35 Švietimo, mokymosi ir kursų valdymas „WordPress“ temos

Atėjo ruduo, o tai reiškia, kad visi netrukus grįš į mokyklą, jei to dar nepadarė. Tai taip pat reiškia, kad atėjo laikas mokykloms ir pedagogams susidėti savo daiktus ruošiantis naujiems mokslo metams. Kur kas geresnis laikas nei dabar atnaujinti savo mokyklos svetainę ar internetinį kursų katalogą?


Mes surinkome keletą mėgstamų „WordPress“ mokymo, mokymosi ir kursų valdymo temų, kad padėtumėte pradėti. Norėdami sužinoti daugiau, tiesiog spustelėkite teminius vaizdus!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „BuddyBoss“

„BuddyBoss“ internetinis mokymasis

Sukurkite savo geriausią internetinę mokymosi svetainę naudodami „BuddyBoss“. Ši turtinga platforma apima viską, ko reikia kursams kurti, skelbti ir net parduoti internete. „BuddyBoss“ tema sklandžiai veikia su „Gutenberg“ ir „Elementor“, todėl galite sukurti pasirinktinį maketą, kurio galbūt norėsite. Plius integruotas „LearnDash“ palaikymas reiškia, kad galite kursus su išplėstinėmis išankstinių sąlygų, el. Pašto pranešimų, daugiapakopių kursų, užduočių tvarkymo, prieigos galiojimo pabaigos ir kt. Galimybėmis. Kitos temos funkcijos yra socialinės grupės, narių įsitraukimai, diskusijų temos, paruošti mobiliesiems kursai ir palaikomos populiarių įskiepių, tokių kaip „BuddyPress“, „AppBoss“, „WooCommerce“, „MemberPress“, „Renginių kalendorius Pro“, „WP Job Manager“, „GamiPress“ ir „Gravitacijos formos“, integracija..

2. WPLMS

wplms-edukacija-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

WPLMS yra išsami mokymosi valdymo sistemos „WordPress“ tema, kurią sukūrė „VibeThemes“ ir parduodama „ThemeForest“. Ši nuostabi tema yra išsami akademinė ir švietimo sistema, skirta valdyti kursus, testus, vertinimus, statistiką ir dar daugiau. Tai yra puiki „WordPress“ tema mokykloms, švietimo įstaigoms ar sertifikavimo programoms.

WPMLS turi viską, ką galite galvoti apie švietimo svetainę ir dar daugiau. Į šią temą įeina kursų palaikymas, taip pat kursų aprašymai, vienetai, kursų kainos, ilgis, įvertinimai, apžvalgos, instruktorius ir net priimtų studentų skaičius. Turėdami integruotą „WooCommerce“ el. Prekybos papildinį, galėsite lengvai parduoti savo kursus, juos pridėję. Be to, studentai, baigę kursus, gauna įvertinimus, balus, ženklelius ir pažymėjimus naudodamiesi internetine sistema.

Puiki šios temos ypatybė yra vartotojo profiliai. Studentai gali susikurti savo profilius, kad galėtų registruotis į kursus, dalyvauti „bbPress“ forumuose ar dalyvauti „BuddyPress“ socialiniame tinkle. Tačiau dėstytojai turi dar galingesnį vartotojo prietaisų skydelį, iš kurio gali sekti kurso veiklą, pamatyti viktorinas ir testų pateikimus, peržiūrėti kursų statistiką ir susisiekti su studentais. WPLMS suteikia galimybę studentams ir mokytojams bendrauti internetu.

Ši tema iš tikrųjų yra sistema. Tai apima išsamią statistiką administratoriams ir mokytojams, privačius forumus ir grupes (puikiai tinka studijų grupėms), lengvai naudojamą „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonę, tiesioginį jų tinkinimo priemonės palaikymą, daugybę pasirinktinių valdiklių ir trumpųjų kodų bei dar daugiau.

3. Akademija

akademija-švietimas-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Akademija leidžia lengvai mokyti ir mokytis internete. Temą sudaro vartotojo profilių, kursų ir pamokų planų, „WooCommerce“ integracijos, pasirinktinių šriftų ir spalvų, kurso funkcijų (prenumeratos, sertifikatai, įvertinimai ir kt.), Pasirinktinių trumpųjų kodų ir dar daugiau parinkčių. Turėdami visa tai ir dar daugiau, galite greitai sukurti puikią edu svetainę.

4. eLumine

„eLumine“ „eLearning Environment“ „WordPress“ tema

„eLumine“ yra elegantiška ir turtinga tema, visiškai suderinama su „LearnDash“. Naudokite įmontuotas temos parinktis „LearnDash“ kursuose, tinkinamose viktorinose, stilinguose maketuose, lyderių lentelėse, socialiniame bendrinime, „bbPress“ forumuose, „BuddyPress“ tinkluose, dinaminėse šoninėse juostose ir dar daugiau. „eLumine“ yra daugybė nuostabių nustatymų ir funkcijų (taip pat ir vaizdo kūrimo priemonės), kad būtų paprasta kurti savo svetainę.

5. LMS

lms-edukacija-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

LMS yra reaguojanti mokymosi valdymo sistema, skirta „WordPress“, ir kadangi joje yra kursai, mokytojų profiliai, viktorinos, įvertinimai, vartotojo profiliai, kursų stebėjimas ir dar daugiau, tai yra puiki jūsų internetinės švietimo programos pradžia. Be to, naudodami „Sensei“, „BuddyPress“, „Renginių kalendorių“, „WooCommerce“ ir „MailChimp“ suderinamumą, savo svetainėje galite pridėti visų rūšių puikių funkcijų..

6. Guru

guru-edukacija-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Guru“ yra švari švietimo tema, kurioje naudojamas populiarus „Sensei“ papildinys, palengvinantis kursų valdymą, taip pat „WooCommerce“, kad galėtumėte užsidirbti pinigų iš savo svetainės parduodami jūsų pridedamus kursus. Ką dar gali padaryti ši tema? Daug! Kaip ir puslapio kūrimas naudojant „Visual Composer“, visi mokytojų profiliai, įvykiai naudojant „Įvykių kalendoriaus“ papildinį, testų ir viktorinų palaikymas ir daugybė kitų.

7. Varsita

varsita-edukacija-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurti savo mokyklos ar universiteto svetainę lengva naudojant „Varsita“ švietimo programą „WordPress“. Į šią temą įtraukta daugybė puikių internetinių mokymosi įrankių, tokių kaip „Themeum LMS“ papildinys, „PayPal“ integracija, kursų ir pamokų valdymas, personalo profiliai, tinkinti renginiai, įmontuotas daugialypės terpės grotuvas ir net „Visual Composer“, skirtas tinkintiems tinklalapiams..

8. Edubase

edubase-edukacija-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Švarus ir profesionalus „Edubase“ mokymosi ir renginių „WordPress“ tema dizainas daro jį puikiu pasirinkimu bet kuriai švietimo programai ar priemonei. Tema visiškai reaguoja, todėl jūsų kursų sąrašai visada atrodo puikūs, o 5 šablonai leidžia pradėti paprastai. Kitos funkcijos apima pamokų puslapius, 2 antraščių stilius, mokytojų profilius, kursus, „BuddyPress“ suderinamumą ir aukščiausios kokybės „Visual Composer & Revolution“ slankiojančius papildinius..

9. „CleverCourse“

protingo kurso lavinimo tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Protingas kursas yra puiki „LMS WordPress“ tema, puikiai tinkanti kurti ir parduoti internetinius ir išorinius kursus. Integruotas vartotojo profilių palaikymas, instruktoriams ir studentams nesunku palaikyti ryšį ir valdyti savo kursus. Tema taip pat pateikiama kartu su kursų baigimo pažymėjimais, instruktorių komisijos palaikymu, pasirinktinių puslapių kūrėju, išplėstiniu adminų skydeliu ir dar daugiau.

10. Sumaniai

sumaniai-lavinti-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sumaniai yra mokymosi valdymo „WordPress“ tema, kuria galite meistriškai kurti, rodyti ir parduoti kursus ir renginių bilietus. Kategorijų filtrai leidžia lengvai rasti kursus, spalvų parinkėjai leidžia lengvai sukurti pasirinktinį vaizdą, o „Sensei“, „WooCommerce“, „Events Calendar Pro“ ir „Gravity“ formos palaiko dar daugiau temų funkcijų.!

11. EduLMS

edulms-edukacija-tema

„EduLMS WP“ yra puiki „WordPress“ lavinimo tema, kuri puikiai tinka kurti mokyklą, universitetą ar kuratorių programos svetainę. Temoje yra puikių jums patinkančių funkcijų, tokių kaip viktorinos (plius kriterijai), pamokos, užduotys ir dar daugiau. Tokiu būdu mokiniai ir mokytojai gali išlikti kelyje! Kitos funkcijos apima baigimo pažymėjimą, RTL palaikymą, pasirinktinius trumpuosius kodus, pridėtą puslapių kūrimo priemonę, 5 išdėstymus, „WooCommerce“ ir dar daugiau.

12. MasterStudy

magistrantūros-ugdymo tema

Jei norite sukurti švietimo svetainę, „MasterStudy“ yra puikus pasirinkimas. Kūrėjai atliko savo tyrimus ir įdėjo visas funkcijas, kurių jums reikia, kad galėtumėte tobulėti. Šioje LMS temoje pilna mokamų ir nemokamų kursų, 2 antraščių, kursų apžvalgų, personalo profilių, iš anksto nustatytų spalvų apvalkalų ir artėjančių renginių funkcijų ir galimybių. Be to, pridedamas „Visual Composer“ palengvina puslapio kūrimą, o „Revolution“ slankiklis reiškia, kad galite kurti ir pasirinktinius slankiklius.

13. Fabula

fabula-edukacija-tema

Sukurkite reaguojančią vaikų mokyklų, darželių ar ikimokyklinių įstaigų svetainę su „Fable WordPress“ tema. Į šią linksmą ir draugišką temą įeina vieno paspaudimo demonstravimo programos diegimo programa, kuri palengvins jūsų gyvenimą, taip pat įmontuotas „drag and drop“ puslapis, skirtas lengvai pritaikyti. Bet tai dar ne viskas – tema taip pat pateikiama su „Slider Revolution“, įmontuotu tvarkaraščiu, galinga temos parinkčių panele, temos stilių skydeliu ir dar daugiau.

14. „eLearn“

vienuolikos ugdymo tema

„eLearn“ yra daugialypė „WordPress“ tema su daugybe maketų ir nukreipimo puslapiais, kad būtų galima greitai ir lengvai nustatyti. Tema parengta vertimui, visiškai reaguoja ir ją palaiko „Unyson“ tinkintų dizainų sistema. Tiesiog pridėkite vaizdo įrašus ir įrašus apie savo kursus, tada pridėkite registraciją, kad vartotojai galėtų užsiprenumeruoti.

15. „Epsilon LMS eLearning“

e-mokymas-lavinimas-tema

„LMS eLearning“ yra galinga LMS kūrimo naudojant „WordPress“ tema. Dėl šios temos galima lengvai pasiūlyti internetinius kursus nemokamai arba parduoti, kad ir kurią pasirinktumėte, yra daugybė funkcijų, tokių kaip „LearnPress LMS“ papildinio palaikymas, „bbPress“ forumo integracija, keli mokėjimo metodai („WooCommerce“, „PayPal“, „Stripe“) ir 8 iš anksto paruošti demonstracines versijas, kurias galite importuoti, kad greitai nustatytumėte!

16. KIDIX

kidix-education-tema

Netrukus sukurkite gerą mokyklos, darželio, dienos priežiūros ar stovyklos svetainę naudodami „Kidix“ švietimo „WordPress“ temą. Naudokite įmontuotas tinkinimo priemonės parinktis, kad savo svetainėje atliktumėte tiesioginius spalvų, šriftų ir dar daugiau dizaino pakeitimų. Pridėkite savo mokytojus, klases ir net nuotraukų albumus naudodami pridedamus pasirinktinius įrašų tipus. O „Kidix“ yra WPML, paruoštas lengvai versti.

17. Išradimas

sugalvoti-lavinti-temą

Išradimas yra mokymo ir „WordPress“ tema, sukurta kolegijų ir universitetų tinklalapiams. Temoje yra visas „LearnDash“ palaikymas, kad galėtumėte įtraukti kursus be kliūčių. Išradimas apima pasirinktinius kursų, naujienų, renginių, katedrų, fakultetų ir net aplanko pranešimų tipus. Tokiu būdu jūs galite išlaikyti gražų ir organizuotą turinį. O naudojant įmontuotą trumpųjų kodų generatorių, sukurti individualiai atrodančius puslapius nėra jokių problemų!

18. Universitetas

universitetas-išsilavinimas-tema

Informacija ir atsisiųsti

Sukurkite stulbinančią savo švietimo įstaigos svetainę su „University WordPress“ tema. Palaikydami „LearnDash“ kursus, pamokas ir viktorinas, galite pridėti visų rūšių internetines švietimo programas. Be to, įmontuota „WooCommerce“ parduotuvė gali parduoti prieigą prie kursų, taip pat bilietus į artėjančius renginius ir konferencijas. Kitos funkcijos apima puslapio kūrimą, spalvų parinktis, reaktyvų ir tinklainės dizainą, pasirinktinį kalendorių ir dar daugiau.

19. Educampus

edukampas-edukacija-tema

„Educampus“ yra paprasta švietimo ir universiteto stiliaus „WordPress“ tema su minimaliu dizainu ir naudingomis galimybėmis, kad jūsų mokyklos svetainė veiktų greitai. Tema visiškai reaguoja, parengta tinklainei, apima aukščiausios kokybės „Visual Composer & Revolution“ slankiklį, kursus ir net pagrindinį renginių kalendorių.

20. Maži žmonės

mažų žmonių švietimo tema

Maži žmonės – tai linksma ir funkcionali vaikų priežiūros, dienos stovyklos, kuratorių, ikimokyklinio ir darželio stiliaus „WordPress“ tema. „Little People“ siūlo daugybę funkcijų, kad galėtumėte sukurti tobulą savo vaikų švietimo programos svetainę, pvz., Paprastą puslapių kūrimo priemonę, „Premium Revolution“ slankiklį, „TimeTable“ planavimo papildinį, pasirinktinius šriftus ir visišką vertimo palaikymą..

21. Driveme

driveme-education-tema

Taip pat yra vairavimo mokyklų, o „Driveme“ yra puikus pasirinkimas. Ši nišinio ugdymo tema puikiai tinka vairuotojams, motociklų mokymui, puspriekabių mokymui ar net statybinės technikos vairavimo mokykloms. Kad ir ką mokytumėte vairuoti žmones, „Driveme“ siūlo pagrindinius puslapių išdėstymo variantus, mokėjimo metodą, užsakymą, spalvas, kursų sąrašus ir dar daugiau.

22. Švietimo centras

edukacija-centras-wordpress-tema

Švietimo centro „WordPress“ tema leidžia lengvai sukurti savo kolegijos, universiteto ar internetinės mokyklos svetainę (su mokymo kursais). Pažangiose mokymosi valdymo sistemose yra intuityvi navigacija, lankstūs kursai ir ribota prieiga tik klientams (ar studentams). Be to, yra puslapių šablonų, neribotų spalvų, daugybė tinklaraščių stilių ir dar daugiau, kad būtų galima pritaikyti savo išvaizdą.

23. Politechnika

politechnikos-švietimo tema

Ši švietimo ir LMS „WordPress“ tema turi visas funkcijas, kurių jums reikia norint greitai sukurti edukacinę svetainę. Politechnika leidžia pridėti išsamius fakulteto puslapius, išplėstinius vartotojų profilius, visą kursų katalogą, mega meniu svetainių naršymą ir dar daugiau. Be to, naudodamiesi „Sensei & WooCommerce“ palaikymu, galite lengvai pridėti ir parduoti kursus!

24. Kūdikiai vaikai

kūdikis-vaikai-lavinimas-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Baby Kids“ yra „WordPress“ švietimo ir mokymosi priemoka „Themeforest“ tema, kurią galite naudoti norėdami sukurti puikią svetainę savo dienos priežiūros, mokyklos, stovyklos ar švietimo vaikų programai..

Ši tema naudoja „Visual Composer“ papildinį, todėl galite vilkti elementus, kad sukurtumėte tobulą pagrindinį puslapį, kontaktinį puslapį ir dar daugiau. Be to, naudojant įmontuotus pasirinktinius pranešimų tipus apie renginius, mokytojus, ekskursijas, kursus ir dar daugiau, į savo svetainę lengva įtraukti visą programos informaciją..

Kitas puikus šios temos bruožas yra įtrauktas „WordPress“ tvarkaraštis. Šis papildinys leidžia lengvai suplanuoti ir spalvinti jūsų kursų ar klasių kodą. Tai leidžia tėvams lengvai pamatyti, ką ir kada jūs siūlote. „Baby Kids“ taip pat apima puikias galimybes neribotam spalvų pasirinkimui, poraštės parinktis, renginių puslapius, mokytojų profilius, mūro dienoraštį ir dar daugiau.

25. Mano universitetas

mano-universiteto-švietimo tema

„Mano universitetas“ yra reaguojančio ugdymo tema, sukurta naudojant „Bootstrap“ ir „Visual Composer“ palaikymą tvirtam pagrindui ir lengvam pritaikymui. Kitos naudingos funkcijos yra išplėstinė kursų paieška, spalvų ir šriftų parinktys, vertimo palaikymas ir išplėstinė dokumentacija (atsakyti į visus iškilusius klausimus).

26. Kvalifikuotų mokyklų ugdymo kursai

Kvalifikuotų mokyklų ugdymo kursai

Kvalifikuota tema skirta ir didesnėms organizacijoms, tokioms kaip mokyklos ir universitetai, ir individualiems dėstytojams. Kalbant apie dizaino pageidavimus, ši tema turi daug ką pasiūlyti – nuo 4 galimų demonstracinių versijų ir 6 spalvų apvalkalų iki iš anksto parengtų raginimų veikti reklaminių antraščių, kurios yra būtina kiekvienos svetainės dalis..

Įgudusi „Sensei“ suderinama tema, kuria pasinaudoja „WooCommerce“ elektroninės komercijos funkcijos ir pardavimo kursai. Šios temos kūrėjai sumanė ir suprojektavo ją, ypač parduodant internetinius kursus, semdamiesi įkvėpimo iš aukšto lygio svetainių, tokių kaip „Coursera“, „Udemy“, „CodeAcademy“ ir „Lynda“..

Be „Sensei“ ir „WooCommerce“, ši tema palaiko „Events Calendar Pro“ ir „Contact Form 7“ bei komplektuojama su „Visual Composer“ ir „LayerSlider“. Galima pasirinkti iš keturių atskirų demonstracinių tinklalapių, į kuriuos įtraukiama parama mokytojų profiliams.

27. Mokyklos laiko šiuolaikinis ugdymas

Mokyklos laiko šiuolaikinio ugdymo tema

Nepriklausomai nuo mokyklos dydžio ar tikslo, kiekviena iš jų turėtų turėti visiškai veikiančią svetainę, kurioje būtų galima pateikti pagrindinę informaciją apie priėmimą, vietą ir personalą arba organizuoti pamokas ir kursus internete, o „Mokyklos laikas“ yra puikus sprendimas.

Turėdami daugybę papildomų funkcijų, sukurtų specialiai mokyklų svetainėms, tokioms kaip „Visual“ kompozitorius, „Google“ šriftai, renginių tvarkaraštis, „Kontaktų forma 7“, „Layer“ slankiklis, „Mamuto“ antraštė ir poraštės kūrėjas – kiekvienas gali sukurti gražią ir visiškai funkcionuojančią mokyklos svetainę.

Svarbiausiuose „Mokyklos laiko“ šablono puslapiuose yra: jūsų svetainės pagrindinis puslapis su pagrindine informacija apie jūsų mokyklą, apie mus su išsamia informacija apie priėmimą ir personalą, kursai ir programos, internetinis dienoraštis, kad jūsų studentai ir tėvai būtų informuojami apie naujausias naujienas, kontaktai kad galėtumėte lengvai susisiekti su administracija, mokslo kalendorinių metų renginiais ir galerijomis, kad būtų parodyta jūsų miestelio atmosfera ir aplinka.

28. Mokymo paketas

Švietimo paketo tema

„Education Pack“ yra pirmoji daugiafunkcinė švietimo tema ir dėka papildinio „Mokymo kursas“ galima visiškai valdyti kursus, mokytojus ir pamokas.

Kiekviena demonstracinė versija buvo apgalvota ir sukurta konkrečioms švietimo sritims, tokioms kaip: universitetas, universiteto miestelis, kolegija, e-mokykla, muzikos mokykla, maisto akademija, vairavimo mokykla, dizaino mokykla, kalbų mokykla, darželis ir šokių akademija. Tai daro ją tobula „WordPress“ švietimo tema jūsų mokymosi centrui.

„Education Pack“ suteikia jums galimybę pradėti pardavinėti internetinius kursus ir organizuoti užsiėmimus vietoje, nesvarbu, ar specializuojatės vietiniuose seminaruose ar internetiniuose kursuose – nemokamuose ar priemokuose – bet kurioje švietimo srityje. Ši nepaprastai galinga tema taip pat siūlo lengvą demonstracinio importavimo vienu spustelėjimu funkciją, kuri padės nedelsiant pradėti darbą ir pradėti pardavinėti internetinius kursus.

Mokymo pakete naudojama atskira pasirinktinė sistema, kuri naudoja tiesioginį tinkinimo įrankį, kad būtų lengva pritaikyti, o jūsų svetainė gali atrodyti tobula keliais žingsniais. Pakuotėje taip pat yra garsus ir galingas puslapių kūrėjas „Visual Composer“, kurį galite naudoti kurdami nuostabius pasirinktinius puslapius, kuriuose yra daugybė numatytųjų ir pasirinktinių komponentų. Jums nereikia žinoti kodo, kurį šis puslapio kūrėjas dėkoja už lengvus nuvilkimo įrankius.

Naudodami LMS įskiepį, studentai gali palikti kursų reitingą, kad padėtų jums išlaikyti aukščiausius standartus, ir jie taip pat gali palyginti kursą, kad jūsų vartotojai galėtų pasirinkti geriausią kursą kiekvienam poreikiui patenkinti. Jūsų vartotojai taip pat gali susimokėti už kursus atlikdami saugias operacijas su „PayPal“. Be to, dar daugiau tonų, todėl „Education Pack“ yra puikus pasirinkimas!

29. „Eduma WP Education“

„Eduma WordPress“ tema

„Eduma Education WP“ yra stulbinanti švietimo „WordPress“ tema, sukurta naudojant „LearnPress LMS“, pirmaujančią „LMS“, esančią „WordPress.org“, todėl tai puikus interneto sprendimas švietimo centrams, mokykloms, universitetams ir internetinėms mokymosi svetainėms.

Turėdamas daugybę funkcijų ir iš anksto suprojektuotus 10 ir daugiau šablonų, jis yra toks universalus ir galingas, kad, kol kuriate švietimo svetainę, visada galite ją efektyviai sukurti naudodami šią temą, sunaudodami kuo mažiau laiko ir pastangų..

„Drag and Drop“ puslapio kūrimo priemonė ir neribotas galimybių ir pritaikymų, kuriuos siūlo „Education WP“, skaičius leidžia dirbti su ja puikiai. Nors jūs vis dar galite valdyti, kaip svetainė atrodys ir veiks, jūs vis dar galite lengvai pritaikyti šiuos tinkinimus naudodami „SiteOrigin Drag and Drop PageBuilder“..

Be to, pagrindinė priežastis, kodėl ji atitinka jūsų švietimo svetainės projektą, yra ta, kad ji patenkina jūsų poreikį ieškoti puikios „WordPress LMS“. „Education WP“ sukurta naudojant geriausią „WordPress LMS“ – ​​„LearnPress“. Šiuo metu daugiau nei 10 000 aktyvių svetainių ir pedagogų naudoja šį įskiepį. „LearnPress“ garsėja puikia kursų valdymo sistema, skirstoma į vienetus / skyrius, pamokas, viktorinas, nuorodas ir „Youtube“ vaizdo įrašus. Jis taip pat pateikiamas su daugybe puikių priedų ir funkcijų, tokių kaip „Kursų kolekcija“ – suteikia jums susijusių kursų kolekciją arba „Kursų apžvalgą / vertinimą“ arba „Viktorinos tvarkymą“ su daugybe klausimų tipų ir daugybe kitų funkcijų..

30. Akademija

„Academia WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Akademija yra švietimo tema, sukurta specialiai švietimo institutams, tokiems kaip mokyklos, kolegijos ir kalbų centrai. Ši tema yra lengvai naudojama ir puikus pasirinkimas jūsų instituto svetainėje.

Negaiškite laiko mokydamiesi kodo ir įdiegdami ką nors naujo. „Academia“ ateina su galingu „Visual Composer“, vienu geriausių „drag and drop“ puslapių kūrėjų rinkoje. Pridėti turinį, kursą ir laikmeną yra taip paprasta, kaip elementų vilkimą ir metimą į vietą.

„Academia“ taip pat pateikia tris pagrindinio puslapio variantus, kad galėtumėte pradėti greičiau. Be to, jis visiškai suderinamas su „WooCommerce“. „WooCommerce“ integracija leidžia parduoti kursą ar medžiagą. Be to, „Academia“ yra viena iš pirmųjų temų, skirtų „Apple TV“ efektams jūsų „WooCommerce“ produktuose.

Temų parinkčių skydelyje taip pat yra įvairių antraščių, trumpųjų kodų, „MailChimp“ integracijos, valdiklio pozicijų ir dar daugiau. Pažvelkite į žemiau pateiktą funkcijų sąrašą, kad sužinotumėte, kodėl „Academia“ iš tiesų yra tvirtas pasirinkimas jūsų švietimo institutui.

31. Buntingtono švietimas

„Buntington Education WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Buntington“ yra švietimo ir akademinė „WordPress“ tema, kurią galite rasti „Themeforest“. Svarbiausia ir tinkama ši tema būtų puikus pasirinkimas bet kuriai mokyklai, dėstytojui, kolegijai, technikos mokyklai ar kitai švietimo programai.

Ugdyti protus – jaunus ir senus – yra sunkus darbas. Taigi negaiškite laiko bandydami savarankiškai sukurti akademinę svetainę, o ne Buntington. Šioje šaunioje ir švarioje temoje yra viskas, ko reikia norint sukurti savo mokyklos ar programos svetainę. Kursų, galerijų ir renginių pridėjimas yra paprastas dalykas, nes Buntington pridedami pasirinktiniai pranešimų tipai.

Kitas puikus dalykas apie Buntingtoną yra tai, kaip lengva pritaikyti savo mokyklos temą. Norėdami sukurti nepriekaištingą pagrindinį savo svetainės puslapį, naudokite įmontuotą pagrindinio puslapio kūrimo priemonę. Pasirinkite stulpelius, pridėkite trumpųjų kodų turiniui ir dar daugiau. Taip pat galite sukurti daugkartinio turinio blokus naudodami „Content Chunks Post Type“, kad galėtumėte tiesiog įterpti savo pasikartojantį turinį, nereikėdami jo pakartoti, kiekvieną kartą pridedant naują įrašą ar puslapį.

„Buntington“ taip pat apima puikias funkcijas, tokias kaip „AddThis“ palaikymas, tinkinti slankikliai, daugybė trumpųjų kodų, tinkinti valdikliai, dešinės ir kairės šoninės juostos parinktys ir dar daugiau.

32. Pradinis

Pradinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųsti

Pradinė yra akademinė ir švietimo priemoka „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Academia Themes“. Ši švari tema puikiai tinka mokykloms, mokymo įstaigoms, dienos priežiūros įstaigoms, kolegijoms, techninėms mokykloms ir kitoms švietimo įstaigoms.

Bet kurios švietimo įstaigos esmė yra ją sudarantys darbuotojai ir studentai, tačiau mokyklos svetainė yra būdas juos visus informuoti ir palaikyti ryšį. Sukurkite gražią ir naudingą savo švietimo įstaigos svetainę naudodamiesi „Elementary“. Ši miela tema apima puikias funkcijas, kurių jums reikia, kad jūsų mokyklos svetainė būtų informatyvi ir linksma.

Pagal pasirinktinius temos puslapius į savo svetainę lengva pridėti savo kursų sąrašą ir visą informaciją apie kursus (aprašymas, vieta, kreditai ir kt.). Darbuotojų puslapio šablonas puikiai tinka įtraukti visus savo mokytojus, profesorius, administratorius ar dekanus. Bet tai dar ne viskas, taip pat yra puslapių šablonų, kuriuose galima pridėti galerijas ir atsiliepimus, kad potencialūs studentai galėtų pamatyti, koks yra jūsų miestelis, ir skaityti realių žmonių mintis apie jūsų įstaigą..

33. Juodoji lenta

„WordPress“ lentos tema

Informacija ir atsisiųsti

„Blackboard“ yra švietimo ir akademinio stiliaus „WordPress“ tema, kurią sukūrė „AcademiaThemes“. Ši tema, sukurta mokykloms ir organizacijoms, suteikia daugybę galimybių sukurti visą kursų katalogą, suplanuoti renginius, pridėti galerijas ir dar daugiau.

Informacinės ir naudingos interneto svetainės sukūrimas yra labai svarbus kiekvienai mokyklai ar švietimo įstaigai. Kuo naudinga jūsų mokiniams skirta svetainė, jei joje nėra visos jiems reikalingos informacijos? Naudodamiesi „Blackboard“ lengva sukurti ir išlaikyti jūsų vartotojams tinkamą turinį. Be to, jei jums reikia kokios nors pagalbos pradedant pirkti temą, joje taip pat yra valandos pasirinktinio kodavimo (norint patobulinti ir patobulinti temą), taip pat palaikymo ir atnaujinimo metai.

Kaip mes sakėme, jūs turite turėti savo studentams / vartotojams aktualios informacijos. Ant lentos lengva pridėti viską, ko tiktų tipiškas studentas. Visas kursų katalogas (su kursų kodais, kreditais, trukme, semestru ir daugiau), personalo katalogas (pridėkite biosus, kontaktinę informaciją, pavadinimą ir biuro numerį), atsiliepimai, praeities ir ateities įvykiai ir net galerijos. Lentelėje yra puslapių šablonai, kurie leidžia greitai ir lengvai pridėti kiekvieno paminėto tipo pagrindinius archyvo puslapius – tereikia pasirinkti šabloną ir išsaugoti.

Lentelė yra puikus būdas parodyti savo akademinį verslą ar įstaigą. Nesvarbu, ar jūs esate koledžas, profesinio mokymo programa, mokymo centras ar kita su švietimu susijusi programa. „Blackboard“ yra puiki „WordPress“ tema, kuri tikrai sužavės jūsų studentus, dėstytojus ir net jūsų konkurentus..

34. Lectura

„Lectura WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųsti

„Lectura“ yra švari ir moderni „WordPress“ tema, sukurta „AcademiaThemes“. Šis šablonas puikiai tinka sukurti svetainę jūsų mokyklai, kolegai, sertifikavimo programai, vasaros stovyklai ar kitai organizacijai.

Prieš pradėdami vykdyti ilgalaikę ar brangią programą, dauguma žmonių pirmiausia ją ištirs. Kai vartotojai ieško jūsų organizacijos, ką jie randa? Turėtumėte lengvai naudotis svetaine, kurioje pilna turinio, įskaitant jūsų kursus ar programą, atsakymus į dažnai užduodamus klausimus, būdą susisiekti su jumis ir dar daugiau. „Lectura“ yra puikus būdas sukurti modernią ir naudingą svetainę, kurią pamėgs studentai, tėvai ir potencialūs registruotojai.

„Lectura“ greitai ir lengvai nustatoma. Naudokite įtraukiamo puslapio šablonus, kad sudarytumėte pagrindinius savo tinklaraščio, personalo narių, kursų, renginių ir dar daugiau archyvus. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis į „AcademiaThemes“, kad gautumėte pagalbos – įsigydami „Lectura“ taip pat gausite 1 metų paramą ir 1 valandą nemokamo pritaikomo kodavimo. Tai nuostabu, jei susiduriate su kokiais nors klaidais arba jei jums reikia kokių nors patikslinimų, kad nesijaustumėte patogiai patys.

Temą taip pat lengva pakeisti, kad ji atitiktų jūsų prekės ženklą. Pasirinkite iš neribotų spalvų variantų, pridėkite pasirinktinių valdiklių, įtraukite savo socialinės žiniasklaidos nuorodas, pridėkite reklaminių vaizdo įrašų ir dar daugiau. Naudodamiesi „Lectura“ būsite pasirengę nedelsdami pradėti reklamuoti savo organizaciją.

35. Erudito

„Erudito WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Erudito“ yra švietimo ir verslo „WordPress“ tema, kurią sukūrė „WPZoom“. Ši visiškai reaguojanti tema puikiai atrodo daugelyje įrenginių ir puikiai tinka demonstruoti savo mokyklą, kolegiją, verslą ar kitą organizaciją.

„Erudito“ yra švari tema, turinti daug naudingų funkcijų, tokių kaip tinkinti puslapių šablonai ir įrašų tipai, leidžianti lengvai į savo svetainę įtraukti dabartinių įvykių, skyrių ar tinklaraščių puslapius. Valdiklio šoninė juosta ir poraštė palengvina temos naršymą ir leidžia pasirinkti, kas rodoma. Aiški antraštė, stiliaus puslapiai ir socialinės žiniasklaidos integracija yra tik keli labiau funkcionuojantys šios temos aspektai.


Na, viskas dabar! Tikiuosi, kad ten buvo „WordPress“ tema, kuri puikiai atitiks jūsų poreikius. Ir jei ne, aš labai rekomenduočiau antrą kartą pažvelgti į aukščiau pateiktą WPLMS temą, nes joje yra galingas „Visual Composer“, skirtas bet kokio įrašo ar puslapio pasirinktiniams maketams. Arba, jei radote kitą temą, kurios praleidome, praneškite mums toliau. Sėkmės mokslo metams!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map