5 populiariausi kiekvienos „WordPress“ svetainės papildiniai

Daugelyje populiarių „WordPress“ mokymo ir naujienų svetainių, taip pat „Meetups“ ir „WordCamps“ visame pasaulyje yra daug puikių diskusijų apie gerus „WordPress“ papildinius: skaidrės, kontaktinės formos, atsarginės kopijos, SEO, narystė, elektroninė prekyba; tačiau retai matau žmones, kurie kreipia dėmesį į papildinius, kurie yra skirti būtent jūsų svetainės užpakalinių elementų priežiūrai ir skaitomumui.


Nepaisydami savo svetainės priežiūros ir priežiūros, neteksite apimties, retai naudojamos ir daug mažiau lankomos svetainės, kad ekstremaliais atvejais visiško nesąžiningumo ar visiško turinio praradimo. Netaikant tinkamų atsargumo priemonių, jūsų svetainė gali greitai užpildyti tūkstančius komentarų apie šlamštą, prastai veikti arba dar blogiau – tapti pažeidžiamais įsilaužėlių, o tai galiausiai lemia prastovas ir prarandami lankytojai bei potencialūs jūsų svetainės klientai.

Naujausiame versijos administratoriaus atsakymas ir kontrastas labai pagerėjo „WordPress“ 3.8 versijoje, ir automatinis nedidelių leidimų atnaujinimas buvo sveikintinas „WordPress 3.7“ pagrindinės versijos papildymas. Penki mano rekomenduoti įskiepiai pakelia 3.7 ir 3.8 į kitą lygį ir leidžia tiksliau kontroliuoti administratoriaus išvaizdą ir suplanuoti automatinius atnaujinimus..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Akismet


akismet

Jei turite „WordPress“ tinklaraštį, daugybę kartų galite pastebėti šlamštą ar stebėjimo komentarus iš atsitiktinių adresų, kuriuose yra nuorodų į skelbimus ar galimą kenkėjišką programą, kuri atrodo jūsų svetainėje. Šiuos komentarų ir stebėjimo šlamštus automatizuoja užpuolikas, tačiau jie gali greitai užpildyti jūsų tinklaraštį ir duomenų bazę nereikšminga informacija ir yra raudona blogai prižiūrimo tinklaraščio ar svetainės vėliava, kuri galėtų lengvai padėti tiems, kurie nori sukelti blogybių..

„Akismet“ yra priglobta interneto paslauga, kurią valdo „WordPress.com“ ir kuri automatiškai nustato ir pašalina komentarus bei stebėjimo šlamštą. Turėsite suaktyvinti papildinį, kad galėtumėte jį naudoti, kuris pagal numatytuosius nustatymus yra įdiegtas kartu su savarankiškuoju „WordPress“. Taip pat reikės „WordPress.com“ paskyros ir „Akismet“ rakto, kuris yra nemokamas asmeniniam naudojimui, ir yra minimalus mokestis įmonėms. Be to, jei naudojate kontaktinės formos modulį „Jetpack“ įskiepyje, „Akismet“ sklandžiai integruojasi su visomis kontaktinėmis formomis ir įsitikina, kad jie negeneruoja šlamšto – visi be „captcha“ ar vartotojo iššūkių; viskas tvarkoma per tarnybą.

„Wordfence“ saugumas


„Wordfence“

Jei kada nors buvote įsilaužę į svetainę, žinote, kad tai gali būti sekinanti ir ypač sudėtinga padėtis, ypač jei nedarote reguliarių atsarginių kopijų iš savo svetainės. Svetainė, kuri nėra tinkamai užrakinta stipriais slaptažodžiais ir kitomis priemonėmis, per kelias minutes gali būti visiškai sunaikinta ar sunaikinta. Pirmasis jūsų gynimas yra naudojant stiprius slaptažodžius, tokius kaip tas, kuriame derinamos didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai ir specialieji ženklai; kuo ilgesnis slaptažodis, tuo jis saugesnis. Yra keletas kitų priemonių, kurių turėtumėte imtis užtikrindami saugią ir užrakintą svetainę. Vienas paprastų būdų yra įdiegti „Wordfence Security“ papildinį..

Yra keli „WordPress“ saugos papildiniai, tačiau mano mėgstamiausias ir išsamiausias iš šių papildinių yra „Wordfence“. „Wordfence“ kasdien tikrina saugos spragas fone ir atsiųs jums el. Laišką, jei kas nors netinka. Tai tikrina DNS pakeitimus, papildinių ir pagrindinio kodo pakeitimus, pasenusius papildinius, nepageidaujamas nuorodas, taip pat apsaugo nuo žiaurios jėgos atakų, ribodamas prisijungimo bandymus. Tai yra papildinio perlas, nes be ugniasienės teikimo taip pat galite pamatyti visus prisijungimo bandymus ir blokuoti vartotojus pagal IP adresą. Naudodami „pro“ versiją galite net užblokuoti visas šalis. Taip pat yra realaus laiko eismo žurnalas, kuriame galite pamatyti, kas ir iš kur pasiekia svetainę. Tai įskiepis, kurį dedu į bet kurią svetainę, kurią kuriu ar su kuria susiduriu, ir labai rekomenduojama visoms „WordPress“ svetainėms.

Išplėstiniai automatiniai atnaujinimai


pažangūs automatiniai atnaujinimai

Kartu su „WordPress 3.7“ atsirado automatiniai atnaujinimai, o tai labai taupo laiką. Tačiau tik 3.7 automatiškai atnaujins nedidelius leidimus, tokius kaip 3.7.1; tačiau norint atlikti svarbius naujinius, pvz., į 3.8, reikės atnaujinti rankiniu būdu. Kad išspręstume šią problemą ir visi atnaujinimai vyktų automatiškai, mano mėgstamiausias papildinys yra išplėstiniai automatiniai atnaujinimai. Šis įskiepis atnaujina nedidelius ir pagrindinius „WordPress“ branduolio leidimus kartu su galimybe automatiškai atnaujinti papildinius ir temas pagal dienotvarkę. Naudodamiesi šiuo įskiepiu būkite atsargūs, nes nėra atnaujinimo funkcijos, todėl norėsite įsitikinti, kad susiejate tai su patikimu kasdieniu atsarginių kopijų sprendimu, pvz. „VaultPress“.

WP-Optimizuoti


optimizuoti

„WordPress“ naudoja duomenų bazę kartu su failais turiniui ir nustatymams saugoti. Reguliariai naudojant, duomenų bazės suskaidomos, kaip ir kietasis diskas ;. kai informacija rašoma, perkeliama ir ištrinama, vietos nebegalima naudoti, todėl duomenų bazės lentelių optimizavimas yra įprastas dalykas. Anksčiau, norėdami įvykdyti šią užduotį, turėtumėte prisijungti prie „PHPMyAdmin“ ir duoti keletą komandų. „PHPMyAdmin“ gali būti bauginanti vieta, ir net labiausiai patyrę kūrėjai gali netyčia nuvalyti svetainę keliais paspaudimais ar klavišų paspaudimais..

„WP-Optimize“ leidžia valdyti duomenų bazės optimizavimą tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio, kuris yra saugesnis ir labiau žinomas „WordPress“ administratoriams. Be to, kad leidžiate suplanuoti šią užduotį iš anksto nurodytu laiku, turite ir kitų įprastų duomenų bazės valymo užduočių, tokių kaip įrašų taisymo, juodraščių ir komentarų šlamšto ištrynimas. Aš įdiegiu šį papildinį kiekvienoje mano naudojamoje svetainėje ir dažniausiai sudarinėju savaitės tvarkaraštį daugumai svetainių.

„CodePress“ administratoriaus stulpeliai


codepress

Tai nuostabus papildinys, turintis mažiau bendro su svetainės priežiūra ir daugiau susijęs su „WordPress“ užpakalinės dalies vartotojo sąsajos administravimu. Kai žiūrite puslapius, įrašus, laikmenas ir daugelyje administratoriaus ekranų, yra puslapių / įrašų / laikmenų sąrašas pagal pavadinimą, autorių, datą ir kitą svarbią informaciją. Papildiniai gali pridėti arba pašalinti šiuos stulpelius. Pavyzdžiui, daugelis yra susipažinę su „WordPress SEO“, kurį Yoast prideda prie šių puslapių keletas su SEO susijusių stulpelių. „CodePress“ administratoriaus stulpeliai leidžia paslėpti rodomus stulpelius arba rodyti paslėptus stulpelius, net pasirinktinius laukus. Tai ypač naudinga pridedant įrašo miniatiūrą, kad galėtumėte įsitikinti, ar yra matomas vaizdas, arba įsitikinkite, kad įraše / puslapyje buvo užpildytas tinkintas laukas. Puikus įrankis, ypač naudingas didelėse ar pasirinktinėse svetainėse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me