45 ir daugiau geriausių el. Prekybos „WordPress“ temų internetinėms parduotuvėms

25 ir daugiau geriausių elektroninės prekybos „WordPress“ temų internetinėms parduotuvėms

Galimybė naudotis lanksčiomis ir nemokamomis CMS sistemomis, tokiomis kaip „WordPress“, reiškia, kad dar niekada nebuvo taip lengva išsiskirti kaip kūrybingam verslininkui ir per savo svetainę skatinti tiek produktų pardavimą, tiek naują verslą. Jums, kaip kūrybingam verslininkui, reikia ne tik el. Prekybos temos, optimizuotos mobiliesiems telefonams. Jums reikia vienos iš geriausių elektroninės komercijos „WordPress“ temų, kad galėtumėte įsitraukti į nepaprastą klientų patirtį.


Kodėl turėtumėte pasirinkti premium klasės „WooCommerce“ temą? Lengva. Pirmiausia galite tikėtis rasti aukštesnį bendrą lygį kokybę, stilingumas ir lankstumas kartu su plačiu asortimentu funkcionalumas nerastas daugelyje nemokamų temų. Siūlomos ir dauguma „premium“ temų puikus palaikymas taigi, jei turite klausimų, užuot pasikliavę nemokamais forumais, galite paklausti temos kūrėjo.

Konkrečių verslų, kuriuose gali dalyvauti kūrybingi verslininkai, spektras yra gausus, tačiau mes sukūrėme patikimą geriausių el. Prekybos „WordPress“ temų, kurios turėtų atitikti bet kokį naudojimo atvejį, sąrašą. Įsilaužkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso

Bendra „Glitz“ ir „Glam“ elektroninės prekybos „WordPress“ demonstracinė versija

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Populiariausias „premium“ temos pasirinkimas yra viena iš geriausiai žinomų „WordPress“ premium temų rinkoje (ar bent jau čia „WPExplorer“), joje yra daugiau nei pakankamai žudikiškų funkcijų, kad net ir patys reikliausi kūrybingi verslininkai būtų patenkinti. Mūsų bendra „WordPress“ tema yra „Powerhouse“ sprendimas, sukurtas naudojant puikias funkcijas, o ne palengvinantis el. Prekybos svetainės kūrimą!

„Total“ yra visiškai suderinamas su „WooCommerce“, o greitai peržiūrėję temos demonstracinius modelius turėtumėte gerai suprasti, kokią galią ir lankstumą tema suteikia jūsų dispozicijai. Vilkdami ir nuleisdami puslapių kūrimo priemonę galite valdyti visus puslapio dizaino aspektus, o naudodami sąrankos kūriklį – galėsite valdyti turbokompresorių. Daugiau nei 100 turinio modulių taip pat yra po ranka (kai suaktyvinote „WooCommerce“), įskaitant slidžių parinkčių, atsiliepimų, įvykių ir dar daugiau parinkčių..

Kaip ir tikėjotės, pagal numatytuosius nustatymus tema visiškai reaguoja ir suteikia galimybę tiesiogiai valdyti esamo prekės ženklo atitikimą per daugybę gerai integruotų tinkinimo parinkčių, kurios nereikalauja, kad jūs tiesiogiai pasinertumėte į CSS. Daugelį parinkčių galima patogiai peržiūrėti tiesiogiai, kad būtų galima eksperimentuoti su pasitikėjimu.

2. „eLab“

„eLab“ - elektroninės parduotuvės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ieškodami puikios el. Prekybos temos, turite atsiminti keletą pagrindinių funkcijų: reaktyvų išdėstymą, pritaikomą dizainą, lengvai naudojamą puslapio kūrėją ir, žinoma, „WooCommerce“ suderinamumą (arba palaikymą kitam galingam elektroninės komercijos papildiniui). Taip atsitinka, kad „eLab“ tema yra visos šios funkcijos – kaip reaktyvusis ir tinklainės palaikymas, tinkinti maketai per „StylemixThemes X-Builder“, daugybė tiesioginių tinkinimo priemonės parinkčių ir tada keletas.

Naudodami „eLab“ temą galite sukurti el. Prekybos svetainę, kuri konvertuoja. Sukurkite savo parduotuvę ir įgalinkite tokias parinktis kaip katalogo režimas, kad galėtumėte lengvai naršyti, mega meniu, kad pridėtumėte dar naudingesnių naršymo nuorodų, reklaminiai langai, kad būtų galima geriau reklamuoti pardavimus ar naujus produktus, išplėstinių produktų paieška (taip pat filtrai) ir produktų palyginimai. Tema taip pat suderinama su daugeliu populiarių papildinių, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) WPML, skirtą lengvai versti, „Slider Revolution“, „YITH WooCommerce“ pageidavimų sąrašus ir „WooCompare“ produktų palyginimą, taip pat „Woo Login Redirect“ papildinį, skirtą vartotojams siųsti į konkrečius prisijungimo puslapius..

Ir jei jums reikia kokios nors pagalbos, „StylemixThemes“ komanda teikia puikų palaikymą ir visą gyvenimą atnaujinamą temą – taigi jūsų svetainė visada bus geriausios formos.

3. „StoreFront“ (nemokamas)

Parduotuvės elektroninės prekybos „WordPress“ tema

„Storefront“ yra NEMOKAMA „WooCommerce“ pavyzdinė tema, todėl pradėti naudoti nemokamą parinktį yra visai gerai. Jame yra paprastas, aiškus parduotuvės išdėstymas ir lengvos „WooCommerce“ parinktys, skirtos kategorijoms, naujausiems gaminiams ir dar daugiau.

Bet jei tikrai norite perkelti savo el. Prekybos temą į kitą lygį, apsvarstykite galimybę atnaujinti vieną iš šių priemokų Vaikų temos parduotuvėje. „WooCommerce“ siūlo 14 gražių vaikų temų, kurios prideda stilių, maketus, parinktis ir dar daugiau, kurios visos koduojamos naudojant tuos pačius standartus, kaip ir pagrindinis „WooCommerce“ papildinys..

4. „ShopKeeper“

Parduotuvės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Parduotuvės savininkas yra prieinamas ir stilingas pasirinkimas, specialiai sukurtas dirbti su „WooCommerce“. Jo demonstracinė versija pabrėžia puslapių ir meniu kombinacijų, kuriomis galima žaisti, spektrą. Temų kūrėjai įdėjo papildomų pastangų, kad pateiktų visas antraščių tinkinimo ir portfelio tinklelio išdėstymo parinkčių rinkinius, kurie padėtų jums tikrai sudaryti sandorį parduodant jūsų gaminius..

Parduotuvės savininkas pristato nemokamą „Revolution Slider“ įskiepio versiją, be to, gali pasigirti išsamia dokumentacija, įskaitant visą parduotuvės sąrankos vadovą..

5. „Tyche“ (nemokamas)

„Tyche Free“ elektroninės komercijos „WordPress“ tema

„Tyche“ yra puiki nemokama elektroninės komercijos tema, apimanti lengvus stiliaus variantus ir visišką „WooCommerce“ palaikymą. Naudokite pridedamus valdiklius, kad sukurtumėte savo unikalų pagrindinį puslapį su slankikliu, parduotuvių kategorijomis, skelbimais, tinklaraščio įrašais, pardavimo prekėmis ir dar daugiau. „Live Customizer“ taip pat siūlo daugybę vaizdų stiliaus variantų.

6. Woostroidas

Paprasti „WooCommerce“ patarimai: suplanuotas „Woostroid“ meniu

Kai žiūrite į geriausias elektroninės komercijos „WordPress“ temas, turite patikrinti „Woostroid“ iš „TemplateMonster“. Ši galinga daugiafunkcinė „WooCommerce & Ecwid“ tema apima daugiau nei 10 paruoštų parduotuvių demonstracinių versijų, „drag and drop Elementor“ puslapio kūrimo priemonę ir „premium Jet“ papildinius. Tiksliau sakant, „Jetelements“, kad būtų galima pridėti funkcijų, „Jetmenu“ lengvo turinio moduliai, skirti meniu, ir „Jetwoobuilder“, kad pridėtų nuostabius „WooCommerce“ valdiklius..

Kitos temos funkcijos yra keturi antraščių stiliai, tiesioginiai tinkinimo parametrų nustatymai, reaktyvus ir tinklainei paruoštas dizainas, produktų funkcionalumo palyginimas, išplėstinis gaminio miniatiūrų užvedimas, parduotuvių pageidavimų sąrašas, šrifto parinktys, piktogramos, „bbPress“ ir „BuddyPress“ palaikymas, socialinė integracija ir palaikymas visą parą..

7. Tokoo

„Tokoo“ elektronikos parduotuvės „WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei daugiafunkcinės temos yra panašios į Šveicarijos armijos peilius, tai „Tokoo“ yra tarsi virėjo peilis. Ji sukurta vienam tikslui – pateikti klasikinės išvaizdos el. Prekybos svetaines dukterinėms įmonėms, „drophipping“ ar kelių pardavėjų svetainėms. Tema yra lengva ir greitai įkeliama, kai naudojama su talpyklos kaupimu ir optimizavimo papildiniais. Pagrindiniai puslapiai kuriami naudojant pridedamus puslapių šablonus arba naudojant suderinamus puslapių kūrėjus, tokius kaip „Elementor“ ar „King Composer“.

Kitos svarbios temos savybės apima 5 skirtingus pagrindinius puslapius, skirtingas antraštes, poraštes ir išskirtinę mobiliojo telefono antraštę. Tema taip pat lengvai integruojama su populiariais „WooCommerce“ papildiniais be papildomų suderinamumo reikalavimų. Taip pat yra keletas įprastų temos funkcijų, tokių kaip megameniu, vieno paspaudimo demonstracinis importavimas, vartotojo apibrėžta pagrindinė spalva ir kt.

8. „WooPress“

„WooPress“ el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooPress“ yra stilinga, „WooCommerce“ palaikanti tema, turinti beveik dvi dešimtis maketų, iš kurių galima lengvai perkelti rimtus produktų kiekius. Šioje turtingoje temoje yra viskas, ko jums reikia norint sukurti savo internetinę parduotuvę šiandien, norint pradėti pardavinėti produktus!

Visų pirma, „WooPress“ naudoja populiarųjį ir nemokamą „WooCommerce“ el. Prekybos „WordPress“ papildinį, kad galėtumėte sukurti gražią internetinę parduotuvę. Pridėkite produktų, susijusių produktų, kintamų produktų (pvz., Įvairių dydžių ar spalvų gaminių), kuponų, gabenimo kainų ir dar daugiau. „WooCommerce“ sunkiai elgiasi kurdama el. Parduotuvę. Plius „WooPress“ sukūrė viską, kad atrodytų moderniai ir elegantiškai.

Kitas puikus bruožas yra keletas temų stilių. Tiesiog pasirinkite vieną iš teminių versijų, kad akimirksniu suteiktumėte naujai savo svetainės išvaizdą. Pasirinkite iš numatytosios, viso pločio, kairiosios šoninės juostos, paralakso, vieno puslapio ar išvaizdos knygos. Kiekvienas stilius yra unikalus ir buvo sukurtas tam, kad jūsų produktai išsiskirtų.

Tema suderinama su WPML, „bbPress“ ir „Visual Composer“ (įtraukta į temą), todėl esate įtrauktos į keletą bendrų integravimo parinkčių. „EightTheme“ šiuo metu taip pat siūlo nemokamą diegimo paslaugą, kuria galite pasinaudoti kaip mažiau patyrę svetainės savininkai.

„WooPress“ yra visiškai reaguojantis, paruoštas tinklainei ir pristatomas su visiškai redaguojamais „Photoshop“ šablonais, jei norite, kad jūsų rankos dėl dizaino tikrai būtų purvinos. Tai taip pat kaupia papildomus įskiepius, tokius kaip Pagrindinis slankiklis, „Slider Revolution“ ir esminis tinklelis.

9. Niujorkas (tinklaraštis ir parduotuvė)

Niujorko internetinių dienoraščių ir parduotuvių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Niujorkas yra stulbinanti internetinių dienoraščių ir elektroninės komercijos „WordPress“ tema, sukurta specialiai atsižvelgiant į mados ir grožio tinklaraštininkus. Naudodamiesi Niujorko „WordPress“ tema galite lengvai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio naudodami įtrauktą „WooCommerce“ palaikymą.

Tema siūlo daugybę puikių savybių, skirtų pagrindiniame tinklalapyje rodomiems įrašų slankikliams, socialinėms integracijoms, įvairiems tinklalapių išdėstymams, „Instagram“ poraštės santraukai ir dar daugiau. Bet svarbiausia, kad tema siūlo stulbinamą „WooCommerce“ integraciją. Norite pradėti naudotis savo „WOrdPress“ tinklaraščiu ir greitai apsipirkti? Temoje taip pat yra lengvai naudojami duomenų pavyzdžiai, kuriuos galite importuoti, kad jūsų svetainė atrodytų kaip demonstracinė versija!

10. „Ushop“ (nemokamas)

„Ushop“ nemokama „WooCommerce“ parduotuvės tema

Nemokama „ushop WordPress“ el. Prekybos tema yra paprasta ir švari internetinės parduotuvės parinktis. Kadangi ši tema sukuria paprastumą, kai kalbama apie dizainą, tai labai lanksti tema. Yra įmontuotos antraščių stiliaus, spalvų, bandelių, gaminio parametrų ir dar daugiau parinkčių. Bet kai suporuojate su nemokamu statybininku, pavyzdžiui, „Elementor“, galite tinkinti temų puslapius, kad jie atitiktų jūsų parduotuvės poreikius. „ushop“ taip pat yra parengtas vertimui, todėl yra puiki galimybė sandėliuoti visame pasaulyje.

11. Neto

„Neto“ elektroninės komercijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Norite sukurti puikią elektroninės komercijos svetainę ir turėti prieigą prie kitų populiariausių temų tonų? „Checkout Neto“ CSSIgniter. Ši graži „WooCommerce“ tema yra pikselių, tinkančių bet kurios parduotuvės svetainei.

Švarus ir minimalus išdėstymas leis naršymą lankytojams palengvinti ir leis jiems sutelkti dėmesį į tai, kas jums svarbiausia – jūsų produktus. Pačiame parduotuvės puslapyje yra keli išdėstymai, įskaitant viso pločio išdėstymą su ne filtro sritimi, arba kairę / dešinę šoninę juostą. Ne kuriate el. Prekybos svetainę, o norite tiesiog parodyti savo darbus ar gaminius? Jokių problemų, „Neto“ siūlo katalogo režimą. Vienu mygtuko paspaudimu galite paslėpti visas kainas ir krepšelio funkcijas visoje svetainėje.

Temoje yra šimtai spalvų, šriftų, fonų, puslapio elementų ir dar daugiau variantų, kad jūs tikrai galėtumėte sukurti norimą parduotuvę. Visos temos parinktys yra integruotos į „WordPress“ tinkinimo įrankį, suteikiantį jums daugiau nei 100 parinkčių visišką įvairių sričių temų valdymą. Be to, pridedami labai paprasti trumpieji kodai, skirti įterpti gaminius, sąrašus ir karuseles į bet kurį puslapį. Taip pat dvylika pasirinktinių valdiklių, integruotų į temą, kad sukurtų unikalius jūsų žinučių ir produktų išdėstymo pagrindiniame puslapyje ar bet kuriame kitame valdiklyje išdėstymus. Tema taip pat suderinama su įvairiais populiariais puslapių kūrimo priemonės papildiniais, ji siūlo visišką integraciją su „Visual“ kompozitoriumi, „Divi“, „Elementor“ ir „SiteOrigin“ puslapių kūrimo priemone..

Jums patinka daugiau nei viena CSSIgniterio tema? Pasirinkite teminį klubą kasoje! Naudodamiesi CSSIgniter temų klubu, turėsite prieigą prie visų jų nuostabių „WordPress“ temų. Jei prisijungsite prie „Lifetime“ narystės, gausite visas „WordPress“ temas, HTML šabloną, PSD failą ir kiekvieną atnaujinimą amžinai (be nuolatinio palaikymo). Tai yra sandoris, kurio tikrai neturėtumėte perduoti.

12. Setwood

„Setwood“ el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Setwood“ yra moderni ir švari „WordPress“ tinklaraščio tema, visiškai suderinama su „WooCommerce“ el. Prekybos įskiepiu. Tema siūlo švarų dizainą, kuris būtų reaguojantis, optimizuotas našumas, patogus SEO ir (žinoma) suderinamas su „WooCommerce“. tema taip pat turi daugybę puikių funkcijų ir lengvi variantai. Tema naudoja tiesioginį „WordPress Customizer“, kad būtų lengva pasirinkti jūsų parinktis. Pasirinkite iš pasirinktinio svetainės išdėstymo, pasirinktinių spalvų ir fono variantų, tinkintų „Google“ šriftų (yra daugiau nei 700 +) ir dar daugiau.

Be to, lengvai pridėti turinį. Yra integruoti pašto formatai, kad pridėtumėte citatas, garso, vaizdo įrašus ir galerijas, kurias jie gražiai suformatuotų. Specialūs formatai netgi rodo mielą piktogramą savo įrašuose (pvz., Paleidimo piktograma, rodoma vaizdo įrašo įrašuose). „Setwood“ taip pat visiškai suderinamas su populiariu „WooCommerce“ elektroninės komercijos įskiepiu, skirtu „WordPress“. Tai reiškia, kad galite parduoti savo produktus ir paslaugas arba naudoti „WooCommerce“ galimybę susieti su dukteriniais produktais. Susieti su „Setwood“ skelbimų juostos valdikliu lengva pinigais gauti iš jūsų tinklaraščio! Kitos temos funkcijos yra specialios temos palaikymas, naudinga dokumentacija ir viso gyvenimo atnaujinimai.

Norite, kad tema atitiktų jūsų prekės ženklą? Temų pritaikymui naudokite įmontuotas „Setwood“ spalvas, šriftus ir kita. Arba pridėkite trečiosios šalies papildinį, pvz., Geltoną pieštuką, kad dar labiau palengvintumėte pritaikymą.

13. prašmatnus

„Chic WordPress Blog“ ir „Shop“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Chic WordPress“ tema yra puiki galimybė sukurti savo „WordPress“ tinklaraštį ir iš jo gauti pajamų. Norėdami sukurti savo tinklalapio slankiklį, pasirinktinius stulpelius ir svetainės plotį, tris skirtingus antraščių stilius, šimtus „Google“ šriftų, neribotas spalvų parinktis (su spalvų parinkikliais), pasirinktinius valdiklius, naujausių produktų poraštės skyrių ir dar daugiau, naudokite temoje įmontuotas tinklaraščio parinktis. tobulas dienoraštis. Tada gaukite pajamų iš savo svetainės naudodamiesi „WooCommerce“.

Temoje yra daugybė galimybių, kaip pridėti savo „WooCommerce“ pavienius, kintamus, atsisiunčiamus ir dukterinius produktus. Tada naudokite pasirinktinį „WooCommerce“ poraštės skyrių žymimiems elementams, pridėkite savo gaminius prie šoninių juostų naudodamiesi „WooCommerce“ valdikliais ir net įdėkite gaminių kolekcijas į žinutes ar puslapius su pridedamais „WooCommerce“ trumpaisiais kodais..

14. WP grožis

„WP Beauty WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei norite sukurti savo grožio verslo elektroninės prekybos parduotuvę, apsižvalgykite ne toliau kaip „Beauty WP“. Ši jauki tema turėjo daugybę puikių variantų, kaip sukurti jūsų verslo svetainę ir parduoti produktus bei paslaugas naudojant „WooCommerce“.

„Beauty WP“ puikiai tinka kurortams, kosmetikos įmonėms, kūno rengybos studijoms, salonams ir net tinklaraštininkams, kurie yra dukterinės įmonės kitose įmonėse. Į šią temą įtrauktas paprastas naudoti puslapio kūrimo priemonė, „premium“ slankiojantis papildinys, naudingas susitikimų užsakymo papildinys, tinkinti valdikliai, WPML vertimo suderinamumas, tinkinti „Google“ šriftai, spalvų parinktys, tinklainės vaizdo palaikymas ir dar daugiau. Ir, žinoma, „Beauty WP“ yra visiškai suderinamas su „WooCommerce“ el. Prekybos papildiniu, kad galėtumėte greitai sukurti savo parduotuvę internete.

15. Shoppe

„Shoppe WooCommerce WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Themify“ „Shoppe“ tema yra puikus pasirinkimas profesionalams kurti savo internetinę parduotuvę. Į šią temą įtrauktas populiarus „Themify“ puslapio kūrėjas, todėl jūs galite sukurti nepaprastus pranešimus ir puslapius nuo nulio, be to, nuostabios parinktys, tokios kaip „Ajax“ krepšelis, „lightbox“ dėžutės, greita paieška, produktų pageidavimų sąrašas ir kūrybinės galerijos vaizdo mastelio keitimas, kuris tikrai sužavės jūsų klientus..

Tačiau funkcijos tuo nesibaigia. „Shoppe“ temą sudaro 14 iš anksto sukurtų antraščių maketų, 9 archyvų puslapių dizainai, 6 poraščių stiliai, produkto socialinių akcijų nuorodos, „ajax“ greita paieška, „mega“ meniu palaikymas ir daugiau nei 100 USD premijų priedų! Geriausia, jei įsigysite „Themify“ klubo narystę, turėsite prieigą prie „Shoppe“, taip pat bet kurią kitą „Themify“ sukurtą temą ir papildinį. Ko nemylėti?

16. Butas

Puiki daugiafunkcinė „WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Flatsome“ yra viena iš labiausiai parduodamų „WordPress“ temų el. Prekybos svetainėse dėl šios priežasties. Ši parduotuvės tema aprūpinta specifinėmis „WooCommerce“ parduotuvių pageidavimų sąrašų funkcijomis, greita produktų peržiūra, „drobės“ ar „išskleidžiamojo“ krepšeliu, katalogo režimu – individualių produktų kūrėju. Jame taip pat yra „Flatsome Studio“ biblioteka, kurioje yra daugiau nei 300 iš anksto nustatytų puslapių išdėstymų, ir puslapio kūrimo priemonė, jei norite sukurti svetainę, kurios 100% dizainas yra jūsų pačių sukurtas. Tiesiog įdėkite savo aplanko elementus, žemėlapius, vaizdo įrašus, mygtukus, eilutes, stulpelius ir tt. Tada naudokite įmontuotų elementų parinktis spalvas, perdangas, padėtį, šriftus ir dar daugiau. „Flatsome“ taip pat yra pasirengusi vertimui, naudoja tingų krovimą, suderinamą su „Kontaktų forma 7“,

17. Išbandykite

Pažymėkite skaitmeninės rinkos „WordPress“ temą

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Verslininkams, norintiems pradėti savo internetinę rinką, „Marketify“ tema yra puiki galimybė. Ši kelių pardavėjų el. Prekybos „WordPress“ tema buvo sukurta dirbti su „Easy Digital Downloads Marketplace“ plėtinių paketu (įsigyjamu atskirai). Naudodamiesi „Marketify“ įmontuotų puslapių šablonais, pasirinktiniais valdikliais ir vartotojo registracija, galite greitai sukurti savo EDD maitinimo vietą ir paleisti iškart..

18. Šiaurė

„North Responsive WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šiaurė yra švari ir minimali „WooCommerce“ tema, puikiai tinkanti sukurti puikią ir mažai priežiūros reikalaujančią internetinę parduotuvę. Temą sudaro paprasti šablonai, skirti sukurti jums savo klasikinę parduotuvę, išvaizdos knygą, produktų nukreipimo puslapį, parduotuvių tinklelius ir dar daugiau. Naudodami 5 unikalius gaminio puslapio stilius, galite lengvai parodyti savo elementus. Be to, daugybė įrašų stilių su filtrais ir „Ajax“ pakrovimas palengvina pirkinių pirkimą. Kitos unikalios funkcijos apima greitą parduotuvės šoninę juostą, išplėstinę produktų paiešką, neapsaugotų filtrų, puslapių parinkimo parinktis, antraščių stilius ir aukščiausios kokybės paketinius priedus (puslapio kūrimo priemonė, skaidrės, dinaminė kainodara, pdf sąskaitų faktūrų išrašymas ir dar daugiau)..

19. „Stocky“ („PhotoStock“ parduotuvė)

„Stocky“ - vertybinių popierių rinkos tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Turite nuotraukų, apie kurias nežinote, ką daryti? Arba kai kurie fotografai draugauja su savo nuotraukų atsargomis? „Stocky“ yra puikus būdas sukurti savo akcijų fotografijų rinką. Visiškai integruotas su EDD Marketplace plėtiniais, „Stocky“ suteikia jums (ir kitiems kūrėjams) galimybę parduoti savo nuotraukas internete. Pardavėjai gali susikurti paskyrą, įkelti pseudoportretą ir pridėti savo aplanką. „Stocky“ taip pat palaiko produktų galerijas, jei norite pasiūlyti nuotraukų rinkinį. Kitos temos funkcijos yra tinklainės palaikymas, spalvų parinktys, pasirenkamas vaizdų duomenų pateikimas EXIF, atsisiunčiamų vaizdų vandens ženklų plėtinių suderinamumas, socialinės žiniasklaidos integracija ir kita.

20. Modus

„Modus“ modernių baldų „WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite internetinę savo baldų parduotuvės saloną, kurio tema – „Modus WooCommerce“. Sukurtas atsižvelgiant į baldų parduotuves, „Modus“ tema yra naudingų parduotuvių funkcijų, tokių kaip 12+ pagrindinio puslapio maketai, greitas demonstracinis importavimas, „Arrowpress“ admin skydelis, galingas puslapių kūrėjas, neribotos spalvų parinktys ir ??? Be to, į šią temą įeina „WooCommerce“ parduotuvės specifinės kainos apskaičiavimo funkcijos, „Instagram“ parduotuvė ir dinamiški vaizdai. Tema net parengta GDPR, todėl tai puikus pasirinkimas, ypač tiems, kas gyvena JK.

21. Organikas

Organik Ekologiški, ūkiniai ir kepiniai „WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Organik WooCommerce“ tema yra puiki pradžia bet kurioje ekologiškų maisto produktų parduotuvėje, kepykloje ar net ūkininkų rinkoje. Temą sudaro 6 iš anksto suprojektuoti pagrindiniai puslapiai su galimybėmis filtruoti pagal kainą, sąrašo ar tinklelio parduotuvių rodinį, produktų palyginimą, prekių trumpą apžvalgą, pageidavimų sąrašus, naujausius ir susijusius elementus. Jūs netgi galite nurodyti, kiek laiko produktas žymimas „nauju“, ir pridėti pritaikomų iššokančiųjų langų savo reklamoms. Taigi lengvai sukurti sezoninius išpardavimus! „Organik“ taip pat yra „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonė ir „Slider Revolution“ papildiniai, skirti lengvai ir greitai reaguoti į svetainės dizainą.

22. „Zass“ (rankų darbo gaminiai)

„Zass WooCommerce“ rankų darbo gaminių tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Zass“ yra nuostabi ir nepakartojama „WooCommerce“ tema, sukurta amatininkams. Sukurkite savo „Etsy“ stiliaus įvairių pardavėjų prekyvietę naudodamiesi „Zass“ puslapio kūrimo priemone ir „WC Marketplace“ (pridėdami papildomą temų suderinamumą „WC Vendors Pro“ ir „Dokan Multivendor“). Tokios detalės kaip neapdoroto popieriaus apvadai skyriuose, riboto laiko sandorio / kupono funkcija ir lengvos temos stiliaus parinktys daro „Zass“ nugalėtoju. Ši tema taip pat yra parengta WPML ir RTL, todėl jūs galite padaryti savo rinką prieinamą klientams beveik bet kuriame regione.

23. Knygos

„Booklovers“ leidyba ir knygų parduotuvė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Parduokite knygas ar kitus leidinius internete, naudodami „Booklovers WordPress“ temą. Tema yra puikus pasirinkimas leidykloms ir knygų parduotuvėms. „WooCommerce“ suderinamumas leidžia lengvai parduoti atsargas internete. Tiesiog suprojektuokite savo el. Prekybos svetainę naudodami pridedamą „PO Composer“, „Visual Composer“ puslapių kūrimo priemonę, „Media Content Manager“, „premium“ slankiklius, trumpus kodus ir pasirinktinius temos parinkčių skydelio parametrus. „Booklovers“ taip pat yra pasirengusi „Gutenberg“ ir GDPR.

24. Welldone

„Welldone“ sporto, kūno rengybos ir mitybos prekių parduotuvės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sukurkite savotišką internetinę parduotuvę savo mitybos ar kūno rengybos verslui kartu su „Welldone“. Ši „WooCommerce“ parengta tema yra puikus pasirinkimas, nes ji jau yra parengta GDPR – taigi, turite visus įrankius, kurių jums reikia, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė yra po ranka. „Welldone“ temą sudaro 9 pagrindinio puslapio maketai, galerijos, visas tinklaraštis ir iš anksto paruošti tinkinti produktų puslapiai, apie mus, komandą, paslaugas ir taksonomijas. Bet tai dar ne viskas – temoje yra daugybė nesudėtingų įmontuotų parinkčių, kurias tikrai mėgstate. Tokie kaip lipnūs meniu, tinklainės palaikymas, vaizdo slankiklis, „Fontello“ piktogramos, trumpieji kodai, vilkimo ir kritimo puslapio kūrėjas ir dar daugiau.

25. KIDZ

„KIDZ Baby & Kids Store“ „WooCommerce“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškote vienos iš geriausių elektroninės prekybos „WordPress“ temų savo vaikų drabužių parduotuvėje ar žaislų parduotuvėje, tai galėtų būti ta tema jums. „Kidz“ buvo sukurtas žaismingo dizaino, su lengvomis galimybėmis sukurti savo parduotuvę. Greitai pradėkite darbą su bet kuria iš jų 6 funkcijų demonstravimo parduotuvių. Tada tinkinkite puslapio išdėstymą (arba sukurkite savo) naudodamiesi „FrontPage“ vaizdo kūrimo priemone. „Kidz“ temą taip pat sudaro du produktų išdėstymai, 3 sąrašų stiliai, mega meniu, spalvų filtras, „Ajax“ paieška, greita produkto peržiūra ir pageidavimų sąrašas, RTL palaikymas ir WPML vertimo suderinamumas.

26. Naminių gyvūnėlių parduotuvė

Naminių gyvūnėlių parduotuvė „WooCommerce WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Pet Store“ „WordPress“ tema yra būtent tokia, kokia ji skamba – „WooCommerce“ tema, skirta naminių gyvūnėlių parduotuvėms. Naudodamiesi „SiteOrigin“ puslapio kūrimo priemone, galite sukurti bet kurį norimą išdėstymą arba pritaikyti temos šriftus ir spalvas naudodami „WordPress Customizer“. „Pet Store“ yra daugiau nei 10 pasirinktinių valdiklių, antraštės slankmačiai, vertimo palaikymas, pasirinktinės šoninės juostos, produktų tinkleliai, siūlomi ar geriausiai parduodami moduliai, prekės ženklo produktai ir dar daugiau. Turite klausimą apie temą? Temų kūrėjai turi vaizdo įrašų vadovus, kurie padės jums pradėti.

27. Dronas

Dronas - vieno produkto „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tiesiog parduodate vieną produktą? Dronas yra stulbinantis vieno produkto „WooCommerce“ tema, skirtas parodyti ir reklamuoti jūsų daiktus. Komplekte su populiariu „Visual Composer“ puslapių kūrėju ir „Slider Revolution“ jūsų produktų nukreipimo puslapio parinktys yra begalinės. Pasirinkite iš 3 antraščių išdėstymų, daugiau nei 500 „Google“ šriftų, neribotų spalvų variantų, pasirinktinio svetainės pločio ir šoninių juostų. „Plus Drone“ apima „WooCommerce“ pageidavimų sąrašų, greito peržiūros ir „Ajax“ krepšelio funkcijas.

28. „ShopIsle Pro“

„ShopIsle Pro“ el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„ShopIsle“ yra nuostabi įvairialypė elektroninės komercijos svetainių tema. Tai labai elegantiška ir patraukli išvaizda, kuri tinka žmonėms, kuriems rūpi jų buvimas internete. Tema atrodo moderni ir joje yra viso ekrano animacinis slankiklis, vaizdo juostos, švarios parduotuvės skyrius ir įmontuota produktų peržiūros sistema. Slinkimas yra elegantiškai padarytas dėl sklandaus paralakso efekto. Apskritai, labai madinga tema, pasižyminti nuostabiu ir patogiu dizainu, todėl jūsų klientų naršymas tampa lengvas ir malonus.

Kalbant apie funkcijas, „ShopIsle Pro“ suteikia jums puikų paketą. Jo dizainas yra jautrus, o tai reiškia, kad jis buvo pritaikytas mobiliųjų telefonų ekranui. Tema suderinama su „WooCommerce“, todėl lengvai ir greitai parduodate savo produktus tiesiai iš savo svetainės. Be to, tai leidžia kurti savo turinį naudojant nuvilkimo parinktis (jis visiškai suderinamas su „SiteOrigin Page Builder“ papildiniu). Be to, „ShopIsle“ yra optimizuota greičiui ir SEO, tiekiama su mega meniu, widned footer ir paruoštu vertimu..

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tema pateikia daugybę tinkinimo parinkčių, todėl galite priversti savo svetainę atrodyti taip, kaip norite. Visus tinkinimus galite atlikti naudodami tiesioginį tinkinimo įrankį, kuris leidžia pamatyti pakeitimus realiuoju laiku.

29. Prabanga

Prabangi „WooCommerce“ elektroninės parduotuvės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Prabanga yra moderni „WooCommerce“ elektroninės komercijos „WordPress“ tema iš „Templatic“. Ši tema yra greitas būdas sukurti pasirinktinę internetinę parduotuvę, kurioje būtų parduodami jūsų produktai ar paslaugos.

Sukurti internetinę parduotuvę nebūtinai turi būti sunku, o su prabanga – nebus. Šioje temoje yra viskas, ko reikia norint sukurti gražią internetinę parduotuvę, optimizuotą konversijoms. Į šią temą įeina nuostabus pagrindinis puslapis su viso pločio slankikliu, naujausi produktai, skelbimų vietos (puikiai tinka bet kokiems jūsų siūlomiems specialiesiems pasiūlymams), siūlomos prekės ir dar daugiau. Prabangą taip pat sudaro stilizuoti archyvai ir produktų puslapiai, todėl jūsų svetainė atrodo lengvai suderinama.

Prabanga yra visiškai integruota su nemokamu „WooCommerce“ el. Prekybos „WordPress“ papildiniu. Ir naudodamiesi tuo galite sukurti patobulintus gaminių puslapius su standartiniais produktais, kintamomis prekėmis (kai kaina keičiasi atsižvelgiant į vartotojo pasirinktus variantus), kryžminėmis reklamomis, rekomenduojamų dukterinių produktų parduotuvėje ir tt Viskas parduotuvėje buvo ekspertizės stiliaus atitikti temą – įvertinimai, mygtukai, bandelės, pardavimo juostelės, raštai ir visa kita. Kitos temos parinktys, kurias tikrai mėgstate, yra spalvų parinktys, tinkinti šriftai, stiliaus „WooCommerce“ valdikliai, WPML suderinamumas, temos atnaujinimai ir palaikymas ir dar daugiau.

30. „Flatshop“

„FlatShop WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„FlatShop“ yra paralakso elektroninės komercijos „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Themify“. Ši tema yra unikalus būdas dalytis savo produkcija su potencialiais klientais. Ši reaguojanti tema yra puikus būdas sukurti savo internetinę parduotuvę. Sukurkite stulbinantį pagrindinį puslapį su sudedamomis paralakso dalimis skirtingiems gaminiams, sukurkite 2–4 kolonų mūrinę animacinę parduotuvę ir net pridėkite paralakso vaizdus prie savo produktų puslapių. Be to, prie pagrindinės navigacijos galite pridėti linksmą pirkinių krepšelio piktogramą. Tokiu būdu galite sukurti tikrai unikalią parduotuvę, kuri išsiskirs iš konkurentų.

„FlatShop“ palaiko „WooCommerce“ – vieną iš populiariausių „WordPress“ svetainių el. Prekybos sprendimų. Produktų puslapiai, krepšelis, kasos ir net „WooCommerce“ valdikliai sukurti taip, kad atitiktų minimalų temos dizainą..

Į temą taip pat įtraukiama meniu skaidrės parinktis. Užuot rodydami naršymo meniu puslapio viršuje, galite tiesiog turėti piktogramą. Kai skaitytojai spustelės meniu piktogramą, meniu pasislinks iš dešinės kartu su socialiniais saitais ir filtruojama paieška. Kitos temos funkcijos yra nuostabus „Themify Drag & Drop“ puslapio kūrimo priemonė, „Google“ žemėlapiai, begalinis slinkties palaikymas ir dar daugiau.

31. Flavia

„Flavia“ reaguojanti „WooCommerce WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ieškai atsakomosios „WordPress“ temos savo internetinėje parduotuvėje, kurioje yra naujausi galingi įrankiai, skirti valdyti visas apsipirkimo nišas? „Flavia“ siūlo daugiau nei 8 nišinius namų išdėstymus, siūlo daugybę unikalių pašto stilių, skirtų valdyti skirtingų tipų produktus toje pačioje svetainėje. Taip pat galite valdyti kategorijas, prekės ženklus, komandą, įdomius faktus, atsiliepimus, paslaugas ir visus kitus dalykus, susijusius su internetine parduotuve. Čia pateikiamos parinktys, kaip gražiai valdyti ir tvarkyti produktų kategorijas, naudojant skyrių su skirtukais.

Patogi pirkėjų internetinė sistema apima visas krepšelio, kasos ir sąskaitos tvarkymo funkcijas. Patogumo dėlei antraštės skiltyje yra krepšelis, palaikomas su iššokančiu krepšio turinio vaizdu. Naudodamiesi produktų filtruotos paieškos valdikliu, klientai gali paspausti savo pasirinktą produktą. Tuo tarpu yra daugiau nei 6 pašto stilių ir dukterinio produkto dizainas.

Vieno produkto aprašymo puslapyje galite pateikti tokią informaciją kaip pasiekiamumas, apžvalgų skaičius, bendras įvertinimas, kaina, produkto kodas, trumpas aprašymas, kiekio apibrėžimas ir mygtukai, pavyzdžiui, norų sąrašas ir įtraukimas į krepšelį. Taip pat įmanoma parodyti vaizdo įrašus, kategorijas ir žymas. Kalbant apie tinkinimo pusę, „Flavia“ turi galingą užpakalinį skydelį, kuriame yra šimtai tinkinimo parinkčių, taip pat suteikia „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonės nuvilkimo funkciją. Taigi nepaprastai lengva suasmeninti dizainą, išdėstymą ir turinio elementus.

Laikoma, kad būtina bet kokio tipo svetainių savybė, taip pat įtraukta tinklaraščių valdymo sistema, kurią galite naudoti produktų reklamai ar naujienų bei apžvalgų skelbimui. Iš anksto nustatyti tinklaraščių išdėstymai yra skirti vieno ar kelių stulpelių tinklaraščiams su šonine juosta arba be jos kairėje arba dešinėje. Taip pat galite naudoti tinklaraščio „YouTube“ ir „Sound Cloud“ variantus.

32. Ducanas

„Ducan“ internetinė parduotuvė „WooCommerce WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ducan premium“ „WordPress“ parduotuvės tema gali būti naudojama kuriant beveik bet kokio tipo svetaines, pradedant vyrų ir moterų istorijomis, baigiant vaikams ir maisto gaminimo parduotuvėmis. Taip pat yra specialių naminių gyvūnėlių parduotuvės, knygyno, valymo reikmenų parduotuvės, sporto reikmenų parduotuvės, žaislų parduotuvės, kosmetikos parduotuvės, elektronikos parduotuvės, mobiliųjų / nešiojamųjų kompiuterių parduotuvės, baldų parduotuvės ir interjero dizainerių internetinio stalo, ir tt. iš jūsų pusės. Pirmiausia todėl, kad yra apie dvi dešimtis nišoms būdingų tinklalapių, kaip integruotos temos, išdėstymo. Tiesiog pasirinkite tinkamą dizainą ir padėkite jį naudoti iškart suasmeninę turinį.

Bet tai dar ne viskas – turite daugiau nei tris dešimtis paruoštų naudoti trumpųjų kodų. Taikykite šiuos puslapio blokus naudodami vizualų „drag and drop“ puslapių kūrimo įrankį ir sukurkite naujus namų išdėstymus keliais paspaudimais per kelias sekundes! Yra visos patobulintos ir patogios apsipirkimo funkcijos, įskaitant „Ajax“ pagrįstą „Pridėti į krepšelį“ funkciją, Peržiūrėkite iššokantį krepšelio elementą antraštėje, prisijungimą pop-up pagrindu, lengvą sąskaitos ir patikros valdymą, kelias mokėjimo parinktis ir pan. Taip pat pateikiamos kitos papildomos funkcijos, tokios kaip „Wish List“ tvarkymas ir produkto funkcijų palyginimas. Tuo tarpu, turėdami kelis galimus dizainus, galite parodyti kiekvieno tipo produktus skirtingai ir unikaliai.

„Ducan“ taip pat apima „premium“ ir nemokamų papildinių paketą, kurio pagrindinis tikslas yra pridėti temos funkcinį universalumą ir palengvinti pritaikymą. Aukščiausius papildinius sudaro „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonė, „Slider Revolution“ ir „Layer Slider“. Kita vertus, „WooCommerce“, „bb press“, „Easy Digital Downloads“, WPML ir RTL („Right to Left“) yra keli nemokami papildiniai, kurių jums tikrai reikia visiškai modernizuotoje internetinėje parduotuvėje..

33. a.dot

a.dot elektroninės komercijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„a.dot“ yra „WordPress“ kūrybiškos elektroninės komercijos tema, kuria galite greitai sukurti internetinę parduotuvę. Tiesiog įdiekite „a.dot“, suaktyvinkite „WooCommerce“, pridėkite savo produktų ir pradėkite uždirbti pinigų!

Pastaraisiais metais smulkus verslas tapo dideliu verslu. Atsiradus socialinei žiniasklaidai, dar niekada nebuvo taip lengva reklamuoti savo rankų darbo ar unikalias prekes internete. Viskas, ko jums reikia, yra internetinė parduotuvė, į kurią klientai nukreipia pardavimui. Štai kur ateina a.dot. Ši tema yra atsakymas į jūsų el. Prekybos poreikius.

Tema visiškai integruota su „WooCommerce“, todėl galite pridėti produktų, galerijų, įvertinimų, aprašymų, apžvalgų, kryžminio pardavimo ir dar daugiau. Be to, kadangi temoje yra 9 ar daugiau versijų demonstracinių versijų, galite tiesiog pasirinkti jums patinkantį parduotuvės dizainą ir importuoti pavyzdžių duomenis, kad pradėtumėte greičiau. Kitos puikios temos ypatybės yra produktų užkabinimai, stiliaus krepšelis, pardavimo atgalinis skaičiavimas (puikus specialiems pasiūlymams!), Aplankas, visas tinklaraštis (su laiko pasirinkimo galimybe), reaguojantis dizainas ir dar daug daugiau..

34. Macaroon

„Macaroon Sweet WooCommerce WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Macaroon“ yra linksma ir spalvinga „WooCommerce“ paruošta elektroninės komercijos „WordPress“ tema. Ši tema puikiai tiktų bet kuriai internetinei duonos kepimo, drabužių ar kitai parduotuvei.

Sukurtas su galingu „Visual Composer“ papildiniu, galite sukurti bet kurį norimą išdėstymą. Tiesiog spustelėkite norėdami pridėti, vilkite ir upuść puslapio elementus. „Macaroon“ taip pat yra naudingi puslapių šablonai, skirti komandai, biurui, istorijai, paslaugoms, atsiliepimams ir kainai nustatyti, kad galėtumėte pradėti dirbti per kelias minutes.

Tema taip pat pateikiama su daugybe „WooCommerce“ papildinių nemokamai. Teisingai, jūs gaunate visus „createIT“ papildinius, skirtus įtraukti sąrašus, 360 produktų rodinių, katalogų ir dydžių. Be visų kitų standartinių „WooCommerce“ funkcijų (tokių kaip reitingai, apžvalgos, kryžminis pardavimas ir tt), galite sukurti tikrai nuostabią parduotuvę. „Macaroon“ taip pat yra 7 spalvų apvalkalai, paralaksas ir ken nudegimų efektai, pasirinktinės animacijos, nuostabių šriftų piktogramos, „Contact Form 7“ palaikymas ir dar daugiau.

35. Makiažas

„Makery Marketplace“ el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Makery“ yra drąsi rinkoje ir e-komercijos „WordPress“ tema iš „Themeforest“. Ši tema yra puikus būdas sukurti savo internetinę rinką, kurioje pardavėjai gali įtraukti savo parduodamus produktus ir paslaugas.

El. prekybos svetaines lengva sukurti naudojant „WordPress“, ypač todėl, kad daugelis temų palaiko „WooCommerce“ norėdami sukurti savo internetinę parduotuvę. Bet naudodami „Makery“ galite sukurti daugybę parduotuvių savo internetinėje rinkoje (kaip ir „Themeforest“, „Etsy“ ar „Creative Market“). Tokiu būdu galite paremti smulkųjį verslą suteikdami vietą jų prekių pardavimui ir padėdami jiems pasiekti didesnę auditoriją. Arba galite naudoti savo prekyvietę, norėdami pasiūlyti įvairiausių prekių, naudodami savo filialų nuorodas į savo skaitytojus.

Pagrindinis „Makery“ bruožas yra tai, kad jis palaiko neribotas „WooCommerce“ parduotuves. Prie neribotų parduotuvių galite pridėti daugybę vežimėlių, komisinių parduotuvėse ir dar daugiau. Be to, tema išplečia įtrauktus „WordPress“ vartotojo profilius, kad galėtumėte pridėti nuotraukų, parduotuvių parankinių, papildomos informacijos ir dar daugiau.

36. „OneCart“ (nemokamas)

„OneCart Free WordPress“ tema

„OneCart“ yra švari ir minimaliai reaguojanti „e-komercijos“ „WordPress“ tema. Ši „WooCommerce“ paruošta tema puikiai tinka kurti savo internetinę parduotuvę šiandien. „OneCart“ yra švarus ir paprastas būdas šiandien nustatyti jūsų internetinės parduotuvės sąranką. Ši minimali tema apima viską, ko jums reikia norint pradėti, neaplenkiant jūsų galimybių.

„OneCart“ yra paruoštas „WooCommerce“, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra įdiegti nemokamą „WooCommerce“ el. Prekybos „WordPress“ papildinį. Naudodami šį papildinį galite lengvai pridėti savo produktus, produktų kategorijas, įvertinimus ir apžvalgas. Be to, papildinį sudaro palaikymas įvairiomis valiutomis, parduotuvių archyvas, nuolaidos, kintami produktai (spalvoms ir dydžiams) ir dar daugiau. „OneCart“ palaikydami stiliaus parinktis „Live Theme Customizer“ galite pritaikyti savo parduotuvę prie jūsų prekės ženklo. Į temą taip pat įeina „FlexSlider“, palietus brauktuką, 2 tinkinamus meniu, visas dienoraštis, integruoti šriftai ir piktogramos, viršutinės juostos pasveikinimo pranešimas ir dar daugiau.

37. Ponas Siuvėjas

Pone siuvėjo el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ponas siuvėjas yra visiškai atsakinga e-komercijos „WordPress“ tema iš „Themeforest“. Ši nuostabi tema tikrai sužavės tiek klientus, tiek dizainerius. Kiekviena plyta ir skiedinys turėtų apsvarstyti internetinę parduotuvę. Galite kreiptis į platesnę rinką, pardavinėdami tą patį inventorių, kurį turite po ranka. E-komercijos parduotuvės įkūrimas yra puikus būdas plėsti savo verslą, nes lojalūs klientai galės bendrinti jūsų svetainę ir produktus su visais savo draugais. Ponas siuvėjas yra tik svetainės šablonas, kad galėtumėte pradėti.

Temą sudaro viskas, ko reikia norint pradėti savo internetinę parduotuvę (išskyrus, žinoma, jūsų produktus). Tema visiškai reaguoja ir yra paruošta tinklainei, todėl galite pridėti išsamius gaminio vaizdus, ​​kurie bet kuriame įrenginyje atrodys tobulai. Be to, yra daugybė puikių variantų, kaip pritaikyti temą jūsų parduotuvėje, pavyzdžiui, tinkintas logotipo įkėlimas, puiki lipni antraštė, pritaikomos spalvos, paralakso atvaizdo palaikymas, įmontuoti slankikliai ir net pasirenkamas pageidavimų sąrašas, kurį galite įjungti pirkėjams..

Be to, tai yra el. Prekybos tema, o p. „Tailor“ visiškai suderinama su „WooCommerce“ (vienas iš geriausių nemokamų elektroninės prekybos „WordPress“ papildinių). Naudodamiesi „WooCommerce“ ir „Mr Tailor“ galite parduoti fizinius, skaitmeninius ar net dukterinius produktus, todėl jūsų internetinė parduotuvė yra ypač lanksti. Be to, papildinys tvarko sudėtingus el. Prekybos parduotuvės elementus ir atsargas – patikros, siuntimas, mokesčiai, užsakymų stebėjimas, įvertinimai, kuponai ir dar daugiau yra sukurti teisingai. Geriausia tai, kad kiekviena funkcija buvo sukurta taip, kad atitiktų likusią „Mr Tailor“ temą, taigi jūsų klientai nuo pat pradžios iki pabaigos patiria vientisą apsipirkimo jūsų svetainėje patirtį..

38. Kaimynystė

Kaimynystės elektroninės komercijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kaimynystė yra trapi, balta elektroninės prekybos „WordPress“ tema, kurią galima rasti „Themeforest“. Ši minimali tema puikiai tinka internetinėms parduotuvėms, parduotuvėms ir turgavietėms.

Kaimynystė sukurta aplink „WooCommerce“ papildinį. Tai reiškia, kad turite daugybę puikių, su produktu susijusių funkcijų, kuriomis galite žaisti. Pridėkite produktus prie kategorijų, įtraukite žymas, sukurkite išpardavimus, pridėkite informacijos, įtraukite galerijas, leiskite įvertinti ir peržiūrėti ir dar daugiau. Be to, stilius lengvai pritaikomas akims, todėl vartotojams patiks peržvelgti jūsų atsargas.

Kaimynystėje taip pat yra puikus portfelis su daugybe galimybių. Pasirinkite stulpelius ir sukurkite pasirinktinius aplanko elementų puslapius naudodami trumpus kodus reklaminėms akcijoms ar įvykiams parodyti. Arba praneškite klientams, kas vyksta su tinklaraščiu! Čia taip pat yra daugybė tinkinimo parinkčių, tokių kaip šoninės juostos, derinimas į kairę arba į dešinę, mini dienoraštis, mūro išdėstymas, individualūs įrašų išdėstymai ir dar daugiau!

39. Karstas

„Cartsy“ elektroninės komercijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Cartsy“ yra paprasta elektroninės komercijos „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Templatic“. Ši tema puikiai tiktų bet kuriai internetinei parduotuvei ar katalogui.

Tema buvo sukurta naudojant „WooCommerce“, todėl žinote, kad turėsite daug funkcijų ir lengvai naudosite internetinę parduotuvę. Pridėti elementus yra lengva, todėl galite įtraukti aprašymus, kelis paveikslėlius, apžvalgas, žymas, žymėjimą socialiniuose tinkluose, nuolaidas, susijusius elementus ir dar daugiau. „Cartsy“ dėka pirkėjai gali lengvai naršyti jūsų atsargas ir rasti tiksliai tai, ko ieško.

„Cartsy“ taip pat yra fantastinis tinklaraštis, pagrįstas įrašų formatais. Kai į savo tinklaraštį įtraukiate skirtingų tipų turinį, pasirinkite tinkamą įrašo formatą, kad optimizuotumėte rodomą informaciją. Pridėkite citatas, nuorodą, galeriją, vaizdą, garso įrašą ir, žinoma, standartinius pranešimus. Kiekvienas taip pat turi savo piktogramą, kad būtų lengva naršyti.

40. Surinkite

Surinkite elektroninės komercijos „WordPress“ temą

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Gather“ yra „ThemeTrust“ „premium“ elektroninės komercijos „WordPress“ tema. Šioje jautrioje el. Prekybos temoje yra funkcijos, leidžiančios nustatyti savo internetinę parduotuvę. Švarus ir minimalus išdėstymas puikiai tinka demonstruoti daiktus, o tema taip pat apima labai gražų aplanką ir tinklaraštį. Pasirinktiniai vaizdo įrašų, vaizdų, skaidrių ir aplanko įrašų tipai suteikia daugybę galimybių pridėti turinį savo klientams.

Naudodamiesi tema galite akimirksniu įsteigti visą parduotuvę savo svetainėje. „Gather“ pristatomas su puikiu rinkiniu, kurį sudaro svarbiausi elementai (pvz., Parduodamų prekių atveju), galimybė parodyti kainų antkainius, puikus pirkinių krepšelis ir labai naudingas filtras. Kadangi „WooCommerce“ jau paruošta, galite pradėti prekiauti elementais jau dabar! „Gather“ yra parengta „WooCommerce“, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra gauti nemokamą papildinį ir pridėti savo elementus.

41. „StoreBox“

„StoreBox“ el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Daugelis žmonių apie „WordPress“ galvoja kaip apie internetinių dienoraščių platinimo platformą, tačiau ji yra daug galingesnė. Atsižvelgiant į tinkamą temą ir papildinius, galite sukurti bet kokio tipo svetainę. „Templatic“ sukurta „StoreBox“ tema pavers „WordPress“ diegimą visaverte elektroninės komercijos parduotuve, kad galėtumėte lengvai valdyti ir parduoti savo produktus internete.

„Storebox“ yra automatinio įdiegimo funkcija. Praėjo tos dienos, kai reikėjo sukonfigūruoti kiekvieną savo svetainės skiltį. Tiesiog suaktyvinkite temą ir ji automatiškai privers jūsų svetainę atrodyti kaip demonstracinę versiją, kad greitai ir lengvai nustatytumėte savo svetainę. „Store Box“ galite parduoti fizinius produktus, skaitmeninius produktus ar net sukurti dukterinio tipo parduotuvę.

Naudodami temą taip pat galite sukurti išsamius kiekvieno savo produkto puslapius. Pridėkite svorį, spalvas, dydžius, kainą, mokesčius ir atsargas. Taip pat galite įkelti kelis vaizdus iš vieno produkto, pridėti aprašymus ir netgi parodyti pardavimo kainas. Atsiskaitymas taip pat yra lengvas, nes pirkėjai gali pasirinkti iš įvairių pristatymo ir mokėjimo būdų. Siunčiama vienodo tarifo, nemokamai, pagal kainą ir pagal svorį. Kaip mokėjimo šliuzo parinktis turite „PayPal“, „2Checkout“, „Authorize.net“, „Google Checkout“, „WorldPay“, banko pervedimą ir grynuosius pinigus pristatymo metu..

42. Xingas

„Xing“ elektroninės komercijos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Xing“ yra verslo ir elektroninės prekybos „WordPress“ tema „ThemeForest“. Ši švari ir moderni tema yra prefektas kuriant internetinę prekių ar paslaugų parduotuvę. Keli išdėstymo variantai ir daugybė slankiojančių vietų leidžia lengvai demonstruoti savo produktus elegantiškai, kur tik norite. „Xing“ yra optimizuotas „WooCommerce“, todėl lengva nustatyti savo internetinę parduotuvę ir pirkinių krepšelį. Kitos naudingos temos funkcijos yra funkcinis tinklaraštis, puikus tinklelio rinkinys ir įmontuotas socialinis pasidalinimas.

43. „Kidz“ parduotuvė

„Kidz Store“ el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Kidz Store“ yra elektroninės komercijos tema, kurios dizainas yra labai puikus ir patogus. Be to, tema papildyta puikiomis funkcijomis, kurios leis greitai ir lengvai sukurti internetinę parduotuvę su „WordPress“. Įdiegimas vienu paspaudimu, keli mokėjimo šliuzai, tinklelio ir sąrašo produktų peržiūros, katalogo režimas, kuponų palaikymas ir dar daugiau. „Kidz Store“ pavers jūsų pagrindinę WP diegimą į visiškai funkcionuojančią elektroninės prekybos parduotuvę, kurioje bus ir atsarginės parduotuvės administracija, kad galėtumėte internetu parduoti nematerialias ir skaitmenines prekes..

44. Emporium

„Emporium“ el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Emporium“ yra jūsų „viskas viename“ el. Prekybos „WordPress“ tema. Ši aukščiausios kokybės wp tema yra viskas, ko jums reikės norint lengvai sukurti savo internetinę parduotuvę naudojant „WordPress“ ir paversti „WordPress“ diegimą į visiškai funkcinį e-komercijos turinio valdymo sprendimą, kad galėtumėte pradėti pardavinėti savo produktus internete.

„Emporium“ yra įdiegta vieno paspaudimo įdiegimo funkcija, todėl aktyvinant savo temą jums nereikės atlikti kiekvieno žingsnio. Tiesiog suaktyvinkite „Emporium“ ir jis automatiškai sugeneruos gaminių pavyzdžius, kategorijas ir atliks visų tipų pagrindinius parametrus. Tai leis jums geriau suprasti, kaip veikia ši tema, ir greičiau pradėti.

Tema taip pat leidžia naudoti 3 skirtingus pirkinių krepšelio stilius. Įprastas pirkinių krepšelis, skaitmeninės parduotuvės ir katalogo režimas. Standartinis pirkinių krepšelis leis vartotojams pridėti produktus į krepšelį su galimybe pirkti dabar, skaitmeninė parduotuvė (jei norite parduoti piktogramas, pdf formato failus, dokumentus, muziką ar kitas skaitmenines prekes) automatiškai sukurs vartotojo sąskaitą, kai kas nors nusipirks. todėl jie gali bet kada atsisiųsti, o katalogo režimas leis jums parodyti prekes neparduodant jų tiesiogiai svetainėje.

45. Parduotuvė

Parduotuvės el. Prekybos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Parduotuvės tema yra elegantiška ir minimali e-komercijos „WordPress“ tema, sukurta naudojant „Organic Themes“. Ši tema yra tiesiog graži bet kurios internetinės parduotuvės ar verslo pradžia.

Susikurkite savo internetinę parduotuvę ir pradėkite prekiauti produkcija, kaip šiandien, naudodami „The Shop“ elektroninės komercijos „WordPress“ temą. Dėl integruoto „WooCommerce“ pluošto galite sukurti išsamius prekių puslapius su puikia informacija, pavyzdžiui, produktų aprašymais, nuotraukų galerijomis, klientų apžvalgomis ir susijusiomis prekėmis. Be to, valdikliu galite pridėti papildomų elementų į savo svetainės šoninę juostą arba poraštę.

Parduotuvėje yra daugybė kitų puikių teminių ypatybių, kurios nėra pačios prekės. Yra fantastiškas tinklaraštis ir naudingas portfelis. Be to, pasinaudodami kitais šablonais, pavyzdžiui, viso pločio puslapiu, skaidrių demonstravimo puslapiu, archyvų puslapiu ar 3 stulpelių puslapiu (taip pat tinkintais trumpaisiais kodais ir valdikliais), galite į savo svetainę įtraukti papildomo turinio..

46. ​​Regency

„Regency“ elektroninės prekybos parduotuvės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Regency“ yra reaguojanti el. Prekybos „WordPress“ tema, tinkanti bet kurioje internetinėje parduotuvėje ar prekyvietėje. Šioje temoje yra visi įrankiai, kurių jums reikia, norint iš karto sukurti gražią parduotuvę ir pradėti pardavinėti.

Sukurti internetinę parduotuvę gali būti nepaprastai sunku. Turite daugybę produktų, kuriuos galite pridėti kurdami visą savo svetainę. Na, o „Regency“ užima sunkumų kuriant individualiai atrodantį tinklalapį. Ši tema yra kartu su „Visual Composer“ – vienu iš galingiausių puslapių kūrėjų. Naudodami šį papildinį galite sukurti savo parduotuvėms tinkintus puslapių išdėstymus, todėl nesunku pasidaryti namų, apie ar kontaktinį puslapį.

Temą taip pat teikia „bbPress“ palaikymas, kurį galite naudoti norėdami įtraukti savo pasirinktinio palaikymo forumą. Tai puikus būdas į savo svetainę įtraukti dažnai užduodamus klausimus apie užsakymus, pristatymą, grąžinamąsias išmokas, dydį ir dar daugiau. Įtrauktas „BuddyPress“ palaikymas yra puikus būdas įtraukti narius į savo svetainę. „Regency“ ateina su kitomis funkcijomis, tokiomis kaip 300 trumpųjų kodų, „Visual Composer“ priedas, antraštės parinktys, 3 svetainės išdėstymai, tinkintas netrukus pasirodysiantis puslapis ir dar daugiau.

Baigiame geriausių el. Prekybos „WordPress“ temų sąrašą

Niekada nebuvo taip lengva parodyti kelią pasaulyje kaip kūrybingam verslininkui. Be to, daugybė šių dienų tvarkymo variantų, kurie „WordPress“ dar niekada nebuvo stipresni. Manome, kad apžvelgėme keletą geriausių elektroninės komercijos „WordPress“ temų variantų, skirtų kūrybingiems verslininkams. Bet jei neradote to, ko jums reikia, galbūt norėsite apsilankyti ir kasoje šį šablonų sąrašą autorius „WPThemesChecker“ daugiau nuostabių temos variantų.

Jei tik pradedate veiklą, išbandykite vieną iš nemokamų parinkčių, padėsiančių jums pradėti skristi už 0 USD. Kai norite perkelti reikalus į kitą lygį, „WooCommerce“ ir neįtikėtinai pritaikomų „premium“ temų, tokių kaip „Divi“, derinys turėtų būti daugiau nei pakankamas, kad atitiktų jūsų poreikius ateinantiems metams..

Mes norėtume išgirsti, ką šiuo metu naudojate norėdami internete padaryti įspūdį, kaip kūrybingas verslininkas. Arba praneškite, kad nepraleidome jokių geriausių kandidatų į geriausios el. Prekybos „WordPress“ temas. Kreipkitės į komentarus ir praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map