5 geriausi papildymai priimti aukas naudojant „WordPress“

5 geriausi papildymai priimti aukas naudojant „WordPress“

Kartais gali reikėti nustatyti mokėjimo šliuzą, kad galėtumėte sumokėti internetu atsitiktinai mokėdami ar paaukodami. Nenaudojant papildinio, „WordPress“ nėra lengva sumokėti internetu. Skaitmeninių technologijų srityje daugumą produktų internete galima įsigyti nemokamai. Taigi, norint apdovanoti ir įkvėpti šių produktų kūrėją, paaukojimas galėtų būti puikus būdas juos paremti.


Be to, daugumai pelno nesiekiančių organizacijų, labdaros organizacijų, kūrėjų ir tinklaraštininkų gaunama išmoka iš įvairių šaltinių. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ nepriima jokio mokėjimo, tačiau integruoti kokybiško mokėjimo papildinį šiuo atžvilgiu gali būti daug.

Kodėl reikia priimti aukas??

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta mokėti aukojant. Aukojimo mygtuko pridėjimas gali būti puikus lėšų kaupimo šaltinis įvairioms ne pelno organizacijoms, labdaros organizacijoms, tinklaraštininkams ir kūrėjams. Tai gera alternatyva visuomenės finansavimui su „WordPress“.

Tarkime, jei esate labdaros ar ne pelno organizacijos organizacija, turite surinkti lėšų įvairiems projektams vykdyti. Jei esate kūrėjas ir siūlote nemokamus produktus, galite surinkti savo lėšas naudodamiesi aukojimo mygtuku savo svetainėje, kad įkvėptumėte padaryti daugiau dalykų arba jei esate tinklaraštininkas ir naudojate daugybę svetainių, teikiančių nemokamus dalykus, jūs taip pat gali tai padaryti šiuo atžvilgiu.

Kartais donorai taip pat nori aukoti internetu, užuot siuntę čekius paštu ar grynaisiais. Aukoti lėšas internetu yra paprasta, neskubu ir greitai, todėl jie nori mokėti internetu. Be to, aukojimas internetu gali sumažinti lėšų rinkimo išlaidas, kurios pritraukia daugiau rėmėjų. Šiomis dienomis visi nori greito, saugaus ir patogaus dovanojimo. Štai kodėl „WordPress“ papildinys, skirtas aukoti, yra skirtas užpildyti spragą.

„WordPress“ dovanojimo papildinio pasirinkimas

Kaip jau sakiau anksčiau, „WordPress“ nepateikia jokių numatytųjų parinkčių mokėjimams gauti. Čia yra įskiepių papildymai. Sukūrę savo tinklaraštį, verslo ar ne pelno svetainę, viskas, ko jums reikia – įdiekite papildinį, kad į savo svetainę galėtumėte įtraukti aukų formas. „WordPress“ dovanojimo papildinius galima lengvai įdiegti ir naudoti norint gauti išmokas iš donorų. Tačiau problema iškyla, kai norite pasirinkti tinkamą papildinį savo tikslams pasiekti.

Rinkoje yra daugybė „WordPress“ dovanojimo papildinių. Bet kuriam asmeniui labai sunku pasirinkti vieną iš kitų. Šiame straipsnyje aprašysiu 5 geriausius „WordPress“ dovanojimo papildinius. Tikimės, kad ši funkcijų santrauka padės išsirinkti tinkamiausią.

Daugelis toliau pateiktų papildinių naudoja „PayPal“ dovanoms priimti, todėl prieš pradėdami naudotis, turėtumėte skirti laiko pasidomėti, kaip „PayPal“ ne pelno organizacijoms veikia (šiame „JotForm“ vadove yra viskas, ką reikia žinoti).

Norėdami aukoti be rūpesčių, turite vieną iš papildinių iš toliau pateikto sąrašo. Dabar pažiūrėkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „WPPayForm“

„WPPayForm Pro“ papildinys

„WPPayForm“ yra „Freemium“ „WordPress“ mokėjimų papildinys, priimantis aukas, kurias sukūrė „WPManageNinja“. Tai nuostabus papildinys, kuris priima aukas per kelis mokėjimo šliuzus. Naudodamiesi šiuo nuostabiu įskiepiu, galite priimti bet kokias dovanas. nemokama papildinio versija suteikia galimybę naudotis „Stripe“ mokėjimo šliuzu, o „pro“ versija leidžia papildomai naudoti „PayPal“. Šis „traukti ir mesti“ aukos papildinys taip pat siūlo visas pagrindines formos kūrimo savybes. Naudodami papildinį, vartotojai gali rinkti pasikartojančius mokėjimus, naudodamiesi „Stripe“ ir „PayPal“ mokėjimo šliuzų palaikymu. „WPPayForm“ prasideda nuo 49 USD per metus ir suteikia galimybę lengvai naudotis išplėstine dokumentacija internete. Ir, žinoma, tai apima nepaprastą „WPManageNinja“ komandos palaikymą.

2. „GiveWP“

Duok dovanojimo papildinį

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„GiveWP“ yra vienas nuostabiausių „WordPress“ vartotojams skirtų dovanojimo priedų, kuriuos sukūrė Mattas Cromvelas ir Devinas Walkeris. Naudodamiesi šiuo įskiepiu lengvai priimate aukas „WordPress“. nemokama versija šio papildinio leidžia priimti aukas per „PayPal“ mokėjimo šliuzą. Nors yra ir papildomų priedų, kurie suteikia jūsų dovanoms papildomų funkcijų. Tai apima papildomus mokėjimo šliuzus (pvz., „Stipe“, „Authorize.net“, „Mollie“ ir kt.), Periodines aukas, valiutos keitiklį ir dar daugiau. Įsigiję papildinį jums kainuos nemažus pinigus. „GiveWP Basic“ priedų plano kainos prasideda nuo 20 USD / mėn.

3. Labdara (nemokama)

Labdaros donorystės papildinys

Labdaringas yra dar vienas aukų papildinys, suteikiantis galimybę rinkti aukas be jokių rūpesčių. Tai „Freemium“ papildinys, naudojamas aukoti ir priimti. Naudodami „Charitable“ galite surinkti lėšų rinkimo kampaniją, parengtą naudoti per mažiau nei 5 minutes. Be to, nemokama papildinio versija yra su daugybe funkcijų. Sukurkite neribotą lėšų rinkimo kampanijų skaičių, pridėkite tikslus, nustatykite tvarkaraščius, tinkinkite aukų formas (sumas, būtinus laukus ir kt.), Priimkite mokėjimus naudodamiesi „PayPal“, siųskite tolesnius aukų el. Laiškus ar kvitus ir dar daugiau. „Pro“ papildinio versija kainuoja 49 USD už visą paketą. Taip pat galite turėti ir minimalų 19 USD mokėjimą.

4. Aukos termometras (nemokamas)

Aukos termometro papildinys

Aukos termometras yra išmanusis „WordPress“ aukų papildinys, leidžiantis apskaičiuoti aukas ir gauti išmokas be didelių pastangų. Kaip rodo pavadinimas, galite naudoti papildinio parinktis, kad į savo svetainę galėtumėte pridėti pasirinktinį termometro vaizdą. Tai įdomus būdas surinkti paaukotų lėšų sumą ir padėti donorams pamatyti, kiek arti jie siekia savo tikslo. Nors tai yra paprastas aukų papildinys, vis tiek galite patenkinti visus savo pagrindinius poreikius. Vienas iš svarbiausių papildinio aspektų yra tai, kad jį galima naudoti neprisijungus. Be to, šį priedą dažniausiai galima pritaikyti naudoti ir jis yra draugiškas trumpiesiems kodams.

5. Besiūliai aukojami (nemokamai)

Besiūlių aukų papildinys

Besiūlis aukojimas yra dar viena gera galimybė priimti aukas naudojant „WordPress“. Galite surinkti lėšų ir tvarkyti aukas naudodami šį papildinį savo svetainėje. Šis papildinys leidžia priimti mokėjimus naudojant „PayPal“ ir pateikia patvirtinantį padėkos pranešimą, kai aukojimas bus baigtas. Yra keletas nuostabių ir unikalių papildinio savybių. Pavyzdžiui, aukas galite priimti anonimiškai. Be to, galite pakviesti vartotojus prisijungti prie jūsų el. Pašto sąrašo – puikus būdas sukurti auditoriją ateičiai.

Tau

Lėšų rinkimas aukojant nėra lengva užduotis, nes „WordPress“ neturi jokių numatytųjų parinkčių. Bet šią funkciją galite lengvai pridėti naudodami papildinį, kad galėtumėte priimti mokėjimus iš donorų. Visi čia išvardyti papildiniai buvo neseniai atnaujinti ir juose yra šiek tiek skirtingos jūsų svetainės funkcijos. Pabandykite jiems išbandyti jų savybes, kad rastumėte geriausią dovanojimo tikslams.

Jei turėčiau pasirinkti kokį nors papildinį, rekomenduočiau naudoti „WPPayForm“ nes tai suteikia jums kelis šliuzus. Naudodamiesi šiuo nuostabiu įskiepiu, pavyzdžiui, pagrindinės formos kūrimu, galite nuveikti daugybę darbuotojų, naudodami „drag and drop“ funkciją, naudodami „Stripe“ ir „PayPal“ vienu metu. Bet tikrai išvardyti papildiniai yra puikios galimybės! Suteikite papildomus priemokų priedus, o „Charitable“ galėtų būti puiki galimybė atsiskaityti neprisijungus.

Jei jums pasirodė įdomus straipsnis ir norite pasidalinti su kontekstu, praneškite man apie jūsų rūpesčius žemiau esančiame komentare.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me