30 ir daugiau minimalių „WordPress“ temų, 2020 m

„m“ dizaineriams pagrindinis jūsų arsenalo elementas turėtų būti jūsų portfelis. Pateiktas naujausių ir geriausių darbų pavyzdžių, jūsų portfolio yra puikus būdas padaryti įspūdį ir įtikinti naujus klientus. Priklausomai nuo to, koks dizaineris ar menininkas esate, galbūt neturite reikiamų žiniatinklio kūrimo įgūdžių kurdami savo internetinį aplanką (o gal tiesiog neturite tam laiko). Nebijokite, mes suapvalinome keletą geriausių minimalių „WordPress“ temų, puikiai tinkančių bet kuriai dizainerio svetainei. Pradėkime!


Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Andersas

„Anders Clean“ daugialypės aplanko tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškote lanksčios temos, kurią galite naudoti kurdami aplanką, tinklaraštį, parduotuvę ar minimalaus verslo svetainę, tada Andersas yra jums. Į šią temą įeina 15 nuostabių ir įvairių tinklalapių dizainų, įskaitant aplanką, projekto demonstraciją, vertikalųjį slankiklį, agentūrą, karuselę, parduotuvę ir interaktyvius saitų stilius. Norėdami sukurti nepriekaištingą svetainės dizainą, rinkitės iš 6 antraščių stilių, 12 rinkinių sąrašų ir kelių tinklaraščių stilių. Puikiai sukurtas parodyti savo portfolio internete, Andersas turi viską, ko jums reikia. Net skyriai jūsų komandai ir kainodara. Plius tema yra suderinama su populiariais papildiniais, tokiais kaip „WooCommerce“, „Contact Form 7“ ir WPML.

2. Iš viso

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: Iš viso

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Iš viso yra viena iš populiariausių ir populiariausių visų laikų temų („WPExplorer“). Pagal numatytuosius nustatymus tema yra labai švari / pagrindinė, ją galima lengvai pritaikyti naudojant tiesioginį tinkinimo įtaisą. Galite sukurti beveik bet kokio tipo svetainę su visomis įtaisytomis parinktimis, išdėstymais ir puslapio kūrimo moduliais. Tačiau ši tema yra viena iš geriausių „WordPress“ temų, kurią galite nusipirkti, nes tai yra 40 metų ir lengvesnės versijos pradžios demonstracinės versijos, lanksčios parinktys ir patogus kūrėjams kodas.

3. Neve (nemokamas)

„Neve WordPress“ tema

Sukurkite švarią ir klasikinę svetainę su „Neve“. Ši graži nemokama tema buvo sukurta taip, kad būtų lengva, greita ir suderinama su beveik kiekvienu populiarių puslapių kūrėju rinkoje. Tema suderinama su „Gutenberg“, „Elementor“, „Bebras“, „SiteOrigin“, „Brizy“, „Visual Composer“ ir net „Divi“. Be to, tai yra paruošta mobiliesiems – taigi jūsų svetainė puikiai atrodys bet kuriame įrenginyje. Bet net jei norėtumėte sukurti kuo mažesnę svetainę, verta pagalvoti apie naujovinimą į Neve premijų planas jei norite gauti papildomų funkcijų, tokių kaip pereikite prie viršaus, balta etiketė ir pasirinktiniai „Elementor“, „WooCommerce“, tinklaraščio ir antraščių stiprintuvai (atsižvelgiant į planą).

4. Ineco

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: „Ineco“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei jums reikia universalios minimalistinės svetainės, atidžiau pažvelkite į šią temą. „Ineco“ yra tiekiama su daugybe variantų puslapių ir funkcijų, kad atitiktų daugumos vartotojų poreikius. Įdiegti šią temą užtruks tik keletą minučių. „Ineco“ palaiko populiariausius „premium“ papildinius ir priedus, kurie leidžia kurti turinį be kodavimo įgūdžių. „Visual Composer Page Builder“ su 40 ir daugiau pritaikytų trumpųjų kodų padės jums sukurti jūsų svetainę be vargo.

5. xPresija

„xPression“ Minimali „WordPress“ tema tinklaraščiams

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši švari, moderni ir elegantiška tema puikiai tinka asmeniniams internetiniams tinklaraščiams, mados tinklaraščiams, kelionių tinklaraščiams ir dar daugiau. „xPression“ yra daugybė iš anksto parengtų puslapių, kurie jūsų internetinius išteklius pavers myliomis. Jis siūlo tris pagrindinio puslapio stilius kartu su kitais puslapiais, t. Y. Tinklaraščių sąrašą, tinklaraščio singlą, kontaktus ir apie juos. Tema sukurta naudojant vieną iš populiariausių nemokamų „Elementor“ puslapio kūrimo elementų. „WordPress“ temos tinkinimo parinktyje yra tiesioginių pakeitimų peržiūra, todėl jums net nereikės iš naujo įkelti puslapio, kad pamatytumėte pakeitimus..

6. Iliustruok

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: iliustruokite

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Iliustruokite – tai tikrai dizainerių tema dizaineriams. Sukurtas bendradarbiaujant su Blazas Robaras, ši unikali unikali tema puikiai tinka bet kokio tipo menininkams. Puikios savybės, tokios kaip pasirinktiniai pašto tipai, spalvotos atvaizdų perdangos ir pašto spalvų paletės (pvz., Tas, kurias matote „Dribbble“), yra tik ledkalnio viršūnė..

7. Lily Daily

„Lily Daily Blog“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei siekiate geresnio našumo, švaresnio dizaino, greitesnio krovimo greičio ir švelnesnės patirties, išbandykite Lily. Galite pasirinkti iš 10 skirtingų pagrindinio puslapio, archyvų, autorių puslapių, paieškos rezultatų puslapių, žymų ir kategorijų išdėstymo variantų ir naudoti įvairias parinktis, kad galėtumėte formuoti savo tinklaraštį. Tema labai lengva naudoti ir ją palaiko HTML5 / CSS3 / Bootstrap. Stikli navigacija lankytojams leis greitai pasiekti bet kokią informaciją jūsų svetainėje. Lily yra parengta vertimui ir apima .pot failą, todėl jūsų tinklaraštis bus savotiškas tarptautinis šaltinis.

8. Takas

Geriausios „WordPress“ minimalios temos: „Trail“

Informacija ir atsisiųsti

Drąsus ir gražus „Trail“ yra puikus pasirinkimas norint parodyti savo darbus internete. Dideli šios temos vaizdai, aiškus išdėstymas ir lengvai skaitoma spausdinimas leidžia skaitytojams susikaupti ten, kur norite – savo darbui. Tema taip pat reaguoja, gali parodyti paralakso vaizdus ir yra paruošta su filtruojamu aplanku.

9. Webionas

„Webion Minimal Universal Elementor WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ši tema visiškai suderinama su „Elementor WP Page Builder“. Su „Elementor“ nemokamai gausite visą valdiklių paketą. Taip pat yra tokių valdiklių kaip „Carousel“, „Google“ žemėlapiai ir kt. Tai kartu su „Webion“ tema leidžia lengvai ir efektyviai kurti svetaines (be to, jai nereikia jokių kodavimo įgūdžių).

10. Oriana

„Oriana“ minimalus aplankas ir fotografija „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Oriana“ yra kūrybinga, aukštos kokybės, visiškai reaguojanti tema. Kūrybingiems žmonėms tai suteikia galimybę prisistatyti nepaprastu būdu. Naudodami įmontuotas parinktis galite sukonfigūruoti daugumą „Oriana“ aspektų, tokių kaip akcento spalva, „Google“ šriftai ir daugelis kitų. Temos demonstracinę versiją yra labai lengva įdiegti vienu paspaudimu, todėl galite greitai rasti svetainę, tinkančią tinklalapiui ir vertimui..

11. Aplinka

Geriausios „WordPress“ minimalios temos: „Ambiance“

Informacija ir atsisiųsti

Puikiai tinkanti populiarių „Genesis“ programų gerbėjams, „Ambiance“ vaiko tema yra puikus būdas sukurti internetinę aplanką naudojant „Genesis“. Ši tema yra reaguojanti į mobiliuosius telefonus, joje yra tinkinta antraštė ir pateikiami visi jūsų nuostabūs vaizdai priekyje ir centre (todėl puikiai tinka naudoti kaip pagrindinę aplanką)..

12. Erelis

„Eagle Responsive Minimal WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Eagle“ yra visiškai atsakinga minimali „WordPress“ tema, skirta agentūroms. Jo aiškus dizainas ir internetinis dienoraštis leidžia bet kuriam profesionaliam profesionaliam, agentūriniam verslui, kūrybinėms agentūroms, architektūros ar interjero dizaino firmai, fotografijos studijai ir kt. Lengvai reklamuoti savo darbą ar verslą. Vieno paspaudimo demonstracinio importavimo funkcija, konfigūruojamos temos parinktys ir trumpieji kodai suteikia galimybę greitai pakeisti beveik viską.

13. Koi

koi

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Koi yra puikus būdas parodyti savo daugybę darbų. Turėdamas švarų ir organizuotą tinklelio išdėstymą, ši tema puikiai tinka bet kokio tipo kūrybinėms svetainėms. Be to, šioje temoje yra 6 nemokami papildiniai, CSS3 filtrų efektai, portfelio peržiūros skaitiklis, „lightbox“ palaikymas ir dar daugiau.

14. Lazdynas

„Hazel“ minimalistinė daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Lazdelė yra pritaikoma tema su įmontuotu mega meniu ir pilna „WooCommerce“ dizaino integracija. Jame yra kelios tipografinės parinktys su daugiau nei 800 „Google“ šriftų, tinkintos puslapių parinktys kelių puslapių svetainėms, skirtingi aplanko tipai ir stiliai. Be to, tai yra WPML ir parengtas vertimas. Be to, „Hazel“ yra tiekiama su daugybe naudingų vaizdinių puslapių kūrimo elementų ir daugybe iš anksto sukonfigūruotų maketų.

15. Rašalas

rašalas

Informacija ir atsisiųsti

Rašalas yra stulbinantis filtruojamo aplanko šablonas su naudingu kairės pusės meniu. Paprastas naudoti ir naršyti, rašalas taip pat reaguoja į bet kokio ekrano dydį. Temoje taip pat yra viso ekrano fono paveikslėliai, kuriuos galite nustatyti kiekviename puslapyje, kad kiekvienas įrašas, puslapis ar aplanko elementas būtų unikalus..

16. Knygnešys

Knygų kirmėlių „FullScreen WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„BookWorm“ buvo sukurta specialiai autoriams ir leidėjams. Viso ekrano interneto dizainas padės akimirksniu parodyti savo darbus ir asmeninę informaciją. Dėl minimalaus, švaraus, reaguojančio išdėstymo galima lengvai paskelbti neseniai paskelbtus ar būsimus knygų leidimus jūsų pagrindiniame puslapyje. „Plus Bookworm“ gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip autoriaus profilis, anksčiau paskelbtos knygų skiltys, autoriaus tinklaraštis, neseniai paskelbta ar būsimos knygos išleidimo informacija ir kt..

17. Šiaurė

Šiaurė

Informacija ir atsisiųsti

Švari, drąsi ir elegantiška šiaurės tema yra puikus jūsų darbo tinklelio stiliaus pasirinkimas. Pasirinktiniai „Twitter“, „Flickr“ ir „Dribble“ valdikliai leidžia skaitytojams lengvai sekti juos kartu su dabartiniais projektais. Individualizuotos temų galerijos ir aplankai taip pat palengvina vaizdų, garso failų ir vaizdo įrašų pridėjimą.

18. Mindelo

„Mindelo“ minimalios aplanko „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šioje visiškai reaguojančioje temoje yra „Visual Composer Drag & Drop Page Builder“, taip pat „Slider Revolution“ papildinys. Jei jūsų verslui reikia kelių kalbų svetainės, „Mindelo“ taip pat yra su „WordPress“ daugiakalbiu papildiniu, skirtu būtent tam. Tema buvo pagrįsta „Bootstrap“, viena iš populiariausių HTML, CSS ir JS schemų, skirtų reaguojantiems, mobiliesiems internetiniams projektams kurti internete..

19. Tarpai

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: Tarpai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Švarus ir paprastas „Spaces“ yra labai maža „WordPress“ tema su daugybe funkcijų, todėl manome, kad ji yra viena iš populiariausių „WordPress“ temų rinkoje. Ši tema puikiai tinka dizaineriams, kurie gali norėti parduoti ir savo gaminius, nes ši tema palaiko ir paprastus skaitmeninius atsisiuntimus, ir „WooCommerce“, kad būtų lengva nustatyti elektroninę parduotuvę..

20. Kamilė

„Camila Minimal Blog“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kamilės tema pabrėžia teksto skaitomumą. Jis gali būti naudojamas kaip asmeninis tinklaraštis, žurnalas ar žurnalas, todėl jį labai lengva nustatyti ir naudoti. Jei nenorite, kad dizainas užgožtų jūsų turinį, „Camila“ pasirinkimas yra puikus pasirinkimas, nes tai pirmoji turinio tema. Jei esate fotografas, galite sukurti gražias galerijas, norėdami parodyti geriausius savo darbus, tiesiog nereikia jokių kodų. O jei esate menininkas ar kūrybingas žmogus, galite parodyti savo talentus, o ne prašmatnius dizaino triukus.

21. Savoja

„Savoy“ - minimalistinė „AJAX WooCommerce“ tema

„Savoy“ yra įdomus ir minimalus būdas parodyti savo produktų galerijas. Tiesiog pridėkite savo produktus naudodami vaizdų galerijas (per „WooCommerce“), ir jie bus rodomi paprastame tinklelio stiliaus pagrindiniame puslapyje. Tokiu būdu klientai gali naršyti visą jūsų darbą nereikia iš naujo įkelti puslapio (didžiulė laiko taupymo priemonė).

22. Narya

Narya maisto tinklaraščio „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Narya“ apima viską, kas patenkina jūsų kūrybinius poreikius: socialinė žiniasklaida, el. Prekyba, stulbinančios galerijos, skelbimų valdymo įrankiai, mygtukų „Dalijimasis“ integravimas, atidžiai atkreipiant dėmesį į detales ir stilių. Jos tipografija yra elegantiška ir netrukdanti, be to, teminiais slankikliais jūsų turinys pateikiamas nuostabiausiai. Norite pritaikyti mažą nustatymą, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklo stilių? „Narya“ taip pat apima paprastą „Narya“ temos parinkčių skydą, kad būtų lengva atlikti pakeitimus.

23. Volta

volta

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Volta“ yra įspūdingas portfelio pasirinkimas, apimantis 3 pagrindinio ekrano variantus. Pasirinkite iš turinio slankiklio, vaizdo įrašo ar vaizdo fono, kai vartotojai pirmą kartą nusileis į jūsų svetainę. Tema taip pat apima gražius ir minimalius portfelius, kurie visiškai reaguoja ir yra paruošti tinklainei.

24. Neonixas

„Neonix“ skaitmeninės agentūros „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Neonix“ yra verslo „WordPress“ tema, ideali skaitmeninėms agentūroms, internetinėms studijoms, asmeniniams tinklaraščiams / portfeliams, SEO ekspertams ir kitiems skaitmeninių paslaugų teikėjams. Jis yra visiškai atsakingas ir parengtas vertimas, todėl jūsų auditorija nebus ribojama prietaiso ar vietos atžvilgiu. Jums nereikia jokių kodavimo žinių, jei norite sukurti svetainę naudodami „Neonix“ – pasinaudokite demonstracinės versijos pavyzdžiu ir sukurkite savo svetainę per kelias minutes.

25. KEO

KEO daugiafunkcinė tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

KEO yra reaguojanti tema, tinkanti interneto agentūroms, fotografijos studijai, parduotuvėms, pradedantiesiems, laisvai samdomiems darbuotojams, „V-card“ ir kt. Tema sukurta intuityviam ir patogiam „Qoob“ kūrėjui, kuris siūlo daugybę pritaikymo funkcijų jūsų kitam projektui. Kurkite savo visiškai naują svetainę nuo nulio naudodamiesi statybininku ir internetine dokumentacija.

26. Atskleisk

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: atskleisti

Informacija ir atsisiųsti

„Reveal“ tikslas yra puikiai reaguojantis, filtruojamas portfelis. Ši tema yra švari ir minimali, todėl jūsų projektai išsiskiria, plius elegantiškas ajax peržiūra yra įspūdinga papildoma funkcija. Į temą taip pat įtrauktos skaidrių demonstravimo parinktys, tinkinti valdikliai, mygtukai ir dar daugiau, ko tikėjotės iš mažiausių „WordPress“ temų..

27. Čela

„Chela Minimal Agency WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Chela“ yra labai lengva, minimali ir moderni tema, puikiai tinkanti agentūroms ir laisvai samdomiems darbuotojams. Jis visiškai reaguoja ir puikiai atrodo visuose įrenginiuose. Temoje yra išplėstiniai pasirinktiniai laukai, kurie yra puikus sprendimas bet kuriai „WordPress“ svetainei, kuriai reikalingi lankstesni duomenys, kaip ir kitoms turinio valdymo sistemoms. Be to, pridedamas „Owl V2“ / „Carousel touch“ įjungiantis „jQuery“ papildinys leidžia sukurti gražų reaguojantį karuselės slankiklį.

28. Grafiksas

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: „Grafix“

Informacija ir atsisiųsti

„Grafix“ yra profesionalesnis, elegantiško ir minimalaus dizaino portfelis. Temoje yra puikus jūsų darbo aplankas, be to, ją lengva pasidaryti savo, naudojant įmontuotas pasirinktinių fono spalvų ir vaizdų parinktis..

29. Moroseta

„Moroseta“ kelionių tinklaraščio „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Moroseta“ yra 5 dienoraščių maketai ir 4 atskirų įrašų maketai, todėl jūs turėsite daugybę pasirinkimų. Pasirinktinis slankiklis leidžia lengvai papuošti bet kurį jūsų įrašą, o tiesioginis tinkinimo įtaisas leidžia sklandžiai atlikti tinkinimo procesą. Ši tinklaraščių „WordPress“ tema taip pat yra parengta valdikliui, todėl galite išplėsti jos funkcionalumą naudodami „WooCommerce“ ir „MailChimp“ papildinius, „JetPack“, „Kontaktų formą 7“ ir kt..

30. Žyma

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: žyma

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Žyma yra švari viso ekrano stiliaus aplanko tema su lengva pritaikymo parinktimis (spalvų schemoms, akcento spalvoms, „Google“ šriftams ir dar daugiau). Įtraukti pasirinktiniai valdikliai, puslapių šablonai, „cusotm“ trumpi kodai ir stilizuoti pašto formatai palengvina jūsų turinio pridėjimą..

31. Inspiro

Geriausios „WordPress“ minimalios temos: „Inspiro“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nors „Inspiro“ buvo sukurtas galvojant apie fotografus, ši minimali „WordPress“ tema puikiai tinka bet kuriam dizaineriui ar menininkui, ieškančiam stilingos ir minimalios temos. Viso ekrano skaidrių, galerijų ir net „WooCommerce“ parinktys daro šią temą puikia.

32. Kilmė

Geriausios minimalios „WordPress“ temos: kilmė

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kilmė yra paprasta tinkleliu pagrįsta, be maržos portfelio tema, kuri puikiai tinka vaizduoti jūsų vaizdus. Tema visiškai reaguoja, todėl skaitytojai gali išsiaiškinti, ar dirbate staliniuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Be to, tema apima daugybę pasirinktinių spalvų, maketų ir net skelbimų variantų.

Apibendrinkime geriausios „WordPress“ temos raundą

Kur jūs einate – galite pasirinkti iš daugiau nei 30 nuostabių „WordPress“ temų. Be abejo, yra ir keletas puikių nemokamų temų. Jei turite nedaug biudžeto, galbūt norėsite atkreipti dėmesį į mūsų pačių nemokamą „WordPress“ temą, nemokamą „WordPress“ temą „Pronto“ ir nemokamą „WordPress“ nuotraukų nuotrauką. Arba greitai ieškokite „portfelio“ „WordPress.org“ taip pat pateiks daug kitų tinkamų nemokamų temų variantų. Tiesiog nepamirškite, kad naudodamiesi nemokamomis temomis jūs negausite tų pačių puikių „Premium“ funkcijų ir palaikymo, kuriuos teikia mokama tema. Aukščiausios kokybės temos yra vertos kainų ženklo, ypač kai pasirenkate savo profesionalaus internetinio portfelio temą.

Jei turite ką pridurti arba manote, kad praleidome tikrai nepaprastą temą, praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose. Mes norėtume išgirsti, kurios yra jūsų mėgstamiausios minimalios „WordPress“ temos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me