5 „WordPress“ papildiniai, galintys paskatinti skaitytojų įsitraukimą į jūsų „WordPress“ tinklaraštį

Manau, kad įsitraukimas į blogosferą yra nepakankamai įvertintas.


Paprasčiau tariant, auditorijos kokybė yra daug svarbesnė už kiekį. O pagal kokybę aš iš esmės turiu omenyje tai, kiek jie yra įsitraukę į jūsų „prekės ženklą“.

Užduokite sau šį klausimą – ar jūsų skaitytojams iš tikrųjų rūpi jūsų tinklaraštis, ar jie mano, kad tai šaltinis? Jūsų atsakymas gali labai pakeisti jūsų galimybes pasiekti tikslus (manau, kad galų gale uždirbu pinigus).

Turėdamas tai omenyje, aš maniau, kad pasinaudosiu proga ir paminėsiu savo mėgstamus „WordPress“ papildinius, kurie gali padėti geriau užmegzti ryšį su savo skaitytojais. Nors jūsų turinio kokybė ir asmenybė, kurią įtraukiate į savo internetinį dienoraštį, atliks didelę įtaką diktuojant, kokio lygio žmonės su jumis bendrauja., šie papildiniai gali suteikti didelę pagalbos ranką taip pat.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Prenumeruokite komentarus iš naujo

Turiu paprastą nykščio taisyklę savo tinklaraštyje, kai kalbama apie komentarus – jei kas nors skyrė laiko pasidalyti savo nuomonėmis, turėčiau skirti laiko atsakyti natūra. Aš atsakau į daugumą savo svetainės komentarų.

Bet nebent jūsų tinklaraščio skaitytojai pažymės savo komentarus ir periodiškai grįš pažiūrėti, ar jūs atsakėte, jie niekada neskaitys to, ką jūs atsakėte. Pripažinkime – sužadėtuvės yra abipusė gatvė.

Turint tai omenyje, aš labai rekomenduoju įdiegti įkeltų komentarų prenumeratą. Šis papildinys veikia tiksliai taip, kaip jūs galite tikėtis – praneša žmonėms (el. paštu), kai į jų komentarus buvo atsakyta. Jame taip pat yra visas prietaisų skydelis, kuriame galite valdyti savo abonentus ir visas savo galimybes.

Prenumeruokite komentarus iš naujo

2. „Facebook“ komentarai

Nors „WordPress“ yra daugybė trečiųjų šalių komentarų įskiepių, mano pasirinktą rinkinį (ypač kalbant apie vartotojo įsitraukimą) yra „Facebook“ komentarai..

Kodėl? Nes tai daro komentarus labai socialiais ir todėl skatina įsitraukimą. Tikėtina, kad didžioji dauguma jūsų potencialių komentatorių jau turės „Facebook“ paskyrą, todėl komentuoti jūsų svetainę bus a) labai lengva ir b) labai pažįstama..

„Facebook“ komentarų papildinys

Be to, jūsų tinklaraščio komentarai bus rodomi „Facebook“ ir jūsų turinys greičiausiai bus parodytas kur kas didesnei auditorijai. Tokia integracija ypač naudinga tose svetainėse, kurios jau yra labai socialinės (tarkime, pavyzdžiui, vaizdų bendrinimo svetainę)..

Aš asmeniškai nesinaudoju „Facebook“ komentarais, tačiau galbūt tai darau ir būsimame projekte – tai neabejotinai yra perspektyvi alternatyva numatytai „WordPress“ komentarų sistemai ir privalo daryti teigiamą poveikį vartotojo įsitraukimui..

3. Geresnė vidinių nuorodų paieška

Geresnė nuorodų paieška

Aš tikiu, kad reikia skatinti vartotojų įsitraukimą vienas iš geriausių dalykų, kurį galite padaryti, yra platus tarpusavio ryšys. Žmonės gali būti akli nuo navigacijos elementų ir panašių dalykų (tiesiog skirkite šiek tiek laiko sąmoningai stebėti savo naršymo įpročius), tačiau turinio nuorodų yra daug sunkiau išvengti.

Sąsajas geriausia atlikti tada, kai jos yra labai aktualios – norite paversti žmones tokiais atvejais, kai jų naršyklėje atidaromi dešimt skirtukų ir pusvalandį patenka į jūsų svetainę. Tačiau „WordPress“ numatytasis vidinių nuorodų paieškos variklis, žodžiu, yra siaubingas.

Štai kur yra geresnė vidinių nuorodų paieška. Šis paprastas papildinys pritaiko vidinių nuorodų paiešką norėdamas rasti turinį tik pagal antraštę. Tai taip pat apima suplanuotus pranešimus. Aš asmeniškai laikau tai labiausiai neįvertintu „WordPress.org“ papildiniu – jis daro vidinį susiejimą taigidaug lengviau.

4. Dar vienas susijęs pranešimų papildinys

Kai reikia skatinti naudotojų įsitraukimą, jūsų pranešimų apačioje yra atitinkamų įrašų skiltis. Jei kažkam patinka įrašas, kad jį būtų galima perskaityti iki galo, ir tada jis pateikiamas su panašiais įrašais, jis gali pasinaudoti proga perskaityti.

Dar vienas susijusių pranešimų papildinys (arba trumpai – YARPP), mano nuolankiomis nuomonėmis, yra geriausias susijusių žinučių papildinys, prieinamas „WordPress“. Nors kiti sutelkia dėmesį į prašmatnų formatavimą, YARPP įgauna pagrindinį veiksnį – tinkamumą.

Nesuklyskite – susijusių įrašų papildinys yra tik toks geras, kaip jo atitikimo algoritmas. Jei nepateikiate skaitytojams tikrai svarbių papildomų pranešimų, tikimybė, kad jie skaitys, yra žymiai mažesnė. Taigi įsitikinkite, kad naudojate YARPP ir nustatykite, kad jis pateiktų tik pačius tinkamiausius rezultatus.

5. Paprastas „Tweet“ įterpimas

Siekdamas visiškai atskleisti informaciją, turėčiau paminėti, kad aš sukūriau šį papildinį. Tačiau tai tikrai gali labai pakeisti vartotojų įsitraukimą, nes aš atradau kelis kartus.

Štai šis susitarimas – „Twitter“ vartotojai mėgsta tviterį. Dar svarbiau, jie mėgsta tviterį įdomus daiktai. Skelbimo antraštė ne visada yra tokia įdomi. Bet jei jūs galite duoti jiems citatos ar išminties perlą perduoti savo pasekėjams, jie gali būti tik per daug laimingi.

Čia įeina „Easy Tweet Embed“ – tai leidžia į savo įrašus įterpti iš anksto užpildytus tviterius, kaip šis: Įterptasis tviteris

Įterptasis tviteris

Tai labai panaši į paslaugą „Spustelėkite Tweet“, tačiau palengvina tviterių kūrimą, nes leidžia tai padaryti naudodamiesi teksto rengykle. Taip pat automatiškai įterpiama nuolatinė nuoroda. Kai kuriuose pavyzdžiuose radau žinučių tviterių padidėjimą beveik 30%, naudojant „Easy Tweet Embed“ – tai greitas ir lengvas būdas paskatinti įsitraukimą.

Pasirinkimų yra begalė

Aukščiau pateiktų parinkčių įvairovė rodo daugybę būdų, kuriais galite paskatinti įsitraukimą, todėl neapsiribokite. Skirtingi dalykai veikia skirtingus tinklaraščius – svarbiausia yra eksperimentuoti ir išbandyti.

Jei turite savo idėjų, kaip paskatinti vartotojus, prašome pasidalinti jomis su mumis žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map