5 geriausi „WordPress“ el. Prekybos papildiniai

Geriausi el. Prekybos „WordPress“ papildiniai

Jei ieškote būdo užsidirbti pinigų internete, puiki galimybė atidaryti savo elektroninės prekybos parduotuvę. Vien lankstumas yra svari priežastis, tačiau taupumas ir geresnis prekės ženklo matomumas fizinėje vietoje taip pat daro tai protingu pasirinkimu. Tačiau parduotuvės kūrimo procesas gali atrodyti stulbinantis, todėl galite būti tikri, kokius įrankius naudoti.


Laimei, kai naudojate „WordPress“ kaip savo platformą, turite prieigą prie daugybės el. Prekybos papildinių. Šie papildiniai gali pridėti pirkinių krepšelius, apžvalgos platformas ir dar daug daugiau į savo svetainę – pateikia beveik viską, ko jums reikia norint sėkmingai veikti internetinėje parduotuvėje.

Šiame įraše aptarsime, kodėl galbūt norėsite sukurti savo internetinę parduotuvę, ir paliesime, kodėl turėtumėte laikyti „WordPress“ savo platforma. Tada mes supažindinsime jus su penkiais internetinės parduotuvės „WordPress“ kūrimo įrankiais ir paaiškinsime, kas kiekvieną daro išskirtiniu. Pradėkime!

Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę sukurti internetinę parduotuvę su „WordPress“

Jei norite įkurti naują parduotuvę, gali būti sudėtinga nuspręsti, ar prekiauti plytomis, ar skiediniu, ar internetu. Tačiau elektroninės prekybos parduotuvės siūlo daug pranašumų, palyginti su tradicinėmis kolegomis:

 • Sumažintos pridėtinės išlaidos: Neturėdami fizinės parduotuvės, galite sumažinti eksploatavimo išlaidas iki minimumo.
 • Išplėstas geografinis pasiekiamumas: Internetinis buvimas leidžia išplėsti savo prekės ženklo pasiekiamumą, o tai lemia daugiau potencialių jūsų parduotuvės klientų.
 • Sumažintos rinkodaros išlaidos: Internetinė rinkodara paprastai yra pigesnė nei fizinės rinkodaros taktika.

Be to, internetinėje parduotuvėje galite lengvai parduoti įvairių rūšių produktus. Tai apima fizinius produktus, skaitmenines prekes ir net narystę bei paslaugas.

Žinoma, net žinant, kad norite eiti internetiniu maršrutu, vis tiek gali būti sunku žinoti, kur pradėti. Mes rekomenduojame kurti savo parduotuvę naudojant „WordPress“ dėl integruoto lankstumo, plataus funkcionalumo dėl temų ir papildinių bei aukščiausio lygio saugumo.

Jei kuriate savo svetainę naudodami „WordPress“, gausite prieigą prie daugybės puikių įrankių, skirtų tik padėti jums sukurti internetinę parduotuvę. Tiesą sakant, jų yra tiek daug, kad tai gali šiek tiek priblokšti. Tačiau oficialus papildinių katalogas leidžia lengvai surasti daug ką jums reikalingo. Tada patikrinsime keletą geriausių variantų.

Nors „WordPress“ yra daug elektroninės komercijos papildinių, manome, kad šie penki yra vieni geriausių pasirinkimų. Taip yra dėl jų savybių, aukštų įvertinimų ir nuolatinio palaikymo, kurį gauna iš savo kūrėjų. Pažiūrėkime juos!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „WooCommerce“

„WooCommerce“ e-komercijos papildinys

„WooCommerce“ yra papildinys, kurio reikia norint sukurti ir valdyti internetinį verslą, su daugiau nei 5 mln. Atsisiuntimų. Jei ieškote paprastumo ir lankstumo, tai jums yra el. Prekybos papildinys.

Naudodamiesi „WooCommerce“ galite parduoti fizinius ir skaitmeninius produktus, taip pat narystės, paslaugų užsakymus ir net periodines prenumeratas. Tai yra vienas iš populiariausių el. Prekybos papildinių ir dėl rimtos priežasties! Viena pagrindinių savybių yra iš pažiūros begalinis papildinio „WooCommerce“ priedų ir plėtinių sąrašas. Šie plėtiniai suteikia galimybę prisijungti prie daugelio populiarių parduotuvių valdymo prekių ženklų ir įrankių.

Šis „WordPress“ el. Prekybos papildinys taip pat siūlo:n intuityvus prietaisų skydelis su valdikliais ir išsamios ataskaitos, padėsiančios jums sekti pardavimus, atsargas, parduotuvių našumą ir statistiką, suderinamumas su daugeliu „WordPress“ temų, kelios mokėjimo parinktys (įskaitant „PayPal“, kreditines korteles, grynųjų pinigų pristatymo ir čekių), Mijirehas kasa, kad būtų apsaugoti visi mokėjimai ir dar daugiau. Bet geriausia, kad pagrindinis papildinys yra nemokamas. Net ir neturėdami „premium“ plėtinių, vis tiek galite sukurti gražią internetinę parduotuvę. Štai kodėl 42% internetinių parduotuvių veikia „WooCommerce“.

2. Lengvas skaitmeninis parsisiuntimas

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas yra tikslinis e. Prekybos sprendimas. Tai puikus pasirinkimas, jei savo svetainėje parduodate tik skaitmeninius produktus, pvz., El. Knygas, PDF failus ar muziką, ir jį galite nemokamai naudoti bei tinkinti, kaip jums patinka. Taigi, jei jūsų elektroninėje parduotuvėje kalbama apie skaitmeninių produktų pardavimą (t. Y. Neparduodate fizinių produktų), lengvas skaitmeninis atsisiuntimas yra geriausias e-komercijos papildinys jums.

Nors kiti el. Prekybos papildiniai, pvz., „WooCommerce“, leidžia parduoti skaitmeninius atsisiuntimus, dažniausiai tai nėra pagrindinis dėmesys. Naudodamiesi lengvais skaitmeniniais atsisiuntimais, gausite daugiau pritaikymo parinkčių, skirtų skaitmeniniams gaminiams parduoti internetu, todėl galėsite pritaikyti kiekvieną ekraną pagal savo klientų poreikius..

Turėdami pagrindinį papildinį, galėsite naudoti „PayPal“ ir „Amazon“ kaip savo mokėjimo šliuzus. Be to, yra mokamų plėtinių, leidžiančių naudoti „Stripe“, „Braintree“ ir dar daugiau. Skirtingai nuo to, kad visos el. Prekybos funkcijos yra po saulės spinduliu, „Easy Digital Downloads“ siūlo tik tas funkcijas, kurių jums reikia norint išspręsti iššūkį iš skaitmeninių produktų pardavimo. Yra ir kitų „premium“ priedų, įskaitant analizės stebėjimą, apskaitos programinę įrangą ir net el. Pašto rinkodarą. Taip pat galite įsigyti papildomus paketus, kad būtų lengviau pradėti.

Nors aš minėjau, kad funkcijos yra sušvelnintos, įskiepis vis tiek yra labai galingas ir elegantiškas tuo pačiu metu.

3. „Ecwid“ elektroninės komercijos krepšelis

„Ecwid“ elektroninės komercijos krepšelis

„Ecwid eCommerce“ krepšelis yra įskiepis, siūlantis daug už mažą kainą. Galite ne tik visiškai pritaikyti papildinio funkcijas, kad atitiktų pirkėjų poreikius, bet ir tvarkyti parduotuvę kelyje (dėka mobiliosios prekybos vietos (POS) programos)..

Tai yra viena iš lankstesnių mūsų sąrašo parinkčių, nes joje yra keletas savitų funkcijų, kurių pagal numatytuosius nustatymus neįeina kiti el. Prekybos papildiniai. Pvz., Šis papildinys leidžia priimti 40 tarptautinių mokėjimo variantų – tiek internetu, tiek asmeniškai – ir siūlo neribotą saugojimą ir suplanuotas atsargines produktų sąrašų atsargines kopijas..

Be to, pirkinių krepšelį galite pridėti tiesiai į „Facebook“ verslo puslapį. Tai dar labiau išplečia jūsų pasiekiamumą ir gali padėti jums paversti stebėtojus klientais. Iki 10 produktų papildinys yra nemokamas, o priemokos planai prasideda tik nuo 15 USD per mėnesį.

4. „WP EasyCart“

„WP EasyCart WordPress“ papildinys

„WP EasyCart“ yra tinkinamas el. Prekybos papildinys su visais papuošimais. Žinoma, jūs gaunate prieigą prie įprastų el. Prekybos funkcijų, tačiau šis įskiepis turi keletą papildomų gudrybių..

Viena patogi savybė yra integruotas „Google Analytics“ stebėjimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti „Google Analytics“ ID laukelyje Pagrindiniai nustatymai įdiegę papildinį. Dabar galėsite stebėti produktų konversijas ir pamatyti, kurios pardavimo strategijos veikia geriausiai.

Deja, nemokama „WP EasyCart“ versija turi šiek tiek ribotų funkcijų. Tačiau galite naujovinti į „premium“ sąskaitą ir naudotis visomis papildinio funkcijomis tik už 50 USD (tai yra vienkartinis mokestis).

5. „WordPress“ paprastas „PayPal“ pirkinių krepšelis

„WordPress“ paprastas „PayPal“ krepšelis

„WordPress“ paprastas „PayPal“ krepšelis yra papildinys, kuris daro tiksliai tai, ką nurodo jo pavadinimas. Jei „PayPal“ yra jūsų pasirinktas mokėjimo būdas, šis papildinys siūlo daugybę naudingų funkcijų. Tai taip pat lengva naudoti, nes viskas, ką jums reikės padaryti, yra nukopijuoti ir įklijuoti kūrėjo sukurtus trumpuosius kodus.

Nors daugelyje kitų el. Prekybos papildinių yra „PayPal“, jie taip pat apima daugybę kitų šliuzų. Jei „PayPal“ yra vienintelis jūsų mokėjimo būdas, šis įskiepis sumažins sudėtingumą ir užtikrins tikslingesnę funkciją.

Turbūt geriausias dalykas šiame papildinyje yra tas, kad jis yra visiškai nemokamas. Visos reklamuojamos funkcijos yra įtrauktos į bazinę versiją, o kūrėjai nemėgins parduoti jums papildomų priedų. Tai tik dar vienas būdas, kuriuo šis papildinys palengvina jūsų internetinį verslą.

Kurį el. Prekybos papildinį pasirinksite?

Apsiginklavę vienu iš šių papildinių, dabar esate pasirengę perimti internetinio verslo pasaulį ir sukurti sau gražų prekės ženklą. Bet mes norime žinoti – ar pasirinkote kurį nors iš aukščiau pateiktų papildinių? Jei taip, kokia jūsų patirtis naudojant papildinį? Arba, jei jūs palaikote ką nors kitą, kokius „WordPress“ el. Prekybos papildinius naudojate? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map