalų ir interaktyvų jūsų lankytojams.

MiniMagazine temos pagrindinį puslapį galima visiškai pritaikyti naudojant dinaminius valdiklius, kurie buvo sukurti specialiai šiai temai. Tiesiog sukurkite įvairius valdiklius ir sukurkite jūsų poreikius geriausiai atitinkančią pagrindinio puslapio struktūrą. Nebereikia jaustis šablonų failais, kad būtų sukurtas unikalus pagrindinio puslapio išdėstymas.

33. „News Pro“

Naujienos Pro WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„News Pro“ tema yra „Premium“ naujienų žurnalo „WordPress“ tema, kurią sukūrė „StudioPress“. Tai yra visų galingų „Genesis Framework“ vaikų tema, kaip ir visos „StudioPress“ temos. „News Pro“ yra švarus, akį traukiantis išdėstymas, puikiai tinkantis naujausių naujienų ir įvykių sąrašams. Ši tema taip pat palaiko vaizdo ir garso failus, todėl galite pateikti savo naujienas įvairiomis laikmenomis. Be to, tema taip pat yra reaguojanti į „WooCommerce“ ir apima paprastas stiliaus parinktis naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

Apvyniokite

Čia jūs turite tai – puikios galimybės jūsų naujienų, žurnalų ar tinklaraščių stiliaus tinklalapiui. Visos šios aukščiausios temos dėka lankytojai gali lengvai skaityti ir naršyti jūsų turinį, be to, daugelyje temų yra puikių pasirinktinių valdiklių ar skelbimų formatų, būdingų žurnalų ir naujienų stiliaus svetainei. Jei išbandėte vieną iš šių temų, praneškite mums savo mintyse komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map